Humán fényjelenségek

News Fórumok Parajelenségek Pszi-képességek Humán fényjelenségek

18 bejegyzés megtekintése - 1-18 / 18
  • Szerző
    Bejegyzés
    Tachyon
    Felhasználó

Analízis:

-link-

gabee
    Adminisztrátor

Nekem van kamerám, megoldható a dolog. Melyik városban laksz?A szemészetre elmehetnél, kivancsi lennék ott mit mondanának 🙂

Logan
    Felhasználó

Ott a pont :D:D:D De amúgy érdekesen hangzik, remélem sikerül lekamerázni 🙂

Tachyon
    Felhasználó

gabee
    Adminisztrátor

Én a szemészetet komolyan mondtam. Ott vannak komoly eszközök, érdemes lenne felkeresni egyet!

Tachyon
    Felhasználó

Visitor
    Felhasználó

Nem igazán tudom eldönteni hogy ezt komolyan írta-e be a témanyitó. Félreértés ne essék lehet hogy ez tényleg igaz…csak ez a képesség téma nálam mindig tabu volt. Miért bocsájtana ki fényt a szemed, vagy egyáltalán milyen forrásból jön az a fény….

gabee
    Adminisztrátor
    Tachyon wrote
    Gabee! Nem akarok ott hülyét csinálni magamból, szerinted ha evvel a dumával bemegyek nem a szememet fogja nézni a doki hanem zárt osztályra küld pszichés kivizsgálásra. A másik, nem tudom akaratlagosan szabályozni és csak er?s problémamegoldó gondolkodásnál jön el? úgy, hogy én sem számítok rá. Érted?

Melyik városban laksz? Csak azért kérdezem hogy milyen messzire kellene menni elvégezni a kutatást?

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Szemészetre eszedbe ne jusson elmenni!
    Bezárnak egyb?l a diliházba!
    Az érdekelne,hogy mire jó az a fénysugár? manipulálásra?
    Ülj le egyedül otthon zárd be az ablakokat,hogy semmi zaj ne mennyen be és kezd el fejleszteni a képességedet szépen nyugodtan(koncentrálj) !
    Mellesleg nem ajánlatos az ilyeneket felvenni mert rossz kézbe kerül a felvétel felkerül az internetre akár mikor jöhet majd érted a hatóság!

Tachyon
    Felhasználó

Tachyon
    Felhasználó

Tachyon
    Felhasználó

gabee
    Adminisztrátor

Amugy tök egyszer?. Kölcsönkérsz egy HD kamerát és felveszed amikor gondolkodsz. Egyik havernak sincs ilyen kamerája? Mobiltelefon? Fényképez?kép?

Tachyon
    Felhasználó

Logan
    Felhasználó

Jogos kérdés, hogy vajon mire lehet jó 🙂

Tachyon
    Felhasználó

Adatátvitelre.
    -link-

miczo
    Felhasználó

Egyszer kísérleteztem ezzel, még a régi 6×6-os rollfilmes technikával. A fénybesz?r?dés itt abszolút kizárt volt, éjjel készült besötétített szobában. A film fortepan 100-as volt, tehát nem is túl érzékeny.

Egy meditáció során készült teljesen elsötétített szobában, ruha nélkül, 25 perces expozícióval. A kép közepére a plexus solaris esik. A teljes kép olyan 1,5 m magasságot fog át. Aurafotónak indult, ez lett bel?le:

-link-

Tachyon
    Felhasználó

Szia Miczo!

Szemmel tudtad érzékelni?

18 bejegyzés megtekintése - 1-18 / 18

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.