Krónikák egy másik világból II.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból II.

• This topic has 1,190 válasz, 33 hozzászóló, and was last updated 9 years by Johanna.
50 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,150 / 1,191
  • Szerző
    Bejegyzés
    Bison
    Felhasználó

“Disc Close Sure”
    Alo Mars!

-link-

-link-

-link-

ez vicces, hogy lehet szavazni, hogy kinek tetszik és kinek nem.

Itt pl. ezért nem lehet szavazni:
    -link-

a Piramisos kavics a Mars.

appr. 30 seconds
    -link-

Bison
    Felhasználó

El Condor Rain

Soundgarden Black Rain
    -link-

-link-

H-anu-ka Candle Gates
    -link-

Bison
    Felhasználó

Giants’ steps

fogjuk fel viccesen:
    -link-

Bison
    Felhasználó

27 Aug 2012 Midlothian Scotland
    -link-

Bison
    Felhasználó

Mexico City – Tijuana
    -link-

Bison
    Felhasználó

Espa?a 26/06/2012
    -link-

Bison
    Felhasználó

212 Ashura FEMA Mazda

Run away

-link-

Bison
    Felhasználó

Persze, hogy nem tudhatsz az UFO-k ról.
    Mert akkor nem l?nénk szét egymás seggét.

-link-

arról meg, hogy ne tudjál, gondoskodik az ötödik hadoszlop.
    A kezdetek óta.

Fajok, b?rszínek, nemzetek
    (amerikai, kínai – vicces – a hivatali mandarin nélkül egy kukkot sem értenének),
    zászlók, vallások etc.

Itt a zsidózás a divat, ázsiában meg dél amerikában, Indiában más..lehet választani…hagyományosan.

A cseh lenézi a szlovákot, a nyugat szlovák meg a kassait, a német meg az osztrákot…etc.

ria62
    Felhasználó

Vénusz projekt

-link-

paradicsom vagy megsemmisülés

-link-

Bison
    Felhasználó

Myrtle Beach August 26, 2012
    -link-

Hol a Légier??

felicia72
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Myrtle Beach August 26, 2012
    -link-

Hol a Légier??

ezt reggel néztem meg de nem mertem kirakni,mert hihetetlen hogy az ott így röpködjön..

Bison
    Felhasználó

“Over and Over Again” Source Unknown
    Sacramento, CA Aug. 25
    -link-

Bison
    Felhasználó

Thomas Jefferson levél és a Pentagon titkos fegyverei

-link-

2:08- 4:00 között

igen már akkor oroszok és/vagy tehénrabló törpe zsidók (szerintem napszemüveges búvárruhás törpe kínaiak) repkedtek mint abban a roswelli szakmai m?ben pontosan ezt írja egy értelmes személy nemrég a könyvében mely m?nek a nemzetközi sajtótájékoztatójáról az RTL is beszámolt, hogy jót röhögjünk azon, hogy mennyi eszünk van…

Bison
    Felhasználó

Book:
    -link-

-link-

Bison
    Felhasználó

“Ez nem bagoly!”
    -link-

4th típusú találkozások.

Bison
    Felhasználó

Részemr?l osztom barátom véleményét, mely szerint mostmár hagyni kell a bogarászását az összetett és gyors evilági jöv?nek.

Nincs elég id? a feldolgozásra, ha meg valaki nem éri el a megnyugvás állapotát akkor még nagyobb gondba lehet, mint aki a langyos levesben úszkál.

A rövidebb út JézusMáriaAllahBudha újta rövidebb és egyszerübb és az utazásra kell készülni, a lélek, a lelkek egyéni útjára.

Akit érdekek az utazási kínálat azok inkább nézzék ezeket a filmeket és hagyja a francba ezeket a linkeket amit ide lapátolok naponta.

-link-

Mivel én nem vagyok elég okos, a fenti film gondolatok tálalására ezért javaslom lépjetek túl a Krónikákon, mert ezek már csak mantrák.

ill. aki most téved ide ne a közepén kezdje vagy inkább ne kezdjen bele.

Bison
    Felhasználó

Technikai részlet:

-link-

-link-

azt sem fogod tudni, hogy elkezd?dött, azt sem fogod tudni, hogy mi történik a szomszéd városban, településen.

A többir?l meg gondoskodnak azok a felvilágosult embertársaid.

Emberiség…definiáld légyszíves.

-link-

Bison
    Felhasználó

8*8 Space Merchants
    -link-

-link-

-link-

amazon
    Felhasználó

Aranyosak Novák Laciék , a háztet?n filmezik az UFO-kat – Sydney Australia- ahogy nézem másod naponként van fogásuk 😀 , jól kivehet? a háromszögü :P)

-link-

-link-

-link-

itt egész érdekes alakot vesznek fel:

-link-

-link-

A brit légi irányítás vezet?je a BBC-nek: “Havonta egy UFO-t észlelünk” :

-link-

-link-

-link-

-link-

Elenoura
    Felhasználó

Dolguk a tömeggel lesz,mert aki bombát dob rájuk,lelövi ?ket,ellenállást szít azokat kivégzik és kész,de aki marad, a tömeg, aki Velük fog élni az a nem bagatel.
    “mert lázadni,protezsálni csak az tud aki becsüli önmagát.”

Az ötödik pecsét (angol felirattal)
    -link-

már esett szó róla:
    PakalZ
    v jún 03 2012, 10:18
    Krónikák egy másik világból

Kijutni innen csak szenvedések árán lehet
    51:50-52:36 (és lesd! mennyit mutat az óra)
    57:20-58:10

S ahogy a vadak is érzik vesztük,Mi is elfogadhatjuk,nem Mi vagyunk a táplálék-rendszer csúcsa.Mert ki is mondta hogy nem MI vagyunk?Mert ha létezik Isten,akkor már lejjebb vagyunk,s ha nem,akkor el kellene gondolkodni bárki is mondja.

A stressz természetes dolog,támadásra vagy menekülésre készíti fel a testet,és attól hogy Mi elszoktunk T?le,nem jelenti azt hogy nem lesz rá szükség.

Katarzis nélkül kellene változnunk.

Bison
    Felhasználó

Pár éve beszéltem velük amikor hazajöttek. Feleségét és ?t “elrabolták”és alaposan vizsgálgatták.

A felesége újjaiba a b?re alá elhelyeztek idegen írásjelekkel egy szöveget.

Egyébként mindig valahogyan jelzik nekik ha jönnek, bárhova utaznak a Földön, illetve jönnek akár Budapestre.

Komoly trauma érte ?ket amit a mai napig nem hevertek ki.
    Ezért fontos a szilárd lélektudat, mert nem kevesbbé traumatikus élmény végignézni egy szíriai video sorozatot, vagy akár ott élni manapság.

Szóval van aki szeret borzongani, de nem árt tisztában lenni vele, hogy lehet egyszer mi benne is leszünk/lehetünk egy veszélyes élethelyzetben.

A katonákat, t?zoltókat ezért teszik ki széls?séges helyzeteknek, hogy utána ne bolyongjon sokkos állapotban (lehet?leg).

Kicsit ezt csináltam veletek, ezért külön bocs. Azért
    remélem tudtam mutatni némi fényt az alagút végén.

Elenoura
    Felhasználó

Egy alternatív jöv?
    Wall-e
    1:00t?l
    -link-

Bison
    Felhasználó

Technikai kúr-zus:

Rossz vér és a Tiszta szoba ’88

“Anyám nem kapott virágot, apám keze oda vágott…”

Bels? H-Arcaink I.

Band: Exodus
    Album:Bonded by Blood (1984)
    Song: Piranha

-link-

-link-

Bels? H-Arcaink II.

Kétfejü (bal oldal és a bels? küzdelem) innen az Y az írásunkban (Nyelvújjítás!)

és a hYbrid…KehelY

El Greco
    -link-

Y jelek a szabadk?m?vességben…

Lehet tudatosan fejl?dni, megragadni a segítséget, a DNA tisztító Mary S-WORD 3n3rgy erejét…
    ki szeretnének emelni innen mindenkit (kivéve a persona non grata-kat mert ?k már reménytelenek) mert tudják milyen nehéz a reptilian “agyféltekénket” elnyomni van akinek ehez 10.000 év kell again and again…SZENTLÉLEK
    (“Left” and “Right” side – talán jobban érthet? az angol kód).

Félelemb?l valóban nem lehet megváltozni az csak id?leges és nem nyitja a kaput.

Ezért nehéz ez az egész. Meg azért az értelmünket is fejleszthetjük filozófikus kérdésekkel saját magunkat.

Gondoljatok vissza mennyi mindenben változtatok hosszú évek alatt.

Most ezt kéne kicsit felpörgetni és nem egymásnak esni.

A “visszafert?zést” meg nem kéne megvárni…sztem.

amazon
    Felhasználó

csak érdekességként, sejtettem róla:
    -link-

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

Film idézet:

“Ezzel eléggé elvetettem a súlykot, szerintem kirugni azért nem fognak, de lehet, hogy újlenyomatok nélkül partra vet a víz.”

Szóval egyértelmübben, ha már mindegy:

Veszélyes szakmák:

-link-

Darwin’s tale egy szép tudományos mese pelenkás kiskígyóknak.

Mondjuk én sem kezdeném általánosban sem gimiben ezzel a hüll? témával bele az arcba.

Ezért kellett-kell az ébreszt? rejtett kett?s beszéd
    – Dante kötelez? olvasmány “Kígyóemberek” pl vagy Kisherceg etc etc etc…), különben
    a kicsik nekirohannának az iskolabusznak az uzsonnástáskával a kezükben a kamaszok meg még többet innának ami már így is szép teljesítmény – tudom általánosítás.

Gondolj csak a “zabigyerek” korszakra amikor belefintorgatták a kicsik arcába a skarlátbetüt a jólelküek.

Na ez ennél szarabb érzés lenne, Latinovics pl.
    nem bírta ki – nem is magát sajnálta.

-link-

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

Elméleti kurzus:

A Hybridebb vezérl? hybridek (legyenek mondjuk karantén managerek)…60%-okosoknak hívom ?ket, használnak ránk egy kifejezést amit a korcs kutyákra szokás.

Ez a szleng olvasható a buszra írva a Donnie Darko c. filmben amikor kiszállnak az iskolabuszból a gyerkek és döntve van a kamera fura szögben.

Most nincs kedvem kikeresni ezt a részt mert a gépem már teljesen kikészült mert régi és már nem érdekel semmiylen kémvíruszar kikapcsoltam benne minden védelmet mert elegem van annyira lassítja minden. Együtt fogunk kimúlni.

Egyébként rendez? és az édesapja értünk csinálta a filmet.

Bison
    Felhasználó
    amazon wrote

csak érdekességként, sejtettem róla:
    -link-

-link-

-link-

a feleségem pont most a hétvégén kapott egy ilyen követ az említett gyógyító mester?l és van ennél még komolyabb titok.

-link-

amazon
    Felhasználó

Petrezselyem József, akir?l beszél Balázs:

-link-

Érdekes lista a lap alján, akik nem a nadit adják át,…akkor mit?

-link-

amazon
    Felhasználó

PakalZ
    “a feleségem pont most a hétvégén kapott egy ilyen követ az említett gyógyító mester?l és van ennél még komolyabb titok.

-link-
    [/quote1346104639] “

PakalZ, ezt a linket akartad berakni amit beraktál?…vagy……

ria62
    Felhasználó

itt az id??

-link-

baloghrp
    Felhasználó

Csupán érdekesség…
    A világ legsikeresebb videojáték sorozata…következ? része.
    The Future is Black..a videó végén…(A jöv? sötét).
    Megjelenés.
    2012.11.13.
    0:19-nél érdekes szimbólum…a felirat is…Messiah….
    -link-

Persze véletlen..

felicia72
    Felhasználó

115
    -link-

Bison
    Felhasználó

Septicflesh – focus on…közelebbr?l

-link-

-link-

-link-

Megadeath – ?Jöv?b?l jöv?, löv???

-link-

-link-

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

Y-Enkhi

S-Enkhi

Mind-Enkhi

Bison
    Felhasználó

Sólstafir – Fjara
    -link-

Bison
    Felhasználó

?De Última Hór-a?- Novem (latin) II
    Tick-Tock Dragon Matrix Code

Mutató az óránál 9-nél (45 perc)
    másik 11-nél (55 perc)
    abszurd szám: 911

mutató az óránál 8-nál (40 perc)
    másik 11-nél (55 perc)
    abszurd szám: 811
    ?.?

11 óra állás ?Nov-e-mber QWERTY Number
    félid? – 12960 ?

sorozat fantáziák – féltételezett módon, természetesen:

911 / 2 = 455.5 = 45/55
    811 / 2 = 405.5 = 40/55
    711 / 2 = 355.5 = 35/55
    611 / 2 = 305.5 = 30/55
    511 / 2 = 255.5 = 25/55
    411 / 2 = 205.5 = 20/55
    311 / 2 = 155.5 = 15/55
    211 /2 = 105.5 = 10/55
    111/ 2 = 55.5 = 5/55

?Real uses of 555 numbersThroughout North America, 1-XXX-555-1212 will connect to directory assistance for the specified XXX area code, 1-800-555-1212 will connect to directory assistance for all 1-800 numbers and 1-800-555-1111 will connect to a Bell Canada operator.

-link-(telephone_number)

-link-

-link-

-link-

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

911-811-711

Historical Invasion Fleet in Ghaza : 2*50 f?

Yoke (wiki)
    -link-

Bison
    Felhasználó

Absu – Abus(E)
    -link-

Bison
    Felhasználó

from my best Friend (Free End)!

-link-

Bison
    Felhasználó

Rejtett Kés-z – Hidd-N H-End (?)

-link-

-link-

nem kell lebecsülni.

“A hatalmunk nagyobb mint gondolnád!”
    SHE Bangs
    s.k.

ONE? – OHNE

UhrWatchÓra

Bison
    Felhasználó

Historical Flotilla in Ghaza…and other “sacred” places

-link-

-link-

no more tears, no more lélektudat-lanság.

Bison
    Felhasználó

Indián info in time…

-link-

felicia72
    Felhasználó
    Bison
    Felhasználó

Majd megnézem a nem fél?, gúnyolódó deli vitézeket a “D” napon.

Meg kíváncsi lennék amikor 4dik típusú találkozás közben látnád saját szemeddel az alakváltást mondjuk egy céges tárgyalóban. Hamar kifehéredne a szátok széle, ami internetezés közben nem nagyon tud kialakulni.

Pedig úgy kéne tennetek mint aki semmit nem vett észre, ha még aznap gond nélkül haza akarnátok menni a családhoz és utána így élni évekig és dolgozni közöttük, hogy közben mindent olvasol a fejükb?l.

Bírom ezeket a “Vessetek a Mókusok elé” típusú legényked? beszólásokat.

Nagy mellény helyett inkább vegyetek er?s övet a gatyátokra és rá egy csapókaros karabínert a zsebetekbe csúsztatva amit aztán korlátvasra vagy f?téscs?re tudsz rácsapni, hogy ne emeljenek majd fel mint egy darab tollpárnát.

Ez meg még akkor is jól jöhet, ha földrengés után ki kéne emelni téged egy üregb?l vagy te akarsz más kihúzni.

A kalandra én úgy készültem, hogy 3-4 emelet magasságból tudok kötelet ereszteni a hátizsákomból. Nem kell ezt tenned, ellenkez?leg, ez túlzás. Csupán a játék kedvéért van és mert nem szeretem a töketlen toporgást.

Persze a végét, mint tudjuk, tudjuk.
    Ez csak a kaland kedvéért – oroszlánoknak – sok zavarodott jólelkü bárány lesz akiknek kell majd segítség.

Egyébként meg nem sokkal veszélyesebbek ránk nézve, mint pl. egy polgárháborús anarchiában “persona non grata lelkületü “embertársaink.

Minden néz?pont és tapasztalás kérdése.

40 évig mi csepegtettünk nyulak szemébe babasampont meg gyártunk olyan malackákat és halakat melyek folyamatos fájdalommal születnek élnek, most pedig mi jövünk.

Pedig mindent tudtunk, mégis megvettük a kb…..ot termékeket.

Most is tudjuk, hogy rabszolgák gyártják a 2500 Ft os flexet Kínából, mégis megvesszük, mert akciós.

Köv. alkalommal mi törjük a követ és megyünk a labourba.
    Már aki marad again and again.

Bison
    Felhasználó

4D-UFO vs 5D-Gods

hasznos és nem mindennapi:
    -link-

aki rendszeresn kínozza magát itt a krónikákkal most ha visszanézi, ezt egyre több dolog állhat össze képekké benne.

Ezért hasznos az ismétlés, mert a “képkockák nem sorrendben érkeznek és nem sorrendben rögzítjük ?ket” az agyunkban…nem beszélve az isteni sebességr?l: amit meggy?z?désb?l kimondunk bár hallvány g?zünk nincs róla, hogy honnan tudjuk és az egy kérdés megfejtése…
    és nem az eleje akkor miért azzal kezdtük? ezt nem gogjuk tudni, titok marad…

loliko22
    Felhasználó

Jogos a lebaszarintás,bár nem én kezdtem a cinikus beszólásdit,de ez nem mentség. Mea culpa, mea maxima culpa.

Egyébként én a vízisíhúzó kötelet alakítottam át vész esetére. Könnyú,rugalmas,de rendkívül er?s.150 kilós emberkéig tuti bírja.

Johanna
    Felhasználó

Pakal, valamilyen szinten én teljesen egyetértek a nézeteikkel, nem szeretnék felfedni magukat, nézd sokkal fejlettebbek mint mi, valahol hallottam, hogy egy civilázió csak akkor tud fennmaradni, ha elér arra az intelligenciaszintre hogy nem akar a másiknak ártani, tehát ?k elérték ezt a szintet, a maják ismerték a b?v?s szám használatát és mégis elvitte ?ket a sorsuk,úgyanez megtörtént Egyiptommal, meg az összes többivel. Te is azt mondtad jól keresel, aki engem tanít ? is kurva jól keres, én se vagyok szegény, a közös pont bennünk, hogy szenvedünk t?le hogy Afrikában éheznek a gyerekek de ahelyett hogy adnánk, vízisizni meg utazgatni járunk nyugatra és az ? titkait szeretnénk felfedni és megismerni, most úgy ?szintén Te csodálod, hogy a Promethesuban el akarják pusztítani az embereket. ?k teremtettek minket a tulajdonaik vagyunk, a reinkarnáció arra van kitalálva, hogy folyamatosan tanuljunk, mondták nekem, hogy ez a játék veszélyes, kérték t?lem szálljak le az ügyr?l, kérték leszálltam, felépültem, utána mondták bizonyítottam, folytassam. Én tiszteletben tartom amit kérnek mert ?k IGAZAK. Viszont vannak náluk szent dolgok, például ne zavard meg a Fáraók álmát mert átok lesz rajtad, nem nézhetsz ránk stb. Vagy van a Daniel Jackson a stargateben aki felemelkedik fénylény lesz mert követi és megérti az írásokat, de nem tud ottmaradni mert segíteni szeretné a csk1-et a földi emberbarátait akik viszont nincsenek azon a fejlettségi szinten hogy megértsék. Daniel segít és büntetésb?l vissza is küldik a földre. Miért? mert tudják azt, hogy mi lesz a vége ezt meg egy másik részben mondják el. Ascension az a rész címe, egy másik fénylény segít egy bolygón akiket a goaudok fenyegettnek ad nekik fegyvert, amivel meg tudják magukat védeni, meg is védik magukat és utána mivel ilyen nagy fegyver van a kezükben elhatározzák hogy más bolygót fognak megtámadni, hogy rabszolgasorsba taszítsanak más bolygókat. Ezt ?k el?re tudják, mert így viselkedik az átlagember, és igen egyetértek azzal, hogy aki felvágja az ereit mégha csak azt a szerepet is játssza el amit neki szántak, hibás. Megszegte a törvényt és az ? törvényeik nem olyanok mint a mi emberi törvényeink, meg politikusaink, érted ezt? Azok a törvények tiszták mint a patyolat mert She hozta ?ket, és mindenkire egyaránt érvényesek, én személy szerint utálom a kivételezést, és ? az aki nem kivételezik. Ki mondja a katonának, hogy öljön embert, a felettese, ja és utána ?l, és akkor a felettese megkérdezi ezt ki mondta, hát a katona azt mondja hát te, erre és ha én azt mondom, hogy ugorj a kútba akkor beleugrasz? A fegyvert a kezedbe adják, de a te dolgod eldönteni, hogy utána ?lsz-e vele, ha ölni fogsz akkor hibázni fogsz és a parancsa ellen cselekszel és reinkarnálodsz újra, ha nem ölsz lehet hogy téged ölnek meg de nem fogsz reinkarnálodni, Figyeld csak meg, a lényeg hogy türj és ne árts, ezt els?kézb?l mondták.

Johanna
    Felhasználó

Tessék ott van a válasz Kigabe írásában már válaszolt is, most akkor erre mit mondjak? Ideje lenne nem rajtuk agyalni, hanem egy kicsit magunkba szállni, és elgondolkodni miért is viselkednek így velünk, gondolom nem azért mert olyan áldott jó és kedves emberek vagyunk. ott van Mózes, Isten a barátjának nevezte, tehát ha valaki megcsinálta, hogy beszélhetett velük akkor gondolom nem lehetetlen csak ahhoz tudatalatt, gondolatban és beszédben is úgy kell viselkedni. Elvégre te se engednél be egy piszkos disznót aki b?zlik az ágyadba? Nem?

Bison
    Felhasználó

Sud-Est de la France
    -link-

emlékszel? a krónikákat repül?bemutatókal kezdtem régen:
    -link-

Johanna
    Felhasználó

Érteni értem, de én nem mehetek nem érted? A rendszerem nem engedi teneked fogalmad sincs arról, az egy dolog, hogy mit csináltam Spanyolban, de ahogy csináltam. Nem fogok beengedni egy trójai falovat a birodalmukba.magyarra lefordítva eszem ágában sincs megszentségteleníteni egy szent helyet.A feladatot amit She kér azt megcsinálom,tanulok ameddig csak szeretnék, de csak akkor mehetek ha az a valaki aki ott a kórházban aki láthatatlan volt megengedi, ez viszont a szabályok ellen van amik viszont tökéletesek. ? hozta ?ket, és én ezt tiszteletben tartom. ? képes az egyenl?bánásmódót megvalósítani mindenkivel szemben nemcsak a leveg?be beszél és ez így helyes.

50 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,150 / 1,191

‘Krónikák egy másik világból II.’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.