Az emberi tudat befolyásolása .

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Az emberi tudat befolyásolása .

27 bejegyzés megtekintése - 1-27 / 27
  • Szerző
    Bejegyzés
    Merkurius
    Felhasználó

Sziasztok .
    Ajánlok egy szerintem jó oldalt amit érdemes olvasgatni .
    Igaz az oldal , írás már elég régi , de a lényeges mondanivalója ma is aktuális .Ugyanis a földön az ilyen dolgokra irányuló technika már régóta jelen van és érdemben nem igazán , esetleg a földi lefedettségében változott az utóbbi id?ben . .

“” Ezen az oldalon egy rendkívül titkos elmemanipulációs technikát kívánok önökkel is megismertetni. Olyan pszichotrónikusnak is nevezett fegyverekr?l, technológiákról van szó, mely által tömegméretekben valóságos zombikat, ?rülteket, szellemi retardáltakat és programozott gyilkosokat-öngyilkosokat lehet gyártani. Megítélésem szerint, ezek a technológiák, az emberek szabadságát és életét is jobban veszélyeztetik, mint az atombombák. Amennyiben mindenki passzivitásba- vagy ezek valóságos voltának a megkérd?jelezésébe menekül, akkor pár éven belül Orwell világa és az emberiség fizikai, szellemi rabszolgasága elkerülhetetlen lesz. Ez a titkosszolgálatok-, rend?rség- és más különleges szolgálatok által fedetten alkalmazott titkos technika, sokkalta veszélyesebb mint az atombomba vagy hasonlóan destruktív fegyverek. Miért? Azért mert ezeket észrevétlenül, rejtetten is képesek felhasználni ellenünk. Hogy mi is célpontokká váltunk, néha csak a tünetek alapján lehet felismerni. Ha ezeket id?ben nem ismerjük fel, akkor ránk nézve ez végzetessé is válhat. Ennek következtében, a földön él?knek a sorából úgy is eltávozhatunk, hogy laikus embertársaink még sejteni sem fogják azt, hogy az ismer?sük bizony nem természetes módon, hanem küls? és rosszindulatú beavatkozás következtében távozott a világunkból. A laikusok maximum csak csodálkozni fognak azon, hogy az a régi ismer?sük, aki valamikor egészséges és jókedv? ember volt, egyik napról a másikra hirtelen rendkívül ingerlékeny, fáradt, elfásult, koncentrációs zavarokkal küszköd? és álmatlan éjszakákról-, fejfájásokról- és tarkó merevségr?l panaszkodó, egyszer csak egy rosszindulatú daganatban leli végzetét.

Mindazokat üdvözlöm, akik veszik majd a fáradságot és a jelen információkat elolvasva hajlandók is tenni valamit azért, hogy az emberiséget, embertársainkat, egy pár ?rült, bomlott-elméj? és rasszista, démoni egyén ? a radarozási és hasonló technikák által ? ne kényszeríthesse fizikai, szellemi rabszolgaságba. Ha nem állunk ki az egy igaz Istent?l kapott szabadságunk megtartása mellett, akkor el?bb-utóbb akár tetszik akár nem (ez a mai technológia- és tömegek passzivitása mellett, el?bb utóbb meg fog valósulni), a szabad akarat, mint olyan, csak egy fogalom lesz az elménkben és semmi több. “”

-link-

Holton
    Felhasználó

Köszöntök Mindenkit a fórumon!
    Kedves Merkuriusz!
    Mivel elég elfoglalt vagyok, részletekben olvastam el és még mindig nem értem a végére, de a lényeges részeken már túl vagyok.
    Úgy gondolom, nem véletlenül ajánlod a figyelmünkbe a belinkelt oldalt. Talán vannak személyes tapasztalataid az itt leírtakkal kapcsolatban?

Névtelen
    Inaktív

Szia Mercurius! 🙂
    Egyetlen hibája van a paranormális oldalaknak, mégpedig az hogy akik ide tévednek, vagy esetleg szándékosan keresik ezeket és eléggé el nem ítélhet? módon befolyásolhatóak és manipulálhatóak,azok elhiszik ezeket az unalom és talán, mondhatni rémhírterjeszt? irományokat amik nem hiszem hogy egészséges emberek agyában születtek meg.
    Tehát, ha hinni akarok ennek az írásnak, akkor ne gyanakodjak természetes halálra egyik ismer?sömmel vagy netán hozzátartozómmal kapcsolatban sem, mert mindezek a halálesetek, elmemanipulációval lettek véghezvíve.Az elején feltételes módban leírtakat még talán bizakodásra adna okot az ezen megillet?t?knek, viszont a továbbiakban tényként közli azt ami enyhén szólva is nonszensz. Csupán ennyire akarok reagálni a fentiekre, no meg azzal a kérdéssel hogy ugyan hogy jön ehhez a témához a rasszizmus.. 🙂

Névtelen
    Inaktív
    lutyo wrote

Szia Mercurius! 🙂
    Egyetlen hibája van a paranormális oldalaknak, mégpedig az hogy akik ide tévednek, vagy esetleg szándékosan keresik ezeket és eléggé el nem ítélhet? módon befolyásolhatóak és manipulálhatóak,azok elhiszik ezeket az unalom és talán, mondhatni rémhírterjeszt? irományokat amik nem hiszem hogy egészséges emberek agyában születtek meg.
    Tehát, ha hinni akarok ennek az írásnak, akkor ne gyanakodjak természetes halálra egyik ismer?sömmel vagy netán hozzátartozómmal kapcsolatban sem, mert mindezek a halálesetek, elmemanipulációval lettek véghezvíve.Az elején feltételes módban leírtak még talán bizakodásra adnak okot az ezen megillet?d?knek, viszont a továbbiakban tényként közli azt ami enyhén szólva is nonszensz. Csupán ennyire akarok reagálni a fentiekre, no meg azzal a kérdéssel hogy ugyan hogy jön ehhez a témához a rasszizmus.. 🙂

Névtelen
    Inaktív

🙂 Bocsi a duplázásért, lehet nyomatéknak is venni 🙂

Holton
    Felhasználó

idézet:az hogy akik ide tévednek, vagy esetleg szándékosan keresik ezeket és eléggé el nem ítélhet? módon befolyásolhatóak és manipulálhatóak,azok elhiszik ezeket az unalom és talán, mondhatni rémhírterjeszt? irományokat amik nem hiszem hogy egészséges emberek agyában születtek meg.
    Kedves lutyó!
    Az itt beidézetteknél rám gondoltál? Nem is ismered a véleményemet a leírtakkal kapcsolatban, de már ítélkezel. Azzal, hogy ide írtam el?ször, csak fel szerettem volna hívni a figyelmet erre az írásra, mert olvastam a chatboxon a hozzászólásokat és van olyan tag, aki ha elolvasná, talán el?bb össze állna nála a kép, ami még homályosnak t?nik.

Merkurius
    Felhasználó
    kék wrote

Köszöntök Mindenkit a fórumon!
    Kedves Merkuriusz!
    Mivel elég elfoglalt vagyok, részletekben olvastam el és még mindig nem értem a végére, de a lényeges részeken már túl vagyok.
    Úgy gondolom, nem véletlenül ajánlod a figyelmünkbe a belinkelt oldalt. Talán vannak személyes tapasztalataid az itt leírtakkal kapcsolatban?

Szia Kék .
    Igen nagyrészt azért linkeltem be mert vannak a bent leírtakról saját tapasztalataim is , vannak bent olyan részek amiket akár én is írhattam volna . így számomra hiteles az oldal . Viszont amikr?l az illet? ír azok nagyrészt csak a technika által el?idézhet? dolgok . Ezenkivüli létezik még egy fajta szellemi befolyásolás is .

Lüty? . Egyáltalán nem félelemkeltés volt a célom az írás ajánlásával , csupán csak , hogy ha valaki esetleg ilyennel találkozik tudja mir?l van szó .
    Egyébként az ember , ha elég er?s az akarata a tudata által felül tud kerülni minden ilyen befolyásoláson . Mivel mindenkire a saját tíszta akarata , a saját tudati energiája van a legnagyobb hatással . Éppen ezért van az , hogy ha valakin elakarnak érni valamit akkor legel?ször a tudatát próbálják meggy?zni , befolyásolni .

Szpacsek
    Felhasználó

Az emberi tudat befolyásolására a Ciakarok is képesek. ?k a Thubán csillagon v. annak bolygórendszerében él? drakonida lények, “sárkányok”. (Gyíkszer?, magasan fejlett, magas intelligenciával rendelkez? földönkívüliek.)

Lacerta Files számolt be róluk.

Wessyl
    Felhasználó

Az emberi tudat befolyásolása… ember emberét. A mai sok sz@r TV m?sör kódolt vagy rejtett üzenetekkel!

Vagy van a beültettet tudatmódosító vagy emlékhamisító chip.

Mikre képesek manapság, hogy rá ne jöjj az igazság(ok)-ra! -.-

Merkurius
    Felhasználó

Szia Wessyl .

Igen mondtál jó példákat , de nézhetnél egy picit közelebbre is .

Ugyanis éppen itt az oldalon a pakallá vált bajezidnek is teljes mértékben ez a feladata .

Wessyl
    Felhasználó

Amúgy tudat befolyásoló hatásúak bizonyos zenék, hangok is.
    A zene magában végül is nem csak ami benne van elrejtve. 🙂 pl. öngyilkosságra késztetés

Torpedo
    Felhasználó

Jelen pillanatban a Földön él? emberek közül nagyon kevésnek van saját akarata. Ami a legsiralmasabb az az lenne hogy mivel nem tudjuk hogy van egy saját tiszta ÉN-ünk is épp ezért esélyünk sincs arra fókuszálni. Minden egyes információ ami eljuthat hozzánk már arra hivatott hogy ilyen vagy olyan célból befolyásoljon minket.
    Van egy idegen tudatunk ami nem a mienk de mégis a mienknek hisszük, ? az aki fél, aki rémült, aki haragos, aki bosszúálló és ? az aki eltakarja a valódi énünket, nem véletlenül. Mi vagyunk az ? háziállatai, az érzelmeinkkel játszik és a félelem, gyülölet, harag, kapzsiság, önsajnálat stb stb hizlalja akkorára hogy már csak ? van számunkra.
    Na hát ez nem az a manipuláció amir?l ez a topik szól, de ennek is itt a helye, igazából ez az emberiség nagy gondja.

Névtelen
    Inaktív
    Wessyl wrote

Amúgy tudat befolyásoló hatásúak bizonyos zenék, hangok is.
    A zene magában végül is nem csak ami benne van elrejtve. 🙂 pl. öngyilkosságra késztetés

Maga a zene az öngyilkosságra való késztetést esetleg csak meger?síteni tudja, kiváltani nem.
    Ahhoz hogy ez megtörténjen, el?ször magának a gondolatnak kell megszületnie egy elkeseredett életszakaszban, a zene csak “rásegíthet” 🙂

fealoke
    Felhasználó

vagy akár a növények is rávehetnek az öngyilkosságra… na jó csak viccelek, ez Az Esemény c. filmben volt 😀

Wessyl
    Felhasználó

Jajaja! 😀

fealoke
    Felhasználó

egyébként érdemes nyitott elmével, szemmel nézni a filmeket ugyanis rengetegnek van mondanivalója vagy utalnak valamire.. most nem a Barátok Közt-re gondolok 😀
    Mátrix, Éli könyve, Star Wars, etc…

Névtelen
    Inaktív

fealoke! Természetesen nyitott szemmel kell nézni a filmeket ahhoz hogy megértsd a tartalmát, a mondanivalóját, máskülönben nem érdemes.
    De sejtem mire asszociálsz mikor azt írod “van mondanivalója és utalnak valamire. Na most egy film vagy akár egy pár perces reklám is utalhat sok mindenre.Csak az a kérdés hogy mire? Mert ha egy film részletében látsz egy majmot ketrecben, az nem biztos hogy arra utal, az a mondanivalója hogy esetleg holnap te ülsz a majom helyére és az ? szemszögével próbálod vizslatni a világot.Ha egy reklámfilmben légykövet? spray-t reklámoznak,nem biztos hogy az az üzenete,holnap téged lefújnak gáz spray-vel Lehet hogy csak valóban az van benne amit látsz.
    Viszont ezeket a “kivágásokat” felfoghatod úgy is hogy a ketrec egy szimbólum ami rabul ejti az emberiséget és valami nagy hatalom uralkodik felette.A légykövet? spray-vel is hasonló lehet a helyzet.
    Végeredményben, ahány ember, annyiféle üzenete lehet számukra egy filmnek, egy reklámnak.Amir?l Te beszélsz az a “valami” az egy nem létez? dolog, mivel a legtöbb ember nem ismeri az ezekhez a videókhoz, filmekhez köthet? szimbólumokat és azok jelentését és így csupán a film és a
    reklám annyit ad neki amennyi az ? számára feldolgozható érték.Nem többet. Nem tudom hogy ez így egészséges e? Számomra feltétlenül. Ha már egy filmbe szimbólumokat magyaráznak be (ami esetleg reális) az már elveszíti az ember számára a tényleges élvezetet és esetleg egy lidércálom bénító hatásával bír. Tehát ne próbáljunk úgy hozzáállni egy filmhez hogy az esetleg mit mond a számunkra negatív értelemben. Próbáljunk meg mindent úgy nézni ahogy saját élménybefogadó rendszerünk diktálja.
    Hagyjuk ezeket az “utalásokat,szimbólum rendszerek beépítését egy ártatlan filmbe, reklámba vagy bármibe az ehhez ért?kre és nem kell már eleve ellenség képként tekinteni egy popsiken?csre 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Én a filmeket megértem… kb. 15 perc után alszok, ha nem érdekel! 😀

fealoke
    Felhasználó

lutyo én jobban szeretem azokat a filmeket amikbe “belelátom” a “hülyeséget” 😀 nekem érdekesebbek mint ha úgy nézném mint bárki más. izgalmasabb és van értéke a filmnek! de ha pl ha csak azt látnám h “húú ezt fickót mindjárt benyeli a tükör /jelentváltás/ most meg valami gép ledobja a vízbe és a srác tök csupasz meg nyálká!”
    hát akkor azt gondolnám hogy egy scifi… de ha ezt látom helyette: Neo-t lemásolja a tükör és mivel nem lehet egy mappában 2 ugyan olyan nev? fájl, ezért a rendszer kilöki ?t a gépezetb?l aztán pedig felébred a gépek által irányított világban ahol az emberek kapszulákban élnek, alszanak, nem tudva mi is történik velük valójában aztán pedig egy fura löttybe esik amiben megfulladna, feloldódna és azzal a löttyel táplálnák az újabb kapszula embereket de mivel kimentik ?t ezért túléli és attól kezdve a való életben él és már tudatosan gondolkozik de megvan rá a lehet?sége hogy bármikor visszalépjen a Mátrixba ahol vannak programok más emberek akik nem tudják hogy ?k egy program részei stb és kiderül az is hogy a való életben a világ lepusztult, silány, sötét és hogy az embereket kihasználják, bábok, álomvilágban élnek… ez izgalmasabb, nemde? 🙂

fealoke
    Felhasználó

még egy példa az Éli könyvéb?l:
    “Éli tök men? ahogy kaszabol, meg az a napszemcsi is tök kafa!
    /jelenetváltás/ szegény Éli megl?tték, ennyit arról hogy Isten vigyáz rá. /jelenetváltás/ vazze Éli meghalt és volt valami a szemével, talán vak volt?! fura film… jéé a csaj folytatja a munkáját!
    Kicsit másképp nézve: Éli precízen mozog, harcol, a golyók nem igen fognak rajta, mind elmegy mellette, ?rzi a Bibliát ami talán az egyetlen a világon ami megmaradt. háború tépázta helyszínek, kilyukadt ózonlyukak, éget? napsugarak, harc a vízért! film vége: Éli vak volt, Isten vezérelte, ? suttogott a fülébe mikor mit csináljon, a Bibliája Braille-írással készült (vakírás) amit csak ? tudott olvasni és a gonosz szerepl? felesége/bn?je mert ? is vak volt. igaz hogy Élit megl?tték de ez nem azt jelenti hogy Isten elhagyta volna. A küldetését így is véghezvitte, a cél a lényeg, akármilyen úton de elérte volna. Könyv nélkül is tudta a szöveget. áh tökre elfáradtam lutyo! lefáraszt ez a sok “okoskodásom” 😀

berczilivia
    Felhasználó

1960-ban kidolgoztak multicégeknek emberi manipulativ cselekménysorozatokat amivel mi egyszerü emberek hogyan dolgozzuk halálra magunkat önként dalolva,a fönökeink seggét nyalva,senkinek nem kell hinni csak kimenni a körutra reggel 6-kor.mindenki arcára van irva minden,üdv zombilandben emberek.

Merkurius
    Felhasználó

Vlagyimir Megre . A teremtés .

-link-

Merkurius
    Felhasználó

Atlan .
    -link-

Névtelen
    Inaktív

A mostani tudásommal, bizonyosságot nyertem a meg nem született állapotommal kapcsolatban.
    Emlékszem, hajnalodott. Én az udvaron, a földön voltam és nézel?dtem. Egy kakas kukorékolt a szomszédban,a harmat kezdett leszállni a f?re. Fáztam. Felemelkedtem.Elkezdem lassan szállni az udvar és a ház felett. Jól éreztem magam.Ennyire emlékszem, többre nem. Azt viszont a mai napig tudom hogy akkor még a fizikai lényem nem létezett.
    Még nem tudtam olvasni de érdekelt minden ami papírra volt nyomtatva, a színes mesekönyvek, képes voltam ezeket naphosszat nézegetni. Egy alkalommal kaptam egy könyvet, amiben,koromhoz képest nem volt írás csak szép rajzok amik koboldokat, tündéreket, manókat ábrázoltak.Boldog voltam, faltam a képeket. Nyári este volt és “valami ” kiszólított a kertbe. Szent János bogarak világítottak és én elmentem a kert végébe. Leguggoltam a f?ben és megelevenedtek a képeskönyv színes figurái. Játszottam a manókkal a kis tündérekkel és a koboldokkal.Nagymamám kiabálása hagyatta velem abba ezt a csodálatos kerget?zést, játékot. Muszáj volt bemennem. Ez a történet a mai napig foglalkoztat hiszen gyakran eszembe jut. Talán itt kezd?dött el az érdekl?désem azok után amiket a hétköznapi emberek többsége nem tapasztalt még (még?) meg.és itt kezd?dött el hogy éreztem és a környezetem is tudta hogy más vagyok mint a velem egy korú gyerekek. Engem a babázás és a tanulás mellett “elvontabb” dolgok is érdekeltek.Ezekr?l ennyit szerettem volna leírni…

A következ? meglátásom Merkurius posztjához.””Meg kell ismernünk ezeket az er?ket, fel kell tárni szervezeteik, végrehajtóik m?ködési mechanizmusait. Meg kell tudnunk, ki az ellenség, ki az igazi barát. Mire a kedves olvasó végére ér ennek a könyvnek, a régi világnézete összeborul, romjaira felépül egy új, amelyen keresztül már más szemmel fogja az eseményeket, és a körülötte zajló világot megítélni. Felépül bennünk egy új világ, egy új világnézet, amelyet már nem fog tudni megingatni a környezetünkb?l folyamatosan érkez?, az írott és elektronikus média által sugárzott tudatosan hamis kép.””

A világnézetet belénk nevelték.Ebben vagyunk benne.Egy új világrend kialakításához valóban új világnézet kell.Azért írtam le az életemb?l egy két kis meghatározó részt mert a könyv írójának is voltak gyerek korában különös tapasztalatai. ? ebb?l arra következtetett hogy megírja és felhívja az emberek figyelmét arra ami valójában jelen pillanatunkban létezik.Mit tud tenni az ember egyénileg egy új világrend kialakítására? Semmit.Akik eljutnak a könyv olvasásáig azok hát igen. Sajnálkoznak, sajnálják magukat, magunkat de ett?l többet nem hiszem. Nem az embereken, múlik hogy más legyen a világ. az emberek önz?ek, elbotorkálnak a maguk kis világában úgy ahogy tudnak és örülnek ha még egészségesen megérik a másnapot.Mit tegyenek? Addig jutnak míg elolvassák aztán minden megy tovább.
    Véleményem szerint nem a “civil” emberek dolga az hogy minden baj okozóját az iluminátusokat,stb leváltsák vagy elkergessék netán örök kárhozatra ítéljék.Maguk az emberek erre kevesek, bármilyen nagy volumen? lenne is az elhatározásuk.Viszont az igazság az hogy MAGA az emberiség “termelte” ki a most ?ket elnyomókat, a mostani világ uralmat.A véleményem az hogy várni kell. Mint a tenger mikor lassan morzsolja össze a követ homokká mert ez egyik napról a másikra nem megy..
    Aki gyerekkorában nem látja meg az apró manókat és koboldokat az feln?tt korában az óriásokat sem fogja..

loliko22
    Felhasználó

Csak egy film..”..ahhoz,hogy teremthess, el?tte sokszor pusztítani kell…”
    ..ez a mondat elgondolkodtatott..
    ..de vajon ki dönti el,hogy ez a világ megérett-E a pusztításra,vagy nem?
    Az ember,mint ember talán átlépte/átlépheti-E azt a képzeletbeli határt,mikor a -fentiek- már igaz lelkiismerettel nem pusztíthatják csak úgy sitty-sutty el..,mint egyesek teszik ma is az állatokkal,csak úgy unalom ?zésb?l..

Mikor jön/jöhet el az a pillanat,mikor “a valaki” azt mondja “eddig és ne tovább”Jk.38:11..
    És eljön-E az az id? mikor valóra válik a Jk.19:20..?

Vagy már mindez megtörtént?…lehet nem is egyszer?

Névtelen
    Inaktív

Ki dönti el? Nem a világ, maga a föld érett meg a pusztulásra és a föld el?ször kiveti magáról magából a szennyet csak id? kérdése. Az emberek hiába kapálóznak mint a nyakon csípett pockok, lehet itt ódákat zengeni, összeesküvés elméleteket gyártani linkeskedni illuminátuskodni ez mind csak egy játék, egy színjáték egy unalom ?zése a porszemeknek az benne a csavar hogy képzeld el ezeket a porszemeket amik az emberek és gondold hozzá a világmindenséget. Hozzá képest az ember csak mikróba a föld hátán egy gonosz bacilus fajta lett amire az a “valaki” azt fogja mondani hogy sitty sutty ebb?l elég. és ez már megtörtént egyszer vagy talán többször is..
    Nem kell itt várni ilyen olyan “hajókat” mert azok zátonyra futottak már valahol.. 🙂 Aztán tudod, az örök körforgás. Minden megtisztulva índul újra..

wolfi
    Felhasználó
27 bejegyzés megtekintése - 1-27 / 27

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.