Gumiszoba

News Fórumok Kávézó Társalgó Gumiszoba

• This topic has 242 válasz, 19 hozzászóló, and was last updated 6 years, 4 months by Névtelen.
50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 243
  • Szerző
    Bejegyzés
    Wessyl
    Felhasználó

Ennek a logós dolognak fele baromság 😀

De természetesen ki mit hisz el.

Névtelen
    Inaktív

Nos hát szóval tehát, ezt a pr?deknek nem kell olvasni. Úgy gondolom, milyen könny? kitalálni és fokozni a rezgéseket spirituális szinten. 😀 Bár nekem egy kóbor gondolat erejéig sem jutott volna eszembe egy kristály cél eszközként való alkalmazása.Esetleg fülbevalónak vagy más területet befed? dísznek.. De belátom, mindig van új és újabb marhaság a nap alatt..Nem kétlem ennek a dolognak az el?nyét rezgés szinten 😀 de nekem valahogy nem tetszik. Ki tudja, nem e kel ki bel?le id?vel egy reptilián……….Na és a férfiak? Nekik nincs szükségük a rezgésekre? Ja, hogy ?k hordjanak láncot vagy karköt?t hmm…

+16 -link-

Wessyl
    Felhasználó

Én hordok 😉

Névtelen
    Inaktív

Valaki bejelölt a fészen…
    Profil kép,rendben… Háttér kép háát nem nagyon szeretem a szárnyas angyalkákat de Isten neki, fakereszt, ha már bejelölt, üsse k?.
    Még túl sem jutottam a fent idézett angyalkák dundi arcocskáinak és lábacskáinak szemlélésén, mikor a szemembe ötlenek a bejelöl?, magáról írt bemutatkozó sorai, így, egy az egyben:

Ki vagy te, hogy bíráld az életet, amit élek? Nem vagyok tökéletes. Nem is azért élek, hogy azzá váljak, de miel?tt mutogatni kezdenél, gy?z?dj meg róla, hogy a te kezeid tiszták!”

H?ha! Ennek fele sem tréfa, még nem is ismerjük egymást és máris nekem támad?? Szabadkozni nem tudok hogy hát nekem aztán eszem ágában sincs róla semmiféle rosszat gondolni az meg hogy nem tökéletes, nem baj, hisz ki az aki teljesen tökéletes?Amúgy abból is látom hogy engem jelölt be 😀 Talán csak az angyalkák de ugye technikai okok miatt ?k nem tudnak a fészen bejelölni. Meg ott van hogy miel?tt mutogatni kezdenék rá, gy?z?djek meg arról hogy a saját kezem tiszta e? Megnéztem, meggy?z?dtem és arra az álláspontra jutottam hogy tiszta. Miért? Az övé nem?? Továbbá, nem is azért él hogy tökéletessé váljon. Na hát ezzel kicsit egyetértettem vele mert hogy mióta ember él a földön, azóta nem tökéletes.
    A lényeg az hogy nem jelöltem vissza…. de hogy miért? nem tudom. Talán egyszer, majd. Ha megpróbál szépen bemutatkozni. Egy angyalhoz méltón 🙂

-link-
    😀

fics88
    Felhasználó

kemény 😀 😀 vigyáz fel ne hívjon telefonon 😀

Névtelen
    Inaktív

Van aki FELÁLDOZZA és van aki ELADJA. Mi a különbség? Spirituális szempontból nyilván az hogy feláldozza. De miért áldozza fel valaki a lelkét és az mit jelent? Esetleg odaadja valakinek akinek rossz a lelkivilága vagy tán olyan felemelkedett a lelke az illet?nek hogy már nincs rá szüksége, elboldogul lélek nélkül is?Talán lelketlen lesz ebb?l kifolyólag? Ezt a jelz?t jól ismerjük. Lelketlenek a gonosz emberek a csalók a szélhámosok, ne soroljam tovább. Na most ha feláldozta a lelkét akkor nincs lelke és egy újat kell szerezni? Vagy van akinek két lélekre van szüksége? Á nem hiszem. Akkor csak szabadon akar uralkodni más lelkén? Vannak ilyen gonosz és kapzsi emberek hogy nem elég nekik a maguk lelke még vásárolnak egy másikat is.Tényleg drukkolok a hölgyeménynek hogy sikerüljön egy olyan emberre találni az árverésen aki megérdemel egy lelket.és nem fogja nagyon kihasználni és nem lesz t?le skizofrén és boldogan él míg a végén az Úr kegyelmébe ajánljhatja mind a két lelkét. Ámen.
    :D))

-link- 🙂

Névtelen
    Inaktív

Gyurcsok József a Budapest Tv-nél kezdte karrierjét: emelt díjasan hívható számokon beszélgetett beteg és elkeseredett emberekkel, akiknek állítása szerint gyógyító energiát küldött a képerny?n keresztül. Miután szigorították a természetgyógyászat gyakorlásának szabályait, megfelel? végzettség híján egyházat alapított. Tavaly még megjósolta, hogy az idén október 6-ig mindenképpen kitör a világvége, majd végleg elt?nt a tévéképerny?r?l.

Furcsa tapasztalataim gy?lnek ezekkel a lelkekkel foglalkozó emberekkel, akik f?leg önmaguk szorulnának sürg?sen vagy gyógykezelésre vagy büntetésre. Azt vettem észre hogy ezek hazudnak, csalnak, becsapnak, tehát, szélhámoskodnak. Miért jó ez nekik? Talán mert szeretnek tetszelegni a “megment?,a mindenható,és a nélkülözhetetlen” szerepében a rászorulókkal szemben. a magánéletük(tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek) és a lelkük feketébb a koromnál.Mégis talpon maradnak és mint akinek páncélból van a b?r a képén rezzenéstelen arccal folytatják tovább káros tevékenységüket a népszer?ség és az anyagi megfontolás b?vkörében.
    De ki tör?dik, jelen esetben Gyurcsok kutyáinak lelki és testi egészségével. Á nem ?. Hanem az állatvéd?rség akik segitségükre siettek.Szégyen. Aztán vannak akik az ilyen “megmondó’ embereknek elhiszik a zavarodott meséit. Am lelkül rajta 🙂
    -link- a vanília fagyihoz meg már hideg van ma éjszaka.. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Egy kis emlékeztet? mert úgy látom a határid?s “munkák” sorban elmaradnak és az ebben hív?k mélységes csalódásban leledzenek de azért lesik, várják az újabbnál újabb határid?ket melyeket vagy megel?z vagy nem, valamiféle kimagyarázás de legtöbb esetben teljes a csend és mint ha mi sem történt volna, egy id? után újabb ás újabb “határid?k” és hazugságok látnak napvilágot.
    Nem rég éheztette ki a kutyáit Gyurcsok József spiritiszta de még sem lehet nyugalomban, immár nem a szerencsétlen kutyáitól, mert azoktól eddig teljes lelkiismeret furdalás nélkül megvolt.Akkor is megvolt mikor a színpadon a kiválasztott embereket “gyógyította” ,hogy sikerrel e azt azok tudnák megmondani ,bár beszéltem egy pár emberrel kiknek annyit ért a hókuszpókusz mint halottnak a csók. De nem is ez a lényeg.A lényeg itt van már pár napra esetleg pár hétre, ugyanis szörny? csapás fogja érni a földet és 7 azaz hét hónapra megáll az élet…De ? megússza, ugyanis egy jurtát nézett ki magának egy hegytet?n, felszerelkezve mindenféle túlél? cuccossal. Ha nem következik be pár nap vagy hét múlva a beígért csapás, csak remélni lehet hogy ott marad fent a hegyen a jó magasban a jurtában és a kecskéket fogja gyógyítgatni ,bár azért egy árva petákot sem fog bezsebelni..

-link-

-link-
    🙂

Névtelen
    Inaktív

Névtelen
    Inaktív

Ejnye bejnye már megint ezek a “gyógyítók” Nem tudják megérteni hogy a szabály az bizony szabály még ha pl Gy?zikére stb nem is vonatkozik.. 🙂
    Tanulság: számla nélk?l semmit se áramoltassunk, f?leg energiát ne,:D

-link-

Névtelen
    Inaktív

Több helyen találkoztam ezzel a cikkel, Ezért pár gondolatot f?zök hozzá lehet?ségeim (nem tudásom) szerint 🙂

“”a repül? csészealj-észlelések számának folyamatos csökkenése, valamint az évtizedek óta tartó hiábavaló próbálkozás, hogy perdönt? bizonyítékra leljenek a földönkívüliek létezését illet?en, UFO hív?k egy csoportját arra készteti, komolyan vegyék fontolóra, hogy végleg befejezik ez irányú tevékenységüket, mivel egyre er?sebb bennük a gondolat: Az idegenek talán mégsem léteznek?””

A repül? csészealjak, s?t bögrék száma sem számszer?leg sem gyakorlatilag nem csökkent. Az évtizedek óta tartó “hiábavaló” próbálkozás sem csökkent, s?t, nem is kell már próbálkozni mert akinek szeme és megörökítésre alkalmas célezköze van az úgyis felveszi. Ezzel csak az a baj hogy a laikus nem tudja eldönteni hogy mit is vett fel.Erre valók a komoly kutatók akik valamennyit értve a jelenségek tanulmányozásához, ki tudják(nák) sz?rni a vadludat vagy a mászó bogarat amit esetleg az amat?r kutatók ufónak hisznek. Viszont az UFO hív?k jól teszik ha abbahagynák ,nem tapasztalt tudásuk és hozzá nem értésük alapján a a mindenféle kacat fotózását és f?leg nem raknák fel mindenhova megtévesztés vagy esetleg jóhiszem? meggy?z?dés alapján mert ez csak zavart és megtévesztést okoz.

“”A folyamat részeként Angliában már eddig is több tucat olyan kisebb közösség szüntette be végleg tevékenységét, amelyek a repül? csészealjak és más azonosítatlan járm?vek megfigyelésére, kutatására jöttek létre, november 17-én, a Worcesteri Egyetemen pedig, Nagy-Britannia egyik legjelent?sebb UFO kutató szervezete tart nagyszabású konferenciát, amely egyetlen egzisztenciális kérdés köré épül: Van-e bármiféle jöv?je az UFO jelenségek kutatásának?””

Így van. a közösségek, nyugodtan beszüntethetik áldásosnak és eredményesnek nem t?n? munkájukat. Nagy-Britannia legjelent?sebb kutató szervezetei tarthatják a nagy gy?lést hogy van e valami értelme a kutatásoknak ha csak nem szenvednek amnéziában hogy náluk nem is olyan régen megnyitották a secret ufó aktákat. Vagy tévedés volt? Vagy azóta totálisan egy darab csészealjat sem látott senki az érdemleges kutatók közül? Nem hiszem. Teljesen más oka van ennek a meghátrálásnak.

“”A Különös Jelenségek Tudományos Kutató Társasága (Association for the Scientific Study of Anomalous Phenomena ? ASSAP) egy 1981-ben alapított, önmagát oktatási és kutatási szervezetként aposztrofáló tudományos társaság. Tagjai között ugyanúgy megtalálhatók a szkeptikusok, mint az UFO-k létezésében szilárd meggy?z?déssel hív?k. A társaság az elmúlt több, mint három évtized alatt számos érdekes észleléssel és néhány elgondolkodtató teóriával is gazdagították az ufológia tudományát.””

Akkor mir?l beszélünk?

Dave Wood, a nagy múltú társaság elnöke hosszúra nyúló baráti és szakmai beszélgetéseket követ?en nemrég mégis úgy döntött, a témakört érint? krízishelyzet miatt összehívják a tanácskozást, ahol tisztázni szeretnék azt is, volt-e valaha bármiféle konkrét jele annak, hogy az UFO jelenségek földönkívüli eredet?ek lehetnek?
    “”

Ez rendben is van. Akkor eddig miért nem tették ??

Ezeket a dolgokat mi évtizedeken keresztül a valószín?ség határán egyensúlyozva tanulmányoztuk, a tisztán anekdotikus feltevések mögül azonban, mindvégig hiányoztak a konkrét bizonyítékok, így könnyen lehet, hogy valójában semmi sincs odaát. Úgy vélem – és ezt bármelyik UFO kutató alátámaszthatja – az észlelések 98%-a nagyon könnyen megmagyarázható. Ez pedig az egyik legf?bb érv amellett, hogy talán egy nem is létez? dolog után kutakodunk. “”

Akkor hazudott az a pár szavahihet? repúl?tiszt, pilóta stb, akik bevallották hogy mit láttak? Vagy talán káprázott a szemük? Hazudnak azok a dokumentumok amiket az ötvenes s?t, korábbi években rögzítettek?

Csak a Wood vezette kutatócsoport által feldolgozott UFO esetek száma 96 százalékkal esett vissza 1988 óta””

Akkor miért írja fentebb hogy kétséges, a földönkívüliek létezése ? Ha meg feldolgozták, az azt jelenti hogy valamilyen eredmény van.

“”Az észlelések elmaradásának, illetve a bizonyítékok teljes hiányának egyenes következménye pedig, hogy a téma iránt még mindig érdekl?d? maroknyi személy figyelmének f? iránya, az állítólagos UFO észlelésekr?l szóló beszámolók helyett, az azokat körülleng?, gyakran hipotetikus összeesküvés-elméletekre helyez?dött – fejtette ki véleményét az elnök.””

Na hát itt látom én a problémát és er?s a gyanúm hogy ezeket az összeesküvés elméleteket VALAMI MÁS generálja amin aztán kapnak a csalódott ufó hív?k és sorban gyártják az itt is b?ven olvasható elméleteket amin persze el lehet rágódni egy darabig, míg valaki kitalál egy új elméletet és így tovább…

“”A november közepére szervezett találkozó összehívásához az utolsó lökést az adta Wood számára, hogy néhány hónapja a brit Védelmi Minisztérium bejelentette, nem folytatják tovább az UFO észlelések tanulmányozását, mivel nincs bizonyíték arra nézve, hogy a jelenség bármiféle veszélyt jelentene az Egyesült Királyság nemzetbiztonságára nézve.””

Ha bármiféle veszélyt jelentene akkor folytatnák? Akkor az egészb?l az derül ki hogy azért hagyják abba mert veszélyt nem jelent. Érdekes indok. Akkor le vannak @ va a földönkívüliek mert veszélytelenek. Viszont mikor a Fehér ház felett jelentek meg akkor egy zab szem sem… Na ne már hogy azóta és azért kezdték el kutatni..

“”Az ufológia azért fog hamarosan végleg kimúlni, mert senki nem látott semmiféle bizonyítékot.””

Ez is egy nagy hazugság!

Ma már szinte mindenki zsebében van egy kamera, így ha valóban egy másik világból érkez? civilizáció járm?vei repkednének felettünk, akkor mostanra valaki már el? kellett volna álljon egy meggy?z?, minden kétséget kizáró felvétellel, de ezt eddig senki nem tette”

De márpedig tette csak ugye Pistabácsinak a legel?n nem hisznek.

Ma viszont már mindenki számára elérhet? az internet, ahol percek alatt bárki megtalálhatja az észlelése lehetséges magyarázatát. A klasszikus esetek pedig, mint a Roswell-, vagy az 1980-as Rendlesham Incidens, már végleg megmaradnak legendának, mivel korukban nem voltak megfelel?képpen kivizsgálva. – vélekedett az akadémikus.
    “”

Viszont a felfedezés lehet?ségének jelent?sége messze túlmutat azon, hogy csak úgy befejezzük az UFO jelenségek kutatását, mert egy ilyen döntéssel, komolyan fennáll a veszélye annak, hogy a fürd?vízzel együtt a babát is kiöntjük. Ahogy, én a minisztériumban annak idején mondani szoktam: “Csak egyetlen egyszer bizonyosodjon be, hogy a szemtanúnak igaza van, és attól a pillanattól kezdve minden megváltozik.”

Ez így van de már azért a kutatók szintjén kellett volna elérni bizonyos eredményeket s?t, elvárható lett volna!

Amúgy az egész cikk egy ellentmondásos zagyvaság

-link-

Névtelen
    Inaktív

-link-

Tudjuk, a pánik ilyenkor nagyobb kárt képes okozni, mint a tényleges csapás. A most folyó pánikkeltés is nagy felel?tlenség

Csak azon csodálkozom hogy valóban, feln?tt emberek képesek ilyeneket elhinni.Hogy mi motiválja ezeket, nem tudom. Rettegni szeretnek? Vagy egymást hülyíteni? Mindegy. Én nem tudok szavakat találni csak azt várom, mikor fog minden világítani és remélem, világosság gyúl a makacs hív?k fejében is !!!

Névtelen
    Inaktív

Érdekes, mikor Gabee feltette talán két éve ezt az id?számítást jelz? id?leperget? naptárat, akkor tele volt az oldal a lehetséges világvége variációkkal, jóslatokkal, rettegésekkel, üzenetekkel, kontaktokkal és és csatlakozókkal 😀
    Most már közeledik az id?pont és megfigyelhet? az a tény hogy a pánik elmúlt szerencsére.Megjegyzem, az a pánik, amely konkrét dátumot tartalmazza arról hogy megsz?nik a világ mint olyan. Helyette szárnyra keltek más ideák, más esetlegességek és más teóriák. Rossz id?számítás, helytelen szélhámos kontakt üzenetek foglalták le a világvégével kapcsolatos pánikot, ami nagyon helyes és értékelhet?.Csak az a baj hogy az emberek többsége megvezethet?. Amerre fúj a szél, arra hajlanak,és minél er?sebben fúj, annál jobban hajlanak. Ha másfel?l fúj, ugyan az a helyzet.Szerencsére ezeknek a hatására senki nem hajlik az öngyilkossági szándék fele, legalábbis ezen az oldalon.Bár tudok olyanokról is, akik komolyan félnek.
    Amiben biztos vagyok semmi nem fog történni, legalábbis a globális világvége ismét elmarad, csak jönnek helyette más fenyegetettségek és félelmek és id?pontok és üzenetek mert ez olyan mint a hétfej? sárkány.Kell hozzá egy királyfi aki végleg elpusztítja.
    Viszont van egy másik jelképes világvége, amit nem a Mayák számoltak ki vagy hagyták abba az id?számítást és nem kontaktok közvetítik, hanem maga a valóság ami a jelen.. ezt megoldani egyenl?re szinte lehetetlen, ehhez már tényleg csoda kell vagy egy világméret? összefogás, ami rendet tesz a káoszban..
    Bár ha a visszatér? álmaimra gondolok.. 🙂

-link-

Névtelen
    Inaktív

Tényleg elgondolkodtam rajta hogy a fémylények, a magas szinten rezg?k miért káromkodnak, miért összeférhetetlenek, miért utálják ki maguk közül a “nem úgy ” gondolkodókat,miért rosszindulatúak stb Tisztelet annak a pár kivételnek akik úgy is viselkednek mint amit hisznek magukról. Bár az ilyen dolgok t?lem egy kicsit távol állnak, inkább a realításokat részesítem mindenben el?nyben.
    Attilánál mégis mindig megtorpanok. Nem tudom elhiggyem e neki ezt a fénylényes maszlagot vagy elhiggyem e a földönkívüliekkel való találkozást és kapcsolatot. szívem szerint hitelt adok ufókkal kapcsolatos állításainak, mert én is tapasztaltam,-lok. sok mindent. Nem az ebben való hitével van tehát problémám hanem már azzal hogy egyre többen nem hisznek neki. Nem hisz neki Feny? sem mert eljátszotta a hitelességét.
    Még ha igazak is a földönkívüliekkel az állítása,senki nem hisz már neki, pontosan azért mert aki olyan”kegyben” részesül hogy kapcsolatba kerül esetleg egy idegen civilizációval s?t fénylényként az eléggé decensen elutasítja magától a mindenféle nevetséges és polgárpukkasztó magatartást, legalábbis a nyilvánosság el?tt.. Ha nem ezt teszi,marad egy szava hihetetlen hazug ember 🙂
    -link-

istvanka85
    Felhasználó
    Névtelen
    Inaktív
    claudeferrell
    Felhasználó

Na ha egy egy gumiszoba, akkor adok gumicsontot is…

Az élet teremtése:
    A – AB – B – BC – C – CA – A

Névtelen
    Inaktív

Megfelel? e a lehetséges válasz?
     >A #E A0: MMA: #” *”L N”
    O G>&

L
    A A##  #L
    & EGA:  #” ”
    &
      *:A> >#”E!CL N”:0  P#”Q) >”
     G ”> #” >A: >  A  #L >”
    & :0>&
      PAQ >AMA
    C G M0*A .= A 6= AA!L
    N”:0  A>@  +! 7 C  *:
    0 >!”L

claudeferrell
    Felhasználó

A lehetséges válasz, lehet megfelel?, de semmi bizonyosság… Reméltem, hogy valamivel értelmesebb okfejtés érkezik els?nek, de mit vár az ember egy gumiszobában… 😀 Lehetséges, hogy a kényszerzubbony miatt nem sikerült írni, próbálj el?bb kibúlni bel?le, azután talán… 😀

Ja és ígérem, ha nem lesz senki se, akkor senki majd ad segítséget…

Névtelen
    Inaktív

Nem én tehetek róla 🙂 Értelmesebb okfejtést hirtelen nem tudok,, de másodiknak sem fog szerintem . Ne amortizáld le a gumiszobát mert ez azért készült hogy itt kitombolhatod a negatív érzelmeidet, a nem tetszés nyílvánításod tárhelye 😀
    Viszont beleférnek komolyabb dolgok is. Hogy ezt a fórumot általában nem használja senkise, annak a miértje rejtély. Pedig nem ártana néha. Nincs kibérelve,,A kényszerzubbony mindenkire rá van aggatva hol lazábban, hol er?sebben megkötve, Rajtam kett? is van de néha megpróbálok lazítani rajta kisebb nagyobb sikerrel 🙂

Senki segítségét nem köszönöm meg, mert ha senki se segít,már nem vagyok egyedül mert magamra mindíg számíthatok.. viszont senkinek is örülök mert szellemileg megfogható tény materiálisan kevésbé… 😀

Névtelen
    Inaktív

Mivel a FAGYI szezonnak vége.. úgy látom, a süt?tök és a gesztenye püré tejszínhabbal id?szakban vagyunk… :Oo

Névtelen
    Inaktív

Ezen, kicsit elcsodálkoztam:
    FankaDeli
    Drága barátaim!

Két kérdésem volna!

Az els?: Ma reggel felmentem az index.hu weboldalára, rossz szokásomhoz híven és megdöbbenve tapasztaltam azt “amit”. A cikkek megszokott min?sége és valóságtartalmuk szinte teljes hiánya nem érint meg, sem a módszeres manipulálás amit rejtenek de… amikor ráböktem egy cikkre, a betölt? ikon nálam “a kaszás” volt. Én nem tartom magam egy olyan figurának aki minden logóban meg szirszarban sátánista szimbólumokat vél felfedezni, de ez azért tényleg durva na… vagy nem? Vagy nálatok is az jelenik meg egyáltalán?”

Vagy nem.Mert?
    Szomorú tény, hogy csak kevés Sátánista ismeri a jelképeink jelentését. A legtöbben hamis, téves
    információkhoz jutnak, keresztény forrásokból. A keresztények szüntelenül bemutatják
    ostobaságukat. A tudás a legfélelmetesebb ellenségük, ugyanis ha valaki tudja az igazat, egyik
    hazugságuk, átverésük, becsapásuk sem vezet eredményre. Minden Sátáni szimbólum er?teljes
    spirituális jelentéssel bír, és az emberiség istenné válásával, spirituális és fizikai tökéletességével,
    halhatatlanságával kapcsolatos. A legtöbb, ha nem minden Sátáni szimbólum a lélekhez
    kapcsolódik.”

Mert?

Kaszás: A földi dolgok múlékonyságát és a túlvilági megvilágosodottság els? stációját jelenti. ? az arató ki begy?jti a földön (ben) megérett lelkeket.”

Névtelen
    Inaktív

Van egy peres ügyem. Feljelentettem a szomszédomat mert egész nyáron a hatalmas cseresznyefája miatt melynek a lombjai eltakarják el?lem az éltet? napot (hologram) ,délután nem éri a kertemet a nap és így nem tudok kifeküdni és a szervezetnek oly fontos D vitamint összeszedni Mivel délel?tt dolgozom és így délután csak arra maradt id?m hogy kivágjam magam a lemen? nappal sréé vizaví és élvezzem amíg lehet.
    Tettem ezt mind addig, míg ki nem terebélyesedett a fa. Na már most,erre lehet?ségem már nincs az ismert okok miatt. Elkezd?dtek a viták, a fenyegetések melyek már lassan lassan életveszélyessé alakulgattak, mikor is rászántam magam arra a lépésre hogy feljelentem a szomszédomat.Ám nem engednek a bíróságra, míg egy úgynevezett konfliktus kezel? mediátorral hármasban nem sikerül a problémát mindkét fél részér?l megnyugtatóan orvosolni.Ugyanis ez a mediátor meditálással akar engem jobb belátásra bírni a cseresznyefa ügyében és ugyanakkor a szomszédot az életveszélyes fenyegetésb?l kifolyólag.Viszont van egy probléma.
    Nem tudok az Istennek sem meditálni, mivel azt tanulni kell és természetesen a felfokozott idegállapotomban, méghozzá az alperesem el?tt, a jó isten sem vesz arra rá hogy el tudjak mélyedni a meditálás mindent kizáró nyugalmába.Ha már az ügy érdekében így összejövünk, min egy pszichológus kell nem meditat?r mert “a legtöbb meditációs technika a figyelem fókuszálására, a koncentrációra épül, és már az els? pár percben blokkot okoz, hiszen nagyon nehéz a ?semmire? figyelni” hát ez van. F?leg nem a legnagyobb ellenségem jelenlétében.
    De egye fene. Ha mégis sikerül elmeditálgatnom az ügyön,két megoldást meditálnék össze magamnak:

1.Megegyeznék a szomszéddal hogy kártérítés ellenében (nem jutok D vitaminhoz) az egész termés az enyém, nem csak az ami a hatalmas lombozaton van, ami áthajlik a kerítésen.Naná! 😀

2.Minden nyári szezonra fizet nekem egy szolárium bérletet, ami követelés még nagyon is méltányos nálam mert ugye a szoli csak nem pótolja a napot (hologram)

Egy szónak is száz a vége, nagyon szeretném látni ezeket a meditatív “foglalkozásokat” hányan lesznek pszichológiai manipulációnak kitéve az “ülések” alatt mert:: “”A mediátor olyan pszichoterápiás módszereket alkalmaz, amellyel rávilágít a konfliktus olyan rejtett szándékaira, indítékaira, ami által a kliensben szemléletváltást indít el. Ezután a kliens változtat viselkedésén, merev álláspontján, a konfliktus eredményes befejezése érdekében, hiszen már látja a probléma gyökerét, ami sok esetben érzelmi sérelmen alapszik, esetleg vélt vagy valós félreértéseken. “”

Én meg AZT a fát vágnám ki, de gyökerest?l….
    (persze nem állok senkivel peres viszonyba.. ez csak egy lájtos példa volt de el tudnám képzelni a keményebbeket.. 🙂

-link-

claudeferrell
    Felhasználó

A D vitamin és barnító krém kapható a boltokban, m?f? is, szép zöld… Nem kell bírósági tárgyalás, elég ha mindezeket megveszed és ezeknek az árát viszzamen?leg és élete végéig a szomszédra terheled… 😀 A megegyezés garantált…

Gondoltam ide beteszem a kérdést a chatr?l, szóval a jelenlegi Izrel, Jeruzsálemmel együtt miért kell a zsidóknak? Avagy ez csupán egy elterelés arról, hogy miközben látszólag érte küzdenek, valójában a világba beszivárognak és minden az övéké lesz? Ezzel az a baj, hogy eddig is minden az övéké volt… (max nem hivatalosan, így tüntetni sem lehetett ellenük) Szóval nekik semmiképp nem jó a “hírnév”, de persze csak míg sokan vagyunk. Talán itt jön képbe az 500 milliós szám… Sokat olvastam a zsidókról, de úgy látszik nem eleget…

Névtelen
    Inaktív

A “személyiséget adó” nick név.

Az én nickem már annyira nem jellemzi a személyiségemet, de anno, mikor ide regisztráltam, még nagyon találó volt.
    Most meg már hozzám n?tt, nem akarok más névvel regisztrálni, mert sokan így ismernek meg. Hülyén jönne ki, hogy “szia, én vagyok az, aki régen kacérka volt, de már nem”.

Ezt a gondolatsort egy fórumról másoltam és nagyon találónak érzem. és tetszik is Gondoltam egy kicsit ezzel is kellene foglalkozni.Miért választ valaki nick nevet különböz? oldalakon, fórumokon? Van akinek több is van és felváltva használja. Na most ez a tény, kell?képpen rávilágít arra hogy kell az álca név. Miért kell? Ez többek között egy nagyon jó játék is, másodsorban az illet? inkognitóban lehet így ha esetleg olyat próbál írni ami nem vetne rá jó fényt ha a becsületes nevét használná, vagy pedig fél. Fél hogy esetleg akik megismernék a neve alapján, azok kiröhögnék meg ha talán a “világ helyzetét” szapulná itt vagy bárhol az eredeti nevével, akkor jönne csak a baj meg a kellemetlenség sorozata a számára

A nick névvel, feltéve ha több is van az illet?nek egy oldalon, bizony lehet kijátszani, egyik fórumozót a másik ellen, vagy fordítva. Lehet szivatni, lehet saját magunkkal párbeszédet folytatni az üzen?falon vagy a topikokban. Lehet vitát gerjeszteni, lehet vitát kezdeményezni, stb. Lehet a hülyét játszani és az okosat.Aztán még sorolhatnám….. napestig. 🙂

Nyilván nem szabad használni olyan nick nevet ami pejoratív gusztustalan gátlástalan, stb. Például én úgy vagyok a saját nevemmel hogy kissé kétértelm? érzést kelt abban aki olvassa, ezt jelezték már páran 😀 Viszont ez is egy érdekes dolog, hiszen a legelején még engedte az oldal az ékezeteket és még akkor sajnáltam a macskámat, akit Lüty?nek hívtak és szegényke elpusztult, így választottam annak idején azt a nevet, de már ezt egy párszor leírtam. Mikor újra kellett regisztrálni, már csak ékezet nélkül tudtam, de nem akartam változtatni, ett?l lett a nevem kissé fura.. De lényeg a lényeg hogy ismeretlenül, a nick nevek alapján tudja mindenki egymást beazonosítani, feltéve ha priviben nem írta meg egyiknek, másiknak a valódi nevét és elérhet?ségét.

Elég vicces és érdekes az is hogy ezeket a neveket fel lehet ruházni szinte emberi küls?vel annak alapján ahogy ír, amit ír és a név alapján. Ez elég szórakoztató mert ha mondjuk valakinek a neve simike akkor egy gyenge, gyámolításra szoruló emberke van a szemünk el?tt. Ennek az ellenkez?je például az Orfeus vagy a kannibál ezekhez a nevekhez képzeljük el a megfelel? küls?t.. ami tekintélyt vagy borzongást okoz. Érdekes ebbe a témába belegondolni és izgalmas.. én legalábbis így vagyok vele.. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Mi késztet arra egy n?t hogy egy 13 éve tartó szeret?i kapcsolatot a nyilvánosságra hozzon? Jelen esetben a hírnév elmaradása amit nem kapott meg. Ez eléggé elítélend? magatartás. Józan ésszel nem lehet magyarázatot találni rá,f?leg ha figyelembe vesszük, a hölgy nem egy 16 éves hebehurgya teremtés aki felel?tlenül szószátyárkodik..De megtörtént a dolog.Az emberben ezért felmerül a kérdés hogy miért? Én csak egy alternatívára gondolok,még pedig arra, hogy ez egy színjáték mindkét fél részér?l,mégpedig azért, mert valahogy, talán a nézettségi ráta csökkenni látszik,valahol kilyukadt a csónak és lassan de biztosan süllyed a feledés homályába és megéri némi balhét kitalálni ,befoltozandó a lyukat.. A témának ez a része kissé gyomorforgató a számomra,de van egy másik része is,ha nem nézzük a hölgyet notórius árulónak, csalónak akkor az újonnan felkerült szkeptikus videó szerepl?jeként én, igazat adok neki. Tévedés. Nem neki, hanem a tényeknek.mert ugye sosem lehet tudni hogy ez a hölgy egy notórius balhé keres? e vagy közös megegyezés… stb tehát a tényeknek adok igazat, nem a tényt feltáró személynek…

A televíziós jóslásról van szó. Egy józan belátású ember tudja azt hogy az ilyesmi nem m?ködik.Mert aki tud gondolkodni ,az tudja azt is hogy ez így, egyszer?en szélhámosság, hazugság, átverés nagy pénzekért. Nem vagyok szkeptikus de elképzelni sem tudom hogy vannak emberek akik az ilyesminek bed?lnek. Másik oldalról belátom azt hogy léteznek végs? kétségbe esett emberek akiknek ez az utolsó cérnaszál, reménysugár vagy kapaszkodó. Legbelül ?k sem hisznek ezeknek az instant jóslatoknak az igazában de mégis felhívják azt a bizonyos számot.Az is lehet hogy egy ideig mentálisan segít rajtuk de aztán mégis rá kell döbbenniük hogy a fele sem igaz ezeknek az állításoknak.
    A m?sorok m?ködtet?inek valahogy más címet kellene kitalálniuk. Pl: Lelki segély szolgálat rászorulóknak.Nem ígérünk csak úgy teszünk mint ha.. Kész átverés ezoterikus módon. Emelt díjas hazudozások Önnek. Nézze meg milyen beleél? képességgel hazudozunk..Látvány jóslás,mindent az Ön pénzéért stb.. Így már reálisabb lenne a pálya.

Amiért ebben az egy dologban igazat adok Hada Renátának és a szkeptikus tv m?sornak az az emberek ,nyilvánvalóan pimasz lehúzása, megtévesztése nyíltan és minden felel?sségt?l mentesen.
    -link-
    17.40 t?l..

Így utólag megnézve a cikk címét, az nem jó. A helyes cím az lett volna: Ezreket ver át a jós m?sor amit Hada Renáta vert át

Névtelen
    Inaktív

Elképeszt? szó szerinti alultápláltságról tesz bizonyságot az ezotéria némely ága.Aki spiritualítással szeretne foglalkozni, vegye magának a fáradságot és nézzen utána hogy egy hülyeséget végig tud e csinálni vagy így akar öngyilkos lenni.
    Nagy veszélyei vannak a vak spirituális meggy?z?désben szenved?kenek, mert viszik magukkal az olyanokat is, akik megpróbálnak valamiben hinni, ki akarják próbálni a lehetetlent.Véleményem szerint a múlt szennyét nem a fényevéssel kell kompenzálni.Így az “isteni fény” elpusztít Tanult emberek vaktában követik a népszer? spirituális kirándulások “tanításait”,beavatásait. De mibe? A biztos halálba mert mutasson nekem egy olyan embert valaki aki ezt a “fényevési” macerát végig tudta csinálni és így megtisztult.
    Most itt egy újabb kis áldozat, mondhatnám úgy is hogy az elvakult spiritualítás áldozata akit a szülei halálra éheztettek Szégyen hogy a mai világban hasonló esetek fordulhatnak el?.Ez a gyerek csak egy fénnyel találkozhatott, mégpedig halálakor annak a bizonyos alagútnak a végén ahová a szüleit is kívánom..
    -link-

Viszont ez nem az els? eset. Már 2007 ben is nyilvánosságra került ez a bizonyos “tisztító kúra” ami szintén végzetes lett.Bizony, vannak veszélyei az ezotériának b?ven f?leg ha hozzá nem ért? emberek hirdetik a megtisztulást és ha van rá vev? a mélységesen buta és befolyásolható emberek köréb?l..
    -link-

Névtelen
    Inaktív

“Miért terjednek a szekták? Ami a hazai okokat illeti, els? helyen áll az el?z? kor hitellenes és egyházellenes kampánya. Hiába ment végbe rendszerváltás (ha ugyan végbement) a legtöbb emberben, f?leg a fiatalokban megmaradt a történelmi egyházakkal szembeni ellenérzés. Elemi er?vel tör fel ugyan a vallási igény, ez azonban adott esetben nem a hagyományos közösségek, hanem az új, divatos szekták felé irányul. Segíti ezt egyfajta széls?séges liberalizmus is, amely teret enged a különcségeknek és a kétes eszméknek és gyakorlatoknak. Ugyanakkor a szekták el?retörése világjelenség is, s ennek jónéhány oka van. Érzelmileg elszegényedett világban élünk, ellenhatásként az emberek jobban vágynak a misztikum, a különlegesség után, s ezt a vágyat a szekták jobban kielégítik, mint a nagy vallások. A kérdésekre egyszer? recepteket kínálnak, nem vállalják a súlyos problémák hosszú küzdelmet igényl? megoldását. Az amúgy is válságban lév? keres? fiatalokat, a lelki meghiúsultságban él?ket könnyen emészthet? illúziókkal igézik meg. A sokszor fásult hagyományos egyházi közösségekkel szemben jobban törekszenek arra, hogy élményt nyújtsanak összejöveteleiken. Jól élnek a parapszichológia eredményeivel, s azokat önmaguk igazoására használják fel.
    Ha bízol bennünk, nem kérd?jelezed meg a módszereinket… mi csak a legjobbat akarjuk neked és az emberiségnek” – ez az a mondat, amely egyértelm?en elárulja, hogy a felekezet, amely az önzetlen szeretet égisze alatt tevékenykedik valójában nem más, mint egy szekta. Ha egy vallási vezet? helyettünk hoz meg döntéseket, akkor az sokkal inkább szól agymosásról, mint önmagunk vagy a világ megsegítésér?l.
    A tragédiákat elkerülend? néhány országban mára hivatalos “szektafigyel?k” is m?ködnek, akik a gyanús csoportosulásokat figyelik, és kiadványokban fgyelmeztetik az embereket: óvakodjanak a radikális, destruktív közösségekt?l.
    Mégis történnek szörny? esetek a szekták m?ködése által.
    -link-
    A “szekták 10 parancsolata” bárki számára világossá teszi, mikor jobb, ha menekül?re fogjuk a dolgot.
    1. “Ha valaki hirtelen elhagyta a felekezetet, ne kérdezd, miért történt. Fogadd el, hogy nem volt közénk való.”
    2. “Aki másfajta spirituális úton jár, más vallást gyakorol, vagy más vezet?t követ, az sosem juthat el a mennyek országába.”
    3. “Öltözz úgy, mint mi – nem azért, mert erre kérünk, hanem tiszteletb?l.”
    4. “Talán van hozzánk hasonló felekezet, de egyedül mi ismerjük az igaz módszert. Mindenki más csupán minket másol.”
    5. “Ne olvass rólunk semmilyen negativ kritikát – a saját lelked védelmében.”
    6. “Légy aktív tagja a közösségünknek – csak így hozhat gyümölcsöt a spirituális munkád.”
    7. “El?bb fizess… a megváltás (sok) pénzbe kerül.”
    8. “A gurunk sosem téved. Ha kérdéseid merülnek fel vele kapcsolatban, az azért van, mert nem vagy képes önzetlenül szeretni.”
    9. “Ha követed a tanításainkat, milliomos lehetsz.”
    10. “Csak úgy szeretkezhetsz, ehetsz, ihatsz, alhatsz, szerethetsz, imádkozhatsz, ahogy mi tesszük.”

Névtelen
    Inaktív

A videót már egyszer feltettem a chatboxra talán több mint egy éve, poénból.Senki nem figyelt oda. Megjegyzem, én is fenntartással fogadtam a kora hajnali “hangot,beszédet?”.
    Az ok, amiért ide most felteszem, egy válasz erre a videóra ami a youtube fiókon keresztül érkezett. Lehet hogy az írója itt van valahol a tagok között, nem tudom. Amit ír, az mindenesetre érdekes mert azóta az egyházak fókuszba kerültek.Mindenki higgye a videóról amit szeretne,hihetik azt is hogy valami gyári hang de én másképp látom, illetve hallom,mert ehhez hasonlót még soha nem tapasztaltam. Nem egy meghatározható pont fel?l hallani hanem magából a térb?l..
    A hangot feler?sítve és legalább háromszor meghallgatva érdemes figyelni. Rövid “szavak” és sok mindent lehet mögé gondolni…

-link-

patika000 üzenetet küldött neked:

hangok – magyarázat

Helló! A hangokkal kapcsolatban én a bibliai magyarázatban hiszek: 1Korintus 15:51-52: “Ímé titkot mondok néktek. Mindnyájan ugyan nem aluszunk el, de mindnyájan elváltozunk. Nagy hirtelen, egy szempillantásban, az utolsó trombitaszóra; mert trombita fog szólni, és a halottak feltámadnak romolhatatlanságban, és mi elváltozunk.”
    Szerintem s?r?södni fog, és a csúcspont a vég kezdete lesz. Még nem maga a vég, mert ígéret van az egyház el?zetes elragadására. Szerintem ez jelzés, hogy Jézus hamarosan elragadja az egyházat, mindenki jöjjön hozzá, amíg lehet. Te is.
    Isten áldjon!
    Ha valaki mégis tud konkrét meghatározást adni a “szavak” származásáról illetve be tudja határolni hogy honnan és mit?l ered akkor örömmel elhiszem.. 🙂

Nah, délután megyek, már újra nyitva a fagyiZOO 🙂

Még csak annyi, hogy eszek a “szavak” ismétl?dnek, többször hallották már..háát ha belegondolok,ha nem egy mechanikus hang esetleg,úgy hajnali kett? körül ilyet hallani a csendben, igencsak hátborzongató lehet. Mint írtam, a kérdés nyitva áll hogy mit?l és honnan eredhet..

Névtelen
    Inaktív

Beállt a sorba Lagzi Lajcsi is.
    Bár az ? “munkássága” nagyon távol áll t?lem viszont nem lehet elmenni a tények mellett szó nélkül.Mindig vannak olyan emberek akik felülnek a mostanában oly népszer? “fény,lény,fény evés” szélhámosságnak.Nem értem meg hogy hozzávet?legesen értelmes emberek be tudnak d?lni ebben a hitben a saját kardjukba.
    Bár a Lagziból nem nézek ki többet de a többi tanult ember, akik áldozataivá váltak ezeknek a szélhámosoknak, már saját maguktól is megkövetelhették volna a józan ész diktálta ésszer?séget és logikát.Csak sejtem hogy mi vezeti rá erre a cselekvésre az áldozatokat de nem akarom kommentálni.Tudja azt aki akarja a nélkül is.? megúszta, hamarabb észhez tért de még hány áldozata lesz ezeknek a mocskos sarlatánoknak?

-link-

Megyek fagyizni.. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Amikor a rendszerváltást követ?en szabad publikációt kaptak a mindenféle ezoterikus,okkult stb témák, akkor még CSAK ufókról írtak az els? ezzel a témával foglalkozó lapok felszabadultan, a máglya halál fenyegettetése nélkül.
    Ahogy telt, múlt az id?, elkezdték cifrázni mert ugye egy újságnak havonta téma kell, újat kell mondani.Már unalmassá váltak a sablonos, mindíg ugyanarról szóló szétcsámcsogott élménybeszámolók, akár külföldi oldalakról vették át, akár Magyar hírforrásból származott. Újat kellett mutatni, ugyanis az ufós újságok nem tudtak volna megélni a sablon cikkek és élménybeszámolók alapján.
    Ezért kezd?dött meg az “összeesküvés” elmélet.
    Kitaláltak mindenféle kontaktot, mindenféle üzenetekkel. Ki kellett találni hogy hány fajta földönkívüli létezik,de még kellett ezen egy pár csavart is csinálni, ugyanis hogy izgalmasabb legyen a téma,lettek ellenségesek is, akik csak vegzálják a földi embereket,s?t csak rosszat akarnak nekik.Aztán vannak a jóakaró békések, akik még a vulkán gyomrába is leszállnak, csupán azért hogy nehogy nagy baj történjen így megakadályozva a lenti településen él?k esetleges tragédiáját is és még lehetne sorolni a jó és a rossz csoportban lév?k tetteit
    Tehát, ahogy telik az id?, szegények úgy lettek felruházva mindenféle jó és rossz tulajdonsággal.A legújabb az, hogy az idegenek bennünk élnek. Szóval teljes a káosz, ami köszön? viszonyban sincs a valósággal.Készült rengeteg amat?r videó,amiknek persze a kilencven százaléka hamisítvány.A valódi felvételek az ötvenes években készültek mindenféle elmélet nélkül, csupán tényként.Már az is szóba került hogy azért készül annyi hamisítvány hogy azzal megtévesszék az eredeti videókat hogy ebben is a káosz uralkodjon.Ez van most. Aztán még mennyi megtéveszt? ígéret,üzenet,fog érkezni a hírviv?kt?l meg a hírhozóktól meg az ilyen amolyan bolygókról csak várni kell a csodát ami menetrendszer?en nem következik be.
    Sajnálom ezeket az embereket hogy a hitükben csalódniuk kell de hát, ez van…
    Azt kellene végre megérteni hogy vannak megmagyarázhatatlan történések amiket sokan tapasztalnak de nem kell mítoszokat és regényeket köríteni köréjük.A szomorú pedig az hogy tényként tálalják azt, ami a realításnak és a valóságnak egy szikráját sem hordozza magában.
    Aztán lehet engem is ellenséges ufónak tekinteni.. 🙂
    Fagyi!!!

Névtelen
    Inaktív

Hogyne ezt eddig is tudtuk.. Neki meg aztán mindent elhiszünk..:) oO
    -link-

wolf
    Felhasználó

hitetleneknek
    -link-

wolf
    Felhasználó

a fagyi helyett torta van! 🙂
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

De sajnálom 😀

Névtelen
    Inaktív

Miért? Az is van olyan finom.. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Pataky: Beszivárogtak az ufók a magyar politikába”

Akárhogy is nézzük ,kár méltatlankodni mert ami késik ugye, az nem múlik véglegesen.. Mégis csak kezdenek beszivárogni a Magyar médiába, közéletbe az ufók, már parlamenti szinten is és már ez hamarosan nem csak Obama kiváltsága lesz.Tehát, türelem. Patakynak nincs igaza mert bizony a parlamentben is ülnek ufók ha ezt még valaki nem tudta volna.. s?t, itt a -link- is el?fordulnak és az adminokat irányítják mondjuk, eddig nem sok sikerrel.. 🙂
    -link-

Tarolok
    Felhasználó

Sziasztok! A napot figyel? m?hold elég érdekes képet rögzített.http://www.helioviewer.org/The image input: Observatory STEREO-B, Instrument SECCHI, Detector CORE1 and measurement white lightThe time:2013/06/17. 16:37:48-49. el?t?nik a nap bal alsó sarkához közel2013/06/18. 17:17:17.- 19:37:18. a nap bal alsó sarka fel?l óramutató járásával megegyez? irányban megkerüli a napotaz a kérdés, hogy ez vajon mi…vélemény?

wolf
    Felhasználó

vidám vasárnap
    -link-

wolf
    Felhasználó

amikor vissza nyal a fagyi
    -link-

Névtelen
    Inaktív

Vissza fog..
    A Tett és Védelem töröltette a kuruc.info oldalát
    -link-

wolf
    Felhasználó

gyíkság
    -link-

Névtelen
    Inaktív

A lenti linkr?l eszembe jutott a “világvége” és egyebek. Nagy fajsúlyú téma ami egy fórumban lett feszegetve, azon túl is tanácsok a “túlélésre” ha beköszönt az elkerülhetetlen.. Konzervek, bakancsok,kötelek, bicskák mellé találtam egy jó megoldást a koszos ruhák kimosására. Már csak víz kell hozzá, ámbár egy csermely is megteszi a feltöltéséhez. Ami szintén nem elhanyagolható, kondiban is tart a majdani kalandos élet min?ség változásához is.. 🙂

http://nabukodonozor.webnode.hu/news/forgatag-1-0-a-mi-mosogepunk/

Asszem megyek fagyizni míg lehet.. 😀

Névtelen
    Inaktív

Nos hát ezen egy picit elszórakoztam vagy gondolkodtam? Már nem is tudom :)Hogy mik keringenek a facebookon 🙂

“Leleplezték a sztárokat !!! Valójában földönkívüliek emberb?rbe bújva !!!
    ITT A MEGDÖNTHETETLEN BIZONYÍTÉK !!!

NEM KELL HINNED SENKINEK, A SAJÁT SZEMEDDEL LÁTHATOD !!!
    A végs? leleplezés a sztárvilágba !!! Az UFO-k köztünk élnek emberb?rben, sztároknak álcázva magukat irányítják az ízlésedet, a véleményedet, a átformálják a személyiséged !!!
    Nézd meg Te magad !!!
    Nyisd meg az oldalt az oldalt,
    fókuszálj a kép közepén látható kis keresztre
    és két oldalt feltárul a sztárok igazi UFO arca.
    A sztárok valójában földönkívüliek emberb?rbe bújva

http://imgur.com/opNnoOx

😀 Fagyííí az legalább hideg:DD

wolfi
    Felhasználó

Ha nem is hiszed el, és nem is látod a szemeddel, mi zajlik napjainkban attól még az nagyon is létezik!
    http://www.youtube.com/watch?v=Cg_0kl8KRiE&feature=share&list=UUEJzipwbbJxlPa8yOkg0Yiw

wolfi
    Felhasználó
    Névtelen
    Inaktív

Ezt a linket csak azért tettem be hogy egy kicsit elgondolkodjunk azon hogy az állat és madár világtól vagy az embereknek kellene tanulni vagy ők tanulnak az emberi viselkedésből, ami mondjuk nonszensz lenne,de a taktika,amit itt megörökítettek nagyon hasonlít az emberi viselkedésre még politikai szinten is. Ha valakinek van empátiája és egy kis fantáziája, akkor ezt meglátja, bár már régen is nyilvánvaló volt.

Aztán meg az a két hozzászólás sem kutya 😀

http://www.hir24.hu/tech-tud/2013/10/16/kilenc-labu-madarat-fotoztak-amerikaban/#a3

Névtelen
    Inaktív

“Hangsúlyozta hogy végső célja volt meghaladni a fizikai korlátokat,egyfajta emberi szint fölé emelni magát”

Vigyázni kell az álmokkal és a démonokkal ugyanúgy mint egyes “látókkal” mert ha az ember nem képes kontrollálni magát,súlyos következményei lehetnek.

Természetesen nem mondom azt hogy ez az ember igazat mond, lehet, így akarja az enyhítő körülményt kiharcolni magának. Viszont ha így is van, honnan jött ez a gondolata? Ezen is érdemes kicsit elgondolkodni…

http://propeller.hu/itthon/2775484-demonok-suttogtak-gyilkos-fulebe

wolfi
    Felhasználó

Akit megszáll egy idegen entitás, azaz ő irányítása alá kerül! Elsősorban minden ember maga tehet arról, és az ember lelki tisztaságával (vagy éppen, hogy már nem az, tehát a tisztátalanságával), és életmódjával vonzza magához ezeket a negatív kisugárzású lényeket, amik aztán olyan dolgokra akarják rávenni amit normális esetben amúgy soha nem akarna megtenni! Aztán a mai “tudósok”, meg “szakemberek” hamar rámondják, hogy megbolondult az illető!

wolfi
    Felhasználó
50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 243

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.