Krónikák egy másik világból II.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból II.

• This topic has 1,190 válasz, 33 hozzászóló, and was last updated 9 years by Johanna.
50 bejegyzés megtekintése - 501-550 / 1,191
  • Szerző
    Bejegyzés
    amazon
    Felhasználó

Russia:
    -link-

ria62
    Felhasználó

Spirituális ébredés- Készülj fel a Föld változásaira!

-link-
    (6:34)

Az emberiség számára nagy jelent?sége miatt az Alcione Association teljesen ingyen megküldi a ?Hercolobus or Red Planet? cím? könyv példányát a világ bármely részére. Az alkotást ezen a címen kérheted:

LAN_EMAIL_SUBS

Valaki már rendelt????

Elenoura
    Felhasználó

amazon
    Felhasználó

“Üdvözöljük a valós tértechnológiát” ……az új technológia meg tudja zavarni, illetve blokkolni tudja a kommunikációs rendszereket minden frekvencián. A rendszer megzavarhatja a kommunikációs vonalakat, és blokkolja a megadott kommunikáció minden felhasználását régiók, akár távoli pontok között is. Ez azt jelenti, hogy minimális er?feszítéssel bármelyik m?holdas adatátvitelt blokkolni tudja. Tesztelték a rendszert 4 évvel ezel?tt, és látták az eredményt. Ha a rendszer által használt er?k aktívan kerülnek kiválasztásra egy bizonyos területen, a másik oldal nem tud információt küldeni a címzettnek (l?ttek a drónoknak, de a HAARP-nak, és a tudatmódosításnak is)….”

-link-

Melinda Dumitrescu heged?játékok- Bízunk benned

Album Rhapsody of Medjugorje

-link-

Thank you Jesus, Grazie Ges?

-link-

Dona la pace:

-link-

reglny
    Felhasználó

Pakalz szabin van?

Elenoura
    Felhasználó
    reglny wrote

Pakalz szabin van?

Úgy t?nik és nem is csodálom.
    Addig is ezeket olvasgatom, mert még mindig tartogatnak új felismeréseket.
    -link-
    Amikor nincsen új bejegyzés itt, szeretek visszatérni a régiekhez és rájönni, hogy a sok olvasással sikerült úgy kondicionálnom az agyam,hogy a régi dolgokban még több részletet ismerek fel.
    Például hogy egy egy festményben még több részlet van,s habár megfogalmazni nem tudom, jobban értem mint azel?tt.

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Inkább 2x, mint 1x se:

-link-

🙂

reglny
    Felhasználó

Köszi Elenoura!
    Nem is tudtam, hogy van tiltott zóna. Azt hittem, hogy ez már nem fellelhet?.
    Persze én sem csodálom, ha elment pihenni, csak hiányzik nagyon.

Elenoura
    Felhasználó

Notre Dame Paris
    Miasszonyunk-templom
    Hórusz az óra el?tt(még egy sárkány is van mögötte)
    -link-
    Lelkek a lajtorján
    -link-

és Nostredamus
    A poént nem lövöm le.
    Nostradamus, his secret is in his very name by BravoMindExpressions
    -link-

Elenoura
    Felhasználó
    Elenoura wrote

Notre Dame Paris
    Miasszonyunk-templom
    Hórusz az óra el?tt(még egy sárkány is van mögötte)
    -link-
    Lelkek a lajtorján
    -link-

és Nostredamus
    A poént nem lövöm le.
    -link-

Tovább görgetve a gondolatot ezen a csapáson.

Nota bene -Jegyezzük meg! Latin szólás

Márianosztra – Miasszonyunk templom / Börtön és Fegyház

Notórius jelentése – hírhedt / Notórius “jelz?” – beteges,javíthatatlan visszaes?

(A Noszty fiú esete Tóth Marival)

A Notre Dame-i torony?r
    “A lelkiismeretem tiszta”(és a kalapja egy Triangle)
    “Lát,mert mindent lát a Notre Dame!!”
    -link-

Ezek mind Mi ( a “not”-okak) vagyunk és a Miasszonyunk mindent lát és próbál segíteni.

Nekem személy szerint az álmaimon keresztül.
    Akármilyen nehéz is próbálok mindent végig nézni még ha nem is értem,
    mert tudom “ha szerencsém” van akkor reggelre elrendez?dnek a fejemben a dolgok,
    és néhány többlet is marad,így tudok új dolgokat találni.

Elenoura
    Felhasználó

-link-
    4:54t?l
    Kéz; 5 újj;

Egy kedves filmesztéta barátom ajánlotta
    -link-

Gondolom a filmet és a jelenetet a többség ismeri,mert igen híres és csak ezt az egy jelenetet több ezerszer kielemezték.
    Hitchcock ezzel a filmjével új m?fajt teremtett,de el?fordulhat(-e), hogy segített az a kis f?szer is amit azzal a tudással tett bele(tudatosan vagy tudattalanul) amit Mi is kutatunk.

1:22-nél kéz
    1:44-nél kéz
    2:00-t?l 2:16-ig örvény és a szem

amazon
    Felhasználó

Egy érdekes hír:

-link-

Történetünk 2 percben!
    -link-

Vannak
    Felhasználó

amazon! az utóbbi linked igencsak elgondolkodtató !! Jó kis videó!:D

zplus
    Felhasználó

mese-délután:

-link-

-link-
    a második filmben:
    -link-

péntekesti–

-link-

-link-

amazon
    Felhasználó

Szántai Lajos: ‘L?n nagy csendesség a mennyben…’ 1_3

-link-

zplus
    Felhasználó

Cseh Tamás interjúrészlet:
    – A Jóistenbe vetett hit miatt nem fél?
    – Igen. Múlt héten járt nálam egy atya is.
    – Meggyónt?
    – Csak beszélgettünk. Lesz persze gyónás is meg minden, ami azzal jár, hogy katolikusnak kereszteltek, noha az Úrral valójában sosem az egyházán keresztül tartottam a kapcsolatot. S?t, az egyház miatt távolodtam el t?le. Aztán 28 évesen egyszer csak befordultam egy templomba, a csöndben pedig rátaláltam egy ösvényre, amelyre lépve úgy éreztem, beszélhetek Vele. Amikor odakúsztam ott a lába elé, megajándékozott egy irányt?vel. Ha nem is sikerült mindig, azóta igyekeztem jó fia lenni.
    – Nem haragszik rá, amiért mégis beteg lett?
    – Néha úgy érzem, hogy beszélek hozzá, ? meg alszik. De nem. Hálás vagyok neki. Hálás, mert hagyott énekelni. Ha úgy látta volna, rossz ember vagyok, a dalokat sem adta volna nekem. Ez megnyugtat. Ezért nem is félek..

-link-
    télikabát..vitorlázzunk, mint szélben a hajó:
    -link-

a szeretet:

P. Böjte Csaba OFM:
    TALÁN MAJD EGYSZER HABLEÁNYT TETOVÁLTATOK A MELLEMRE
    A nyári vakáció egyik reggelén csengettek az ajtón, az egyik lányunk jött vissza az otthonba. Örömmel ugrott a nyakamba s kérdezte: “Mikor megyünk a táborba?” A kislány egy hosszú tanév után nagyon vágyott hazamenni a szüleihez.
    Hazavittük a Dévától 200 km-re lev? otthonába, de pár nap múlva visszajött, mert – telefonáltam! “Jöjjön, mert megyünk táborba”. Hogy mondjam meg, hogy nem igaz, hogy nincs is semmiféle tábor, csak nem kellesz otthon, és igazából egy kegyes hazugsággal postáztak vissza tégedet?
    Így most itt vagyunk a Csónakos partján, “táborozunk”, hogy ne csalódjon, ki tudja hányadszor a gyermek. Ülök a víz partján és nézem a csapatomat. Forr a víz, én folyamatosan számolom a fejeket. Mind megvannak.
    Egyszerre jönnek mellém, hozzám bújnak, mesélnek. Az egyik negyedikes lányunk megkér, hogy tetováltassak szép hableányt a mellemre. “Miért?” – kérdezem. “Mert apukának is egy olyan volt. – És elindul egy csacsogó kispatak – Az én apukám nagyszer? apa volt. Igaz, hogy sokat ivott, s egyszer, mikor korbáccsal megvert, kiütötte az egyik szememet. Nem akarta. Utána apuka is sírt, bánatában nagyon berúgott. Anyuka, mikor két éves voltam, akkor halt meg. Öngyilkos lett, mert sokat k…ott. És apu ?t is megverte. De én nem leszek k…a.”
    Hallgatok, magamhoz szorítom e szép sz?ke kislányt. ? csak beszél. Elmondja, hogy mennyi rossz ember van, és hogy az apukát olyan sokan ‘bizgették’, míg fogadásból megivott két liter vodkát. “Apukám olyan rendes volt, utolsó cseppig megitta, mert az ember, amit ígér, azt meg kell tegye, úgy-e? Apuka sokat hányt és meghalt.”
    Hallgatunk, a tó vize egykedv?en fodrozódik. Nagyon sok mondat van az életünkben, mit nem tudunk befejezni. Odajön egy másik kislány is. Vizes, szép barna b?re ragyog a napfényben. Három éve van nálunk, az osztály második tanulója. Beszélgetünk. Elmeséli, hogy milyen volt, amikor egy nagyváros állomásán koldult. Nagyon ritkán beszél err?l. Most úgy beszél, mint más a nyaralásról: “Olyan bácsi is volt, aki egy egész kiflit adott egyszerre. De nagyon kellett vigyázni a rend?rökre, sokszor kutyával jöttek, s egyszer az egyik társamat meg is harapták a kutyák. Volt egy nagy szemetes láda, oda bújtunk el.” És mondja, és mondja.
    Úgy látom, hogy a víz, a játék, nemcsak a fizikai mocskot oldja, mossa s remélem viszi messzire. Aztán odasodródik két testvér, a harmadikat végezték. Szédületes energia tépi ezeket a fiúkat. Lendületükben mindenkit lesodornak a lábukról. Nem rosszak, de tíz percenként felsír, visít valaki mellettük. Mint a villámhárító a villámot, úgy vonzzák a ‘galibát’. Rájuk szólok, s mint két ma született bárány kunkorodnak mellém. Ha már rohangálni nem lehet, hát engem kezdenek nyuvasztgatni ölelésükkel. Persze hogy beszélgetünk, és persze, hogy szóba jön az édesanya, akinél csodálatosabb anya nincs, de aki nagyon elfoglalt.
    Sokszor megcsodálom Isten hatalmát, aki ilyen végtelen er?ssé tudja tenni a gyermekek szüleik iránt érzett szeretetét. Mert én csak azt látom, hogy a gyermekek els? áldozására a 18 km-re lakó anyuka, azokkal a lakkozott körmeivel és még egy szent szívét is megdobogtató szerelésével, nem tudott eljönni, bár meg volt beszélve és meg is ígérte. A fiúk kérésére egy pár perccel kés?bb kezdtük a misét. De nem jött el az évzáró szereplésre sem, és azóta sem jött egyszer se felénk. Megölelem a fiúkat és elismerem, hogy anyuka tényleg nagyon szép, csak az a baj, hogy nincs ideje. S hogy a tépel?désnek véget vessek, szabadon engedem e két szilaj paripát.
    Táborozunk! Isten m?ve: a tó vize, a táj, a gyermekek, és minden olyan csodálatos. Végtelenül jól van minden, úgy ahogy van! Sokszor nem értem, hogy egy-egy törékeny gyermek válla hogy tud ennyi tragédiát hordozni. De úgy látszik, hogy nem is ez a fontos. Ezeket a gyerekeket, a sebeket nem kielemeznem kell, hanem szeretettel átölelni és hordozni. Megtenni mindent, hogy ha már karjaim közé sodródtak, Isten akarata szerint alakuljon a további életük.
    Egy labda telibe talál, és szinte észre sem veszem, ott vagyok a Csónakos tó vizében. Játszunk, én vagyok a cica, és forrik a sok gyermek csapkodásától a víz. Tudom, hogy nem megoldani kell a problémákat, hanem kacagni, és eltalálni azt a tenyérnyi kék eget a gyermekek karjai között, hogy nehogy megint én legyek a cica. Játszunk, kissé könnyes a szemem, de itt a tó vizében úgyse vev?dik észre. Végül is Jézus nem azt kérte, hogy megértsük ezt a csodálatos szép világot, hanem azt, hogy szeressük, szeretetté váljunk ott, ahol a legnagyobb szükség van ránk. Nehéz megtanulni együtt élni a konkollyal. Dobom a labdát, s persze, hogy valami Isteni er? megint a gyermekek karjai közé vezeti azt. Mindenki kacag, felsültem, alulmaradtam, újból én vagyok a cica. Úgy t?nik, hogy most semmi más nem fontos, és jól van ez így. A teológián, a noviciátus alatt soha nem gondoltam volna, hogy ezek a koszos gyermekek ennyire átszervezik az életemet.
    Talán majd egyszer még egy hableányt is fogok tetováltatni a mellemre?

köszönöm.

Elenoura
    Felhasználó

Notredamus

Not-re-dam-us

Not re dame us

Elenoura
    Felhasználó

A Gízai piramisok látképe(ebb?l a szögb?l szeretik lefényképezni ?ket)

-link-
    2:58nál látod a három hasonló piramist?
    Ha jobban megnézed a kétféle geometriai alakból áll össze…

Laci86
    Felhasználó

Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem. Református vagyok és már többször is átolvastam az Újszövetséget. Most megnéztem a néhány napja belinkelt Szántai Lajos el?adását a Jelenések Könyvér?l. Szóval az Evangéliumok szerint maga Jézus mondja, hogy sem a napot és az órát nem tudja senki csak az Atya. Az oldalon már számtalanszor megjelölt 2012 novemberi id?szak hogy kapcsolódik akkor mindehhez? Vagy ennek nincs köze a Jelenések könyvéhez? Már csak azért is mert ha a Halak Világhónap Jézussal kezd?dött akkor 2160-ig fog tartani.

felicia72
    Felhasználó
    Laci86 wrote

Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem. Református vagyok és már többször is átolvastam az Újszövetséget. Most megnéztem a néhány napja belinkelt Szántai Lajos el?adását a Jelenések Könyvér?l. Szóval az Evangéliumok szerint maga Jézus mondja, hogy sem a napot és az órát nem tudja senki csak az Atya. Az oldalon már számtalanszor megjelölt 2012 novemberi id?szak hogy kapcsolódik akkor mindehhez? Vagy ennek nincs köze a Jelenések könyvéhez? Már csak azért is mert ha a Halak Világhónap Jézussal kezd?dött akkor 2160-ig fog tartani.

Ennyit a bibliáról 😀
    -link-

zplus
    Felhasználó

-link-
    Ronald Reagan temetésén (szép társaság ver?dött össze), naplementekor (kihangsúlyozva):
    -link-

ugyanekkor (percre pontosan?) a világ másik felén napkeltekor:
    -link-

csak technikai dolog, de azért durva látni
    a rituálé Hórusz lelkének átköltöztetését szimbolizálja(?)

Arnold – Ronald, szinészb?l lett Kalifornia állam szenátora.. stb.. stb..

(Alcide Nikopol szindróma?)

Johanna
    Felhasználó

Manapság odáig jutottunk, hogy a másik feled megtalálását, az ?szinte szeretet a mélyen tisztelt tanult tinók akik a folyamat során ökrök lettek, RABIGÁNAK hívják.Megáll az eszem.

amazon
    Felhasználó

Furcsaságok a londoni Olimpia körül 1/3 rész

1. -link-

2. -link-

3. -link-

amazon
    Felhasználó

Éva anyánk 160 m. magas volt- A feltámadás után milyen testünk is lesz? (szürke), most kiderül- de zölddé, nagyon zölddé fog változni, olyan szín-játszó-sak leszünk, ha a 10 f?b?nb?l egyet is elkövetünk majd- 😀 ez nagyon teccik!!! /Kisfaludy Györgyt?l:

1. rész: -link-

2. rész: -link-

Ennyit a bibliáról, Algó és Noé bárkája ?:

-link-

Johanna
    Felhasználó

Consider them(embereket) my protégé,( ld: a Prometheusban mit csinál a teremt? a végén lecsapja ?ket mint a legyet) homage I think they should pay
    Instead of being gracious, they violate in a major way(génkezelt kukurica, id?járás szabályozás)
    I never been a hater, still I love ’em in a crazy way
    Some say they sold the yay, and no, they couldn’t get work on Labor Day
    I pray for patience but they make me wanna melt they face away
    Like I once made ’em spray(özönvíz), now I could make them put the K’s away
    Been thuggin’ all my life, can’t say I don’t deserve to take a break
    You rather see me catch a case, then watch my future fade away.
    Ja és óriási hiba volt a pénzre nyomtatni In god we trust cím? feliratot kb ugyanakkora mint zöld törölközöt pénzért adni.MERT amint a szeretet pénzre váltod…

amazon
    Felhasználó

36 év után megszólal két szemtanú:

-link-

Bison
    Felhasználó

József Attila: Rejtelmek

Rejtelmek ha zengenek,
    ?rt állok, mint mesékbe’.
    Bebújtattál engemet
    talpig nehéz h?ségbe…

31.10.93.

-link-

30dik paralel…80666 (B)East gate
    -link-

-link-

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

NumBEars & Signs

-link-

Toblerone
    -link-

Bison
    Felhasználó

“Horton” Inc.

Bison
    Felhasználó

In W.D. Style

-link-

-link-

-link-

-link-

-link-

In C.Mass Style
    -link-

és/vagy “Ha, Ha Ha”

Bison
    Felhasználó

Google Earth

21°20’38”N, 157°58’30”W

38°53’52”N, 77°02’12”W

32°40’32”N, 117°09’38”W

Bison
    Felhasználó

Den-E-Ver
    -link-

Start light
    Aurora_Burgas
    A-Z
    -link-

Bison
    Felhasználó

Pyram Idoms

-link-

Shard London Bridge or The Shard (formerly known as London Bridge Tower or the Shard of Glass) is a skyscraper in Southwark, London. Standing 309.6 metres (1,016 ft) above ground level, it is the tallest building in the European…

-link-

Bison
    Felhasználó

MTV Fibonacci

Fifth Element?
    -link-

Galeria
    11/15
    12/15

Bison
    Felhasználó

Three Angels – Blair Watch Witch
    -link-

1:07:42-t?l
    -link-

Baba Yaga
    -link-

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó
    Bison
    Felhasználó

No more Monkey

-link-(F%C3%A1bula)_-_WGA10456.jpg/1024px-El_Greco_-
    _An_Allegory_with_a_Boy_Lighting_a_Candle_in_the_Company_of_an_Ap
    e_and_a_Fool_(F%C3%A1bula)_-_WGA10456.jpg

More Iron Lion or WHITE Lambs
    -link-

-link-

Johanna
    Felhasználó
    Bison
    Felhasználó

This is a Den-“E”-Ver
    -link-
    🙂

No more tears…

Bison
    Felhasználó
    Bison
    Felhasználó

Different DNAs

-link-

-link-

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

Iron Lions

-link-
    -link-
    -link-

amazon
    Felhasználó

PakalZ,…….

Butyok
    Felhasználó

Üdv, 🙂 PakalZ

Bison
    Felhasználó

Kukucs
    gyors mint egy : “How are you?”

-link-

UUe’re fine thanks.

-link-

-link-

Tesco gazdaságos légz?maszk séria:
    -link-

már említettem, hogy a Föld légköre nem ideális számukra.

A “majomijesztget?” égzeng?s fémes pengetések (Thunderbirds – native americans) meg zümmögtetések mint látjátok most szünetelnek.

A kabátból hamarosan egy új változat kerül el? a Tervszerinti forgatókönyv alapján.

-link-

els? trv.
    legyen nálad egy hosszú kés.
    2. trv.
    “nicht” beszarni.
    3.trv
    egy kis kaját eltenni a kapunyitásig
    4. trv
    nem félni a haláltól
    5. trv
    ha eljön az ideje öleljétek meg egymást és ne öljétek egymást.

Bison
    Felhasználó

Akinek tudnia kell, mindent tud a londoni készül?désr?l.

Akiknek tudnia kell róla tudják mi készül és
    mindent meg fognak tenni, hogy megakadályozzák.

2001-ben nagy hibát követtek el a WTC tornyokkal.

A katonák nem olyan hülyék mint aminek be vannak állítva.

Bison
    Felhasználó

A legjobb és nem drága
    -link-

Bison
    Felhasználó

Never Ending Story – Don’t Panic

a lélek nem hal meg
    a Föld majd újraindul (reset – mint már annyiszor)
    -link-
    a Föld2 beindul (lesz akiket még el?tte kiemelnek és nem kell már viszgázniuk)
    a Sikoly Zrt. must go on

és lesz aki kilép a saját “történetéb?l”
    -link-

mindenki megy a dógára, megy a helyére.

Ki ide, ki oda.

Ahova való.
    Gonosz lélek a gonosszal, tiszta a tisztával.
    Tiszta ügy ez.

Bison
    Felhasználó

A Fekete ló fentr?l:
    -link-
    a bolygókat meg megésmeritek.

Ami meg néha fekete lesz azt meg-érted.

felicia72
    Felhasználó

tiszta sor 😀
    -link-
    1 09 33-tól
    ? is meséli,hogy a sokadik teremtési korszakban vagyunk
    próbáltam az el?adásaiban a végs? dátumot elkapni,de sajna ? is 2028-32 közé tippeli a végét
    szarul járunk ha addig kell itt szopni..

50 bejegyzés megtekintése - 501-550 / 1,191

‘Krónikák egy másik világból II.’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.