Könyv, honlap ajánló

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Könyv, honlap ajánló

36 bejegyzés megtekintése - 1-36 / 36
  • Szerző
    Bejegyzés
    Merchard
    Felhasználó

.

Merchard
    Felhasználó

.

Szpacsek
    Felhasználó

Rudolf Steiner: Egyiptom mítoszai és misztériumai cím? könyvet ajánlom.

pleh
    Felhasználó

BETTY J. EADIE- Átölel a fény.
    Ha valakit érdekel a halál utáni létezés.

(Netr?l is le lehet tölteni.)

senkise
    Felhasználó

Könyv:
    Phillip Messier (Zelenák Anikó) Elshaan I.-V.
    —————-
    Film:
    Álomcsapda (Dreamcatcher)-2003
    K-Pax Bels? bolygó (K-Pax)-2001
    Az ?slakó (The Man from Earth)-2007
    Hülyék paradicsoma (Idiocracy)-2006
    Ünneprontók ünnepe (The Wedding Crashers)-2005

Jó szórakozást.

Szpacsek
    Felhasználó

Én most vettem interneten keresztül 11 jó UFO-s könyvet.
    Majd írok bel?lük szöveg-részleteket 1–2 topikba. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Pl.
    ” A világ leghíresebb UFO-dossziéi 4. : Kiválasztottak ” .
    ” Látogatók ” album
    S. P. Alex ( Pusztay Sándor) : Ufóbia / esettanulmányok /.

Merchard
    Felhasználó

.

Névtelen
    Inaktív

🙂

Névtelen
    Inaktív

A a Pusztay esettanulmánya igen az igen. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Kedves Líviusz!
    Nem reagálnék most erre az agyszüleményedre és rágalmazásaidra de mivel adott volt most egy alkalom és gondolom, sokan bele pillantanak ebbe az ominózus oldalba és én vagyok benne a “közszerepl?” így hát nem hagyhatom szó nélk?l. Bár azóta egy jó pár hónap eltelt de gondolom még nem veszítette aktualítását a dolog:
    Remélem sikerült a kérdéseidre választ kapni kielégít?en és már magasabb szinteken tudsz létezni ill gondolkodni.Remélem hogy megtaláltad a kérdéseidre szintén kimerít?en és a megelégedettség érzésével a választ. Tudod, csúnya dolog valakit egy másik honlapon egy másik honlapot így bemocskolni .Hogy engem milyen jelz?vel illettél az nem érdekel mert látom, nem vagy a tudatodnak még teljes mértékben birtokában. De szerintem nem is leszel.Err?l viszont nem én tehetek. Azon kív?l amit írtál az teljes mértékben hazugság.
    Ha bepillantasz még ide ha egyáltalán érdekelnek még az álmaid akkor az azt jelenti hogy mégis csak olvasgatod ezt az oldalt állításoddal ellentétben. Csak azért írtam le ezeket mert nem szeretem a rágalmazásokat f?leg egy másik oldalon. Itt ezért elnézést kérek mindenkit?l akinek esetleg nem tetszik az hogy mindezt itt leírtam..
    Líviusz

Elküldve: 2010 Dec. 04, Szomb. 15:26 Hozzászólás témája:
    Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra, mivel úgy látom, hogy itt valódi munka folyik a felemelkedésért. Nem el?ször járok paranormális fórumon. Régebben a Paranormalon voltam, igaz, hogy csak egy hozzászólás erejéig, ugyanis mikor leírtam egy visszatér? álmomat (ebben egy földönkívüli ?rhajóról figyelhettem az evakuációt) a legtöbb fórumozó elkezdett velem gúnyolódni, élükön a Lüty? nev? agyhalottal. Ez utóbbi “viccesen” még meg is kérdezte, hogy nem szedek-e valami drogot?!

Én sajnos ezt nem találtam túl viccesnek….

Na ez volt az a pont amikor megfogadtam, hogy az életbe nem írok oda többet! Visszaírhattam volna ugyan hasonló stílusban, de mégis mi értelme lett volna? Nem sok…

Szpacsek
    Felhasználó

Naaaaa !!!! A honlap-ajánlóhoz térjünk vissza !!
    A STOP.hu-n van egy cikk: “3 UFO közeledik a Föld felé”.
    És ott egy fénykép a legnagyobb UFO-ról a 3 közül. Kék szín? ! Hosszúkás alakja van.
    De szerintem nem akarják se elpusztítani a Föld lakosságát, sem pedig becsapódni a Földbe. Szerintem másról lesz szó, ha lesz valami..!

Szpacsek
    Felhasználó

A másik 2 UFO : Egy csészealj formájú, és egy kör alakú ( gömb formájú? ) tárgy .

Szerintem lehet hogy a 2013-mas nagy napkitörések által okozott, esetleges, földi katasztrófák vagy gondok el?l akarják az emberiség egy kis részét kitelepíteni innen, ideiglenesen, Asthar Sheran-ék. …
    Szóval ha jön UFO akkor segít? szándékkal jöhet, nem támadó, ellenséges céllal. Bár semmit nem tudok err?l — többet — én sem, de nekem ez az érzésem és ez a véleményem. 🙂 😛

Névtelen
    Inaktív

Ne nanázz Szpacsek! Szerinted mit csinálok??

Szpacsek
    Felhasználó

Nem is mondtam azt hogy ” nana ” !! 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Úgy carrionoznék, de most nem lehet.

Névtelen
    Inaktív

Nem??? Azám 😀

Szpacsek
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

A másik 2 UFO : Egy csészealj formájú, és egy kör alakú ( gömb formájú? ) tárgy .

Szerintem lehet hogy a 2013-mas nagy napkitörések által okozott, esetleges, földi katasztrófák vagy gondok el?l akarják az emberiség egy kis részét kitelepíteni innen, ideiglenesen, Asthar Sheran-ék. …
    Szóval ha jön UFO, mármint csillagközi ?rhajó, akkor szerintem az most csakis segít? szándékkal jöhet, nem támadó, ellenséges céllal. Bár semmit nem tudok err?l — többet — én sem, de nekem ez az érzésem és ez a véleményem. 🙂 😛

Vagy ha nem kitelepítési céllal jönnek, akkor pedig “csak” egy “sima” egyszer? kapcsolatfelvétel céljával.
    (Azért az nem igaz hogy semmi többet nem tudok err?l, ez nem teljesen igaz, mert olvastam már róla elég sokat, ezért is gondolom ezt ! Nem csak érzem így ! Csak ezeket még rengeteg ember nem tudja, ezeket a dolgokat …! S?t : Én se vagyok biztos benne hogy mi lesz — lesz -e valami? , egyáltalán — 2012 dec.–ben, de majd akkor úgyis kiderül.! )
    (És nem is olyan messze már ez az id?pont ugye. Nem kell a jöv?n töprengeni, hogy mi lesz, mert majd úgyis meglátjuk. Ez az álláspontom.)

Szpacsek
    Felhasználó

És azért tudok most ” hirtelen” többet róla, mert jött egy e-mail ma, amelyb?l megtudtam, pl., hogy Ashtar Sheran = FAITH arkháj !!
    Az arkháj, ez egy angyal–rang.
    Mint az “ark”, az arkangyal.

Mihály pl. ark angyal. ( ” Mihály arkangyal ” ).

Szpacsek
    Felhasználó

A legmagasabb angyal-rangok: a kerub, szeráf….. ! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó
    Merchard wrote

Gondolom beszédes a cím, itt lehet másoknak könyveket,filmeket,honlapokat,zenéket ajánlani

Bár : az igaz, hogy a Stop.hu nem egy honlap hanem egy internetes hírportál ! De nem baj, ajánlottam ! 🙂 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Vagy honlap ?? 😀 Na, mindegy az, a lényeg hogy jó.

Szpacsek
    Felhasználó

Új neve van a STOP-nak :

“a Hírek.hu”

Szpacsek
    Felhasználó

Ez is onnan van : (a STOP-ról)
    2011. nov. 8-án a ” YU55″ nev? aszteroida száguld el a Föld mellett.
    A Holdtól is közelebb lesz hozzánk, mikor elszáguld a Földünk mellett. Szóval elég közel lesz.
    Ha a YU55 a Földnek ütközne, vagyis a földbe csapódna, akkor, az akkora pusztítást okozna, mint 65 ezer atombomba ereje.
    Ez a “világvége-váróknak” megint egy dátum lehet……

Szpacsek
    Felhasználó

Még 1 :
    (err?l a hírr?l már a Paranormál is beszámolt):

Felfedezték az els? olyan bolygót a Naprendszeren kívül, amelyr?l azt állítják a tudósok is hivatalosan: képes “megélni rajta az élet ” — lehet rajta élet.
    / Gliese 581d /
    20 fényévre van t?lünk ez a bolygó.

lacipunk
    Felhasználó

-link-
    Ajánlom a sajt honlapom 😀 többnyire Danikennel és hasonló írók könyveivel és furcsa leletekkel foglalkozik, nem rég indult 😀
    -link-

Nono88
    Felhasználó

Én ajánlom az egyik kedvenc könyvem,ami talán csak fikció,de sok elgondolkodtató dolog van benne! Ellen Crystal- Csendes invázió.

Pille
    Felhasználó

Csak egy rövid hallgatnivalót ajánlok, azzal a gondolattal, hogy nagyon nem mindegy, milyen világképet alakítunk ki, milyen elképzeléseink és kívánságaink vannak a jöv?r?l. Mert hátha megvalósul….. és az utóbbi hetekben egyre több elképzelésem valósult meg, amiken agyaltam. Ti hogy vagytok ezzel?
    -link-

Pille
    Felhasználó

Újabb ajánlásom egy könyv. A címe – mily meglep?! – 2012. Irója Whitley Strieber. Szórakoztató jelleg?, de az alap-feltevése nagyon érdekes. Röviden: az a feltevés, hogy 2012.12.21.-én olyan csillagállás lesz, amely lehet?vé teszi, hogy beavatottak könny?szerrel átjárót nyissanak másik univerzumba. A f?szerepl? pedig egy író, aki különösen érzékeny és akaratán kívül bepillantást nyer az id?pont közeledtével egy párhuzamos világba amit egy idegen civilizáció éppen leigáz. Ez id?pontban azonban 3 világ fog érintkezni.

Ha figyelembe veszzük, hogy W. Striebert kb.30 éve tényleg elrabolták a szürkék, és azt hiszem ? volt az els? aki e témában könyvet is írt,akkor egész érdekes párhuzamokat lehet találni jelenünk és a könyv között. Persze csak elméletben…..

Skuzio
    Felhasználó

A Piros Pirula második filmje:

-link-

gabee
    Adminisztrátor

remek, remek…

gabee
    Adminisztrátor

Akkor most szeretnénk ajánlani a paranormal.hu els? megjelent kiadványát, az Exopédiát. A könyv részletesen leírja a különböz? földönkívüli civilizációk céljait, kozmográfiai vonatkozásait. Megrendelhet? úgy is, ha küldesz nekünk egy e-mailt (info kukac paranormal.hu), ami tartalmazza a neved, és a címed. A köynv ára: 3550 Ft + postaköltség

Szpacsek
    Felhasználó

Nem tudom, írtam-e már:

— Amire nincs magyarázat (Novotrade, 1990.)
    — Természertfeletti jelenségek atlasza (nem tudom a kiadót) 1991.

Ágnes72
    Felhasználó

Móricz János és az ecuadori aranylemezek üzenete. Valós kutatások alapján összeállított könyv és honlap egy szemtanú vallomása alapján.

-link-

tamas83
    Felhasználó

Nincs meg vkinek a Paranormális jelenségek Mo-n cím? Hihetetlen extra-kiadvány? Elcserélném más Hihetetlen Magazinnal, esetleg megvenném a bolti árnál vmivel olcsóbban (használtan/kiolvasottan is érdekel).

Wessyl
    Felhasználó

-link-

Néhány érdekesség a világból.

36 bejegyzés megtekintése - 1-36 / 36

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.