Blue Beam

• This topic has 6 válasz, 7 hozzászóló, and was last updated 9 years by fics88.
7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
    gabee
    Adminisztrátor

Err?l a projektr?l az egyik hír hozzászólásában linkelt valaki, gondoltam nyitok neki egy topikot.Mit gondoltok róla? Ez kb. olyan mint amikor az ókori világban a papok el?re tudták, hogy napfogyatkozás lesz, majel?re kiszámolták mikor következik be, és azzal rémisztgették az embereket, hogy ez bizony Isten m?ve, és mindenki hódoljon.Egy m?holdak által kivetített holografikus rendszerrel gyakorlatilg bármi megjeleníthet?. Még egy virtuális UFO invázió is, amely teljesen valóságosnak látszik, holott csak fények és lézerek bonyolult 3D-s technológiája.Ez már csak azért is igen veszélyes, mert ha 2012-ben megtörténik az Els? Kapcsolatfelvétel, összezavarhat minket a projekt, mert nem fogjuk tudni kik az igazi földönkívüliek és mi a hologram…direkt megtévesztés.Bár a hologramok leszállni nem tudnak a földre – ellentétben az igazi földönkívüliekkel.

Logan
    Felhasználó

err?l én is olvastam, és tényleg gondot tud majd okozni, mert remekül tudja manipulálni az embereket :S

Névtelen
    Inaktív

Csak nem kerül sor erre a szemfényvesztésre!

(Én módosítottam)

timea
    Felhasználó

Hát elég ijeszt? lenne de szerintem ez csak találgatás:D

Szpacsek
    Felhasználó

Holografikus képkivetítés ?
    Valamelyik távoli bolygórendszer lakosai ezt használják védelmi célokra. Ha jól emlékszem : az Androméda–beliek.

zsoltee
    Felhasználó

Ha ez megtôrténe tômeghisztéria tôrneki, és hatalmas káosz kôvetné…

fics88
    Felhasználó

hát én meg nem tudom pl hogy m?ködne ez bizonyos id?járási körülmények közt viharban esetleg ködben :\ ami gátolná a fény útját vagy megtörné azt :\ nem tudom ez idáig nekem nagyon nem jön át deeee mindenesetre érdekes és ha jöv?re ez látható lesz azért várom hogy mi lesz 😀 😀

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.