Filmek

News Fórumok Kávézó Társalgó Filmek

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 59
  • Szerző
    Bejegyzés
    Wessyl
    Felhasználó

Kedvenc filmjeid? 😀

Lehet irkálni a címeket 😀 Meg néhány képet mellékelni hozzá…. 😀

Wessyl
    Felhasználó

Én kezdem: Ragadozó 1/2. Ragadozók AvP 1/2. Aliens: 1-5

Wessyl
    Felhasználó

😀

Szpacsek
    Felhasználó

Én csak az UFO- s dokumentumfilmeket szeretem…!!!
    Tévében szoktak lenni az ismeretterjeszt? csatornákon !

wolf
    Felhasználó

Paul az ufonauta! (el?zetes)

-link-

Wessyl
    Felhasználó

érdekes filmnek ígérkezik 😀

Wessyl
    Felhasználó
    Wessyl
    Felhasználó

most mániám lett nézni 3 jó sorozatot 😀
    Family Guy
    Cleveland Show
    American Dad

wolf
    Felhasználó

The Battle of Los Angeles (el?zetes)

-link-

yoda2000
    Felhasználó

Alien 1-2 és Babylon5 sorozat 🙂

wolf
    Felhasználó

Iron Sky 1-2 (el?zetes)

-link-

-link-

Wessyl
    Felhasználó

Transformers 3 – Dark of the Moon

-link-

😀

wolf
    Felhasználó
    wolf wrote

Iron Sky 1-2 (el?zetes)

-link-

-link-

VANNAK nácik a Marson, és a mi Holdunkon?
    -link-

wolf
    Felhasználó

Skyline
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

Monsters
    -link-

Már láttam nem valami eget renget? film… befejezetlen.

Wessyl
    Felhasználó

Penge(Blade) 1, 2, 3

wolf
    Felhasználó

Háború a Földön
    Egy plazma-ágyúval kil?tt Orion ufós film a szürkékr?l!
    (Olyan mint a Blair Witch Project)
    -link-

Vannak
    Felhasználó

Én azt várom h mikor dobják ki a Transformers 3.-at egyik kedvencem..Én is szivlelem az UFO dok. filmeket de nem látok sokat…Spektrumon sincs NATGEO.-on néha discoveryn szintén sincs DQ-sem látok…Szval mindegy.:D

wolf
    Felhasználó

Idegen ?rhajóroncsot találtak a Holdon /mozi/
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

Hát szerintem is találtak valamit… csak igen… eltitkolják!
    Mi, kavicsokért mennek/mentek?

Wessyl
    Felhasználó

Paranormal Activity
    -link-

Uhh, ezt én is fényes nappal ajánlom megnézni!
    Láttam már, 2 napig éjjelente nem valami magabiztosan mentem ki a wc-re. :Z

Wessyl
    Felhasználó

Ezt vicc nélkül mondom

wolf
    Felhasználó
    Wessyl wrote

Hát szerintem is találtak valamit… csak igen… eltitkolják!
    Mi, kavicsokért mennek/mentek?

Igen találtak! Az ?rutazás célja többek között az ismeretszerzés, és más bolygók tanulmányozása!

wolf
    Felhasználó

Ezekben a hollywoodi filmekben keverik a valóságot a hazugsággal!

wolf
    Felhasználó

Apollo 18

-link-

Hivatalosan 1972. december 17-én volt az utolsó alkalom, hogy emberi láb taposta a Hold felszínét. Egy évvel kés?bb, 1973. decemberében azonban két amerikai ?rhajós egy újabb, titkos Hold küldetésen vett részt, amit az USA védelmi Minisztériuma finanszírozott. Bár a NASA tagadja a felvétel hitelességét, sokak szerint az akkor történt események miatt nem küldtek azóta sem embert a Holdra?

Bemutató: 2011. április 22. /USA/

Szpacsek
    Felhasználó

Ez tényleg rendkívüli … nem is látni rendesen hogy mi történt !

Szpacsek
    Felhasználó

Úgy látszik, megtámadta ?ket valami…!
    Ez nagyon szenzációs…! Err?l még nem is tudtam ! Be volt törve a sisak elején is az üveg, az ?rsisakon ! Biztos idegen lények voltak !

Wessyl
    Felhasználó

Én most a NARUTO-???- cím? animét nézem. Nagyon tetszik, legalábbis nekem nagyon.
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

Apollo 18
    Én is hallottam már róla, hogy az esete miatt nem mennek oda emberek. Ami a sisakot(szkafander)illeti szerintem valami kézi fegyver.(bunkó vagy valami ilyesmi) 🙂
    Vagy úgy, mint az Alien filmekben a nyelvével szakította ki a sisakot+a fejet

Amúgy várom már ezt a filmet(is).

Szpacsek
    Felhasználó

Az ESET miatt…..
    ( estét írtál..) 🙂

wolf
    Felhasználó

X-Men: Az els?k
    -link-

Az X-Men: Az els?k /X-Men: First Class/ az egész X-Men saga kezdetét mutatja be, lerántva a leplet a titokról, mely az egész világ életét megváltoztatja. Charles Xavier (McAvoy) és Erik Lensherr, miel?tt felvették volna a Professor X és Magneto nevet, fiatal srácok voltak, akik nagyjából egyid?ben vették észre különleges képességeiket. Ellenséggé válásuk el?tt sokáig a legjobb barátok voltak, és más mutánsokkal közösen próbálták elhárítani a történelem egyik legnagyobb fenyegetését. Ekkor nyílott meg köztük a szakadék, amely tovább mélyülve Magneto testvériségét és X professzor X-men-jeit örök háborúba taszította.

wolf
    Felhasználó

Sanctum
    -link-

James Cameron executive produceri irányításával készült a Sanctum, egy 3D akcióthriller, ami egy búvárcsapat felfedez?útját követi nyomon, amint azok a Föld egyik legszebb, és legkevésbé megközelíthet? barlangrendszerében küzdenek a mélység, a klausztrofóbia és a reménytelenség ellen.
    Frank McGuire (Richard Roxburgh) tapasztalt búvár, aki hónapok óta a Dél-Amerika déli partjánál húzódó Esa-ala barlangrendszer feltérképezését végzi. Amikor azonban egy áramlás következtében lezárul az egyetlen kijárata, Frank csapata ? köztük 17 éves fia Josh (Rhys Wakefield) és a csapat szponzora, Carl Hurley (Ioan Gruffudd) ? radikális megoldáshoz kénytelen folyamodni. Felszereléssel és élelmiszerrel felpakolva egy vízalatti labirintuson keresztül indulnak a megmentésére, áhol hamarosan már saját túlélésükért kell harcot folytatniuk.

wolf
    Felhasználó

A Föld inváziója – Csata: Los Angeles
    -link-

Az elmúlt években egyre gyakoribbá váltak az UFO jelenségek világszerte ? Buenos Aires, Szöul, Franciaország, Németország, Kína? 2011-ben azonban a megmagyarázhatatlan jelenségek váratlanul szörny? valósággá válnak ? a Földet ismeretlen eredet? er?k támadják meg. Világszerte omlanak hamuvá az emberek milliói által lakott városok, az Angyalok városa lett az utolsó véd?bástyája az emberiségnek a háborúban, amire senki sem számított. Amikor a semmib?l megjelent idegenek könyörtelen támadást intéznek Los Angeles ellen, egy veterán ?rmester (Aaron Eckhart) tapasztalatlan, a kiképzésen épphogy túlesett tengerészgyalogos csapatának kell felvenni a harcot az sosem látott ellenséggel ? rajtuk áll, vagy bukik az egész háború végkimenetele.

Wessyl
    Felhasználó

Szpacsek… veled is megeshet elírás!

Szpacsek
    Felhasználó

Meg is szokott esni ! Gyakran ! Jó nem baj nem azért mondtam csak nagyon jó amit írtál, és el?ször nem értettem. ( Meg félre — ).

Szpacsek
    Felhasználó

De a sisakot , az ?rhajós ?rsisakját, azt nem hinném, hogy a földönkívüli lények bunkókkal meg ilyesmikkel törték volna be ..

Szpacsek
    Felhasználó

A NARUTO nagyon jóóóó !!!!! Abban van pl. Hinata Hyuuga ! 🙂 🙂 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Neji Hyuuga! 😀

Wessyl
    Felhasználó

Látom nem egyedül nézem!

Szpacsek
    Felhasználó

<iframe width=”560″ height=”340″ src=”http://cdn.livestream.com/embed/cineboxtvlive?layout=4&amp;
    height=340&amp;width=560&amp;autoplay=false” style=”border:0;outline:0″ frameborder=”0″ scrolling=”no”></iframe><div style=”font-size: 11px;padding-top:10px;text-align:center;width:560px”>Watch <a href=”http://www.livestream.com/?utm_source=lsplayer&amp;
    utm_medium=embed&amp;utm_campaign=footerlinks” title=”live streaming video”>live streaming video</a> from <a href=”http://www.livestream.com/cineboxtvlive?
    utm_source=lsplayer&amp;utm_medium=embed&amp;
    utm_campaign=footerlinks” title=”Watch cineboxtvlive at livestream.com”>cineboxtvlive</a> at livestream.com</div>

Szpacsek
    Felhasználó

Ez– az iménti — a “Cinebox” nev? erdélyi filmes csatorna volt …..

LINK:
    -link-

i.am.that.i.am
    Felhasználó
    VASKOR, azaz a KALEVALA korának emberei

Rauta-aika (I-IV. rész) 1982 Kalle Holmberg DVDRip [HunSub]

Színes, feliratos, finn dráma, 280 perc

-link-

Ilmari (a kovács) az “aranyasszonnyal”

Pohjola úrn?je (jobb szélen)

Rendez?: Kalle Holmberg
    Író: Paavo Haavikko
    operat?r: Timo Kapanen
    zene: Aulis Sallinen

Szerepl?k:
    Esko Salminen,
    Kalevi Kahra,
    Kari Heiskanen,
    Kristiina Halkola,
    Lena Meriläinen

Ilmari és Vejnö (Vejnemöjnen)

Koltai Tamás írása a filmr?l.

(részletek)
    Kalle Holmberg filmjéb?l, a Vaskorból két és fél évvel ezel?tt láttam el?ször részleteket Finnországban. Nem tagadom, azóta elfogult vagyok vele. Remekm?nek tartom, s ami talán több: példának arra, hogyan bánjunk a klasszikusokkal, hogyan tegyük a nemzeti kultúra panteonjában ?rzött kincseinket mai társadalmi és m?vészeti tudatunk szerves alkotórészévé. …A Kalevaláról van szó: a Vaskor, amit a televízió napra pontosan az Elias Lönnrot-féle gy?jtés els? változata megjelenésének százötvenedik évfordulóján kezdett vetíteni, a finn nemzeti eposzból készült. Ez is az alcíme (vagy inkább mottójának kezdete): A Kalevala korának emberei. A film magát az eposzt dolgozza fel, de úgy, hogy jobb, ha elfelejtünk mindent, amit eddig tudtunk róla. …Látjuk a három férfi elszánt küzdelmét a n?ért ? az elemekkel, a szokásokkal, az ismeretlennel, saját bels? énjükkel és egymással. Vejnö ? nem az eposz szavakkal varázsló, kantelén hárfázó öreg énekese, hanem az a markáns ötvenes, kemény kötés?, java erejében lev? férfi, akinek Kalevi Kahra játssza ? a magányos, soha társra nem lel?, öreged? bölcs rezignált férfilíráját szólaltatja meg belülr?l fakadó egyszer?séggel. Ilmari, a kovács (nem ?kovács-isten?, ahogy Vejnö sem ?víz-isten?) a két kezével teremt? ?munkás? az anyagot legy?z? emberi fizikum megtestesít?je. Fantasztikus képsorok, ahogy a szerepet játszó Vesa-Matti Loiri el?bb ?aranyasszonyt? kovácsol magának, majd fákat döntve, kohót építve, a sziklából ércet fejtve, vasat öntve fölállítja a pénzverde-szampót, hogy izzadt-kormosan, lépésr?l lépésre, vereségr?l vereségre, de újra és újrakezdve véghez vigye, amit elvállalt. Nincs ?imitálás?, a színész fákat dönt és vasat olvaszt, mint ahogy minden más is valódi a filmen: a négyéves forgatás alatt a stábnak ugyanúgy meg kellett birkóznia az elemekkel, az ?eredeti helyszínen? akár hosszú hetekig egyfolytában elviselni a minusz húsz fokos finn telet, a havas-sziklás tájak vadságát, mint a történet h?seinek. (Koltai Tamás – Filmvilág)

A teljes cikk:
    -link-

I. rész
    -link-
    -link-
    -link-

II. rész
    -link-
    -link-
    -link-
    -link-
    -link-

III. rész
    -link-
    -link-
    -link-
    -link-
    -link-

IV. rész
    -link-
    -link-
    -link-
    -link-

Feliratok I-IV. rész
    -link-

Letöltés után (epizódonként) az 1.rar-okra kattintva a WinRAR
    ingyenes tömörít? program csomagolja ki külön-külön mind a 4 részt.
    A 4 epizód felirata egyben tölthet? le. Kibontásuk után, kérlek,
    helyezd az egyes felirat fájlokat a kicsomagolt filmek saját mappájába.

(Jelszót nem kér a kitömörítéskor. Jelezz privát üzenetben, ha elakadnál.)

Boldog filmes élvezeteket!

🙂

Wessyl
    Felhasználó

A sas (The eagle)

-link-

Névtelen
    Inaktív
    Wessyl
    Felhasználó

Rango
    -link-

Maya
    Felhasználó

1984 -ORWELL – Teljes film -Magyar szinkron !
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

Ma megnéztem a PAUL cím? filmet. Nekem nagyon tetszett! 😀
    Hamarabb is megnézhettem volna, de így is jó 😀

Wessyl
    Felhasználó

A hobbit

-link-

-link-

Ma néztem meg… ESZMÉLETLEN JÓNAK TALÁLOM! 10-b?l 101 pont!

Wessyl
    Felhasználó

claudeferrell
    Felhasználó

Nem tudom, hogy volt e már…

Gantz I.
    Gantz II. – Perfect answer

Ha ez még nem is tetszik, avagy nem elég, a film története tényleg jó. Ha minden igaz, egy animét dolgoztak fel… Eredeti japán… Ezek után lehet megnézem az eredeti mangát, bár még megy a film… 🙂

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 59

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.