Javaslatok, hibák és kérdések

News Fórumok Szervíz Weboldal Javaslatok, hibák és kérdések

Ennek a témakörnek tartalma 142 hozzászólás, 29 résztvevő. Utolsó frissítés:  admin 7 hónapja telt el.

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 143
  • Szerző
    Bejegyzés

kifli89
    Tag
    monolit wrote
    Nem tartom szerencsésnek az emotikonok szinét. Tudom, hogy hülyeség, de randa gyíkember szinük van, tisztára mint a röhögõ anunakik

Ah, engem meg a kis “zöldekre” (az a beidegzett kép a vízfejû pálcika alkatú emberkékre) emlékeztet:P

gabee
    Moderátor

Kinek csúszik az oldal? Rendezi-e valakinek balra az oldalt a böngészõje?

És ha igen, Internet Explorer hanyassal?

kifli89
    Tag

Most már rendesen megjelenik, elõtte a Nostradamus-os vagy melyik topic hozzászólásaira rakta rá a jobboldali sávot a Firefox. Az Internet Explorer meg simán balra rendezte az egész oldalt 😀

senkise
    Tag

Nekem privát üzenetnél a ablak melletti szaggatott ráesik a mondandómra és nem látok kb egy centit a szélébõl.. Mikor hosszabban írok, akkor látható a teljes szöveg, de egyéb esetben nem. Firefox van, iexplorert nem használom. Még mindig amellett vagyok, hogy kár volt tördelni a látványt ezzel a nyújtott stílussal. Épp azon gondolkoztam, ha lenne oszlopmonitor, talán még élvezhetõ is lenne az oldal. 😀 Lehet kipróbálom nagymamám õsöreg tésztanyújtóját, bár süteményhez adta, hátha monitoron is tud alkotni…

Névtelen

Eredeti 5-let.. 🙂

wolf
    Tag

Gabee, nem tudnál ide egy Youtube beágyazó gombot is feltenni?
    Mert nagyon jó lenne! A legtöbb oldalon van ilyen már! 🙂
    Meg jó lenne több jópofa smiley is!

gabee
    Moderátor
    senkise wrote
    Nekem privát üzenetnél a ablak melletti szaggatott ráesik a mondandómra és nem látok kb egy centit a szélébõl.. Mikor hosszabban írok, akkor látható a teljes szöveg, de egyéb esetben nem. Firefox van, iexplorert nem használom. Még mindig amellett vagyok, hogy kár volt tördelni a látványt ezzel a nyújtott stílussal. Épp azon gondolkoztam, ha lenne oszlopmonitor, talán még élvezhetõ is lenne az oldal. 😀 Lehet kipróbálom nagymamám õsöreg tésztanyújtóját, bár süteményhez adta, hátha monitoron is tud alkotni…

javítva

gabee
    Moderátor
    wolf wrote
    Gabee, nem tudnál ide egy Youtube beágyazó gombot is feltenni? Mert nagyon jó lenne! A legtöbb oldalon van ilyen már! 🙂 Meg jó lenne több jópofa smiley is!

Nem nagyon…

Szpacsek
    Felhasználó

Ez kemény videó volt ! Szétverték rajta a vége felé baseballütõvel egy sátánista pasanak a fejét !!

wolf
    Tag

Ez nem az a gomb! Kössz!

gabee
    Moderátor
    wolf wrote
    Ez nem az a gomb! Kössz!

Egyszerûen csak be kell másolni az embed kódot. De 320-as legyen a maximális szélesség.

.

gabee
    Moderátor
    Merchard wrote
    Nem kéne már leszedni a boldog újéves szöveget?

de 😀

Szpacsek
    Felhasználó

😀 Nekem tetszett nagyon !!! 😀

Tamas
    Tag

Itt van egy újabb cikk, Gabi :

-link-

Szpacsek
    Felhasználó

Elolvastam ! A Betelgeuse egy óriási narancsvörös csillag !! Rengetegszer nagyobb mint a Nap ! Akkora a Naphoz képest, mint a Nap a Földhöz képest, kb. ( Vagy a Jupiterhez inkább ). Nem tudom, de sokkal nagyobb..
    Ott élnek a szürke lények is , meg a Zéta Reticulin.

Wessyl
    Tag

Kérdés:
    Feltöltöttem (még múltkor) néhány képet a Galériába és nem jelentek meg…, miért? 😀

Tamas
    Tag

Egy újabb cikk-javaslat, Gabi :

-link-

Névtelen

Ezt már 1350 ben is tudták…
    -link-

samsung
    Felhasználó

Nekem a chattel kapcsolatban lenne egy javaslatom.
    Párszor elõfordult már velem, h vissza akartam keresni egy beszélgetést vagy egy linket, de mire eljutottam hetekkel korábbi bejegyzésekhez, jó sok idõ telt el…és a legrosszabb,h szinte oldalanként lehet lépegetni.
    Meg lehetne oldani, h egyszerre több oldal sorszámát is mutassa alul (pl az elsõ 20-30-ét?)? Így sokkal könnyebb lenne kattintgatva megtalálni az adott napot.

Névtelen

Gabee! Mikor aktíválódnak a régi emok ?? 😀

gabee
    Moderátor

A sárgák? 🙂

gabee
    Moderátor
    samsung wrote
    Nekem a chattel kapcsolatban lenne egy javaslatom. Párszor elõfordult már velem, h vissza akartam keresni egy beszélgetést vagy egy linket, de mire eljutottam hetekkel korábbi bejegyzésekhez, jó sok idõ telt el…és a legrosszabb,h szinte oldalanként lehet lépegetni. Meg lehetne oldani, h egyszerre több oldal sorszámát is mutassa alul (pl az elsõ 20-30-ét?)? Így sokkal könnyebb lenne kattintgatva megtalálni az adott napot.

Hogyan sikerült keresni a chattel? Milyen menüpontot használész hozzá?

Névtelen

A sárgák.. 🙂

samsung
    Felhasználó
    gabee wrote

samsung wrote
    Nekem a chattel kapcsolatban lenne egy javaslatom. Párszor elõfordult már velem, h vissza akartam keresni egy beszélgetést vagy egy linket, de mire eljutottam hetekkel korábbi bejegyzésekhez, jó sok idõ telt el…és a legrosszabb,h szinte oldalanként lehet lépegetni. Meg lehetne oldani, h egyszerre több oldal sorszámát is mutassa alul (pl az elsõ 20-30-ét?)? Így sokkal könnyebb lenne kattintgatva megtalálni az adott napot.

<br /><br />Hogyan sikerült keresni a chattel? Milyen menüpontot használész hozzá?

Simán az Összes üzenet megtekintése-re megnyíló oldalon szoktam az oldalak között ugrálni. Nem szó szoros értelemben keresek, hanem emlékszem például egy üzenetre vagy egy linkre egy napról és azt kezdem el oldalanként ugrálva keresni.

gabee
    Moderátor

Pedig ez nagyon egyszerû. Ott van jobbra a keresõdoboz a chat alatt. Rányomsz a keresés gombra, majd kivalasztod h a chatboxban keressen.

samsung
    Felhasználó
    gabee wrote

Pedig ez nagyon egyszerû. Ott van jobbra a keresõdoboz a chat alatt. Rányomsz a keresés gombra, majd kivalasztod h a chatboxban keressen.

Abban az esetben igen, h ha konkrét kifejezést keresel. De nálam gyakori az olyan, h pl 1 héttel ezelõtt belinkelt youtube videot keresek. Csak kb-ra tudom a napot és sok olyan van, h csak a link a hozzászólás, szóval ilyenkor marad az oldalankénti ugrálás.

Névtelen

A kis sárgák. 🙂

gabee
    Moderátor
    samsung wrote

gabee wrote

Abban az esetben igen, h ha konkrét kifejezést keresel. De nálam gyakori az olyan, h pl 1 héttel ezelõtt belinkelt youtube videot keresek. Csak kb-ra tudom a napot és sok olyan van, h csak a link a hozzászólás, szóval ilyenkor marad az oldalankénti ugrálás.

Linkekkel sok minden nem lehet kezdeni. Azok linkek :S

samsung
    Felhasználó
    gabee wrote

samsung wrote

gabee wrote

<br /><br />Linkekkel sok minden nem lehet kezdeni. Azok linkek :S

Tudom, én az idõbeni ugrálással kapcsolatban vetettem fel, h egyszerre több oldalt is jó lenne ugrani a chatben. Jelenleg ha a 15 oldalon találom meg a keresett témát, linket, akkor 15×1-szer kell kattintanom, de ha lent lenne mód, h mindig az elsõ 10 oldal sorszámát mutassa, akkor 3 kattintásból meglenne.

gabee
    Moderátor

Hát igen, a chatbox csak társalgásra jó, a téma komolyabb megvitatására a fórum alkalmas. A chatboxon egyébként is takarítanom kell idõnként, szóval ami abban van, az kb 3 havonta elveszlik.Azt tudom javasolni, hogy a linkeket ide lenne érdemes írni:http://localhost/paranormal/?topic=link-gyujtemeny

Névtelen

A kis sárgák.. 🙂

gabee
    Moderátor

egyelõre marad még ez…meglátjuk…

Szpacsek
    Felhasználó

Nekem tetszenek ezek a mostani emotikonok ! 🙂 😛

Névtelen

aztarohat! ilyen topik is van? 😀 király.
    szóval az emotikonokkal van nekem is bajom. pl a szemüveges figurát nem is hozza be.
    és elég gagyi az összes.
    más problémám most nincs. de majd kitalálok még valamit.

admin
    Adminisztrátor

Új szerkesztõablak mindenkinek.

Anna
    Tag

A kivágással kapcsolatba érdeklõdnék, mikor is a felesleges részeket kivágva szeretnék idézni.
    Valamiért itthon nem megy, sem Operával, sem a Google Chrommal, a mhelyemen Explorellal.
    Ha itthon letölteném, az írja az Explorelra, hogy valami kriptográf van e a gépen. Azt sem tudom, azt eszik, vagy isszák.
    Help :)))

gabee
    Moderátor

A másol-beilleszt opcióra gondolsz? 🙂

Anna
    Tag

Igen 🙂

gabee
    Moderátor

Ennek biztonságtechnikai okai vannak. Egyébként nagyon egyszerû. Nem az egér jobb gombjával kell végezni a mûveletet, hanem a böngészõ menüjében kell kattintani a beillesztésre. És akkor be fogja illeszteni a szöveget.Így:Ha így se megy, szólj 🙂

Anna
    Tag
    gabee wrote
    Ennek biztonságtechnikai okai vannak.  

És igen !!!Nagyon köszönöm !

Pille
    Tag

Kedves Adminok!
    A szavazás menüpontnál szerepel a választható válaszok között a következõ: az emberiség apokalipszisét?

Utánanéztem, és a szótárban a következõ meghatározások vannak az apokalipszis szó forditására: apokalipszis = feltárás, leleplezés, kinyilatkoztatás, elrejtett titkos doldok feltárulása. Nyoma sincs világvégnek pusztulásnak és egyebeknek. Tudom, hogy általánosságban mindenhol használják ilyenekre ezt a szót, de ez a honlap ebben a témában élenjáró és ezért pontosabban fogalmazzunk. Esetleg írhatnál is valahol errõl. Szerintem a biblia miatt terjedt el ennyire negativ világvége értelmezésnek, de a helyükre kéne tenni a dolgokat.

Bocs a felvetésért, de tényleg úgy gondolom, sosem késõ elkezdeni a helyeset alkalmazni.

gabee
    Moderátor

Javítva, köszönjük az észrevételt 🙂

Robi
    Felhasználó

Miért feketék egyes szövegek pl. dátum, vagy szöveghátterek, kis ikonok? Kifolyik a szemem és öt centirõl kell néznem, hogy lássak valamit belõle. Ez nem volt egy szerencsés változtatás. Senki mást nem zavar?

Névtelen

Dehogynem. Pl a hírek hozzászólásokat nem lehet elolvasni csak ha rákattintok, mint ha másolnám és akkor látszik az írás. ..

Névtelen

Bocsi már jó. nem néztem meg hamarabb..

Szpacsek
    Felhasználó
    Robi wrote

Miért feketék egyes szövegek pl. dátum, vagy szöveghátterek, kis ikonok? Kifolyik a szemem és öt centirõl kell néznem, hogy lássak valamit belõle. Ez nem volt egy szerencsés változtatás. Senki mást nem zavar?

Engem nem … mert az egérrel kijelölöm, és akkor jól olvasható a szöveg, kék-fehér színben. 🙂

gabee
    Moderátor

Utánanézek…

szusz
    Felhasználó

Furcsának találom, hogy szusz reg. tagszáma 895, míg a mai új tagé 890. Lehet, hamarosan ki leszek küldve a zûrbe.:)

senkise
    Tag

Az új hírekhez nem lehet kommentet fûzni:

“acces denied”

A hiba böngészõ független és nem az elsõ alkalom.

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 143

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.