Chemtrails – rejtélyes csíkok az égen

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Chemtrails – rejtélyes csíkok az égen

15 bejegyzés megtekintése - 101-115 / 115
  • Szerző
    Bejegyzés
    DarthZeena
    Felhasználó

Itt Belgiumban az Europai Parlament kepviseloi mar hallottak a temarol. Az elmult 4 evben tobbszor megkerestek oket az elmelettel. Mondhatni, felkeszultebbek voltak, mint en. Ugyanakkor mar evek ota folytatnak vizsgalatokat, hol egy-egy kepviselocsoport, hol egy-egy kepviselo maganszorgalombol. Vegeztettek legkori vizsgalatokat, ok is figyeltettek a berepuleseket es a klima alakulasat, viztisztasagot, egyebek. De arra a megallapitasra jutottak, hogy semmi nem bizonyithato. Tettek fel kerdeseket a megfelelo helyeken, ahol termeszetesen nem kaptak megerosito valaszt. Igy egyszeruen bizonyitekok hijjan nem foglalkoznak az uggyel. Egyszeruen nem lehet azt allitani, hogy a dolog letezik, hogy ez az osszeeskuves valosagos.

2. a hazankat is erinto esohiany teljes mertekben magyarazhato a klimavaltozas kontinentalis eghajlatra kifejtett hatasaval. Oszinten szolva: nem kell kemikalia hozza, az eghajlatvaltozas onmaga meghozza a szarazsagot. Teljesen felesleges lenne kemikaliakat a legkorbe, a felhokbe permetezni, anelkul is szarazsag van. Az ipari szennyezes, a kozlekedes, a szimpla emberi tevekenyseg elegnek bizonyul ahhoz, hogy a novenyzet belesuljon a talajba… Magyarorszag klimajat igy erinti az eghajlatvaltozas: hol arviz van (2010), hol szarazsag (2011-2012).

3. a vizben merheto nanoanyagok, aluminium- es bariumsok a szimpla ipari szennyezes sajnalatos termekei. Raadasul (es ebben igazuk van), ezeket az anyagokat rettenetesen draga eloallitani. Ahhoz hogy tonnaszam permetezzuk a levegobe, megrendeleseknek, erre alapitott gyaraknak es euromilliardoknak kellene, hogy nyoma legyen: ez nincs. Ez kb olyan, mintha aranyat akarnak a levegobe permetezni: egyszeruen olyan draga, hogy nincs, aki megfizesse, meg Bill Gates sem. Tagadhatatlan, hogy folynak ugynevezett geo-enginiering kiserletek, de ezeket egyreszt nem tagadjak (hiszen mekkora dicsoseg pozitivan befolyasolni a klimat), masreszt meg tulsagosan gyerekcipoben jarnak, nincs erezheto hatasa.

4. Utanajartam a NATO kotelekebe tartozo gepek berepulesenek. Magyarorszagon nincs Nato tamaszpont, 2010 ota. A legkozelebbi tamaszpontok, ahonnan Nato berepuleseket hajthatnak es hajtanak vegre az Olaszorszagban es Nemetorszagban van. Nincs olyan technologia, amivel egy nemet berepules kiszamithatoan eltalal permettel egy eso-felhot. A berepuleseket, amelyeket lefenykepezett elozetes utvonalterv alapjan (gyakran 1 nappal korabban!) engedelyeztek es a nem Magyarorszag teruletere korlatozodott a tevekenyseg. Termeszetesen a katonai tevekenyseget a legiforgalmi iranyitok nem ellenorzik, nem kapnak rola informaciot, de az utvonalterv rogzitve van, attol elterni csak extrem korulmenyek kozt lehet. Es tul draga ahhoz, hogy esofelhoket celozzanak be vele Olaszorszagbol. Leggyakrabban Szerbia es Torokorszag fele jartak a gepek gyakorlaton, vagy a Sziriai ugy miatt, rajtunk csak atrepultek. Az emlitett izraeli felsegjelzesu gepnek is volt leszallasi engedelye es utvonalterve, de termeszetesen kizarolag a Kulugy illetekesei tudjak, hogy mit keresett itt – legkevesbe kemikaliat szort Magyarorszagra…

5. Igen, engednek ki kerozint a gepek. Senki nem tagadja: balesetmegelozesi eloiras. Igen, varosok es bio-ultetvenyek felett is. Amiota van civil legikozlekedes, es amig lesz, addig fogjak is csinalni: tele tankkal nem lehet vesz-leszallast vegrehajtani. Nem verik nagydobra, es igen, van kornyezeti es egeszsegugyi vonzata a dolognak, de ez mindig is lesz, amig repules lesz. Vagy a repulest kell feladnunk, vagy turnunk kell az ezzel jaro kornyezetszennyezest. Hogy melyik oldalon allunk… hat…

6. a kondenzcsikokat is megmagyarazzak: nagyban fugg a magassagtol, az aktualis paratartalomtol, az aktualis szennyezoanyagoktol es attol, hogy milyen tempoban, utemben halad a gep…

Egyszoval: nem allitom, hogy mindaz amit elmondott ne adna okot aggodalomra. Ugyanakkor sajnalatos modon, a jelenlegi allapot szerint ezugyben Magyarorszgaon, vagy az Europai Parlamentben altalam ismert emberek, csoportok nem tudnak eljarni, es nem is adnak tul sok hitelt a dolognak.

Igy oszinten szolva en sem tudok igazan tobbet segiteni. Tul sok olyan ugy van, melyben realis es kezzelfoghato eredmenyt lehet es kell is elerni, ezt a szelmalomharcot egy “esetleges” osszeeskuveselmelettel nem tudja felvallalni senki.

Andras, ennyit tudok tenni az ugy erdekeben. Termeszetesen osszefuthatunk a jovo heten, amikor hazaertem, hogy visszaadjam az anyagait, hogy On tovabb tudja folytatni a harcot az igazaert, de sajnos nekem ennyire futotta az erombol es az ismeretsegeimbol.

Udvozlettel,

Névtelen
    Inaktív

Tudtam.. ugyan az van összefoglalva amiket én írtam az elmúlt két évben. De ezek után, hogyan tovább CHEMTRAIL??

Névtelen
    Inaktív

Elképzelhet?ek a hologram repül?gépek? Tényleg, kik találták fel a hologramot és kik fejlesztették ?

-link-

Névtelen
    Inaktív

Nos hát ez elég hülye kérdés volt elismerem De az utóbbi érdekelne hogy tudja e valaki egyáltalán 🙂

fics88
    Felhasználó

nem hinném :\ minek kellene gépeket hologrammolni az égre :\ meg hát nem hinném hogy olyan egyszer? azt létrehozni :\ maximum bizonyos területeken és akkor is igen nagy tekhnikai jelenlát melett :\ és felügyelet mellett……

mert most jó hoyg 1 kis dobozba megtudják oldani s?t az is biztos oylan gáz van az üvegen belül ami lehet?véteszi ezt ! :\

Wessyl
    Felhasználó

Tegnap az éjszakai ég dugig volt repcsikkel meg rengeteg háló alakzatban lév? csíkkal. Elég ijeszt? látvány volt.

claudeferrell
    Felhasználó

Egy halovány észrevételem lenne csupán, ami egy kérdés is egyben. Vette e már valaki a fáradságot, hogy a szórásokat összevesse a naptevékenységgel? Nem? Akkor hajrá…

Névtelen
    Inaktív
    Para wrote

De altatópor is lehet. Találgatni bárkinek lehet?sége van. Azt már tudom, hogy folyékony anyag, mert egyik alkalommal szándékosan alá álltam, s követtem a csíkot. Egy id? után elkezdett a tiszta ég szemerkélni, innen tudom, hogy folyékony anyagot permeteznek ki.

Most viccen kív?l Para! Hallottam más porról is.. 😀 Remélem nem az :O

Névtelen
    Inaktív

..

Névtelen
    Inaktív
    senki wrote

Egy halovány észrevételem lenne csupán, ami egy kérdés is egyben. Vette e már valaki a fáradságot, hogy a szórásokat összevesse a naptevékenységgel? Nem? Akkor hajrá…

Nrm Azt hogy kell? 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Tegnap fociztunk a helyi sportpályán. Elképeszt? volt a látvány, rengeteg csík és felh? egyben. Durva látvány volt! :Z 😀

Névtelen
    Inaktív

Máskor ne nézz oda..

Wessyl
    Felhasználó

[img]http://www.chemtrailsfactorfiction.com/wp-content/themes/pinboard/themify/img.php?src=http://www.chemtrailsfactorfiction.com/wp-content/uploads/2012/09/0130.jpg&w=670&h=[/img]

Wessyl
    Felhasználó

Náááájjjjssz! :O 😀

pikkpikk
    Felhasználó

Egy korábbi videóm a a házunk fölött! Vélemény?

https://www.youtube.com/watch?v=VRHFv5RwxH8

15 bejegyzés megtekintése - 101-115 / 115

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.