Földönkívüli lények kinézete

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Földönkívüli lények kinézete

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 139
  • Szerző
    Bejegyzés
    Merchard
    Felhasználó
    Szpacsek
    Felhasználó

Isomár, a “Koldasi”, a Koldas bolygóról származó lény eléggé randán, ijeszt?en nézett ki… Egy ember a ’70-es években , azt hiszem akkor, találkozott vele. Járt az ?rhajójában is, az Ufo-ban, ahol még több ilyen lény is tartózkodott. Elmentek néhány napra az ?rbe is. Azután visszahozták.
    ( A bolygójukon kevés a szárazföld, és rengeteget esik az es?. Nagy záporok vannak.)

Névtelen
    Inaktív

:O ez mi?

Szpacsek
    Felhasználó

Ez semmi, semmi, Lüty?! A Színes Ufo újságban olvastam! 😐

Névtelen
    Inaktív

Ja, igeen…a színes ufó…….

Szpacsek
    Felhasználó

Azt sokat olvastam. A Színes UFO -t. 🙂 Érdekes dolgok voltak benne.
    2007-ben sz?nt meg.

senkise
    Felhasználó

Nem sz?nt az meg, csak már 5D-ben nyomják… (jujj…)

Szpacsek
    Felhasználó

Jó, hát ezt már akkor sem érteném, ha én lennék az Obi-van Kenobi… De nem is bánom… Szerintem a mai magyar átlag ember annyit se tud az ufókról, meg ufonautákról, mint én. Sokan még csak nem is halottak róluk. ( !!! )

ZeiolEntay
    Felhasználó

Az már biztos hogy idegenek néha emberi b?rbe bújva járkálnak köztünk, de az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom meg hogy valaki ?rlény? Milyen ismertet?jelei vannak.

Névtelen
    Inaktív

Mib?l gondolod hogy idegenek “emberi b?rbe bújva” járkálnak köztünk..de mi célból?? Mert azt írod, hogy:az már biztos..
    De lehet hogy még itt is vannak bel?lük,köztünk a paranormálon..ha már lúd, legyen kövér 🙂

Tamas
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Isomár, a “Koldasi”, a Koldas bolygóról származó lény eléggé randán, ijeszt?en nézett ki… Egy ember a ’70-es években , azt hiszem akkor, találkozott vele. Járt az ?rhajójában is, az Ufo-ban, ahol még több ilyen lény is tartózkodott. Elmentek néhány napra az ?rbe is. Azután visszahozták.
    ( A bolygójukon kevés a szárazföld, és rengeteget esik az es?. Nagy záporok vannak.)

1. Összekevered a Jargával!

2. Magasan fejlett lények, bár nem humanoidból, hanem kétélt?ekb?l fejl?dtek ki.

3. Stefan Denaerde holland gyáros találkozott velük az Északi-tengeren 1967-ben.

4. A 10 fényre lév? Epszilon Eridani-rendszerbe vitték Denaerdét, hogy bemutassák neki és az egész emberiségnek, hogyan m?ködhet egy társadalom tökéletesen megszervezve kizsákmányolás, pénz és er?szak nélkül!

5. Koldasiak mások : egy asztrál-?rhajón jöttek, mivel egy másik világegyetemb?l származnak, és a hatvanas években f?leg dél-afrikai kontaktákkal vették fel a fizikai kapcsolatot.

6. Cikket ezekr?l a Színes-UFO 2005. márciusi számában találni.

A többi stimmel!

( Azért ilyen káosz ufó-ügyben is, mert még a forrásoknak sem vagytok hajlandók utánanézni – de ha valaki tényeket ír, akkor meg kézzel-lábbal tiltakoztok! )

Névtelen
    Inaktív

De Tamás! Te elítélted mindíg a SZÍNES UFÓ stb médiaszennylapokat
    Tényeket ki ír? Ebben a témában tényeket nem lehet írni..akikt?l “utána néztek” azok sem a tényeket írják le. Tényeket ezekben a témákban senki nem tud állítani.Ténynek nevezni valamit ilyen téren,botorság.Akkor. Ha . személyesen látom ,tudom a koordinátáit, topográfiailag is tisztában vagyok a bizonyos dologgal, akkor írhatom tényként..

mara
    Felhasználó

Lutyo!!! Tudsz valamit a karmolásokról? Melyik faj karmolászik és miért??? Mert rajtam állandóan vannak. Évekkel ezel?tt volt egy találkozásom de nem szálltam be az ürhajóba. Mivel nem mutatták meg magukat. Lehet rossz döntés volt.

Névtelen
    Inaktív

Igen Mara!
    Ismer?sök ezek a karmolások egy régi fórumozó elbeszéléseib?l…
    Nem szálltál be, kegyetlen?l rossz döntés volt Mara.. 🙂

mara
    Felhasználó

Mib?l gondolod hogy rossz döntés volt?

Névtelen
    Inaktív

Egyszer? a kérdésed: nem szálltál be..

mara
    Felhasználó

Talán lesz még egy esélyem!! Ugyanott ugyanabban az id?pontban. Ha meg kell tennem akkor úgy is ott leszek!?

Névtelen
    Inaktív

Igen ez így van..ha meg kell tenned, akkor öntudatlanul is azon a helyen leszel és abban az id?pontban amikor kell.

mara
    Felhasználó

Voltál már ilyen szituációban? Vagy hasonlóban persze élesben.

Névtelen
    Inaktív

Voltam. Fárasztó lenne leírni újból, amit számtalanszor megtettem már az el?z? és az azt megel?z? paranormálon..

mara
    Felhasználó

Azért valamit irhatná ha már egyszer itt beszélgetünk. Mi az amit szeretnél? Egy idegen fajjal kapcsolatban??

Névtelen
    Inaktív

Általában merész és bátor vagyok de a kérdésedre adott válaszom nem lenne publikus e helyen.. 🙂

Nick
    Felhasználó
    ZeiolEntay wrote

Az már biztos hogy idegenek néha emberi b?rbe bújva járkálnak köztünk, de az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom meg hogy valaki ?rlény? Milyen ismertet?jelei vannak.

te szerintem az annunakikra gondolsz és nehéz ?ket felismerni mivel direkt a háttérbe vannak húzódva de am a szem mindent elárul ha olyan hüll?szer?, az gáz.

Névtelen
    Inaktív

Fogalom zavarban vagytok ezzell kapcsolatban..

Szpacsek
    Felhasználó

Hát az tényleg lehet hogy összekevertem Isomárt a Jargával, Tamás, mert elég régen olvastam már a Színes UFO-ban, ezeket a cikkeket, és már nincs is meg az az újság, úgyhogy csak fejb?l tudom, de inkább Semjase történetét tudom jobban. 😐

Névtelen
    Inaktív

Nem a Színes Ufóra kell támaszkodni..

Szpacsek
    Felhasználó

Hát mostanában már inteneten is olvasok sok történetet, a Színes Ufó meg megsz?nt már. Pedig nagyon jó újság volt !! Jobb, mint az Ufómagazin !

mara
    Felhasználó

Lutyo!!!! Az e-mail cimem LAN_EMAIL_SUBS

Tamas
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Hát az tényeg lehet hogy összekevertem Isomárt a Jargával, Tamás, mert elég régen olvastam már a Színes UFO-ban, ezeket a ckkeket, és már nincs is meg az az újság, úgyhogy csak fejb?l tudom, de inkább Semjase történetét tudom jobban. 😐

Még mindig össze-vissza beszélsz, kedves Barátom!

Isomár egy koldasi asztrál-?rhajós, Jarga pedig egy bolygó!

– Ne haragudj, de néha nagyon szomorú látni, hogy csak fecsegtek és csak fecsegtek, hogy a fölös energiáitok levezessétek, a maga tartalom viszont nem sokat számít, még akkor sem, ha olykor “magasztosabb” témákat érintetek.

Ilyen “téma-érintés” kapcsán szólok bele id?ként, hogy tolmácsoljam földönkívüli testvéreink üzenetét, pontosabban helyreigazítását.

Csak teljes tudatlanság állapota miatt nem haragszanak rátok, hogy fogalmatok sincs, hogy milyen szent nevekkel dobálóztok!

Mert ha egy kicsit legalább önmagatokat komolyan vettétek volna, akkor pl. azonnal meg tudtátok volna találni ezt az Aranyi László-cikket, akkor is, ha az a bizonyos Színes-UFO példány már nincs a birtokotokba :

-link- > Tartalom > Találkozások

Szpacsek
    Felhasználó

Akkor ezekszerint Isomár a Jarga bolygóra vitte Denaerdét, 1967-ben. s ez a bolygó az Epszilon Eridaniban van.
    De a ” Koldas” az micsoda akkor? Ha szabad tudnom, csak akkor persze…

Szpacsek
    Felhasználó

Ja értem, a koldasi civilizáció, amely egy másik világegyetemben van!
    Engem érdekelne ez a másik világ! Ez hol van? Err?l lehet tudni valamit, Tamás?
    ( Én úgy emlékeztem arra a cikkre, hogy a saját bolygója volt a Koldas, és oda vitte, Denaerdét, megmutatni — de tényleg rosszul emékezhettem arra a cikkre akkor !! Mondom, ez nem nagyon érdekelt annyira, és ezért nem is figyeltem teljesen oda…! Most már majd jobban próbálok figyelni…!)

Lightness
    Felhasználó

Tamas(Tamás) megadod az msn cimedet?
    mert beszélni szeretnék veled 🙂

Merchard
    Felhasználó

.

wolf
    Felhasználó

Kis sétáló idegen az Argentin tv-ben egyik interjú alatt!
    -link-
    -link-

wolf
    Felhasználó

Jaime Maussan – 2005 UFO Konferencia

1 – -link-
    2 – -link-
    3 – -link-
    4 – -link-
    5 – -link-
    6 – -link-
    7 – -link-
    8 – -link-
    9 – -link-
    10 – -link-

wolf
    Felhasználó

Itt is látható egy kis sétáló idegen, akinek színtén vékony kis teste van és ez is nagyon hasónlít a másik felvételre!
    -link-

Névtelen
    Inaktív

Na ja.. 😀 Sok ilyet látni.. 🙂

Nono88
    Felhasználó
    wolf wrote

Itt is látható egy kis sétáló idegen, akinek színtén vékony kis teste van és ez is nagyon hasónlít a másik felvételre!
    -link-

Kezdek aggódni szegény Bear Grylls-ért.Mostmár úgyt?nik a vadonban nem a mérgeskígyóktól kell félnie,hanem az ufoktól :D.Az mekkora lenne,ha egy ilyet enne vacsorára :D!

Nono88
    Felhasználó

A véleményem a legtöbb videóról az,hogy nem minden Ufo,ami “fénylik” :)!Persze,léteznek,de higgyünk mindent el!

Szpacsek
    Felhasználó
    Nono88 wrote

A véleményem a legtöbb videóról az,hogy nem minden Ufo,ami “fénylik” :)!Persze,léteznek,de higgyünk mindent el!

Igen, van ám sok-sok hamisítvány, is !! :Z

Nono88
    Felhasználó

Na ugye Szpacsek?! Ez van.De biztos vanak nem hamisítványok dögivel!

Vannak
    Felhasználó

Igen biztos vannak igaziak is … DE!!!Mivel sok a hamis és ezek az igaziakra is hasonlítanak nem igazán lehet dönteni!!!(Szerintem)

Nono88
    Felhasználó
    Vannak wrote

Igen biztos vannak igaziak is … DE!!!Mivel sok a hamis és ezek az igaziakra is hasonlítanak nem igazán lehet dönteni!!!(Szerintem)

Teljes mértékben egyetértek!!!

Szpacsek
    Felhasználó

Ja, persze ! Tudom !! Hmm, hát én már láttam rengeteg hamisítványt is, meg jó sok teljesen igazit is, úgyhogy én már jobban el tudom dönteni …!

Szpacsek
    Felhasználó

…mármint hogy viszonylag jól el tudom dönteni….. De mindent én sem …!
    Laboratóriumi vizsgálatoknak szokták alávetni ezeket, a szakemberek, hogy eldöntsék, melyik a valódi film, és melyik a hamisítvány…. !

Vannak
    Felhasználó

Ha hamis akkor azt onnan lehet látni hogy az eset túl hogy is mondjam.. direkt szóval hogy ha csak fénypontok meg ienek azt jobban elhiszem mint ha mondjuk 10méterröl teljesen lekapnák….

Asgard
    Felhasználó
    wolf wrote

-link-

kamu 7:00tól látható.

wolf
    Felhasználó
    Asgard wrote

wolf wrote

-link-

kamu 7:00tól látható.

Igen! De valaki lehet sok pénzt keresett vele!
    A legtöbben azért csinálnak ilyen felvételeket!
    És a pozitív lényekkel kell nekünk foglalkozni, nem
    pedig mindig a szürkékkel és a gyíkokkal!

Nono88
    Felhasználó

Érdekes teória…

Vannak
    Felhasználó

Ja…

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 139

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.