Javaslatok, hibák és kérdések

News Fórumok Szervíz Weboldal Javaslatok, hibák és kérdések

Ennek a témakörnek tartalma 142 hozzászólás, 29 résztvevő. Utolsó frissítés:  admin 2 hete, 6 napja telt el.

43 bejegyzés megtekintése - 101-143 / 143
  • Szerző
    Bejegyzés

gabee
    Moderátor

utananezek

Szpacsek
    Felhasználó

Még mindig fennáll ez a hiba.
    A hozzászólásokra választ lehet írni–de új hozzászólást nem lehet. 😐

senkise
    Tag

Ami érdekesebb, hogy most néztem, van akinek sikerült a hírekhez kommentelni a mai napon… Lehet a hiba személyfüggõ, vagyis valaki belepiszkált pár ember beállításaiba (hozzáférési jog)?…hm hm

gabee
    Moderátor

Nem, egy védelmi beállítás okozza a hibát, ezt kell kikapcsolni, csak még nem találtam meg, hol kell :DElméletileg kikapcsoltam, most lehet próbálghatni.

senkise
    Tag

Személyre szabott védelmi beállítás? 😀 😀 Lehet hogy a rendszered érzékelte a hacker mivoltomat és védekezésre kényszerült, mik vannak… (most lebuktam, vagy mi?…) 😀 Mindenesetre megoldódott a probléma, a próbakomment beágyazódott… 😀

gabee
    Moderátor

Ez egy olyan módszer, amit az on-line pénzügyi tranzakciós rendszerek használnak. Ez egy véletlen stringet használ, amely azelõtt generálódik, mielõtt bármilyen tranzakciót végzel a webhelyen, mint például a bejelentkezés, regisztráció, hozzászólásra, vagy a beállítások elmentése. A beküldéskor idejében az e-Token összeveti az értéket a mentett SESSION értékével. Ha ezek nem egyeznek, akkor bekapcsolja a védelmet és a hozzáférés megtagadva (Access denied) oldal jelenik meg.

Robi
    Felhasználó
    Robi wrote

Miért feketék egyes szövegek pl. dátum, vagy szöveghátterek, kis ikonok? Kifolyik a szemem és öt centirõl kell néznem, hogy lássak valamit belõle. Ez nem volt egy szerencsés változtatás. Senki mást nem zavar?

Ami késik, nem múlik. Ez is megjavult végre. Köszönjük. 🙂

wild66
    Tag

Eltûnt a fõoldalról egy érdekes hír. A cikk szerint földönkívüliek jelzését fogták csillagászok, lézerrel próbáltak jelezni a Gliese rendszerbõl. Írtam is hozzá kommentet, hogy nagyon érdekesnek találom, végre egy kézzelfogható dolog. Ezek szerint nem volt igaz, a hír, azért lett eltávolítva, esetleg valami más van a dolog mögött?

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Wild az a hír facebook-ra lett kirakva ezen az oldalon nem jelent meg!
    A posztod is a facebook hozzászólásban van.
    ( Mi egyáltalán nem szoktunk hírt törölni!)

wild66
    Tag
    mehanic wrote

Wild az a hír facebook-ra lett kirakva ezen az oldalon nem jelent meg!
    A posztod is a facebook hozzászólásban van.
    ( Mi egyáltalán nem szoktunk hírt törölni!)

Oké, így már értem. Köszi a választ!

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Nincs mit 🙂

gabee
    Moderátor
    wild66 wrote
    Eltûnt a fõoldalról egy érdekes hír. A cikk szerint földönkívüliek jelzését fogták csillagászok, lézerrel próbáltak jelezni a Gliese rendszerbõl. Írtam is hozzá kommentet, hogy nagyon érdekesnek találom, végre egy kézzelfogható dolog. Ezek szerint nem volt igaz, a hír, azért lett eltávolítva, esetleg valami más van a dolog mögött?

Az a hír érvénytelen.Nem aktuális, idejemúlt, ráadásul semmi utólagos fejleménye nincs a dolognak. Elõször azt hittük aktuális, de aztán rájöttünk, hogy kissé régi.Gyakorlatilag alkalmatlan a fõoldalon való megjelenítésre. Akit érdekel, itt megtalálja: -link-

samsung
    Felhasználó

Akkor ide beírom az általam észlelt hibákat.
    Az a bizonyos fehér csíkozás, ami hol elõbukkan egy chatkommentben, hol nem, és a mérete is változik.
    Csináltam pár képet róla, hogyan is látom firefox (14.0.1) és chrome (21.0.1180.83) alatt:
    -link-
    -link-

Látszik, hogy váltott betûméretben látszódnak a kommentek is, hol kisebb, hol nagyobb.
    Ha pedig rámegyek a profilomra, eléggé összecsúsznak a chatboxszal. Így: -link-

gabee
    Moderátor

Elképzelhetõ hogy CSS beállítás, de majd a programozónk okosabb lesz 🙂

Jöhetnek a további hibaészlelések.

fealoke
    Tag

én nem észleltem még hibát, én jól el vagyok itt, mint hal a vízben 😀 jól összeraktátok a dolgokat, gratulálok nektek! 🙂
    ja és köszönöm az egész nép nevében 😀 (hmm ez most lehet nyalizásnak fog látszani?!)

gabee
    Moderátor

neeem, nem az, köszönjük! 🙂 mi pedig igyekszünk kiszolgálni a “népet”! 😀

Bejglee
    Tag

Halihó,

A fórum teteje becsúszott a jobb oldali menü alá (itt is látszik: -link- ). Firefox, 14.0.1

Jobb oldalon, a fórumüzeneteknél nem aktívak a Tovább… hivatkozások, az új kommenteknél viszont rendben vannak.

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Igen észleltük már ezt a hibát köszönjük Zora.

Követelem vissza a maja naptár számlálót 😛

admin
    Adminisztrátor

Kérés teljesítve.

Wessyl
    Tag

“Köszi” Mechard!

Láthatom hátra levõ napjaim számát!!! 😀

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Jaj Wessyl ne hülyéskedj már! 🙂

A dátum egy korszak végét jelzi,a fény visszatérését a tejút galaxisba!

Wessyl
    Tag

És te tudod mi fog történni? Természetesen kiderül… 🙂

admin wrote

Kérés teljesítve.

Köszi szépen 🙂

2011 márciusi reklámot nem kéne már leszedni? 🙂

de 😀

Gabi
    Tag

Miért van az, hogy a chat tele van olyan üzenetekkel amiket a fórumba kéne leírni? Azért kérdezem mert általában telóról vagyok fent és sajnos a chaten csak egy két üzenetet tudok így elolvasni. Senki ne vegye kötekedésnek ezt a kérdést tényleg csak azért kérdeztem mert engem is érdekelnének azok a dolgok amiket írtok, de így sajnos nem tudom elolvasni. Szóval légyszi néhány dolgot azért írhatnátok a fórumba is. Köszi 🙂

Csak szerintem túl darkos az oldal? Lehetne egy kicsit világosabb.

zsoltee
    Tag

Nos pár aprócska hibát vettem észre:
    1. médiaalyánlat
    2.elfelelytetlyelszó
    3.info?paranormal.hu(itt úgye LAN_EMAIL_SUBS kellene szerepeljen, hogy érvényes email legyen)
    Az elsô 2 pontban pedig csak csekély helyesírási hibák
    nem kôttekedni szeretnék,
    mert tévedni emberi dolog….

zsoltee
    Tag

A helyesírási hibák, már nincsenek 😀

zsoltee
    Tag

Nah meg aki megtud írni egy mailt az úgy is tudni fogja mit kell oda írni 🙂

Névtelen

Csak hogy beleszóóljak A faszék helyes, a fa-szék helytelen marad 🙂
    -link-
    Aztán meg az el ipszilonok jogosságára már nem tart igényt egy szabájzat se 😀

impreza
    Felhasználó

Sziasztok. A chat-en ha van rá mód megoldhatnátok, hogy a hivatkozásokat, linkeket ugyanúgy kezelje mint az elõzõ verziónál, köszi.

admin
    Adminisztrátor

Igen, ez is szerepel a megoldanivalók között.

impreza
    Felhasználó

Sziasztok, ujra a chat-hez lenne egy észrevételem.  Mivel tablet-et használok 80%-ban netezésre (munkaeszközöm) jó volna a chat-hez egy görgetõsáv, valószínûleg a mobilosok is örülnének neki. De lehet, hogy csak engem zavar ez a dolog. köszi

admin
    Adminisztrátor

Ez egy ideiglenes chat, ki lesz cserélve, de addig valamit kell használni.

hhhkkh.
    Felhasználó

Üdv!

A gondommal  még régen,amikor volt chat oda írtam, aztán abbamaradt időhiányom miatt.

i-e-a-i-a-i-o2   , ehhez a felhasználó névhez kellene új jelszó, mert az oldal megújulás óta nem fogadja el, én pedig nem tudok újat kérni, mert a hozzá tartozó postafiók nem érvényes. viszont a mostani, ehhez (hhhkkh.) megadott mailcím érvényes, tehát ha megoldható, akkor erre kellene küldeni az új jelszót.

Köszönöm a segítséget.

gabee
    Moderátor

@hhhkkh. mondta:
    Üdv!

A gondommal  még régen,amikor volt chat oda írtam, aztán abbamaradt időhiányom miatt.

i-e-a-i-a-i-o2   , ehhez a felhasználó névhez kellene új jelszó, mert az oldal megújulás óta nem fogadja el, én pedig nem tudok újat kérni, mert a hozzá tartozó postafiók nem érvényes. viszont a mostani, ehhez (hhhkkh.) megadott mailcím érvényes, tehát ha megoldható, akkor erre kellene küldeni az új jelszót.

Köszönöm a segítséget.

Ez nem gond, kérlek továbbítsd ezt a problémát emailben nekünk ide: info kukac paranormal.hu

Névtelen

Miért van a pm ben rengeteg “mmrrrr krrrrrr stb a szöveg után?

😀 mondjuk ez egy komolyabb témánál nevetségesen hat. De már nem is merem megkérdezni mert tuti csak nálam van és megint én leszek a bűnbak  :D:D

gabee
    Moderátor

Ez ki lesz javítva.

Névtelen

Wolfi te hova klikkeltél, 😀

Névtelen

Miért lehet csak kijelölés által olvasni a privát üzeneteket??

admin
    Adminisztrátor

Üdv!

Az új oldalról várjuk a véleményeket 🙂

43 bejegyzés megtekintése - 101-143 / 143

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.