Filmek

News Fórumok Kávézó Társalgó Filmek

• This topic has 58 válasz, 12 hozzászóló, and was last updated 8 years by Wessyl.
9 bejegyzés megtekintése - 51-59 / 59
  • Szerző
    Bejegyzés
    patkanypofa
    Adminisztrátor

elvittek es felboncotak elve az ufonautak es kivettek a szerveimet es fekete szerveket ultettek belem mostmar felig en is ufo vagyok, nagyon felek, mit tegyek , van egy urhajom azzal szoktam repulni multkor a nibirun voltam csak el kellett mennem onnan mert jott egy meteor

Wessyl
    Felhasználó

Ha te most “poénkodni” jöttél ide, és nem hiszed hogy itt komoly témákról esnek szavak, akkor takarodj vissza homályba! 😉

Névtelen
    Inaktív

Naa csak finoman 🙂 Ne klónozzunk.. 😀

patkanypofa
    Adminisztrátor

404 is megvizsgalt es azt mondta igazam van es elvittek a jupiteren levo bazisukra a raidosok, de lehet nem is a jupiteren volt hanem a szaturnuszon mert jol alcazzak magukat

optimista
    Felhasználó

Patkanypofa! Ez nem az a topik, keress erre a témára másikat!

claudeferrell
    Felhasználó

Hasonló háttértörténet(nek t?nik), mint a “they live”. A torony az stimmel… Most nézem meg az els? részt… remélem jó lesz. 🙂 Nos megnéztem mindkett?t, csak ajánlani tudom…

Lakott sziget I. (2008)
    Lakott sziget II. – Az összecsapás (2009)

Még annyit kieg, hogy van aki szerint (be)tiltott film, van aki szerint nem… Keress hozzá magyar szinkront és megvilágosodsz… 🙂

Wessyl
    Felhasználó

A lakott sziget
    -link-

Akinek tetszenek az ilyen filmek, annak ez is fog! Garantáltan. 😀

bence
    Felhasználó

Avatar ( james cameron). Személyem szerint az Univerzum egyik legnagyobb Filmje!

Wessyl
    Felhasználó

Látványvilág, történet minden jó, de bennem nem hagyott nyomokat. :/

9 bejegyzés megtekintése - 51-59 / 59

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.