Érdekes álmok

News Fórumok Parajelenségek Beszámolók Érdekes álmok

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
    LastLaugh
    Felhasználó

Üdv.Jó ideig inaktív voltam, de most már igyekszem nem elt?nni hosszab id?re :)Ezt a fórumot azért nyitom, mert nem találtam hasonlót. Itt ki lehet tárgyalni minden érdekes álmot, mit jelenthet stb. Várom a válaszokat :)És megosztanék párat én is:1.Az egyik leghátborzongatóbb álmom: Mint már említettem az UFO észleléseknél is, nyáron volt alkalmam hosszabb id?t eltölteni n?véreméknél Írországban. ?k ugye ilyen sorházban laknak (arrafelé ez elég nagy divat) és volt ott valami nagyon nyomasztó légkör. Rendszeresen voltak rémálmaim, sokszor nehezen aludtam el stb. Egyik este pl. félálomban bevillant egy kép, hogy a szoba el?tt a lépcs?n egy kövér szemüveges férfi áll, aki gonosz mosollyal néz fel, a szobám felé. Egyb?l kiugrottam az ágyból és hajnali 4-ig a gép el?tt ültem, nem mertem visszamenni. Egy másik alkalommal, szintén félálomban láttam, ahogy a sötétben kinyílik az ajtó, és egy sötét alak áll ott. Kb. ugyanaz volt,mint az el?z?nél. Aztán egyik délután elaludtam és volt egy nagyon fura álmom. A lényege az volt, hogy élt az elmémben egy képzeletbeli személy, akit “Heinrich”-nek hívtak.Azért “hoztam létre” hogy elmondjam neki a problémáimat stb. El?ször megért? volt, aztán elkezdett egyre durvábban viselkedni, már nem én irányítottam, hanem ? saját magát, többször megfenyegetett, majd életre kelt és próbált megölni. Egyb?l felriadtam, folyt rólam a víz,még jó hogy ez délután volt. De a legdurvább: ez az alak az álmomban egy az egyben úgy nézett ki, mint az a szemüveges arc,akit félálomban láttam a lépcs?n állni! Még most is borzongok, ha belegondolok. És ami még durva, bár ez szorosan nem kapcsolódik a témához: n?vérem pár napja volt itthon, és mesélte,hogy a szomszéd csaj (a sorházban szomszéd ugyebár, ugyanaz az épület), már egy ideje nem mer az emeleten aludni,ugyanis egyszer, szintén félálomban pénzcsörgést hallott, és ahogy felnézett egy férfit látott a szekrény mellett állni, aki mereven bámulta ?t, majd elkezdett hátrálni. Na ez végleg betett nekem.2.Ezeknek az álmoknak inkább a jelentésére lennék kíváncsi.Tudniillik van egy lány az osztályomban, akit már nagyon régóta (több mint 1 éve) szeretek. Nem tud róla persze, és én sem tudom mit akarok t?le, de ez már másik téma. A lényeg hogy elég jóban vagyunk, és gyakran álmodok vele, és általában mindig akkor, mikor szinte nem is gondolok rá. Amikor el?ször álmodtam vele, még csak tetszett, de nem voltak még komolyabb érzelmeim iránta. Álmomban délután volt és én egyedül mászkáltam a városban, mikor összefutottam vele. Beszélgettünk,majd kézenfogva elindultunk a falu felé, ahol lakom. Nem voltunk együtt és ezt álmomban is tudtam, de mégis így mentünk. Aztán volt olyanis,hogy egy babkocsival mentünk, ugyanezen az úton, ketten, de akkor már közelebb voltunk, konkrétan a szomszéd faluban, de még mindig nem voltunk együtt. Egyszer olyat is álmodtam, hogy nagyon összemelegedtünk, ölelgettük egymást minden, majd mikor elment kaptam a hírt, hogy külföldre akar utazni. Meg akartam keresni, hogy legalább elbúcsúzzak t?le (valamiért otthon kerestem, a mi házunkban) és anyám közölte, hogy mégsem utazott el (mármint a csaj), mert egy srác miatt itt akart maradni. Voltak olyan álmaim is,hogy a csaj megkeresett, hogy velem akar szilveszterezni, és többször is kavartunk álmomban, de együtt sosem voltunk. Volt egy nagyon elvolnt álmom is vele kapcsolatban. A várost ellepték ilyen óriás am?baszer? lények, amik elnyelték az embereket, és senki nem tudott mit kezdeni velük, mert nem volt elég korszer? fegyver ellenük. Pont el?lük menekültünk pár osztálytárssal (ott volt ? is) és bementünk egy régi, elhagyatott buszmegállóba, de az egyik ilyen valami megtalált minket. Elkezdte üldözni a csajt, aki odarohant hozzám, megölelt, majd elragadta a lény. Én pedig csak álltam és sírtam. Azóta fel tudom idézni az ölelését, annyira életh? volt. Szerintetek mit akarnak közölni ezek az álmok? Mint már mondtam, mindig akkor jelentkeznek, amikor már kezdeném ?t elfelejteni. Lehet a jöv?t látom bennük,vagy csak véletlen mind? Nem értem :S3.Ez inkább ijeszt? volt.Kb. másodikas vagy harmadikos lehettem, mikor egyik álmomban pár oszt.társammal a városban mászkáltunk, mikor elkezdtek minket üldözni. Nem néztem hátra, de tudtam,hogy ott vannak. Szereztünk egy kis el?nyt, így berohantunk egy régi, lepusztult épületbe. Rengeteg folyosó volt, de mindenhonnan csak wc-k nyíltak. Ennek ellenére a folyosók teli voltak emberekkel. Ahogy ott álltam,megláttam egy embert, akinek nem volt feje. Kirázott a hideg, f?leg mikor megláttam, hogy még él és a kezében tartja fejét, ami tiszta vér volt, mintha épp akkor fejezték volna le. Álmomban éreztem, hogy majd megállt a szívem, f?leg mikor körbenéztem és láttam, hogy az összes ember a kezében hordja a levágott fejét. Ennek ellenére elég lazán sétálgattak ott. Egyszer csak az egyik ilyen odalépett hozzánk és mondta, hogy menjünk vele, ? majd segít elbújni, mert tudta, hogy üldöznek minket. Akkor persze már a nyomunkban voltak, kintr?l hallottam a hangjukat. A tag mondta hogy kövessük így elindultunk utána az egyik folyosón,de én már becsuktam a szemem, mert egyszer?en nem bírtam a levágott fej látványát. Erre riadtam fel. Akkoriban még egy horrorfilmet se láttam, és inni se ittam még, szóval örök rejtély marad számomra, hogy ezt mi idézhette el? :D4.Ez már kicsit kés?bb, kb. 12, vagy 13 éves koromban volt. Álmomban minden híradás arról szólt, hogy egy napig teljesen világos volt, utána egy napig teljesen sötét, és mindenki értetlenül áll a dolgok el?tt. Persze egyb?l jöttek a világvége elméletek, stb., és alakult egy társaság, akik azzal hülyítették a népet, hogy biztonságos helyre viszik ?ket a világvége el?l, utána pedig rabszolgának használták fel a hiszékeny embereket. Ennek ellenére nagyon sokan bed?ltek nekik, buszokkal jöttek az emberekért. Nagymamám is velük akart menni, akit sírva próbáltam lebeszélni err?l, ennek ellenére ? is felszállt az egyik buszra… és itt volt vége. Az érdekes az benne, hogy mikor ezt álmodtam még szó nem volt világvégér?l.5.Egyik álmomban n?véremmel Stockholm-ot jártuk. Bejártuk a belvárost, voltunk a tengerparton, meg minden. Az az érdekes, hogy másnap néztem pár képet a városról és egy az egyben ugyanúgy nézett ki, mint álmomban. Pedig el?tte nem láttam sehol. Gondoltam leírom ezt is, ne csak ezeket a hátborzongató dolgokat :)Tudnék még írni, kapásból annyi álom jutott eszembe, hogy telírhatnám velük a fórumot, de ez már így is hosszú lett, meg a szemem is mindjárt leragad, de amint lesz alkalmam írok még pár érdekesebbet 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Ne haragudj, nem olvastam el, de én is gyorsan leírok egy álmomat.

Most álmodtam, szerintem nincs egy hete. Mondhatni friss! 🙂

Az álmomban én szereplek, de kívülr?l látom magam egy darabig. Egy erd?ben találom magam, mely zöld és napsütötte. Van egy tisztás ahol középen egy faragott k? van. Hirtelen egy kékes fénysugár találja el a követ, ami rám vetíti és elkezdek emelkedni egy kék fényburokban. Innent?l bels?nézet. A magasból szemlélem a zöld felszínt, de egyszer csak elsötétül az addig tiszta ég, és én lezuhanok, vissza a földre. Elt?nt az erd? és csak egy sivatag van a helyén akkor megszólít egy hang…. Amit nem értettem. Ennyi.

Jelent ez valamit? 😀

Wessyl
    Felhasználó

Na, elolvastam. A 2.-ra tudok válaszolni. Egyszer?en szerelmes vagy. Gyakori, ha felzaklat egy vele kapcsolatos álom vagy esetleg életh?, életszer?. Tapasztalat 🙂 Jöv?? Lehet 😉

Wessyl
    Felhasználó

Az els?t?l engem is kicsit kirázott a hideg! 😀

senki
    Felhasználó

Tegnapi álmom kissé érdekesre sikeredett. Ezen a héten másodszor volt olyan álmom, melyben valakik eljöttek és elvittek beszélgetni. (az arcuk nem maradt meg) Szóval a tegnapi álomban akik eljöttek, a b?rük színe zöldes árnyalatú volt. Indoklásuk szerint azért jöttek, hogy elmondjanak és meg is mutassanak pár dolgot. Amit megmutattak, az a férfiakkal való kísérlet egyik része volt. Magzatot helyeztek el egy bizonyos férfi testében, majd elmentek kiszedni ahol jelen is voltam. Ennek kapcsán és még sok mással kapcsolatban is ‘faggatózni” kezdtem, mire megnyugtattak, hogy ne aggódjak, ezért vagyok itt, de csak szépen sorjában. Az egyikük a homlokomhoz emelte az ujjait, ami kicsit kellemetlen volt, (talán fájt is) de nem szólaltam meg. Miközben éreztem azt az er?sebb nyomást, felfelé nézve láttam a halványzöld b?rét a tenyerén, amelyen megjelent két fényl? jel, egy nagyobb háromszög -a fejem felé mutatva- és felette egy k?r, közvetlenül még az ujjai alatt. (Magyarázatuk szerint, most már minden fontos tudnivaló a fejemben van, de ezek eléréséhez id? fog kelleni, melynek 4 szakasza van és ezt nagyon fontos hogy betartsam. Elmagyarázták a folyamatát is, mely után persze egyb?l nekiláttam volna az információkhoz hozzáférni. Az egyikük gyorsan elkapta a kezem a homlokomtól és újra figyelmeztetett a 4 szakaszra.

senki
    Felhasználó

Érdekes álmaim voltak ma is. Az elejére már nem emlékszem teljesen, gondolom a vége miatt… Egy kopár, sivatagos helyen jártam, ahol egy már f?vel itt-ott ben?tt, félkész piramis volt látható. Én terveztem valamiféle programmal (erre egyb?l emlékeztem, amikor megláttam) A közepében egy obeliszk volt, melynek csúcsán egy kristály helyezkedett el. Az obeliszk egyértelm?en a washingtonban látható emlékm? mása volt. Egyik irányból távolodni kezdtem egészen addig, míg meg nem láttam a kristály sugarában lév?, egy távoli hegyen található másik obeliszket, szintén kristállyal a csúcsán. A második obeliszk egy kisebb hegy tetején volt (talán egy ?sibb piramis maradványa, ezen elgondolkoztam) Folytattam utam a hegy felé… Ahogy felértem az obeliszk mellé, megláttam egy vöröses külsej?, triceratops szer? lényt, amint üldöz egy velociraptor szer? züld dinoszauruszt. Hirtelen megijedtem, de hamar úrrá lettem az érzéseimen, ugyanis nem mozdultak. Mint egy fénykép a múltból, mely megelevenedik. Miközben gondoltam nem lehet abból probléma, ha közelebbr?l is szemügyre veszem, ekkor persze megtörtént a baj. A mozdulatlan él?lények hirtelen életre keltek és miközben egymást kergették, felém indultak… Épp elfutottam volna (nem sok eséllyel), de ekkor mint egy felh?foszlány, egyszer?en köddé váltak. A szívem hevesen kalimpált, de kezdtem végre megnyugodni. Eltelhetett vagy egy fél perc így (óráknak t?nt), de ekkor megjelent újra egy, aztán még egy zöld szín?, velociraptorszer? dinoszaurusz, melyek szó nélkül rohamra indultak irányomba. Mivel tudtam mire számíthatok, nem jöttem üres kézzel, a pánikban majdnem elfelejtkeztem róla. Volt nálam egy táska (úgy emlékeztem rá, hogy valamilyen méreg) és egy valamiféle fegyver, mely inkább t?nt él?nek, mint élettelen, ember által készített tárgynak. Azonban nem volt id?m arra, hogy “aktiválódjon” és az els? raptor már nekem is esett. A testem alsó részét úgy ahogy volt letépte és gyorsan el is szaladt zsákmányával. A sokk ami ért, talán az tartott életben, így bevártam a következ? raptort is… A következ? pillanatokban még megéltem, milyen is az, amikor már nincs meg az alsótested és közben cincálják rólad a maradékot. A második raptor azonban meggondolatlan volt, a táskával és a fegyverrel együtt harapta le a kezeim, ez lett a veszte. Egy kis szenvedés után egyszer?en szétrobbant, majd egy szürke szívszer? forma pörgött már csak a helyén. Itt szerintem már alkalmam volt nyugodtan meghalni, de erre már sajnos nem emlékszem…

A másik álmom, egy jöv?beli helyszínen zajlódott. A barátn?mmel sétáltam az utcán, amikor is cseperegni kezdett az es?. A cseppek egyre kövérebbek lettek, éreztem hogy ebb?l még nagy zuhi lesz. Azonban nem csupán ennyi történt, miel?tt még beértünk volna az egyik alagútrendszerbe, villámok kezdtek csapdosni az égb?l, egyenesen az emberek közé. Az els? villámlásnál sokan estek össze, a többiek pedig vártak, aztán becsapott még egyszer… Ekkor már mindenki szaladt, hogy fedezéket keressen, ahogyan én is ölbe kaptam a lányt és futottam vele az alagút felé. Ahogy beértünk, elkezdtünk megnyugodni, de murphy törvénye szerint itt még nem érnek véget a dolgok, így jött a víz… A kijárat felé nézve láttam, hogy hatalmas hullám közeledik, ekkor az emberek elkezdtek egyre mélyebbre menekülni, hibásan… A barátn?m is lefelé menekült volna, de szerencsére sikerült elkapnom a kezét, újra ölbe kaptam és irány a hullámmal szembe… Túléltük.

maya11
    Felhasználó

Régebben még angol oldalon böngésztem ki, hogy ez egy rém story. A fasziról csináltak egy képet, az alá berakták a zenét meg a hátteret, aztán megírták a rém storyt hozzá. Ugyan olyan, mint a Bloody marry történet. Semmi sem igaz bel?le.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.