Exopolitika (Nemzetközi Pénzkartell, HAARP, FEMA, FED)

News Fórumok Kávézó Társalgó Exopolitika (Nemzetközi Pénzkartell, HAARP, FEMA, FED)

20 bejegyzés megtekintése - 1-20 / 20
  • Szerző
    Bejegyzés
    Kukker
    Felhasználó

Mivel látszik a chatboxon, hogy van néhány ember, aki ezekben a témnákban szeret mozogni és érdekl?dni, illetve vannak olyanok, akik ezt nem kultiválják, gondoltam, megcsinálom külön topicban, bár biztos foglalkoznak máshol is ezekkel a témákkal…

Torpedo
    Felhasználó

Jó ötlet.
    Igazából a chat mi másért lenne ha nem azért hogy beszélgessünk, igaz eddig én leginkább csak olvasó voltam. Szerintem nem volt azzal semmi baj hogy sok infó jelent meg összeesküvés elmélet témakörben a chaten, jó dolog az ha megosztunk információkat. Amúgy meg, a chat is kihalt lenne ha az a pár ember akit ide szám?ztek (idéz?jelben) nem írogatna oda.

Névtelen
    Inaktív

Nem szándékom offolni, mégis megteszem. Ki szám?zte oda ?ket?Mint látod, vannak fórumok, különböz? témákat tartalmaznak. a HAARP nak is van külön. Ha pl valaki ezzel kapcsolatban új hírekre talál, miért vesszen el a chatboxban? Az összeesküvés elméleteknek is van helye, ott is lehet vitatkozni, érvelni. a chatboxban csak zagyvasággá alakul az egész ha valaki közbeszúr egy bejegyzést vagy egy infót egészen másról ami itt még nem fórum téma, mondjuk a földrengésr?l vagy arról hogy éppen hófúvás van valahol stb
    Ez csak az én véleményem,volt.. Amúgy miért lenne kihalt a chat? Akik a fórumba irogatnak,a cheten is jelen lehetnek, egyik nem zárja ki a másikat..

Kukker
    Felhasználó

Mazateq, akkor Üdv.

lutyo, egyetértek, látod te is, hogy sokan nem mennek el külön topicba, mert így egyszer?bb. de pl. Retro, pieth, meg még páran, akik egy-egy írásban beszélnek 3-4 különböz? témáról is, azért használják a chatboxot, mert ott jut el a “legtöbb emberhez, hiszen így a nem regisztrált látogatók is látják.
    Javasoltad, és úgy láttam, lenne rá igény, mert vannak komplex érdekl?dés? emberek, ahogy vannak olyanok is, akik csak bizonyos témáról írnak csetboxba. Meglátjuk, itt aztán jöhet minden egybe, összeesküvés, meg ami csak kell, lehet egy helyre írni mindent. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Bocsi csocsesz de a nem regisztrált látogatók is ugyanúgy látják a fórumokat és tudják olvasni, a különbség csak annyi ugye, mivel nem regisztrált tag, nem tud írni hozzá 🙂 Vagy ha még sem, akkor tévedtem.. 🙂

Torpedo
    Felhasználó

Ne haragudjatok de én már leírtam azt hogy ezel?tt 2-3 évvel ez az oldal sokkal látogatottabb volt. Én nem rég regisztráltam de elég sok topikot végigolvastam el?tte és nekem úgy t?nik, hogy azok az emberek akik akartak is valamit mondani lassan eltünnek, eltüntek. A kérdés az hogy miért? Megúnták? Nem hinném. Senkit nem akarok megbántani ezért azt sem fogom elmondani hogy szerintem miért lesz és lett egyre nívótlanabb a fórum.

Mint mondtam jó ez a topik de azért azt nézzétek meg hogy ide senki nem fog összeesküvés elméletekr?l írni, ott chat, egyszer?bb használni, beléptem és írom is. Na meg ahogy fentebb említette csocsessz ott sokkal több emberhez eljut és azt bizony igen fontosnak tartom még akkor is ha az ott megjelen? cikkek, linkek egy része valótlan, viszont mindenképpen gondolkodásra sarkall embereket.

Névtelen
    Inaktív

Ne haragudjatok de én már leírtam azt hogy ezel?tt 2-3 évvel ez az oldal sokkal látogatottabb volt.””
    Hogy 2-3 évvel ezel?tt az oldal miért volt látogatottabb, azt én is le tudnám írni csak nem akarom.. mert esetleg megsértenék valakiket 🙂

loliko22
    Felhasználó

Lutyomami!
    Ne tartsd vissza amit tudsz.
    Bár én nem tudom mi volt 2-3 éve,mert csak 1.5 éve jöttem ide a soknev? miatt,,,,de azért lehetek kíváncsi??

Kukker
    Felhasználó

Jó, látjátok, tök jó ez a topic, felhívtam rá a figyelmet, céloztam rá hogy ide kellene, ennek ellenére elárasztják a csetboxot. Ennyit tudtam tenni az ügy érdekében. 😀
    Én azért majd azért is fogok ide írni. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Tényleg gabebáá vagy csocsesz! Ti hisztek a pozitív rezgések pozitívumában? 🙂

loliko22
    Felhasználó

Természetesen! Mert Te nem?
    Pedig tapasztalatból írhatom,”nem szabad az ördögöt a falra festeni,mert megjelenik.”

Ha a tudatod sokáig egy célra/pontra fókuszálod,azt a célt/pontot er?síted.
    Ezért tartják az emberek tudatát a médián keresztül szinte csak és kizárólag a rossz,negatív dolgokon.

Az esti híradó: meghalt,legyilkolták,meger?szakolták,elmebetegek fegyverrel lövöldözik,terror támadás,stb…stb..
    de egy hír sincs,hogy gyönyör?en hajtanak a fák,a virágok,hogy a madarak szívhez szólóan csicseregnek.

Egyébként pár éve olvastam egy kísérletr?l,mikor is meghatározott számú ember csak és kizárólag egy ,és persze ugyanarra koncentrált meghatározott ideig,és a tudós bácsik ezt a koncentrált gondolati energiát meg tudták mérni,tehát létezik.

A mágia ugyanígy m?ködik,még ha az embereknek err?l fogalma sincs.

Egyébként meg ‘-A bizonyíték hiánya Nem a hiány bizonyítéka-“

Névtelen
    Inaktív

Hm..akkor miért nem alkalmazzák ezt a koncentrált energiát és akkor minden ok lenne?

loliko22
    Felhasználó

Alkalmazzák…

Névtelen
    Inaktív

Véleményem szerint , ami a világban történik az túlnyomó részben rossz. Tehát, m?ködnek ezek a bizonyos behatárolható negatív energiák a félelem, veszélyérzet a kisebb nagyobb háborúsdik és a globális elégedetlenség energiája.
    Nem tudom mire gondolsz azzal, mikor azt mondod hogy m?ködik a pozitív energia, és én ebb?l az egy szóból értelemszer?en sz?röm le azt hogy a pozitív energia, ami bizony túlnyomórészt kisebbségben van a negatív energiákkal szemben, tehát ez a pozitív energia amit egy pár csoport küld szét a világba, ez jól m?ködik. Nincs látszata.Ja, mert MAJD lesz? Mindegy. a negatív energia hatványozottabban m?ködik most mint a pozitív. az indulatnak, elkeseredésnek, tragédiáknak, nagyobb az erejük mint a pozitív kiküldött energiáknak, így hát nyilvánvaló hogy ez jelen id?szakban kevésbé m?ködik.
    De ha tudsz más alternatívát, akkor kíváncsi lennék rá…

Kukker
    Felhasználó
    loliko22
    Felhasználó

Valóban vannak törekvések a közös pozitív energiák összefogására,(közös meditációk),amiknek az eredményét,még,ha most nem is érzékeljük,nem jelenti azt,hogy nem jutott el a címzetthez.
    Akárcsak az esti imád,ami,ha azonnal nem is teljesíti a kérésed,(nem lesz reggelre az ágyad mellett a vágyott hintaló)de sokat segíthet majd,akkor amikor a legnagyobb szükséged lesz rá.

Mint az egyik barátom,aki mindig panaszkodik,hogy ?t “két kézzel veri a sors”. De,ha tényleg bajba kerül,mindig kap kiutat,segít? kezeket.
    Én hiszek az ima erejében,bár sokan nem tesznek így.

Kukker
    Felhasználó

Kigabe, én azt gondolom, mikor teljesül az egyik “imába foglalt” kérésünk, azt mi magunk teljesítjük.
    Mikor imádkozunk, saját magunkhoz imádkozunk.

loliko22
    Felhasználó

Csocsessz,mivel minden szinten hierarchia,van,és lehet,hogy mindannyian az egyhez tartozunk.(Jézus:A tékozló fiú esete)
    De mivel jelenleg a “forrástól” igen messzire eltávolodtunk,és nem felfelé.Jelen helyzetünkben érdemes elgondolkodni,hogy akkor most kihez is imádkozzunk.
    Hangya méret?ként hiába kiabálok az elefántnak(logosz)
    meg sem halhatja.De,ha a térde magasságában lev? segít?höz(sub logosz) kiabálok,akkor nagyobb reményem van,hogy meghallja. Mivel elvesztettük a “tisztaságunkat”és ez a tisztaság is több réteg?,csak tisztogatással tudunk egyre fentebb-fentebb kapaszkodni.Persze nem jelenti azt,hogy akár egy tisztálkodással ne tudnánk több réteget lemosni magunkról.
    Csak egy példa,bár lehet nem a legjobb.

Az egyetlen Teremt? teremtett minket,de nem közvetlenül,hanem közvetve.
    Ezért nem is tudunk közvetlenül a “forrásba” visszajutni.

Nekem kb ez a véleményem.

Kukker
    Felhasználó

Kigabe, nagyon jó gondolat.

Mivel az egész társadalom rosszul építkezett, eléggé nehéz rájönni, hogy hol tekereg a helyes ösvény az ?serd?ben. Én személy szerint sokszor szem el?l tévesztem, de sajnos tisztában vagyok vele, hogy jelenleg nem vagyok képes többre, még akkor sem, ha tudom, hogy mindenre képes vagyok.
    Édes a keser?, keser? az édes.

Köszönjük a topicot, igen, Magyarországon elég kevesen foglalkoznak komolyan az exopolitika témájával… De a FB-oldalunkon van lehetőség diskurációra. Vagy ha újraéled néha ez, nyilván itt is.

20 bejegyzés megtekintése - 1-20 / 20

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.