Földönkívüli lényekkel való találkozások

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Földönkívüli lényekkel való találkozások

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 78
  • Szerző
    Bejegyzés
    Nono88
    Felhasználó

Azoknak,akik már találkoztak az ismeretlennel!

Nono88
    Felhasználó

Azért hoztam ezt a témát létre,hogy azok írhassanak ide,akik valóban találkoztak a távolból érekezett látogatókkal.Nem tudjuk,mik a szándékaik,azt sem tudjuk,mi jogosítja fel ?ket arra,hogy ártatlan embereken,gyerekeken végezzenek hátborzongató kísérleteket.Nincs joguk,hogy kísérleti patkányokként bánjanak velünk.Mégis ezt teszik és az eltérítettek beszámolója szerint mindezt kegyetlenül ,érzelmekt?l mentesen.Bárki,aki valamilyen formában emlékezik elrablásának bármely részletére,itt leírhatja. A lényeg,hogy az áldozatok tudják,nincsenek egyedül.A rejtélyes álmokban pedig lehet,hogy a valóság rejt?zik…

fics88
    Felhasználó

Nekem van hoyg gyakran olyan álmaim vannak hogy érzem figyelnek van hogy a szobámban vannak de az érzés a leg rosszabb mikor forog a fejem mint ha szoba is forogna és zsibbadó érzés támad és nyugtalan vagyok… nem bírok aludni utána rendesen kényelmetlenül kelek !!!
    de ez a lidércnyomáshoz is hasonló :\ de itt konkrétan sokszor érzem hogy idegenek a képek volt hogy azt álmodtam kirepülök a házon át és láttam ahogy távoldok a házból ki éreztem a leveg?t majd felh?fölé és akkro fleriadtam

Nono88
    Felhasználó

Ezeket sok esetben tapasztalták az éltérítettek.De ha valóban az idegenek m?ve,hogy lehet ezzel együtt élni? félelmetes és rossz belegondolni,hogy azt tesznek velünk amit csak akarnak és nekünk ebbe nincs semmi beleszólásunk! Nem félsz Fics?

HUNSS
    Felhasználó

Nekem két egymást követ? nap olyan volt hogy, azt álmodtam hogy valakik vannak a szobámba, de arra nem nagyon emlékszem hogy milyen figurák, és le akarnak bénítani, valamennyire sikerül is nekik, de a végén annyira küzdök ellenük hogy nem sikerül nekik, ilyenkor ébredtem fel mind a két esetben. De nagyon rossz érzés volt, kb 2-3 hete lehetett. Egy szer meg volt olyan is, de itt nem álmodtam hogy felriadok valami furcsa hangra, valami er?tér féleséget érzek magam körül, és emelkedek felfele, úgy be voltam sz.rva hogy még a szememet se mertem kinyitni, utána azt éreztem hogy elindulunk vízszintesen, nekem legalább is így t?nt, Itt már elkezdtem magamba mondogatni, hogy nekem szabad akaratom van és én ezt nem akarom, ezt elmondtam kb 2x 3x, és éreztem hogy süllyedek lefelé és az ágyamban vagyok, ez után még az er? teret éreztem magam körül még kb 2 percig, utána elt?nt, ez 2 éve történt.

Nono88
    Felhasználó

Hunss.ez nyilván alvásparalízis lehetett,ugyanis ha ?k el akarnak vinni,te hadakozhatsz,mondogathatsz bármit,el fognak vinni!

HUNSS
    Felhasználó

Az els? eset amit leírtam az lehet hogy az volt, de akkor miért csak az a két egymást követ? nap volt? Se el?tte se utána nem volt ilyen soha! A második eset az meg tuti nem az volt, mert ott felébredtem!

Nono88
    Felhasználó

Alvásparalízist bármikor átélhet az ember… 🙂

Kaszai
    Felhasználó

Üdv!
    Új vagyok az oldalon,szóval bocs ha rossz helyre írok:)
    Nekem egy eléggé aggasztó “álmom”(vagy minek nevezzem) volt.

Egyszer csak fel ébredek(iszonyat bódlt állapotban,tompa voltam,és alig voltam eszméletemnél,de még is.)
    A hasamon fekszek,a tévét éjjelente bekapcsolva hagyom mert azon alszom el,egyszer csak fel akartam nézni és meg nézni mennyi az id?,de amikor hátra fordultam(nagy nehezen)a tévé egy viszonylag nem nagy,de er?s fényt adott ami által vissza húztam a fejem,úgy ahogy fel keltem.
    Ezt el játszottam körülbelül háromszor mire fel tudtam nézni egy 2-3 másodpercre és a fényt meg törte egy sötét alak,azt nem tudom mekkora volt,körülbelül közepes nagyságú.
    Durván meg ijedtem,majd vissza hajtottam a fejem ismét ugyanabba a pozícióba mint amiben fel keltem( a hason fekv?s fej lefelé az ágynak póz)majd vissza néztem megint és akkor valahogy le vágtam hogy ez nem emberi lény,nagyon meg ijedtem és ismét vissza hajtottam a fejem,nemtör?döm módon a dologgal mert nagyon féltem.
    Ekkor talán vissza aludtam,vagy nem tudom.
    A következ? emlékben már a hasamra támaszkodva nézek ki az ablakon az ágyból( fogalmam sincs miért de céltudatosan)és néztem a fákat,akkor meg pillantottam egy alakot(valahogy tudtam hogy az ugyan az az alak akit a tévénél láttam,(ekkor szinte már teljesen tudatomban voltam,de még mindig tompán)akkor is láttam hogy mereven áll,aztán magamhoz kaptam és nagyon meg ilyedtem,nagyon nagyon rossz érzés volt,gyorsan vissza feküdtem és el aludtam,reggel szarul keltem.

Az egész alatt félig-meddig tudatomnál voltam,de úgy éreztem mintha le lennék blokkolva,fel nézni is óriási nehezemre esett.

Az “álmomban”vagy miben tökéletesen minden a valóságra hasonlított,minden ott volt ahova raktam,a fák is ott álltak ahogy azt el?tte láttam,és emlékszem hogy akkor már szürkület volt,de még az a sötétebbik része.

Elnézést a rossz fogalmazásért,viszonylag siettem.
    UI.

Voltak fura,idegesít? érzések közben amit már tudtam hogy át éltem párszor éjjelente de akkor olyan tompán hogy nem tudom mi történt,de az a félelem amiket az érzések hoztak az nagyon durva volt…
    Még mindig részletr?l részletre emlékszek erre az esetre,és nagyon megrázó volt.
    Szerintetek?

Névtelen
    Inaktív

Szerintem meg is válaszoltad a probléma okát, még pedig a tv el?tti alatti elalvással miszerint csöndre és sötétre van szüksége a szervezetednek. Ennek oka, hogy az alvást el?idéz? hormon – a melatonin – csak akkor kezd el termel?dni a szervezetedben, ha ez a két feltétel adott. Ha szól a TV, akkor a képerny? fényét a tested nappali világosságként értelmezi, leállítva ezzel az alvásért felel?s hormon termelését A tv hangjai, belekeverednek az álomképekbe és nagyon ijeszt? hatásokat tudnak el?idézni. többek közt olyanokat is amiket itt leírtál. az agynak, kikapcsolódásra van szüksége alvás közben, optimálisan minden zaj forrást kirekesztve mert csak így tudsz rendesen pihenni.
    Az sem elhanyagolható szempont hogy alvás(nyugodt) közben újulnak a sejtek, gyógyul a betegség is, tehát próbáld meg a tv-t alvás el?tt kikapcsolni 🙂

Nono88
    Felhasználó

Én is Lüty?vel értenék egyet. Túlságosan álomszer? ez az egész,bár mondjuk,ha valóban történt volna valami,sem ez lenne az els? eset arra nézve,hogy az események álomként hatnak…

Kaszai
    Felhasználó

Igen,igazatok van,nem is aggaszt már a dolog csak eszembe jutott és gondoltam le írom;)
    A válaszokat köszönöm.
    Egyébként életemben most volt ilyen el?ször,tv nélkül szinte nem is tudok el aludni,évek óta vele alszom:)
    Bár lehet le kéne szoknom err?l a rossz sokásomról,üdv!

fics88
    Felhasználó

én pl tv mellett tudok elaludni. lehalkítom jó halkra alig hallani és elalszom pikk pakk amikor ki van kapcsolva na… olyankor rémálmaim vannak vagy mittom én mik. én ilyenkor érzem ezt a dolgot hogy nem bírok mozogni meg szédülök álmomban kinyitom a szemem és forog a világ nagy nehezen helyre állnak a dolgok. ne mtudom érdekes :\

TurulBoszi
    Felhasználó

Fics Ez csak szimplán, azért van, mert a tudatalattid szimplám magába szív mindent, és mivel a tv az egy manipulatív eszköz, így tvézés közben még, ha nem is figyelsz rá a sok “szart” fel szívja az agyad és nem tudja ezeket hova rakni. Kapcsold ki a tvt azt aludj nélküle. Hidd el csak jobb lesz! 🙂

A másik, hogy gondolom tudod, hogy vannak olyan enzimek és hormonok, amik éjszaka és sötétben termel?dnek. Pl. melatonin. Ekkor termel?dik sok egyéb más mellett. Bármilyen fény forrás hatással lehet a hormonok termelésére. Elég, hacsak a tv megy. Még az is.

Én pár napja aludtam lámpa mellett. Reggel úgy keltem fel, mint egy zombi.(Ugyanazokkal a tünetekkel, mint neked.) Másnap lámpa nélkül aludtam. Elmúlt mindegyik.

Nono88
    Felhasználó

Én kb 10 éve alszom lámpa mellett és úgy t?nik,nincs gond a hormonjaim termel?désével,mert reggel fitt vagyok és pikk-pakk kiugrom az ágyból :D!

TurulBoszi
    Felhasználó

Embere válogatja. Ez olyan, hogy miden betegség egyedi. 2 asztma között is van különbség, még ha ugyanolyanok is. 🙂
    Én csak a problémára írtam egy megoldást.

Kaszai
    Felhasználó

Hát eddig mindig fitten ébredtem,s?t most is.
    Én még mindig ki tartok amellett az érvem mellett hogy ez valós volt,bár ki tudja:D
    Ha az volt,ha nem,az élet megy tovább:D
    Szóval annyira nem is érdekel a dolog,bár a friss élmény eléggé megrázó volt:D

Kaszai
    Felhasználó

Egyébként én is mindig úgy alszom el hogy szinte már nem is hallani,csak meg szoktam a kibaszott tv-t:D
    Elég érdekes,nélküle már nem is tudok aludni,mert jár az agyam minden hülyeségen:D

TurulBoszi
    Felhasználó

Értelek. Visszatérve, erre a fura esetre, tényleg láttad, hogy nem emberi, vagy csak úgy láttad? Mert nem mindegy. Általában a szellemek viselkednek így, hogy csak állnak, és néznek, nem szólnak semmit. Te meg halálra ijedsz. Ufo meg hát az kb leszedál, szóval semmit nem láthattál volna, vagy ilyesmi. Minden esetre azt akarta, hogy észrevedd, tehát megmutatta magát még olyan áron is, hogy sztem tisztában volt vele, hogy megfogsz ijedni. Ha nem akarta volna, hogy lásd tudassa veled azt, amit, akkor nem mutatta volna meg magát, és nem lépett volna veled kontaktusban.

TurulBoszi
    Felhasználó

Ha valós volt a dolog, akkor üzenet jelent?séggel bír. Az kérdés, hogy te ebb?l mennyit sz?rtél le? Annyit, hogy vki járt nálad, vagy ennél többet. Lehet nem is volt képes átadni az üzenetet, vagy megpróbálta csak nem merte, mert megijedtél. Lehet, hogy egy rokonod/szeretted volt.

TurulBoszi
    Felhasználó

A szellemek amúgy is fekete/füst alakban jelenek meg. Tehát a leírásból, erre következtetnék, de ha más volt, akkor is üzenetként fognám fel a dolgot, mert így is megmutatta magát. Vmit rád akartak bízni, vagy vmit mondani akartak…

Nono88
    Felhasználó

Hát ezt sosem tudjuk már meg :)!

Wessyl
    Felhasználó

Éreztétek már azt egy emberen / emberben, hogy nem földi?

Névtelen
    Inaktív

Hogyne! Én sokszor érzem 🙂 Te hogy érzed? Érdekes kérdést tettél fel! 🙂

fics88
    Felhasználó

Naná! elcsodálkozom néha itt a nagyvárosba meg bizonyos “emberek” hogy tudnak egyáltalán életben maradni az abszolút sötétséggel a fejükben O.o

Gabi
    Felhasználó

Én ovis koromban azt hittem, hogy rajtam kívül mindenki szörny, vagy földönkívüli csak emberb?rbe bújtak, de aztán id?vel elmúlt ez az érzés, lehet, hogy valami film vagy hülye mese miatt volt 😀

Wessyl
    Felhasználó

Vagy csak igazat érezted?

Gabi
    Felhasználó

nem tudom, az is lehet 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Nekem csak abban nyilvánult meg az érzés, mikor tegnap (?) … nem tegnap el?tt (?) , na már nem tudom, mindegy. Múltkor kikísértem egyik barátom buszmegállóba. Ahogy felült a buszra, elment, mellém lépett egy furcsa fickó és el?ször mondta ,,Szép id?nk van”. Azután mondta most ne mozduljak (el?ször rablásra gondoltam :D), de ahogy ezt kimondta 10 méterrel arrébb koccant 2 kocsi. Miután mindenki nézte a balesetet, mert magyar emberek ugyebár csak nézik, nem segítenek. Hátra néztem és már az emberke lassan battyogott a park felé. 😀 Ennyi. Nagyon furcsa érzésem volt.

Hogy hogy nézett ki? igazán fel se fogtam, de az biztos hogy utcához képest nem “hétköznapian”, ha mondhatom így. Egy szürke öltönyben volt. Sz?ke haja. És olyan 170 körül. Ennyi amit megjegyeztem 😀
    Vagy csak én éreztem vagy tényleg más világi, ha más nem képessége biztos van. Pozitív élmény volt (nekem).

Gabi
    Felhasználó

Érdekes 🙂

Wessyl
    Felhasználó

was?

Wessyl
    Felhasználó

Ez nagggyon furcsa történet! 😀

Gabi
    Felhasználó

Szerintem patkánypofa csak túl sok mariskát szívtál 😀

Wessyl
    Felhasználó

Gabi! Neeee…. most elindítottad bennem a képzelgést, hogy egy joint mászott be az ablakon!!! xD

Névtelen
    Inaktív

De mi az a mariska? Nem az mászott be? 😮

Gabi
    Felhasználó

😀 😀 😀

fics88
    Felhasználó

csak kine jöjjön majd a lány a TVb?l

Wessyl
    Felhasználó

Gabi
    Felhasználó

Készítsd a turmixgépet!!! 😀

Kaszai
    Felhasználó
    Nandi wrote

Ha valós volt a dolog, akkor üzenet jelent?séggel bír. Az kérdés, hogy te ebb?l mennyit sz?rtél le? Annyit, hogy vki járt nálad, vagy ennél többet. Lehet nem is volt képes átadni az üzenetet, vagy megpróbálta csak nem merte, mert megijedtél. Lehet, hogy egy rokonod/szeretted volt.

Hát lényegében annyi hogy nagyon féltem de miután fel keltem,és el gondolkoztam az eseten hírtelen nyugalom fogott el,és az az érzésem volt hogy ? engem nem akart bántani.
    És szerettem volna megint látni.
    Igen,eléggé érdekes…
    Bocs hogy most válaszoltam,csak nem volt id?m:D

Kaszai
    Felhasználó
    Nandi wrote

A szellemek amúgy is fekete/füst alakban jelenek meg. Tehát a leírásból, erre következtetnék, de ha más volt, akkor is üzenetként fognám fel a dolgot, mert így is megmutatta magát. Vmit rád akartak bízni, vagy vmit mondani akartak…

Én nem hinném hogy szellem volt.
    Bármi is volt,nem bántott,de nem is tett semmit.
    Azt tudom hogy az álom alatt rengeteg fura érzésem volt,amire reggel emlékeztem hogy más hasonló “élményeknél”is éreztem már,éjszaka,egyedül,stbstb(de azokról nincs konkrét emlékem,csak valahogy tudtam hogy már máskor is éreztem ?ket.

bence
    Felhasználó

Bizonyára talán ismertek már, írtam erre a honlapra egy 3. Típusú találkozásomról. A helyzet az hogy megint volt valami, valami különlegesebb… Nem tudom elmondjam-e nektek meberek, ugyan nem ismertek, ti inkább ilyen szellemhív?k vagytok, vagy sci-fi barátok, mert beszeltek szellemekr?l, amit szörnyen ostobaságnak tartok mert nincs oka, miértje, bizonyítéka… Hisztek?

Gabi
    Felhasználó

Hülyének születni kell patkánypofa 😀 neked sikerült.

Kaszai
    Felhasználó

Én,szerény személyem szerint,nem hiszek a szellemes dolgokban:D
    Pataki,veled mi volt?

bence
    Felhasználó

Él?ben láttam egy földönkívülit. Ésküszöm hülyeségnek hangzik de igaz! ( most azt gondolod, ugyanmár pataki01 én is ezt mondanám,) de higgyetek nekem ha akartok.

Az idegen színe a tengerparti fehéres homokra hasonlított, és amolyan birkaszeme volt, hosszú fejjel. A teste egyértelm?en delfinszer? volt, és a hosszú vékony kezeit a testével egy b?rhártya kötötte össze. (Szerintem ez olyan szárnyféleség lehetett) nincs lába de egy izmos farka van.

Összesen kettö volt és szörnyen érdekes dolgot mondtak… Azt hogy azért mutatják be az ?rt, mert z egy Galaktikus Föderációs program. Hogy sok fajt szembesítik az élettel. Most még azt monták, lehet?leg sok fajnak fejlödnie kell, de ez már politika és nem neagyon figyeltem.

Éz az egész mosz januárba történt, hajnalban mikor mar kelt fel a nap, (vidéken élek) papáméknál aludtam majd kimentem leveg?zni. Mikor láttam a hajójukat közelebb mentem, mert nem félek, és nag sci-fi rajongó vagyok nem hagyhattam ki. Kb fél órát tölthettem az ?rben de ez ugye a földön nem volt több 15 percnel. Az ürhajón volt gravitáció…. Aztt tudnotok kell, egy 14 éves gyerek vagyok, nem csak kitaláltam ezt az egészet!

Wessyl
    Felhasználó

Senki nem csinál semmit sem senkinek se nem!

bence
    Felhasználó

Nem veled fogok veszekedni így chatbe te patkánypofa! Ismétlem egy gyerek vagyok és neked nem mondtam hogy higgy nekem, szörnyen ostoba szenalapú lehetsz hogy lapvékony lényekr?l beszélsz, és tudd hogy úgy gondolom a többiek is idióda hablatynak tartják a dumád, de mindegy …

bence
    Felhasználó

Utóirat: várom az idegenektet patkányfej?!

Gabi
    Felhasználó

Érdekes történet Pataki, elég furcsa lények lehettek, én tuti besz@rtam volna ha ilyenekkel találkoztam volna. 🙂

bence
    Felhasználó

Ne képzeljétek annyira ronda, csúfmegjelenés? kreatúráknak, igazából nagyon sima volta b?rük…

Én az idegeneket cs?nya, star trek szer? lényeknek képzeltem ?ket.

Apropo patkanypofa, ne haragudj iméni viselkedésemért, de ez pont olyn hihetetlen mint az én történetem. Hogy néznek ki a veled találkozó lények? Fémesek, vagy b?rük van, mert egy ismer?söm beszámolt a szobájában mászkáló ” alakzatokról” …

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 78

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.