Gabonakörök

News Fórumok UFO-k UFO technológia Gabonakörök

Ennek a témakörnek tartalma 31 hozzászólás, 0 résztvevő. Utolsó frissítés:  wolfi 6 éve, 5 hónapja telt el.

32 bejegyzés megtekintése - 1-32 / 32
  • Szerző
    Bejegyzés

gabee
    Moderátor

Itt egy érdekes alakzat.Beacon Hill, near Highclere, Hampshire July 21, 2002A mindent látó szem Nagy Magyarországot ábrázolja. Mire utalhat ez? Magyar csalók lennének?Tényleg, az nem furcsa, hogy pont szem alakja volt egykor az országnak? Ráadásul a szemgolyó Budapest :O

Névtelen

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Gabee a profi gabonakör készít?knek ez egy nagyon könny? munka! Én szerintem az nem nagy Magyarország csak azt látod benne!
    Láttam én már ennél sokkal nagyobb és bonyolultabb rajzokat amiket pár ember csinált egy hosszú éjszaka alatt.

Névtelen

Én láttam már gabonakört kialakulni egy pár másodperc alatt a dominóhoz tudnám hasonlítani amikor felállítva egymás után d?lnek el . egy hangjelenség volt ami inkább halvány zümmögéshez és zúgáshoz volt hasonló. Ebb?l nem írnál egy Esettanulmányt? 🙂

Névtelen

Nem. Viszont másról szívesen! 🙂

Névtelen

Hogy is van ez Gabee? Ezt én kérdeztem? Már mint az eset tanulmányt Vagy mégsem? ? ? :O Vagy akkor ne én írjak tanulmányt?? Én ebben szkeptikus vagyok Úgy értem a m?vi körökben..

Névtelen

Tehát hogy tisztán látó legyek:
    Szkeptikus szót nem szabad leírni többek között ha már leírtuk, ha nem jó szövegtartományban van akkor scc… értelmezni nem lehet amit írtam mert miért kérdezném meg hogy esettanulmányt tud e írni mikor ez nekem semmiféle szándékomban nincs. Ez most egy hülye játék vagy ha komoly akkor inkább nevetséges. miért kell a szövegembe egészen mást beletenni?
    Ha azt írom–bocs—hogy nyald ki a seggem akkor nyilván jogosnak érezném a törlést minden vonalon 😀 😀 Ezt le kellett írnom!!! Lehet máris törölni és ezért nem fogok méltatlankodni 🙂 Csak ha teljesen meg van változtatva a hozzászólásom és olyan van benne amit én nem írtam!!! Lehet törölni azonnal a @ ba Bocsi 🙂
    Ha már ennyire kihoztátok bel?lem a nem nagyon teccikamitcsináltok -at akkor remélem nincs a feledés homályába burkolva Tamás rendszeres tagok alázása akiket folyton hígagyú picsától kezdve mindennek elmondott itt a fórumokon és nem kerültek törlésre. Ezt is törölheted és vele együtt engem is ha jónak látjátok! Köszi 🙂

Névtelen

Furcsa igen hogy pontosan szem alakja van Gabee mert ezt csak néhány elvetemült csinálta hogy elkápráztasson benneteket!!!!! Viszont utálom ha a farok csóválja a kutyát. így már érthet? virág nyelven?????? Ezt is töröld!!!

Logan
    Tag

😀

timea
    Tag

XD 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Én már láttaam olyan gabonaábrákat is a Youtube-on videók formájában .. hogy azokat aztán biztos hogy nem készíthette ember.. pláne nem 1 éjszaka alatt… Egy egész m?vészcsoportnak is vagy 2 hét kellett volna hozzá legalább, ha egyáltalán meg tudták volna alkotni. Az egyik egy földönkívüli lényt ( szürkék közül ) ábrázolt.
    Nagyon precíz geometriai ábrák is vannak a gabonaábrák között. Mindjárt belinkelek egyet-kett?t.

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Na pl. ez. 2:45-nél és 2:22–nél.

Ez is gabonaábrás videó ! :

-link-

Szpacsek
    Felhasználó

Nem minden gabonaábra kör alakú, úgyhogy ma már eléggé helytelen kifejezés a ” gabonakörök”, helyette inkább a ” gabonaábrák”–at kellene használni… de ez még nem terjedt el.

Szpacsek
    Felhasználó

Itt Hatvan mellett Heréden is volt gabonakör.
    -link-

Ez egy sima kör. De úgy van megalkotva– ahogy a videón az ufológus jól el is mondja– hogy azt ember nem csinálhatta, csak egy speciális, földön kívüli típusú energianyalábbal lehetett ezt létrehozni.
    Vagy ahogy a filmen mondja az ufológus: Egy UFO is leszállhatott, és az is készíthette — de ez a ritkábbik készítési módja a gabonaköröknek. Én már láttan itt a neten, nappali gabonakörök készülését, és ilyen röpköd?, ” kis fehér fénypamacsok ” csinálták. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

-link-

Gyönyör? ábra van 2:36–nál, és 2:42–nél !

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Ezen meg 2:45-nél és 3:00-nál kell jól megnézni …! Meg 3:16–nál ! 🙂

Névtelen

Igen Szpacsi! Ezek igazi “mennyei alkotások” emberi lábak ezeket nem tudják létrehozni még ha százan vannak akkor sem 🙂

Névtelen

Félelmetes, hogy mennyire nem gondolkodtok. Már nem azért, ez mondjuk természetes, mert mi már az új generációhoz tartozunk, akik jóval kevésbé informáltak.
    A lézer energianyaláb fejlesztésére már Németországban szigorúan titkos körülmények között kísérletet tettek. A lézert is ellopta Amerika, – mint ahogy sok minden mást is – és továbbfejlesztette. Nem csupán világításként, de fegyverként is kiválóan hasznosítható. A 80-as évek végén már kozmoszvédekezésre is próbát tettek, és dél Afrikában lel?ttek egy ufót pusztán lézerrel. A lézert, miután belátták, milyen hatékony fegyver, igyekeztek kiiktatni a nyilvános szemléletmódból, így mint fegyverrel, kés?bb már csupán a sci-fi irodalom foglalkozott vele. 2000-ben a legnagyobb titokban – nem csoda, ha senki sem tud róla – már a NASA is kipróbálta, az ?rben felrobbantottak vele egy meteort. Mára már olyan technológiai formája is lehet, hogy messze az ?rb?l ember készítette repül?kkel (akár ufó alakú repül?kkel, mert honnan tudhatjuk, hogy a nyilvánosságtól elzártan hogyan fejl?dött tovább a repüléstechnika) lazán készíthetnek gabonaköröket, aztán ezt is az ufókra terelik, hogy az emberben még csupán a gondolat se merüljön fel, hogy már ennyire el?re jár “kormányunk” a fegyverkezéstudományban, és még azok sem tudnak err?l, akik napi szinten olvastak hadtörténetet, stratégialapokat, és honvédelmet.
    Para

Névtelen

Mindenesetre érdekes elmélet, hogy ufók készítik, mások a gén mutált kengurukra esküdnek, megint mások, hogy profi grafikusok. Egy biztos, csakis elterelés állhat mögötte, nem gondolnám, hogy ezek az ábrák jelentéstartalommal bírnak. Mindenesetre azon komolyan el kellene gondolkodni, hogy a nyilvános tudomány, és a titkos tudomány nem ugyanaz, tehát mást tudhat a technológiáról egy átlag ember, és mást egy beavatott. A cenzúrált technika több, mint 100 évvel meghaladja a jelenlegi ismereteinket.
    Például bizonyára arról keveset tudni, hogy a nagyvárosok nem csupán lekamerázottak, de h?kezeltek, és hallgatottak.
    Arról is keveset hallhattok, hogy már vannak Hold, s?t Mars kolóniáink is. Valamint, hogy létezik id?járás módosító technológia, égholográfia, és mesterségesen el?idézett mágneses térzavar, vagy betegségblokád.
    A m?holdak pixel s?r?sége olyan magas, hogy el tudják olvasni a kezedben lév? újságot, s?t, még az is elmondható, hogy képesek már a gondolat érzékelésre is, tehát kétszer gondoljátok meg, utcán mit gondoltok, mondtok. Ezek is jól mutatják, hogy a telekommunikáción túl jóval bonyolultabb technológiával is bír az emberiség.
    Para

Szpacsek
    Felhasználó

Gondolkodunk mi ! Én biztos ! Pl. hogy kik csinálják a gabonaköröket, azon is gondolkodtam. ! De én már tudom, hogyan készülnek, mert láttam a saját szememmel — tévében, interneten — hogy sikerült lefilmezni ahogyan azok a 2-3 méter magasságban röpköd? kis fehér “ködfoltszer?” ektoplazmák vagy micsodák — megalkották a gabonaábrát. Az éjszakaiak is így készülhetnek.

Szpacsek
    Felhasználó

Akkor ez ( a fehér folt ami készíti a gabonakört ) lézer energianyaláb lenne ? …szóval lézerb?l van ez az “ektoplazma”?
    Nem hinnén de nemtudom hogy mib?l van és lehet hogy küldik, irányítják UFO-kból távolabbról. Tényleg fogalmam sincs. :|:Z

Szpacsek
    Felhasználó

Meg ott volt a videómon amit betettem, a szürke lény arcmása. Ha a földi emberek csinálnák, a gabonaköröket, akkor miért szürkéket ábrázolnának rajta ?? Ha viszont szürkék készítik, akkor mindjárt jobban érthet?.

Vagy megtévesztésb?l, földi m?vészek, grafikusok csinálták volna ? ?

Névtelen
    Para wrote

Félelmetes, hogy mennyire nem gondolkodtok. Már nem azért, ez mondjuk természetes, mert mi már az új generációhoz tartozunk, akik jóval kevésbé informáltak.
    A lézer energianyaláb fejlesztésére már Németországban szigorúan titkos körülmények között kísérletet tettek. A lézert is ellopta Amerika, – mint ahogy sok minden mást is – és továbbfejlesztette. Nem csupán világításként, de fegyverként is kiválóan hasznosítható. A 80-as évek végén már kozmoszvédekezésre is próbát tettek, és dél Afrikában lel?ttek egy ufót pusztán lézerrel. A lézert, miután belátták, milyen hatékony fegyver, igyekeztek kiiktatni a nyilvános szemléletmódból, így mint fegyverrel, kés?bb már csupán a sci-fi irodalom foglalkozott vele. 2000-ben a legnagyobb titokban – nem csoda, ha senki sem tud róla – már a NASA is kipróbálta, az ?rben felrobbantottak vele egy meteort. Mára már olyan technológiai formája is lehet, hogy messze az ?rb?l ember készítette repül?kkel (akár ufó alakú repül?kkel, mert honnan tudhatjuk, hogy a nyilvánosságtól elzártan hogyan fejl?dött tovább a repüléstechnika) lazán készíthetnek gabonaköröket, aztán ezt is az ufókra terelik, hogy az emberben még csupán a gondolat se merüljön fel, hogy már ennyire el?re jár “kormányunk” a fegyverkezéstudományban, és még azok sem tudnak err?l, akik napi szinten olvastak hadtörténetet, stratégialapokat, és honvédelmet.
    Para

Gratula hogy csak te tudsz róla Para 🙂
    De nevetséges azt gondolni hogy az emberek készítik a köröket lézerrel megtévesztés céljából. Én tapasztalatból beszélek és nem hinném hogy emberi irányítás alatt történt a gabonakör pár másodperc alati kialakulása. tudod Para, más az elmélet és más a gyakorlat…

Névtelen

Többek között ezért a vélemény különbség köztünk mert én nem Joutubos videók és teóriák alapján beszélek hanem tapasztalatból. Itt van az ellentét ..

Névtelen
    lutyo wrote

Para wrote

Para

Gratula hogy csak te tudsz róla Para 🙂
    De nevetséges azt gondolni hogy az emberek készítik a köröket lézerrel megtévesztés céljából. Én tapasztalatból beszélek és nem hinném hogy emberi irányítás alatt történt a gabonakör pár másodperc alati kialakulása. tudod Para, más az elmélet és más a gyakorlat…

Szomorú, milyen valótlanul tengeted mindennapjaidat. Nyilvánvalóan ismered azt az ókori kijelentést, hogy bort iszik, és vizet prédikál. Jelenlegi kormányaink nem csupán politikailag teszik ezt, hanem technikailag is. A jelenlegi nyilvános technikai ismeret, bármennyire is korszer?nek t?nik, k?korszaki állapotot tükröz ahhoz képest, ami a földalatti hangárokban folyik. Tamással ilyen szinten egyet kell értenem, mikor azt írja, hazugság minden. Az is!!!
    A nyolcvanas évek óta nem történik más, mint butítás, és a jeles gondolkodók, kutatók, alkotók kiiktatása. Az, hogy a telekommunikáció fejl?dött, illetve az ezotéria virágzik, még semmit nem jelent abból, hogy az emberiség fejl?dött volna.
    Az emberiség fejl?dése az ókori Hellász bukásával befejez?dött!!! Róma már csupán összelopkodta az ismereteket, finomította a görög építészeket. Az antik istenimádatban is nagyon jól tükröz?dik, hogy egy az egyben lemásolta a görög hitvilágot. Róma bukásával Európa visszaesett a barbarizmus szintjére, a tizenkilencedik századig pedig arisztokratikus rabszolgatartás folyt. Az akkor felbukkanó m?vészet, és nacionalizmus sem más, mint az ókor ismereteinek újbóli felébresztése, a materiális mesék kialakítása, a huszadik században pedig a nevetséges politikai területháború folyt.
    Arról, hogy a történelem során esetleg a Habsburg ház, Amerika az emberiségt?l függetlenül hogyan fejl?dött, arról SEMMIT nem tudni! És mivel 2000 éve a vallásos butítás folyik, ezért a mai emberi gondolkodás ég-föld távolságra került az ókori m?velt gondolkodástól. Az ember lejjebb van ma, mint egy ókori, szánalom a mai civilizáció.
    Ezen gondolkodj el, miel?tt cinikus tudatlanságoddal megjegyzést f?zöl másoknak!
    Para

Névtelen

Nem szoktam tengetni a mindennapjaimat. Nem ismersz nem mondhatsz személyes véleményt!

Az sem érdekel hogy kivel értel egyet és kivel nem.
    A te igazad a megingathatatlan számodra most már látom de azt nem veszed tudomásúl hogy másnak lehet esetleg nagyobb igazsága.

“”Például bizonyára arról keveset tudni, hogy a nagyvárosok nem csupán lekamerázottak, de h?kezeltek, és hallgatottak.
    Arról is keveset hallhattok, hogy már vannak Hold, s?t Mars kolóniáink is. Valamint, hogy létezik id?járás módosító technológia, égholográfia, és mesterségesen el?idézett mágneses térzavar, vagy betegségblokád.
    A m?holdak pixel s?r?sége olyan magas, hogy el tudják olvasni a kezedben lév? újságot, s?t, még az is elmondható, hogy képesek már a gondolat érzékelésre is, tehát kétszer gondoljátok meg, utcán mit gondoltok, mondtok. Ezek is jól mutatják, hogy a telekommunikáción túl jóval bonyolultabb technológiával is bír az emberiség.”””

Akkor viszont azt nem értem, hogyan nem fejl?dött az emberiség
    az ókor óta s?t tudásban még attól is lejjebb van.
    Személyeskedést jó lenne mell?zni…..

Amper91
    Tag

Szpacsi elkell hogy szomorítsalak, a tévében is volt róla videóinterjú, hogy amit te a videón láttál, az a 2-3 gömb ami a gabonaalakzatot megalkotja, valójában ügyes számítógépes trükk. A tv-ben volt a csávóval interjú, és egy programmal újra megcsinálták ugyan azt a videót, símán!.

Szpacsek
    Felhasználó

Akkor is valami hasonló módon készülhetnek a körök meg az alakzatok. Éjszaka figyeltek már meg ilyen fényeket a gabonaábrák keletkezési helyén.
    Ufót viszont általában nem látni a gabonaábráknál, úgyhogy úgy néz ki, nem kell egy egész ufónak megjelenni, leszállni a helyszínen, ahhoz, hogy ezeket a jó kis (jó nagy!) ábrázolásokat elkészítse. Ezért gyanakszok én azokra a fényekre….. Valami intelligens plazmagömbök lehetnek.

Szpacsek
    Felhasználó

Vannak ún. energiagömbök, plazmagömbök.

Névtelen

Nyugi Szpacsi hidd el hogy nem lézer parádé 😀 🙂

wolf
    Tag

Avebury Trusloe – Wiltshire 2013 July. 7.
    -link-

wolfi
    Felhasználó
32 bejegyzés megtekintése - 1-32 / 32

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.