Felemelkedés 2011-2012-2013

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Felemelkedés 2011-2012-2013

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 424
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Egy topik azok számára, akik komolyan veszik az átalakulást.

Szpacsek
    Felhasználó

Nagyon jó…..!
    Ez jó topik !
    2011-ben kezd?dött a dolog, 2012–ben éri el a csúcspontját, (decemberben biztosan), és, 2013-ban is tartani fog még ! Úgyhogy jó a címe a topiknak !

Én nagyon kíváncsi vagyok 2012-re, f?leg decemberre…..

gabee
    Adminisztrátor

A felemelkedés fórum komplett letöltése:http://www.paranormal.hu/files/
    felemelkedes_forum_backup.zip

Merchard
    Felhasználó

.

gabee
    Adminisztrátor

Megfordulok itt is-ott is 😀

BZsuzsa
    Felhasználó

Sziasztok! Van itt már valaki a Felemelkedés fórumról?
    Van aki még nem emelkedett fel? 🙂 vicc volt
    Zsuzsa

Névtelen
    Inaktív

Szia Zsuzsa. Még itt vagyok én is Valami komoly dolog történt álmomban, mégsem tudom felidézni Hogy lehet ez?

Szpacsek
    Felhasználó
    BZsuzsa wrote
    Sziasztok! Van itt már valaki a Felemelkedés fórumról? Van aki még nem emelkedett fel? 🙂 vicc volt Zsuzsa

Nem baj azért válaszolok !  TAMÁS  van itt a Felemelkedés fórumról !  De ? nem mindig van itt !  Meg most a Felemelkedés fórum is szünetel és nem érhet? el.   ( Pont az el?bb néztem … mert akartam ott olvasgatni,  mert már vagy fél éve nem látogattam ! )( De, sajna, az van kiírva, hogy szünetel, és nézzek vissza kés?bb.)     

Szpacsek
    Felhasználó

-link- Felemelkedés Alizée-t?l, 2:35-nél …..  

Szpacsek
    Felhasználó

Na jó, nem fogok OFF-olni. De Alízka idetartozik.       

Névtelen
    Inaktív

😀

Szpacsek
    Felhasználó

-link- Tetszik ?Jó…. akkor még ezt . …http://youtu.be/_DhyJ5yvCSQ  —  1:14-nél !!!!   2:38    http://youtu.be/GeUlcQI8oiQ Ilyen az Ideálom (esetem).

Szpacsek
    Felhasználó

Ez a Felemel?, a Felemelkedés, a számomra !!! Én MINDIG IS szerettem a legeslegszebb n?ket, és az a kislányos típus …. mint Alizée … — na ilyenek a kedvenceim…!  Szerintem ízlésem, az, van….        Azért tettem be mert ? tényleg felemel?  és az mondjuk biztos hogy nagyon sokaknak is tetszik . ….  !!! !!!!  

Szpacsek
    Felhasználó

Szóval olyan érzés mint ha a TESÓM lenne ez az Alizée ……..

gabee
    Adminisztrátor
    BeAtrixx wrote
    Szia Zsuzsa. Még itt vagyok én is Valami komoly dolog történt álmomban, mégsem tudom felidézni Hogy lehet ez?

Sajnos az álmok 80%-ára nem emlékszünk 🙁

Névtelen
    Inaktív

Azokból is inkább a hajnali álmokra:(

BZsuzsa
    Felhasználó
    gabee wrote

BeAtrixx wrote

Sajnos az álmok 80%-ára nem emlékszünk 🙁

Szia!Semmire nem emlékszel? mIért volt komoly?  Majd valami nappali történés hatására beugrik, az így szokott lenni. De akkor majd írd meg! Én is álmodok élénkeket, furákat, értelmetlen hülyeségeket is. MOstanában.

BZsuzsa
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

BZsuzsa wrote
    Sziasztok! Van itt már valaki a Felemelkedés fórumról? Van aki még nem emelkedett fel? 🙂 vicc volt Zsuzsa

Nem baj azért válaszolok !  TAMÁS  van itt a Felemelkedés fórumról !  De ? nem mindig van itt !  Meg most a Felemelkedés fórum is szünetel és nem érhet? el.   ( Pont az el?bb néztem … mert akartam ott olvasgatni,  mert már vagy fél éve nem látogattam ! )( De, sajna, az van kiírva, hogy szünetel, és nézzek vissza kés?bb.)     

Szia Szpacsek!A Felemelkedés fórumot Tamás bezárta, mert eljött az id?, az igazi felemelkedésre, de ide feltették az ott található anyagokat, ezért átköltöztünk ide, akik akartak és még a 3D-ben vannak. MInt én isl.Zsuzsa

Szpacsek
    Felhasználó
    BZsuzsa wrote

Szpacsek wrote

BZsuzsa wrote

Szia Szpacsek!A Felemelkedés fórumot Tamás bezárta, mert eljött az id?, az igazi felemelkedésre, de ide feltették az ott található anyagokat, ezért átköltöztünk ide, akik akartak és még a 3D-ben vannak. MInt én isl.Zsuzsa

Ahha ! Na már értem.  Köszi !!

Névtelen
    Inaktív
    BZsuzsa wrote
    Szia!Semmire nem emlékszel? mIért volt komoly?  Majd valami nappali történés hatására beugrik, az így szokott lenni. De akkor majd írd meg! Én is álmodok élénkeket, furákat, értelmetlen hülyeségeket is. MOstanában.

Kék fényekre emlékszem, és hogy láttam magam, amint változik a testem, de sajnos nem konkrét részletekre emlékszem, csak az biztos, velem kapcsolatos. És mintha együtt lettem volna sok-sok emberrel… Valami történik. Általában semmire nem emlékszem, a fél éjszakát mély alvás után ébren töltöm…Most végigaludtam az éjszakát és úgy keltem, mint aki napok óta az edz?terembe jár

gabee
    Adminisztrátor

Ez jelenthet valamit…

Névtelen
    Inaktív

Én is úgy gondolom gábor. Egyébként nagyon szépen köszönöm a Fórum anyagát!

Névtelen
    Inaktív

Az álom, els?sorban egyéni és egyedi Gabee! Nem lehet következtetni egy egyéni álomfoszlányból valami
    nagyobb horderej? történésre. Mert gondolom, itt arról lenne szó. Annak a több milliárd embernek is vannak teljesen”megmondó” álmai, amir?l azt gondolják hogy el?re megálmodták a jöv? vagy a közeljöv? jó vagy tragikus eseményeit.
    Vannak kirívó esetek, mikor egy tragédiát el?re lát valaki az álom szintjén ami BIZONYÍTHATÓAN megtörtént az ominózus álomképek után.De ez már inkább a pszchihokinézis kategóriájába tartozik.
    Ja, de ez nem az álom topik

horatzio
    Felhasználó
    BZsuzsa wrote

Én csak voltam tag, de szám?zött lettem. Azért nem vagyok ellenség, s?t nagyon örülök, hogy ide találtatok és gondolkodhatunk együtt.

gabee
    Adminisztrátor
    BeAtrixx wrote

Nincs mit, úgy gondolom, hogy nagy hasznunkra válik, amolyan emlékezet-frissít?ként! 🙂

Overcome
    Felhasználó
    gabee wrote

BeAtrixx wrote

Nincs mit, úgy gondolom, hogy nagy hasznunkra válik, amolyan emlékezet-frissít?ként! 🙂

Hali!Nemtudom, hogy csak nálam rossz, de azt írja, hogy nincs vége az archívumnak.

gabee
    Adminisztrátor

M?ködnie kell. Próbáld Total Commanderrel.

Overcome
    Felhasználó

Sajnos nekem azzal sem jó.

miczo
    Felhasználó

BeAtrixx, az álmok azon történések visszhangjai amiket éjszakai kilépéseid során megélsz. Amíg nincs felnyílva a teljesen belsö lényeddel kapcsolat, addig a személyiség csak foszlányokra emlékezik. Ezek a foszlányok tudatalatti képtáradból összerakott szimbólumok és megfejtheted. Ma az álmok már nem azok mint régebben, nem az asztrálvilág fantáziáinak összevissza képei, hanem értelmük van. Valóban átalakul a fizikai testünk. Elkezdtek kialakulni a lélekcsoportok, illetve ezek frekvenciái berendezödni az új világ oktávjaiba. Ez most történik, mégha a személyiség ebböl keveset is észlel. Olvasd el ezt: -link- Üdv:Miklós

miczo
    Felhasználó

Lütyö: a materialista tudomány mindig elköveti azt a hibát, hogy a lélek megnyilakozásait megpróbálja az anyagi világ szintjére rángatva bizonyítani vagy cáfolni. Ha igazán meg akarod érteni mi történik most, engedd el a tanult ismereteket.

Névtelen
    Inaktív

Sajnos ebben az esetben sem térhetünk ki a materiális valóság alól, mivel még fizikai testünkben ebben a világban létezünk. Viszont a lélek szabadon szárnyalhat míg mi a tudatunkon kív?l létezünk egy másik síkon.
    A lélek néha az álomban “el?relátó” vagyis ha úgy tetszik tehet utazásokat a múltba és ugyanúgy a jöv?be is. Ha az agyunk, ami természetesen materiális szinten létezik, ha tudja tárolni ébredésünkig ezeket a bizonyos üzeneteket akkor tanít minket, figyelmeztet, és sok mindent megérezhetünk általa s?t még a nyomorult materiális testünket is néha meg tudjuk védeni a veszélyek ellen,amire még szükségünk van ebben az életben mert a fizikai test nélk?l az a bizonyos felemelkedés sem sikerülhet- már ha értünk az álmok nyelvén álmok nyelvén. 🙂

gabee
    Adminisztrátor

A Felemelkedés elmélete szerint a testünket meg?rizzük rezgésszintváltozás során.

Névtelen
    Vendég

a felemelkedés király. az új szmájlik királyak. nincs több mondanivalóm. 

Névtelen
    Inaktív
    miczo wrote
    BeAtrixx, az álmok azon történések visszhangjai amiket éjszakai kilépéseid során megélsz. Amíg nincs felnyílva a teljesen belsö lényeddel kapcsolat, addig a személyiség csak foszlányokra emlékezik. Ezek a foszlányok tudatalatti képtáradból összerakott szimbólumok és megfejtheted. Ma az álmok már nem azok mint régebben, nem az asztrálvilág fantáziáinak összevissza képei, hanem értelmük van. Valóban átalakul a fizikai testünk. Elkezdtek kialakulni a lélekcsoportok, illetve ezek frekvenciái berendezödni az új világ oktávjaiba. Ez most történik, mégha a személyiség ebböl keveset is észlel. Olvasd el ezt: -link- Üdv:Miklós

Kedves Miklós, érdekes amit írsz, vajon muszáj dolgoznom ezen a kapcsolaton, vagy alakul az magától?! Van más is ami történik velem, de az igazából nem álmomban, hanem félig meddig éberen, teljesen tudatában vagyok. Pár hete láttam egy szemet a homlokom közepén. Érdekes volt, ahogy rákoncentráltam kinyílt, és elkezdtem látni magamat kívülr?l. Elszórakoztam azzal, hogy mindenféle szögb?l nézegettem magam. Gondolom másra is gondolhattam volna, de lekötött a perspektivikus látás. Azóta sem sikerült megismételnem. Rákövetkez? héten pedig utazgattam éberen. Ezt akár asztrálutazásnak is hívhatnám, olvastam róla. Éreztem egy furcsa remegést, láttam egy nagyon fényes kék fényt, majd mintha repülnék, emelkednék és átfúródnék valami burkon. Els? alkalommal megijedtem. Másodszor láttam egy gyönyör? zöld bolygót sok emberrel, nem tudom, hogy a Föld volt-e?! Legutóbb pedig találkoztam magammal, úgy t?nt egy másik énnemmel, aki észre is vett, mert beszélt hozzám. Aztán meglátogattam anyukámat otthon, utána voltam valamilyen városban ahol ki kellett jutnom valami zárt épületb?l. Az érdekes az, ahogy rákoncentráltam az remegésre, repülésre és emelkedésre és mindig átkerültem a kiválasztott helyre vagy valami ismeretlenre.Err?l a Felemelkedés fórumon is akartam kérdezni, de már nem jutott rá id?. Egyébként a fórum – Albertnek köszönhet?en -, újra olvasható.

miczo
    Felhasználó

Kedveds Beatrix, a tudatod összekapcsolódása a belsö lényeddel (a lélekkel) pontosan ezekkel az éber álmokkal indul. Olyan mint az asztrálutazás, vagy mint a tudatos álom, elöször az éjszakai kilépéseid válnak teljesen tudatossá. Késöbb ez átterjed a mindennapokra és akkor már egyszerre két világban leszel jelen. A zöld bolygó úgy gondolom a felemelkedett Föld készülöben lévö új világa, vagyis annak asztrális képe. Irharnál róla bövebben, mit találtál ott! Ez már létezik, de még alakulóban van. Akik az elsö hullámmal lépnek át fizikailag is, azok rendezik majd be. Ami történik most, hogy megtanulsz közlekedni a tudatoddal a két világ között, tudatosan. Amikor végleg felemelkedsz, akkor a fénnyé alakított fizikai tested is viszed magaddal. Ez teljesen természetes folyamat, érezni fogod, nem kell már semmit tanulnod hozzá, csak figyeld a történéseket és légy éber! Miklós

horatzio
    Felhasználó
    miczo wrote
    Lütyö: a materialista tudomány mindig elköveti azt a hibát, hogy a lélek megnyilakozásait megpróbálja az anyagi világ szintjére rángatva bizonyítani vagy cáfolni. Ha igazán meg akarod érteni mi történik most, engedd el a tanult ismereteket.

érdekes lenne azon is gondolkodni, hogy mik a tanult ismeretek? Mert számomra a te ismereteid tanultak és az én ismereteim tapasztalatpól valók. Persze igy az én “tudásom” nem annyira szines és nem is t?nik annyira felemelkedettnek. De nem lehet, hogy szimplán az egyszer? az Igaz és a bonyolult az olyan álomszer??Szerintem az álmok: a test egy er?m?, energiát bocsát ki a nap 24órájában, az agy (elme) ennek a testnek a része, ami mérhetetlen információmennyiséggel küzd meg. A lélek ennek a testnek a “magja”, ami nem csak önmaga számára létezik (bár nagyon szeretné), hanem hatással van rá minden: a világ, más testek, más lelkek, szellemek, tanok, gondolatok….., mivelhogy a lélek nem tökéletes, csak azzá válhat.Ezért nagy általánosságban az álmok során a lélek újra él olyan eseményeket, amik nyomott hagytak benne, vagy amit még nem dolgozott fel. Persze a lélek megélését az elme a lélek szemszögéb?l látja, igy igen zavarosak lehetnek, de a képek nem is fontosak nem kell hozzá álmoskönyv, mert nem jelentenek semmit. Ami fontos az az érzések, mert hogy azt az elme képes felismerni, ha már érzett egyszer hasonlót.Jó ha vannak álmaitok, mert az azt jelenti, hogy dolgozik a lélek önmaga tökéletesitésén.De nem kell mindenben valami megmagyarázhatatlant felfedezni, mert az csak az emberek közti szakadékot növeli.

horatzio
    Felhasználó
    miczo wrote
    Kedveds Beatrix, a tudatod összekapcsolódása a belsö lényeddel (a lélekkel) pontosan ezekkel az éber álmokkal indul. Olyan mint az asztrálutazás, vagy mint a tudatos álom, elöször az éjszakai kilépéseid válnak teljesen tudatossá. Késöbb ez átterjed a mindennapokra és akkor már egyszerre két világban leszel jelen. A zöld bolygó úgy gondolom a felemelkedett Föld készülöben lévö új világa, vagyis annak asztrális képe. Irharnál róla bövebben, mit találtál ott! Ez már létezik, de még alakulóban van. Akik az elsö hullámmal lépnek át fizikailag is, azok rendezik majd be. Ami történik most, hogy megtanulsz közlekedni a tudatoddal a két világ között, tudatosan. Amikor végleg felemelkedsz, akkor a fénnyé alakított fizikai tested is viszed magaddal. Ez teljesen természetes folyamat, érezni fogod, nem kell már semmit tanulnod hozzá, csak figyeld a történéseket és légy éber! Miklós

éber álom= álmodozás

Andrea
    Felhasználó
    BeAtrixx wrote

Sziasztok !Atrixx szerintem érdemes lenne abból kiindulni, hogy mit érzel, ha próbálod az álmodat felidézni, lehet hogy így beugranak a képek is, de az is lehet, hogy a képek nem voltak fontosak, csak magyarázatul szolgáltak…Hogy mit láttál még a zöld bolygón, az engem is érdekelne. Arra emlékszel, hogy mit mondott a másik éned?Miklós, te tudod, hogy Albert miért a második hullám felemelkedésér?l ír? Én úgy tudom, hogy az els?t várjuk.Andrea

gabee
    Adminisztrátor

Egyébként annyit mondok, hogyha a rezgésszint változás miatt fognak elt?nni emberek, biztos vagyok benne, hogy a média be fog számolni róla. Érdemes tehát ilyen jelleg? híreket is nyomon követni.

Andrea
    Felhasználó
    gabee wrote
    Egyébként annyit mondok, hogyha a rezgésszint változás miatt fognak elt?nni emberek, biztos vagyok benne, hogy a média be fog számolni róla. Érdemes tehát ilyen jelleg? híreket is nyomon követni.

Ezek szerint te is úgy tudod, hogy az els? jön, ugye?

Anna
    Felhasználó

Milyen els?, Andrea ?

Anna
    Felhasználó

Bocsánat, Anna vagyok a ‘Felemelkedés’ topikból.

Andrea
    Felhasználó
    Anna wrote
    Milyen els?, Andrea ?

Albert ezzel a mondattal zárta a fórumot:”A fórum bezárt, mivel betöltötte szerepét és tagjai a 2. felemelkedési hullámra koncentrálnak. A magasabb létben való viszontlátásig, “Nem értem, hogy miért a 2. hullámról beszél…

Anna
    Felhasználó

Értem. Talán arra gondolt, hogy az els? hullám már felemelkedett.

Anna
    Felhasználó
    BZsuzsa wrote

Én !!!!!

Andrea
    Felhasználó
    Anna wrote
    Értem. Talán arra gondolt, hogy az els? hullám már felemelkedett.

Szerintem még nem emelkedett fel senki…

Merkurius
    Felhasználó

Sziasztok .
    “”Finom energia testünk, melyet az ?si egyiptomiak KA testnek, a jógik pedig éteri testnek neveztek, igen szenzitíven érzékeli és reagál a nap plazma hatásaira. A nap áramlatok növekv? áramlása és min?sége megemeli a KA test rezgés szintjét. Ez igen jótékony és kedvez? lehet?ség azok számára, akik tudatosan is részt kívánnak venni a felemelkedési folyamatban. Mi is pontosan a felemelkedés?
    A felemelkedés egyszer?en azt jelenti, hogy feljebb lépni a tudatosságban. TE nem “mész” sehova. TE nem “távozol” sehova. Azonban a távlataid, az érzékelésed, az észlelésed gyökeresen módosul. Elkezdesz átlátni az evilági illúziókon. A felemelkedési folyamat során megérted, hogy TE teremted mind azt a tapasztalatot, amit “világ”-nak nevezel. A felemelkedés nem azt jelenti, hogy távozol ebb?l a világból, hanem azt, hogy túlléptél a korlátain, azaz átlényegítetted – habár a része maradtál – de már egy olyan lencsén keresztül érzékeled, amelyen át látod, hogy az élet egy színjáték, amit TE vetítesz ki.””

-link-

Anna
    Felhasználó
    Andrea wrote
    Szerintem még nem emelkedett fel senki…

A fórum olvasóira gondolsz ?Amúgy egészen pontosan mi is a felemelkedés ? Tudatszint változás. Nekem ennyit mond, lehet másnak más lesz.Neked mit jelent a felemelkedés, mit vársz t?le ?

Anna
    Felhasználó
    Merkurius wrote
    Sziasztok . 

Szia ! Épp írni akartam, hogy itt vagyunk egy páran. Olyan jó, hogy jöttél!!Na, hát err?l beszélek, hogy velem ilyesmik történnek.Gondolok valakire, megjelenik. Meg akarok oldani valamit és a lehet?ség helybe jön.Elképeszt? néha.

Anna
    Felhasználó
    Merkurius wrote
    -link-

Köszönöm a linket is, oldal elmentve.

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 424

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.