Kés?bbi felemelkedés

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Kés?bbi felemelkedés

27 bejegyzés megtekintése - 1-27 / 27
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Mit gondoltok arról az elméletr?l, hogy azok, akik 2012-ben nem tudnak felemelkedni, azok kés?bb, 2016-ban, 2020-ban, vagy akár 2030-ban is fel tudnak emelkedni? Elképzelhet?nek tartom, hogy a mostani 2012-es álláspont nem a teljes átalakulás id?pontja. Ez azért is érdekes, mert a Szent Koronán a 2030-as évszám is szerepel, márpedig ha akkor már új világ lesz, akkor elvileg nem szerepelhetne. Várom a véleményeiteket.
    Para

gabee
    Adminisztrátor

Úgy tudom, legkés?bb 2013-ra le kell zajlania mindennek.

Névtelen
    Vendég

-link-
    Akkor a 2030-as dátum mit jelöl a Koronán?
    Én még azt is elképzelhet?nek tartom, hogy 2012-ben mindössze pólusváltás lesz, ami is a Napaktivitás hatására megy végbe. Ezt követ?en 2013 körül a csillagkapuk lezáródnának, és az új világrend eljönne, ami ugye a Bibliában “sátán”. De mivel a Biblia szerint a negatív korszak is véget ér, és utána Isten másodjára is lehet?séget ad a b?nösöknek a hitre, így aztán 2030-ban újra megnyílhatnak a csillagkapuk az addigra megtérek számára. Érdekes elmélet.
    Para

Névtelen
    Vendég

-link-
    -link-
    Az is érdekes, hogy a második világháború után elvitték hazánkból a Szent Koronát, és mindössze 1978-ban hozták vissza. Vajon tényleg az eredeti koronát kaptuk vissza?
    Egyes elképzelések szerint több korona van, és a Szent Korona mindössze másolata annak, ami a Frigy ládában ?rizend?. Az is érdekes, hogy a királyokon sosem az a korona volt, amit koronázáskor ráhelyeztek.
    Érdemes ezeket tanulmányozni azoknak, akik tényleg magyarázatot akarnak kapni 2012-re.
    Para

Névtelen
    Vendég

Ráadásul, már ezt már tényleg csupán ízelít?ként írom, és nem komoly képként, több beavató álmom is volt bizonyos eseményekbe, amiket mindössze megjegyeztem, de nem tulajdonítottam nekik nagy jelent?séget. Az egyik álmomban egy “angyallal” szemléltem a kés?bbi világot – ami jóval 2012 után volt – a másikban pedig azt álmodtam, hogy több periódusból áll a felemelkedés, és ezeknek kapcsolata van egy k?vel, ami most a Földön van.
    Elgondolkodtató!
    Para

Szpacsek
    Felhasználó
    Para wrote

-link-
    Én még azt is elképzelhet?nek tartom, hogy 2012-ben mindössze pólusváltás lesz, ami is a Napaktivitás hatására megy végbe. Ezt követ?en 2013 körül a csillagkapuk lezáródnának, és az új világrend eljönne, ami ugye a Bibliában “sátán”. De mivel a Biblia szerint a negatív korszak is véget ér, és utána Isten másodjára is lehet?séget ad a b?nösöknek a hitre, így aztán 2030-ban újra megnyílhatnak a csillagkapuk az addigra megtérek számára. Érdekes elmélet.
    Para

“Akkor a 2030-as dátum mit jelöl a Koronán?”
    Szerintem :
    Egy könyvben azt olvastam, hogy Jézus egy kontaktjának azt mondta: a világvége 2029–2032–ben lesz.
    Erre a kontakt meg is kérdezte:”Nem úgy írta a Biblia, hogy a dátumot csak maga az Isten tudja?”
    Mire Jézus:
    “Azóta derült ki.”

Ez elgondolkodtató.

Lehet hogy igaz lehet ……!!!

ewelyn
    Felhasználó

Para, írnál többet is ezekr?l a beavató álmaidról? engem nagyon érdekelnek ezek a dolgok..

zsoltee
    Felhasználó

Egy kérdést vetnék fel Para. A kristály koponyáknak van-e köze a felemelkedéshez?

zsoltee
    Felhasználó

Megszeretném emliteni, hogy egyszer látam egy valószinüleg réz medá?t, amin geometriai ábrázolások voltak láthatoak, k?rakaku medál, szélein kôrcikkek, ami miatt négyzetben folytatodot, négyzet sarkain háromszôgek a k?zepén lévô kôr miatt, amiben egy ôrvény ábrázolás volt kivehetô…a kôrcikkeken és három szôgeken párhuzamos vonalak voltak…tulajdonomban volt egy ideig sajnos nem készült róla fénykép s mivel már nincs nálam ezért nem is tudom lefotozni… maximum lerajzolni tudom… csak azért irtam ezt ide mert igen érdekes ábrázolás volt ez… nem tudom mai napig sem hova tenni, hogy mitt jelenthetett rajta az ábrázolás, lehet semi jelentôsége, de érdekes…..

zsoltee
    Felhasználó

Bocsánat négyzetben négyzet ami a háromszôgek alját zárta s annak kôzepében volt a kis kôr egy ôrvényszerü ábrázolásal… saknos már nem emlékszem pontosan, de miktha egy sok szôg is lett volna ábrázolva rajta…

Névtelen
    Vendég

Zsoltee, nem hinném, hogy a kristálykoponyának bármi köze is volna a felemelkedéshez.
    Ami meg a Réz medált illeti, szintúgy tárgytalan a felemelkedéshez. Azonban mint ékszer, a rajta lév? ábrák akár jelentéssel is bírhatnának. S?t, akár misztikus ereje is lehet a k?nek, de a felemelkedéshez nem valószín?, hogy köze van.
    Para

Névtelen
    Vendég
    ewelyn wrote

Para, írnál többet is ezekr?l a beavató álmaidról? engem nagyon érdekelnek ezek a dolgok..

Az egyik álmomról írok. Ott éppen a kés?i jöv?t láttam, nem volt sokkal kés?bb, mint 2012, de utána volt. Az újságok röpködtek az utcákon, néhol tankok is elhaladtak a jóformán üres városi házak mellett. Mondhatni, senki nem szerepelt személyként az álmomban, és én mindössze tudat voltam, nem volt testem. A város üres volt, de érzése volt a leveg?nek. A leveg? fojtott volt, fájdalommal, és ridegséggel teli, de egyfajta nosztalgia, és csend is átitatta, olyan lehulló fátyol szer? érzés.
    Mint mondtam, ember nem volt sehol. Néhol egy repül? repült el a sötét égen, és növényzetet sem sokat láttam. “Lebegtem” a város felett, azaz jártam, de magamat se nem éreztem, se nem láttam.
    Az emlékeim is keveredtek a jöv?képpel, de ezt most nem írom le, meg már tisztán sem emlékszem, pedig terveztem visszaálmodni, de nem sikerült.
    Az álmom egy kés?bbi szakaszában egy angyal is felbukkant, akihez kérdéseket intettem, és ? válaszolt, de ?t is én formáztam meg. Szóval egyszerre voltam ?, és én.
    Kérdeztem egy két kérdést, például, hogy hogyan alakulhatott ki ez a világhelyzet? Az angyal úgy felelt, vannak földönkívüliek, akik ugyanúgy rendelkezhetnek a lelkek felett, mint az Égiek, mivel az Univerzum Szabad Rendeltetést ad minden lénynek, és így ?k nem avatkozhatnak bele. Azt is “mondta”, persze csupán átvitt értelemben, hogy a magatartásformulát sem bírálhatják felül, sem az ellen nem tehetnek, ha egy lélek úgy dönt, az ? vezetésüket választja.
    Minden kérdésre, és jelenetre már nem emlékszem.
    Az álom kés?bbi szakaszában azt is mondta az angyal, hogy világunk 100%-ban illúzió, ugyanis semmi nem az Isteni Tudat szerint épül fel, azonban mivel a Szabad Rendeltetés miatt az Univerzumban bármilyen világ felépíthet?, ezért létrehozható nem szeretetre alapuló világ is.
    Még távozásakor hozzáf?zte, hogy természetesen az Ég is Hierarchiára épül, és a fény is megvezeklés, mindössze szeret formában, ugyanis a léleknek fejl?dése során megvezekeltnek kell lennie.
    Az érdekes, hogy távozáskor az angyal levetette szárnyait, koronáját, és egyszer? vad öltözékben átugrott egy másik világba, majd elt?nt. Ezt követ?en felébredtem, és azonnal felejteni kezdtem. Csoda, hogy ennyire még emlékeztem.
    De ez csupán egy álom volt, nem valószín?, hogy bármi köze volna a valósághoz.
    Para

Szpacsek
    Felhasználó

Zsoltee olvasd el a “Kristálykoponyák rejtélye” cím? könyvet! Mert abban azt írják, hogy a kristálykoponyáknak van közük a felemelkedéshez …
    A 12 Kristálykoponya ereje egyesülni fog a könyv szerint valamikor a közeljöv?ben, állítólag.
    Chris Morton és Ceri Louise Thomas írták a könyvet.

csmp160
    Felhasználó

majd ha Indiana Jones is úgy akarja 😀 😀 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Na azt a filmet pont nem láttam…. de a könyv amit mondtam, érdekes.

Szpacsek
    Felhasználó

Olyanokat is írnak benne, hogy a gízai Nagy Piramis melletti Szfinx alatt van elrejtve az egyik a 12 kristálykoponyából.
    Meg még egy csomó más érdekes dolog is van ott ….. a szfinx alatt.

horatzio
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Para wrote

-link-
    Para

“Akkor a 2030-as dátum mit jelöl a Koronán?”
    Szerintem :
    Egy könyvben azt olvastam, hogy Jézus egy kontaktjának azt mondta: a világvége 2029–2032–ben lesz.
    Erre a kontakt meg is kérdezte:”Nem úgy írta a Biblia, hogy a dátumot csak maga az Isten tudja?”
    Mire Jézus:
    “Azóta derült ki.”

Ez elgondolkodtató.

Lehet hogy igaz lehet ……!!!

Jézusról azt írja a Biblia, hogy csak a világ végén fog visszatérni.
    Ez azért fontos, mert egyben azt is jelenti, hogy nem üzenget senkik által, nem tanít senkit sem, nem képez ki prófétákat, nem jelenik meg (kivételes esetek persze vannak), mert amit kellett azt már elmondta, új dolgokra, vagy a régiek meger?sítésére nincs szükség, mert csak a hitetlenek követelnek mindig újabb és újabb csodákat.
    “Monda néki Jézus: Mivelhogy láttál engem, Tamás, hittél: boldogok, a kik nem látnak és hisznek.”

Szabolcs
    Felhasználó

Krisztus nem, mint személy fog visszatérni, hanem, mint TUDAT.

Pille
    Felhasználó

Horatzio, picit vitatkoznék veled: nem értek egyet azzal, hogy Jézus nem üzenget, nem jelenik meg stb. mert amit akart, azt már elmondta…. Szabolcs szerint a Krisztusi tudat fog visszatérni. Szerintem Jézus teljesen tisztában volt az emberi természettel, és tudta (tudja) hogy az egyének életében is vannak korszakok, amikor fogékonyabb a tanításokra, azok befogadására, megértésére. Hullámzik az ember, és ami most felkelti érdekl?dését, nem biztos, hogy 5 évvel ezel?tt is érdekelte. Ezért mindig gondoskodik róla, hogy akiben a szikrája is megmutatkozik az érdekl?désnek, az mindig találjon útmutatást, válaszokat, hogy tanuljon, fejl?djön, tökéletesedjen. Ha elfogadjuk, hogy az ú.nev. kontakták közvetít?k, akkor miért Fne fogadhatnánk el, hogy vannak médiumok is, akik a krisztusi tudat síkjáról hoznak válaszokat. Velük mondhatjuk hogy megjelenik és továbbra is tanít minket. Jézus tudja, hogy nem csodát várunk T?le, hanem segítséget hogy tanait a mai kor szellemében is tökéletesen értsük.

Pille
    Felhasználó

Folytatva még a fentit.
    A mai tanításokra annál inkább is szükség van, mert a bibliát véleményem szerint a sutba lehet dobni. Pont aminek lennie kéne, az nincs benne. Ha a VALÓDI jézusi tanokat tanultuk volna mintának az el?z? kétezer év alatt, most nem kéne a felemelkedésr?l vitáznunk, mert természetes lenne számunkra!

horatzio
    Felhasználó
    Pille wrote

Horatzio, picit vitatkoznék veled: nem értek egyet azzal, hogy Jézus nem üzenget, nem jelenik meg stb. mert amit akart, azt már elmondta…. Szabolcs szerint a Krisztusi tudat fog visszatérni. Szerintem Jézus teljesen tisztában volt az emberi természettel, és tudta (tudja) hogy az egyének életében is vannak korszakok, amikor fogékonyabb a tanításokra, azok befogadására, megértésére. Hullámzik az ember, és ami most felkelti érdekl?dését, nem biztos, hogy 5 évvel ezel?tt is érdekelte. Ezért mindig gondoskodik róla, hogy akiben a szikrája is megmutatkozik az érdekl?désnek, az mindig találjon útmutatást, válaszokat, hogy tanuljon, fejl?djön, tökéletesedjen. Ha elfogadjuk, hogy az ú.nev. kontakták közvetít?k, akkor miért Fne fogadhatnánk el, hogy vannak médiumok is, akik a krisztusi tudat síkjáról hoznak válaszokat. Velük mondhatjuk hogy megjelenik és továbbra is tanít minket. Jézus tudja, hogy nem csodát várunk T?le, hanem segítséget hogy tanait a mai kor szellemében is tökéletesen értsük.

Abban igazad van, hogy aki eltalál Jézusig azt Jézus nem hagyja elveszni és biztosan tanitgatja, terelgeti ?t.
    Én arra gondoltam, hogy nincsenek Új tanitások, nincs új biblia, nincsenek Tanitványok és Apostolok sem képeztetnek.
    Nincsenek dátumok és jövendölések.
    Nem fogja a kétezer éves tanitásai megmagyarázni, mert “akinek füle van hallja”
    és nem fog megjelenni, mert az antikrisztus is meg fog jelenni Krisztus képében, ezért konkrét az utalás arra vonatkozóan, hogy ki lesz az Igazi Jézus Krisztus, mibe lesz öltözve, honnan jön, mit fog cselekedni.

A krisztus-tudat, az számomra egy kicsit megfoghatatlan fogalom.
    Én ezt a Szent-Szellemmel tudom azonositani, ami a tanitványokat Apostollá változtatta.
    Mert nem önmaguktól lettek gyógyitók, és nem önmaguktól támasztottak halottakat, hanem a Szent-Szellem által.
    Tehát valójában Jézus bárkib?l tud Apostolt “csinálni”, akib?l akar.

horatzio
    Felhasználó
    Pille wrote

Folytatva még a fentit.
    A mai tanításokra annál inkább is szükség van, mert a bibliát véleményem szerint a sutba lehet dobni. Pont aminek lennie kéne, az nincs benne. Ha a VALÓDI jézusi tanokat tanultuk volna mintának az el?z? kétezer év alatt, most nem kéne a felemelkedésr?l vitáznunk, mert természetes lenne számunkra!

Mik a valódi Jézus tanok?

Pille
    Felhasználó

Nekiültem nagy elánnal, hogy jót beszélgetünk, válaszolok Neked, és forgattam a kérdést, fogalmazni próbáltam a választ, és rájöttem, hogy nem megy. MÉG nem tudok rá válaszolni, MÉG nem tudok eleget, az erre adandó válasz még bennem is megszület?ben van. A tradicionális válaszok, a Bibliában lev?kre gondolok, számomra kevesek, hisz csupán töredékek. Ez még bennem is kialakulóban van, de ha letisztul az érzés, megpróbálok válaszolni, ígérem. Bár a válasz természetesen er?sen szubjektív lesz.
    A bels? forrongást bennem ez az adás indította el er?teljesen, hallgasd meg Te is:

-link-

Pezsma
    Felhasználó

Ha már a frigyládáról beszéltek, pár éve bejelentették hogy megtalálták, valamerre Afrikában fegyveres ?rök ?rzik valami épületben, viszont nem bizonyított mert nem mehet be senki! A bibliával meg az a baj hogy nem tisztázott a származása! Vannak olyan dokumentumok amiket csak a pápa láthat, nem lehet tudni hogy nem ?k írták valamikor, meg sok más hasonló könyv van a bibliához amik ráadásul régebbiek! De ha belegondoltok milyen hit az, amelynek tanításait nem tartják be híveik! Er?szakkal térítettek, pénzért árultak kegyeletet, ez az egész 1 dologra jó, jövedelmez? vállalkozás! Vagy kamu a biblia, hogy pénzt csináljanak, vagy csak kiforgátlyák a tanait. De ha belegondoltok hogy ha valaki a ti nevetekbe gyilkol és kizsákmányol eléggé morcosak lennétek!
    A felemelkedés nem a hitr?l szól, hanem hogy hozzájuss egy tudáshoz amivel segíthetsz másokon és magadon, meg persze egy evolúciós lépcs?. Persze nem mindenki alkalmas felemelkedni, mert meg kell értened a körülötted zajló világot, mert az nem minden amit szemmel látsz! Persze sok id? mire valaki rájön hogy a tudat többmindenre használható mint amire az iskolában tanítanak, de minden id? kérdése. Edison se villanykörtével a kezében született!

Névtelen
    Vendég

A Biblia Róma bukása óta vagy 80-szor lett átírva, így tartalma már nem túlzottan hiteles. Semmi köze az eredeti Jézusi tanításokhoz. Ehhez azonban tisztában kell lenni a kommün fogalmával, amit még ma is üldöznek.
    Para

Szpacsek
    Felhasználó

Pezsma !

A Frigyládát Etiópiában, Akszúmban ?rzik !

El?tte régen. i. e. valamikor (most nem tudom pontosan, mikor) Egyiptomban is ?rizték. A Nílus egyik szigetén. Ahol ma egy nagy szálloda áll egyébként.
    Ezt én kiderítettem, kikutattam. (Láttam a tévében, egy dokumentumfilmben).

Szpacsek
    Felhasználó

Amikor a perzsák elfoglalták Egyiptomot, az i. e. 6. században, akkor menekítették délebbre a Frigyládát. A mai helyére.

El?tte az Egyiptomi ?rzése el?tti id?kben természetesen Izraelben volt a Frigyláda. A jeruzsálemi templomban. Amit Salamon király építtetett.

27 bejegyzés megtekintése - 1-27 / 27

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.