Kérdések és válaszok

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Kérdések és válaszok

39 bejegyzés megtekintése - 1-39 / 39
  • Szerző
    Bejegyzés
    Merchard
    Felhasználó
    Merchard
    Felhasználó

.

monolit
    Felhasználó

Üdv Mindenkinek!

Érdemes szemezgetni a képek között:

-link-

Merchard
    Felhasználó

.

kifli89
    Felhasználó

Nem hiszem, hogy egyhamar visszatérne ide….tudod, ez a fórum nem üti meg az általa várt “színvonalat” – már így is eléggé kiborult, ha megkérd?jelezték ?t :Z pláne, hogy most már saját fóruma is van (linket nem tudok, de a régi topicban megadta asszem)

senkise
    Felhasználó

monolit a google earth-t felejtsd el. Ami nemzetbiztonságot érint? kérdés, terület, arról te sosem fogsz találni semmit. Az a link pedig egy vicc. A gabonakör rajta a nyomvonalon, az iraki tó programmal készült hiba, a horogkereszt épület… Olvass a horogkereszt eredetér?l és rájössz mit jelképez. Jézus kép… Miért lát mindenki jézust egy arcban? Ráadásul minden m?holdkép átvilágításon esik át, ahol több programmal is dolgoznak, majd ha közvetlenül kapsz kézhez egy m?holdfelvételt, azt elemezd… Ráadásul olyan friss képekkel dolgoznak, hogy huh… 2006-ban néztem utoljára ezt a programot és kb 95-96-os felvételeket vágtak össze. Hivatalosan 2001-02es képeket írtak… Avagy a falu biztos nemzetbiztonsági kérdés volt… aha. Mivel vidéken éppen tavat csináltak a falunktól nem messze, így az id?pont nem volt kérdéses. Egy rakás vicc az egész.

monolit
    Felhasználó

Kedves senkise!

Nem értelmeztem a képeket, és nem írtam róluk véleményt. Csupán érdekességnek szántam. Mindenesetre jó, ha valaki rámutat a visszáságokra. Tedd ezt továbbra is, ha biztos vagy az igazadban.

senkise
    Felhasználó

monolit, nehogy személyesnek vedd, ez a program az, ami zavar, hiszen ami érdekelné az embert, az pont nincs rajta, ráadásul évtizedekkel ezel?tti kliséket használtak. Következ? verziós frissítések során is felt?ntek ugyanazok a képkockák. Azt pedig hogy ez a maximum felbontás, az a következ? “tockos” az ember tudatának… Ezzel a programmal, csak az alsóbb rétegnek akartak jópofizni, cseppet l?ttek csak mellé. 🙂 Az viszont, hogy a gondolkodók többsége is oda meg visszavan ezért a kis tákolmányért, az enyhén szólva is furcsa. Az viszont érdekelne, hogy mi miatt írtad azt, hogy érdemes lenne megnézni? Valamit csak találtál ezek szerint.

Merchard
    Felhasználó

.

monolit
    Felhasználó

Szia Senkise!

A képek között a nevadai sivatagban készült kép, és az els?, a vonalas kép volt számomra igazán érdekes. A mi környékünket elnézve az eartharton, a felvételek frissek, alig 1 évesek. Miután a felvételek elbírálásánál is emberek dolgoznak, hibáznak is. Ezért felkerülhet néha olyan kép, amin érdekes dolgok láthatók. Rugalmasabbnak kéne egy kicsit lenned, és nem kapásból elintézni, hogy ez egy vicc, ne is foglalkozzunk vele. Ha 2006-ban láttad utoljára, akkor pedig f?leg nem.

senkise
    Felhasználó

Merchard, érdekes lesz a film, kíváncsi vagyok mi a történet lényege. Miközben néztem a trailert, hirtelen beugrott az álmom (archív 2194), mikor felt?nik az égen egy távoli felh?, melyet elkezdenek l?ni, közelebbr?l már látszik, hogy több objektum alkotja… jönnek begy?jteni minket… Komolyan várom a filmet. Ha lesz a filmben cip?bolti eladólány és fehér leples katonai terepjáró tengerésztiszttel, akkor lemegyek hídba… 😀

monolit, a nevadai sivatagosra ott a válasz a képek alatt. Hidd el én rugalmas vagyok amennyire csak lehet, te pedig közben higgy az amcsi nemzetbiztonság munkájában, mert hogy munkálkodnak ám rendesen. (de úgy is belátod el?bb, vagy utóbb) 🙂

gabee
    Adminisztrátor

Ez melyik faj, és honnan jöhettek?

-link-

Névtelen
    Inaktív

Én itt kb két fajtát látok. Az egyik az általánosabb “szürkékre” hasonlít..

Szpacsek
    Felhasználó

Szerintem is a szürkék és a Zéta Reticuliról jöttek.
    A ” jó szürkéket ” pedig állítólag maga Jézus Krisztus teremtette, — vagy valami ilyesmir?l olvastam egy könyvben egyszer.

Névtelen
    Inaktív

Persze az ilyen “felvételeket2 sokszor csalással készítették de ez elég régi és hitelesnek t?nik ahhoz hogy csalás legyen, bár ki tudja.:D

Névtelen
    Inaktív

Viszont én Gabee véleményére is kíváncsi lettem volna véégüliss:D

Szpacsek
    Felhasználó

Hát igen vannak hamisítványok szép számmal, de több az igazi valódi hiteles felvétel… és rengeteg van már…

Szpacsek
    Felhasználó

LÜTY?– olyanok vagyunk már mi 2-en mint Mulder meg Scully…!!!! 🙂 🙂
    ( 😀 )

Névtelen
    Inaktív

Az igen! 😀 Inkább mi vagyunk már itt régen … 😀

Névtelen
    Inaktív

Na akkor hiába vagyok kíváncsi véleményekre…… ??

Nono88
    Felhasználó
    gabee wrote

Ez melyik faj, és honnan jöhettek?

-link-

szerintem ez olyan,mintha egy bábu fel lenne akasztva a drótkerítés fels? huzalára.Ez kamu.És nyilván ha igazi lenne,nem a youtube-on lenne fennt.S?t!Akkor sehol sem lenne fennt!

Orovin
    Felhasználó

Kedves Adminok!

Bocsi, hogy szólok, de az archív link elég bénán van beillesztve, így nem lehet elolvasni a régi hozzászólásokat, pedig én szeretném az elejét?l átböngészni a topicot.

gabee
    Adminisztrátor

mire gondolsz? a f?oldali linkre?

-link-

Orovin
    Felhasználó
    gabee wrote

mire gondolsz? a f?oldali linkre?

-link-

Köszi szépen! Nem topikot, hanem témát akartam írni! 🙂

Lightness
    Felhasználó

remélem jön válasz a kérdésemre 😀 :
    aki járt a gyakorikérdések oldalán láthatott 404-es kérdéseket és talán a valászat is.

szerintetek kamuzik vagy igazatt beszél? nem tudom eldönteni 😀

Tamas
    Felhasználó
    Lightness wrote

remélem jön válasz a kérdésemre 😀 :
    aki járt a gyakorikérdések oldalán láthatott 404-es kérdéseket és talán a valászat is.

szerintetek kamuzik vagy igazatt beszél? nem tudom eldönteni 😀

Igazat beszél! – A maga valóságában!

gyuri
    Felhasználó

404-es válaszai szerint Hitler még él?

Tamas
    Felhasználó

Nem él.

gyuri
    Felhasználó

Akkor félreértettem. Ebben mi a lényeg akkor? 404-es írta

“Szépen, lassan, fokozatosan, el?ször megismered a világ kialakulásának történetét, majd az igazságot az emberi faj kialakulásáról, azt hogy kik és miért hoztak erre a bolygóra, megismered az ? civilizációjuknak történelmét, az univerzum 35 szabályát (amit rettent?en fontos betartani minden fels?bbrend? lénynek és alfajnak), a titkosszolgálatok legméllyebb titkait, hogy mikre ügyelj, hogy kik a 13-asok akik e világot uralják és irányítják, hogy nem Hitler koponyáját találták meg az oroszok és hogy Hitler még ma is él mint hal a vízben, most éli a 10. életévét az ottani életév szerint, és hol szadistáskodik most a éppen fiaival kialakított birodalmában jelenleg, és még hasonló érdekességeket amikkel tisztában kell lenned.”

Tamas
    Felhasználó
    gyuri wrote

Akkor félreértettem. Ebben mi a lényeg akkor? 404-es írta

“Szépen, lassan, fokozatosan, el?ször megismered a világ kialakulásának történetét, majd az igazságot az emberi faj kialakulásáról, azt hogy kik és miért hoztak erre a bolygóra, megismered az ? civilizációjuknak történelmét, az univerzum 35 szabályát (amit rettent?en fontos betartani minden fels?bbrend? lénynek és alfajnak), a titkosszolgálatok legméllyebb titkait, hogy mikre ügyelj, hogy kik a 13-asok akik e világot uralják és irányítják, hogy nem Hitler koponyáját találták meg az oroszok és hogy Hitler még ma is él mint hal a vízben, most éli a 10. életévét az ottani életév szerint, és hol szadistáskodik most a éppen fiaival kialakított birodalmában jelenleg, és még hasonló érdekességeket amikkel tisztában kell lenned.”

404-es kontakta-kapcsolata valós, de nem teljesen tiszta, mivel nem csak pozitív, hanem negatív lényekkel is felvette a kapcsolatot.

Magam korábban megírtam neki, hogy bizonyos kapcsolat-felvételt kier?ltetett telepatikusan, ezért vehették fel vele a negatív lények is a kapcsolatot.

Mindenesetre 404-es alapvet?en egy jó szándékú és pozitív hozzáállású ötvenen túli férfi. akinek nagy tárgyi és spirituális, s?t mágikus tudása is van.

Viszont minden magasabb információt neki csak a távoli galaktikus kapcsolatai adják, amely olyan valóságsíkon van, ahonnan ?k ( a távoli galaxisbeliek ) látnak, érzékelnek minket. És ez bizony sokszor abszolút más, mint amit a mi galaktikus világunkban realitásnak vagy alternatív realitásnak érzékelünk!

Ugyanakkor 404-es leger?teljesebb sorai általában azok, melyek szintén alátámasztják a Magasan Fejlett Társadalmak alapvet? jellemz?it, amely az egész Kozmoszban általános : nincs pénz, mindenki egyenl?, mindenki minden anyagi és szellemi javakhoz hozzáférhet, nincsenek er?szakszervezetek, nincsenek egyházak, nincs politika, nincsenek küls? törvények, nincs szegénység, nincs elnyomás stb, stb.

És úgy olvasom, hogy épp most, augusztus végén utazott el a 404-es magasan fejlett barátaihoz, abba a távoli galaxisba, hogy megtapasztalja testileg is azt a társadalmat.

Lightness
    Felhasználó

én is szeretnék besézlni velük 😀

am de nekem az volt az indok amiért bizonytalan voltam 404 igazságában hogy miért a gyakorikérdéseken irogatt? miértnem ezzen az oldalon vagy hasonlón.
    mind1
    🙂

Lightness
    Felhasználó

Kérem válaszoljanak az alábbi kérdésekre:
    1.: Ön hisz a pszcihológiában?
    – Igen
    – Nem
    – Teljesmértékben
    2.: Ön hová sorolná magát a határozottság skálán(1-10)?
    – 1-3
    – 4-6
    – 6-7
    – 8-10
    3.: Mennyire hisz Istenben?
    – Teljesen mindegy hogy hívjuk és hogy jellemezzük, de tudom hogy valami van
    – Teljesmértékben
    – Nem hiszek benne
    4.: Ön az alábbiak közül, hová sorolná magát?
    – Nagyon vicces
    – Komoly
    – Néha vicces, néha komoly
    5.: Ön az alábbiak közül, hová sorolná magát?
    – lusta
    – fitt, sprotos egészséges
    – nem vagyok lusta, szeretek csinálni valamit
    6.: Mit tenne ha hatalma lenne mindenfelett (mindenható) ?
    – Embereken segítenék
    – Semmit, unatkoznék
    – Világuralomra törnék
    – Lemondanék róla
    7.: Ön az alábbiak közül, hová sorolná magát?
    – Kissé pesszimista vagyok
    – 100%-osan optimista vagyok
    – próbálok optimista lenni
    8.: Hisz a paranormális dolgokban?
    – Igen
    – Nem

Névtelen
    Inaktív

Jól bes?r?södtek a kérdéseid 😀

Nono88
    Felhasználó

Na nekem meg az a véleményem Jézusról,hogy ? egy földönkívüli volt.Máskülönben,hogy tudott volna ennyi “csodát” tenni.Szerintem elgondolkodtató!

Szpacsek
    Felhasználó

Jó a véleményed. 🙂 🙂 Bár azt írtam, a chatboxban, hogy egy Panthera nev? római katonától van Jézus (pontosabban Heródes király katonája volt Panthera).

… de olyat is hallottam, hogy Gábriel arkangyal az apja !! A Plejádokból !! Nagyon jó amit mondasz, Nono !! A Szentlélekt?l van Jézus, attól született! Ez köztudott.
    Tehát a “lelki” apja mindenféleképpen Gábor arkangyal kell, hogy legyen ! De lehet hogy a “testi” is !
    A nevel?apja Szent József volt.

De, mondom, (írtam), hogy lehet hogy a nemz?apja Panthera volt, Heródes katonája.

Szpacsek
    Felhasználó

Jézus tanítása a zsidóknak szólt.
    “Tanításom csak e föld elveszett bárányainak szól” — mondta Jézus.
    Vagyis a zsidó föld, Zsidóország (Izrael) népének. Bel?lük is f?leg az eltévedteknek, az elesetteknek, rászorulóknak, stb. …..

Utána Jézusnak távoznia kellett az egyész Római Birodalom területér?l, mert el akarták fogni. Még a feltámadása után is.
    Ezért Indiába (Kasmírba) ment az élete hátralév? részére. Ott is halt meg 90 évesen. Az ottani népet is hasonló dolgokra tanítgatta, mint korábban a zsidókat. Föleg erkölcsi tanításai voltak.
    A kasmíri király megkérdezte egyszer t?le: “Ki vagy te?” Mire Jézus azt felelete: “Egy Földi asszony gyermekeként születtem, a zsidók földjén, ott is éltem, és tanítottam a népet. De a zsidók nem szenvedhették tanításaimat, ezért keresztre feszítettek, és kivégeztek. (= el?ztek onnan.)

Mert az köztudott, hogy a kivégzésekor nem halt meg, vagy meghalt és feltámadt. (3 nap múlva).

De aki csak 3 napig “halott” az még nem számít halottnak!

Pál apostol csinált világvallást a kereszténységb?l, úgy, hogy Jézus tanításait elterjesztette a zsidók országán kívül is — az egész Római Birodalomban. (pl. Görögországban is.)
    Pál apostolt (Sault) Jeruzsálemb?l küldték Jézus elfogására, Jézus “halála” után. (Feltámadása után.) (3 napig halott volt valóban Jézus, járt a pokolban is, ahol Hádésszal és Satanas-szal beszélt.)
    A szíriai Damaszkusz felé vezet? úton össze is találkozott Pál Jézussal (a katolikus hit szerint megjelent neki Jézus, jelenésben).
    Kérdezte Pál t?le: “Ki vagy te?” Erre Jézus azt válaszolta: “Én vagyok Jézus, akit keresel, üldözöl!”
    De Pál nem fogta el ?t, hanem inkább a követ?jévé vált. Jézus hívének állt.

És így terjesztette el a Római Birodalomban a kereszténységet.
    Végül kivégezték a rómaiak Rómában.

horatzio
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Jézus tanítása a zsidóknak szólt.
    “Tanításom csak e föld elveszett bárányainak szól” — mondta Jézus.
    Vagyis a zsidó föld, Zsidóország (Izrael) népének. Bel?lük is f?leg az eltévedteknek, az elesetteknek, rászorulóknak, stb. …..

Utána Jézusnak távoznia kellett az egyész Római Birodalom területér?l, mert el akarták fogni. Még a feltámadása után is.
    Ezért Indiába (Kasmírba) ment az élete hátralév? részére. Ott is halt meg 90 évesen. Az ottani népet is hasonló dolgokra tanítgatta, mint korábban a zsidókat. Föleg erkölcsi tanításai voltak.
    A kasmíri király megkérdezte egyszer t?le: “Ki vagy te?” Mire Jézus azt felelete: “Egy Földi asszony gyermekeként születtem, a zsidók földjén, ott is éltem, és tanítottam a népet. De a zsidók nem szenvedhették tanításaimat, ezért keresztre feszítettek, és kivégeztek. (= el?ztek onnan.)

Mert az köztudott, hogy a kivégzésekor nem halt meg, vagy meghalt és feltámadt. (3 nap múlva).

De aki csak 3 napig “halott” az még nem számít halottnak!

Pál apostol csinált világvallást a kereszténységb?l, úgy, hogy Jézus tanításait elterjesztette a zsidók országán kívül is — az egész Római Birodalomban. (pl. Görögországban is.)
    Pál apostolt (Sault) Jeruzsálemb?l küldték Jézus elfogására, Jézus “halála” után. (Feltámadása után.) (3 napig halott volt valóban Jézus, járt a pokolban is, ahol Hádésszal és Satanas-szal beszélt.)
    A szíriai Damaszkusz felé vezet? úton össze is találkozott Pál Jézussal (a katolikus hit szerint megjelent neki Jézus, jelenésben).
    Kérdezte Pál t?le: “Ki vagy te?” Erre Jézus azt válaszolta: “Én vagyok Jézus, akit keresel, üldözöl!”
    De Pál nem fogta el ?t, hanem inkább a követ?jévé vált. Jézus hívének állt.

És így terjesztette el a Római Birodalomban a kereszténységet.
    Végül kivégezték a rómaiak Rómában.

Jézust addig nem fogják megérteni és nem fognak eltalálni hozzá, amíg nem szembesülnek azzal, hogy halandó, b?nös, gyenge lények vagyunk.
    Gyakran még a gonosz létezését is tagadjuk, ezzel hatalmat adva neki.
    Nem vesszük észre, hogy mennyire ravasz, manipulatív a gonosz.
    Sokan eljutnak odáig, hogy tisztának érzik magukat, de mégis, ha elég ?szinték vagyunk magunkhoz észrevehetjük bennünk a gonosz létezését.
    A Sátán lefordított jelentése: Vádoló.
    Nézd meg egy napod, hányszor teszel szemrehányást másoknak?
    Ezek nem bocsánatos b?nök, ahogy azt sokan vallják, ez a harc kezdete.

Szpacsek
    Felhasználó

Még a Nono hozzászólásához a következ?ket akarom írni VÁLASZKÉPP:
    Jézus azért tett csodákat. hogy ezzel ISTENI származását bizonyítsa.
    Az “Isteni”, az lehet akár földönkívüli is ….
    Az biztos, hogy
    — Gábriel arkangyal a Plejádokról, ? hozta a hírt Sz?z Máriának, hogy gyermeke fog születni.
    — Gábriel megjelent Szent Józsefnek is álmában. És mondta, hogy a hamarosan megszület? gyermek a Szentlélekt?l van, tehát ne hagyja el Sz?z Máriát …. mármint József… még akkor sem, ha tudja hogy nem ?t?le lett terhes Mária, hiszen nem is szeretkeztek… 🙂

Abban nem vagyok biztos azonban, hogy Gábriel arkangyal a Plejádokról — az apja Jézusnak.
    Mert lehet hogy Panthera, a katona.

Van Univerzum és Omniverzum.

— Az UNIVERZUM: a Világyegyetem.
    — Az OMNIVERZUM: a Világmindenség.
    A 2 nem ugyanaz ám! — ezt az Urantia Könyvb?l (is) világosan meg lehet tudni.

Namost, ha Jézus az ISTEN fia, akkor a Mindenható fia, a Mindenség Urának a fia… vagyis, az Isten, a Teremt? a Világmindenség, az Omniverzum teremt?je és ura kell hogy legyen, szerintem!! És nem csak az Univerzum ura !

Na jó, ehhez én nemigazán értek, és nem akarok itt “okoskodni”…..

De lehet, hogy így van ! ! 🙂 🙂

Teremtett az Isten “világokat”…..
    Párhuzamos univerzumokat …..
    Dimenziókat .. ..

És szerintem a Világegyetemen kívüli, küls? területeket, ?r-részeket is magába foglaló Világmindenség ura is az Úr, az Isten.

A MINDENSÉG URA.

Nem “csak” a Galaktikáé — a galaxisok összességéé — hanem az egész Kozmoszé.

Szpacsek
    Felhasználó

Horatzio —
    én nem szoktam szemrehányást tenni másoknak, csak ritkán!

Hányszor egy napon? Hát általában, egyszer sem! 🙂

Mostanában csak a kutatásaimnak élek! A tudománynak …. a tudományos kutatásnak …..

Mostanában kiegyensúlyozott vagyok !

És, ez, a “Felemelkedésem” az itt a Paranormál oldalon megszerzett tudásomnak is köszönhet?! 🙂 🙂
    Sokat tanulok innen — azért is vagyok itt!; nem csak azért hogy írogassak ide ! Bár én írtam a legtöbb hozzászólást a Fórumban… 2. Lüty?, 3. Bajezid.

Felemelkedett mesternek érzem már néha magamat én is …
    Kb. annyira, mint amennyire pl. Tamás volt, Nyergessy Tamás, vagy Bajezid…

Bajezid rengeteg hozzászólásától el vagyok ámulva, hogy tud ? ilyen sokat … ?? És hogy tudja ilyen jól leírni..??
    Olyan mint ha én csak egy diák lennék egy Szabadegyetemen, és ? pedig a professzor, a tanító. 🙂 🙂

Igen sokat lehet pl. t?le is tanulni!

39 bejegyzés megtekintése - 1-39 / 39

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.