Felsõbb ÉN

News Fórumok Parajelenségek Beszámolók Felsõbb ÉN

Ennek a témakörnek tartalma 108 hozzászólás, 11 résztvevő. Utolsó frissítés:  Névtelen 5 éve, 9 hónapja telt el.

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 109
  • Szerző
    Bejegyzés

.

Ma kb éjfél után 1:30-kor, nem tudtam aludni, és fent voltam, behunytam a szemem, s megpróbáltam különféle külsõ zajokra koncentrálni, elõször a távoli kutyaugatásra, arra a furcsa pulzáló nagyon mély hangra, amit egész éjjel hallottam. Alig lehetett hallani. Elõször az egyikre koncentráltam majd a másikra, s így tovább, majd elkezdtem mélyeket lélegezni, ahogy azt az agykontrollos hanganyagokban tanultam, s ekkor elkezdett valami motoszkálni a szobámban, megdermedtem, s megpróbáltam értelmes magyarázatot találni, mint pld csak hõtágulás stb, de egyre gyakrabban volt, s hirtelen eltûnt a félelmem s a helyében izgalom maradt. Éreztem hogy van ott valaki, a személyiségem hirtelen megváltozott, olyan volt, mintha nem én lettem volna, s olyan dolgokat tudtam, amit soha nem tudhattam. Elkezdtem beszélgetni ezzel a valamivel, volt mikor hangosan beszéltem hozzá, s volt mikor gondolatokkal. Különös volt, mert tudtam hogy miért vagyok a Földön, egy olyan dologért, amit abban a tudatállapotban sima játékként fogtam fel, egy multi-dimenziós játékként fogtam fel, melyre hatalmas fizikum, és agykapacitás szükségeltetett, ekkor teljesen átláttam mindent, de ez a játék nem az volt, hanem nagyon komoly valóság, mégse izgatott semennyire. S hirtelen eltûnt a szobámból a valami, s a személyiségem eltûnt, s az a tudatállapotom elmúlt, s elfelejtettem hirtelen mindent. Mindent, és máig nem emlékszem, hogy mit tudtam meg, de érezem hogy valami rohadt fontos dolog.

Tudjátok mit, ma felfedeztem az emberi lényemnek a korlátait, az agynak a korlátait, ugyanis a jelenlegi helyzetemben képtelen vagyok olyan adatokat tárolni, amit az agy jelenlegi módján képtelen befogadni.. Hátha következõ éjjel, leszek annyira jó, hogy leírjam papírra az élményeket, mielõtt elfelejteném õket.

A nõvéremnek is volt hasonló élménye, és õ amikor olyan állapotban volt, leírta egy papírra az élményeit, a probléma az volt, hogy késõbb nem értette mit írt oda, azt mondta ma nekem, hogy ez olyan kriksz-kraksz -okat írt, és most nem tudja mit írt oda.

Azt mondta hogy találkoztam a felsõbb énemmel.

Névtelen

Szeretném tudni hogy mi az a “felsõbb én.”

pleh
    Tag

Az az amelyik az alsóbb felett van. :O

Névtelen

Igen?? :O logikus..dehát.

Névtelen

Most sem értem az biztos de teljesen mindegy.. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Igen, így kell hozzáállni ehhez a dologhoz, Lütyõ. Egyetértek veled. Hasonló vagyok hozzád.
    Bár én is szeretném tudni hogy mi az a felsõbb én, szóval engem is furdal a kíváncsiság. 🙂

Névtelen

Csak azt nem tudom melyik az alsó. :O

pleh
    Tag

Van a kicsi éned ami lényegében a “nagy” EGO-d.

A felsõbb én azt arra mondják, ami nem tudatos számodra most. Ez az ami akkor tudatosodik általában mikor meghalunk. (Elõzõ életek emlékei meg ilyesmi). De néha elõbb is.

Névtelen

Igen már valami dereng de ezt én is tudtam ::O
    Csak másképp.

kifli89
    Tag

RPG-s hasonlattal élve szerintem ez olyan, mint a kreált figura és az irányítója…. van a figurád, ami “van”, az irányítója meg a játékos, akirõl a figura >elvileg< nem tud, mindent átlát mint egy külsõ szemlélõ …vagy ez zavaros?

Végülis lehet ezzel a hasonlattal élni. Van ezer féle történet, vagyis ezer féle rpg, és ezer féle személy, te pld végigjátszol 5 történetet. Mindre emlékszel, és mind története kihat rád is, mivel a történetek által tapasztalatot szerzel..

pleh
    Tag

Ez jó hasonlat szerintem.

Névtelen

Nem stimmel, mert ha végigjátszik 5 történetet, a tapasztalatot hamarabb kell hozzá megszerezni mert másképpen belesül. a történetek eljátszásába. A keretét tapasztalatok adják…

pleh
    Tag

Hát ki tudja hányszor sültünk mi is bele? 😀
    De ezt nem szó szerint kell venni. Lényege az, hogy te nem a játékos vagy hanem a játékosokat játszó.

lutyo wrote

Szeretném tudni hogy mi az a “felsõbb én.”

Nem baj, hogy még nem bonyolódtál bele, mert a felsõbb és alsóbb én, nem létezik. Csak a Szellemi én, Isteni én Van. Vagy még esetleg lehet felettes énnek hivni, ha nem képzeljük el, hogy van “alattas én”.
    Ugyanis a test mint Én, nem létezik, illúzió, látszat, bábu, vagy az Rpg-s hasonlat is nagyon jó.
    A programozó elkészit egy játékterepet, lesz benne akadály, halál, több élet, gyõzelem, rejtett kincsek stb.. és elkészit egy “alakot” aki majd mindezt megéli, megtapasztalja, persze úgy hogy a programozó vezeti a játékost, ha ez a játék lényege. Jelen esetben azonban a programozó úgy döntött, hogy hagyja az “alakot” egyedül kószálni és majd meglátjuk, hogy mi lesz. Az “alak” elõbb-utóbb észreveszi, hogy valami nem stimmel ezzel a világgal, mert már több százszor felrobbant, megették a zombik, elfogyott az erõt adó ládája, vérfarkasok cincálták szét ….és még mindig van Élete.

A programozó maga a Lét, az Alak a létezõ, a virtuális terep pedig a létezés.

Névtelen

Így vélem én is.

senkise
    Tag

horatzio
    Csak egyet felejtesz el közben, ha van rpg-s figura, akkor horatzio is én vagyok és most magamnak írtam… Az ebbõl fakadó gondolatmenet pedig ahhoz vezet, hogy marha unalmas életem lehet, ha erre kellett vetemednem… (kivéve ha csak gondolat) Az is érdekes kérdés, ha megfigyeljük, az ember mikor robotot tervez, jobbat, tökéletesebbet próbál alkotni mint saját maga. Akkor vajon ez a nagyhatalmú én, miért alkotott gyengébbet? A gyengébb pedig tény, hiszen ha a tökéletesített mesterséges intelligenciát megalkotjuk és egy biomechanikus testbe helyezzük, már túl is szárnyaltuk az emberi lényt. Végül pedig ha mindenki én vagyok, akkor senki és semmi sem létezik. Az pedig a végsõ igazság lehetne, hogy ez az egész világ, a múltjával, jelenével és jövõjével nem több, mint az egynek egy röpke “gondolata”… Ennek magyarázata pedig pont abban rejlik, hogy miért alkotna gyengébbet… Az pedig a jövõ nagy kérdése lenne, hogy hol a matrjoska baba legnagyobb figurája, vagyis az általunk elsõ mozgatóként ismert (feltételezett) valaki után mi van. Az elsõ mozgató szerintem ha létezik is, a felette lévõ szint emberi elmével már felfoghatatlan, talán még “neki” is sok. Tehát valószínû, hogy alkotott õ jobbat is, de az már nehezebb kérdés.

Elsõ mozgató pedig hogyan létezhet felette álló mozgató nélkül? Szerintem csak egy válasz létezik, mégpedig az, hogy sehogy. A matematikának köszönhetõen, pedig bebizonyosodott, hogy nincs végtelen, csak véges ismeret. Viszont ez alapból ellent mond, a végtelen mozgatói piramisrendszernek.

Emberek vagyunk egy 3d-s világban, vagyis mi így nevezzük. A felsõbbrendû én nem hasonlítható számomra egy rpg játékhoz, hiszen ha nem irányítom akkor az nem megy magától. és minket sem irányít a felsõbbrendû én, szabad akaratunknál fogva cselekszünk, hozzuk meg a döntéseinket, és sokszor befolyásolja döntésünket az EGO, és épp ez az ami elnyomja a felsõbbrendû én-t. úgy kell ezt elképzelni mint amikor nem vágysz semmire, nem teszel megkülönböztetést jó és rossz között, nem bírálsz el sem jót sem rosszat, elfogadsz mindent úgy ahogy van. Ez a felsõbbrendû én, de amíg az EGO-nkal gondolkodunk és döntünk, addig biztosan elbírálunk másokat, itélkezunk embertársaink felett, és nem fogadjuk el olyannak amilyen, de jelen életünkben ez így jó, azért vagyunk itt ebben a világban hogy ítélkezzünk, bíráskodjunk, és hogy vágyaink legyenek, és a legfontosabb hogy tanuljunk mind a hibáinkból, mind a helyes cselekedeteinkbõl. és ha már eljutottunk egy bizonyos fejlõdési szintig akkor eggyéváljunk a felsõbbrendû énnel, aki végig ott volt velünk az úton, csak épp az EGO elnyomta.

senkise wrote

horatzio
    Csak egyet felejtesz el közben, ha van rpg-s figura, akkor horatzio is én vagyok és most magamnak írtam… Az ebbõl fakadó gondolatmenet pedig ahhoz vezet, hogy marha unalmas életem lehet, ha erre kellett vetemednem… (kivéve ha csak gondolat) Az is érdekes kérdés, ha megfigyeljük, az ember mikor robotot tervez, jobbat, tökéletesebbet próbál alkotni mint saját maga. Akkor vajon ez a nagyhatalmú én, miért alkotott gyengébbet? A gyengébb pedig tény, hiszen ha a tökéletesített mesterséges intelligenciát megalkotjuk és egy biomechanikus testbe helyezzük, már túl is szárnyaltuk az emberi lényt. Végül pedig ha mindenki én vagyok, akkor senki és semmi sem létezik. Az pedig a végsõ igazság lehetne, hogy ez az egész világ, a múltjával, jelenével és jövõjével nem több, mint az egynek egy röpke “gondolata”… Ennek magyarázata pedig pont abban rejlik, hogy miért alkotna gyengébbet… Az pedig a jövõ nagy kérdése lenne, hogy hol a matrjoska baba legnagyobb figurája, vagyis az általunk elsõ mozgatóként ismert (feltételezett) valaki után mi van. Az elsõ mozgató szerintem ha létezik is, a felette lévõ szint emberi elmével már felfoghatatlan, talán még “neki” is sok. Tehát valószínû, hogy alkotott õ jobbat is, de az már nehezebb kérdés.

Elsõ mozgató pedig hogyan létezhet felette álló mozgató nélkül? Szerintem csak egy válasz létezik, mégpedig az, hogy sehogy. A matematikának köszönhetõen, pedig bebizonyosodott, hogy nincs végtelen, csak véges ismeret. Viszont ez alapból ellent mond, a végtelen mozgatói piramisrendszernek.

Nem nem felejtettem el, hogy aki ir az is az “alak” a játékból, és igen jól látod, hogy az ilyen élet valóban unalmas, vagy inkább nevezzük értelmetlennek.
    Viszont a létezõnek nincs is más feladata, mint hogy erre rájöjjön, bármint az értelmetlenségre, ugyanis eddig úgy gondolta, hogy Õ elkülönülten létezik, az Alkotótól és a virtuális világ a Valóság.
    Én nem érzem gyenge alkotásnak az embert, ha hajlandó az Alkotóval együtt létezni/játszani.
    Az emberi lény meg van áldva az Alkotó minden képességével, igy a teremtéssel is. Tökéletes lényeket akar alkotni, hogy ezáltal megmagyarázza saját tökéletlenségét, de ez mind értelmetlen, mert az ember a maga Valóságában tökéletes.

Az elsõ mozgató szerintem ha létezik is, a felette lévõ szint emberi elmével már felfoghatatlan, talán még “neki” is sok. Tehát valószínû, hogy alkotott õ jobbat is, de az már nehezebb kérdés.

ha nem úgy fogalmazol, hogy jobbat, és nem gondolod, hogy az a tökéletesebb egy másik létezõ, akkor az állitásod nagyon találó.

Készitsük el úgy a játékot, hogy magával a Végével kezdjük. Ekkor még Alkotó és Alkotás ugyanaz. A gyõzelembõl indulunk. Tehát a Winner felirattól indulunk, van tûzijáték, nagy éljenzés meg minden. De nem tudod, hogy hogyan kerültél oda. Meg tulajdonképpen ki és mi is az a Gyõztes. Nevezzük ezt a legtökéletesebb állapotnak, létnek.
    Nagy elhatározásában a Gyõztes úgy dönt, hogy megtudja, mit is jelent az Õ léte. Ezért Alkot egy virtuális valóságot, abból a tökéletes létbõl amiben mindig is Van. Minden szinten Õ a Gyõztes, minden meghalás és feltámadás során Õ a Gyõztes, harcolhat, szerethet, gyûlölhet, lehet az elsõ szinten, vagy az utolsón, mindEgy, mert a lényegen nem változtatt semmi, mert Õ a Gyõztes.

hiszen ha nem irányítom akkor az nem megy magától.

A kulcs maga az irányitás.
    Mi nem megy magától?

senkise
    Tag

Egy másik oldalon egyszer kifejtettem egy matrjoska elméletem darabkáját, vagyis befelé is haladhatunk és kifelé is. Az irányító sem létezhet irányítás nélkül. Mekkora az esélye, hogy a semmibõl véletlenek sorozatával, létrejön a tökéletes létezõ?
    A következõ fontos dolog, pedig nem tudjuk, hogy hol is állunk a matrjoska babákban. Honnan tudhatjuk, hogy megtaláltuk az elsõ mozgatót? Minden újabb alkalommal fel kell tételeznünk, hogy van még egy szint tovább. Már emberi mércével is lehetetlen akár, az egy szinttel feljebb található mozgató (az egy) megtalálása, egyszerûen nincs elég idõnk erre. Úgy érzem ennek is kell legyen válasza, persze ez már a születésen és halálon túlmutató dolog. A földi létezés nem elegendõ a válaszokhoz, na és akkor hol is az a bizonyos szabad választás?… Az evolúciós fejlõdést olvasva, mindig jókat mosolyogtam, hiszen a feltételezésük csupán az “egy babát” próbálja értelmezni. Na egyelõre nem írok többet, hagyok másnak is elmélkedési teret… Köszönöm a gondolatokat horatzio.

vagyis befelé is haladhatunk és kifelé is. Az irányító sem létezhet irányítás nélkül. Mekkora az esélye, hogy a semmibõl véletlenek sorozatával, létrejön a tökéletes létezõ?

Abban különbözik a gondolatunk, hogy te azt mondod, valamibõl válunk valamivé (bábból-pillangóvá), mig én azt mondom, Mi Pillangók vagyunk.
    Nem egy folyamat következménye lesz, majd egyszer a Valamivé válás, hanem “csak” megéljük, A Pillangó minden megnyilvánulási lehetõségét.

A matrjoska babás elméleted én igy tudnám értelmezni:
    Van A legnagyobb baba.Csak Ez az Egy baba létezik. De ha csak Egy baba létezik, nem mondhatja magáról, hogy Õ egy baba, és azt sem, hogy Õ a legnagyobb baba, mert ugye mihez képest?
    Ezért úgy gondolja, hogy megtapasztalja, hogy mi is Õ valójában. Az egész tapasztalásnak igazán annyi a lényege, hogy a matrojska baba el tudja mondani magáról, hogy Õ A matrojska baba.
    A saját maga megtapasztalásához jelen esetben kevés lehetõség van, de mégis ott lapul a babában sok másik baba, akik látszólag különböznek bár a legnagyobb babától (jelen esetben csak a nagyságukban és legkissebbnél, hogy az már nem rejt újjabb babát), de Õk akkor is ugyan azok A legnagyobb babák, csak a megnyilvánulásuk eltérõ.
    Igy A legnagyobb matrjoska baba végre elmondhatja magáról, hogy mivel megélte, a legkissebb matrjoska baba állapotot és az azt következõt is és az utánna lévõt is, hogy a végállapotban, Õ A Legnagyobb Matrjoska Baba.

Névtelen

Csûritek, csavarjátok a témát..nem lesz senkinek igazsága..(jó a pillangó hasonlat.. :O ! )

senkise
    Tag

horatzio, a babákban míg te az egy babát látod, addig ez nem szól másról, mint az “egyrõl, a megnevezhetetlenrõl”. Továbbá mivel az ember számára csak az “egy” ismeretes, ezért feltételezed, hogy nincs kettõ és nincs nulla. A kifelé az emberen kívül, míg a befelé az emberen belüli világra utal. Ez nem feltételezés, hanem tény, én ezt vettem alapul. A folytatás már ennek következménye, hiszen hogyan láthatnám azt, ami nincsen…

A matrjoska elméletet rosszul értelmezed, ugyanis nincs legnagyobb baba, pont ettõl “fáj” a fejem. Mivel az elméletet én találtam ki, ezért állíthatom, hogy nincs benne. Mint írtam nincs végtelen, csak véges számú ismereti tényezõ. Azonban azt is feltételeztem, hogy minden baba felett áll egy másik baba, míg minden belsõ babában szintén áll egy másik. Azonban ez ellent mond, a véges számú ismeret gondolatnak.

“Abban különbözik a gondolatunk, hogy te azt mondod, valamibõl válunk valamivé (bábból-pillangóvá), mig én azt mondom, Mi Pillangók vagyunk.”

Tévedsz, én nem állítottam ilyet. A rendszer mûködési elvét meg sem próbálnám ábrázolni, egy ennyire egyszerû gondolattal. Ha azt veszem alapul, hogy minden baba egyszerre jött is létre, akkor is ott lesz a babák feletti baba kérdése…

A tapasztalás miatti babaképzés jó gondolat és lehetséges is, de nem magyarázza meg az egy baba felett álló babák jelenségét, hiszen hogyan alkot az, aki nem létezik. Ha pedig létezik, akkor van felettes baba is. Talán fontos lenne az a szemszög is, ha úgy alkot az “egy”, hogy közben nem létezik, akkor mi sem vagyunk és õ sincs, de akkor is kell egy valóságos baba, akitõl a gondolat származik.

Félre ne értsük egymást, jók a gondolataid, csak az elméletemnek ellent mondanak, ettõl függetlenül önállóan megállják a helyüket.

Kiegészítés… A virtuális világ megalkotása egyre közelebb van. Az rpg figura egy program nem több. Tervezhetünk neki örök életet és tervezhetünk olyat is, mint ami nekünk van, egy idõ után meghal, elöregedik a teste. Tarthatjuk vele a kapcsolatot és taníthatjuk is kintrõl. Adhatunk neki “tanítást, törvényt” is, melyet jobb híján egy kõre, vagy fatáblára fog lejegyezni, hiszen még nem találták fel a papírt. Ezek után elindul az az élet a játékban, ami egy az egyben a mi életünk programozott mása. Ha meghal az, akivel tartottuk a kapcsolatot, felvehetjük másokkal is, de… A kinti technológia rohamosan fejlõdik. A játék memóriaigénye idõvel a múlté lesz. Lehetséges, hogy a játék aktív maradhat és a tervezõ szobájában (gépén) elkavarodik, még aktív állapotában. Persze az is lehet, hogy a játék végtelen energiaforrásra kapcsolva mûködik, viszont a memória fix, tehát kérdés mikor érjük el a határt. A lényeg a lényegben, ha ismerjük is a tervezõt, kijuthatunk e a külsõ szintre? A virtuális világban alkotott, létrejött és fejlõdött figurát kivehetjük és késõbb testbe helyezhetjük. Ez pusztán idõ kérdése, tehát a válasz egyértelmûen igen. Azonban még mindig nem derül ki, hogy felettünk ki áll, hiába alkotunk befelé. Végül egy kedvenc linkem, egy talán mondhatni legelsõ gyenge próba, elõszele a jövõnek:

http://www.youtube.com/watch?v=G7ajqsZSglU

Névtelen

Babáááázzunk… 🙂
    Bocsi, a Matrjoska az én találmányom volt..még anno..de sebaj, ha tudom hogy így el lehet vele játszadozni…..akkor inkább fából, vas karikát csinálok… 🙂
    De lehet hogy te is említetted, ezen nem veszünk össze .na most ha én kifejteném az elméletemet ezzel a dologgal kapcsolatban, 2 oldal is kevés lenne de az a bökkenõ hogy nincs értelme és nem is akarom. Lusta vagyok hozzá…

senkise
    Tag

Nem olyan régi az elmélet, nagyjából 1-2 éves, másik fórumon dátummal is megtekintheted, ha megtalálsz, de nem mintha bármit is megmagyarázna. Örülök, hogy több mint 2 oldalt is kitenne a te gondolatmeneted, de ahhoz képest elég rövidre fogtad… 🙂 Játszadozni pedig bõven lehet a fogalmakkal, a lényeg hogy kicsit haladjunk is elõre. Horatzio is legalább kifejtette a sajátját, te is megtisztelhetnél minket… Persze ha van jobb dolgod is, mint pl hangulatjeleket tenni más topicokba, én azt is megértem… 😀

Névtelen

Néha jobb egy egy hangulatjel mint leírni egy véleményt..de örülök hogy így számon tartod a hangulatjeleimet. 🙂
    Ugyan ezt írhatom én is, t is megtekintheted, talán tamás kapcsán..jelentéktelen dolgokra hajszál pontosan nem emlékszem.. mivel idestova 3 éve szólok hozzá ehhez, ahhoz a témához A kifejtéseid nem rosszak a témában csak attól tartok tök fölösleges és meddõ dolog ..ez az én véleményem. De az is lehet hogy pár nap múlva változni fog.. :))

Névtelen

Nem változott. :O

senkise
    Tag

Az elmélkedés azért van, hogy közelebb kerüljek valamihez, ami nem létezik. Remélem nem fogalmaztam túl bonyolultan. 🙂

A kifejtéseid nem rosszak a témában csak attól tartok tök fölösleges és meddõ dolog

Sok ember pont azért nem mer irni, mert úgy gondolják, hogy meg kell felelniük egy másik embernek, önmaguknak, a tárasadalomnak, még igy is, hogy tul. nem is ismerjük egymást.
    Én azt vallom, hogy jelenleg nincs senki aki Teljes Bizonyosággal Tudná az Igazságot. És ez óriási szabadság! Nincs minek, vagy kinek megfelelni, az egyetlen szabály talán az, hogy tartsuk tiszteletben a másik szabadságát, véleményét, fejlõdését.
    Ha képesek vagyunk alázattal meghallgatni egy másik ember véleményét, lassan összeáll a kép, mert nem Egyének birtokolják a Tudást, hanam az Egység. A te tudásod, a másik ember tudása, egy bölcs tanitása a múltból mind-mind hozzájárul a Teljes Igazsághoz.
    Semmi sem véletlen, legkevésbbé nem fölösleges.

Névtelen

Senkise fogalmaz ilyen bonyolultan senkise Sosem értem meg.. :XD

mara
    Tag

Tudja valaki hogy a lottószámok a felsõbb éntõl erednek. Mert általában kapok számokat álmomban de csak kettõ vagy három stimmel.

Névtelen

A számok mást is jelenthetnek az álomban, talán mi kötjük csak a lottószámokhoz mert a számok álmodása alapján ez jut eszünkbe..
    De lehet hogy semmit nem jelentenek és ez a “közömbös” álmok kategóriájába tartozik. Olyan ember nem volt még, aki megálmodta volna a lottószámait.. érthetetlen kötése ez az álomhoz.

Névtelen

Talán a számmisztika alapjául szolgálhat az ilyen jellegû álom, -aki hisz benne-esetleg a számokból olvassák ki az álom üzeneteit.

mara
    Tag

De volt már!! A párom megálmodta meg is játszottuk egyszer de nem nyert és én azt mondtam hülyeség a következõ héten mind az ötöt kihúzták 200 milliót nyertünk volna. Borzasztóan éreztem magam.

Névtelen

Hihetetlen véletlenek mindíg voltak és lesznek.De ez csak egy nagy véletlen lehetett. Vagy nincsenek is véletlenek? 🙂

mara
    Tag

Nincsenek véletlenek!! Én úgy gondolom hogy a fenti fraktális hierarchiák tudták hogy másodjára nem töltöm ki mégegyszer ugyanazokat a számokat és szépen kicsesztek velem. De ez csak egy idea!! Szeretnek játszani játékszabályok nélkül!!!!!

Névtelen

Tehát.
    Úgy szeretném tudni hogy a “fraktális hierarhiák” miért tudták hogy nem töltöd ki mégegyszer stb.. te ezt mibõl gondolod hogy így akartak veled kicseszni, adtál talán okot? Mert hogy nem szálltál be akkor, az ennek nem lehet okozati függvénye.De inkább én is úgy gondolom, hogy ez egy idea.

Névtelen

Na már én is keverem a topikokat.. 🙁

mara
    Tag

Nem ennek semmi köze az idegenekhez. Máshoz van köze lélekbirok karmatanács stb Nem tudom pontosan még nem. Vagy a felsõbb énem nem engedte. Még tanulnom kell!!!

Névtelen

Maga az álom is tanít csak sajnos, nem tudjuk megkülönböztetni az “álomhalmok” közûl hogy mit akarnak üzenni tehát valóban tanulni kell még álmodni is.

mara
    Tag

Persze szeretek álmodni de még jobban szeretném irányitani. De sokszor belezavarnak.A szürkék szeretnek álmokat kreálni mikor el akarják vinni az asztrál testemet. De általában lebuknak. Egyébként elég éberül alszom.

Névtelen

Az asztrál tested a fizikai tested nélkûl létezik, szerintem nem rabolhatják el a szürkék mert tõlük is független.Hogy buknak le, ha általában ébren alszol,? Akkor az asztrál tested nincs tõled távol.és tudod magad kontrollálni..

mara
    Tag

Nem ébren alszom hanem éberen. És az asztrál test kapcsolódik a fizikai testhez. Az asztrál test megvan a fizikai test nélkül de a fizikai test nincs meg hosszabb ideig az asztrál test nélkül. Legalább is én igy gondolom. De ha nem az asztrál testemet vinnék el akkor mit???

Névtelen

Az asztrál test úgy létezik a fizikai valóddal még álmodban is hogy egy láthatatlan “szál” köti össze a testeddel. Álomban elkezd kóborolni de tudja a ” kötelességét”és az álom végeztével visszatér az asztrál síkon való bolyongásból,normális esetben.
    Halál esetén ez a szál elszakad a testtõl és az asztrál tested elkezdi az ismert önálló léte folytatását. Hál Istennek még itt nem tartunk.

Névtelen

De ha nem az asztrál testemet vinnék el akkor mit???

A gondolataidat. a gondolataiddal tudnak manipulálni.

Szpacsek
    Felhasználó

Igen, ha valaki nem a testedet viszi el, akkor a lelkedet-szellemedet… így is meg lehetne fogalmazni.

Halál esetén a szál, amirõl Lütyõ írt, 3 nap eltelte után szokott elszakadni.

mara
    Tag

A lényeg a lényeg nem vagyok meggyõzve úgyhogy utána nézek az asztrális dolgoknak!! Aztán megcáfollak benneteket!!

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 109

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.