Élet 2012 után

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Élet 2012 után

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 50
  • Szerző
    Bejegyzés
    Névtelen
    Inaktív

Ha bekövetkezik a dimenzió váltás ti mit fogtok utánna csinálni?
    Megkérnék mindenkit próbáljon komolyan hozzászólni.

Névtelen
    Inaktív

Adrian!
    Olyan gyanúm van hogy marad így minden ahogy van, csak több lesz a természeti anomália.Annyi biztos hogy haladunk valami fele, de jó fele nem.Ezt még senki nem tudja megmondani teljes bizonyossággal hogy ez a “határvonal” jelent e valami nagy változást a föld további életében vagy sem.Egyik napról a másikra szembet?n? változás biztos nem lesz 12 közeledtével.
    Dimenzió váltásról pedig beszélni, badarság. Fokozatos az átalakulás a bolygón és leginkább az emberek felel?sek érte. De ki tudja, ez is igaz e…? Senki nincs a földön aki meg tudná jósolni a dimenzió váltás tényét.
    Ez az én véleményem. Aki másként tud hozzászólni, ám tegye….

ZeiolEntay
    Felhasználó

2012 el?tt fél évvel leesik rólam a béklyó. Na itt akkor rájöttem hogy rohadtul nem fogom elpusztítani a világot, s?t alapítok egy magáncéget, és a képességeimet fogom eladni, mint különleges szolgáltatást.

Névtelen
    Inaktív

Milyen képességeid vannak? Lesznek rá vev?k?? 🙂

james
    Felhasználó

2012 utan is lesz élet csok nem olyan ami regen vólt csak roszabb
    mert föld túl van teher és nem bírja. Sok ember elrontotta a gyár,
    a mergezett tenger olajfuras mert a gazdagsag kell

kifli89
    Felhasználó

Már apám is mondogatja a 2012-t juhé
    (nagy UFO/sci-fi rajongó 😀 )
    Arra vonatkozólag, hogy mi lesz a “dimenzióváltás” után (már ha lesz)….ki tudná ezt megmondani? Én biztos nem! De gondolom nem ripsz-ropsz fog bekövetkezni maga az esemény, hanem lesznek el?jelei…persze tévedhetek 😛
    Ha majd megélhetjük, majd meglátjuk 😀

Névtelen
    Inaktív

Kifli!
    Csak azt felejted el, vagy elkerülte a figyelmedet hogy mindenhol szaporodnak a természeti katasztrófák és egyre durvábbak…
    Tehát már vannak bizonyos “el?jelek”

ZeiolEntay
    Felhasználó

Nincsenek el?jelek, csak a média hozza az arcodba, annakidején nem volt sajtó, és azthitték az emberek hogy sosemvolt katasztrófa. Szal nem n?tt a katasztrófák száma, nem lett több háború, annyi a különbség, hogy most hírt kapsz róla.

Névtelen
    Inaktív

Jó. Ebbe sem szólok bele a már egyszer említettek miatt. Így van ahogy írjátok..igazatok van, csak a média fújja fel ..:)

kifli89
    Felhasználó

Úgyis meglátjuk, ha lesz valami, nem?:)
    (bááár azok a földrengések meg a tornádok kis hazánkban igenis aggodalomra adnak okot :O

Névtelen
    Inaktív

Tehát az a furcsa hogy kevesen veszik észre ezeket a dolgokat pedig felt?n?..de végül is ki tudja…

bzsoleszku
    Felhasználó

azért szerintem a magyarországi földrengés nem a média m?ve. a nagyanyám is átélte: olyan volt mintha egy óriás felemelné a házat, és megrázná. így hasonlította.

és szerintem ez már el?jel kategória. mármint a földrengés, nem a nagyi:D
    a dimenzió ugrásról meg inkább nem mondok semmit, mert nem értem, de remélem, lesz egy jobb világ!

pleh
    Felhasználó

Globális éghajlat változás van ez egyértelm?. Eltolódnak az eddig megszokott id?járási viszonyok. Hogy ez egy komolyabb változás el?szele e majd kiderül.

Szpacsek
    Felhasználó
    Zethros
    Felhasználó

Ha lesz dimenzió váltás remélem végre rendett vág a világban.Ez a sok ember akiknek nincs céljuk,rendeltetésük csak úgy élnek a semmibe és azt hiszik szabadok pedig ez a szabadságnak hitt és nevezett dolog inkább csak káosz.

Névtelen
    Vendég

sosem biztos hogy dimenzióváltás vagy világvége lesz. nem kellene ilyen korlátok közé szorítani. a fokozatosság sem biztos, nem tudunk szinte semmit a föld viselkedésér?l. talán a pólus felcserél?dés is egyik napról a másikra következik be. talán egy magasabb tudati szintre lép az emberiség, a jelenlegi elnyomó hatalmakat pedig eltünteti egy magasabb faj, az emberiséget fejl?déshez segítve. mert lássuk be, a háttér hatalmak és vallások nélkül jóval el?rébb járna az emberiség.
    a jelenlegi oktatási rendszer is hibás, azt is el kéne tüntetni. az egyén maga határozza meg hogy mit akar az életével, hogy lenne boldog, ne pedig más döntse el helyette. ráadásul az oktatásban bukással és rossz jegyekkel való fenyegetéssel érik el amit rendes ösztönzéssel és motivációval lehetne. eltitkolják a legalapvet?bb dolgokat, sötétségben tarják az embereket, egymás ellen fordítják és ellentéteket teremtenek hogy senkinek se legyen ideje az igazán lényeges dolgokkal foglalkozni. a világ alapjaiban romlott, de maga az emberiség még nincs elveszve. a jó pillanatban való beavatkozás még helyes irányba billentheti a fejl?dést. valami történni fog. ha a feltételezéseim helyesek akkor a bels? földdel lesz kapcsolatban, és a földönkívüliekkel.
    nem kell túlságosan belemenni a spirituálisba, a szilárd fizikai dolgok a fontosak most. pontosabban az egyéni szabadság és kiterjesztett tudat minden egyes emberi lénynek.

Amper91
    Felhasználó

akkor esek-(sünk) pofára, ha nem lesz 2012 végén semmi xD

Névtelen
    Vendég

nemtom. pont akkor túl sok “véletlen” fog bekövetezni ahhoz hogy ne történjen semmi látványos.
    de elég kellemetlen lenne ha nem történne semmi. végre el?zné valami az unalmamat.

SylverR
    Felhasználó

Milyen dimenzióváltás? Ha komoly választ kérsz, komoly kérdést tegyél fel. 2012 Decemberének 21-ik napján ér véget a Maja naptár. Ennyi. Semmi több. Nem lesz itt semmi változás. Valami eseményt a Maják erre a dátumra el?re láttak. De ez nem azt jelenti, hogy elfog pusztulni bármi is. És még az is lehet, hogy tévedtek. Ha az emberi fajban történik valami változás, azt mi magunk úgysem fogjuk érzékelni, csak 10000 év múlva visszanézve lesz nyílvánvaló. De addigra az emberiség remélhet?leg elt?nik a bolygóról a többi eml?ssel együtt, és az élet egy új formája, egy fejlettebb csoport alakulhat ki még utoljára ezen a planétán. Vesszen az eml?s! 😛

szabi2121
    Felhasználó

Nem értem miért várja mindenki, hogy majd megsegítenek minket. Ha végig gondoljuk az állatvilág törvényeit, akkor pont err?l kellene szólnia a világnak. Az állatok is akkor vannak egyensúlyban ha nem szólunk bele a dolgaikba.
    Ha megmentenénk az oroszlánok el?l a gazellákat akkor el?bb utóbb kihalna az oroszlán.
    Miért szólnának bele a mi dolgainkba?
    Az tény hogy vannak körülöttünk, de még ha korábbi leszármazottaink is vannak közöttünk akkor is minek szólnának bele a mi életünkbe, ugyan úgy meglehetnek a saját vonásaik a gondjaik. Minek egy ilyen lepattant humanoidra id?t pazarolni aki még saját magáért sem tud kiállni, hiszen zsarnokságban élünk és hagyjuk. (lehet most ezzel sok embernek a szívébe gázoltam, de nem direkt volt)

Az a baj, hogy mindig mástól várjuk a megváltást!

Vagy nem?

Névtelen
    Vendég
    szabi2121 wrote

Az a baj, hogy mindig mástól várjuk a megváltást!
    Vagy nem?

Pontosan ez itt a legnagyobb probléma. Küls?leg soha senki sem tud megváltani minket. Jézus elé letért egy megváltó, hogy aztán el?bb megváltsa magát, majd a világot? Buddhát ki váltotta meg a királyi palotájából? Csak nem önön maga? Az itt tartózkodó idegenek egyáltalán nem a segítségért vannak itt, sokkal inkább, hogy a Föld körül zajló folyamatokat ellen?rizzék, korrigálják, és akik ezen munkálkodnak, azoknak segítsenek. Hobbi szinten, beszélgetésre, vagy “megváltásra” nem szakosodtak. Az embernek önön magát kell megváltania. Egy elhatározás, hogy elég volt ebb?l az életb?l, én kilépek szellemileg, és boldog, nyugodt, meghitt életet élek belülr?l, és nem ?rlöm magam amiatt, ami körülöttem van. A bels? megváltás, és tudatos törekvés emel ki a tömegb?l, nem a tétova várakozás, kereszttel a nyakadban, hogy na most mi lesz.
    Nem lesz semmi, 2012.12.21 után minden ugyanúgy folytatódik tovább, azzal a kivétellel, hogy az emberiség négy rétegre oszlik majd. A tudatosokra, a felemelkedési fanatikusokra, az értetlen civilekre, valamint az igazi tanítókra. És az önkény uralmi rendszer legkorábban 2013 végére, vagy 2015-re fog megd?lni. Nem máról holnapra, és nem is egy 24 órás nap fogja megdönteni a korrupt rendszert.
    Ennek a napnak semmi köze a megváltáshoz, ez a nap a Földre érvényes, illetve annak geomágneses átállására.
    Elnézést, ha valakit rózsás álmából felébresztettem!
    Para

Névtelen
    Vendég

És én ?szintén szólva nagyon félek 2012 miatt. Nem azért, mert ami rám vár, nem jó, vagy mert valami új, hanem, mert az emberiség nincs kell?en felkészülve rá. 2012-ben több, mint 40 országban lesz elnökválasztás, köztük Oroszország, Kína, Amerika, olyan nagy hatalmakban, ahova a változás nem kis ruccanással érkezik majd el. 2012-ben z?rzavar lesz, és f?leg káosz. Mert az értetlen lakosság semmit sem fog felfogni, míg a felemelkedési fanatikusok (akik olvasták a változást, de mégsem értik meg mert nem fogják fel, hogy ezek útmutatók, hogy TE magad váltsd meg magadat) pedig lázongni, szabadságolni fognak. Aztán várják az égben megjelen? fényeket, hogy majd azok megmentenek minket a katonaságtól.
    Emlékezni kellene Jézusra, mikor megkérdezték a tanítványok, miért mondja ilyen naivan a tömegnek, miközben ?k minden szándékát értik, mire Jézus:
    Ti megértitek, mert égi tudatotok van, de lásd ?ket, mindent szó szerint értenek!
    A vallási fanatikusok templomaikban fognak imádkozni, míg az emberek szociálisan megbomlanak. Tüntetések, lázongások lesznek világszerte, boltokat kirabolnak, a kereskedelem megbomlik, és nem lesz ellátva a lakosság utánpótlással. Ez fosztogatásba, erkölcstelenségbe fog átcsapni. Ilyen szinten még mindig a vallás a legjobb, mert ?k tudják, jön majd a jó (sokára) és a külvilágból a “Sátán” hanyatlása lesz az, amit látnak.
    Tehát aki nem ?rzi meg bels? békéjét, az a hív?k szemében gonosz lesz. Így a vallási tömeget (Arabok, Keresztények több, mint 600 millióan) az ateista (nem szolga) lakosság ellen fogják használni.
    Mivel az emberek nagy része nem érti a változást, és nem hív?, így ?k a túlélésért fognak küzdeni. Ám mivel mégis csak erkölcsi hibákat kell ezért elkövetniük az életben maradásért (lásd: rablás) nem fogják ?ket befogadni a mostani vallási közösségek, mert b?nösnek titulálják ?ket.
    A kormány már jó el?re felkészült világszerte a közelg? 2012-es kódszámú rémségre. Szerintetek miért költenek olyan sokat világszerte a hadászatra? Magyarországon, ha a Jobbik került volna hatalomra, akkor tökéletes zsákutca keletkezett volna Gaia szívére nézve. Ezt a nagyok megakadályozták, és inkább hazudozással, de egy semleges pártot juttattak a gy?zelemre, hogy ne alakuljon ki közép Európában diktatúra. Azonban mivel minden országban a jobboldali hatalom tör a felszínre, ezáltal minden ember nemzeti lesz, és más országokból menekül? tömegeket nem fogják befogadni. (lásd.: Nemzeti Individualizmus)
    A televízióban sugározzák a negatív, butító tartalmakat, többek között a közelg? változásokat, az Armageddont, a pusztulást, így az emberek negatívan fognak gondolkodni, erre jön még a társadalmi korrupció, és a szegénység, így Gaia a Sötét energia javára billen át, és nem lesz kell? pozitív energia.
    Az így keletkezett hatalmas negatív hullám a Földön meggátolja, hogy a Föld átbillenjen a pozitív univerzumi töltésre. De mivel a fény folyamatosan ezen fog munkálkodni, így egy akkora nyomás fog kialakulni Gaián, mint Atlantisz idején, amib?l csak egyetlen kiút van, energialöketet kap a Föld a pozitív oldalra, ami következtében Gaia megremeg, és hatalmas földrengések, árvizek fogják sújtani a lakosságot, így azok, akik negatívok, elhunynak (lásd. emberek 80%-a).
    Ez egy tökéletes zsákutca, a legjobb út még mindig a vallás, de aki értelmes, az távol lesz a civilizációtól, akár barlangban, hegyen, és meditálással segíti a pozitív töltéseket, és ezzel még saját maga is megmenekül.
    Készüljetek, ne várjatok. Terjesszétek a szeretetet, hogy NE így következzen be a változás!!!
    Para

Para
    Adminisztrátor

Elnézést, ha felkavaró volt. 🙁

Névtelen
    Vendég

Lássátok, hogy Orbán sem naiv:
    -link-

szabi2121
    Felhasználó

Igen ez a beszéd talán alapjaiban hozhatja el a változást, csak emögé kellünk mi is.

Névtelen
    Inaktív
    Para wrote

-link-

Tudod Para, ez mind szép és jó.
    CSAK a politikusoknak mindíg meg volt az a rossz szokásuk hogy mást beszélnek és teljesen mást cselekszenek. Az ufonauták teljesen másképpen cselekszenek mint ahogy a szándékukat mi elképzelni véljük. Magyarán. Nem emberi aggyal gondolkodnak és ezt mindíg elfelejtjük Talán nem is gondolkodnak csak cselekszenek teljesen más “tudattal….”

Névtelen
    Vendég
    lutyo wrote

Para wrote

-link-

Tudod Para, ez mind szép és jó.
    CSAK a politikusoknak mindíg meg volt az a rossz szokásuk hogy mást beszélnek és teljesen mást cselekszenek. Az ufonauták teljesen másképpen cselekszenek mint ahogy a szándékukat mi elképzelni véljük. Magyarán. Nem emberi aggyal gondolkodnak és ezt mindíg elfelejtjük Talán nem is gondolkodnak csak cselekszenek teljesen más “tudattal….”

Lütyö!
    Ne haragudj, de teljesen naivan állsz hozzá ehhez a dologhoz, meg úgy általában mindenki. Kezdem azt gondolni, hogy aki a felemelkedéssel, ufókkal, és a tudattal kezd el foglalkozni, az mentálisan zéróvá válik. Sajnos én is majdnem beleestem ebbe a tökéletes rózsás ?rültségbe, amit Dáviddal kezdtem el még tavaly. El is lehetne nevezni a felemelkedést egy Gyönyör? Út az ?rültség felé címmel, csak bocsánat azokért, akik az ?rült Rózsákkal körbebástyázzák magukat, és mindenki mást, aki javítani próbál rajtuk, az primitív, alvó, és semmit sem tudó lekezelést kap.
    Az ufók sem tudnak másképp gondolkodni, csak más tudatsíkkal gondolkodnak, de ugyanúgy összetetten, mint az ember, csak esetleg saját tapasztalatukból kiindulva másképp értékelik a helyzetet, mert ?k nem alanyok, hanem szemlél?k.
    A felemelkedés öt fert?zési formája:
    – Mindenki, aki alszik, gonosz, vagy tudatlan
    – Én mindent jobban tudok
    – Ha valaki ezt-azt megsért, azt Isten, Galaktika, vagy nem tudom ki megbünteti
    – Minden, ami materiális, az hülyeség, mert csakis az energia a lényeg
    – Én már jó vagyok, és aki ellenzi, az tuti, hogy a gonosz irányítása alatt van
    Para

Névtelen
    Inaktív

“Ne haragudj, de teljesen naivan állsz hozzá ehhez a dologhoz, meg úgy általában mindenki. Kezdem azt gondolni, hogy aki a felemelkedéssel, ufókkal, és a tudattal kezd el foglalkozni, az mentálisan zéróvá válik. “

Nem értem ezt a kijelentést! Miért válna valaki mentálisan zéróvá ?
    A “rózsás és az ?rült rózsás körbe bástyázást sem értem a magam részér?l kristálytisztán. Semmi közöm nincs semmilyen felemelkedéshez csak annyi hogy id?közönként felemelkedek a székemb?l…

Az ufókkal kapcsolatban is elmondtam a saját véleményemet. Miért gondolkodnának másképp? Nem is gondolkodnak mert programozva vannak ..
    Viszont abban tévedsz hogy csak szemlél?k……
    A felemelkedés öt fert?zési formáját sem tudom magamévá tenni mert abszolute nem foglalkoztat ez a téma …

Zethros
    Felhasználó

Éedekesek ezek az okfejtések de szerintem senki sem tudja,hogy mi lesz halesz bármi is egyeltelán.Én azt mondom “asit tal-eb”,minden úgy van ahogy lennie kell.

Névtelen
    Vendég

Nem utaltam senkire, ha így értelmezted volna. Amit a mentálisan zérósságra értettem, hogy annyira bele?rülhet valaki az egész spirituális világba, hogy a józan gondolkozását is elvesztheti. Erre ügyelni kell!
    Abban viszont nem értek egyet, hogy az ufók programozva vannak. Mellesleg, miért is tévedek abban, hogy csupán szemlél?k azok a lények, akik jóval magasabb dimenzióformákban is élnek? Nem zavarhatja ?ket a Föld ezen alacsony rezgéstartományában történ? változás.

Tachyon
    Felhasználó

MAJA 2012 JÓSLAT ÉS AMI MÖGÖTTE HÚZÓDIK

Véleményem szerint a naptár az emberekre vonatkoztatott id?folyamat elemzését tartalmazza a múlt-jelen-jöv? viszonyításában az akkori tudásuk által megalapozva. Tehát fordítva nézve a dolgokat:

2012 katasztrófák ténylegesen fognak bekövetkezni. Nem fokozatosan mivel egyik katasztrófahelyzetünkre se jellemz? a lassú megjelenés, hanem a hirtelen nagyenergiájú er?s kölcsönhatást generáló helyzetek jelennek meg. Az emberiség döntött. Nem hajlandó a fejl?désre és a szellemi teljesít?képessége kiterjesztésére akkora mértékben, hogy az egyébként törvényszer?en megjelen? természeti er?ket saját maga életben tartása érdekében kezelni tudja.

Lényeg 2012 az emberiség döntése jelenti a jóslat bekövetkezésének 2 értelmét. Azaz ha tudunk fejl?dni és felvenni a harcot a környezeti problémákkal korszakváltás lesz mert nagymérték? szingularitás nagyságú technológiai fejl?dés veszi kezdetét… ha nem, befejez?dik az emberiség civilizációs fennmaradása, nem egyik napról a másikra, de 2012 a mérföldk? a biztos kipusztulásunkra. Érthet? és logikus felvetése a maja naptárnak, mert már véleményem szerint ?k is érzékeltek egy olyan ciklikussági megjelenést, ami az emberiséget egy fokozatos fejl?dési pályán tartva hagyná túlélni.

Mivel látom, hogy az emberiség fejl?désének merre kellene haladnia ahhoz, hogy az univerzum törvényszer?ségeihez alkalmazkodni tudjon és egy olyan egyeddé alakuljon, mely egy fejlettebb energiadinamikai képességgel megáldva folytatná élettevékenységét biztosan állíthatom, hogy err?l az útról letértünk.

Ez végeredményben azt jelenti stagnáltunk a fejl?désben és nem felelünk meg az ember elé támasztott kihívásoknak, pedig az a rengeteg energia és tervezett életfenntartási folyamat, ami eddig elkísérte az egyedfejl?désünket megérdemelne annyi tiszteletet, hogy miután tudatos humán síkra léptünk felfogjuk vagy legalább megpróbáljuk megérteni azt, hogy nem hiába kaptak létjogosultságot azok a felhívások, amik katasztrófa helyzetet jósolnak és most már tudományosan is alátámasztanak.

Megoldás lehetne, de talán most már jobb, ha úgy írom lehetett volna a szellemi képességeink további nagyarányú fejlesztése, de mivel a globális társadalmunk olyan pénzügyi vezérlés alatti társadalmi folyamatokat végez, ami nem engedi a más irányba való fejl?dési kitörési pontokat, s?t még a megfelel? sz?rést sem, aláírtuk a halálos ítéletünket a 21. századra.

Az emberiség döntése teljesül mindezek által, alkalmatlanok vagyunk a túlélésre, ugyanis azt a természett?l pénzért nem lehet megvenni. Nevetségesen hangzik, de világirányítóink így látják a körülöttük lév? világot, azaz illúzióban ringatják magukat, pedig a felel?sség az irányítással együtt járna, de úgyis feleslegesen írom hiszen nem fogják fel sajnos.

Pille
    Felhasználó

Tachyon! Véleményed szerint ennek a túlélésre alkalmatlan emberiségnek tényleg csak annyi adatott, hogy végigélje a pusztulást? Senki sem marad az emberiségb?l? Senki sem segít túlélni? Én nem látom ilyen sötéten azért, igaz, hogy emberekre gondolok és nem tömegre. Egyedekre, egyéniségekre és nagyon-nagyon sokfélék vagyunk! Pontosan sokféleségünk miatt nem fognak mindenkire ugyanúgy hatni a változások. Hátha mégis vannak, akik alkalmazkodnak az univerzum törvényszer?ségeihez, s?t létük-testük korlátjai közt ugyan, de alkalmazni is tudnak bizonyos képességeket, er?ket. Most is vannak kontakták, akik érzékelnek és kommunikálnak más létsíkon él?kkel, más naprendszerek lakóival. Kutatod a távérzékelést, ezt Te is tudod! Az egész emberiség biztosan nem pusztul ki – sokan túlélnek, és újrakezdenek.
    Az biztos: minden nagy változás nagy felfordulással jár. És most nagy változás el?tt állunk.

Tachyon
    Felhasználó
    Pille wrote

Tachyon! Véleményed szerint ennek a túlélésre alkalmatlan emberiségnek tényleg csak annyi adatott, hogy végigélje a pusztulást? Senki sem marad az emberiségb?l? Senki sem segít túlélni? Én nem látom ilyen sötéten azért, igaz, hogy emberekre gondolok és nem tömegre. Egyedekre, egyéniségekre és nagyon-nagyon sokfélék vagyunk! Pontosan sokféleségünk miatt nem fognak mindenkire ugyanúgy hatni a változások. Hátha mégis vannak, akik alkalmazkodnak az univerzum törvényszer?ségeihez, s?t létük-testük korlátjai közt ugyan, de alkalmazni is tudnak bizonyos képességeket, er?ket. Most is vannak kontakták, akik érzékelnek és kommunikálnak más létsíkon él?kkel, más naprendszerek lakóival. Kutatod a távérzékelést, ezt Te is tudod! Az egész emberiség biztosan nem pusztul ki – sokan túlélnek, és újrakezdenek.

?szinte leszek.
    1.Saját tapasztalatból mondom, hogy a döntéshozókat és a pénzembereket (világirányításig) nem érdekli, hogy mi fog történni a Földdel, így nem elégséges kutatás és annak eredménye kerül napvilágra a bolygónk fenntartására saját magunk számára. Feltalálókkal, fejleszt?kkel foglalkozok akiket magasról leszar mindenki pedig globális és univerzumi katasztrófákat megakadályozható teóriákkal, találmányokkal rendelkeznek.
    2. Az embereket vakítják, hogy valamit is túl lehet élni, ha a Földön különleges változások állnának be. Ha saját magunkat nem képezzük át verejtékkel más entitássá kizárt, hogy megmaradjunk. Az emberek azt hiszik a karosszékben maguktól átváltoznak, mert a környezet változik, sajnos szerintem tévednek. Persze lehetnek olyan emberek a Földön akiknek sikerült átképezni már magukat, de biztos hogy kevésnek sikerült….

Az biztos: minden nagy változás nagy felfordulással jár. És most nagy változás el?tt állunk.

Névtelen
    Inaktív

Tachyon!
    Én is saját tapasztalatból mondom hogy a döntéshozókat és a pénzembereket nagyon is érdekli hogy mi fog történni a földdel. ?ket érdekli a legjobban. Nekik van veszíteni valójuk ha esetleg nem jól sikerül a terv mert gondolom hogy ezzel a kiváltságosak biztonsági intézkedéseire gondoltál.Hogy gondolod a “nem elégséges” kutatást? Nincs elégséges kutatás a bolygó és a magunk fenntartására mert egyszer?en ezek a mezei kutatók NEM tudják hogy mit kutassanak. Van egy alapkutatási terv mindenhol a világon és ?k azt követik viszont ebben nem foglaltatnak az extrém helyzetekre vonatkozó megoldási lehet?ségek.
    Én nem hiszem hogy azok a feltalálók, fejleszt?k meg tudnák oldani ezt az egész kérdést. Amire te gondolsz, arra ember már kevés és a tudásuk is véges.
    Ezt az “átképzést” sem értem. szerinted hogyan és mivé tudná magát átképezni az a csekély hányad akik szerinted képesek lennének rá? Srmmire és sehogy. Az az igazság hogy nagyon túllihegi itt mindenki ezt a szituációt. Véleményem szerint egyebet nem lehet tenni mint várni. A legközelebb esik ehhez a 2012. de utána sem fognak olyan dolgok történni amit?l esetleg más entitásá KÉPEZNÉ ki magát bárki is esetleg a halál jelenti a “más entitás” fogalmát, azt meg ugye senki nem venné jó néven” 🙂

Tachyon
    Felhasználó

Szia Lutyo!
    Sajnos a döntéshozókat a bankcsinálás érdekli és a globális pénzrendszer jogi alapokon nyugvó rendszerbeli meger?sítése és nem hiszik el, hogy történhet bár mi is velük, mert a pénz által határtalan biztonságban érzik magukat és úgy gondolják katasztrófa velük nem történhet meg. Inkább elcsesznek hülyeségre egy két milliárdot mintsem támogassanak olyan kezdeményezéseket ami a Földet védené. Mivel Te más tapasztalattal rendelkezel “Én is saját tapasztalatból mondom hogy a döntéshozókat és a pénzembereket nagyon is érdekli hogy mi fog történni a földdel” megmondhatnád ki az akit érdekel közülük a vitatott témánk mert szívesen beszélnék vele. Úgy gondolják nem veszíthetnek semmit soha. Jól gondolod látszik a katasztrófamegoldási hajlandóságon az extrém helyzetek kezelésére irányuló logikus és szervezett kutatási séma hiánya.
    Az általam javasolt átképzés több évet igényelne és van más jelleg? képességre reális esélye az emberiségnek amit bizonyítani szeretnék rövidesen.

Névtelen
    Inaktív

Valóban a gazdagok nagyon önz?k és szórják a pénzt csak nem oda ahova kellene. De még ennek ellenére is azt mondom egy egyszer? példával hogy akinek nincs semmije az nem fél mert nincs veszíteni valója. aki gazdag az attól fél hogy elveszítheti a vagyonát egy küls? momentum révén Az már más lapra tartozik hogy a maga szórakoztatására nem sajnálja .Kutatásokra úgyszintén sajnálják a pénzt mert az nem “kézzelfogható” mivel a gazdag ember a materiális dolgokat szereti..

Tachyon
    Felhasználó

.

Pille
    Felhasználó

Egy nagyon komplett m?sor, amit meghallgatva felmerült bennem a kérdés, hogy vajon milyen élet vár ránk ha ilyen fokú mérgezést kell elszenvednie a természetnek? Mennyire tud egy ilyet tolerálni a novény és állatvilág? Persze a kérdés akkor jogos, ha feltételezzük, hogy megérjük a 2012 utáni éveket. Mert akkor lesz nagy kérdés, mit együnk, mit igyunk. Úgy néz ki most, hogyha nem lesz háború, ha nem lesz kataklizma vagy más szörny?ség, akkor amiatt lesz veszélyben az életünk, mert nem tudunk nem mérgez? növényeket termelni. Szép új világ! Hallgassátok meg:

-link-

Szpacsek
    Felhasználó

Megnéztem a linkedet Pille (illetve belenéztem), és azt mondják benne, hogy 2013-ban nagy Napkitörések lesznek.

Hát, igen … ett?l én is tartok!

Ludwig
    Felhasználó

Sziasztok!
    Én azt gondolom, hogy 2012-ben biztos hogy bekövetkezik valami, de hogy pontosan mi, az csak az embereken múlik.A keresztény felfogás szerint is az emberek kezébe adta Isten a döntést,hogy mit kezd az életével.Meglátásom szerint , most is egy ilyen komoly döntést kell meghozni az emberiségnek, és az egyéneknek is,hogy melyik táborba akar tartozni,vállalva a döntéseinek a következményeit.Biztos vagyok benne ,hogy lesz lehet?ség a választásra,nem pedig a többség akarata érvényesül.Sok internetes portálon foglakoznak ezzel a kérdéssel,sok eltér? véleménnyel.Lehet hogy sokan butaságnak gondolják amit írok,de én azt gondolom,hogy mindegyiküknek igaza van egy picit.Úgy érzem,hogy a teremt? er? ami mindent megalkotott,amib?l mindannyian ?rzünk magunkban egy egy kis darabot,megsegít,és megmutatja a helyes irányt,amit követhetünk.Szerintem itt a bolygónkon egy nagy átalakulás közepén van minden,és mindenki.Hiszem hogy a fels?bb er?k,és az emberek segítségével a földön bekövetkezik egy dimenzióváltás ,és sokakkal ellentétben aztgondolom hogy egyik pillanatról a másikra.A dimenzió,ahova átkerül az az ember aki ezt szeretné,vagy erre nyitott,szerintem nem más, mint amit a Biblia mennyországnak nevez,ahol a fizikai testre nincs szükség,és az ottanni valóságot részben a tudatunkkal alakíthatjuk.Azok az emberek akik inkább a fizikai síkhoz köt?dnek,maradhatnak itt, folytatva a megszokott életüket.Csak rajtunk múlik hogy mi fog történni velünk, bármi lehetséges hogy ha eléggé akarjuk,és hiszünk.

Pille
    Felhasználó

Kedves Ludwig, szerintem egyik pillanatról a másikra ilyen horderej? dolog nem fog tudni megvalósulni. Én úgy vélem hogy az embernek a választás szabadsága már MOST fel van – meg van adva. Nem tehetünk úgy, mintha nem tudnánk hogy változás lesz. Márpedig minél el?bb eldöntöd hova szeretnél tartozni, milyen jöv?t építeni, annál több id?d lesz meg is valósítani vagy legalább törekedni rá. Egy másik oldalon próféciákat linkeltem be, az az oldal tulajdonképpen egy gyüjtemény. Még én sem rágtam teljesen át magam rajtuk, egy kett?be csak belenéztem, de egy nagyon feltün? közös vonás mindegyikben van, meg 3 a bibliában 3 indián mítoszokban stb. ez pedig a 3 napos (egyes helyeken 7 napos) sötétség. Ha ezt mindegyik megemliti, biztos hogy (én legalábbis így gondolom) nagyon fontos, valóban bekövetkez? helyzetr?l van szó. Okozóját többféleképpen magyarázzák, de hogy lesz, az biztos.
    Most épp a Hathorokat olvasom, Tom Kenyont, biztos ismered. ?k is fontosnak tartják a készül?dést. Kívánom ha elolvasod, akkor használd fejl?désedre!

-link-

Pille
    Felhasználó

Kedves Szpacsek, egy ilyen horderej? m?sornál azért szerintem nem elég csak belehallgatni, sajnos rá kell szánni az id?t. És tudod még mi a döbbenet? Hogy mióta ez a m?sor elkészült, azóta sem tudunk többet ezekr?l a dolgokról, én legalábbis új infóval nem találkoztam, ami megmagyarázná.

Szpacsek
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Megnéztem a linkedet Pille (illetve belenéztem), és azt mondják benne, hogy 2013-ban nagy Napkitörések lesznek.

Hát, igen … ett?l én is tartok!

Meg hogy a Nibiru bejövetele a Naprendszerbe, ami 3600 évenként szokott bekövetkezni, mint az már köztudott — hogy ez okozná, fokozná fel a Napkitöréseket …..
    Amelyek olyan komoly földrengéseket okozhatnak például, mint a tavalyi japáni volt !!

És az is elhangzik a linken — amely amúgy nagyon jó tényleg, Pille — hogy a sarki fény akár a Földközi-tengerig is el fog érni (látszani)!
    Na ezzel kapcsolatban azt tudom mondani, hogy mostanában azt hallottam, hogy New Yorkban is látható volt a sarki fény…szóval ennyire délre.

Hát, csak azt tudom erre mondani:
    amit már tavaly is írtam egyszer:
    hogy én remélem, nem lesz a Napkitöréseknek olyan katasztrofálisan nagy hatása a Földre.
    De ezt csak majd idén, az év folyamán, illetve 2013-ban látjuk meg.
    2013-ban lesznek a leger?sebbek a Napkitörések — az elmondottak szerint.
    (Ezt már régóta emlegetjük itt a Paranormálon)

gabrielark
    Felhasználó

Még nem ez a vég!!

Wessyl
    Felhasználó

,,…egy eddig “ismeretlen” gravitációs er? befolyásolja ezeket a szondákat, és vele együtt az egész Naprendszert! Az utóbbi id?ben a napfolttevékenység is megélénkült. ”

Ez is egy jel az eljövetelére.

noir
    Felhasználó

igazából ez abból a majanaptárból indult el de például a maják kihaltak mi van ha simán nem tudták befejezni a naptárat ha viszont tényleg lesz valami 2 dolog az ami esélyes a maja jóslási technikák végett ez a 2 árvíz vagy meteor.

a napkitörést is emlegetik ami igazándiból csak a technológiára veszélyes komolyabb szinten.

a földrengések,viharok pedig csak annak az el?jelei hogy szépen lassan mérgezzük a bolygónkat már már tudatosan ami miatt ugye éghajlatváltozás és földkéreg mozgásának megváltozása is esélyesebb

Végül csak annyit hogy pusztítjuk a földet a föld is minket

Jog
    Felhasználó
    adrian wrote

Ha bekövetkezik a dimenzió váltás ti mit fogtok utánna csinálni?
    Megkérnék mindenkit próbáljon komolyan hozzászólni.

már aki túléli?

Wessyl
    Felhasználó

azaz senki

Hegel
    Felhasználó

rosszabb hatás az emberek meghülyülnek f?leg a hatalommániások és elpusztitanak mindent.A Japán földrengés haarp volt és politikai!

Ne fogjunk mindent a napra meg nibirura….Nibirut Mezopotámiában nézték a szántóvet? parasztok, különben nem maradt volna róla pecsétnyomó!

coolgee6
    Felhasználó

A jelenlegi korlátokat, programozást el kell engedni. Van aki ezen már most dolgozik rendületlenül, de sajnos az emberiség nagyon nagy része nem hajlandó tudomást venni az új lehet?ségekr?l.[url=http://www.testking.net/testking-VCPC550.htm]VCPC550 braindumps – testking[/url]

Így nem marad más hátra, mint hogy hirtelen hántolódjék le mindez az emberekr?l, ami nagyon intenzív élmény lesz(mintha elveszítenék az ismert világukat).

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 50

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.