Gömbvillám megjelenések elemzése

News Fórumok Parajelenségek Beszámolók Gömbvillám megjelenések elemzése

• This topic has 5 válasz, 5 hozzászóló, and was last updated 5 years, 10 months by Névtelen.
6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
    Tachyon
    Felhasználó

Ki milyen gömbvillámot látott?

Tachyon
    Felhasználó

Kb. 2 héttel ezel?tt láttam olyan gömbvillámot, ami nagyon gyorsan mozgott, t?lem kb. 30 méterre volt 25cm átmér?j? fehér tompa fény?.

fics88
    Felhasználó

Nekem gyerek koromban volt 1 élményem villámcsapással függött össze!
    Épp nyári délután volt ilyen vacsórára voltunk hivatalosak a szomszédba, viharos volt az id? fekete felh?k és nagy szél volt! villámlott is de alig dörgött és becsapott a házba majd hírtelen csak fehérség volt pár pillanatig szólítottuk 1mást de nem láttunk semmit majd vissza jött minden mint ha tejben úsztunk volna és aztán nem tudtuk mi történt az ég?k elpukkantak 2 tv meg sült érdekes volt kb10en voltunk a konyhában de aki az emeleten volt nem érzékelte csak mi a konyhában ezt a fehér semmit végülis

Wessyl
    Felhasználó

Nekem egyik ismer?söm élt át hasonlót mint ahogy fics88 leírta.

Herias
    Felhasználó

Egy Heves megyei falu temetőjében történt nemrégen egy jelenség, ami eléggé lerombolta a sírokat. Sokan gömbvillámra tippelnek. Szerintetek mi történhetett? Mi a véleményetek a jelenségről?

Névtelen
    Inaktív

Én a szemészetet komolyan mondtam [url=http://www.testking.net/testking-300-206.htm]300-206 pdf vce – testking[/url] . Ott vannak komoly eszközök, érdemes lenne felkeresni egyet!

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.