Földönkívüli fajok

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Földönkívüli fajok

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 100
  • Szerző
    Bejegyzés
    Merchard
    Felhasználó

.

senkise
    Felhasználó

Ez milyen név, hogy “Földönkívüli lény fajok”? Ne igyál többet szerintem.

Amúgy a fekete colosokról, akik elj?nek nemsokára, róluk keveset olvasni. Ott vannak még a laposfej?ek is, ?k egy elég vicces faj.

bagoly
    Felhasználó

Ti most meséltek egymásnak? Honnan tudjátok hogy milyen földönkívüli fajok vannak? Mib?l gondoljátok??

Névtelen
    Inaktív

Senkise!
    Milyen fekete izékr?l beszélsz meg laposfej?ek 🙁 és honnan tudod hogy az egy vicces faj,
    Netán meseh?sök: 🙂 Mert azt inkább elhiszem.. 🙂
    Cááfolj meg ha nem igaz!
    Bizonyítékot akarok mert én marhára szkeptikus vook..:P

Névtelen
    Inaktív

Nem tudom hogy a fekete emberekr?l beszélsz e akik néha mutatkoznak és ráhozzák a frászt az emberre 🙁 De hogy colos lenne, azt nem tapasztaltam.Ha róluk témázol akkor azok már rég el?jöttek..:P
    De most teljesen komolyan mondom..

Névtelen
    Inaktív

🙂 Laposfej?ekkel még nem találkoztam. Ez már fantázia szerintem mint a többi ilyen izé..:XD

iceraven
    Felhasználó

Feketék? Nekem ez új…

Névtelen
    Inaktív

Nekem már régi… 🙁

senkise
    Felhasználó

Nos nem szívesen cikkezgetek róla, de régen mint írtam már korábban is, rengeteget álmodtam. Akkoriban az ufo téma még nem volt mindennapos, az én életemben pedig egyáltalán. Akkoriban történt, hogy nagyon sok közeljöv?re vonatkozó álmot láttam és számtalan alkalommal meg is történt. Azt fontos megemlítenem, hogy akikr?l én valaha is olvastam, azok zöldek voltak és szürkék (filmekben kés?bb ugyanígy általánosítva), de ez már mondhatni közismert. Visszatérve az akkori álmaimra, rengeteg féle idegen faj fordult meg a lakásomnál és mivel kivétel nélkül “sietnem” kellett benne (ellentétes irányba), így nem nagyon szívesen emlékszem vissza ezekre. Azt is le kell szögeznem, sosem láttam zöldet, sem szürkét. Ezek az idegennek mondható valakik, pedig nem épp barátságos jellem? lények voltak, gondoltam ha így beírom mi van a “fekete colosokkal” (kb 2.5-3 m magasak, színpompás ?rhajókkal, rendkívül agresszív faj) és a “laposfej?ekkel” (?k használnak térhajlítás-dimenziós?rítés technológiát,átlagmagasságuk nagyjából a miénk, technológiájukból kifolyóan az ?rhajóik felépítése lényegtelen, a formának nincs köze a funkcióhoz, utaztam is velük) Aztán vannak az enyhe zöldes lények (1.2-1.5m), melynek összhatása nem a zöld benyomást kelti, csak nem tudok rá megfelel? színt, ezek sosem kérdeztek, igen goromba faj. Aztán vannak a “láthatatlan” idegenek, szándékaik az érzékelés magasabb szintjén tudatosul, vagyis látni nem látod, de érzed és hallod is ?ket. Voltak még növényszer? és tüskés fajok is, mintha felvonult volna az egész galaxis. Ezeken kívül még számtalan formájú és kinézet? lény fordult meg az álmaimban, de sohasem próbáltak kommunikálni, kivétel a “laposfej?eket”, ezek még nevetni is tudtak. Szögezzük le, hogy kizárólag álmokról van szó, még miel?tt eltévednénk, mint Ábel barátunk. Amit pedig a legutóbb láttam az égen, az szinte az összes ilyen témájú álmot “felkeltette” bennem, a rossz érzések szintjén. Mivel kivétel nélkül reakciómentes maradt az észrevétel (észlelés), így lassan én is hajlok arra, hogy nem biztos az amit láttam és így az álmokra sem kell gondolni, illetve ha bekövetkeznének, akkor a következményeire. Azt sem árt megemlíteni, hogy mindezek ellenére nem hiszek benne, hogy itt lenne a föld közelében, akár csak egy idegen faj is.

Névtelen
    Inaktív

Hiszek az álmaidban Senkise! De amit én írtam az más. Ittegy korom fekete emberi alakról van szó ami néha alatomosan megjelenik, mégpedig úgy hogy, mintha mi sem történne, egyszer?en elsétál a hátad mögött vagy el?tted vagy melletted de úgy, mint ha ez tök véletlenszer?en történne de te meg sem ijedsz, majd csak kés?bb mikor rájöttél hogy amit láttál az enyhén szólva irreális. na itt van benne az érdekessség hogy amikor látod, nem iijedsz meg és nem félsz hanem csak kés?bb.
    Ezt a történetemet leírtam el?ször 3 éve a paranormálon. Utána olvastam sok történetet, beszámolót különböz? médiákban err?l a fekete árny emberr?l. de állítólag ártalmatlanok.Azóta nem hallottam róluk..

ZeiolEntay
    Felhasználó

Na jó akkor már én is beszállok:

Van olyan kicsi, kisebb mint egy ember, olyan a színe mint – egy csecsem?nek mikor megszületik –

Van egy ilyen fekete kis szárnyas idegen.

Van egy pikkelyes b?r? fekete idegen, viszonylag nagy méret?. Sárga szeme van.

Asszem ennyit tudok

senkise
    Felhasználó

Örülök lutyo hogy hiszel az álmaimban, csak nehogy egyedül maradj ezzel, én is bizonytalan vagyok, egyel?re hajlok inkább a nem felé. Err?l az árnyas valamir?l még nem hallottam, más emberekkel is történt hasonló? Esetleg nem köthet? a környezeti változókhoz? Hangulat, stressz, esemény, vagy id?járás… Lehet egyszer? pszichológiai magyarázata is. Én is ha történik valami, általában azonnal utánanézek, hátha akad valami.

Ajh…eszembe jutott, ha ezek az álom is valóra válnának, akkor több mint valószín? a repülés is, arról is meséltem régen, szóval jöjjenek csak, nem félünk (még, lesz majd úgy is rá alkalom b?ven) 🙂 Mikor álmodtam azt is, hogy a föld mágneses ereje gyengülni fog, másnapra, vagy az nap után valahol épp ez volt a téma (a dátum ott van azt hiszem az archívoknál). Az el?z? hónap végén pedig a házunkba költözött egy n? és a kislánya. A fél szemem azért a lehet?ségeken tartom… Eszembe jutott még valami, de azt már az álmokhoz írom.

Névtelen
    Inaktív

LÜTY? )
    Igen mindenkinek vannak álmai, hol bejön, hol nem..
    ez a fekete téma semmi máshoz nem köthet?. Ez tapasztalat nem képzelgés. F?leg nálam nem, aki kínosan megfigyel minden furcsaságot……
    Több ember mondta el a tapasztalatátaz ország különböz? területeir?l és mindenki hozzávet?legesen egyformán írta le. Ez régi dolog lehet mert a hugom is mesélte hogy az egyik ismer?sük estefele ment hozzájuk és amikor a kapun beért a házhoz , az ablak el?tt látott egy fekete emberi alakot aki feszülten figyelt be a szobába.Nem voltak alsó részei az ennek az ember félének, szinte lebegett az ablak el?tt. Az illet? ógy megijedt hogy gyorsan hazahúzott és otthonról mobilon hívta a hugomat hogy mi volt kint. mondanom sem kell hogy már nem aludt otthon napokig…Azóta semmi.Az én esetemet már nem mesélem el mert már anyiszor leírtam hogy már kissé unalmasnak találom, legalábbis addig míg nem találkozom egy hasonlóval legközelebb.
    Valóban vannak olyan dolgok, amiket az ember már az álmaihoz ír.Én nem írtam még bele mert nem voltak olyan “fantasztikus álmaim…. 🙂

senkise
    Felhasználó

Csak lazíts és jönni fognak az álmok. Alvás el?tt képzeld el, hogy milyen lehet az, ami lehetetlen…

pleh
    Felhasználó

Én ilyen fényes “suhanásokat” szoktam észrevenni, sötétben. Némelyik annyira egyértelm?, hogy olyankor le is cövekelek kicsit.
    Meg amikor csukva van a szemem de még félig meddig ébren vagyok akkor is van, hogy egy pillanatra mintha felvillanna valami. De amint kinyitom a szemem semmi…
    Gondoltam arra is, hogy csak a szemem vacakol, de mióta egyszer arra ébredtem, hogy egy fényes gömb szer? valami lebeg a szobámba aztán gyorsan elt?nik, kicsit paranoiás lettem.

Simán ott lehetnek szerintem bárhol bizonyos entitások, anélkül hogy észrevennénk ?ket.

Névtelen
    Inaktív

De él? ember is lehet. Pl. Christian Phantera szemét láttam ,félálomban és arra figyeltem fel. Becsukott szemmel állandóan láttam, mintha engem nézett volna.Ez addig ment míg kissé ijedten felkeltem, kimentem a h?t?höz egy pohár tejért. Visszafeküdtem rettegve attóll hogy újra nem szabadulok meg t?le. Szerencsére sikerült de ez kb 1 órán át tartott.
    Aztán pár hónap múlva találkoztam vele és elmondtam neki. Meg sem lep?dött. Azt mondta hogy a felvétel el?tti napon arra koncentrált hogy aki fogékony a spirituális dolgokra, segítsenek neki abban hogy bejusson a dönt?be. sikerült is neki ilyen furcsa módon.De ez meg van bármelyik entitással kapcsolatban is, ez akkor következik be, mikor szinte “rákényszerítik” a spirituálisan fogékony embereket arra hogy vegyék észre ?ket….persze van aki ett?l beparanoiázik, ez azért van mert nem foglalkozott még a párhuzamos világ létével eleget…

egyketth
    Felhasználó

Lutyo, szerintem csak az agyad tréfált meg, vagyis az agyaid.
    Uri Geller több hasonló trükkjét már leleplezték nálam szakavatottabbak. Nem árt kicsit szkeptikusabbnak lenni. Hiszem, hogy van valami közös tudatalattink, ami összeköt bennünket, abban is, hogy egyesek ebbe képesek belépni és letölteni bizonyos dolgokat, esetleg küldeni is, de nekem már ez a ,,láttam a szemét félálomban” már kicsit sok. Talán pihenj többet, hagyd ott ezeket a könyveket, mindent, a virtuális világból szakítsd ki magad, nemcsak te, hanem a többiek is pár hétre, álljon be egy normális bioritmus, elfognak múlni ezek az érzékcsalódások. Vagy ha nem, akkor szívjatok pcp-be mártogatott jointot és majd láthattok párhuzamos világokat, meg földönkívüli fajokat.
    Nem akartam bántónak t?nni, de többször éltem át hasonló mániás fázisokat, amikor rápörögtem ilyen témákra, mintegy magamba beszélve azokat,egy id? után egy jó hosszú szünet kicsit megtanított fenntartásokkal kezelni ezeket az élményeket

egyketth
    Felhasználó

Az agyaidat arra értettem, hogy a jobb- és bal agyféltekéd, akár mint két különálló személyiség is vitatkozhat az érzékszerveid által beérkez? jelek dekódolásakor és ez okozhat rövid zavarokat az észlelésedben, ha pedig nagyon fáradt vagy és meditatív állapotba kerülsz, elrévedsz, akkor a jobb agyféltekéd, az intuitívabb felülkerekedik a ,,meggyengült” balon,ami a racionálisabb. Nem vagyok agykutató, de megérne egy misét.
    Ezek a pontos fajleírások meg könyörgöm, a tudomány nem hagyatkozhat szóbeszédekre, majd ha tudományosan dokumentálva lesznek ezek a fajok, akkor elgondolkodom ezen, de így egy hatalmas katyvasz, ami egyik emberr?l a másikra ragad át és egyre inkább rárakódnak a hülyébbnél hülyébb fantáziafragmentumok. Ezeknek szerintem semmi valóságalapjuk. Ahogy a jöv?t látó álmok is eléggé kamuszagú.
    Ez olyan, mint a foci. 10 millió magyar ember ért ahhoz is, de egy jó focicsapatunk nincs. Valahogy rengeteg képzett ,,ufo fajleíró” van, akik velük álmodnak,meg nap mint nap trécselnek velük,de mégsem látok el?relépést sehol, csak terelést meg ködösítést. Ja, majd 2012-ben. És ha akkor sem történik semmi? Mi lesz akkor azzal a Vénusz, Mars hablattyal?

Névtelen
    Inaktív

Egy -kett?!
    Ha van szemed és tudsz olvasni, rájössz arra hogy én egyáltalán nem hiszek a földöntúli”csúszó mászókban”stb.
    Én szkeptikus vagyok eléggé. Vedd a fáradságot, olvass vissza a régi lapokon. Én Phanterát csak érdekességnek említettem. Persze egy ilyen beállítottságú tagnak is kell lenni egy ilyen oldalon-gondolom én…De a saját tapasztalataimat nem hazudtolhatja meg senki, f?leg ilyen lekezel? módon.Neked piszok sívár lelkivilágod lehet.Bocsi..:

Névtelen
    Inaktív

Ezzel ezt a témát veled a magam részér?l lezártam..

senkise
    Felhasználó

Egykéthá, azt én is feltettem, mi lesz ha nem lesz semmi 2012 után, majd biztosan jön 2020. Ett?l függetlenül nem muszáj parasztnak lenni, kivéve ha vidékben gondolkodsz. Lüty?t amennyire olvastam, valóban kicsit lazábban kezeli a témát, szerencsére rám is jó hatással volt.(ezt meg is köszönöm) Az én véleményem is tisztán tükröz az idegen témában, azonban az álmokat én ennyire nem venném félvállról. Számolj egy kicsit (háromig ahogy látom, már megy), egy évben 365 átlagnappal és egy álommal átlagosan naponta. Ez 29 év alatt 10585 álmot jelent, ha minden nap sikerül. Nem tudom, hogy minden nap álmodik e az ember, de az biztos, hogy ennek a számnak kb a fele reális, amire emlékszel is (és akkor lehet még mindig sokat mondtam). Tehát durván vegyünk 5000 álmot (ha naponta 2 álommal akarsz számolni, akkor vegyél 10.000 álmot). Ebb?l az 5000 álomból pedig ami a jöv?re vonatkozott durván 100. Ha azt állítjuk, lehetséges e a véletlen ebben az esetben, állítsuk nyugodtan, azonban létezik valószín?ségszámítás is. Kérdezz meg egy matematikust (vagy számolj utána), mekkora 5000-b?l az esélyed arra, hogy álmodj valamit a jöv?re vonatkoztatva. Ha 5000/100-at veszel alapnak, egyszer?sítve az 50:1-hez (avagy 100:1)… Ha ez szerinted reális szám, akkor ez azt jelentené, hogy minden ember 50. álma (amire emlékszünk) valósághoz közeli állapotot tükröz, a jöv?re vonatkoztatva. Az álmok pedig számomra tény és hidd el jó id?nek el kellett telni, mire eljutottam arra a szintre, hogy feltegyem azt a kérdés, mi a jó fene ez? Mai napig sem tudom, de már valahogy szórakoztat a dolog. De mondok jobb dolgot is… Képzeld el, hogy valakivel olyat játszol, hogy ki kell találni a másik mire gondol. A játék végén a társad ledöbbent arccal feláll és elmegy mell?led, de nem azért mert mekkora tuskó vagy, hanem mert valami olyasmit mutattál neki, ami irreális, lehetetlen, hiszen a gondolataid azok sajátok, mégis “hozzáfértek”. Erre is lehet azt mondani hogy véletlen, de mikor harmadszorra is sikerül, akkor már inkább félelmetes kategória. A szenved? alanynak ez lehet kín, de neked közben le sem esik, mondhatni természetes módon érzel rá a dolgokra. Miközben vannak akik azzal vannak elfoglalva, hogy bebizonyítsák, márpedig ilyenek nincsenek, addig valahol egy távoli (nem galaxisban…) helyen, dollármilliárdokat ölnek bele ennek kutatásába. Szóval hogy te hiszel e a dolgokban, avagy sem az a te világod. Egyet viszont nem ártana felfogni, hogy más valósága, sosem lesz a te valóságod. Hogy az élet valójában mir?l szól, azt nem tudom, de azt érzem, hogy valami sokkal többr?l, mint amit mi megélünk. Mindemellett hiszek a szabadságban és hiszek az ember egyéniségében, még a tiédben is, bár ahogy nézem még sok van hátra. Ja… (jaja) és a legfontosabb dolog. Amit ma igaznak hiszel, holnap könnyedén lehet hazugság. A tudósok dolga elhitetni az emberekkel, hogy ami ma tény, az holnap is az lesz, aztán ha ebben hiszel, ne csodálkozz, ha megállsz a fejl?désben. Most pedig jó éjt.

Grey
    Felhasználó

Hogy milyen fajok vannak?
    Tekosziak, Lant-beliek, Fiastyúk-beliek, Andromédaiak, Tau-Cetiek, Procyon-beliek, Sziriusz A-B, Ummiták, Alpha-Centauriak, Arkturusziak, a Szürkéknek több fajtája létezik és számtalan különböz? kinézet? lények.

ZeiolEntay
    Felhasználó

Ez az egy-kett? tiszta holdsárkány…

Névtelen
    Inaktív

Úgy gondolod? Még megsérted vele.. 🙂

kifli89
    Felhasználó

:O akkor ZeiolEntay nem Holdsárkány? Affene, pedig azt hittem :Z
    Földönkívüli fajok? Hm hm….szerintem kifelejtettetek néhány fontosabbat, mondjuk….ah tudjátok, goa’uldok, jaffák, asgardok….

/szarkazmus

Honnan szeditek amúgy is ezeket, amiket említettetek?

ZeiolEntay
    Felhasználó

Ne haragudj drága kifli de én vagyok holdsárkány, de úgylátszik nem értetted a humoromat 🙂

senkise
    Felhasználó

Kifli ajánlom a történelem kicsit mélyebb tanulmányozását, a szavak melyeket leírtál, történelmileg mind létez? személy(ek). A csillagkapu sorozat azon kívül hogy szórakoztató, rengeteg információt vonultat fel, persze egészen más megközelítésb?l. Vannak aki azt hitték, hogy valaki kiszopta a kisujjából az egész történetet, ?k nagyot tévedtek. A szarkazmusod véletlen telibe talált. 🙂

Grey, szerintem Teloszt akartál írni. Hogy a szürkéknek több változata is? Szürke egyszem?, szürke 3 ujjú, E.T., “Mrüke”…, szürke felemás cip?ben…? stb stb 😀 Ne már… Kifli még a szarkazmusával is többre jött rá 🙂

ZeiolEntay
    Felhasználó

Úgy t?nik hogy nekem reptilián lelkem van. Ez most gáz? Tényleg kevesebb érzelmem van.. Meg sose voltam eddig szerelmes (23 vok )..

Névtelen
    Inaktív

A szemed is olyan. ?? 😀

Névtelen
    Inaktív

Mert ha igen, akkor már nem is leszel!! 😀

ZeiolEntay
    Felhasználó

szerencsére nem, csak a lelkem ilyen.. bár nekem tetszene a sárga szem 🙂

Névtelen
    Inaktív

A szem a lélek tükre..a lelked meg majd megváltozik mert az mindíg szokott …. 🙂 De nem jó a sárga szem. Leginkább máj cirózisra enged következtetni.. 😀

Szpacsek
    Felhasználó
    ZeiolEntay wrote
    Úgy t?nik hogy nekem reptilián lelkem van. Ez most gáz? Tényleg kevesebb érzelmem van.. Meg sose voltam eddig szerelmes (23 vok )..

Nem gáz az, én se vagyok már szerelmes soha, és az érzelmeim is kevesebbek, mint másoknak! De lehet hogy tudnék, csak a sok eddigi sikertelen kapcsolatom, meg csalódásaim miatt van így…..   

Névtelen
    Inaktív

Na de Szpacsek! Zone reality csak 23 éves.. 😀

Névtelen
    Inaktív

Szpacsek! Megint eltérúltél a topik témájától……………

Névtelen
    Inaktív

Bár én is. Legközelebb jobban oda kellene figyelni..

Szpacsek
    Felhasználó

Mindenesetre, legtöbben azt mondják, hogy aki 25 éves koráig nem talál párt, társat, n?t
    magának, az utána már ” cseszheti” sajnos…

ZeiolEntay
    Felhasználó

Az az igazság hogy nem is nagyon nézek n?t magamnak.. valahogy nem bír érdekelni XD

ZeiolEntay
    Felhasználó

De visszakanyarodva hogy most kiderült hogy mi vagyok.. Most mit tegyek.. mármint nem tudom hogy miért vagyok itten, mivel saját magam úgy intéztem hogy ki legyenek az emlékeim törölve.. így most mi a küldetésem.. hm hm..
    Nem baj.. mindegy.. megpróbálom akkor technológiailag fejleszteni az embereket az biztos csak jó dolgot szül.. Van pár érdekes ötletem 🙂

Névtelen
    Inaktív

Nem tudod hogy miért vagy itt? Id?vel megtudod!! De az el?z? paranormálra csak emlékszel?, 😀 Ha igen akkor nincs nagy baj..
    Kíváncsi vagyok az ötleteidre 🙂

Szpacsek
    Felhasználó
    Merchard wrote

Gyíkemberek,szürkék,annuakik stb. Ki milyeneket ismer még és mit tud róluk?

Pl. a “Magas sz?kék” — ?k olyanok, mint a skandináv, svéd emberek. 2 méteres magasságúak kb. Vállig ér? sz?ke hajuk van. ( Férfiaknak is- n?knek is.)

Névtelen
    Inaktív

Igen. Olyanok is mászkálnak köztünk általában..
    Én gyíkembert fényképeztem, csak azt ismerem, ha jól tudom, de lehet hogy a magas sz?kéket is.. 😀

wolf
    Felhasználó

A Galaktikus Föderáció
    -link-

A Galaktikus Föderáció Kezdete
    -link-

Ashtar SherAN – =/\= Galaktikus Kódok
    -link-

=/\= Tau Ceti Föderáció
    -link-

=/\=Ndroméda Föderáció
    -link-

Tamas
    Felhasználó
    wolf wrote

A Galaktikus Föderáció
    -link-

A Galaktikus Föderáció Kezdete
    -link-

Ashtar SherAN – =/\= Galaktikus Kódok
    -link-

=/\= Tau Ceti Föderáció
    -link-

=/\=Ndroméda Föderáció
    -link-

Ezeknek a videóknak semmi közük a VALÓDI Föderációkhoz, egy magyar exibicionista n? él vissza folyamatosan Ashtar Sheran nevével!

Hibába figyelmeztettük ezért korábban, hogy bajt fog csinálni magának, mégis továbbfolytatja a szent névvel való visszaélést!

wolf
    Felhasználó

Akkor mihez van közük? Az ? videójának is csak ilyen szint? üzenet értéke van, mint a többiek hozzászólásának ehhez a témához! Ez az ? saját álláspontja, és nem a szövetségé!

Névtelen
    Inaktív

Ezeket az “arc másokat” -feltételezéseket i már 30 évvel ezel?tt közölte az akkori ufókkal foglalkozó havi lap. Ezek egy grafikus elképzelései a fantáziájáról hogy hogyan is nézhettek ki az akkori “szemtanúk” leírásai alapján. Azóta ezek az arcmások elkezdték a saját életüket élni és fel lettek ruházva a mostani elképzelésekkel.
    Viszont akkor még szó sem volt “Galaktikus föderációról” ezek a képek csak a fantázia szülöttei voltak akkoriban. Honnan tudjuk, tudják hogy egyáltalán így néznek ki. Ezek az akkor i grafikus fantáziák most tovább élik az életüket ebben a “csomagolásban”
    Lehet utána nézni…
    (ez csak egy kis szelete az én észrevételeimnek ebben a témában.)

wolf
    Felhasználó

Ez amit Lutyo ide leírtál roppantul laikus és téves megközelítése a valóságnak! Sajnos úgy t?nik te is az ufó szkeptikusok táborát er?síted! ?k a jól bevált szokás szerint spirituális dolgokkal és tanításokkal soha sem foglakoznak, (foglakoztak) ufós újságok, mert nem is az a feladatuk! Nekik eleve más a megközelítési módjuk, és ezért mást gondolnak az ismeretlen dolgokról és az adott témáról! Amiket leírnak azok többsége is csak MEGFIGYELÉSEN ALAPSZIK és puszta elméleti és újságírói találgatás! A legtöbbször a 4. dimenzióból származó ufókat szokták megörökíteni a fényképeken! A magasabb dimenziókból pl. 5-8D-ból hozzánk látogató földönkívüliek pedig fénylények, ezért nekünk érinthetetlen angyali teremtmények, ezért eleve kizárt a fizikai kontaktus! Hogy fizikailag mi is úgy láthassuk ?ket, ahogy ?k minket látnak, ahhoz az ? energiarezgésüket alacsonyabb szintre kell állítaniuk a mi 3D-re és persze az ufóét is! Pl. Alaje is, aki a Plejádokról származik, egyszerre két helyen létezik, a mi 3D-s világunkban, és a jöv?ben a csillagcsaládjával egy ?rhajón! De ? a lélekszerz?désében ezt választotta, nagyon kevesen teszik ezt! Róluk pedig azért nem készülnek fotók, mert azt az ? törvényeik tiltják, és csak ezért ilyen rajzokon vagy stilizált ábrázolásokon láthatók!

Vannak
    Felhasználó

Tévedésbe vagy! 4D-ben vagyunk!(az id? is dimenzió.)

wolf
    Felhasználó

Nem! A 4. dimenzió is matematikai tér dimenzió!

animációk:

Hiperkocka, dimenziók 1-6 dimemzióig
    -link-

4D Hiperkocka
    -link-
    5D-Hiperkocka (Penteract)
    -link-
    6D-Hiperkocka Tesseract
    -link-

Vannak
    Felhasználó

De mondom nem hiszed el hogy 4D-ben vagyunk?

Nem mutatok bizonyítékot de sokan tévhiten vannak a 3D-r?l…4D van EMBEREK.

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 100

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.