Beszélgetés Rejtettkézzel

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Beszélgetés Rejtettkézzel

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 87
  • Szerző
    Bejegyzés
    Szabolcs
    Felhasználó

Skuzio már feltette az alábbi írást ide:
    -link-
    , de úgy gondolom, hogy külön toipcot érdemel a téma.
    Azóta folytatódott a fordítás is és majd a továbbiak is idekerülnek.
    Ha valakinek van kedve, besegíthet a fordítóknak, mert nagyon hosszú és lassan haladnak!

Az alábbi fordítás a már eddig is lefordított anyag, s alatta követi a folytatás.

Köszönet a fordítónak!
    A fordítás forrása:http://parbeszed.blogol.hu/read/?perm=3375329
    Az eredeti angol forrás:
    -link-

“Beszélgetés RejtettKézzel, aki saját bevallása szerint az Illuminátusok tagja
    szerkesztette Wes Penre, megjelent: 2008. december 27., Illuminati News

2008 októberében az Above Top Secret fórumon valaki, aki saját bevallása szerint az Illuminátusok tagja, RejtettKéz felhasználónéven információkat közölt a szervezet Tervér?l és céljairól, mivel állítása szerint elérkezett az ideje, hogy megtudjunk ezt-azt a kulisszák mögött zajló dolgokból. Nagyon meggy?z?en magyarázza meg, MIÉRT éppen akkor jött el az ideje. A továbbiakban az Above Top Secret fórum tagjaival folytatott teljes beszélgetését olvashatjuk.

Vegyük a fáradságot, hogy a teljes diskurzust elolvassuk! Igen, hosszú, de mindannyian profitálhatunk bel?le, még akkor is, ha végülis kételkedünk az elmondottakban. Nyitott hozzáállással érdemes olvasni, nem dogmák vagy biztosnak érzett világkép sz?r?jén keresztül, különben mindegy, mit mond, úgysem hiszünk neki.

Néhány dolog, amit?l hitelesnek t?nik az illet?: a fórumtagok oldalakon keresztül tettek fel neki mindenféle kérdéseket (ahogyan a cikkb?l kiderül), ? pedig intelligens, precíz válaszokat adott olyan rövid id? alatt, amennyi nem lett volna elég ahhoz, hogy egy összefügg? kamu-sztoriba illeszkedjen minden válasz. Ezt a fórumtagok is észrevették. Következetesen reagált. A kérdések nagy része nagyon találó, mély és filozofikus, és ez a férfi (vagy n?, ezt nem tudjuk ? egyébként azt állította, hogy nem a Földr?l származik) komoly, egymásnak nem ellentmondó válaszokat adott. Ilyen magasszint?, értelmes beszélgetés során nem valószín?, hogy ne bukna le egy csaló. Bizonyára észre fogjuk venni, hogy ?szintének hat a közlés.

Elt?n?dtünk már azon, ki lehet ?a Piramis csúcsán?? Nos, ? utal erre. Az a vérvonal, amelyb?l ? származik, magasan a Rotschildok felett áll befolyás és hierarchia tekintetében, és nem a Földr?l származik. Az a 13 család, amelyr?l itt [www.illuminati-news.com ? a ford.] és más oldalakon is beszélünk, és amelynek magas befolyású tagjai a Rotschildok és a Merovingok, valójában a Nagy Piramisstruktúrában elég alacsony rangot képvisel. A Földön zajló játszmát bonyolítják, a Nagy Játszmát csak annyira ismerik, amennyire muszáj. RejtettKéz saját állítása szerint náluk sokkal magasabb szint? és rangú vérvonalba tartozik.

Nagyon úgy t?nik, hogy ? maga hisz abban, amit elmondott, és még ha netán tévedne is bizonyos dolgokban, az Illuminátusok szándékai nagy valószín?séggel tényleg megfelelnek az itt leírtaknak. Ezek hát a céljaik! A teljes cikk elolvasása elég furcsa érzést kelthet, de a szívünk mélyén igazul cseng.

Talán érdemes többször elolvasni a válaszait, hogy teljes mélységében megértsük a mondanivalóját. Aztán ahogy felismerjük az összefüggéseket, kezd összeállni a nagy kirakósjáték, ahogyan eddig hiányzó elemek kerülnek a helyükre.

Ha most látogatott el?ször az Illuminati News weboldalra, és már van elképzelése az Illuminátusokról és az Új Világrendr?l, és netán csak egy cikket olvasna el az adatbázisból, akkor ez a legérdemesebb a figyelmére!

Nehéz kitalálni, mi az Illuminátusok LEGF?BB hajtóereje. Mohóság? Igen. Befolyás? Természetesen. Irányítás? Persze. Viszont ott van még az az érzés, hogy meghúzódik még a ?korszakokon átível? munkájuk? mögött valamilyen mélyebb titok. Meglehet, hogy erre itt a válasz!

Ha ennek a cikknek az elolvasása inspirálólag hat, akkor ismerkedjünk meg a Law of One [www.lawofone.info] weboldal tartalmával, amely részletesen foglalkozik ugyanezzel a témával. Ezt a cikket, illetve azt az oldalt értelmesen és nyitott szívvel és elmével olvasva fény derülhet az Új Világrend problémájának igazi megoldására.
    Els? beszélgetés

RejtettKéz: egy Irányító Család tagja vagyok.
    Teremt?nk Törvényének el?írása szerint bizonyos id?közönként lehet?ség nyílik arra, hogy Családunk néhány alkalmas tagja közül valaki röviden kapcsolatba lépjen alanyainkkal, ilyenkor bármit megkérdezhettek t?lünk.
    Két dolog korlátoz engem ennek a feladatnak a teljesítésében. Teremt?nk Törvénye utasít ennek a lehet?ségnek a biztosítására, viszont a (bolygóra vonatkozó) Szabad Akarat Törvénye illetve Családi Eskük is kötnek, tehát bizonyos határokon belül beszélhetek.
    A játékok menetét szabályok határozzák meg..
    Ha részt kívánsz venni, az alábbiakat tartsd be:
    1.) Udvariasan és tisztelettel szólok hozzátok, és ugyanezt várom viszont.
    2.) Én döntöm el, hogy hajlandó vagyok-e, illetve szabad-e válaszolnom az adott kérdésre. Ha valaki a kérdésére nem kap választ, akkor vagy nem tehetem meg, hogy válaszolok, vagy pedig a kérdést valamely tekintetben hiányosnak találtam: tiszteletteljes hangnem, udvariasság, értelem, illend?ség hiánya miatt vagy egyéb okból nem érdemes a válaszra.
    3.) Beleegyezel, hogy az itt megvalósuló esetleges beszélgetést ?megel?legezett bizalommal? fogadod. Gyakorlatban ez azt jelenti, hogy ahelyett, hogy a társalgás menetét kételked?, köteked? hozzászólásokkal törnétek meg, inkább ?felfüggesztett ítélkezéssel? viszonyuljatok a diskurzushoz. Vagyis várjátok meg a folyamat végét, miel?tt eldöntitek, hogy számotokra az elmondottak mennyi igazságot és ismeretet tartalmaztak.
    4.) Beleegyezel, hogy értelmesen megfogalmazott kérdéseket teszel fel. Korlátozott id? áll rendelkezésemre, nem akarom felesleges, lényegtelen, értelmetlen vagy modortalan kérdésekre pazarolni, ezért az itt töltött id? alatt csak a válaszra legérdemesebb kérdésekkel foglalkozom. Használjátok ki okosan az id?t.

Ha a fentiek közül bármilyen feltételt megszegtek, fenntartom magamnnak a jogot, hogy abbahagyjam veletek a beszélgetést, ha úgy tetszik.
    Most, hogy a feltételeket elmondtam, innent?l a kérdéseitekre fogok válaszolni, amilyen ?szintén és nyíltan csak lehet. Amint id?m engedi, visszanézek a fórumra, és válaszolok.

Kérdez?: Hány generációra tekint vissza a vérvonal, amelynek tagja vagy, illetve pontosabban, ki az a személy, aki az ?seitek közül a legkorábban hatalmon volt?
    RejtettKéz: az ókornál is régebbr?l származunk. Már a történelem el?tti id?kben is a Családunk ?irányított? a kulisszák mögül, ilyen vagy olyan módon, Atlantisz felemelkedését és bukását is megel?z?en. (Igen, az tökéletesen valós volt.) Úgymond, ?vezetésre születtünk?. Ez szerves része a jelenlegi paradigma felépítésének, így van kitalálva.
    Kérdez?: milyen mértékben alkalmaztok szelektív nemzést a vérvonal tisztaságának meg?rzésére? Mi történik a nem jóváhagyott párok gyermekeivel? (Gondolom, ?k is kivételezettek, de talán a ?kastély kulcsait nem kapják meg?.)

RejtettKéz: minden nemzés egyedi eset attól függ?en, hogy felnevelkedve milyen feladatkört fog átvenni a születend? Családtag. Err?l többet fogok beszélni a következ? kérdésre adott válaszomban.
    Nem létezik olyan, hogy nem jóváhagyott pár. Mindig az irányító vérvonalakon belül házasodunk, illetve ahogy mi hívjuk, a ?házakon? belül. A házasságok szervezetten történnek, a házasulandókat összeválasztják. Amióta csak élek, sosem hallottam még róla, hogy a házasság szabályait megszegték volna a Családban. Azt teszed, amit mondanak. Egyébként a Családhoz nem lehet ?csatlakozni?. Beleszületni lehet, beleinkarnálódni.

Azon ritka esetekben, amikor egy olyan gyermek születik, aki úgymond ?gondot okozhat?, akkor, ahogyan helyesen sejtetted, bár a Család kötelékében nevelkedik fel, nem az igazi szülei nevelik.

Kérdez?: ha mondjuk háromszögben ábrázolnánk a családod befolyását, hogyan mutatnád be? Mondjuk a sarkokban a következ? területek vannak: politika, vallás, vállalati hatalom. Egyensúlyban lenne? Vagy merre billenne a háromszög? Er?sen egy sarok irányába? Vagy két sarok közt megosztottan? Illetve változott, áthelyez?dött a legf?bb hatalmi terület az id?k során?

RejtettKéz: ehhez érteni kell a Család struktúráját.. Lényegében egy Vérvonal kevésbé jelent?s, mint egy Ház, és egy Ház kevésbé jelent?s mint a Család. A Család mindennél fontosabb. A Házaktól és Vérvonalaktól függetlenül Egy (igazán nemzetközi) Család vagyunk.
    Képzelj el egy testet. A Ház képvisel valamely alapvet? szervet vagy testrészt. Minden résznek fontos szerepe van az egész m?ködésében, és mindannyian teljes lojalitással viszonyulunk az ?egészhez?. Tehát sok vérvonal, sokkal több, mint amennyir?l tudtok, ám Egy Család.
    Ami a befolyási területeinket illeti, nem lehet csupán három f? csoportra elkülöníteni, ahogyan a kérdésben állt. A Családtagok átfogó képzése és kiképzése hat f? területen egyaránt történik, már kora gyermekkortól kezdve. Bár id?vel specializálódunk valamelyik területre, azért az összesben jártasak vagyunk. Ezek a témakörök a következ?k: Harcászat, Kormányzás, Spiritualitás, M?vel?dés, Vezet?i ismeretek, Tudományok. Gyakorlatban, a nyilvános élet színpadán mindezen lényeges területeken kulcsfontosságú pozíciókat töltünk be. Ehhez még remek kiegészít?ként hozzájön a Média gépezete és a Pénzügyi intézmények feletti hatalom, és készen is van a teljes háttér.
    Napóleon a ?rejtett kéz? pózban, ami által beavatottságát jelzi

Kérdez?: melyik irányító család tagja vagy, a Rockefellereké?
    Illetve ez talán túl közvetlen kérdés, inkább így fogalmazok: becslésed szerint hány dinasztia van jelenleg a sajátoddal párhuzamosan vezet? pozíciókban, és ezekre inkább versenytársként vagy partnerként tekintetek?

RejtettKéz: ahogy mondtam, annak nincs jelent?sége, hogy melyik vérvonalba tartozom, az a fontos, hogy a Családba tartozom.
    13 eredeti vérvonal volt, ám sok-sok másik is elágazott bel?le, mint a folyók az óceánokból. Képzeljük el úgy, hogy kiindulásnak van tizenhárom különböz? színünk, és abból rengetegféle új színt lehet kikeverni. És megismétlem, nincs versengés, csak a Család van.
    Legalábbis Ház Ház ellen nem verseng, viszont ne feledjük, hogy ez egy ?ember embernek farkasa? jelleg? világ. Személyek közti versengés bizonyára létezik, hiszen mindenki felfelé tör. Az egész Családi közösségünket ez hajtja, a felfelé haladás.

Kérdez?: mit jelent az, hogy a család ?generációs tagja? vagy? Pontosan melyik generáció?

RejtettKéz: azt jelenti, hogy beleszülettem a Családi feladatkörbe. A Parancsot [vagy Rendet? Angol eredeti: ?the Order? ? a ford.] és a Tervet generációról generációra adjuk tovább, így lehet megismerni. Csak nagyon kivételes esetekben avattunk be valaha is kívülállókat a Család ügyeibe, és ?k is legalábbis ?ezoterikusan? megfelel?ek voltak.

Kérdez?: tudnál említeni két vagy több ilyen esetet?

RejtettKéz: egyszer 1999-ben egy úgynevezett ?alternatív? médiaszerepl?nek nyilatkoztunk. 2003-ban egy másik internetes ?összeesküvés-kutató? fórumon. Bár az ott átadott információ nem volt teljesen ?tiszta?, nem célzott félrevezetés által, hanem az üzenet átadóinak tökéletlen illetve hiányos tudása miatt.
    Ami nem kap helyet az általános, irányított médiában, azt a tömegek nem hiszik el. Inkább azokat szólítja meg az imént körvonalazott közlés, akik már tudják, hogy igenis létezünk, és bár nehezen lenyomozható, de er?s hatást gyakorlunk az életetekre. Az igazi rabszolga az, aki szabadnak hiszi magát.

Kérdez?: mi határozza meg az ilyen közlések id?zítését?

RejtettKéz: a Világ F?tanácsa, a Teremt? Akarata alapján.

Kérdez?: valóban ingóságként, tulajdonként kezel minket a kormányzat?

RejtettKéz: a kormányok általánosságban véve igen. Az ember ?mellékes?, pusztán tetszés szerint tologatott sakkfigura a táblán. A Család azonban a közhiedelemmel ellentétben nem akar közvetlenül ártani nektek. Az isteni sorsot kell kibontakozatni, és ebben a játszmában kötelesek vagyunk eljátszanunk a szerepünket, amelyet a Teremt?t?l kaptunk. Több szempontból is a saját érdeketeket szolgálja, hogy kell?képpen fel legyetek készítve az elkövetkezend? Szüretre. Ám a felkészítés talán nem úgy zajlik, ahogy kedvetekre való lenne. Mégis amikor a Negatív Polaritást választjátok, akkor ezt Szabad Akaratotokból teszitek, még ha egy kicsit be is segítünk némi útmutatással. A lelkeket a Polaritás bármelyik végletében le lehet szüretelni.

Kérdez?: ha ez igaz, akkor miként válhatunk szabaddá?

RejtettKéz: sosem lesztek ?szabadok?, amíg ezen a bolygón inkarnálódtok. Az ittlétetek jellegéb?l is látszik ez. Okkal vagytok itt, és az ?itt? egyáltalán nem biztos, hogy valóban az, aminek ti gondoljátok. Hogyan szabadulhattok fel? Azáltal, hogy megértitek, hol vagytok, és rájöttök, miért vagytok itt. A rendelkezésre álló id? gyorsan fogy. Aki a Szüretig nem készül el, annak meg kell ismételnie a ciklust.
    Kérdez?: Él ma a Messiás?

RejtettKéz: Nincs ?Messiás?. Hagyj fel azzal, hogy saját magadon kívül keresd a ?megváltást?.

Ha azt kérdezed, van-e jelenleg életben a világon ?Krisztusi Tudat?, akkor bizonyos szempontból mondhatjuk, hogy igen.

Kérdez?: A végnapokat éljük, ahogy a Jelenések könyve is leírja?

RejtettKéz: Igen. S?t, nemcsak a Jelenések könyve írja le, hanem gyakorlatilag minden vallás, spirituális filozófia, és misztikus hagyomány a történelem folyamán. Valóban azokat az id?ket éljük.

Az általad említett példával ábrázolva:

14/ Ezután fehér felh?t láttam, a felh?n ült valaki, aki az Emberfiához hasonított. A fején aranykorona volt, a kezében éles sarló. 15/ A templomból egy másik angyal jött ki, és nagy szóval kiáltott a felh?n ül?nek: ?Ereszd neki sarlódat és arass, mert eljött az aratás ideje, és a vetés már érett a földön.? 16/ A felh?n ül? a földre vetette sarlóját, és learatta a földet.

A ?Föld? valóban készen áll az Aratásra. Az a kérdés, hogy ki áll készen, és pozitív vagy negatív min?ség? lesz-e.

Kérdez?: Mivel indokolható, hogy a jelenlegi brit királyi családé az igaz vérvonal, de nem Ismael az igazi részese Ábrahám ajándékának? Ha valóban beavatott vagy, akkor tudod, hogy értem.

RejtettKéz: Ki mondta, hogy az az ?igaz? vérvonal? Voltak már uralkodó vérvonalak jóval a ti ?Jahvétok? és a ?Kereszténysége? megjelenése el?tt. Jahve ?egy? Teremt?, nem pedig ?Az? Egyetlen Végtelen Teremt?. Vannak más, magasabb szint? ?istenek?, mint ?. Végeredményben, mindenki Az Egy része, és tudatosan vagy tudat alatt gyakorolja szabad, teremt? akaratát. Kezdj kevésbé hagyományos ismereteket szerezni a teremtés valódi természetével kapcsolatban.

Nem az angol királyi család a legbefolyásosabb dinasztia. Az általad ismert nagy nevek nem rendelkeznek a valódi ?si hatalommal. Vannak felettük állók a Hierarchiában, akiknek nem is ismeritek a nevét.

Kérdez?: Milyen bizonyítékod van arra, hogy léteznek irányító családok, és hogy te közéjük tartozol? Szerintem lenne módja, hogy bizonyítsd.

RejtettKéz: Semmi szükségem arra, hogy bármit bizonyítsak neked. Pusztán teszem a dolgomat, ahogy utasítottak. Ha hiszed, ha nem, ezzel kapcsolatban szent közöny jellemez. Köteles vagyok ezt a feladatot véghezvinni. A végeredménynek számomra nem lesz következménye. Azáltal, hogy bizonyos információkat, amelyeket aktuálisan közzé kell tenni, megosztok veletek, az én feladatom lezárul. Nincs kikötve, hol tegyem ezt, csak hogy tegyem meg. Azért az Above Top Secret-et választottam, mert az itteni közösség állítólag magasabb szint? intelligenciával, felfogóképességgel és érvelési képességgel rendelkezik, mint a többi hasonló fórum.

Értsd meg, hogy a Szabad Akarat Törvénye miatt nem adhatok át akármilyen információt, legalábbis anélkül, hogy ez következményekkel járna rám nézve, amit igyekszem elkerülni. Megsérteném a szabad akaratodat, méghozzá a nemtudásodra vonatkozó szabad akaratodat. Rá kell kérdezned arra az információra, amit tudni szeretnél, csak akkor adhatom át. Így, bár vannak fontos közlend?im, ha nem kapom meg a megfelel? kérdést, nem oszthatom meg veletek. Remélem, a szinkronicitás kihozza majd bel?letek a valóban jelent?s kérdéseket.

Az én feladatom felajánlani a lehet?séget, a tiétek a kérdezés. Az én feladatom így is, úgy is teljesítve lesz, függetlenül attól, hogy ti a tiéteket elvégzitek-e vagy sem.

Kérdez?: Bizonyára, ha tényleg léteznek a világot irányító családok, és te valóban közéjük tartozol, akkor nyilván az egyes kormányokat is irányítjátok a világkormányon keresztül. Mondj egy nagyszabású kormányintézkedést, amely a világ bármely országában a következ? öt napban fog el?fordulni! Nem lennék meglepve, ha visszautasítanád ezt a kérést.

RejtettKéz (2008. szeptember 10.): Nem vagyok felhatalmazva, hogy ilyen bizalmas információt adjak át a közeljöv?t illet?en, és a legtöbb ügyet illet?en nem vagyok elég magas beosztásban ahhoz, hogy egyáltalán tudjak róla. Általában egy nappal korábban felhívnak, és közlik, hogy adott terv adott része ilyen és módon holnap lép életbe, aggodalomra semmi ok. Figyelembe kell venni azt is, hogy valamennyien a korábban említett hat témakör egyikére specializálódtunk. Az én szakterületetm a Spiritualitás, ezért figyelmem el?terében nem annyira a geopolitikai események állnak. Ismerem az átfogó felépítést, de a részletekkel ritkán vagyok tisztában.

Mindenesetre említhetek néhány hamarosan bekövetkez? dolgot, amely utólag igazolni fog engem.

Hamarosan lezárul a t?zsde irányított lerombolása.

Miután átmenetileg úgy t?nik, hogy az állami gazdaságment? csomagok egyenesbe hozták a hajót, megint rekord mélységekbe zuhannak a papírok.

Kés?bb a pénzintézetek visszavonják az összes hitelt. Sok cs?d és felszámolás várható.

Csak abban az esetben lehetne John McCain az Amerikai Egyesült Államok következ? elnöke, ha valami történne Barack Obamával a választás el?tt – ha lesz egyáltalán választás. Amennyiben egy bizonyos kör sikeresen érvényesíti akaratát, akkor választás sem lesz.

Emlékeztetlek, hogy a kulisszák mögött csak egy párt van. A mi pártunk. A ?Demokrácia? csak illúzió, valójában csak azért hoztuk létre, hogy fenntartsuk a rabszolgaságot. Bármelyik oldal is nyer, a Család nyer. Sokféle eshet?ség van, és különféle forgatókönyvek léteznek.

Mindezek Teremt?nk átfogó tervének megvalósításához járulnkak hozzá. Hacsak nem akadályozza meg bármilyen váratlan körülmény, új valutát vezetünk be 2008 vége, 2009 eleje körül, ezzel egyidej?leg pedig bizonyos népek új szövetséget hoznak létre.

Egyes körökben a januárt említik a bevezetés legkés?bbi várható id?pontjaként, de vannak folyamatban olyan tervek, amelyek segítségével még hamarabb is megvalósíthatjuk, mint reméltük. Más, közeljöv?beni események kimenetelét?l függ, miként zajlik majd le. Nem vagyok a Hierarchia elég magas fokán ahhoz, hogy annyira el?re behatóan ismerjem a dátumokat és id?pontokat. Fa-struktúrában ábrázolható, hogy az egyes érintettek a hierarchiának megfelel?en mennyit és mikor tudhatnak meg ebb?l. Én regionális vezet?nek számítok. Felettem nemzeti és nemzetközi irányítók vannak.

San Francisco és Damaszkusz lakhatatlanná válik 2010 végére, vagy már hamarabb is. Ez megintcsak bizonyos ?hatásoktól? függ és attól, melyik tervezet lép életbe. Az emberiség, bár ennek egyáltalán nincs tudatában, jelent?s szerepet játszik benne. Ti, a bolygó kollektív tudataként, alapból a Negatív Polaritást választjátok gondolataitok és cselekedeteitek min?sége által. A gondolat összpontosított teremt? energia. Pontosan azt kapod vissza, amit kiadsz.

Mit gondoltok, miért olyan fontos a Média számunkra? Szabad akaratotokkal, hipnotizált kábulatotok közepette, össztársadalmi szinten jóváhagytátok, hogy a Föld ilyen helyzetbe kerüljön. Tévéfügg?k vagytok, elméteket a televízió-készülékeiteken keresztül tálalt olyan egészségtelen táplálékkal tömitek, mint er?szak, pornográfia, mohóság, gy?lölet, önzés, állandó ?rossz hírek?, félelem és terror. Mikor volt, hogy utoljára megálltál egy pillanatra, és valami gyönyör? és tiszta dologra gondoltál? A bolygó olyan állapotban van, amilyenné kollektív gondolataitok teszik. Passzivitásod miatt b?nrészes vagy minden alkalommal, amikor igazságtalanságnak vagy szemtanúja, és szemet húnysz felette. Gondolatod a Teremt? szempontjából a teremtés tudatalatti szintjén van, és az teszi lehet?vé ezeknek a dolgoknak a megtörténtét, mintegy el?idézve azokat.
    Ezáltal közrem?ködtök a célunk elérésében. Nagyon fontos számunkra, hogy a bolygó Negatív polaritásban legyen a Nagy Szüret idején, tehát az Önérdek Szolgálata állapotában, nem pedig a Mások Szolgálatán alapuló Pozitív állapotban. Negatív Szüretre van szükségünk, és remekül segítetek bennünket célunk elérésében. Hálásak vagyunk nektek.

Drámai klímaváltozások lesznek, megváltoznak az id?járási körülmények a következ? néhány évben, a Nagy Szüret közeledtével. Olyakor háromszáz mérföld per órát is meghaladó szélsebességet fogtok tapasztalni. Tomboló cunamik és nagy kiterjedés? pusztító katasztrófák várhatók. 2009 vége, 2010 eleje felé a jégsapkák jelent?s olvadása következik be a napsugárzás hatására, emiatt drasztikusan megemelkedik a tengerszint, és sok nemzetközi nagyvárost elborít a víz.
    Egyel?re ennyit mondhatok. Most egy Áldozati szertartásra kell mennem.
    Nem, ezt nem mondtam komolyan.
    Lássuk, sikerül-e egy fokkal komolyabb kérdéseket találni a következ? alkalommal.. próbáljatok a felszínnél beljebb jutni, a dolgok ?Magjáig?.

– vége az Els? beszélgetésnek –

Második beszélgetés

Kérdez?: honnan tudod, hogy a te vérvonalad érdemes a vezet? szerepre, és mindenki más rászolgált arra, hogy kövessen? A vagyon és a hatalom öngerjeszt? jelleg?, ezért az a véleményem, hogy a te vérvonalad csupán azért birtokolja a legeslegbefolyásosabb pozíciókat, mert annak idején az ?seitek véletlenül megkaparintották a hatalmat, nem pedig azért, mert olyan különleges a fajtád. Szerintem egyáltalán nem különleges, okos vagy tiszteletreméltó dolog mások rabszolgasorban tartása.

RejtettKéz: szó sincs kiérdemlésr?l. Megérdemli az angol, amerikai, olasz, francia, német stb. azt, hogy abba a nemzetbe született, amelyikbe? Nem véletlenül léptünk hatalomra annak idején, hanem (tudom, ezt nehéz lehet elfogadni) értelmes tervezés révén. Nem mi választottuk ezt az utat, hanem ránk osztották, mi pedig elfogadtuk.
    Kérdez?: ki a ?teremt?tök?, és az ugyanaz, mint a miénk?

RejtettKéz: kiváló kérdés, közelebb viszi a kommunikációnkat a ?Maghoz?.

Igen is és nem is. El?bb meg kell értenetek a Teremtést.

Kezdetben volt A Végtelen Egy, Minden Forrása, Intelligens Végtelenség, mindennem? elkülönülést?l mentes abszolútum. Benne végtelen potenciál várja, hogy ?váljon valamivé?. Mint a taoista hagyományban a ?faragatlan tömb?.

Amikor a Végtelen Intelligencia ?tudatára ébred? önmagának, akkor keresi a lehet?séget, hogy megtapasztalja Önmagát, ekkor ?megszületik?, illetve ?manifesztálódik? az Egyetlen Végtelen Teremt?. (Ez a ti harmadik s?r?ség? felfogásotok szerint a ?Tér?.) Gyakorlatilag a ?Teremt?? nem más, mint a Végtelen Tudat, amely Végtelen Intelligens Energiába összpontosul. Az Egyetlen Végtelen Teremt? is tudatára ébred önmagának, és keresi a lehet?séget, hogy megtapasztalja Önmagát mint Teremt?t, így jön létre a Teremtés spiráljának következ? szintje.Az Egyetlen Végtelen Teremt?, Végtelen Intelligenciáját összpontosítva Intelligens Energiává válik (ezt nevezhetjük Nagy Központi Napnak), és felosztja Önmagát kisebb részekre, amelyek ismételten megtapasztalják önmagukat Teremt?kként. (Központi Napokként). Más szóval minden Központi Nap (Teremt?) a Tudat eggyel alacsonyabb fokán van a Teremtés Eredeti ?gondolatához? képest, ezen a szinten már némiképp torzul az Eredeti Gondolat. Tehát ?kezdetben vala az Ige? helyett inkább kezdetben vala a Gondolat. Az Ige nem más, mint a gondolat kifejez?dése, manifesztálódása a Teremt? által.

Egység van. Csak az Egység létezik. A Végtelen Intelligencia és a Végtelen Energia. E kett? valójában Egy, és bennük megtalálható minden Teremtés potenciálja. A Tudat ezen állapotát nevezhetjük ?Létezésnek?.

A Végtelen Intelligencia nem ismeri fel a ?potenciálját?, mert az az elkülönülést?l mentes abszolútum. A Végtelen Energia viszont felismeri a ?bármivé válás? potenciálját, amely által bármilyen vágyott tapasztalást meg lehet valósítani.

A Végtelen Intelligenciát elképzelhetjük az Élet központi Szívveréseként, a Végtelen Energiát pedig úgy, mint Spirituális Éltet? Vér (azaz potenciál), amely a Teremt?b?l lüktet a Teremtés céljából.

Az alábbi kép segíthet ennek megértésében:

A Teremtés a Végtelen Egy Három Els?dleges Torzulásán alapszik.

1) Szabad Akarat

Ez a Teremtés els? Törvénye (torzulása), melynek lényege, hogy a Teremt? Szabad Akaratot kap, hogy az Egyt?l elkülönült egyéniségként, mégis paradox módon vele egységes létez?ként ismerje és tapasztalja meg Önmagát.

2) Szeretet

A Teremtés második Törvénye szerint az els?dleges torzulás, a Szabad Akarat a tudatosság fókuszpontjává válik Logoszként vagy más néven Szeretetként (a szó bibliai értelmében). A Szeretet illetve Logosz az ? saját Végtelen Intelligens Energiájának felhasználásával maga is részt vesz a teremtésben, és a fizikai illúziók (?gondolatformák?) széles tárházát hozza létre. Ezeket nevezzük a különféle S?r?ségeknek (egyesek megfogalmazásában Dimenzióknak), melyeket az adott Logosz aszerint tervez meg (Intelligens Tervezettség), hogy a lehet? legalkalmasabb legyen Önmaga megtapasztalására.

Gyakorlatilag az Egyetlen Végtelen Teremt?, amely Logoszokra osztja fel Önmagát, a ti harmadik s?r?ségbeli fogalmaitok szerint nevezhet? ?Univerzális Teremt?nek?. Vagyis a Logosz a Létezés Univerzális szintjén teremt. A Logosz fizikai Univerzumokat teremt, amelyekben ? illetve a Teremt? megtapasztalja magát.

(?legyen világosság?)

3) Fény

A végtelen spirituális Éltet? Energia fizikai S?r?ségekben való manifesztálása céljából a Logosz létrehozza a harmadik torzulást, a Fényt. Az Egynek a Teremtést meghatározó három els?dleges torzulásából rengeteg hierarchia és egyéb ?al-torzulások? származnak, amelyeknek megvannak a maguk jellemz? paradoxonjai. A Játék célja: belépni a Teremtésnek ezen további részeibe, harmonizálni a Polaritásokat, hogy végül ismét felismerjük Magunkat, mint Teremt?t.

Minden fizikailag megnyilvánuló Energia természete a Fény. Ahol tehát létezik bármilyen fizikai ?anyag?, annak magjában, középpontjában jelen van a Fény, az Isteni Intelligens Energia.

A Végtelenre nem jellemz?ek olyan fogalmak, hogy ?más, mint? vagy ?sok?, a Végtelen Teremt? csak Egységet ismer. Ezért, a Végtelen Teremt? az ? Végtelen Intelligenciájával létrehozta a tervet, amely a Tudat és az alsóbb szint? Teremtés Szabad Akaratának véges jelleg? alapelvein nyugszik. Ebben az alsóbb szint? Teremtmények is tudatukra ébredhetnek, és kereshetik a lehet?séget, hogy Teremt?ként megtapasztalják magukat. Így matrjoska-baba szer?en újabb és újabb fokozatai lettek a Teremtésnek a Teremtés szintjein belül.

Az Egy Végtelen Teremt? (Nagy Központi Nap) Végtelen Energiáját megosztja, és Logosszá válik. A Logosz a Térben óriási Univerzumokat teremt, és további részekre osztja magát, egy sor Központi Nappá alakul, amelyek aztán a saját Univerzumaik Logoszai lesznek, és részt vesznek a Teremtésben. Az Egy Végtelen Teremt? minden egyes különvált része magában hordozza annak esszenciáját, a Végtelen Intelligenciát.

A Szabad Akarat törvényét felhasználva minden Univerzum-Logosz (Központi Nap) megtervezi és létrehozza a ?fizikai valóság? olyan verzióját, amely számára a legalkalmasabb arra a célra, hogy Teremt?ként tanulmányozza magát. Ismét egy szintet lejjebb lépve Intelligens Energiáját összpontosítva meg nem nyilvánuló [az angol kifejezés ?unmanifest? ? a ford.] Galaxisokat hoz létre Önmagán belül, és további részekre osztja magát, amelyek szintén Teremt? szereppel bírnak, ezek a Szub-Logoszok, Napok, amelyek szintén fizikai valóságot terveznek és manifesztálnak saját elképzelésük alapján: Napok, Csillagok és Bolygók képében megnyilvánuló Tudat-egységeket.

Egy ?bolygószint? entitás? (Lélek) a tapasztalást az els? S?r?ségben kezdi, belé inkarnálódik Az Egynek valamely elkülönült része. Csakúgy, mint minden Logosz és Szub-Logosz, minden Lélek is a Végtelen Egynek egy kis egyedi részlete. Az elején a bolygó Intelligens Energiája olyan állapotban van, amit ?káosznak?, határozatlan állapotnak nevezhetünk. Aztán elkezd?dik a már ismert folyamat. A bolygó Energiája tudatára ébred Önmagának (az els? S?r?séget nevezhetjük ?Tudatosságnak?), és a Bolygószint? Logosz (amely a teljes egész hierarchiájában Szub-Szub-Logosz) létrehozza Magán belül a nála alacsonyabb szinteket, így kialakul a bolygó felépítése. A leveg? és a t?z elemek kombinációjából vizek és föld jön létre, felébred ezek létezésének tudatossága, és megkezd?dik az evolúció folyamata, ez képzi a Második S?r?séget.

A Második S?r?ség? lények annak ébrednek tudatára, hogy egymástól különálló létez?k. Ezután folytatódik az evolúció a Harmadik S?r?ség irányába, amely egyébként az emberi lelkek inkarnációja szempontjából a legalacsonyabb lehetséges szint. Ezen a szinten öntudatra ébredés történik.

Az emberek, illetve a beléjük inkarnálódott Lelkek a Fénybe és Szeretetbe való visszatérést keresik, ahonnan jöttek. A Harmadik S?r?ségt?l a Nyolcadik S?r?ség felé vándorolnak, a végs? cél visszatérni a Végtelen Egységbe.

A ?normális? emberi tudatossági szintet meghaladó S?r?ségek részletes bemutatása azonban külön témakör, ha többet akartok tudni, valakinek fel kell tennie egy értelmes kérdést, amelyre válaszolhatok, erre azért van szükség, hogy ne sértsem meg a nemtudásra vonatkozó Szabad Akaratotokat.
    A fenti bevezet? után visszatérhetek az eredeti kérdésedre:

Kérdez?: ki a ?teremt?d?, és ugyanaz-e, mint a mi ?teremt?nk??

RejtettKéz: mint mondtam, igen is és nem is. Végeredményben minden él? dolgot (és minden dolog él?) az Egy Végtelen Teremt? eredeti Univerzális Teremtése hozta létre. Tehát abból a szempontból az Egy Végtelen Teremt? összpontosítja Végtelen Intelligenciáját a Végtelen Energia tudatosságába, és létrehozza az egész Teremtést. Viszont nem az Egy Végtelen Teremt? hozott létre közvetlenül, hanem a saját Logoszunk, Szub-Logoszunk, Szub-Szub-Logoszunk és így tovább. Tehát így értelmezve bár alapvet?en ugyanabból a forrásból származunk, amely az Egy Végtelen Teremt?b?l indul ki, mégis a saját közvetlen teremt?ink az Egy külön-külön alegységei, Szub-Logoszai. Tehát végeredményben a mi Teremt?nk nem ugyanaz, mint a Tiétek, bár ugyanabból a forrásból származik.

Kérdez?: azt mondtad, hogy 13 eredeti vérvonal volt. Viszont a DNS-kutatás bebizonyította, hogy az emberiség mindösszesen 3 vérvonalból származik. Ez azt jelenti, hogy te nem vagy ember?

RejtettKéz: remek kérdés, köszönöm. Igen, ez helyes, ha úgy vesszük. Ha az utcán szembejönnék, ugyanúgy embernek néznék ki, mint te. Már generációk óta inkarnálódunk a Földre, de valóban nem a Földr?l származunk.

Kérdez?: a tanítás hat témakörét hozzád hasonlóan egy Atlantiszról szóló könyvben is említik, amely állítólag csatornázott üzenet alapján íródott. Az is egy olyan alkalom volt tehát, amikor válaszoltatok a kérdésekre?

RejtettKéz: Igen, bizonyos szempontból így van. Más, úgymond ?nem evilági entitások? is meglátogatták már a bolygótokat, és átadták a Teremtésr?l alkotott elképzelésüket, illetve ?technológiájukat?, amelyet úgy lehetne körülírni, hogy ?ti magatok jöv?beli változata?. Az emberiség hibásan kezelte azt az információt, és ez Atlantisz összeomlásához vezetett.

Most, hogy arra már válaszoltam, hogy emberi származásúak vagyunk-e, visszatérhetek arra a kérdésre, hogy ki a teremt?nk. Nagyon vigyáznom kell arra, hogy mit mondok el, de végre el kell mondani az igazságot, és remélhet?leg megúszom a felettem állók ingerlése nélkül.

Beszéljünk tehát a dolgok lényegér?l.”

Szabolcs
    Felhasználó

Beszélgetés “RejtettKézzel” 2.

forrás:
    -link-
    Fordította: Nagy Judit és Fodor Tom (köszönjük!)

“Rejtettkéz: A Teremt?tök akit Jahvenek neveztetek el, nem olyan “Isten” ahogy a bibliátok utal rá, “az Egy Igaz Isten”-ként. ? (csak) Teremt? (vagy Al-al-Logosz) nem pedig az Egy Végtelen Teremt?. Még csak nem is Galaktikus szint? Logosz, hanem inkább ennek az egy bolygónak a Bolygószint? Logosza.

A mi Teremt?nk, akire Luciferként utaltál. A ?Fény Hordozó? valamint a “Ragyogó és az Esthajnalcsillag” (Vénusz).

A mi Teremt?nk nem “Az Ördög”, mint ahogy a bibliátokban hamisan van ábrázolva. Lucifer az amit (akit) “Csoportlélek”-nek vagy “Társadalmi Memória Complexum”-nak nevezhetnétek, amely a Hatodik S?r?ségig fejl?dött, ami valójában azt jelenti, hogy ? (pontosabban “mi”) arra a szintre fejl?dött amely egyenrangú, vagy vitathatóan “magasabb-nagyobb”, mint Jahve szintje (mi magasabbra fejl?dtünk t?le). Kinézetre, ha rátekintenél Lucifer teljes Lényének kifejez?désére akkor olyan látványt látnál, mint a Nap, vagy egy “Ragyogó Csillag”. Illetve ha a Harmadik S?r?ségbe lépnénk akkor olyannak látszanánk, mint amit ti “Angyalnak” vagy “Fénylénynek” neveztek.

Engedd meg, hogy értelmezzem:
    Ameddig egy entitás (Csoport Lélek Összesség) a 6.S?r?ségig fejl?dik az ahhoz az id?höz képest a 8.S?r?ségt?l a Végtelen Egy Teremt?vel való Újra-Egyesülés csak egy ugrás, kis szökdelés és onnan vissza az Intelligens Végtelenbe, feloldódás Minden Forrásába. (gyorsuló tendenciára utal, ahol az alacsonyabb s?r?ségben töltött id? sokkal hosszabb, mint ahogy feljebb fejl?dik, majd visszaolvad ? Tom)

Mi (a mi Vérvonalbeli Családunk) mint a ?Csoport lélek? vagy ?Társas Memória összessség? a 7. s?r?ség? Felemelkedés határán voltunk, bár ezen a szinten, miel?tt a Szüret jön, megvan a választásunk, hogy magasabbra fejl?djünk, vagy visszatérjünk alacsonyabb s?r?ségbe segíteni másokat a saját evolúciójukban, örökül hagyva a tudásunkat és a bölcsességet (Fényt) azoknak akik kérik a segítségünket, a saját Szabad Akaratukkal.

Most, meghozva a döntésünket hogy itt maradjunk és segítsünk az Egységben a mi galaktikus testvéreinknek és n?véreinknek, jelentkeztünk erre a megmérettet? feladatra a Vének Tanácsánál, amely a Galaxis Örz?jeként m?ködik a Szaturnusz bolygón lev? 8. S?r?ségbeli “F?hadiszállásukon”.

Jahve, annak a ténynek köszönhet?en, hogy NEM(ahogy jogában állt, mint Planetáris Logosz) adta át az ?ismerd önmagad? Szabad Akaratát az ? bolygóján inkarnálódottaknak, nagyon kicsi evolúciós fejl?désnek örvendhetett. Ezért minket (Lucifer) küldtek, hogy segítsünk. Ahogy a Bölcsek (Öregek) Tanácsa kiadta a parancsot mi ?Leestünk?, vagy Lezuhantunk abba az állapotba amelyben nehéz munkával és figyelemösszepontosítással megint újra tudtunk materializálódni a saját Harmadik S?r?ségünkbe.

Jahve beleegyezett az érkezésünkbe, valójában ? volt az aki els?dlegesen kérte a Tanácstól, hogy a változás ?Katalizátora? beléphessen a Teremtésébe, és hogy megosszuk vele a Felemelkedésünk során szerzett tudásunkat és bölcsességünket. Mivel a bolygó híján volt a Szabad Akaratnak ezért nem létezhet Polaritás és így nem volt ami ?közt? választani lehetett volna. Ahogy a Teremtések könyvében is ábrázolva van, a bolygó nagyon ?Édenszer?? természet? volt. Valóban ez egy nagyszer? ?paradicsom? volt, mégis az ide szület? Lényeknek nem volt ösztönzése, hogy a Harmadik S?r?ségen túl fejl?djenek, így kevés remény volt arra, hogy valaha is Hazautazhatnak az Egyhez. Jahve valójában boldog volt, hogy fenntarthatta a kis háziállat Éden Projektjét, de kevés esélye volt arra, hogy a Lelkek haza tudjanak találni, ezáltal valójában egy gyönyör? Börtönné vállt az egész. Jahve, modern kori szavakkal mondva egy jóindulatú diktatúrát tartott fenn.

……

Polaritás nélkül (mely a Szabad Akaratból ered) csak a Szeretet és Fény Egysége lenne és nem lenne választhatóság, hogy “ett?l eltér?” dolgot tapasztalhassanak. Így mi lettünk a változás Katalizátora, hogy biztosítani tudjuk ezt a választhatóságot, így elhozva a Polaritást. Jahve beleegyezett abba, hogy a Föld lakóinak bemutassuk a Szabad Akaratot, azáltal hogy felajánljuk nekik az alapvet? választás lehet?ségét, akár akarták (szerették volna) akár nem. Innen van “a Jó és a Rossz Tudásának Fája” (pontosabban a Pozitív és Negatív Polaritásának Tudása).
    Jahve elviszi a lakóit az új “kertbe” és azt mondja nekik, hogy bármit csinálhatnak kivéve ezt az egy dolgot, így megteremtve bennük a vágyat, hogy megtegyék azt az egy dolgot amire megkérték ?ket, hogy ne tegyék. Innen ered a “Választás”. Mi biztosítjuk a Katalizátort azáltal, hogy elmondjuk nekik a Tudás megszerzésének el?nyeit, ha esznek a fáról, a többi pedig már történelem.

Jahve úgy gondolta a ?Gyermekei? azt fogják választani, hogy továbbra is engedelmeskednek neki, és amikor rájött hogy nem, akkor nagyon mérges let. Ahogy ? maga is leírja az írásaiban, ? egy ?Féltékeny Isten? és nem örült annak, hogy a ?gyermekei? az engedetlenséget választották és követték a tanácsunkat. Mi el?re meghatározott Ciklusig vállaltuk, hogy itt maradunk az Emberi evolúció Katalizátorának szerepét biztosítva, szó szerint felajánlva a Negatív választást, azt amit ti ?gonosznak? neveztetek el. Mivel biztosítva lett a Szabad Akarat, Jahve nem tudta visszavonni és mi itt maradtunk, mint ahogy erre szerz?dtünk is, hogy továbbra is biztosítsuk a bolygónak a Kett?sség választhatóságát. Azóta Jahve bezárt bennünket (mint Lélek Csoport) a Föld Asztrál síkjára (ami nagyon korlátozó és kényelmetlen egy olyan Bölcsességgel és tapasztalattal rendelkez? Lénynek, mint mi). Az Öregek Tanácsa megadta nekünk azt a lehet?séget, hogy kiszabadulhassunk (Jahve akarata ellnére), de csak azzal a feltétellel, ha lemondunk a Föld bolygó Szolgálatáról, vagy maradhatunk és beteljesíthetjük amire vállalkoztunk, de akkor el kell t?rnünk Jahve saját maga által kikiáltott ?Haragját?. Maradtunk és ennek az lett a karmikus következménye, hogy a mi Jahve által bezárt Lélekcsoportunk, a mi saját egyéni Lelkeink (a Tanács parancsa által) ?uralkodhatnak? Jahve népe felett, a bolygón való fizikai megtestesülés idejéig.
    Legyünk tisztában egy dologgal. Minden ami itt van (fizikai élet/inkarnációk) egy nagyon bonyolult és ügyesen megtervezett Játék, amely által az Egy Végtelen Teremt? eljátssza a feledés játékát, elfeledve ki is ?, hogy újra megtanuljon visszaemlékezni, és ezt megtéve Teremt?ként tapasztalja és ismerje meg önmagát. Egészen le hozzánk, a Minden Ami Van kis egyéni szikrájáig. A szinpadon kívül (nulla-pont id? vagy anti-anyag Világegyetem) és az “Életek” között melyben megtestesült “emberi lények”-ként jelentek meg (a megtestesült életek során emberi lények, az életek között pedig szinpadon kívül – Tom), mi mindannyian mi és ti (mint Lelkek) jó barátok vagyunk.Testvérek és N?vérek az Egyben.
    Az életek között mindannyiunk jót nevet azokon a részeken, amelyeket a “játékban” eljátszott, már el?re várjuk és nagy örömünket leljük benne, hogy el?készítjük az eljátszandó követkz? fejezeteket.

Remélem, hogy a fenti válasz alatt kielégít?en lefedtem a kérdésed, hogy ?Mi a mi értelmezésünk a jó kontra rosszról?? Ha nem, kérlek mondd és belemegyek jobban a részletekbe.

Kérdez?: Ki tudod jobban fejteni mit értesz az ?eljövend? szüret? kifejezés alatt és mit értesz pontosan szüret (aratás, betakarítás) alatt?

Rejtettkéz: Igen, ki tudom. Össze fogom kapcsolni a válaszom a következ? kérdésre adott válasszal.

Kérdez?: 2012 a szüret ideje? Amikor a szüretr?l beszélsz, a Gnosticizmus káoszának hangzik ez, abban az értelemben hogy isteni lelkek vagyunk, a fizikai világ csapdájában, folyamatosan reinkarnálódunk a húsba, addig az id?ig amíg el nem érjük a spirituális gnózis egy adott szintjét, és akkor képesek leszünk elkerülni a reinkarnálódást a mi következ? ciklusunkban. Ez az alapja a Te hitednek?

Rejtettkéz: Másik kiváló (és nagyon éles elméj?) kérdés. Köszönöm.
    Minél magasabb min?ség? a kérdés annál mélyebben tudok rá válaszolni (nagyobb mélységben – Tom). Ez az egész a Zavar Törvénye és a Szabad Akarat törvénye alapján történik.
    Igen, a Téli napforduló idején, December 21-én 2012 ben, ez az az id?, amikor a Szüret Fejedelme visszatér. ?Nibiru?-ként ismerhetitek ?t.

Olvasd el a Maya próféciákat és naptári eseményeket a további részletekért, hogy hogyan m?ködnek az aktuális Galaktikus és Univerzális Ciklusok. Az ?Utazók? akik ezt az információt adták nekik, ugyanazok akik Atlantis Civilizációját is meglátogatták. A maják az információt úgy tudták használni, hogy a polaritás pozitív rezgését teremtették meg. Az atlantisziak a Negatív mellett döntöttek.
    Igen, hogy válaszoljak a kérdésedre. Sok igazság van az ókori ?Gnosztikus? jegyzetekben, bár torzulások is vannak benne. Az információ nem ?tiszta?. Nagyon sok sz?r?n keresztül érkezik.
    Ti valójában azok vagytok amit Te ?Isteni Lelkeknek? hívsz, az Egyetlen Végtelen Teremt? szikrái. Ti maga az Élet vagytok (Fény), emlékezve és tanulva, hogy kik is vagytok valójában (mi azért jöttünk ide, hogy segítsünk nektek ebben), és igen, pontosan ti az anyag csapdájában vagytok (vagy még pontosabban karanténban), ezen a bolygón amit Ti Földnek hívtok.
    A Teremt?dnek Jahvenek köszönheted ezt. Te vagy a szülöttje, vagy egyéniesítése A Lélekcsoportjának (vagy Társadalmi Memória Complexumnak). Makrokozmikusan nézve te VAGY Jahve. Az asztrálsíkba való bebörtönzésünk ?karmikus? hatása rád is kihat. Nem tudom ezt pontosabban elmondani, anélkül hogy megsérteném a Zavar Törvényét. Ezt magatoknak kell kitalálni.
    Szóval hogy mi a válasz pontosan az eljöv? szüretre, megválaszolom most.

A bolygótok a Galaktikus Logoszotok teremtésének törvényei alá tartozik. A Galaxis id?ciklusokban m?ködik, melyet a Napéjegyenl?ségek elmozdulásaként ismertek.
    Ahogy mondtam is, keresd Maya Naptárt, hogy mélyebb belátásod legyen abba, hogyan m?ködik a Galaxis (igen pontos), de a beszélgetésünk célja miatt egy gyors áttekintést adok

A maják használtak egy asztrológiai id?szakot/ciklust aminek a neve: ?Equinoxes-Napéjjegyenl?ségek Váltakozása?. Ez egy 26.000 éves id?szak amelyben a Föld áthalad az állatöv mind a 12 jegyén 2,152 évig maradva mindegyikben. Mindegyik az asztrológiai évekb?l egy hónapot ábrázol a f? Kozmikus Évb?l. A “Maya” ciklus megegyezik a Nap (Szoláris Logosz) és a Központi Nap (Alcyone) – a Hét N?vér-Plejádok csillagzat központi napja, közti 26ooo éves körforgásának.
    Ennek az Id?szaknak /Ciklusnak a vége, el?futára a szó szoros értelemben vett Új Világ Idejének, az Új Teremtésnek. Az Új Mennyországnak és az Új Földnek, és a Nagy Szüret idejének.
    A kisebb ciklusok az Aratáshoz vezetnek és utána az élet normálisan folytatódik a bolygón. A Nagy Ciklusok Nagy Aratáshoz vezetnek és a Harmadik S?r?ségben való jelenlegi élet végéhez. Vedd úgy, mint egy ?Kozmikus mosást? és mélytisztítást, amely során a bolygó megpihen és regenerállja önmagát (herself ? önmagát de n?i nem, az angol ezt kifejezi külön – Tom).
    Amikor ennek az életciklusnak vége, minden dolog elt?nik és minden dolog újra képz?dik.
    Az Emberiség per pillanat kollektíven egy olyan Lénnyé fejl?dik és n?, amire már régóta rendeltettetek, de mint minden munkánál, nem az anya vagy a baba a f?nök, hanem maga a Születés, mint ?si er?, kibontakoztatva saját sorsát.

Szóval 2012 December 21, nem az a nap amikor minden fény azonnal elalszik, és minden hirtelen megváltozik, inkább mi most egy folyamatban vagyunk ennek az átmenetnek, az egyik Világ Id?szakból a következ?be. A változások úton vannak, és változatlanul gyorsulni fognak, ahogy haladunk a kulminálódó dátumig.”

Szabolcs
    Felhasználó

Beszélgetés “RejtettKézzel” 3.

forrás:
    -link-

a szöveg els? és második része:
    -link-
    -link-

“Rejtettkéz: A 26 000 éves id?szak 5 kisebb id?szakból áll, mindegyik 5,125 évet tartalmaz. Minden egyes ilyen ciklusnak van saját Világ Ideje, vagy Teremt?i Ciklusa.
    A jelenlegi nagy id?szak neve Az 5-ik Nap Kora.

Az ötödik kor a korábbi négynek a szintézise/egyesítése. A kezd? id?pont amikor a Föld az Ötödik Világba lépett, i.e. 3113-ban augusztus 13-án volt, a Maják jelmagyarázatában így van írva: 13.0.0.0.0.

Egy kis segítség, hogy megértsd ezt a jelmagyarázatot:
    13=Baktuns, 0=Katuns, the 2nd 0=Tuns, 3rd 0=Uinals, 4th 0=Kin

Ezek a Maja szavak a periódusok idejei:

Nap = Kin (ejtsd:kín (angolul; keen)
    20 nap(hónap)/Kin = Uinal
    360 nap(év)/Kin = Tun
    20 Tuns/évek = K’atun (k’ah toon)
    20 K’atuns = Baktun (bock toon)
    Baktun = 5,125 év
    13.0.0.0.0.

Minden nap ett?l a ponttól kezdve ezeknek a napoknak a számától számolódik, ett?l a kozmikus kezdéspont eseményt?l. Az 5125 éven belül 13 kisebb id?szak van, amely ?13 Baktun Számlálás?, vagy ?hosszú számlálás? néven ismert. Minden baktun id?szak 394 évig tart, vagy 144 000 napig. A Nagy Teremt? Id?szakon belül minden baktun egy történelmi id?szak volt, specifikus sorssal(rendeltetéssel) azok fejl?dése végett, akik minden egyes baktun-ba inkarnálódtak (testesültek meg).

A Föld bolygó és a lakosai jelenleg a 13-ik baktun id?szakon keresztül utaznak/haladnak, az utolsó periódusban 1618-2o12ig. Ez az id?szak ? a materializmus diadalaként? és ? az anyag transzformálásaként/átalakulásaként? is ismert.

Decemberben a napforduló nap a tejút sávjában lesz, közvetlenül a galaxis ?Sötét repedés(hasadék)? pozíciójában, egy együttállást alkotva a Galaktikus sík és a Napforduló Meridian között. Az el?tt állunk, hogy szó szerint együttállásba kerüljünk a Kozmikus, a Galaktikus, a Szoláris és a Lunáris síkokkal . Ez az az esemény, ami lassan egy pontba került, ezer éves periódusok alatt, ezt a napéjegyenl?ségek el?rehaladása hozta el. Olyan, mint az Univerzális Fogaskerekek ?elfordulása?. Ez hozza el a Nagy Szüretet és a Szüret Fejedelmének visszatérését.

És a bolygó befejezi a felemelkedését a 4-ik Dimenzióba, a Szeretet S?r?ségének rezgésébe. Ez alatt a felemelkedés alatt, 3 féle rés/hasadás lesz a Földön lév? lelkek számára. A túlnyomórészt negatív pólusúak, elkísérnek minket amíg mi a negatív(vagy Önszolgáló) szüretben ?diplomázunk?. Mi (Lucifer) létre fogunk hozni egy új 4-ik dimenziós Földet, ami negatív, Önmagát Szolgáló Polaritáson fog alapulni. Le kell dolgoznunk a saját negatív karmánk saját részét ami abból a negativitásból ered amit létrehoztunk ezen a bolygón. Amint ezt megtettük, újra szabadok leszünk és ismét elfoglalhatjuk a helyünket a világegyetemben (galaxis) 6-ik S?r?ségbeli ?rz?i és Tanítóiként.

A túlnyomórészt pozitív polaritásúak (Szeretet és Fény) a csodálatos, új 4-ik dimenziós földbe emelkednek, ahol elkezdtek dolgozni az Együttérzés és Szeretet bemutatásán és megtanulásán. Ez egy nagyon csodálatos és ?arany? kor lesz. A 4-ik Dimenzió elkezdi kinyitni az igaz er?töket, az Egyetlen Végtelen Teremt? egyedi individuális részeként. Véghezviszel majd olyan dolgokat és csodákat, mint amit Jézus ígért, hogy tenni fogtok, és még nagyszer?bb dolgokat annál. Ez egy nagyon csodás id?szak lesz számotokra.

Az emberiség többsége a Földön akiket úgy tekinthetünk, mint ?langymeleg?(?luke warm?), meg fog tapasztalni egy zero id? periódust(amit ekszaktikusnak fognak érezni), ahol teljesen egynek fogod magad érezni az egyetlen Teremt?vel, aki bátorítóan emlékeztet és futó pillantást ad, hogy ki is vagy Te, miel?tt a feledékenység leple még egyszer leereszkedik és át fogsz transzportálódni a másik 3-ik s?r?ség? bolygóra(a Föld Replikába)(az angol szöveg: a kind of ‘Earth Replica’ – Szabolcs) és folytatod a munkát magadon és tanulod, hogy ez az élet itt a választások meghozásáról szól. A következ? Aratásig továbbra is ?karanténban? fogsz maradni a 3-ik S?r?ség? anyagban, ez id? alatt bizonyítanod kell, hogy megtanultad, hogyan légy még Pozitívabb Lény, jobban összpontosítva mások Szolgálatára, mint csupán önmagadra. Amint ezt meg tudod csinálni, a következ? Aratásnál elnyered a jogot, hogy csatlakozhass hozzánk és élvezhesd az örökségedet a Galaktikus Társadalom tagjaként, és együtt fogsz velünk Az Egy Testvéreivel és N?véreivel ülni a Galaktikus Irányitótestület, a Bolygók Konföderációjának tagjaként.

Nos, többet közöltem ez alatt az ülés/találkozó alatt színvonalas kérdéseidnek köszönhet?en és most búcsúznom kell mára.

Ha további kérdésed van a Szürettel kapcsolatban, kérésedre még részletesebben tudok válaszolni. Illetve, ha más egyéb kérdésed is van más ügyben, megválaszolom mindet, ahogy az id? engedi, mint ahogy a többi (tiszteletteljesen feltett) kérdést már megválaszoltam korábban. Ha az id? engedi, holnap jelentkezem.

– – –

kérdez?: Sok dolog amir?l írsz a Ra Anyagra emlékeztet, különösen a szüret koncepciója, STS és STO választások(Önmagunk Szolgálata és Mások Szolgálata – Tom) és az intelligens végtelen (több információt itt találsz: www?.). Olvastad ezt? (magyarul itt olvashatsz Ra-ról/tól:http://www.exopolitika.hu/law_of_one.php – Szabolcs)

Rejtettkéz:Valóban rendkívül hasonló. Mindannyian a Végtelen Teremt? Lélekt?l/b?l származunk, és mindannyian emlékezünk, honnan jöttünk. Remélem, hogy az üzeneteink ugyanazt az Alapigazságokat tartalmazza.

?RA? 6-ik Dimenziós Csoport Lélek, üzenetei a legpontosabb információ az átlag számára az id?nek ezen pontján. Hozzávet?legesen 85-90%-os pontosságú, abból megítélve amit láttam bel?le. Az anyag felhívta a figyelmemet amikor el?ször felbukkant, nagyjából 25 évvel ezel?tt, ha nem csal a memóriám. Sokat elolvastam bel?le, de nem az egészet. A feladataim miatt nincs túl sok szabad id?m ezekre a dolgokra. Bár mások a Családból közelebbr?l megvizsgálták, hogy megítélhessék a pontosságát és nagyon elégedettek voltak a végtermékkel. (itt pont ezt a kifejezést használja erre a csatornázott anyagra: ?végtermék?.. – Tom)

Ra tulajdonképpen az a csoport, akiket korábban úgy határoltam be, hogy a ?világon kívüli entitások? akik a Majákat és az atlantiszi civilizációt látogatták. Ismer?sök vagyunk velük és barátai egymásnak. A mi Csoport Szellemeink nagyon hasonló szintjén vannak a fejl?désnek/evolúciónak. Mindkett? hatodik dimenziós és a hetedikhez közelít. Hozzánk hasonlóan Ra is a Galaktikus Testvérek szolgálatát választotta, ahelyett hogy Hazament volna. Mi csak ajánlani tudjuk azt az anyagot azoknak akik valóban a megértést keresik. Habár, ahogy mondtam is, nem 1oo%ban pontos, tehát figyelj arra ami együtt rezonál veled.

kérdez?: Mi a funkciója/szerepe, ha egyáltalán van, annak, hogy az idegenek elrabolnak embereket? Miért vannak erre választottak?

Rejtettkéz: Ez attól függ, hogy ki viszi véghez az ?elrablást?. A legtöbb amit hallasz ?elrablást? a saját ?kormányaitok? által vannak véghezvíve. Különösen azok akik kapcsolatban állnak az úgynevezett ?szürkékkel?. Ez mellett néha az államszövetség(Confederation) találkozni fog bizonyos inkarnációkkal(leszületettekkel(emberekkel)), akik azt a szerepet játszák az eljövend? Szüretnél, hogy másokat ?felébresszenek?. Ezek mindig pozitív tapasztalatok lesznek és akiknek részük lesz benne, érezni fogják a felemelkedést és inspirációt a találkozásuk során.

Akkor, itt van az Orion Birodalom Csoport. Az ? szándékuk abban ha meglátogatnak téged, sokkal negatívabb vonal. ?k f?leg azokat célozzák meg akiket ?Fénymunkásoknak? hívsz. ?k megpróbálják eltéríteni ?ket a megbízásuktól és megpróbálnak félelmet kelteni. Igazából nem fognak fizikailag ?kárt? okozni neked. A m?ködési elvük f?leg a pszichikai támadás, aminek a Fénymunkások nincsenek tudatában, de gyakran a legtöbb energiájukat lemerítik és letörik a motivációjukat.

kérdez?: Miért akarsz negatív szüretet?

Rejtettkéz: Ez igen bonyolult, hogy szavakba öntsem, és azon kívül óvatosnak kell lennem, mit mondok ezzel kapcsolatban. Már így is mondhatjuk úgy, hogy ?a körmömre néztek?.

Ha nem lenne negatív szüretünk, átugranánk veletek még egy ciklusba. Amikor ez a Nagy Szüret befejez?dik, a tanáccsal és a Teremt?nkkel való szerz?désünk is befejez?dik/teljesül. Más szavakkal, a szolgálatunkat letöltjük és szabadon visszatérünk a mi teljes kinyilvánulásunkba, a 6-ik (közel a 7-ik) s?r?ség? galaktikus ?rz?ként abba az állapotba ahol örömmel eltöltve ajánljuk fel magunkat a Végtelen Egy Teremt? Szolgálatába, valamint a Testvéreinknek az egész galaxisban. Bár van egy probléma. Nos, ti ?problémának? neveznétek, mi Kihívásnak. Kés?bb részletesen kitérek rá, egy másik kérdésre válaszolva, de röviden annyi, hogy nagyon nagy százaléknyi Negatív Polaritásra van szükségünk, ha el szeretnénk érni a Negatív Szüretet. Más szavakkal extrém mérték? Önszolgálat-Központúnak kell lennünk, hogy a Negatívumban történjen a Szüret(számunkra! ? Tom). Ezért dolgozunk olyan keményen azon, hogy annyira Negatív Polaritásúak legyünk amennyire csak tudunk. Ha nem csinálunk elég magas százalékot le fogunk maradni és a többségi ?langymeleg? százalékban kötünk ki, ami után még egy 3-ik S?r?ség? ciklusban kell részt vennünk.

Elérve a negatív szüretet, még mindig a 4-ik dimenzióba ?érettségizhetünk?, csak ez egy negatív polaritású bolygó lesz. Nem egy nagyszer? hely a létre. De, ahogy korábban kifejtettem, mi(a csoport lélek) elszenvedjük a természetes karmikus helyreállítási folyamatot, le kell dolgoznunk az összes negativitást amit ezen a bolygón okoztunk. Ezt egy ciklus alatt megtesszük a mi új 4-ik dimenziós világunkban, és akkor megint felszabadulunk, hogy újra Fénylények legyünk akik igazából is vagyunk. Szükségünk van a Negatív Szüretre, hogy létre tudjuk hozni a mi 4-ik S?r?ség? Földünket és hogy megtisztítsuk a saját karmikus el?életünket.

Értsd meg, nekünk negatívnak KELL lennünk. Ez az amiért ide lettünk küldve. Ez a mi ?szerz?désünk?/egyezségünk és ez mindig segíteni fog titeket, a ?Katalizátor? biztosításával amir?l korábban beszéltem. Negatívnak lenni nagyon nehéz nekünk, nem a fizikai szinten ( a karakterek amiket játszunk élvezik a szerepüket, mert erre lettek programozva), de spirituális szinten ez nehéz. Mi meghaladtuk az alacsony negatív rezgés? korszakokat már korábban. Mi vagyunk a Fény és mi vagyunk a Szeretet. Ez nagyon nehéz dolog spirituálisan, hogy negativitást teremtsünk, de megcsináljuk azért, mert szeretünk titeket, és a ti magasabb javatokat szolgálja végül. Mondhatjátok, hogy ez a mi Áldozatunk amit tettünk/teszünk azért, hogy az Egy Végtelen Teremt? szolgája legyünk, és nektek is Testvéreink az Egységben.

Emlékezz, mi mindannyian csak egy nagy régi játék miatt vagyunk itt, ahol beleegyeztünk abba, hogy elfelejtjük valójában kik is vagyunk, és az emlékezésben talán megtaláljuk egymást még egyszer újra, és ismét tudni fogjuk hogy Egyek vagyunk. Minden Élet, az Egy(ség).

kérdez?: Ki kell, hogy javítsalak. A napéjegyenl?ségek nem okozhatják ezt. Ezt semmi más nem okozhatja, csak az, ahogy mi itt a Földön a körülöttünk lev? kozmoszra tekintünk. Ez a Föld tengelyének ingadozására vonatkozik, és ahogy tudom, nincs kapcsolatban/összefüggésben más planetáris szervezettel.

Rejtettkéz: A 3-ik dimenzióból/s?r?ségb?l nézve igazad van, ez így látszódik. Mi nem a 3-ik S?r?ség? néz?pontból nézzük. Egy ?nagyobb kép? m?ködik, amit ti nem láttok.

kérdez?: Az elnyomásunkra való tekintettel úgy t?nik, azt mondod- alapvet?en- a mi Logoszunk Jahve töredékeiként mi egyenl?en felel?sek vagyunk az ? döntéséért, miszerint itt tart minket csapdában a 3-ik s?r?ség? Föld bolygón. Ez egy érdekes elgondolás. Ebben az értelemben a totális szabadságunk a közös spirituális er?feszítésen keresztül kell, hogy eljöjjön.

Rejtettkéz: Bizonyos szemszögb?l, helyes amit mondasz. A 3-ik s?r?ség? néz?pontból nézve magatokat úgy látjátok, mint aki mindent?l el van választva(mindent?l különálló). Magasabb perspektívából láthatod, hogy ez egyáltalán nem így van. Te és a Teremt? Egyek vagytok. A ?teljes szabadságra? vonatkozó kijelentésedre vonatkozóan nem vagy felel?s a körülötted lev?kért. Te és ?k mind Egyek vagytok úgyszintén, ha magasabb s?r?ségb?l tekintjük, de ebben a s?r?ségben azért vagytok itt, hogy magatokon dolgozzatok. Azért vagytok itt, hogy visszaemlékezzetek kik is vagytok, és miért is vagytok itt. Azért vagytok itt, hogy visszaemlékezzetek a Végtelen Teremt?re. Azért, hogy tudjátok-megismerjétek a Teremt?t magatokban, hogy felajánljátok a Szolgálataitokat neki és másoknak, hogy Szabad Akaratotokból döntsétek el a Szolgálatot. Az egyik megel?zi a másikat. Ahogy visszaemlékezel, hogy ki is vagy és mélyen a Lényed Magjában tudod is, akkor fel fogod ismerni a ?láthatatlan? kapcsolatodat Mindazzal ami Létezik, ugyanakkor az Öröm, a Hálaadás, a Szolgálat természetes következménye lesz hálával teli szívednek. Ahogy magadon dolgozol és megtanulod felismerni a Teremt?t benned, a Másoknak való Szolgálat természetessé válik számodra és a te Dics?séges Aratásod el fog jönni.

kérdez?: Egy dolog amit nem értek -és talán meg tudod nekem magyarázni Rejtett Kéz-, miért van az, hogy akik Luciferhez tartoznak(és maga Lucifer) nem harcolnak az összes lélek szabadságáért? Ha Lucifer képviseli a szabadságot, az akarat és tudás szabadságát, akik ?t szolgálják miért nem tesznek úgy, mint amit a bibliai Luficer tett, és lázad az öregek zsarnoksága ellen?

Rejtettkéz: Ez egy nagyon jó kérdés, köszönöm. Két részre fogom osztani, és a második részre válaszolok ezután. El?ször is, az Öregek tanácsa abszolút a zsarnokság ellentéte. ?k a Bölcs és a Szeret? Gyámjai a Galaxisnak. Annyi minden van, amit nem lehet megérteni a pusztán 3-ik s?r?ség? perspektívából. Amikor elértek egy magasabb S?r?séget, látjátok, hogy végül, minden kiegyensúlyozódott, és az Egység létezik. Minden ami az Egységt?l eltér?nek t?nik Illúzió, vagy ?gondolat forma?.

A tanács egy sor döntési lehet?séget adott nekünk. Mi azt választjuk, hogy itt maradunk és segítünk nektek, saját magunk ?költségén?. Ez a természete a mások Szeretet Szolgálatának. Mindebben az alapvet? paradoxon, hogy a történetben mi mindannyian közösen teremt?k vagyunk, annak érdekében, hogy a legnagyobb Szolgálatot tegyük nektek, teljesen önszolgálónak kell lennünk(önérdek?nek – Tom). Úgy szeretem a Teremt?nk iróniáját.

Az els? részét tekintve a kérdésednek, a bibliai ábrázolása a ?Háború az Égben?-nek nem teljesen pontatlan. Elmagyarázom. A kezdeti szerz?désünk az volt, hogy bemutassuk a Szabad Akarat Katalízisét ezen a bolygón. Amikor Jahve elkezdte a megbeszélést a Vének Tanácsával, eleinte nem kereste a segítséget a szabad akarat bemutatására, hanem inkább az útmutatást, hogyan tudja legjobban felgyorsítani az ? (és a lakosai) evolúciós folyamatát. Ahogy említettem ? egy jóindulatú diktatúrát ?futatott?. Abban az id?ben épp befejeztük a Tau Ceti-n való megbízásunkat, és jelentkeztünk a következ? feladatunkra. Mi(mint a Lucifer Csoport Lélek) egy ?tényfeltáró expedícióra? lettünk küldve, hogy meglátogassuk a Földet és találkozzunk Jahvevel, hogy kiértékeljük a planetáris Teremt? Törvényeit, és javaslatokat hozzunk, hogyan tudnánk segíteni legjobban az ? leszármazottait(ez az az kifejezés amit a Lelkek leírására fogok használni, akik a Lélek Csoportot képezik) és Jahvet, hogy fejl?djön.

Sok lehet?séget feltártunk és jelentettük megállapításainkat a Tanácsnak és Jahvenek. Az volt a legjobb értékelésünk, hogy a Szabad Akarat beiktatása az egyedüli valós és gyors módja annak, hogy jelent?sen felgyorsuljon a fejl?dés. Ez nem kifejezetten a Szabad Akarat beiktatása volt, amihez Jahve segítséget szeretett volna, ez egyszer?en a Katalizátor beiktatása volt. Nem volt teljesen megelégedve a mi jelentésünkkel, azzal hogy szükséges a Szabad Akarat beiktatása. Boldog volt az ? paradicsomával és nem akarta elveszíteni az irányítást felette. A végén a Tanács meggy?zte, hogy ez a legjobb mód és ? vonakodva beleegyezett. Mi visszatértünk a Földre, s volt egy szívélyes találkozónk Jahvevel, megvitattuk, hogyan tudnánk a legjobban kialakítani a Szabad akarat választását. Jahve hajthatatlan volt, hogy az utódai mindenképp a hozzá való lojalitást fogják választani, és hogy annyira elégedettek az életmódjukkal, hogy mindig bízni fognak benne és mindig engedelmeskednek neki. Szerinte ez a f? oka, hogy a Szabad Akarat nem m?ködhet jól, mint Katalízis. Ezért volt, hogy egyetértett a Tudás Fájának kísérletezésével. Hitte, hogy ez igazolni fogja ?t. Amikor ez nem így történt, mérgessé vált, kidobta a játékait a babakocsiból, és a sarjait a kertjéb?l, rájuk zúdítva egy nagy b?nösséget, hogy hogyan szegték meg az ígéretüket és milyen engedetlenek voltak. Ez nem igazán tisztességes módja egy Logosz viselkedésének, de hejj, ez a Szabad Akarat csodája, azt hiszem.?

Skuzio
    Felhasználó

Ezer köszönet mind a fordítóknak mind pedig Neked Szabolcs, hogy feltetted az írást! Az egyik legizgalmasabb azok közül melyeket az elmúlt években olvastam. Várom a többi részt is!

Szabolcs
    Felhasználó

Szívesen! Nekem Miklós hívta fel rá a figyelmem.:)
    További részek vannak lefordítva, de a soron következ? nincs, s amíg nem jelentkezik valaki önként, addig nem is lesz…

Szpacsek
    Felhasználó

Jahve az Isten ! 🙂

“Jahve bezárt bennünket a Föld Asztrál síkjára ……. (Lucifert) (mint Lélek Csoportot) — de az Öregek Tanácsa megadta azt a lehet?séget, hogy kiszabadulhassunk”

Szpacsek
    Felhasználó

Az Orion Birodalom Csoport — ez szerintem a Domain. Ahonnan Airl származik, az E.B.E., a Roswelli földönkívüli.

?k meg egy bizonyos “Régi Birodalom” nev? galaktikus szövetséget emlegettek. Az egy másik kozmikus, ?rbéli szövetség, amely a Domain-nek az ellensége.

Mármint Airl beszélt róla 1947-1950 között a kikérdez?inek, miután lezuhant az UFO-jával Roswellnél, az USA-ban.

Dehogy
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Jahve az Isten ! 🙂

“Jahve bezárt bennünket a Föld Asztrál síkjára ……. (Lucifert) (mint Lélek Csoportot) — de az Öregek Tanácsa megadta azt a lehet?séget, hogy kiszabadulhassunk”

Jahve-t lehet úgymond Istennek nevezni, de nem keverend? össze a legf?bb Teremt?vel! Jahve, mint ahogy a fenti szövegb?l is kiderül ? a Föld irányítója/”Istene”.

Skuzio
    Felhasználó

Nagyon megfogott RejtettKéz elmesélésében az a rész, amikor A Végtelen Egy -r?l és arról ír, ahogy felosztja Önmagát.

Minden m?vész kézjegye ott van a megalkotott m?vén. Akik értenek a m?vészethez, képesek egy festmény jellegér?l megmondani ki alkotta azt. Ezzel azonban a hétköznapi élet területén is lehet találkozni. Munkánk min?sége (végterméke) magában hordoz minket, felismerhet?ek vagyunk általa. Éppen ezért az ember, mivel önmagában hordja Teremt?je kézjegyét rendelkezni KELL azzal a képességgel, hogy (a maga korlátolt határain belül) megélhessen egy tágabb, magasabb létezést… és talán a Teremt?jét is. Ebb?l az írásból sokkal kézzelfoghatóbb lett az elmém számára a Minden Egy kifejezés.

Zseniális a s?r?ség szó használata is. A dimenzió kifejezés számomra egyfajta elkülönültséget hordoz magában, melyek nehezen átjárhatóak, azonban a s?r?ség szó sokkal jobban engedi azt tudatni, hogy minden egyben (önmagában) van.

Sokszor el kell még ezt olvasni…

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Nagyon hálás vagyok a magyarításért, de fontosnak tartom pontosítani a következ?ket:

“Your planet abides by the laws of the Creation of your Galactic Logos. The Galaxy runs on Cycles of time, known as the Precession of the Equinoxes.”

“Bolygótok a Galaktikus Logoszotok teremtésének törvényei alá tartozik. A Galaxis id?ciklusokban m?ködik, amelyet a Napéjegyenl?ségek váltakozásaként ismertek.”
    (A fordító megjegyzése: “itt a nagy galaktikus napéjegyenl?ségre gondol, amely során egyre jobban eltávolodik a naprendszerünk a központi Naptól, illetve újra közelít hozzá és ez két egyforma id?ciklus, váltakozva.”)

A kedves fordító itt nem követte a csillagászati összefüggéseket, ezért, kiegészítésével méginkább félrevitte az eredeti mondat jelentését.

H?en az eredeti szöveghez, pontosítsunk most.
    Bolygótok a Galaktikus Logoszotok teremtésének törvényei alá tartozik. A Galaxis id?ciklusokban m?ködik, amelyet a Napéjegyenl?ségek Elmozdulásaként ismertek.

Precession of the Equinoxes:
    Napéjegyenl?ségek Elmozdulása (Precessziója)

Precesszió:

Egy test forgástengelyének (esetünkben a Földtengelynek) küls? forgatónyomaték
    hatására bekövetkez? térbeli, (kúppalástot leíró) valós “elmozdulása”.

-link-

-link-

…a tavaszpontnak (és az ?szpontnak) az égi helyzete 50,3″/év mértékben elmozdul.
    A tavaszpont (és az ?szpont) közel 25.920 év alatt a Nap (ekliptika menti)
    látszólagos mozgásával ellentétes irányban “körbehátrál” az ekliptikán.
    A 25.920 éves id?szakot platóni évnek vagy nagy évnek nevezzük.

A tavaszpont irányának mozgását,
    a történelmi id?kben való vándorlását láthatod a vízönt?ig:

-link-

-link-

-link-

4:20-tól
    -link-

-link-

Talán kissé egzakt volt ez a csillagászati kitér?, ám azért fontos, mert a Napéjegyenl?ségek Elmozdulása “körül forog itt minden”. Megköszönöm, hogy segíthettem.

Számomra kiemelten fontos, felel?sség felismertet? megállapítások a következ?k:

Ti valójában azok vagytok, amit te “Isteni Lelkeknek” nevezel, az Egyetlen Végtelen Teremt? szikrái vagy magjai. Ti, maga az Élet vagytok (Fény), arra emlékezve és azt tanulva, hogy kik is vagytok valójában (mi azért jöttünk ide, hogy segítsünk nektek ebben), és igen, jelenleg ti e bolygó ? amit Földnek hívtok ? “anyagának” csapdájában vagytok (vagy még pontosabban karanténban).

A Teremt?töknek Jahvenek köszönhetitek ezt. Ti az ? Lélekcsoportja (vagy “Társas Össz-Emlékezete”) “ivadékai”, vagy egyéniesülései vagytok. Makrokozmikusan nézve ti VAGYTOK Jahve. A mi asztrálsíkba való bebörtönzésünk “karmikus” hatása rátok is kihat. Nem tudom ezt pontosabban elmondani, anélkül hogy megsérteném a Zavar Törvényét. Magatoknak kell ezt kitalálni.

Hálás vagyok a magyarításért és a közzétételért.
    🙂

Szpacsek
    Felhasználó
    Dehogy wrote

Szpacsek wrote

Jahve az Isten ! 🙂

Jahve-t lehet úgymond Istennek nevezni, de nem keverend? össze a legf?bb Teremt?vel! Jahve, mint ahogy a fenti szövegb?l is kiderül ? a Föld irányítója/”Istene”.

Elolvastam azt a részt is most.
    Igen, Jahve “egy” Teremt?, és nem “Az” Egyetlen Végtelen Teremt?”. ….
    Jól mondja RejtettKéz!
    Már Jahve és az ? “kereszténysége” el?tt, meg a zsidó néppel történ? szövetségkötése el?tt is voltak uralkodó vérvonalak.

Akkor még Atlantisz ideje volt… meg Mu-é … utána a sumérok kora és az egyiptomi Óbirodalom kora.

Pl. a rendkívüli Thoth, Hermész Triszmegisztosz honnan származik? Hát Atlantiszról! És mikor született? Hát b?ven Ábrahám ideje el?tt … 🙂 (Ábrahám idején kötött Jahve az emberekkel szövetséget, a zsidó népen keresztül, ?ket választotta erre, ?k lettek a választott nép.)
    Szóval Thot i.e. 36 000.–ben írta a Smaragdtáblákat, a híres szövegeit…..ez volt Thot nagy m?ve.
    És tudjuk, hogy Thot több tízezer évig élt.
    Mivel ? alakította ki az egyiptomi civilizációt is kés?bb…. Még i. e. 3000.–ben is Egyiptomban volt. Nem halt meg; mert 1000 évenként lement a Nagy Piramis alatti “Amenti Termeibe” és ott megfiatalodott, újjászületett, újabb 1000 évre. És ezt sokszor megcsinálta. 🙂

Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy nem tudni mikor született Thot. Atlantisz kontinensének Undal nev? szigetén jött világra de hogy mikor…. talán i. e. 60 000-ben, talán i.e. 80 000-ben … vagy i. e. 50 000-ben ….. ezt szerintem senki nem tudja.

De mindegy mert ez végül is nem is annyira fontos.
    De Horlet volt Thot tanítója! Horlet, a “Templomlakó. És, Horletet, sokan, nem mással mint JÉZUS KRISZTUSSAL tartják azonosnak. (!!)

Van még ezen mit gondolkodni ! Érdemes! Fontos lehet.

Én már sokat gondolkodtam róla. Gondolkodjatok ti is! 🙂 🙂
    Néhány információ ehhez :
    (Ahogy Thot írta:)
    “Tudd, hogy Horlet, a tanító nem volt földi lény. Az el?z? ciklusból származik. Horlet az atlantiszi ‘Templom’-ban lakott… azon a helyen, ahol a kommunikáció zajlott a Föld és a magasabb szférák között. Horlet, a Templomlakó lelke éjszakánként Atlantisz szigete fölött szabadon bolyongott.”

Szpacsek
    Felhasználó

Ja, és Ábrahám ideje, az olyan i.e. 2600.–2200. körül volt.
    /Ábrahám is többszáz évig élt./

(Ezt még az el?z? hozzászólásomhoz akartam hozzáf?zni.)

Szabolcs
    Felhasználó

Kedves i.am.that.i.am!

Köszönöm a korrekciót és a precesszió magyarázatát!
    Ki lett javítva a mondat, s a megjegyzés törölve lett.

Vannak még további javításra szoruló részek, de majd csak akkor változtatom meg amikor már egyben lesz a teljes szöveg.

Kérlek Benneteket, ha tudtok segíteni a fordításban, akkor ne fogjátok vissza magatokat! 🙂
    Pont a következ? részt nem fordítja senki sem, pedig a továbbiak már majdnem a végéig le vannak fordítva…

Pille
    Felhasználó

Szabolcs hatalmas köszönet amiért ezt idehoztad külön témának. Már olvastam ugyan az els? anyagot, és most igyekeztem jobban figyelni, mert valóban vannak benne érdekes gondolatok.

Megjegyzem az els? részben igazolásként kért jóslatok nem váltak be, kivéve a t?zsdét, de azt szerintem akkor már lehetett tudni amikor folyt ez az interjú. Damaszkusz és San Franciscó pedig áll mint a cövek.

De mindezek ellenére fogadjuk el ezt az interjút valósnak. Az els? ami nekem eszembe jutott, az az hogy ez egy nagy csapda. Célja pedig hogy azokat akik nem szívük valódi bels? indittatásából választották a Fény útját, hanem számításból vagy félelemb?l, azokat elbizonytalanítsa. Akik ilyenek és elolvassák ezt az anyagot, azok most azt gondolhatják, hogy mi a fenéért er?lködjek fölöslegesen a jó oldalon, sanyargassam magam húsmentes kajákkal mikor majd megdöglök egy jó szelet rántotthúsért, vagy bombázzam az agyam pozitív meditációkkal mikor legszívesebben szétverném a pofáját a szomszédnak, szóval akik CÉLÉRT csinálták eddig és nem önvalójukból, azok rögtön ezt abba fogják hagyni. Ha Luciferként is, negatív er?ként is ugyanoda jut, s?t a negatívságát még jószolgálatként honorálják, akkor ezek a Tömegek (mert szerintem tömegméretekben vannak ilyenek) a Fény számára el fognak veszni. Ami nagyon-nagy baj lenne, mert ezek az emberek csak-csak elindultak egy jó úton akármilyen célzattal is, de er?feszítéseikkel akkor is pozitív rezgéseket generáltak, amire nagy szükség-szükségünk van. Ha ezek után hogy elolvassák ezt a riportot, és mégis maradnak az eddigi úton, az lesz az ? nagy választásuk. Aki pedig eddig is negatív volt, az most méginkább az lehet, itt a bizonyíték rá, hogy nyugodtan kiadhatja magából rossz természetét, s?t lehet még rosszabb is, abból baja nem lehet. Ezzel pedig ránk szabadul szó szerint a pokol.

A másik pedig ami eszembe jutott az, hogy a Fény szolgálatában lev?knek leírta hogy gyönyör? hely lesz az otthonuk, csupa fény, szeretet stb. Az Édenkertet is amit Jahve teremtett az is csupa boldogság volt. Ha Jahve paradicsomában az volt a baj hogy nem fejl?dtünk csak dagonyáztunk a langyban, akkor az a 4. fénydimenzió mit?l fog minket fejl?désre ösztönözni? Ott már állítólag nem lesz Negatív polaritás mert ha velünk is emelkednek Luciferék akkor is külön negatív polaritású “s?r?séget” kapnak.

Szóval valóban van mir?l beszélgetni!

szusz
    Felhasználó

Bizzzonyám! Rejtett kéz is csak egy ember, így b?ven tévedhet. S?t mi több meg is vezethették, hogy általa még több ember meg legyen vezetve. Szóval óvatosan a mondókájával!

Dehogy
    Felhasználó
    Pille wrote

Szabolcs hatalmas köszönet amiért ezt idehoztad külön témának. Már olvastam ugyan az els? anyagot, és most igyekeztem jobban figyelni, mert valóban vannak benne érdekes gondolatok.

Megjegyzem az els? részben igazolásként kért jóslatok nem váltak be, kivéve a t?zsdét, de azt szerintem akkor már lehetett tudni amikor folyt ez az interjú. Damaszkusz és San Franciscó pedig áll mint a cövek.

De mindezek ellenére fogadjuk el ezt az interjút valósnak. Az els? ami nekem eszembe jutott, az az hogy ez egy nagy csapda. Célja pedig hogy azokat akik nem szívük valódi bels? indittatásából választották a Fény útját, hanem számításból vagy félelemb?l, azokat elbizonytalanítsa. Akik ilyenek és elolvassák ezt az anyagot, azok most azt gondolhatják, hogy mi a fenéért er?lködjek fölöslegesen a jó oldalon, sanyargassam magam húsmentes kajákkal mikor majd megdöglök egy jó szelet rántotthúsért, vagy bombázzam az agyam pozitív meditációkkal mikor legszívesebben szétverném a pofáját a szomszédnak, szóval akik CÉLÉRT csinálták eddig és nem önvalójukból, azok rögtön ezt abba fogják hagyni. Ha Luciferként is, negatív er?ként is ugyanoda jut, s?t a negatívságát még jószolgálatként honorálják, akkor ezek a Tömegek (mert szerintem tömegméretekben vannak ilyenek) a Fény számára el fognak veszni. Ami nagyon-nagy baj lenne, mert ezek az emberek csak-csak elindultak egy jó úton akármilyen célzattal is, de er?feszítéseikkel akkor is pozitív rezgéseket generáltak, amire nagy szükség-szükségünk van. Ha ezek után hogy elolvassák ezt a riportot, és mégis maradnak az eddigi úton, az lesz az ? nagy választásuk. Aki pedig eddig is negatív volt, az most méginkább az lehet, itt a bizonyíték rá, hogy nyugodtan kiadhatja magából rossz természetét, s?t lehet még rosszabb is, abból baja nem lehet. Ezzel pedig ránk szabadul szó szerint a pokol.

A másik pedig ami eszembe jutott az, hogy a Fény szolgálatában lev?knek leírta hogy gyönyör? hely lesz az otthonuk, csupa fény, szeretet stb. Az Édenkertet is amit Jahve teremtett az is csupa boldogság volt. Ha Jahve paradicsomában az volt a baj hogy nem fejl?dtünk csak dagonyáztunk a langyban, akkor az a 4. fénydimenzió mit?l fog minket fejl?désre ösztönözni? Ott már állítólag nem lesz Negatív polaritás mert ha velünk is emelkednek Luciferék akkor is külön negatív polaritású “s?r?séget” kapnak.

Szóval valóban van mir?l beszélgetni!

A csapdás résznél említett embertípust nem nagyon tudom elképzelni persze lehet, hogy tényleg van ilyen, de szerintem akkor kezd el valaki komolyan a fény útján járni (legalább is próbál), ha meghallotta a bels? hangot, (ami nem ebb?l a természetb?l való és nem az egó ténykedéséb?l magyarázható) folyton ösztönzi ?t és akkor lehet, hogy saját belátásából lemond akár a húsételek fogyasztásáról és ha valóban eljutott egy olyan szintre akkor már nem is nagyon hiányzik neki a továbbiakban és úgymond nem kell magát meger?szakolnia, hogy tartani tudja a vegetáriánus életmódot.

Tehát nem hiszem, hogy valaki félelemb?l akarna a fény útján járni, mert ha keresi az igazságot az azt jelenti, hogy eljutott már egy olyan szintre, hogy érzi a késztetést, hogy ki kéne szállni már a ringlispielb?l, mert már eleget ücsörgött benne és hazavágyódik az ? valódi hazájába.
    Ráadásul, id?vel rájön, hogy nincs mit?l félnie, mert a jelenlegi megtestesülése is csak azt a célt szolgálja, hogy fejl?djön, így nem történhet igazából semmi baja, a halál bekövetkeztével vagy ha most esetleg egy tényleges aratás következik akkor sem, maximum az egó az ami fél ilyesmit?l, mert a teremtés néz?pontjából az itt eltöltött röpke 60-70 év az semmi, az id? mint sok más dolog csak illúzió mindig csak a jelen pillanat létezik.
    Aki már elért egy adott fejlettségi szintet az nem lesz rosszabb vagy jobb ember, ha elolvassa a Rejtettkéz által elmondottakat ráadásul, aki tényleg ott tartana, hogy ezen felbuzdulva mindenféle gátlást eleresztve rosszalkodna, az le sem áll az ilyen témát elolvasni, mert annyira az anyaghoz közeli még az ? gondolkodása, hogy egyáltalán nem hisz az ilyesmiben, így el sem olvassa (inkább megy és felszív még egy kis kokót :D).

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Ismét beidézném a már jól ismert sorokat:

“Ti valójában azok vagytok, amit te “Isteni Lelkeknek” nevezel, az Egyetlen Végtelen Teremt? szikrái vagy magjai. Ti, maga az Élet vagytok (Fény), arra emlékezve és azt tanulva, hogy kik is vagytok valójában (mi azért jöttünk ide, hogy segítsünk nektek ebben), és igen, jelenleg ti e bolygó ? amit Földnek hívtok ? “anyagának” csapdájában vagytok (vagy még pontosabban karanténban).

A Teremt?töknek Jahvenek köszönhetitek ezt. Ti az ? Lélekcsoportja (vagy “Társas Össz-Emlékezete”) “ivadékai”, vagy egyéniesülései vagytok. Makrokozmikusan nézve ti VAGYTOK Jahve. A mi asztrálsíkba való bebörtönzésünk “karmikus” hatása rátok is kihat. Nem tudom ezt pontosabban elmondani, anélkül hogy megsérteném a Zavar Törvényét. Magatoknak kell ezt kitalálni. “

Magunknak kell tehát felismernünk a mélyebb meglátásokat.
    A Káosz Törvényét, mint meghaladandó akadályt(?) vagy mint a szabad felismeréseink útján található ajtót(?) említi RejtettKéz. Nos, tekintsük ezt is egy lehet?ségekkel teli törvénynek, és nyomjuk le bátran a kilincset! Akkor most – miel?tt kinyílna az ajtó – szólítom mindazokat, akik azt választják, hogy túllépnek a félelmükön. Szólítom mindazokat, akik úgy döntenek, hogy maguk mögött hagyják babonáikat, berögzültségüket, és egy nagy misztérium fátylának fellebbentésével hajlandóak továbblépni – “felemelkedésük” során.
    – Veletek karöltve, szeretnék itt és most egy mély illúziót lerombolni!

Gaia (Föld Anya) = Jahve
    (A Föld Bolygószint? Logoszának kett?ssége: két arca, két megjelenése, két aspektusa.)

– Veletek karöltve szeretnék itt és most további ráébredésekre jutni!
    Most kezd?dik csak igazán a kirakós játék!
    Akkor most, innen kell továbbgondolni a teend?inket.
    Megengedni érzéseink kiterjedését, gondolataink ragyogását…

Beidézek ide egy másik ébreszt? üzenetrészletet:

“…A Föld magas rezgés? frekvenciáknak van kitéve, ezek a frekvenciák hatással vannak minden él? tudatosságra. Ennek az az oka, hogy Gaia, a Föld Anya maga is fejl?dik, és már saját felemelkedési folyamatában vajúdik. Nem is olyan rég, még fennállt annak a veszélye, hogy az emberiség tudatossága kettészakad. Ennek pedig az volt az oka, hogy bizonyos emberek nem készültek fel arra, hogy ráébredjenek bels? jogaikra, a félelmük túlságosan is mélyre férk?zött. Még akkor is azt választották, hogy a tudatlanság sötétjében maradnak, amikor a lelkük térdre rogyasztotta ?ket.

Ekkor a Fény Tanácsának nagy hierarchiáját alkotó Mestereknek és Nagyuraknak át kellett gondolniuk, hogy mit tehetnének azok támogatása érdekében, akik növekedtek, és azok támogatása érdekében, akik úgy döntöttek, hogy a korlátozott tudatosságot akarják megtapasztalni egy újabb cikluson keresztül. Ekkor teremtették meg a másik Földet. E mögött az volt a szándék, hogy akik a korlátozottságot választják, így támogathatóak egy újabb 26.000 éves ciklusban, amiben keresztüljuthatnak ugyanazokon a ciklusokon, ugyanazok a lehet?ségek állnak rendelkezésükre, hogy az általuk választott leckék mestereivé válhassanak, és így majd ?k is fejl?dhessenek.

Azok pedig, akik túljutottak a negyedik dimenzión vagy asztrális övön az ötödik dimenzióba, és teljesen nyitottak és elkötelezettek megvilágosodott utazásuk iránt, együtt mennek keresztül Gaiaval a Föld Anya felemelkedési folyamatán. Mindazonáltal, nagy örömmel jelenthetjük, hogy rengeteg ember ébredt fel szendergéséb?l és nyitotta meg a szívét isteni lényege, és a benne lakozó fény felé, és döntött úgy, hogy a fény vezet?jeként folytatja útját….”

Ez az utóbbi idézet egy “Kristályok és DNS” cím? 2003-as üzenetb?l vett részlet. Bár egészében, szorosan nem az itt felvetett témával foglalkozik, talán megengedett ide kitenni a linkjét. (Köszönet ott is a fordítónak.)

-link-

Búcsúzóul csak annyit, hogy mindaddig, amíg elválasztjuk (és egymással ütköztetve kizáratjuk) a Fényt és a Sötétséget, (akár “csak valamelyiket” választjuk vagy elutasítjuk) nos, mindaddig a kett?sség illúzióját tápláljuk magunkban és a világban. Légy bátor visszafogadni és beolvasztani magadba Fényedet és Sötétségedet egyaránt. Teremt?iséged szeretne végre egyensúlyba jutni ezen az áldott utazáson.

Szeretettel küldöm.

Skuzio
    Felhasználó
    i.am.that.i.am wrote

Búcsúzóul csak annyit, hogy mindaddig, amíg elválasztjuk (és egymással ütköztetve kizáratjuk) a Fényt és a Sötétséget, (akár “csak valamelyiket” választjuk vagy elutasítjuk) nos, mindaddig a kett?sség illúzióját tápláljuk magunkban és a világban. Légy bátor visszafogadni és beolvasztani magadba Fényedet és Sötétségedet egyaránt. Teremt?iséged szeretne végre egyensúlyba jutni ezen az áldott utazáson.

Ez egy roppant fontos gondolat, az alapját kéne képezze minden tanításnak! Nem valamivé kell válni, hanem felismerni azt, amik már eleve vagyunk. A legtöbb tanítás ezt nem veszi figyelembe, hanem immár a “fény útját járva” er?síti a kett?sséget és id?vel megszüli a spirituális egót…

Nekem a legszebb tapasztalásaim akkor születtek, amikor elvonultam pár napra a világtól és nem beszéltem, nem olvastam, nem néztem hány óra, nem tévéztem… Onnan tudtam, hogy hányadik napja vagyok elvonulva, hogy minden napfelkelte után megittam egy üvegcse ginsenget. Csak voltam és figyeltem, hol kifelé hol pedig befelé. Pár nap után kikoptak a fejemb?l a hétköznapi dolgok, és kezdtem észrevenni az erd? igazi szépségét.

“Csak” lenni kell tudni, ami a legnehezebb az ego számára, mert állandóan cselekedne és állandóan el akar érni valamit. Számára maga a halál ha nem adsz táplálékot vágyának sem jó, sem rossz értelemben. Ha pedig megrepedt az ego fala, a felszínre tör az, ami az ember lényege.

Hallgasd meg Papaji üzenetét, ha érteni szeretnéd miért:

-link-

Pille
    Felhasználó

Azt hiszem mindig aludnom kéne egyet a kérdéseimre. Tudjátok mit álmodtam? A jinjang-jellel. És megvolt a válasz. Mert ez is válasz, a kett?sség és az egyensúly. Ahogyan i.am.that.i.am is leírta nagyon érzékletesen. Ezzel kapcsolatban még picit kés?bb szeretnék írni egy-két gondolatot, most sajna rövid az id?m.

Kedves i.am….( nem vagyok angoltudó, talán azt jelenti neved hogy vagyok aki vagyok?) köszönöm amit írtál és a csodálatos cikket. Csak futólag olvastam most bele, de ajánlom mindenkinek mert csodálatos, és számomra egész más aspektusból is érdekes. Személyes élményeim vannak egy kristállyal, és soha nem vet?dött fel bennem a gondolat hogy én segíthetnék neki, hogy támogatásra szorulna. Pedig a helyzetet ahogy hozzám került, ez is magyarázhatja.

Skuzio átéreztem én is hasonlót, sajnos megismételni azóta is vágyom rá, de még nem jött össze. Az egyensúly a mindennapi életben: a családot helyezem el?térbe a vágyaimmal szemben. És ilyenkor mindig eszembe jut, vajon az egomat töröm le ezzel, vagy a valóban fontos hatásokat tolom el magamtól.

i.am.that.i.am
    Felhasználó

: :
    Boldog Ébredést, Boldog Létezést!

-link-

Omega V. (1973)
    Szvit 1. Tétel: Ébredés

Én a fény vagyok és az út,
    És a végtelen mély? kút,
    És a hangok tengere,
    És az ébredés kezdete.

Nézd az ébred?t: visszatér,
    Ringó csónakán partot ér,
    Lassan minden összeáll,
    S egyre vékonyabb lesz a szál.

A könny? pókfonál,
    Mely sz?ne álmokat,
    De most egy kis mozdulat,
    És kész, vége, elszakadt.

Most, hogy csónakom itt hagyott,
    Nézem álmosan, hol vagyok.
    Ott egy szék az ágy el?tt,
    Túl a ablakon háztet?k.

Szánt a napsugár arcomon,
    Szól egy rádió, hallgatom,
    Aztán mégis felkelek,
    Megszokás szabja léptemet.

Tovább lépkedek,
    Már ott kinn megyek.
    álom, ég veled!
    Jó reggelt emberek!

Hív, vár a fény,
    És új remény.
    Hajt az, hogy gy?zhetek,
    Hát jó reggelt, emberek!

🙂

Szabolcs
    Felhasználó

Nagyon szép és nagyon mély gondolatok hangzottak el az utóbbi hozzászólásokban! Köszönöm Mindannyiótoknak!

Ez az Omega nóta az egyik kedvencem(a másik kett? mélyreható; a Hajnali Óceán és a Gammapolis), de ami mégis érdekes, hogy pont a friss hozzászólások el?tt jutott “eszermbe”, hogy ismét meghallgassam.:)

Szpacsek
    Felhasználó

Meg az “Új Babilon épül” (1987.) és a “Fekete pillangó” is nagy Omega számok….

A Föld árnyékos oldalááááán ….. 🙂 😀
    (1986.)

Nos, amúgy gondolkoztam azon, amit írtam, és felvetettem ! Hogy Horlet, a Templomlakó lehetett-e azonos Jézus Krisztussal. Lehetett bizony! Arra jutottam. “Igaz vagyok…” “Én vagyok az…”
    — kb. ezt jeletheti Thot neve. (Egyébként Thot az igazság nagy ‘látnoka’, látója….) (“Ún. Tisztánlátó” volt ? is, mint a mai clairvoyance-k, és “beavatott”.)

Jézus is ezt mondta: igazság vagyok, én vagyok az út, az igazság, és az élet.
    + még:
    “Az vagyok, aki vagyok”–mondta Mózesnek az Isten (Jahve) amikor találkoztak a Sínai-félszigeten, és Mózes megkérdezte, hogy “ki vagy Te?”
    De szerintem lehet az is, hogy Mózes Jézus Krisztussal, és nem az Istennel beszélt..!

Énszerintem Mózes a Tízparancsolatot fenn a Sínai-hegyen JÉZUS KRISZTUSSAL együtt írta! Ketten, közösen dolgozták ki, és írták meg. 🙂

Bár a Bibliában az van, ha jól tudom, hogy: magától egyenesen az Istent?l, készen kapta Mózes a Tízparancsolat k?tábláit.

De hát végül is mindegy is — mert Jézus, Istennek a fia!…. és Jézus és az Atya (az Isten) egylényeg?ek!
    Az Atya és a Fiú (Jézus) egylényeg?ek. + van még a Szentlélek, és ez a 3 “Isteni Személy” alkotja az Istent.
    Ezt, mondta is az Újszövetségben Krisztus. (“Én és az Atya egylényeg?ek vagyunk”.)

Lényeg az, hogy a Frigyládában ?rizték a Tízparancsolat k?tábláit.
    Ma már nincsenek meg a k?táblák, de a Frigyláda megvan, Etiópiában, Akszúmban. (Ez egy város Etiópiában.)

Úgy kell elképzelni a k?táblákat, amelyeken a Tízparancsolat volt, hogy földönkívüli írásjelekkel, ilyen “Szíriuszi” vagy “Plejádoki” típusú írásjegyekkel voltak írva. (Leginkább a rovásíráshoz hasonlít ez az írás a Földi írások közül.)
    Bele voltak vésve a jelek (bet?k) a k?táblákba.
    A Tv-ben egy dokumentumfilmben láttam egyszer egy ismeretterjeszt? csatornán.
    De persze ott is csak egy kép volt róla, egy illusztráció–mert mondom, a k?táblák ma már nincsenek meg.

Dehogy
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Meg az “Új Babilon épül” (1987.) és a “Fekete pillangó” is nagy Omega számok….

A Föld árnyékos oldalááááán ….. 🙂 😀
    (1986.)

Nos, amúgy gomdolkoztam azon, amit írtam, és felvetettem ! Hogy Horlet, a Templomlakó lehetett-e azonos Jézus Krisztussal. Lehetett bizony! Arra jutottam. “Igaz vagyok…” “Én vagyok az…”
    — kb. ezt jeletheti Thot neve. (Egyébként Thot az igazság nagy ‘látnoka’, látója….) (“Ún. Tisztánlátó” volt ? is, mint a mai clairvoyance-k, és “beavatott”.)

Jézus is ezt mondta: igazság vagyok, én vagyok az út, az igazság, és az élet.
    + még:
    “Az vagyok, aki vagyok”–mondta Mózesnek az Isten (Jahve) amikor találkoztak a Sínai-félszigeten, és Mózes megkérdezte, hogy “ki vagy Te?”
    De szerintem lehet az is, hogy Mózes Jézus Krisztussal, és nem az Istennel beszélt..!

Énszerintem Mózes a Tízparancsolatot fenn a Sínai-hegyen JÉZUS KRISZTUSSAL együtt írta! Ketten, közösen dolgozták ki, és írták meg. 🙂

Bár a Bibliában az van, ha jól tudom, hogy: magától egyenesen az Istent?l, készen kapta Mózes a Tízparancsolat k?tábláit.

De hát végül is mindegy is — mert Jézus, Istennek a fia!…. és Jézus és az Atya (az Isten) egylényeg?ek!
    Az Atya és a Fiú (Jézus) egylényeg?ek. + van még a Szentlélek, és ez a 3 “Isteni Személy” alkotja az Istent.
    Ezt, mondta is az Újszövetségben Krisztus. (“Én és az Atya egylényeg?ek vagyunk”.)

Lényeg az, hogy a Frigyládában ?rizték a Tízparancsolat k?tábláit.
    Ma már nincsenek meg a k?táblák, de a Frigyláda megvan, Etiópiában, Akszúmban. (Ez egy város Etiópiában.)

Úgy kell elképzelni a k?táblákat, amelyeken a Tízparancsolat volt, hogy földönkívüli írásjelekkel, ilyen “Szíriuszi” vagy “Plejádoki” típusú írásjegyekkel voltak írva. (Leginkább a rovásíráshoz hasonlít ez az írás a Földi írások közül.)
    Bele voltak vésve a jelek (bet?k) a k?táblákba.
    A Tv-ben egy dokumentumfilmben láttam egyszer egy ismeretterjeszt? csatornán.
    De persze ott is csak egy kép volt róla, egy illusztráció–mert mondom, a k?táblák ma már nincsenek meg.

Egy kis OFF következik!

Helló!

Nem szeretnélek megbántani, de nem igazán értem, hogy mire is jó ez amit csinálsz, itt most pl.: erre a hozzászólásodra (is) gondolok. Bizonyára elég sok mindent olvasol mindennel kapcsolatban, de ezt az általad elgondolt egyveleget szerintem teljesen felesleges f?leg olyan témánál megosztanod a nagyérdem?vel, ahová az nem kapcsolódik. F?leg, hogy az egész teljes zagyvaság, itt most nem arra értem, hogy némely állítás ne lenne igaz amit írsz, de a párhuzamok amiket vonsz közéjük, már nem annyira állják meg a helyüket. F?leg, hogy ezt az egész elmondott históriát úgy adod el?, mintha ez így lenne, holott nem egyéb a jelenlegi álláspontodnál.

Szpacsek
    Felhasználó

Én — nem vontam közéjük párhuzamot…! 🙂

Én is csak gondolkodok ezeken a dolgokon, jelenleg (eddig) ennyire jutottam ….

Nem biztos. hogy minden így van, mint ahogy írom, pl. a Tízparancsolat k?tábláin az írásjelek nem biztos hogy szíriuszi meg plejádoki írásjegyek, persze. Mert a káldeus (zsidó) írásban is voltak rovásírás–jelek. Szóval, lehet, hogy ezzel az írással van lejegyezve. (mármint a Tízparancsolat.)

Én se tudhatok mindent, egyel?re csak kutatgatok, gondolkodok.. ezeken a dolgokon.
    De ezek nem csak a pillantnyi álláspontomat mutatják, ezek a megállapítások, hanem évek óta lassan kialakult véleményemet.

Valószín?, hogy Jahvéval beszélt a Sínai-hegyen Mózes, a Tereremt?nkkel.
    J H V H jelentése szerintem: Az Vagyok Aki Vagyok.
    De lehet, Kogy Jézussal, vagy Jézus is itt volt. Ezt nem én találtam ki, más is ezt a nézetet vallja! Én is valahonnan hallottam .. vagy valahol olvastam err?l.

Amit Thot nevének jelentésér?l írtam, azok tényleg csak “saját elképzelések”.

Azért ennél a témánál írtam, mert leginkább ide kapcsolódik, a topikok közül …
    Szóval itt van szó Luciferr?l, Istenr?l…. Jahvéról, kereszténységr?l, Teremt?r?l, stb.

És így legalább jobban “egyensúlyba kerül” ez a Rejtettkéz–topik, mert ugye Rejtettkéz ? Luciferi, én meg más oldalról (is)írtam ide.

Párhuzamot nem vontam az általam írt dolgok közé.

Vagy ha igen, ha kapcsolatot feltételezek közöttük, akkor azok meg szerintem helyesek, helytállóak!
    (azért írtam!) 🙂

Ha másnak más a véleménye, vagy jobban tudja — pl. te — akkor azt is meg lehet itt írni, és akkor elismerem hogy tévedtem, hibás gondolat volt, stb., rendben van ….. 🙂 🙂

De csak kritizálással, rombolással, nem lehet semmire se menni, úgyhogy ne OFF-olj …
    De nem baj hogy megírtad a véleményed, nem haragszok! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

NEM AZT ÁLLÍTOTTAM, HOGY THOT AZONOS JÉZUS KRISZTUSSAL !!!

Hanem: HORLET! Az atlantiszi Templomlakó!
    ? lehet azonos Jézus Krisztussal!

Horlet — ? volt Thot-nak a mestere, a tanítója.

Érted, Dehogy? (Félreérthetted talán esetleg azt amit írtam!)
    de aki a 2 hsz-omat egyben olvassa el az jól érti..; –annak “tiszta” a dolog..! 🙂 🙂

/Engem érdekel nagyon sok ilyen kérdés. Paranormál.hu-n pont ezért vagyok itt. Már sok mindenre rájöttem, csak nincs kivel megbeszélnem ezeket. Ezért egyedül ismertetem az “álláspontomat”. És hogy mire jó? Hát gondolat-ébreszt?, elgondolkodtató, + ismeretterjesztésre…ezért igyekszek mindig lehet?leg minél több tényt, igazságot, bizonyított dolgot írni a hsz.-aimban…/
    🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Szóval a kérdés az, hogy Horlet, Thoth mestere, lehetett-e azonos Jézus Krisztussal.

Mert éppen tegnap láttam egy AVATARA videót, Bácsfi Diána el?adását, melyben azt mondta, hogy Hórusz is tulajdonképpen Jézusnak “felel meg”.
    (Hórusz, Ozírisz fia, az egyiptomi Sólyomisten.)
    Bár ez elég “pogány nézet”, de elgondolkodtató volt nagyon.

Namármost.. Akkor Horlet is azonosítható Jézus Krisztussal! (ezt is egyébként olvastam, itt, interneten, ‘Dehogy’! Nem csak az én álláspontomról van szó! 🙂 :))
    Egy egyházi ember, pl. egy katolikus pap szerint persze ez pogány elképzelés. De lehet benne valami, vagy, lehet hogy teljesen igaz .. Azért írtam le ide.
    Egyszer, a jöv?ben, mégtöbb kutatás után, ki fognak szerintem derülni ezek a dolgok … és választ kaphatunk majd ezekre a kérdésekre. 🙂

**

Na, jó; oké; mostmár visszatérhet a topik RejtettKéz-hez!
    Végül is ez a “Beszélgetés RejtettKézzel” topik … 🙂 🙂
    Nem keverek ide másokat —
    Horletet, Thot-ot, meg Jézus Krisztust. 🙂

Pille
    Felhasználó

Szpacsek mindannyian tudjuk hogy nagyon sokat olvasol, rengeteget idézel. De mi a TE véleményed, TE mit gondolsz? Idézetek nélkül.

Szpacsek
    Felhasználó

Mir?l?

Err?l a Horlet-dologról?
    Hát, az, hogy lehetett azonos Jézus Krisztussal… Igen. 🙂
    (Írtam is ezt! Na, az az én véleményem volt!)
    Ugyanis, nappal egy test nélküli fénylényként élt az atlantiszi Templomban. Éjszaka meg, mint írtam, kiszállt a testéb?l, és Atlantisz felett repkedett, lebegett (az egész sziget felett).

Err?l ennyi a véleményem.

(Nem törekszek arra, hogy egyéni véleményem legyen… ami elüt másokétól ….. a többségnek a véleményét?l, vagy az általánosan elfogadott állásponttól… mert legtöbbször pont az az igazság! Én pedig az igazságot keresem..! Nem arra törekszek, hogy valami más, saját véleményt találjak ki, és azt terjesszem igazságként. Pont amit ‘Dehogy’ is írt! Hogy szerinte úgy írom le a dolgokat, mintha az így lenne, pedig csak a saját, jelenlegi álláspontomat ismertetem … — na, ezt szeretném elkerülni. Én azt akarom leírni, ahogy tényleg van. Tehát a valóságos tényeket kutatom, az igazságot keresem. ) 🙂 🙂

De még csak kutatok, és nem minden dologban tudom, hogy mi az igazság!

Sokat gondolkozok, elmélkedek ezekr?l a dolgokról. Maga Thoth is sokat álmodott az elsüllyedt Atlantiszról–mikor már Egyiptomban élt.
    Nem a saját szavaimmal írok néha mert ahol olvastam, ott jól megfogalmazott dolgot találok, nem kell átírnom.
    Pl. Thot is így írta, szó szerint ….: ‘Sokat álmodom az elsüllyedt Atlantiszról’.
    Szeretek idézeteket írni — okos emberekt?l..!! 🙂 🙂

Különben is a bölcsesség istenét felülírni nagy badarság lenne. …. 😀 😀
    Thot az igazság védistene! Nem csak olyan mint egy mai teozófus, tisztánlátó(clairvoyance).
    …. hanem mondott ? pl. olyan bölcsességeket is, hogy: “Az emberiség hanyatlása akkor fog elkezd?dni, ha elfelejtik a filozófusokat.” Ebben is igaza lett ám ! Bár még ma sem felejtettek el az emberek gondolkodni, de egyre csökken az értelmiségi réteg..! 🙁

Ha teljesen elfogynának, az az emberek számára, a társadalom számára is és az egyének számára is, nagy hanyatlást, züllést, dekadenciát, romlást okozna.
    Szellemi visszaesést, elbutulást, stb. … stb. 😐

Szpacsek
    Felhasználó

PILLÉNEK:

(Ez se teljesen ide tartozik:)

…..van még 1 téma, amit mostanában kutatgatok, és még nem alakult ki a végleges véleményem róla: Seth és Hórusz története.

Amelyben Seth megölte Oziriszt, Ízisz férjét. Ezért csak úgy tudott megszületni Hórusz — Ozírisz és Ízisz gyermeke –, hogy Thot a halott Ozirisz testéb?l, genetikai eljérásokkal, klónozta az utódot … Hóruszt.
    Merthogy Thot volt az istenek orvosa is.

Seth pedig a nagybátyja volt Hórusznak: Ozírisz testvére volt.
    És Seth megvívott Hórusszal, melynek során fél szemére megvakította Hóruszt. (Ezért van, hogy a “Hórusz Szeme” — az mindig csak 1 szem….!) De utána Hórusz kasztrálta Seth-et a harc során. (Levágta a hímvessz?jét.) Vagyis Seth-nek többé nem születhetett utóda.

Ezt a témát Bácsfi Diána kapcsolatba hozta Jahve-val is. Mostanában err?l gondolkodom, és még nem alakult ki az álláspontom róla véglegesen …..

Skuzio
    Felhasználó

Kedves Szpacsek,

kérlek engedj meg nekem pár konstruktív hozzászólást:

1.) Próbáld meg a gondolataidat lehet?leg egy hozzászólásba beletenni. Ha 3× 4× írsz egymás alá, azzal széttöredezik a téma és a dinamizmusa a beszélgetésnek. Kis humorral: Szpacsek topic lesz bel?le :).

2.) Ha egy adott témakörön belül vagyunk megesik, hogy utalunk más témákra, tapasztalatokra, élményekre, de érdemes itt is a dinamikára odafigyelni. Ha a témakörhöz idegen gondolat társul hozzászólásokon keresztül, akkor az olvasónak nem biztos, hogy kedve fog támadni kibogarászni mi mihez tartozik és feladja a topic böngészését.

Sajnos a paranormal.hu oldalon sok topic “áldozata” lett ennek és a végén az idegen téma, a vita a felesleges okoskodás és szócséplés maradt csak, majd kiszáradt a topic (ezt ne vedd most teljesen magadra, általánosságban írok). Nekem fáj, hogy a Felemelkedés topic is ennek az áldozata lett, amiben én sem feltétlen a jó irányba löktem a dolgokat…

3.) Személy szerint nagyon örültem és hálás voltam Szabolcsnak, hogy megnyitotta ezt a topicot, ami nagyon fontos információkat és gondolatokat közöl. Kérlek szépen és mindenki mást, tartsuk meg a színvonalat azzal, hogy a témára szorítkozunk!

Köszönöm!

Szpacsek
    Felhasználó

Ja, ja, oké ….!
    Mondtam is, hogy térjünk vissza RejtettKéz-hez! Csak még Pille kérdezte, hogy az ÉN véleményem micsoda. Ezért írtam meg ….. 🙂 🙂
    Amúgy törekszem arra, hogy 1 hsz.-ba s?rítsem a mondandómat, mert már mondta ezt nekem más is! Csak nagyon sok mondandóm volt, egymástól különböz?ek, meg jöttek a reagálások Dehogy-tól, és Pillét?l, és nem tudtam másképp írni a hsz.-aimat. De már mondta ugyanezt más is mint amit te.

Térjünk vissza RejtettKéz-hez…

Egyetértek, hogy a színvonala maradjon meg a topiknak. (Témára szorítkozás!) 🙂

RejtettKézr?l az a véleményem, amit ? is elmondott magáról, hogy Luciferi csoport tagja–de ezt ? jobban leírta–és hogy nekik negatívnak KELL lenniük. Ezt én értem, és meg is értettem. Lucifer, Csoportlélek …. (Csoport Lélek Összesség) (“Társas Memória”).

Saját véleményem, hogy én az ilyen hideg, negatív dolgokat nem kedvelem… 🙁 🙁 de nagyon értelmes és pontos amiket RejtettKéz elmondott.

PL.: A Teremt? a Végtelen Tudat, mely Végtelen Intelligens Energiába összpontosul.
    Kezdetben volt a Gondolat. A Gondolat kifejez?dése, megjelenít?dése az Ige.
    “Örökkévaló-e a Gondolat?”–kérdezhetnénk.
    Erre az a válasz, hogy el?ször létre kellett jönnie az id?nek ahhoz, hogy örökkévaló lehessen …. Létre kellett jönnie az Id?nek és a Térnek, hogy lehessen valamiben a Gondolat.

Tehát, “KEZDETBEN VALA AZ ID?”….
    🙂 🙂 Így lehetne a legjobban mondani ezt.

És, kezdetben volt még, a Végtelen Intelligencia, amely ha tudatára ébred önmagának, akkor megszületik, illetve megjelenik az Egyetlen Végtelen Teremt? — a “Tér”!!
    Merthogy, ezt mondta Rejtettkéz! Az “Egyetlen Végtelen Teremt?”= a Tér. 🙂

Na, egyel?re ennyit írtam.

Skuzio
    Felhasználó

Számomra RejtettKéz üzenete nem negatív. Sorai között érzem a tiszteletet és értem (amennyire érthetem) a motivációját.

Sokszor ragasztottam már mocskos helyzetekre negatív bélyeget, de az élet számtalanszor megmutatta, hogy valaki(k)nek az a mocskos helyzet hatalmas fejl?dési lehet?ség volt és ragasztottam már pozitív bélyeget pozitív dolgokra, miközben a háttérben mocskos dolgok történtek

Nem csak megértettem, de Megéreztem (Ráéreztem, Beleéltem magam), hogy minden jó úgy ahogy van, miközben igaz az az állítás is, hogy dehogyis jó így!! Elme szintjén egy bipólusu világban csak ilyen bugyuta következtetéseket lehet levonni, mert minden állításnak az ellentéte is igaz és valójában nem tudjuk, mi a Tudatunk vagy a Teremt?nk célja. Csak dogmákat tudunk, de azt nagyon.

Legfontosabb amit megtanultam ebb?l az írásból, hogy mennyire felesleges az ítélkezés. Hisz épphogy csak a jéghegy csúcsán lév? légypiszkot észleljük a létezésb?l, még ha valakinek nyitva van a harmadik szeme akkor is!

RejtettKéz egy kulcs ahhoz, hogy jobban megértsük mi motiválja a negatív er?ket arra amit tesznek. Még csak az sem számít, hogy hány százaléknyi “i-gazság” rejlik benne, mert a 3D gondolkodással amúgy is lehetetlen megérteni az Univerzum m?ködését. Engem is érdekel, hogy: van e Bels? Föld, mi mozgatja a háttérhatalmat, hogy állunk a földönkívüliekkel, honnan származunk, hova tartunk, mit keresünk itt, a Hold vajon egy bázis e, itt van e a Nibiru, mikor kezd?dik a nagy hacacáré… de ?szintén: ezek az információk csak információk. Nem fogod t?le jobban érezni magad a hétköznapokban, nem fogsz boldogabb életet élni, párt találni vagy nagyobb fizetést kapni. Ereje abban rejlik, hogy ráébreszt mennyi mindenr?l nem tudunk, hogy mekkora játékban veszünk részt, mekkora lehet?ség rejlikbennünk, mennyire fontos a magunkba figyelés, az elmélyülés a meditálás vagy hívja bárki úgy ahogy akarja… és mennyire KEVÉS id?nk van!

Elmével senki nem fog tudni kijutni a 3D börtönéb?l! Csak akkor fog menni, ha rést ütünk az ego pajzsán, hogy a felszínre tör? Tudatfoszlány elvezessen minket oda ahol lennünk kell. De ezért TENNI kell! Vagyis egy korábbi hozzászólásomhoz h?en éppen nem kell tenni semmit, hanem “lenni” kell tudni.

Szpacsek
    Felhasználó

Egytértek, Skuzio.
    Nem negatív üzenet ez–az én számomra sem, mert én is sokat tanultam bel?le!

pl.: “Polaritás nélkül–amely a Szabad Akaratból ered–csak a Szeretet és Fény egysége lenne.”

Nem lenne választhatóság, hogy “ett?l eltér?” dolgot tapasztalhassunk.
    Tehát els? a Szabad Akarat.

…..úgyhogy, nem negatív, nem rossz ez az üzenet — számomra sem. 🙂

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Az öreg hentes szólása: “- Mindig el kell választani a szart a májtól.”

Sajnálom, hogy fent beírtam ebbe az utólag szétzilált témába.
    Gondolom, hogy a legegyszer?bb dolog bármit szétoffolni.
    (A következ? bejegyzésem a nádiposzáták párzási szokásairól fog itt szólni.)
    Az a verseny pedig, hogy ki mit tud ide zanzásítva beidézni,
    kontrollcé-kontrollvé-s idézetbajnokok káoszává teszi a témát.

“Újfiúnak” t?nök itt.
    Illúzió, tesóim!

Volna egy javaslatom. Ugye, mindenki szerkesztheti a saját bejegyzéseit?
    Ugye, bárki megteheti, hogy indít egy saját témát, aztán oda várja
    a téma érdekkl?d?it… (és persze a prostikat is)?
    Akkor semmi akadálya annak, hogy kitisztuljanak bizonyos elszennyezett lapok,
    hisz’ a maga indította témához mindenki átemelheti a máshova, igenis szándékkal
    ömlesztett offjait. Esetünkben, a nem Rejtettkéz tartalomhoz tartozó háeszeket…
    Ez még mindig egyszer?bb, mint az a megoldás, hogy a témaindító újraindítja,
    és átemeli a f?témát, majd esetleg, vele tartanak, akiket valóban EZ érdekel.
    🙂

szusz
    Felhasználó
    Skuzio wrote

RejtettKéz egy kulcs ahhoz, hogy jobban megértsük mi motiválja a negatív er?ket arra amit tesznek.

Számomra egyértelm?, hogy mit miért tesznek. Nagyon szeretik az anyagi világot, legf?képp az abban rejl? csillogást, villogást és a hatalmaskodást. Ehhez ragaszkodnak már-már betegesen. Kissé nevetséges, hogy ezt a mi érdekünkben tennék.:)

Pille
    Felhasználó

Szusz szerintem ez amit írtál, csak nagyon sz?k térben, azaz itt és most igaz, a 3D-ben. De nézd micsoda hatalmas tudásuk van a Teremtést?l kezdve a szférákról – s?r?ségr?l, az ok okozati törvényekr?l, és milyen tisztelettel beszélnek az els? eredeti Teremt?r?l (lehet hogy más megfogalmazást használt), és azokról, akik a fényt követik, nem ?ket. Nem gy?lölködve, hanem tisztelettel, pedig a fény útjára lép?k azok számukra elveszett lelkek.
    Amit róluk írtál, a földi megnyilvánulásaikra és viselkedésükre igaz, de itt tényleg ez a dolguk. Soha nem gondoltam volna hogy ilyet valamikor is leírok, de több tisztelettel tekintek a nagyon- nagyon gonoszra is ezentúl. Valahogy az elmélet az tudta, de most a valóságban is érzem, hogy ? is testvér. Akármilyen szín? is a lelke, egy a Teremt?nk.

Pille
    Felhasználó

Kedves Skuzió, azt írod hogy lehetetlen megérteni az univerzum m?ködését a mi létünkben. Én is hasonlóképpen gondolom, de azt is érzem, hogy mindig törekszünk a több tudás felé. Azt hiszem te írtad egyszer és az nagyon megfogott, hogy a sok olvasás a sok információ is lehet a tudás gátja. Úgy gondoltam, lehet hogy igaz, aztán rájöttem, hogy az ember azért kutat, mert a lénye érzi hogy a feladatához amit itt el kell végeznie, valami hiányzik. És ezt a hiányzó infót keresi folyton, és ösztönszer?en mindent elolvas, begy?jt ahol ezt fellelheti. Velem legalábbis ez történt, nemrég elolvastam egy érdekes könyvet, és akkor úgy éreztem, megvan amit kerestem, nem kell többet kutatnom utána, kész vagyok, megvan az infó. Nem tudom konkrétan mi volt az, csak azt érzem, hogy bennem van. Nyugalmat és békét éreztem, és hogy amiért itt vagyok, azt már be tudom teljesíteni.
    És igen, ahhoz hogy az érzések szövevénye a helyére kerüljön, ahhoz csend és nyugalom kell, és persze a cél amit gondvisel? sugallatokon keresztül elérni szeretnél.

szusz
    Felhasználó
    Pille wrote

Szusz szerintem ez amit írtál, csak nagyon sz?k térben, azaz itt és most igaz, a 3D-ben.

Soha nem gondoltam volna hogy ilyet valamikor is leírok, de több tisztelettel tekintek a nagyon- nagyon gonoszra is ezentúl.

Pille, mindenféle gonoszkodás nélkül kérdezem, hogy te most hol élsz? Nem a 3D-ben?
    Én sajnos nem tudok tisztelettel tekinteni a gonoszra. Sokkal inkább sajnálattal, amire persze neki nincs igazán szüksége.:)

Még valami… Nem keverend? össze a tudatlanságból ered? “gonoszság” a tudatos GONOSSZAL.

Skuzio
    Felhasználó
    szusz wrote

Pille wrote

Szusz szerintem ez amit írtál, csak nagyon sz?k térben, azaz itt és most igaz, a 3D-ben.

Soha nem gondoltam volna hogy ilyet valamikor is leírok, de több tisztelettel tekintek a nagyon- nagyon gonoszra is ezentúl.

Pille, mindenféle gonoszkodás nélkül kérdezem, hogy te most hol élsz? Nem a 3D-ben?
    Én sajnos nem tudok tisztelettel tekinteni a gonoszra. Sokkal inkább sajnálattal, amire persze neki nincs igazán szüksége.:)

Még valami… Nem keverend? össze a tudatlanságból ered? “gonoszság” a tudatos GONOSSZAL.

Szia szusz!

Igazad van és még sincs igazad. Van egy aranyos történet a neten aminek a linkjét beteszem az idézett szöveg alá. Elolvasva jobban megfogható lesz, miért van szüksége valakinek gonoszságra és miért vannak olyan entitások, akik ezt a szerepet el is játsszák.

“Abigail keményen dolgozott, mígnem elkészült a Lista, amely a fejl?déséhez szükséges Tapasztalásokat tartalmazta. Teljesen magába szállt, és legbelül megtalálta azt a féktelen kívánságot a fejl?dése érdekében. Nem tudta volna elképzelni, bármi is meggátolja abbéli törekvésében, hogy megtegye a következ? lépéseket a Fejl?dési Spirálon. Képes lesz ennek érdekében bármit is vállalni, csak hogy már végre növekedjen!

…A tervezett szerepl?k, egyik a másik után, megjelentek a Tanácsadó-Angyal irodájában és szomorúsággal beleegyeztek a számukra kigondolt szerep végrehajtásába. De mindannyian reménykedtek még abban, hogy Abigail meggondolja magát. Senki sem akarta igazából a ráosztott szerepet eljátszani, és lázasan próbálták ?t lebeszélni róla, mert egyáltalán nem voltak biztosak abban, hogy Abigail tisztában van azzal, mit is vállalt. De mivel mindannyian nagyon szerették a picinyke angyalkát, ezért nehéz szívvel, de beleegyeztek a szerepük eljátszásába. Legtöbbjük szerepe aljas és undorító volt, ezért nem akarták igazából vállalni, de megértették és elfogadták Abigail kívánságát a növekedésre, így elfogadták végül azt feltétel nélküli szeretettel.”

-link-

szusz
    Felhasználó

Szia Skuzio!

Elolvastam a történetet, de úgy vélem, két különböz? dologról van szó. A történet esetében ( amely számomra enyhén szólva is cukormázas) egy egyéni útról, míg RejtettKéz és csapata esetében egy jóval nagyobb kaliber? formációról van szó.
    Nem írok disszertációt különböz? pontokba foglalva, mert ahogy Bajezid mondaná, ez mindenkinek egyéni feladata. Csak egy megjegyzésem lenne:
    A fájdalom SOHA nem fejleszt, csupán meger?sít, edzetté tesz abban a világban, amelyikben létezel. A fájdalom rögzít, kötötté tesz, bezár. Tehát téves az a nézet, hogy erre szüksége lenne bárkinek is! Kivéve azokat, akiket a fájdalom és tudatlanság fenntartása kivételezett helyzetben tarthat.

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Nézzük nagyobb keretben:
    a “lélek” szempontjából nem létezik se “fájdalom”, se “gonosz” szerep, se halál…
    Csak tapasztalás.
    A dualitásban persze “nevezhetünk” illúziókat fájdalmasnak, gonosznak, jajjdejónak…
    Pusztán csak azért megélve, hogy ne azonosítsuk magunkat azzal, amik nem vagyunk.

Ki mivel azonosítja magát, onnan válaszol.

🙂

szusz
    Felhasználó

Amíg ember vagyok, ember leszek.
    Ha már madár vagyok, akkor szállok.
    Ha majd lélek leszek, emésztgetek.
    Mert akkor már könny? leszek.

Skuzio
    Felhasználó
    szusz wrote

Szia Skuzio!

Elolvastam a történetet, de úgy vélem, két különböz? dologról van szó. A történet esetében ( amely számomra enyhén szólva is cukormázas) egy egyéni útról, míg RejtettKéz és csapata esetében egy jóval nagyobb kaliber? formációról van szó.
    Nem írok disszertációt különböz? pontokba foglalva, mert ahogy Bajezid mondaná, ez mindenkinek egyéni feladata. Csak egy megjegyzésem lenne:
    A fájdalom SOHA nem fejleszt, csupán meger?sít, edzetté tesz abban a világban, amelyikben létezel. A fájdalom rögzít, kötötté tesz, bezár. Tehát téves az a nézet, hogy erre szüksége lenne bárkinek is! Kivéve azokat, akiket a fájdalom és tudatlanság fenntartása kivételezett helyzetben tarthat.

Teljesen igaz, alapvet?en külön dologról van szó és a történetet is hívhatjuk cukormázasnak, de nem ezért utaltam rá. Ez a kis történet egyszer? fogalmakkal megmutatja a jó kontra gonosz cselekedet megítélését (és egyáltalán magát az ítélkezést). Rámutat milyen nehéz egy Tiszta Entitásnak rábírnia magát arra, hogy gonosz cselekedetet hajtson végre. Mégis megteszi a fejl?dés érdekében még azon az áron is, hogy ezzel negatív karmát hajt fel magának. Ezt teszi RejtettKéz csapata is.

Ezért van igazad neked, nekem vagy bárki másnak amikor azt mondjuk, hogy gonosz dolog amit csinálnak és azért nincs igazunk, mert egy távolabbi aspektusból nézve mindez egy magasabb célt szolgál. Persze ez minket, akik itt vagyunk érthet?en nem vigasztal. Hisz kit érdekel a magasabb cél, ha itt és most egy rakás sz@rnak látjuk a dolgokat.

A fájdalom pedig igenis képes a “fejlesztésre”. Vagy rést üt az ego pajzsán és szétesik, vagy er?sebbé teszi a falaidat amik majd más alkalommal omlanak össze. Az üveg keményebb mint a beton, de az ütést sem bírja annyira. A fájdalom is egy eszköz az illúzió lerombolásához. Ha tetszik nekünk ha nem, az ego és gondolkodása egy véges 3 dimenziós valami, ha úgy tetszik csupán egy életre kreált kísérleti nyúl… Skuzio és szusz, a tükörb?l visszanéz? forma csak erre a pár évtizedre lett megtervezve. Utána a test porrá válik, az ego pedig id?vel feloszlik.

Látjátuk feleim szümtükhel, mik vogymuk: isá, pur ës homou vogymuk.

Pille
    Felhasználó

i.am.that.i.am úgy érzem, helyettem is válaszoltál Skuziónak. ehhez nem kell már semmit hozzátenni. Köszönöm!

Neked is Skuzió. F?leg azt a 3D-és választ. Sokat segítettél. Tényleg.

Szpacsek
    Felhasználó

Igazad van i.am that i.am — nyitok egy új topikot, ha pl. Thot-ról akarok írni, és ne pedig ez a topik költözzön el….
    örülök hogy visszatért az eredeti témához ez a topik!

Bizonyos filozófiai ismeretekre az élet minden területén szükség van ! — írta Lüty? …..
    Igaza van, a tudásra szükség van. A tudás hatalom; de nem politikai hatalom, hanem
    az “élet(ünk) fölötti uralom”. Tulajdonképen az önállóságot jelenti! Pont amit Pille is írt ! Hogy legyen saját véleményem/lehessen … egyáltalán…. Mert pl. információk nélkül, ismeretek nélkül, hogy lehetne önálló véleményem valamir?l? Sehogy!
    … még megérzésb?l sem! Hátmég hozzáértésb?l…
    …..és a döntési képesség, stb. szempontjából is kell…
    Itt a Paranormal.hu.-n iszanyatos sok jó infó van; itt a legtöbb az egész interneten szerintem.(számomra.) 🙂 🙂 🙂

És ett?l a Hermész Triszmegisztosztól is sokat lehet tanulni! (Hermész Triszmegisztosz = Thoth.) Nyitok is most egy Thot-topikot–úgy döntöttem ! 🙂

(? mondjuk mágiával is foglalkozott — de csak másodlagosan. Mert a mágia = er?tan. És “többet ésszel mint er?vel” 😀 😀 :D)

Thoth az mondta: aki engem követ, csak annak a számára lehetek én a Kulcs.

/Bocs hogy már megint sok lett az idézet–ebben a hozzászólásban.. :D…. bocs attól, aki nem kedveli ezt…/ xDDDD

Ígérem nem írok ebbe a topikba több ilyen hsz-t. Miel?tt még szólna megint valaki.

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Meghajlok bölcs döntésed el?tt Szpacsek.

Meglátásaim:

Máskülönben, szeretem, és rendkívül fontosnak tartom Thotot. És sok
    szempontból lehet fontos az is, hogy ki kit tanított, de ez “most már” nem más,
    mint elterelés. Az “id?k” itt már mélységesen rólad(!) szólnak. És bizonyára
    Thot is “szeretné”, hogy végre már valóban Magadat “értelmezd”. Ne csak ?t.

Valóban szeretem, és megkerülhetetlennek tartom Thotot is. És a tanítását.
    Ám most számunkra(!) “?” is, és az a számos “Mester” is, nem pusztán mint
    fürkészend? “érdekes” és értékes relikviák, hanem mint “útjelz?k” fontosak!
    AZ a “fontos”, ahogyan valamennyi, volt hús-vér “valódi” Mester rápillantott
    ARRA, és AZZAL azonosította magát, AKI-AMI “?” “VALÓ”-jában…

Velünk… veled… velem épp most “történik” mindez. Felébredek. Ráébredek.
    Visszavezetem magamat “Önmagamhoz”…
    (Ha ezt választom.)

Ez lett volna a “valódi dolga” a “relígió”-nak, a magyar nyelven “vallás”-nak
    nevezett “hit”-nek. Hogy Magadra ismersz, és végre legmélyebb szereteteddel
    hiszel Magadban. Abban, AMI Valójában VAGY.
    A babonás fél-elem-keltés helyett visszavezetés (relígió) kellet volna hogy legyen
    – egy-egy Önfelismerési Útvonal kellett volna hogy legyen – minden “vallás”.
    Az az útvonal, amelyen végighaladva nem másvalakire-másvalamire “találsz rá”,
    hanem Arra, AMI Valójában VAGY.

Mert nem “más”-“valakihez” vezet ez az áldott utazásod.
    Önnön Magadhoz vezet.
    Az ezer és egy felismert arc(illúzió) mögött végül a “sajátodra” találsz.
    Magadra találsz.
    Teremt?i mibenlétedt?l való eloldozottságod óta, a 3D-s tapasztalások halmazában,
    éppen a megélésed közben ismer magára A Tapasztaló, A Teremt? Maga.
    Ezek közben a duális megélések közben minden pontosan RÁD mutat! Mindig
    minden Rád, a Megél?re mutat. Ha épp akkor nem az illúzió varázsol el,
    “végre” szabadon visszavezeted, és “visszakötöd” magad Teremt? Magadhoz.

És Mindazok, akik valaha is “végigmentek” ezen az Önfelismerési,
    Ön-visszafogadási “úton”, nem azt kérik, hogy borulj le el?ttük.
    Nem óhajtják, hogy idézd és imádd ?ket. Valójában semmit nem kérnek,
    hanem csupán arra mutattak rá, hogy MEGTEHETED, AMIT ?K,
    mert képes vagy rá.
    Ha ezt választod.

… … …

Végre már nem a “porszem” emberkével azonosítom magam, hanem
    “beengedem”, visszafogadom, és magamhoz ölelem Teremt? Ragyogásomat…
    Visszafogadom Mérhetetlenségemet. Átölelem Mindenségemet.
    Ez a “felemelkedés”!

(Már, ha ezt választom!)

Sokan “szabadon” választják azt, hogy “nem lépnek magasabb osztályba”
    – mint az iskolában is. Ez is “jó” döntés. (Szabadnak látszó döntésük ez.)
    Ehhez a “jó” (illúzió) döntéshez azonban, s?t egyáltalán(!) bármiféle
    “választás”-hoz a minimum “kett?”-sség “megléte” nélkül nem volna esélyünk.
    Édes avagy édes, ez nem választási lehet?ség. Különösen, nem “szabad”!

És ha “bizonyos” Lényiség(ek), akik azon az önazonosítási “szinten” vannak,
    hogy már nem esnek vissza “abba”, a téves 3D-s dualista önképbe, amibe a
    “kedvünkért” beléptek, (az édessel szemben választható oldal) hogy nekünk
    így nyissanak meg egy szabadon választható “másik”-nak látszó oldalt, egy
    másiknak “látszó” téves illúziót -, hát, minimum nem sátánozzuk le ?(ke)t.

“Gonosz.” Egy illúziót, egy – még illúzióbb(!) cimkével illetünk: hipnózis.

Szabad, azt jelenti, hogy bármikor mondhatok “igent” vagy “nemet”…
    És mi sokszor igent mondunk arra, amit a szívünk nem választana.
    És mi sokszor nemet mondunk, amikor a szívünk igent választana.
    Ezek nem “szabad akaratú” döntéseink, még ha adott is a választás.

Nem tudom, hogy is mondjam, – de nem akarom rátok er?ltetni azt a
    meglátásomat -, hogy (végül is) mindez a dualista illúzióhalmaz csupán
    arra volna jó(?) hogy ne pusztán “fels?bb parancsra”, hanem szabadon:
    a mi, a te szabad elhatározásodból mondhass igent a Fényre, a Ragyogásra,
    Ami Valójában VAGY.

Ami Valójában VAGY, már MOST (is) Az Vagy!
    Már most (is) Az Vagy, nem pedig “…majd lélek leszek…”, ahogy írta itt valaki.

“Annál”
    sokkal
    “több”
    (is)
    VAGY!

Már AZ VAGY!
    Ha vállalod.

Egyetlen “valódi” dolgom, hogy Azzal azonosítsam magam, ami Valójában VAGYOK.
    (Ez ugye ugyanaz, mint hogy azzal nem azonosítom magam, ami nem vagyok!)
    Csak hogy még “magasabb osztályba” lépjünk itt: mit jelenthet az el?z? mondat,
    az itt következ? mellett?
    Mindezt csak szeretetemmel tehetem meg, mert A Minden Vagyok.
    (Sokakat megkarcoló súgás: A Krisztus, “…Én Vagyok Az Út… [folytasd] …”
    tanítása egyes szám els? személyben értend?. Ugye, Magadra tekintve olvasod?)

Aki felébredett, csak az tud ébreszteni.
    (Az alvó nem tudja felébreszteni az alvókat.)

I am that I am

🙂

szusz
    Felhasználó

“Ami Valójában VAGY, már MOST (is) Az Vagy!
    “Már most (is) Az Vagy, nem pedig “…majd lélek leszek…”, ahogy írta itt valaki.”

A valaki csakis neked szánta ezt a versikét, de nem talált célba.:)

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Megnyugtatlak szusz, célba talált!
    Épp azzal, hogy beindítottad leírt felismeréseimet.
    Akkor most meg is köszönöm.

Szabolcs
    Felhasználó

Beszélgetés “RejtettKézzel” 4.

forrás:
    -link-

“Rejtettkéz: A következ? probléma ami felbukkant, hogy az ? leszármazottjai annyira hálásak voltak nekünk a segítségünkért, hogy Jahve egy Féltékeny Istenné vált(a saját bevallása szerint). Innen az egész ?más Isteneid ne legyenek? dolog. Egyáltalán nem voltunk elégedettek a helyzettel, mert egy Logosznak nem szabadott volna így viselkednie a leszármazottjaival, ?k Egyek ugyebár. Amikor megkíséreltük, hogy elhagyjuk a bolygót, hogy visszatérjünk a Tanácshoz, Jahveh megakadályozta a távozásunkat. Megpróbáltuk megint elhagyni és át lettünk dobva az Asztrális Síkokra és be lettünk oda zárva. A Tanács megparancsolta, hogy bocsájtsanak szabadon bennünket, de azzal a feltétellel, hogy vissza kell vonnunk a szerz?désünket ami arra vonatkozik, hogy segítsük a Föld lelkeinek fejl?dését. Mi nem akartunk elmenni, nagyon szerethet? Lényeknek ismertük meg ?ket, valóban pozitív polaritásuaknak, maradni akartunk és segíteni, de ez mellett szabadon szerettünk volna jönni-menni, belátásunk szerint. Az egyetlen módja, hogy maradhassunk, az volt, hogy Csoport Lélekként maradjunk bebörtönözve, ami az inkarnációk körforgását jelentette számunkra, amelyet(egyéni Lelkekként) már jó régóta nem csináltunk. Ahogy kifejtettem el?bb, nem létezik ?rossz?, vagy ?jó? a Magasabb s?r?ségb?l(dimenzióból) nézve, de mindig van következménye minden egyes cselekedetnek. Ez a Karma hatásának a törvénye. A szerz?dés már megköttetett Jahve, köztünk és a Tanács között, hogy gondoskodjunk a Katalizátorról, így jogunkban áll itt lenni. Jahve Karmájának hatása, hogy minket bebörtönöz a makrokozmikus szinten azt vonta maga után, hogy az individuális Lelkei be lettek börtönözve a mikrokozmikus szinten. A Végtelen Teremt? Jahvenek(és mindenkinek) a Szabad Akarat ajándékát adta, hogy saját belátásunk szerint teremtsünk, de az ? választásának Karmikus hatása az lett, hogy a Tanács karantént vont a bolygóra. Bizonyos evolúciós szint szükségeltetik, hogy a Pozitív Egységes Galaktikus Társadalom m?köd? részévé váljék egy bolygó.

Ami az ?összes lélek szabadságáért folytatott küzdelmet? illeti, emlékezz rá, hogy végül is ez egy Játék, amit mi itt mindannyian eljátszunk. Színészek vagyunk, játszunk az?Élet színpadán?. Ez a ?Világ? egy illúzió, vagy ?gondolat forma?. Senki sem hal meg valójában és valójában senki sem sérül meg. Az inkarnációk között te ezt nagyon jól tudod. De a játék szabályai biztosítják, hogy el kell felejtened azt, hogy valójában ki is vagy, szóval elhiszed, hogy minden ?valódi?, amíg játszod az élet játékát. Ez egy alapvet? el?feltétel, amikor te döntéseket hozol. Egyébként a játék nagyon könny? lenne.

Ez a világ nem valóság. Bár ki tudjuk fejezni a Valóságot benne, ha így döntünk.

Kérdez?: Ok, szóval a Te családod és az elit barátaid ugyanúgy csapdába vagytok ejtve a Földi birodalomban ahogy mi is, de miért propagáljátok és támogatjátok aktívan az leigázás er?it?

Rejtettkéz: Azért, mert ez az a rész amire szerz?dtünk hogy eljátsszuk ebben a játékban. Annak érdekében hogy ?megnyerjük?(vagy sokkal pontosabban; hogy sikeresek legyünk) a játékot, annyira Negatív Polarizáltnak kell lennünk, amennyire csak lehetséges. Széls?ségesen Szolgálni magunkat. Er?szak, Háború, Gy?lölet, Kapzsiság, Kormányzás, Elnyomás, Népírtás, Kínzás, Erkölcsi bomlás, Prostítúció, Drogok, minden ilyen dolog és még több…, a mi célunkat szolgálják a játékban. A különbség köztünk és köztetek az, hogy mi tudjuk, hogy mi ?játszunk?. Minél kevesebbet tudtok a Játékról és minél jobban elfeleditek, hogy ?játékosok? vagytok, annál ?értelmetlenebbé? válik az élet. Ebben a sok Negatív dologban, ellátunk titeket eszközökkel. De ti nem látjátok ezt. Nem az a fontos amit teszünk, hanem az, ahogyan reagáltok rá. Mi megadjuk nektek az eszközöket. Szabad Akaratotokban áll az, hogyan használjátok ezeket. Felel?sséget kell vállalnotok. Csak Egyikünk van itt(ez a szó szerinti fordítás, de én úgy értelmezem, hogy azt kell bel?le megérteni, hogy mindketten ? a pozitív polaritás és a negatv polaritás EGYet képez itt, csak Egy van itt – Tom). Értsd meg ezt és meg fogod érteni a Játékot.

Kérdez?: Valamit amit nagyon érdekesnek találtam; az, hogy a Precesszió Nagy Korszakának elve öt 5125 éves ciklusra van osztva. I.e.3113. a jelenlegi ?al-kor? kezdete a nagy aktivitás id?szaka volt. Nyugat Európában, Közép- Keleten és Egyiptomban a k? monumentek építése ebben az id?ben kapcsolatban áll ennek a ciklusnak a felismerésével? Mi volt az angol k?köröknek és az egyiptomi piramisoknak a célja? Ezek sokkal többek, mint az eon-változás puszta jelei. Ezeknek valami hatalmas jelent?ségük kell, hogy legyen. Valójában, van valami amit tudni szeretnék. Ezen emlékm?vek épít?i, a ?rabul ejtett tömegek? közül voltak, akik megpróbálták létezés természetét megérteni vagy az épít?k a ti elit vérvonalatokból voltak?

Rejtettkéz: Igen, ezeknek az eseményeknek nagy jelet?nségük van, a történésük helyére és idejére vonatkozóan. A Csoport Lélek Komplexus, Ra volt ezeknek az építményeknek az építésze. Ezek Gondolat által jöttek létre. Amikor valaki megérti és látja hogy minden illúzió, vagy Gondolat, akkor használni tudja az Er?t, hogy manipulálja az illúziót. Minden dolog, látható és láthatatlan, az Élet- Er?- Energiával összekapcsolódó. Egyszer mikor meg tudod amit a varázsló tud, az már nem varázslat. Ez a Teremtés eszköze.

Köszönöm a kérdéseid, nagyon éleslátóak voltak.

Kérdez?: A te fajtád rombolta le a világot. Többre tartva magatokat a többiekt?l. Amennyiben a valós életben találkozunk nem vállalok felel?sséget magamért.

Rejtettkéz: A megértésed foghíjas, nem beszélve a szóhasználatodról. Hogy megértsd a ?Magasabbat?, próbálj a ?dobozon kívül? gondolkodni egy pillanatra. Ha a földön sétálok, te pedig felettem repülsz egy repül?vel, jobb ember leszel t?lem?

Nem. Ez csak Magasabbá tesz Téged.

Kérdez?: Találkozunk a pokolban.

Rejtettkéz: Légy óvatos mit kívánsz. Minden gondolat és szó Teremt?.

Köszönöm a kérdéseid. Azt hiszem mindegyikkel foglalkoztam az el?z? válaszaimban, bár ha úgy érzed valamelyiket kihagytam, mondd, kérlek.

Kérdez?: Ha Jahve egy pozitív polaritású entitás, hogy lehet ? ?haragos? és ?féltékeny??

Rejtettkéz: Jahvenek Szabad Akarata van? Magadat pozitívnak tartod? Mégis id?nként haragos és féltékeny tudsz lenni? Jahve a Te világod(makrokozmoszod) részed?

Kérdez?: Voltak más entitások akik Jahvenek tettették magukat?

Rejtettkéz: Alkalmanként igen.

Kérdez?: Szeretném megtudni hogyan választhatjuk a mások szolgálatát(pozitív),a magunk szolgálata helyett(negativ).

Ez az állítás helyes? ?Annak érdekében hogy a pozitív utat válasszuk, legalább 51 %-a a gondolatainknak és tetteinknek mások érdekét kell szolgálnia. A negativ úthoz minimum 95% -nak kell önszolgálónak(önérdek?) lennie. A kett? között fekszik a ?közömbösség?.

Rejtettkéz: Igen, az állításod helyes. Szóval látod, hogy mennyire nehéz nekünk a negativitásért küzdeni? Nagyon sok er?feszításbe tellik, hogy 95%-os negatívitást érjünk el. Meg lennél lep?dve, milyen kevés ember van a bolygón akik a közel 51%-os pozitvitás közelében vannak.

Kérdez?: Hogyan tudod a mások szolgálatának útját választani?

Rejtettkéz: Legyél jó magadhoz. Gyakorold az Élet valódi szeretetét és Létezését. Légy igazán hálás a Végtelen Teremt?nek minden egyes nap, hogy elhozott Téged a létezésbe, és a b?kez? ellátásáért. ?Túlélsz?, nem? Talán nincs meg mindened amit akarsz, de meg van mindened amire szükséged van, annak érdekében hogy befejezd azt amiért ide inkarnálódtál. Mondj köszönetet ezért. Megkaptad az Élet tapasztalásának az ajándékát és fel lett ajánlva Neked a Szabad Akarat, hogy eldöntsd mit szeretnél létrehozni általa. ?rizd a gondolataidat óvatosan, mert azok sokkal er?sebbek, mint amit el tudsz képzelni. Miután a Teremt? szolgálatának és szeretetének állapotából jössz, mások szolgálata egy természetes velejáród lesz. Mindig keresd az utat, hogy tudnál segíteni a társaidnak a létezésben. Bátoríts másokat. Építsd az embereket, és ne nyomd el ?ket. Légy a fény fáklyája a sötét világban.

Szüksége van az öreg hölgynek a segítségre a bevásárló táskájának cipelésében? Hogy tudsz bánni az otthontalan emberrel aki T?led kér aprót? Hallottál valaha az álruhás Angyalokról? Nézd és lásd minden létez? szívében az Isteni Szikrát. Bánj úgy velük, ahogy szeretnéd hogy ?k bánjanak Veled és beszélj úgy velük, ahogy a Teremt?ddel beszélnél.?Mert amit velük cselekszel ?azt velem teszed?. Ez a sugárzás és vonzás törvénye. A gondolataid, szavaid és tetteid visszatérnek Hozzád. Végülis az alázatos Hála szellemiségét ápold. Így nem l?hetsz bakot. A Szolgálat vágya természetesen árad a hálás szívb?l.

Kérdez?: Ha a ?másokat szolgáljuk? filozófiájával élünk annak érdekében, hogy elérjük az egységet a végtelen forrással, ez valóban nem a saját magunk szolgálása? Hogyan különböztessük meg a negativ és pozitív polaritást?

Rejtettkéz: Nem azért szolgálsz másokat hogy elérd az Egységet a Végtelen Forrással, hanem azért szolgálsz, mert úgy szereted ?let, mint önmagadat. A többiek a Te kiterjesztéseid. Ezért van az, hogy a Vonzás törvénye úgy m?ködik, ahogy m?ködik. Valóban amit Te velem teszel, azt önmagaddal teszed. Mi mindannyian Eggyek vagyunk, a Végtelen Teremtésben. Az elkülönülés csak illúzió(látszat), mivel te csak a 3-ik s?r?séget(dimenziót) látod. Nem látod az egész képet.

Elérjük az Egységet Minden Végtelen Forrásával a fejl?désünk emelked? spiráljának eredményeként. Mindannyian az ösvényen vagyunk ami visszavezet ahonnan jöttünk. Mindannyian úton vagyunk, hogy visszatérjünk Otthonunkhoz.

Kérdez?: Az én értelmezésemben az összes léleknek végülis a pozitív utat kell választania, hogy egybeolvadjon a Végtelen teremt?vel. Ha ez igaz, mi az indok a negativ út választásának most, a Te embereid számára és számunkra?

Rejtettkéz: Ügyes kérdés. Igen, minden ember végül megtanulja, hogy a Pozitivitás az út amely az Otthonhoz vezet. De amíg a 3. s?r?ségbe(dimenzióba) inkarnálódik, a Negativitás még mindig fontos eszköz a tanulási folyamat eszközeként. Ez megtanít a ?másra?. Amit mondtam korábban, Rajtad áll, hogy hogyan használod a kapott eszközöket. A Negativitásra még több Negativitással válaszolsz? A tüzet t?zzel való oltása m?ködött neked? Vagy azt választod, hogy a Negativitást, mint eszközt lásd és felismerd, hogy ez felajánlja számodra a lehet?séget? Megtisztelem a gondolkodásra vonatkozó Szabad Akaratodat és azt, hogy magad fedezd fel, hogy milyen az a lehet?ség.

Kérdez?: Vagy ha az egyetlen Végtelen teremt? a ?Szeretet?, ez azt jelenti, hogy mindegy, hogy mások, vagy magunk szeretetét választjuk? Mindegyik út visszavezet minket a forráshoz?

Rejtettkéz: Ebben az értelemben igazad van, de csak bizonyos szempontból. Nagy különség van aközött, hogy szereted önmagad, vagy önz? vagy. Ez nagy különbség. Ha valóban megérted, hogy mi az, hogy ismerd és szeresd önmagad, akkor nem tudsz mást tenni csak szeretni és szolgálni másokat. Nem létezik a ?mások?. Ahogy megérted ezt a Lelked mélyén, már úton is leszel Haza, a Végtelen Teremt?höz és végül visszamerülsz a Végtelen Egységbe.

Kérdez?: Egyetértek másokkal abban, hogy a válaszaid összhangban állnak más forrásokkal, melyeket a múltban olvastam, beleértve Ra, a Kassziópeaiak(Cassiopians) és mások csatornázását.
    El tudod mondani az ilyen ?csatornázások?-ról a véleményed, vagy tudnak az embereid más csatornázásokról is?

Rejtettkéz: Ra-ról már szóltam a mai el?z? válaszomban. A Kassziópiaiakról nem hallottam. A Családomban nincs most más kommunikáció ezen kívül, de megvan a lehet?sége hogy még egy ilyen legyen, de ez függ bizonyos dolgoktól.

A ?csatornázásokról? az az általános nézetem, hogy a legtöbbjük nagyon gyenge min?ség?. Ez a csatornázó személy elfogadásbeli hiányossága és az ezt követ? elferdítésekre vonatkozik. Nagyon nehéz jó, stabil, tiszta és részrehajlás nélküli csatornázót találni. A csatornázás kulcsfontosságú része, hogy ideiglenesen kikapcsolja a személyes hit ?sz?r?it? és tiszta csatornává válik. Azért, hogy azt hozza át amit valójában adnak(mondanak) és ne azt amit gondolsz róla. Amikor azt modnom Te(gondolsz-ra vonatkozik – Tom), akkor ezt általánosságban értem, nem személyesen rád vonatkozik. Mindig jusson eszedbe, hogy az Üzenetr?l szól az egész, nem a hírnökr?l. A Ra csatornázások nagyon pontosak. Az egyetlen a számomra ismertek közül amire nyugodt szívvel rá tudom mondani, hogy ?Tiszta? üzenet, de még ez sem 1oo%-os, inkább 85-9o%-os.

A másik nehézség a csatornázásoknál, hogy elkezded egy Pozitív lény üzenetét venni és ha nem vagy nagyon figyelmes és el?vigyázatos a bejövö csatorna felismerésében, akkor egy magát pozitívnak tettet? Negatívat kaphatsz, amely szép lassan egyre több tévinformációt csúsztat bele, miután elnyerte a bizalmadat. Amely pontos dátumokat és id?pontokat ad, azt szinte mind el kell kerülni. A pozitív entitások nem fognak id?pontot és dátumot adni. A negatívok igen, mert így el? tudják készíteni a bukásodat. Ha egyszer már becsaptak azzal, hogy id?pontokat jósolsz el?re és nem történnek meg, akkor már el is érték azt, hogy az üzeneted Fénye kialszik, mert senki nem fog a továbbiakban hinni neked.

Kérdez?: Nos, legalább már tudjuk ennek az üzenetsornak a lényegét; valaki egy új New Age-beli teológiát fedezett fel és vette a fáradtságot, hogy bepötyögje mindezt.

Upsz, még mindig várom T?led, hogy megadj egy el?rejelzést, pontos id?vonallal. Eddig minden amit nyújtottál az egy általános végitélet, amelyet mindenki minden évben el?rejósol az ATS-en(az ATS ez a forum ahol az irás van – Tom). Szükségem van valami SPECIFIKUSra ami a KÖVETKEZ? HÉTEN történik meg.

Természetesen tudom, hogy Te nem tudsz semmi ilyet megadni. Ez egy félrevezetés.

Rejtettkéz: Ez lesz az egyetlen alkalom, hogy válaszolok Neked.

A diskurzusunk elején kifejezetten világossá tettem, hogy az együttm?ködés milyen útját választom. Ha nem tetszenek a válaszaim, Szabad Akaratod van, hogy ne olvasd el a közzétételt. Javaslom, hogy használd azt, mert az energiád nagyon frusztráltnak és mérgesnek érezhet?. Ez alkalommal ez nem az az irány amerre szeretnénk haladni.

Ahogy már az el?z?ekben is elmagyaráztam, nincs semmi bizonyítanivalóm Neked. Nem ezért jöttem. Hiszed, vagy nem, én Istenien közömbös vagyok. Ha a jelenlétem itt csak egy Lélek számára is hoz el?nyt ez alatt a folyamat alatt, az már megéri az er?feszítést. Nem kértelek hogy higyj, az egyetlen dolog amit tiszteletteljesen kértem, hogy függeszd fel az ítélkezést, vagy ideigelenesen bízz amig a diskurzust befejezzük, hogy a kérdések/információ áramlása zavartalan legyen. Eddig csak udvariatlanságot és neveletlenséget mutattál és még csodálkozol, hogy miért nem válaszolok. Amennyiben nem tetszik ez a téma egyszer?en válaszd azt, hogy nem olvasod, vagy nem szólsz hozzá és engedd, hogy azok akik a lényeges kérdéseikkel részt szeretnének venni benne, zavartalanul megtehessék.

A te pontjaid:
    Új kor teológia? Ez szórakoztató. Fogalmad sincs, hogy milyen ?si és id?tlen ?csodák? ezek. Irónikusnak találom ??AlacsonySzint?Szabadk?m?ves?, ha valaha is eléred a 32-ik fokot(beavatottsági szint a “k?m?veseknél”. összesen 33 fok van, a 32 igen magas – Tom), pont ezeket az igazságokat fogod újra hallani. Remélem, hogy akkor könnyebben fogod ezeket az igazságokat megemészteni(magadba építeni) és meg fogod kérni a Végtelen Teremt?t, hogy vezessen az utadon.

Nem fogsz t?lem id?pontot és dátumot kapni. Nem azért vagyok itt, hogy ?bizonyítsak? bármit is és nincs is erre szükségem. A Te hitetlenséged nem fog rám nézve következményekkel járni. Csak Rád.

Azért vagyok itt, hogy folyamatosan telejsítsem a szolgálatot amit kaptam, az üzenet átadása által. És ez a szolgálat beteljesül függetlenül attól, hogy mit gondolsz róla.

A ?végzet és homály?-ra vonatkozó megjegyzésedre, ami a gondolkodásmódod mutatja; Ahol Te végzetet és homályt, ott én lehet?séget látok. Az élet alkalmazkodik a gondolkodásmódodhoz. Ha végzetet és homályt látsz, akkor ez az amit kivetítesz. A világ a tükröd. Visszatükrözi neked amit kiteszel. Ha nem tetszik az amit az élet tükörképe mutat Neked, akkor változtasd meg azt ami ezt okozza.
    Kérdez?: Látod, ha ez tényleg létezett, akkor több ezer embernek kellett volna benne részt venni és mindig van legalább egy személy aki kiszivárogtat.

Rejtettkéz: Ezrek? Inkább Milliók. És nincs esélyed felfogni a rideg nevelést és a kíméletlen kondícionálást amin keresztülmegyünk a korai években.Senki sem mer ellene menni a Családnak. Tudjuk mi történne ha megtennénk. De nem ez az eredeti motiváló er?. A motiváló er? a féktelen H?ség a Család és a Teremt?nk iránt. Felfogjuk annak a jelent?ségét amit itt teszünk, még akkor is ha az emberiség nagy része nem.

Kérdez?: Upsz, bakot l?ttél . Ahhoz képest, hogy csak az élet spirituális oldalának manipulálásával foglalkozol NAGYON sokat tudsz azokról a dolgokról amelyeknek köze nincs hozzá. Leleplezted magad.

Rejtettkéz: Te soha nem ülsz le a családoddal és beszélitek meg egymással a terveiteket?

A spiriutális szereppel kapcsolatosan tett megjegyzésekre vonatkozóan a tudatlanság amit felvonultatsz, nagyon humoros nekünk. Ha azt hiszed, hogy csak a Sprituálissal foglalkozom, akkor vagy nem olvasod, vagy félreolvasod a hozzászólásaimat. Te azt is feltétlezed, hogy a szerepem az ?Élet sprituális oldalának? ?manipulálása?. Megintcsak híján vagy a megértésnek és téves ítéleteket hozol arról amit nem is értesz. Jobb lenne ha abbahagynad az ?okoskodást? és mindezt a félresiklott energiát valami olyanba irányítanád ami tápláló és termékeny a Lelkednek. De had ne állítsalak le az eljöv? Aratás Negatív Polaritásának táplálásában. Hálásak vagyunk Neked ezért.

Az id?mb?l az utolsó néhány napomat itt fogom tölteni(a diskuruzusnk Pénteken fog befejez?dni) és a lényeges kérdésekre fogok összpontosítani, amelyek a legtöbbet hozzák ki ebb?l az információ megosztásból és kapcsolódásokat hoznak létre a Lét Lélek szintjén, szóval ne várjatok több választ a verbális kakaskodásra. Id?m és kedvem sincs a jelentéktelen kötekedésekhez.

Azoknak akiknek a kérdéseire nem volt id?m válaszolni, holnap fogok. Amíg utolérem magam, tiszteletteljesen kérem függesszétek fel a további kérdéseket.

Köszönöm mindazoknak akik értelmes kérdéseikkel járultak hozzá a diskurzushoz. Remélem, a nyitott elméj?ek kaptak ebb?l az információból.?

i.am.that.i.am
    Felhasználó

“…Mindezekben a Negatív dolgokban ellátunk titeket eszközökkel. De ti nem látjátok ezt. Nem az a fontos, amit mi teszünk, hanem az, ahogyan ti reagáltok rá. Mi megadjuk nektek az eszközöket. Szabad Akaratotok van választani, hogyan használjátok ezeket. Tiétek a Felel?sség. Csak Egyikünk van itt. (Ez a szó szerinti fordítás, de én úgy értelmezem, hogy azt kell bel?le megérteni, hogy mindketten ? a pozitív polaritás és a negatív polaritás EGY-et képeznek itt, csak Egy van itt ? a fordító megjegyzése.) Értsd meg ezt, és meg fogod érteni a Játékot.”

Hálás vagyok a fordításért. Kérlek, engedjetek meg egy másik értelmezést is.
    Számomra a fenti idézet a (saját kiemelés segítségével a) következ? meglátást adja:

“…Mindezekben a Negatív dolgokban ellátunk titeket eszközökkel. De ti nem látjátok ezt. Nem az a fontos, amit mi teszünk, hanem az, ahogyan ti reagáltok rá. Mi megadjuk nektek az eszközöket. Szabad Akaratotok van választani, hogyan használjátok ezeket. Tiétek a Felel?sség. Csak Egyikünk van itt.(Csak egyikünk felel?s: nem ?k, hanem mi, akik eldöntjük, hogyan és mire használjuk a t?lük kapott eszközöket.) “Értsd meg ezt, és meg fogod érteni a Játékot.”

🙂

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 87

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.