Krónikák egy másik világból V

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból V

50 bejegyzés megtekintése - 651-700 / 788
  • Szerző
    Bejegyzés
    Robo-S-T-Us
    Felhasználó

Sumér mitologia: Ninurta’s Black Bird

Ultima Fanfara

a Vogonok az utolsó pecsétes papírra várnak.

Szerintem igyekezzetek.

joska
    Felhasználó

Miért Te azt mondod inkább a gyerekednek, hogy a babát a gólya hozza, vagy inkább azt, hogy tudod mi se tudjuk igazán, én beteszem, ami ha anyukádnak az első kurvára fáj, de később majd megszokja, megszületsz Te aki gyakorlatilag egy tárgy a szemükben, és mindez anyukádnak még kurvára is fáj? Vagy, miért kell az angyaloknak hajó? Akkor már inkább a mese, már bocs…

Robo-S-T-Us
    Felhasználó
    joska
    Felhasználó

A kard meg fegyver…

badblood
    Felhasználó

Bár jőne már, bár jőne az idő,
    Megváltásunk csak akkor fog betelni,
    Midőn ledűl a gát, mert tiszta minden. –
    De ílyen napnak jöttét kétleném,
    Ha az, ki a nagy művet inditá,
    Nem önmaga lett volna a nagy Isten. –

Robo-S-T-Us
    Felhasználó
    Robo-S-T-Us
    Felhasználó

T. Olvasók!

Akit érdekelnek az ákombákom filmjeim ezen az oldalon követhetnek tovább:

https://www.youtube.com/channel/UCO3JPr2d-Pp_73OB4ihgQtQ/videos

Azonban szigorúan csak allegóriákkal találkozhattok majd, szavakkal már nem.
    Lesznek fájdalmas és örvendetes titkok mint eddig is.

Aki akart az megtalált és tudja az elérhetőségemet.

Jó utazást!
    Előbb vagy utóbb csak összejön az a hajójegy.

https://www.youtube.com/watch?v=dRpJDG4Qiew

https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/static.screenweek.it/2012/12/3/cloud-atlas-tom-hanks-foto-dal-film-13_big.jpg?1354520977

Baráti üdvözlettel,
    Gábor

joska
    Felhasználó

Rohadjak meg inkább, semhogy mégegyszer térdeljek előtettek…..köcsög nácik

Szpacsek
    Felhasználó

Jó, amiket írsz Gábor! (Robo-S-T-Us)!
    Ninurtának tényleg volt kapcsolata / összefüggésbe hozható egy madárral. A Sorstáblákkal is kapcsolatos Ninurta. Ninurta Enlil fia volt.
    A Sorstáblák, az pedig nem más, mint a Tízparancsolat.
    Amit Mózes megkapott i. e. 1250. körül, a Sínai-hegyen (Sínai-félsziget.) Miután Ninurta ellopta az apjától, Enliltől.
    🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Az az igazság, hogy én is épp ezt kutatom !!

😀
    {És, vannak is már benne kisebb eredményeim is!} 🙂

Kigabe
    Felhasználó

Sajnos Szpacsek!
    Egyáltalán nem biztos,sajna,hogy amit Mózes tetteinek tanítanak nekünk,az úgy,akkor,és azzal történt meg.
    Bár valószínű,hogy a történet valós,csak a szidók kicsit ádeformitálták a saját történelmük igazolására.
    Azaz, szinte semmi nem igaz!

Jelenleg azt sem tudjuk,Enki,vagy Emlil volt-e a gonosz,vagy az ember párti.Vagy,hogy kinek voltak a kedvenc állataik a bagoly,vagy a kecske…hihetettlen nagy az összevisszaság. Tudjuk,hogy egyszer az emberek fellázadtak,persze segítséggel,és elüldözték a gonoszt. Amit követett az aranykornak nevezett időszak. A segítő istenségek itt maradtak(Nagyboldog asszony, A Magyarság Öreg Istene),felemelték az embert. De a gonosz túlélte,és visszatért.Ez magyarázza, a magyarság hihetetlen karanténban tartását,rabszolgaságba taszítását.
    Jelenleg a harc folyik,és bár mily hihetetlen,nem vagyok biztos,hogy a gonosz van nyerőben.

Én hiszem azt,hogy az emberben meg van az a jóság,emberiesség, szer-elem,ami ahhoz kell,hogy ez a faj fent maradhasson.

Bár sokszor dilemma,hogy,ha ők emberek,akkor én nem vagyok az,,,,de,ha mégis valami csoda folytán én vagyok az ember,akkor ők nem azok….

Szpacsek
    Felhasználó

Tudom, Kigabe! 🙂
    Tudom, egyetértek Veled.

Szerintem se minden úgy volt, a Mózes-féle történetben. A zsidók kissé átírhatták, tényleg.
    Az alapja, a magja a történetnek igaz, valódi. De szerintem Ninurta (Enlil fia) volt ott fönt a Sínai-hegyen Mózessel. Nála voltak a “Sorstáblák” (a Tízparancsolat). Ő adhatta oda Mózesnek, miután Ninurta az apjától, Enliltől ellopta.

• A válasz módosításra került: 5 years, 3 months-Szpacsek.
    Szpacsek
    Felhasználó

A Nagyboldogasszony Anyahíta Ardvisura asszony volt, aki Ataiszon élt, i. e. 5500. körül. És, magyar volt. XII. Armogur ataiszi királynak volt a felesége.

joska
    Felhasználó
    joska
    Felhasználó
    joska
    Felhasználó

Hogy lehettek ennyire gagyik, hogy bedőltök a pucér ruhás nőnek tetejébe még vírust is csináltok belőle, csapjátok már fel a Bibliát. ő nem egy stardoll baba. mikor láttátok Szűz Máriát mesztelenül a templomban? Vagy az iszlám vallásban miért járnak csadorban? ti még mindig azt hiszitek, hogy ez valami buli??? Ez egy kész átverés show ti nem ismeritek…

joska
    Felhasználó

és tudjátok fontosabb volt a seggfej BUsh mint a normális emberek, mert ott szeretik ám nyalni a fagyit igazán, barátkozzon velük BASSZÁTOK MEG

joska
    Felhasználó

szóval a MIB-es csipetcsapat tegnap kocsikázott egyet, a BMW helyett már csak olcsóbb kocsira futja. ÉN PEDIGLEN MARADOK, mert befogadtatok amikor szomjas voltam….

Kigabe
    Felhasználó

“…..Itt volt van pl a soknevű. Emlékszem, talán két éve egy éjszaka jelent meg a chat falon. Bizonygatta a hihetetlent hajnalokig. Hetegig oda írt mikor valaki ajánlotta neki, hogy kezdjen bele egy fórum témába. Akkor nem tudom itt voltál e már. Azt a kűzdelmet amit véghezvitt, hihetetlen kitartással, azt tanítani kellene. Volt akkor itt egy pár női nick azokkal hadakozott. Néha beleszólt egy hímnemű is aki kételkedett minden szavában. a soknevű már odáig jutott hogy találkát ajánlott fel az illetőnek egy presszóban , leírta hogy mi lesz rajta (öltöny) és hogy hol fog ülni Mindezt azért hogy személyesen bizonyítsa hogy ő ő és senki más. Én soha nem szóltam bele ezekbe a beszélgetésekbe csak csendes szemlélője és ámulója voltam a chat falnak hajnalokig három, négy óráig és csodáltam a kitartását hogy mindezt így bírja. bizonyára ez (volt) a küldetése.Először én sem vettem teljesen komolyan, megmondom őszintén, a mai napig nem. A szimbólumok mutogatása nem ér fel mindenkinek a felfogó képességéig……”

Kigabe
    Felhasználó

“….

a fesztávolságuk kb. 100 ? 100 ? 100 m

a legfőbb üldözőket SHUSAR okat (50 fős) kisérő 3 fős vadászok

lézerrel dolgoznak, teljesen láthatatlanná válhatnak, csak egy kis kontúr zavar látható ilyenkor az égen ha van felhő is

ezek katonák, harcosok

4 ? 5 m magasak

a bőrük világos

6 újuk van (ennek a szériának)

részben bionikusak ? a fegyvereik is

nagyon sokáig élnek, ha csak le nem selejtezi őket a munkáltatójuk

de ezek csak technikai, értéktelen ?érdekességek?

anyukájuk nem volt

sem apukájuk

sem gyerekszobájuk

nekik szarabb egyébként

orratlanok

szeretik kongatni a vasfödőt meg a maggi leveskocka papírt csörgetni a baromfiudvar felett

csak sokan kapirgáltok

http://www.youtube.com/watch?v=CwXbL2NrCas ….””””””””

Az emlékek nem tűnnek el,csak elhalványulnak…..

https://www.youtube.com/watch?v=Xvgq1TkDPTo
    https://www.youtube.com/watch?v=_JjJzMBGUwo

…van amit sosem felejthetünk el…
    emlékezz,és jöjj vissza!!….

• A válasz módosításra került: 5 years, 3 months-Kigabe.
    Kigabe
    Felhasználó

“””””Et Voila!

Dmitry Glukhovsky: Orosz népellenes mesék

http://www.litera.hu/hirek/dmitry-glukhovsky-orosz-nepellenes-mesek

Et Voila!

Dmitry Glukhovsky: Orosz népellenes mesék

http://www.litera.hu/hirek/dmitry-glukhovsky-orosz-nepellenes-mesek

http://www.youtube.com/watch?v=tyCMebon0xk&list=UUN1ZrZ7tdfVN7PhlRo8Jg6A&feature=c4-overview

?A Metró-regények és a Szürkület szerzője negyedik könyvében fantasztikus képet fest a mai Oroszországról, ahol semmi sem az, aminek látszik. Moszkva épülőben lévő üzleti negyede, a Moszkva-City valójában egy borzalmas vállalkozást álcáz; a választások eredményét egy szuperszámítógép dönti el; és az ország vezetőiről kiderül, hogy hát ők sem egészen emberek. Az állami tisztviselők asztalán mindenhol ott van egy különleges, címeres telefon, amelynek jóindulatát mindennapos adományokkal kell megnyerni, és az égen hatalmas léggömbök lebegnek, amelyek felfogják a Nyugatról jövő légáramlatokat, és pénz képződik bennük.?

http://www.youtube.com/watch?v=tyCMebon0xk&list=UUN1ZrZ7tdfVN7PhlRo8Jg6A&feature=c4-overview

?A Metró-regények és a Szürkület szerzője negyedik könyvében fantasztikus képet fest a mai Oroszországról, ahol semmi sem az, aminek látszik. Moszkva épülőben lévő üzleti negyede, a Moszkva-City valójában egy borzalmas vállalkozást álcáz; a választások eredményét egy szuperszámítógép dönti el; és az ország vezetőiről kiderül, hogy hát ők sem egészen emberek. Az állami tisztviselők asztalán mindenhol ott van egy különleges, címeres telefon, amelynek jóindulatát mindennapos adományokkal kell megnyerni, és az égen hatalmas léggömbök lebegnek, amelyek felfogják a Nyugatról jövő légáramlatokat, és pénz képződik bennük.?””””

http://www.kepfeltoltes.hu/131208/Pecs_altemplom2_www.kepfeltoltes.hu_.png

Régen a szimbólumok,csillagok állásainak értelmezését tanították,ebben nőttek fel a gyermekek.

Ma nincs így. Ha tanítani akarsz,tedd a ma érthető szinten.

Kigabe
    Felhasználó

Azzal,ha feladjátok,nem segítetek senkinek. Elvesztitek a legfontosabb lényeget.
    Segíteni a sokaságon,hogy elolvassák,megértsék,az életük részévé,tegyék az igazságot,ami,bár nem igazán fenséges,de igaz.

Féltek áldozatot hozni,talán megnyílni,talán tényleg feláldozni magatokból valamit,valamit,ami ott van legbelül,és vágyakozik arra,hogy másokkal is megoszd!

Megsértődni könnyű!!!,és lapos pillantásokkal figyelemmel kísérni ennek a lapnak a haldoklását,a lassan az enyészetté válását,,,,holott mindig a képernyőd sarkában pihent,hogy bármikor elővehesd,mikor belefáradtál a “komoly” pénzkereseted” vért követelő,napi hajszád közben.

Eltűntél,és eltűnt veled,valami,ami hiányzik.

joska
    Felhasználó

ENTER

Csillagporos
    Felhasználó

Kigabi,teljesen egyet értek veled.Hiányzik.

reglny
    Felhasználó

.

zplus
    Felhasználó
    i.am.that.i.am
    Felhasználó

Kigabe wrote:
    “Azzal, ha feladjátok,…
    Féltek áldozatot hozni,…
    Megsértődni könnyű!!!,…”

Ezeken többször is túl vagyunk, Kigabe.
    Magunkat se féltjük már.
    Ám az ezt követő módszer sokkal kifinomultabb, mert amikor a szeretteink vannak veszélyben (értsd: támadva), akkor a legnagyobb döntés előtt állunk, hogy hogyan tovább.
    És ilyenkor csak a szív útja járható.

https://www.youtube.com/watch?v=I3OdanjBYoM

joska
    Felhasználó

Csináld úgy mint a fa amelyet fúj a szél, meghajlik utána meg visszaáll, vagy a gaz amely mindenhonnan kinő, pedig irtják.Ne hagyd magad megtörni, a családtagjaidat amúgy is kilövik, legalább is az enyémeket már majdnem. Ne hagyd magad zsarolni.

farout
    Felhasználó

Sziasztok!

Rég írtam már ide, álltalában csak olvasok…. Kérésem lenne hozzátok. Valakinek megvan a 12.Bolygó második része (pdf) Zecharia Sitchin-től? Esetleg valami elérhetőség ahonnan letölthetném? Az elsőt már harmadszorra olvastam el,a másodikat pedig egyszerüen nem találom.Most adtam fel a keresést. Még abban bízok hogy nem vagyok egyedül akit még érdekel s talán valaki tud segíteni ebben…..
    Köszi előre is….

Kigabe
    Felhasználó
    Kigabe
    Felhasználó

https://mega.nz/#!WgJThIrB!RoOXawhvaU8yQD-tvrZr1V-lnSSbywQiPXEOuDpPyPw

A dimenzió kapu tőle.
    De nem kell ellágyulni, Ő is szidónak született,azaz,csak óvatosan.

Kigabe
    Felhasználó

https://mega.nz/#!TkoBGaBK!igl37-ZS5acgre0QINm1SWJWj94xQZAAxohcN2B3KL0

A felületes olvasás eredményeként,íme PDF-ben is.

Kigabe
    Felhasználó

sumer- remus.
    julius oppert .:Julius Oppert németországi zsidó régész az 1860-as években kitalálta nekünk a sumér népnevet – ami persze a megfordított/”titkosított” Rémus …
    http://titkoltmult.hupont.hu/6/a-sumer-birodalom

Sitchin..és a mai világ. Csak óvatosan,fenntartásokkal,és nem győzöm hangsúlyozni,csak óvatosan, semmi nem az aminek látszik,vagy ha mégis annak látszik,az azért van mert így akarják láttatni!!!!

farout
    Felhasználó

Köszi szépen! Sokat segítettél. A jó tanácsokat is bár tisztában vagyok vele hogy szinte mindent meghamisit -anak(ottak)
    Végülis ha elgondolod hogy ennek a könyvnek ha csak a fele igaz…….Márpedig igaz, szerintem több mindt a fele…
    Kösz mégegszer is….

Kigabe
    Felhasználó

Szívesen,bár szerintem a fele-sem igaz amit írt.
    Érdemesebb lenne “Dr. Bobula Ida: A magyar nép eredete” c.írását elolvasni.
    Dr. Bobula Ida egyike a nemzetközileg elismert legkiválóbb szumírológusnak,aki talán elfogulatlanabbul fejtegette a táblákat. Bár biztos van aki ellentmondana.

http://www.karuna.hu/letoltesek_elemek/magyaroshit/a_magyar_nep_eredete.pdf

Dr Bobula Ida: A Nagy Szarvas (tanulmány.for.kim)

https://mega.nz/#!foBzEA6B!tVoqdIqOnHdkr0uOvtiSgBbdlPt9vs7rO97IJTB6tAM

Sitchin-ről egy érdekes írás.

“”Sitchin’s Lies And The Actual Truth !

If your busy looking for no-biru where are you not looking? Not at the facts our Gods live in the Orion region. And something else which I will state here.

If you think it was about Gold mining your looking in the wrong direction which ties into the first point.

Nibiru is a star conjunction. And the other major lie of Sitchin is the gold mining. This is not mentioned either in the Sumerian texts. He made these two lies up out of thin air.

Between Mars and Jupiter its been scientifically shown there was a planet there once. That has been destroyed and no don’t waste my time with colliding theories that are insane as the big bang. This planet from the evidence was destroyed after earth was already here and fully formed on its own, the destroyed planet from evidence laded out is was was mostly likely by technological intelligence. Not by planets smashing into each other.

The situation is there was no ice age on earth either. Dollaire and Elis [Spelling?] Are Cambridge and Oxford professors who have stated and wrote a book on the ice age scam. Which is taught as dogma. They are shocked this is pushed as unquestionable. Its full of major flaws.

We have not had the polar caps on this planet for that long. The south pole did not fully freeze over till a couple of thousand years ago. . And we only have four seasons due to the tilt in the axis. And the facts show this planet had a uniformed sub topic climate on it at one point. And the sea levels where around 400ft lower.

No ice age, it means the seas didn’t rise by melting, pola ice sheets over time slowly, like we have been taught. And the planet was not titled at one point so no climate to create a deep freeze. As its found many long time frozen over areas where flash frozen from a sub topic climate around ten thousand years ago. In an instant. The animals found still had their last meal in them.

So a planet in our solar system gets destroyed and some records claim it had a lot of water on it. And a huge shock wave, hunks of asteroids and continental sized ice are hitting the planet. And the massive ice waves are melting as they come down into the atmosphere. Which is what the ancient records state the sea rose 400ft in a night and a day not slowly but at once. This is obvious, the Andes mountain ranges, the largest in the world, where created by the hundreds of millions of tons of pressure from the water coming in on the earth plates. The city up in the Andes, Tiahuanacu is known to have been on the sea level once and is over 17,000 years old. And with this the shock of the impact created the tilt in the planets axis. The geological records show earth has been hit by outer planetary events of large magnitude in general.

Now the race of the Gods came to this planet…. We have developed basic technology that can create materials from the atomic level in labs, they can make diamonds in labs as well. Why would they need to mine gold and create humans for this? Why not automation instead.

The reason they went to the trouble of creating humans and the massive infrastructure to support humans, cities, farms, hospitals, schools, social organizations. Is because from the Sumerian records, the real ones. Humans where created to help the Gods build the earth and to be the stewards of earth. The wise care takers of the planet. The Gods didn’t come here to mine gold and then leave. They moved here with the intent of building a permanent civilization. We where created to be part of this civilization as stewards of earth. It could be there civilization was destroyed previously at some point with the lost planet or part of it was upon that world. Or perhaps not.

The planet itself was most likely destroyed as part of a larger cosmic war that ended the Golden Age on earth as well and set the stage of the events we are now within.

The second part of Humans creation lay within the texts. Humanity was created with a spiritual mission to ascend to divine from human by EA [Satan]. His intent was to elevate His children to supreme truth and divinity in the long run. To have equality with the Gods. The greatest gift of creation in the universe.

It seems in my opinion from looking at ancient structures of society and tradition, each race was created with a special function in mind. And to work together as larger group within their regions with their skills together as a whole body. That formed this once global or near global civilization of the Gods. Having a superconscious family of humanity to be part of this civilization in the long run makes more sense as well. In my opinion it reflects Satan to create something elite and beautiful, something that is to be perfected and have eternal bliss and joy. Which is the human races. It has been hinted many of the different animal species on the earth might have origins being created by the Gods.

Annunaki in meaning is the Heavenly Serpents. Not those who came down from the sky. This is relating to their Perfected status as divine or fully ascended beings.

Think about that, humanity is a brilliant, powerful and elite creation with the destiny to become fully divine and be guardians and stewards for earth as part of our divine mission. And our creation by the Gods. No paradise in the clouds, but a real eternal paradise right here below our feet. On earth, our home.

Now the above truth vs the Sitchin lies, of humans being just worthless material slave labour who suck [Goyium]. And don’t forget Shitjewing claim the Gods handed down this knowledge and this tradition to Abraham [ who is well known to have never existed] only, about 5,000 years ago in the Near East. Back to Jewish supremacy and biblical reinforcement, back to unconscious Judeo-Christianity. And the demoralization of Gentiles. Sitchin is just pushing Jewish, Gentile hating bullshit. The Jews have a big lie for every level of truth a Gentile finds.””

Kigabe
    Felhasználó

Ma kaptam,egy ismerőstől,a képet. Csongrád mellett kapták lencse végre,nem tudom ki,ezért nem jelzem, ki a fotós.

https://mega.nz/#!HoAFkD6J!b-PVCPAux-Drrgj1se-GBG7CPwbKXgWyadZrZ7fQfiQ

hasonlóság.:

https://mega.nz/#!u0RBBJBS!-fEpYUE8Q2LHJmOv4bFLb8_Tfj8Kwwk-cyhaosFCZt4

Kigabe
    Felhasználó

Az emberiség nagy többsége ? 85-90 százaléka ? Rh-pozitív, ami azt jelenti, hogy az ilyen emberek vérsejtjei egy olyan antigént tartalmaz, amely a rhesus majommal áll közvetlen kapcsolatban. ??
    Ezt az antigént Rh-faktornak nevezik.
    De vannak akik kiesnek ezen kritériumokból .
    A negatívok nem hasonlítanak a többiekre.
    Másmilyenek!!

Ők egyedi emberi lények, akiknek lehet, hogy a vérvonala földönkívüli eredetű.(lásd.:Anglia,Luxi.,stb, vagy ne lásd )
    Sőt,ők nem emberek.
    Sőt,ők akik ma a földet uralják.
    A pálma akár a földig hajol. Mikor a nyomás megszűnik,a pálma újra a régi.

A győztes visz mindent.
    https://www.youtube.com/watch?v=uLzFVaB8Rg8

..de mi a minden?

Kigabe
    Felhasználó

A történelembe kapaszkodunk! De,hol a bizonyosság,hogy az,,,vagy bármi, igaz?
    Sehol!
    A becsület,az élet szeretete áldoz fel nap mint-nap minket a gonosz oltárán.
    …hisz a győztes mindent visz!!!…de meddig? , van,vagy hol a határ? határnak lennie kelll! Ha nincs,neki határ, akkor nincs értelme az egésznek..

..nincs értelme semminek..
    ..a szerelem sem érne semmit…

joska
    Felhasználó

Charlie majom a családban, ezek azok a nagy titkok, ami miatt ezt csinálják, jajj. Ezt 18 évesen is meg tudtam állapítani csak nem ilyen tudományosan.

Kigabe
    Felhasználó

John Fitzgerald Kennedy

az Amerikai Egyesült Államok 35. elnöke
    1917. május 29. ? 1963. november 22. Dallas.

“Végső soron a legerősebb kapocs köztünk az, hogy mind ezen a kis bolygón élünk, ugyanazt a levegőt szívjuk, fel akarjuk nevelni a gyerekeinket és halandóak vagyunk. Közös a sorsunk, és ez nem egy harc.”
    ..bár sokan még itt is azzá akarják tenni.

Kigabe
    Felhasználó

Tehát,,van egy kapocs mindegyikünk között!

Mind itt élünk,ezen a kis bolygón.—A kicsi,vagy nagy,mindig a valamihez képestet méri.Azaz,tudja,hogy a kicsi,a kisebb méretű bolygókhoz tartozik a föld. —
    Mindahányan tüdővel lélegzünk,—és ugyanazt a “levegőt”lélegezzük,be ami,másokra mérgezően hathat.—-
    Mindannyian segíteni,támogatni szeretnénk,az általunk nemzett, tovább élő egyedek létezését.–ez sem igaz minden egyedre–

És mindenkinek,aki erre a bolygóra leszületik, a vég kifejlet,a halál,bár arra nem tér ki,hogy ez kinél,mikor következhet be.
    Kijelenti,hogy ettől eltérni nem lehet,—bár bizonyos vagyok abban,hogy sokan vannak aki ezt a kitételt szeretnék kikerülni. De csak esetleg hosszabbítani tudják,aminek szerinte-m,és sokak szerint is, nem sok értelme van.Bár ezen tudásért emberek ezreit áldozták már fel.

Pedig az itt lét,nem harc,nem verseny.
    Egyszerű tanulás,tapasztalat szerzés,a szeretet elem megismerése,megtapasztalása a cél.

joska
    Felhasználó

Aki akar téged, és ilyen technológiával rendelkezik, az elvisz, a többi csak körítés.

joska
    Felhasználó
    reglny
    Felhasználó

Soknevű!

Nagyon jó lenne ha előkerülnél, mert kíváncsi vagyok a véleményedre a világban most kialakult helyzetről.

joska
    Felhasználó

42

https://www.youtube.com/watch?v=4sGZR7DsgWg

… my ships come in …

joska
    Felhasználó

Napi találós kérdés az egyetem dolgozóinak,
    Hogyan lehet hazaküldeni egy vándort?
    Hogyan lehet hazaküldeni valakit, aki mindenhol otthon van és aki sosem volt otthon?

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Otthonról haza.
    Jó a kérdés, mint az a bizonyos “nagy kő”.

joska
    Felhasználó

Szóval mivel be kellett hódolnom de azt nem mondták, hogy kinek, ezért behódoltam a kutyámnak, szabály szerint ahogy kell arccal a földnek viszonylag elég hosszan tartó ideig, hűséget is fogadtam neki, sőt meg is pusziltam, utána meg átöleltük egymást, semmiféle problémát nem okozott, sőt még örült is és felborzolta a szőrét mint az OROSZLÁN. Ezentúl megilleti a felség sőt őfelsége megszólítás és a királyi asztalnál fog étkezni. In nomine….

joska
    Felhasználó

6 éve mérgezitek az agyam és most kérdezitek mi lenne akkor ha nem? érdekel is engem azt hiszitek,tolvajbanda.

joska
    Felhasználó
50 bejegyzés megtekintése - 651-700 / 788

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.