Érdekes,vélemény?

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Érdekes,vélemény?

13 bejegyzés megtekintése - 1-13 / 13
  • Szerző
    Bejegyzés
    Kaszai
    Felhasználó

Üdv!2012 november 17-én körül volt egy hátborzongató élményem.2012 november 16-án álmodtam valamit.A számítógépem el?tt van egy forgós szék.A széket még lefekvés el?tt meg fordítottam,mert úgy d?ltem le az ágyamba.Szóval egy álomkép maradt meg:Ülök a székemben és három,kb 130-140 cm közötti szürke lényt látok magam el?tt,nyugalmat érzek,semmi gondot.Mint mikor a barátainkal lazulunk és semmi gond,nyugi van.Fel ébredtem,ennyi.Másnap éjjel a következ? történt:Fekszek az ágyamban,nyomasztó érzésem van,és félek,félálomszer? állapotban vagyok.Arra nem emlékszem hogy láttam e valamit,de éreztem hogy felfelé lebegek,vagy valami hasonló.Olyan érzés,mint amikor egy nagyobb dombról jössz le kocsival,ugye a gyomrodnak fura.Következ? kép: Egy fura helyen vagyok,lebegek jobbra balra(itt már nincs meg az az érzés mert közben nem megyek fel,s le.)és félek.Hírtelen el kezd fájni a hasam szúrósan,és olyan volt mintha nekem jött volna valami,miközben lebegtem.Majd a következ? kép: Valakinek könyörgök,hogy segítsen,majd csuklott hangon,félve oda suttogtam a mellettem álló személynek(nem tudom ki/mi volt)hogy:”Nem kéne valami ufo szakért?nek szólni?”Majd az a személy rám nézett(már láttam az arcát,ember votl)és azt mondta:oké.Következ? kép: Ismét nem emlékszem hogy láttam-e valamit,de érzem hogy lefelé lebegek(megint a kocsis érzés),és az ágyamban landolok.Reggel fájt a hasam,és ment.Ahogy fel keltem és eszembe jutott az “incidens”,éreztem hogy ezeket nem a jó szándék irányította.Az egész id? alatt nagyon féltem,és egyedül,kiszolgáltatottnak éreztem magam.Érdekes,mert az els? napon nyugodtságot éreztem amikor láttam ezeket a szürkéket.Ami pedig most történt…aközben meg folyamatosan féltem.Valószín?nek tartom hogy van egybeesés a kett? között.

Kaszai
    Felhasználó

Senki sem tud hozzá f?zni semmit?:D
    Hol vannak ilyenkor a nagy UFO kutatók? 😀

Wessyl
    Felhasználó

Az X-Aktákban megmagyarázta Mulder ügynök, hogy a többségben a kormány rabolja az embereket. Veled is ez történhetett, ha emberhez beszéltél? 🙂

Névtelen
    Inaktív

nevenincs! Itt nincsenek nagy ufókutatók.. 🙂
    Érdekes Wessyl! A kormány hogy rabolja az embereket? Bár halvány sejtésem van hogy mire gondolsz, de mégis.. 😀

Wessyl
    Felhasználó

Én ezt nem tudom elmagyarázni 😀 Mulder ügynök elfogja, csak meg kell nézni 9 évadot 🙂 Tényleg lehet újra megnézem, régen láttam 😀

De egyébként igen. A vezet?ség raboltatja el az emberek többségét különböz? genetikai kísérletekhez és hasonló dolgokhoz. Ez persze nem jelenti azt, hogy földönkívüli pajtásaink ugyanezt ne tennék! 😀

nevenincs
    Felhasználó

Miért azt írja ki,hogy valami kaszai írta?

Én írtam ezt,mi van itt?:D

Névtelen
    Inaktív

:D)

Névtelen
    Inaktív

Nem csak te vagy így! A gumiszobában Robo-S-Tus neve helyett istvánka 85 van.. 🙂

Instruktor
    Felhasználó

Ha nem veszitek zokon én is megirnám egy történetem ide.

A pontos dátumot már nem tudom, akkoriban még hugommal laktunk egy szobában és emeletes ágyon aludtunk, én felűl ő lent. Hugom mindig is rossz alvó volt, álmába beszélt sírt, mászkált. Idővel teljesen hozzászoktam ezekhez a dolgokhoz. Aztán mesélte hogy fura álmai vannak, de én végig se hallgattam mert rávágtam hogy csak rémálmok. Aztán egy éjszaka arra ébredtem hogy erős fény jön a nappaliból a szobába az ajtón lévő ablakon át.. ” nem átlátszó ablak volt rajta hanem ilyen katedra szerű..” Azt gondoltam nagyapám kelt fel és gondoltam  lemászom az ágyról kimegyek köszönni, meg inni egyet.

A furcsaság most kezdődött.. nem birtam megmozdulni.. a fal fele voltam arcal meg kellet volna fordulnom lemászni, de nem ment hiába próbáltam, a fejem sem mozdult. Egyre jobban bepánikoltam és ordítani akartam, de hang sem jött ki a torkomon. Ekkor azt láttam az ajtó felől hogy résnyire nyílik és alacsony “emberek” jönnek be.. Nem tudtam kivenni őket mert csak szemem sarkából láttam, de talán 4-6 alak jöhetett. Majd teljesen megnyugodtam… valami azt mondta a fejemben, hogy “nincs semmi baj ez fájni fog de elmúlik és hogy ne küzdjek” ami érdekes hogy nem magyarul mondta de én értettem. Aztán egy szúrás érzés a hátamon a gerincemnél, vagy inkább a csipőmfelé. Kegyetlenűl fájt és vergődni akartam a fájdalomtól, de semmi.

A következő emlékem hogy tudok vergődni és fel tudok ülni, sötét van a szobában, hugom alszik az ágyban alattam. Másnap elmeséltem neki mit álmodtam és azt mondta ő is ezt akarta nekem elmesélni. Soha többet nem beszéltünk a dologról. Néha voltak vissza térő álmaim arról hogy fényesség vesz körül és kis szürkék szerelnek valamit a bőröm alatt, vagy alá. Hátborzongató.

Aztán párszor még történtek furcsa dolgok velem és a családommal, sőt késöbb a honvédségnél is, de ezeket talán majd máskor.

Kigabe
    Felhasználó

Ugye instruktor,nem is fájt olyan nagyon. Sokan próbálták/ják elmondani az elmondhatatlant,de sokan,az “egyesek”,csak nevetnek rajtuk/nk.

Csak nehéz dolog,az az ébredés,vagy mifene.

És-ha,azt gondolod ez csak veled történik-történt,…..

Instruktor
    Felhasználó

Kigabe ennek semmi köze az ébredéshez stb… És hogy fájt, nem írtam egy szóval sem hogy elhittem neki amit mondott, mármint hogy nem fog fájni. De a  hangja az megnyugtató volt és az eset óta még csak soha meg sem fáztam stb…  Úgy gondolom valami jó dolog történt aznap éjjel, és mindezek ellenére sem gondolnám azt a szürkékről, hogy rossz szándékúak lennének. Sőt az elmém sem borult el és még mindig megrágom  vagy 10 szer mielött egyvalamit elhiszek. Az ébredésről meg ilyesmiről már nem egyszer leírtam a véleményem.

wolfi
    Felhasználó

Szóval kaptál egy szurit a seggedbe és ezért voltál úgy betojva? De, hogy kiket vagy miket láttál azt kicsit bővebben is leírhattad volna mert szerintem itt sokakat érdekelt volna a te elbeszélésed! Mert szerintem te tulajdonképpen nem is szürkéket láttál hanem Arkturusziakat, mint az a bácsi aki a Dorozsmai tanyán találkozott az idegenekkel!
    http://www.youtube.com/watch?v=1iXGCCEp5to
    Az igaz, hogy kopaszok és kicsik de ők jó szándékú idegenek, akiknek a gyógyítás az egyik legfőbb tevékenységük!

nevenincs
    Felhasználó

Hali!
    Én írtam ezt a posztot,és érdekelnének a sztorik,illetve,hogymi lehetett ey.
    Wolfi,instruktor.
    Azóta is történt néhány furcsa dolog,ha érdekelne le írnám,illetve érdekel az is,hogy ti mit tudtok,illetve milyen élményeitek voltak. 🙂
    Nálam is elég régóta történnek furcsaságok,körülbelül egészen gyerekkor óta,és nem csak velem volt ilyen,a családban több emberrel is.
    Lehet,hogy nem akartak ők rosszat,csak én voltam annyira stresszben,hogy nem tudtam kezelni a helyzetet,franc tudja,mindenesetre érdekelt vagyok a témában azóta.
    Azóta vagyok fent az oldalon is.

Egyébként össze vissza van ez az oldal,én írtam a posztot,sőt többet is írtam,mégsem az én nevem szerepel ott.

Üdv!
    nevenincs

13 bejegyzés megtekintése - 1-13 / 13

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.