Földönkívüli lények kinézete

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Földönkívüli lények kinézete

• This topic has 139 válasz, 1 hozzászóló, and was last updated 5 months by dextrose.
40 bejegyzés megtekintése - 101-140 / 140
  • Szerző
    Bejegyzés
    Szpacsek
    Felhasználó

Az Alfa Draconis (Thubán) nev? csillagról érkez? (reméjük nem érkez?) :O :O 😀 drakonidák uralkodó osztálya, a “Ciakarok” így néznek ki :
    Testmagasságuk 4.4 m–6.5 m, a súlyuk 900 kg. ! (tömegük).
    Szárnyaik vannak.
    Félelemkelt? a kinézetük.
    (A szárnyaik denevérszárny-szer? b?rszárnyak.)

A drakonidák sárkányok, a Sárkány csillagképben élnek, 215 fényévre innen, és érdekeltek a Föld javainak és er?forrásainak a kihasználásában, megszerzésében.

Szpacsek
    Felhasználó

A drakonidák a Galaxis (Tejútrendszer) legel?ször létrejött intelligens faja (a világnézetük szerint).
    Biológiai úton sok-sok világot él?lényekkel népesítettek be.
    A drako–reptilianidák úgy tekintenek magukra, mint az általuk “ellen?rzött” világok –ideértve a Földet is — természetes uralkodóira.
    Az emberiségre pedig mint alacsonyabbrend? fajra tekintenek.
    A Földön él? ?si gyíkfaj — Lacertáék — is a hierarchiában a drako-reptilianidák alá tartoznak.

(Lacerta “népe”, faja a földfelszín alatt él. Itt a Földön.) (A bolygónk ?slakói ?k. Az eredeti “tulajdonosai”.)
    Már a dinoszauruszok korában is itt éltek intelligens lényként Lacertáék.

Zethros
    Felhasználó

Már nem azért de ezt a Lacerta dolgot nagyon bekajálja mindenki.Nem is tudni,hogy igaz-e bármi is abból amit mondott,ha mondott egyeltalán bármit is.A Föld ?slakói?Hát lehet,hogy rég itt vannak de hogy ?slakosok lennének azt kétlem azt meg pláne hogy egy nálunk sokkal fejletebb faj majd meghuzza magát a föld alatt miattunk.A másik dolog meg az hogy ha igaz is és elhangzottak ezek a dolgok akkor azt egy gyík mondta és annak akkor sem hinnék ha igazat mondana,hódító mészárosok!

Szpacsek
    Felhasználó

Igazad van..
    ?k meg azt állítják magukról, hogy ?k a Föld eredeti birtokosai …… (Lacerta faja).

😐 😐

Viszont a drakonidák “?rgyíkok” …..
    Az ? létezésüket egy brazil kontakt is meger?sítette.

Zethros
    Felhasználó

Lehetségesnek tartom ilyen gyíkszer? idegenek létezését s?t de ez a sok mese róluk meg az itteni uradalmukról már néha kínos nem?Persze hogy nem mindenhol eml?sök nyerték az evolúció csatáját vagy nem minden bolygót emberek népesítettek be.Szerintem is vannak gyíkok és tényleg nem valami jó arcok ám biztos van köztük is aki másképp lát minket mint a többség.Az meg nem valószín? hogy ?k lettek volna az els?k,mert akkor már elég fejlettnek és felemelkedettnek kellene lenniük ahoz hogy ne ilyen fosztogató,hódító nép legyenek.Amióta elösz?r hallottam ilyen hüll? idegenekr?l azóta nem is csipem ?ket valamiért egy ösztönös utálat van bennem irántuk.

rrroland
    Felhasználó
    Szpacsek
    Felhasználó
    rrroland wrote

-link-

Ez egy érdekes film. ! Nem tudni milyen lény van rajta…
    De ott van ! Az biztos !

Feje, keze látszik, törzse is . 😐

gabee
    Adminisztrátor

Ez lehet hogy egy materializálódott gondolat. Egy pszeudo-képmás.

Szerintem rengeteg ilyen gondolatforma létezik, ami id?nként láthatóvá válik a mi fizikai síkunkban is.

szabi2121
    Felhasználó
    rrroland wrote

-link-

Ezzel megint csak annyi a bajom, hogy pont akkor rántottak a kamerán egy akkorát hogy vissza játszásnál sem vehet? ki igazán a dolog!

Fake!

Visitor
    Felhasználó

1. Miért kamerázna fényes nappal egy temet?t?
    2. Amikor odanéz a kamerával még kintebb is jön a lény..na persze. Biztos szeret szerepelni.

Névtelen
    Inaktív

Miért ne szeretnének? 🙂

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Nagy a gyanúm,hogy ez csak 1 hülyülés és ezt Adobe After Effects? el csinálták!
    Én is csináltam ezzel a programmal pár effect-et,ha jól kiismered a programot nagyon sok mindent meg tudsz csinálni!

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Nem mondom 100%-ra,hogy ez effect,de nagy a gyanúm a videóval kapcsolatban!

Névtelen
    Inaktív

Sok dolgot lehet látni és filmezni egy temet?ben amit el sem lehetne ép ésszel hinni!! A kételked?knek egy a lehet?ség. Menjenek ki ?k is gyakran és próbáljanak felvételeket készíteni nem a forgószékb?l kell megállapítani hogy valami létezhet e vagy sem. Na persze egy bizonyos képességnek is kell lenni ahhoz hogy valaki sikerrel járjon

szabi2121
    Felhasználó
    lutyo wrote

Sok dolgot lehet látni és filmezni egy temet?ben amit el sem lehetne ép ésszel hinni!! A kételked?knek egy a lehet?ség. Menjenek ki ?k is gyakran és próbáljanak felvételeket készíteni nem a forgószékb?l kell megállapítani hogy valami létezhet e vagy sem. Na persze egy bizonyos képességnek is kell lenni ahhoz hogy valaki sikerrel járjon

Gondolom itt a kitartás képességére gondolsz!? Vagy arr, hogyha eléggé elfáradsz akkor láthatsz fura dolgokat.

Csak végre valami komolyabb dolog történne!!!! Valki fotózzon már egy UFO-t amib?l éppen szálnak ki a lények vagy éppen szálnak be tökmind1, csak történnyen már valami!!!

Névtelen
    Inaktív

Remélem nem arra gondolsz hogy fáradság esetén esetleg az illet? rémeket lát vagy hallucinál…
    Inkább a kitartásra gondolok ami azért nem kis dolog.

Véleményem szerint, arra is sor kerül majd hogy ufonautákat fotóznak “akció közben” 🙂
    S?t azon sem csodálkoznék ha a horizonton ismeretlen eredet? írásokat, ábrákat látnának egyesek és közli a média de szerintem az is hazugság lesz 🙂

szabi2121
    Felhasználó

Hát igen, mint tudjuk a hologram dolog ha igaz akkor el?bb utóbb látni vélünk érdekes dolgokat! Mi van ha ez a hologram projekt azért van, hogy abszolút elfedjék el?lünk a körülöttünk történ? dolgokat! Ha mondjuk ide ér valamelyik anyahajó akkor még véletlen?l se láthassuk, hanem a mély ?r képzeletét kelt? projektjüket nézzük bambán!!

Na ez érdekes!

Logan
    Felhasználó

na ez tényleg érdekes felvetés 🙂

Névtelen
    Inaktív
    szabi2121 wrote

Hát igen, mint tudjuk a hologram dolog ha igaz akkor el?bb utóbb látni vélünk érdekes dolgokat! Mi van ha ez a hologram projekt azért van, hogy abszolút elfedjék el?lünk a körülöttünk történ? dolgokat! Ha mondjuk ide ér valamelyik anyahajó akkor még véletlen?l se láthassuk, hanem a mély ?r képzeletét kelt? projektjüket nézzük bambán!!

Na ez érdekes!

A holgram projekt nem létezik legalábbis úgy ahogy felvetetted. a földi tudomány nem tart még ott hogy ezt a technikát így kivitelezze. Azon kívül minek?Ez csak fantázia..

samsung
    Felhasználó

Bennem sokszor megfogalmazódik az a kérdés, h a NASA vagy akárkik is keresik a földönkívüli életet, miért csak a mi létezésünkb?l indulnak ki? Gondolok itt arra, h mi “szénalapúak” vagyunk, gondolkozunk, mozgunk, szaporodunk, eszünk, beszélünk, hallunk, stb… DE miért ilyen létformák után kutatnak csak? Lehet, h máshol teljesen más számít intelligensnek, életnek. Lehet, h pl szervetlen anyagból álló “lények” illat alapján kommunikálnak. Ez egy hülye példa, de érzékletes. Mindenhol baktériumokat, vizet, stb-t keresünk, ami a mi evolúciónkhoz elengedhetetlenek voltak, de lehet, h máshol teljesen más ez a folyamat. Attól, h nem vesznek kintr?l fura rádióadásokat, még kommunikálnak kint, csak éppen ?k nem hangokat, rezgéseket használnak.

szabi2121
    Felhasználó
    lutyo wrote

szabi2121 wrote

Na ez érdekes!

A holgram projekt nem létezik legalábbis úgy ahogy felvetetted. a földi tudomány nem tart még ott hogy ezt a technikát így kivitelezze. Azon kívül minek?Ez csak fantázia..

Miért is?

Miért ne lehetne ha a fiúk az 50 es évek végén vagy a 60 as éveke elején már a Marson landoltak és nem a Holdon.

Tehát simán el tudnám képzelni, ha már akkor arról nyomtak fals dumát, hogy megyünk a Holdra közben már hetedhét határon túl jártak! Csak gondold végig, hogy te milyen gép el?tt ülsz most és milyen el?tt ültél 10 éve. NA ott egy kicsit gyorsabban peregnek a dolgok még ennél is!

Szóval akár beleférne! Szeirntem!

De nem vetem meg a te véleményedet sem!!!!

Névtelen
    Inaktív

Én arról a “hologram programról” beszéltem, amivel állítások szerint “eltakarják a nagyhatalmak az esetleges földönkívüliek színjátékait vagy pedig megtéveszt? célzattal direkt ufó járm?veket produkálnak a nagyközönségnek….
    Írtam hogy ha már ilyen fantáziálással bírunk akkor létezhet ez a játék fordítva is hogy az ?rbéliek esetleg a te hálószobádba “vetítenek ” óriás pókokat
    ledér csajokat vagy az ablakodon kinézve a @ id? helyett trópusi világ tárul a szemed elé stb…
    Az köztudott hogy a számítógép, internet létezéséhez nem csak emberek hanem a földönkívüliek is hozzátették a maguk tudását.

Szpacsek
    Felhasználó

Igen — szabi2121 — az 1960-as évek elején már biztos ! A Marson kellet hogy járjanak az emberek, méghozzá az amerikaiak és a szovjetek közös ?rexpedíciója volt ott, err?l láttam videót a Paranormálon, amit egy olyan 5-6 hónapja tettek fel.

Na az nekem nagyon tetszett !

Még azt is mondta aki fölrakta ide, hogy ?szerinte már az ötvenes évek végén is jártak a Marson.
    Hát, azt én nem tudom, de a ’60-as évek elején, az valószín?. Elképeszt? lenne… hogy az els? mesterséges holdat a Szputnyik–1-et 1957-ben l?tték föl, és már akkor a Marson is leszálltak volna ?rhajósok ? ? ……
    Szóval én ezért nem hittem az ’50-es éveket ….
    De a’60-as eleje az már csak a videó miatt is ami fel lett téve ide — nagyon hihet?nek t?nik !
    🙂

fics88
    Felhasználó
    samsung wrote

Bennem sokszor megfogalmazódik az a kérdés, h a NASA vagy akárkik is keresik a földönkívüli életet, miért csak a mi létezésünkb?l indulnak ki? Gondolok itt arra, h mi “szénalapúak” vagyunk, gondolkozunk, mozgunk, szaporodunk, eszünk, beszélünk, hallunk, stb… DE miért ilyen létformák után kutatnak csak? Lehet, h máshol teljesen más számít intelligensnek, életnek. Lehet, h pl szervetlen anyagból álló “lények” illat alapján kommunikálnak. Ez egy hülye példa, de érzékletes. Mindenhol baktériumokat, vizet, stb-t keresünk, ami a mi evolúciónkhoz elengedhetetlenek voltak, de lehet, h máshol teljesen más ez a folyamat. Attól, h nem vesznek kintr?l fura rádióadásokat, még kommunikálnak kint, csak éppen ?k nem hangokat, rezgéseket használnak.

Ezzel a dolggal én is így vagyok minden nagy okos tudálékos tojás mindég a mi létformánkból indul ki a víz az oxigén elengedhetetlen meg blaa blaaa……… de tényleg attól hogy nálunk ezek a genetikai csatolások történtek attól máshol nem biztos hogy ezeken keresztül ment végbe minden……….. itt gondolok lehet nem humanoidok pl növény szer?….. esetleg fél szilárd vagy éppen rovarszer? mint a scifikben a természet és a biológia nem csak az emberi világ létezéséb?l áll :\
    sajnos az hogy zöld övezet hát jóóóó csak ott alakulhat ki élet :\ deeee mi van ha nem mi van ha valami a hideg vagy épp a t?z forró környezetben jön létre és alkalmazkodik :\
    Pl a tudósok nagyrésze számolgat meg feltételezésen alapul pl mi zajlik le egy feketelyukban vagy más csillag képeken mivan jártak ott ? :\ távolról szreintem hiába számolgatnak :\ ?k is csak feltételezésekre alapoznak no mind1 🙂 😀 😀

örülnék ha találkoznék végre vmi lénnyel és leüljek vele pókerezni 😀

mulder87
    Felhasználó

Most találtam egy hirt ami ledöbentett és elszomoritott.
    2011 augusztus 21-én eltávozott az él?k sorából BUDD HOPKINS minden id?k legnagyobb eltérités kutatója a Missing Time, az Intruders, és a Witnessed cim? könyvek irója. Nyugodjon békében. R.I.P.

Névtelen
    Inaktív

Ez már volt? Nem is tudom 🙂
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

Egyszer kitettem chatboxba 🙂

Névtelen
    Inaktív

Igen? Akkor jó. Ismétlés a tudás atyja 😀

Nono88
    Felhasználó

*anyja…. 🙂

Névtelen
    Inaktív
    Nono88 wrote

*anyja…. 🙂

Szándékos volt! 🙂
    Mivel vannak kimondottan “n?nem? és hímnem?” szavak,nekem a TUDÁS az hímnem? szó. Ugyan úgy mint pl: orvos,ügyvéd,vödör,
    könyv, vasút,repül?, cip?, üzlet állat stb 🙂
    Ugyan így vannak, n?nem? szavak is. Remélem, ez nem ismeretlen téma. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Ja és az ismétlés is hímnem? 🙂

Nono88
    Felhasználó

Én kérek elnézést! 🙂

Névtelen
    Inaktív
    Nono88 wrote

Én kérek elnézést! 🙂

Belátom 🙂
    Viszont az meglepett hogy a hold n?nem? 🙂
    Ezzel ellentétben a földönkívülieknek nincs nemük, csak hogy a témánál maradjak 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

A Hold, (Luna)?
    Az n?nem?, persze ! Nem tudtad?
    Selena … (= Hold)
    proszelének = a Hold el?ttiek (a mostani Holdunk megjelenése el?tt élt emberek, állítólag.)
    (Mert van egy teória, mely szerint a Hold csak néhány tízezer évvel ezel?tt jelent meg a Föld egén. El?tte egy másik Holdunk volt …. de már az is a 3. Holdunk volt, sorrendben, egymás után…
    A tiahuanacói Napkapun van erre az állítólagos bizonyíték, amit 300 000 éve készítettek Tiahuanaco (kiejtése: Tivanaku) lakosai, az óriások. (Lásd: Szíriat oszlopai c. könyv, 1. kiadás.)

fics88
    Felhasználó

hmmmmmmmmmmmmm :\

bence
    Felhasználó

Err?l mi a véleményetek:http://m.youtube.com/watch?v=UeWXW_hPc80
    És mindjárt 2012

wolfi
    Felhasználó
    wolfi
    Felhasználó

Kis csóka a nagy csóka kezében

wolfi
    Felhasználó
    dextrose
    Felhasználó

Szerintetek miért nehéz elképzelni a földönkívülieket?

Ezen a kérdésen gondolkodtam. Szerintem az a baj, hogy túlságosan antropomorful gondolkodunk.

Egyszerûen nem tudunk elképzelni olyan élõlényeket, melyek teljesen elütnek a földiektõl. Csak olyan dolgokat tudunk elképzelni, melyeket a földön már láttunk, az tök mindegy, hogy milyen bonyolult dolgokat képzelünk el, a földön látottak valamely részét fogja képezni úgyis.

Azt kell, hogy mondjam, hogy sok-sok bolygón olyan lények lehetnek, úgy nézhetnek ki, melyet elképzelni sem tudunk. Nem szabad kar, láb, gömb, fej, szem formájában gondolkodnunk. Akárhogy erõltetjük meg magunkat, nem tudunk olyan elképzelni, amit még nem láttunk.

Ezért aztán, szerintem ilyen másfajta lények láttán azonnali infarktus állna be…márcsak a látvány miatt is…de ezt valaki magyarázta is nekem…

40 bejegyzés megtekintése - 101-140 / 140

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.