Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III.

50 bejegyzés megtekintése - 601-650 / 5,138
  • Szerző
    Bejegyzés
    Bison
    Felhasználó

“Spontán” pekingi opera

figyeld a “tüntet?k” és a rend?rök mozgását.

-link-

-link-

-link-

Tudom, nem hiszitek – mert annyira abszurd tudom -, hogy ezt amit terveznek nagyon nagyon régen leegyeztették és akikr?l az Angolszász-Misszióban olvastál még nem is a jéghegy csúcsai…és ezt még ?k sem tudják, hogy ugyanaz a faj koordinálja a törit régóta.

Ez a lelép? beszálló kártyájuk ára:

Ha nem mennek id?ben a záloggal a gy?jt?helyekre
    (“kövessék a “denveri” fényt – The Box) utána mennek a darálóba a “korcsokkal” együtt.

Nem lesznek kiválogatva a futkosók közül
    a CME vízforraló lábosról nem is beszélve.

Két dolgot azonban ehez hozzá kell tenni:

Ezek “orratlan” szerz?déses Persona non-Grata
    zsoldosok “1 milliárd éves” elkötelezettséggel.
    Zodiákus gyilkosok egészen jó memóriával.
    Ezen az oldalon hamarosan mindent elveszítenek.
    Ha jól végzik a munkájukat, róluk a Umbrella Co. “gondoskodik” – garantált TikiTaki állás.

Rihanna – Umbrella…dalszöveg magyarul…

Rihanna – End of the world dalszövegben kiszabadulni…lásd “báthori” Erzsébet a téglaszobában..

ezt találta ki…4D kockába zárva…ha ezt akarod.

Bison
    Felhasználó

Skulls Pyramid Game

-link-

-link-

“His tomb is inscribed with these lines:

“Born in America, in Europe bred
    In Africa travell’d and in Asia wed
    Where long he liv’d and thriv’d; In London dead
    Much good, some ill, he did; so hope all’s even
    And that his soul thro’ mercy’s gone to Heaven
    You that survive and read this tale, take care
    For this most certain exit to prepare
    Where blest in peace, the actions of the just
    Smell sweet and blossom in silent dust.”

Elenoura
    Felhasználó

-link-

“ma már kilenc piramisalakzatot különböztet meg. Ebb?l ötnek neve is van: a Nap (Viso?ica), a Hold (Plje?evica), a Sárkány (Bu?ki gaj), a Szeretet (?etnica) piramisa, és a Föld temploma (Krstac).”

Nap piramis (Viso?ica) magassága 220 m.A Kheopsz-piramis 147 m-es.

-link-

Magam is lemértem
    -link-
    Egyenl?szárú háromszög

Lehet tippelni hány mérföldre van a Gízai piramisoktól…
    segédlet:
    -link-
    -link-
    Olyan nagy a távolság hogy igazából nem számít melyik piramist méred melyikhez.

Bison
    Felhasználó

…a reinkarnáció során a tudatos lélek gyakran megörökli keresznevét…

Bison
    Felhasználó

a mi cégünk is pontosan az adott
    km számtávolságra van a 0 km k?t?l…
    L alakja van
    nincsenek rajta nyitható ablakok
    van rajta sok nem nyitható hajóablak viszont
    két oszlop van el?l és
    egy ív felettük
    egy nagy hurok töri meg az L szárát
    2 évig vártak csak azért, hogy odaköltözhessünk
    utána még 2 évet kellett várni mert
    kiderült, hogy egy XXXX áldozati helyre épült
    körben mindenhol csonthalmok voltak

az L szárarányai: 1.666…

Bison
    Felhasználó

október 4-ig
    -link-

Bison
    Felhasználó

Tápószecs?
    -link-

Bison
    Felhasználó
    felicia72
    Felhasználó

ez a tápiószecs? nagyon kemény 😀

Bison
    Felhasználó

Még nem az.

Bison
    Felhasználó

Jack the Giant Killer

-link-

-link-

-link-
    (aki nem tud angolul, az utolsó résznél, kár érdemes lenne)

Sat-Ur-N

Bison
    Felhasználó

“Dátumválasztó vonal” avagy a Felkiáltó Jel (! – i)

-link-

-link-

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

“Meteors” England

-link-

Bison
    Felhasználó

Van a semmi meg a nemsemmi…

-link-

a semmi az sémi avagy nem?

Nothing

No think

Nut Ing

Bison
    Felhasználó

Meg voltak a makk emberek vs. görög városállamok…

Bison
    Felhasználó

Újjképlet 5&4 (54)

The Lizard (mert HYbrid, DNA: 54th Seq)

-link-

-link-

0:40-nél és 1:44-nél is pl.
    -link-

Bison
    Felhasználó

William Shakespeare (1546-1616)

A Midsummer-Night’s Dream (1595-1596)
    Ide nekem az oroszlánt is.
    (Zuboly, I.2.)

Let me play the lion too.
    (Bottom, I.2.)

Helyes a b?gés, Oroszlán!
    (Demetrius, V.1.)

(Ford.: Arany János)

Bison
    Felhasználó

Színház ez az egész világ s mer?
    Szerepl? mind a férfi, n?: mindenki
    Föl- és lelép; jut több szerep is egy
    Személyre: felvonásaik a hét kor.
    Els? a csecsem?, ki a dada
    Ölében is pököd. Utána a
    Síró fiú táskával, hajnalarczczal,
    Kelletlen mászva iskolába, mint
    Csiga. Továbbad a szerelmes, a
    Ki kályhaként sohajt s dalt ömledez
    A hölgy szemöldökére. És a harczos
    Fura szitkokkal telve, nagy szakállal,
    Becsületfélt?, gyors és hirtelen
    Veszekv?, ágyú torkáig keresve
    A buborék hírt. Aztán a bíró,
    Tömött kappantól kerekes hasával,
    Zord szemmel s rendesen vágott szakállal,
    Teli bölcs mondattal s dics? példákkal.
    Így játsza szerepét. A hatodik
    Kor vézna bugyogóba bú, üveg
    Az orrán, erszény oldalán; legényes
    És jól kimélt nadrágja tág világ-
    Aszott czombjának, s a mély férfi-hang,
    Mint gyermek-nyafogás, a régi mód?
    Sivít s nyihog. A végs? jelenet,
    Mely a cselekvényes mesét bezárja,
    Új gyermekség: a tiszta feledés,
    Fog, szem, tapintat és minden hiján.

-link-

Bison
    Felhasználó

MMXII

-link-

Bison
    Felhasználó

No Para – Soul Hamster 9II

-link-

“144”

Bison
    Felhasználó

Bakugans – NYC & Tápiószecs?

-link-

ha érdekel miért vannak, itt akkor ezt végignézheted.

“zöld és sárga nyil”

felicia72
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Még nem az.

jó van na.
    majd ráérek kés?bb befosni,de ez a paszulyos mese se sok jót igér 😀

Bison
    Felhasználó

Nuevo Trompetasz

-link-

“Ilyen állat nincs'”

“At what time did you heard these sounds, we’ve heard? the same in istanbul at 01.12 am (local clock)”

-link-

Bison
    Felhasználó

“Uncsi” gömbök

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

Karanténból karanténba

A legtöbben úgy fognak eltávozni az 1984 Valhallába,
    ,vagy “besétálni a fénybe” ( The Box , Picasso: Guernica), hogy fogalmuk sem lesz róla, hogy valaha is léteztek UFO-k még ott sem fogják tudni, hogy valójában mi is ?rzi ?ket..

-link-

TRB cseresznye

Ha meg háború lesz akkor még határozottabban tovább rágjátok a gittet amit már korábban elkészítettek.

Itt megmutatja a repül?mérnök a gépet amit látott.
    -link-

Bison
    Felhasználó

Celestial spheres

-link-

hallottál már err?l?

Nem sok ynelven találod meg itt sem.

Tatjána
    Felhasználó
    PakalZ wrote

MMXII

-link-

A római számok külön izgalmasak…

I+V+X+L+C+D+M = 1666

MMXII = 20/12 = 1.666 (169; Arany-Au-Or-Gold: 196.6g/mol (!) és 11/6. sor (!) a periódusos rendszerben; 1948 (!) Fahrenheit az olvadáspontja; 2 ilyen évszám van egyébként 2000 éves távlatban ami alkalmas ennek a “1.666”-nak a “rejtjelezésére”: a 2012 és az 1006; ez utóbbi ott is a PakalZ által már többször emlegetett fekete (lyukas) cilinderen: Mad Hatter, Alice in Wonderland, vagy a brit titkosszolgálat – MI-5 -> M-I-V – korábbi piramisos címerén, de a mostanin is ott van…)

Ezeket már korábban leírtam máshol de bemásolom egy részét mégegyszer. Azt gondolom hogy ez egy tudatosan megkomponált rendszer és erre a római számokkal kapcsolatos fonalra f?z?dik fel:
    -link-

Mértékegységek – Térfogat: (48=12; 1948 <-> 2012 = 64 év = X)
    1948 uncia (folyadék, UK) = 116.9 pint (USA; ugyanaz mint a két olimpiai kabala figura nevében a római számok muszlim naptárba csomagolva; wenLoCk, ManDeVILLe; 1756-1776)
    1948 köbcenti = 119 köbhüvelyk
    1948 pint (UK) = 1.1069 köbméter

Súly:
    1666 font = 119 stone
    4.8 gramm = 0.169 uncia = 24 karát

Terület:
    1 négyzetyard = 12960 négyzethüvelyk …

A legutóbbi Londoni aranyérmek átmér?je = 85 mm (az eddigi legnagyobb érmek a történelemben, – nyilván nyomós okkal tértek el a hagyományoktól! 8+5= ?) = 0.0 169 0 12960 rod -> 6*6*6*6 -> 12960 év!

1 rod = 5.5 yard = 1192.455 0 119 24 55 0 119 24 55 0 119 24 55 0 119… ciceró … 119 – 24 – X – 119 … Figyelünk?

“In God We Trust” – ONE (I=1) = IVVV-1666 = EYE (“áj”-I)- SZeM-SZáM-69-MaSoN… a Vav (6) és Tét (9) a héberben, a KÍGYÓ (“S”) és SZEG (“I”), ami ott látható a dollár jelében: S-I – $, 19-9… megint ez a 1666, de “IS”=11-9 is, nomeg “véletlenül” a 11×9 szorzata pont ezt adja: 99 és 66, ez bet?kkel feloldva a “MaSoN” (ami szintén ott az egydollárosan…), azaz a szabadk?m?vesség megnevezés; A nagypecsét tetején is ott van ez a “mindent látó szem” körül; a piramis 4×13 lépcs?s ami akár egy DÁTUMRA is lehet utalás: 13×13=169; 169-169 -> 2012=1.66 (169) / 169 = 11.9 , s?t egyszerre akár többre is: 13.0.0.0.0…

Azon gondoltam a minap hogy milyen nyugodt minden, süt a nap, kék az ég… s semmi jele nincs annak hogy valami történne novemberben 43 nap múlva. Pedig a jelzések ott van mindenhol, hegyekben állnak. Már magam sem tudom mit gondoljak ezügyben…

Johanna
    Felhasználó

2001 szept 11 kedd szikrázó napsütés kék ég…

ufocompany
    Felhasználó

Félek! Nem akarok meghalni! Családom van, a kisebbik gyermekem most múlt 4 hónapos.
    Félek! Mi lesz a gyermekekkel?

felicia72
    Felhasználó

D

Johanna
    Felhasználó

Baszkii Varuna,az Isten szerelmére kérlek finomabban… mert gyerekek is vannak…Értesz?

Bison
    Felhasználó

Varuna a kérésemre másolta be amit korábban gy?jtött a könyvtárból.

Aki félelmet érez javaslom hallgassa meg a zenekarok dalait és a dalszövegeket. Mindent megtud mire számíthat.

Mindenki kapott meghívót a Menyországból, mindenkit látnak, minden cselekedetét, még a hálószobáját is és tetszik nekik a szerelem és aki átsegít kis lelkeket külön figyelmet kap.

Továbbá mint már számtalanszor írtam a Krónikákban félúton beszállni veszélyes.

Az aktuális hírek mára már durvábbak mint maga a Paranormál f?hírei.

Akár tetszik, akár nem el? kell venni a Rózsafüzért és kérni kell, hogy ne legyen Háború, akarni kell, hogy ne történjen meg. Kis közösség tudatos akarata megtöbszöröz?dik.

Én korábban elmentem mint írtam nektek Fallos-kútra és imádkoztam ami után nagyon jó érzés töltött el.

Több háborús gyújtózsinor kialudt már és nem kapott szikrát.

Nézd meg az X-Man sakkozós jelenetét…mindenki jelen lesz és minden eszközt bevet a maga oldalán.

Világok találkoznak.

Nagyon komoly er?k feszülnek egymásnak, megakadályozták a dél-korai ágyúzásnál, a lengyelek az UEFA kupán, a terveik szerint már 2008-ban kezd?dött volna. Már kevés az idejük.

Utána aki tiszta lelkü volt és gy?lölett?l mentes és az is maradt, szabad lesz, a gyerekek is. Most mindenki kegyelmet kap nagyobb toleranciával mérik az égiek, de mindenkinek vizsgázni kell a gyerekeken kívül.

“Mindenki felett van Jegyz? Angyal”
    idézet a Koránból

A Jelenések könyve igaz és komoly olvasmány, legalább annyira veszélyes mint a festészet vagy a matek….

és akkor most tudjuk, értjük azt is mit írt Madách a titokról, hogy csak azt tudhatja aki 60 évet meghaladt és a tudományoknak szentelé magát.

Bison
    Felhasználó

ma 22:11 perckor az M7-es érdi szakaszát keresztezte egy fekete háromszög ami Budafok felöl jött. Sarkain 3 pulzáló pont, a közepén egy vörös álló fénypont…hangtalan volt…parkoló pihen?b?l láttam Nyugat felé haladt lassan, egy ponton megállt, majd oldalazva haladt. Láttam hátul a “kiöml? nyílásokat” 4 pulzáló sárga kört …majd ismét megállt és hirtelen, már követhetetlenül hirtelen gyorsulva, el?re haladva eltünt kb. észak-nyugati irányba.

Mindig van nálam egy katonai távcs?, így elég jól láttam, f?leg amikor egyhelyben lebegett.

Kb. 2x olyan magasan volt mint a Gellért hegy magassága.

szusz
    Felhasználó

a mai napi evangélium valószín? prosecutornak érkezett.

” Abban az id?ben Jézus ezt mondta apostolainak: Ne féljetek azoktól, akik
    megölik a testet, de a lelket nem tudják megölni. Inkább attól féljetek,
    aki a lelket is, a testet is a pokolba taszíthatja. Egy fillérért ugye két
    verebet adnak? És mégsem hull a földre egy se közülük Atyátok tudta
    nélkül! Nektek pedig minden szál hajatokat számon tartják! Ne féljetek
    hát: sokkal többet értek ti a verebeknél! Ha valaki megvall engem az
    emberek el?tt, én is megvallom ?t Atyám el?tt, aki a mennyekben van. De ha
    valaki megtagad engem az emberek el?tt, én is megtagadom ?t Atyám el?tt,
    aki a mennyekben van.
    Mt 10,28-33″

Egyébként én is nagyon sokáig félelemben és aggódásban éltem. Ma már tudom, hogy ezt nem engedhetem meg magamnak, mert minden teremt? energiámat felemészti. PakalZ-nek igaza van, nem csak háborút képes az ember teremteni, hanem BÉKÉT is!

loliko22
    Felhasználó

prosecutor-nak!

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

a TRB-t az Anunnaki emberek találták ki sokkal korábban…amit a szokott módon elhintettek.

A belga UFO invázió miatt rá szükség és a mostani észlelések miatt amit nagyon jól tudtak, hogy be fog következni.

Így az az abszurd helyzet áll el?, hogy amikor azt mondjuk a kormány m?ve…hát részben igaz, csak éppen nem ezen a bolygón szerelik össze.

Sok embernek még most sem érthet?, hogy hybridek irányítják a bolygót, ami egy rohadt nagy prison planéta számtalan kísérlettel teli kísérleti nyulakkal és majmokkal.

Most nem részletezném, hogy egy repül?gép gyártása, tervezése, tesztelése hogyan zajlik itt a Földön és hány alkatrészb?l áll stb. és egy sorozatgyártáshoz hány beszállító szükséges mert nincs az a föld alatti üzem ami képes lenne egy helyen ennyi alkatrészt titokban el?állítani. Ezt csak a prototípus gyártásánál tudják megtenni azzal is 10-15 évet tökölnek olyan nehéz eljárás és számtalan tesztrepülés szükséges.

De ez csak egy logikai érvelés, én az ismereteimet közvetlen forrásból mondom, láttam ?ket, a három anyahajót a f?hajóval. Ezt tudom csak mondani meg mutogatni a korábbi bázisaikat meg a korábbi “szabadk?m?ves” ?rz?k jelzéseit a filmekben..

A hajó formáját meg a “kacsintós” hybridek elhelyezték a környezetemben f?helyre nem messze t?lem. Ennyi nekem már b?ven elég volt.

A picasweb Szentivanyi néven korábban már 100x belinkeltem.

szusz
    Felhasználó
    loliko22
    Felhasználó

Pihenés-képpen.:
    Én is ezt kérem a feln?tt gyerekeimnek,és mindannyiunknak,ha itt lesz az id?.

-link-

Bison
    Felhasználó

2000-ben ha jól emlékszem akkor volt teljes napfogyatkozás, az erdélyi barátom udvarán a csirkék a teljes Napfogyatkozás kezdete el?tt 1 órával szabályos kört alkottak és mentek körbe – körbe.

Az élet egy nagy csoda és csoda, hogy élünk.

Az “Univerzum Mesterei” egy új emberi-rabszolga fajt akarnak létrehozni, újból felülfert?zve a saját DNS ükkel…egyébként csak így tudnak szaporodni…
    ez meg az ? tragédiájuk.

Ebb?l a tervb?l, ez el?l lesznek kiemelve a tiszta bárányok, a tiszta lelkek akiknek már nem kell választaniuk a jöv?ben Gyugyu és Timóteusz között.

Egyébként meg olyan szinten kell megszabadulni a gy?lölet csírájától, hogy még a hybrideket sem szabad gy?lölni egy kalapban kzelve mert ?k is a karantén elszenved?i és közöttük is volt aki fellázadt és az emberek oldalára állt.

Meg egyébként is lelkekr?l beszélünk.

Azt hiszed az anunnaki lelke nem reinkarnálódik?

A prison planet irányítása most sem egységes minden országra nézve. Vannak akik külön utat járnak és próbálnak valamit tenni az emberiségért. Nem sorolok híres embereket és családokat, ilyeneket magad is találsz.

Aki változni akar megteheti, aki tudatosan Timóteusz marad az persona non grata és neki annyi. Az örök kárhozat.

Bison
    Felhasználó

a szabad akaratról még annyit, hogy közvetlenül ha visszagondolok arra a pillanatra amikor lehajtottam a pályáról a pihen?be és kiszálltam akkor semmi célom nem volt és akkor felnéztem de tudom így utólag is, nem állt szándékomban…a távcs? pedig már a kezemben volt…
    pedig nem akartam én akkor ezzel a céllal megállni, hogy Deltát lássak vagy mitudoménmit…és akkor ott volt.

Meg soha nem szoktam megállni pihen?kben, különösen nem a célomtól 20 percre – csak akkor ha a gyerekek pisilni akarnak.

és akkor nem említem mi történik velem a rendszámokkal, azok számival, betüivel…

néhány kollégám már kifejezetten élvezi velem az utazást…

jag
    Felhasználó

-link-
    Még mindig a kedvencem.

Bison
    Felhasználó
    prosecutor wrote

Félek! Nem akarok meghalni! Családom van, a kisebbik gyermekem most múlt 4 hónapos.
    Félek! Mi lesz a gyermekekkel?

“Készülj a legrosszabbra és reméld a legjobbat!”

Nézd meg ezt a filmet, mindenkép(p)en.
    -link-

és ezt:
    -link-

Tudom mir?l beszélsz, mindenkinek megvan a saját kis dimenziója, annak akinek nincs gyereke és annak is akinek 1 vagy kett? avagy három van.

Én a félelmet átpaszíroztam magamon. A történetem meg úgy kezd?dött, hogy kinyomoztam biztosan 600 a végs? számot nem is lehet tudni születése napján megölt ukrán újszülött történetét, likvidált anyák, n?vérek, újságírón? annak gyereke és orvosok történetét.
    Végignéztem egy helyszíni titkos DVD kazettát
    és amikor éppen majdnem bele?rültem a végeredménybe, hogy mi van e mögött, jött egy Hölgy és megmutatta Kígyóföldét és a 9dik kaput (mert bizony sokan láttuk az itt olvasok közül is sokan és ugyanazt).

Utána villant be a kora kamaszkori óriási tejfehér fénygömb, a házunk és a szüleim története és jöttem rá, hogy miért tudom kiolvasni a zárt tárgyalóban az értekezlet témáját a résztvev?k pontos szándékát ami nekem már természetessé vált.

Legyetek Oroszlánok, ha már többé nem lehettek bárányok.

Egyébként megtökmindegy, hogy 2 nap 42 nap vagy 119 nap van még. Utána még jön 2.4523 milliárd nap amit végig kell csinálni.

Sokan vissza fogtok térni megint a többiekért, hogy kinyissátok nekik a kaput. A felh?k?n üldögélni, az nem a mi stílusunk.

-link-
    (Január 22- wiki)

Oh! ez már milyen régen volt:
    -link-

“Tedd a kezed a TV-re küldöm az energiát!”

-link-

Bison
    Felhasználó

Coincidencia feeling

Van az a pillanat amikor eszedbe jut egy 100 éve hallott dal, aztán amikor bekapcslod a rádiót…Jé, pont az a részlet megy az énekest?l pont attól a részt?l…utána meg Jé,…pont az énekben szerepl? helyiségr?l szóló könyv borítóját pillantod meg els?nek egy antikvárium kirakatban…

az ilyen pillanatokon érdemes elgondolkodni.

Tudom ez Vágó Itsvánnak és Vágó Istvánnénak ez nem érthet?, vagy nem fogadható el még akkor sem, ha ízekre szedi a viaszgyertyát és egyre ingerültebb és cinikusabb, de ezzel nincsen semmi gond. Mindenkinek megvan a maga szilárd vagy változó meggy?z-?-dése.

Sajnos kár, hogy még nem festett képet, mint pl. Változunk.

Bison
    Felhasználó

Mayan Orion MHZ feeling

-link-

-link-

szusz
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Én a félelmet átpaszíroztam magamon.

Csak ez az egy megoldás a megoldás.

-link-

miczo
    Felhasználó

Focilabda, DNA és hyperkocka (angol, már csak a képek miatt is érdemes): -link-

Bison
    Felhasználó

Nagykilenced

Két fa között (Madách Imre)

911_119

Latin számok

septem 7
    octo 8
    novem 9 (Nove)
    decem 10

aztán
    + Julius
    + Augustus

és régen a római id?kben egy év 10 hónapból állt és egy hét 5 napból állt…Romában, egy ideig.

Hittansuli

Els?péntek – Jézus szívének tisztelete,
    Els?szombat – Sz?z Mária szívének tisztelete

Az els?péntek a hónap els? péntekje, egyben a Jézus Szíve tisztelet napja is. – Alacoque Szent Margit vizitációs n?vér a XVII. században felszólítást kapott Jézustól, hogy terjessze Jézus Szíve tiszteletét, és els?pénteken járuljon szentáldozáshoz. Akik kilenc egymást követ? els?pénteket gyónással, áldozással megtartanak, Jézus ígérete szerint sokféle kegyelmet kapnak Istent?l. Ezeknek az ígéreteknek nyomán az els?pénteki nagykilenced megtartása széles körben elterjedt az Egyházban és a Jézus Szíve tisztelet legelterjedtebb formája lett.

Mit ígért Jézus azoknak, akik megtartják az els?pénteki nagykilencedet, vagyis kilenc egymást követ? hónap els? péntekén meggyónnak és megáldoznak?

Jézus ígéreteit 12 pontban foglalhatjuk össze, ezek a következ?k:
    1. Megadom nekik az állapotukhoz szükséges kegyelmeket.
    2. Családjaiknak megadom a békét.
    3. Minden bánatukban megvigasztalom ?ket.
    4. Életükben és különösen haláluk óráján biztos menedékük leszek.
    5. Minden vállalkozásukat megáldom.
    6. A b?nösök szívemben megtalálják az irgalom forrását és vég nélküli tengerét.
    7. A lanyha lelkek buzgókká lesznek.
    8. A buzgó lelkek nagy tökéletességre jutnak.
    9. Megáldom a házakat, ahol Szívem képét kifüggesztik.
    10. Azoknak, akik a lelkek megmentésén dolgoznak, olyan er?t adok, hogy még a legmegrögzöttebb b?nösöket is megtérítik.
    11. Azok neveit, akik ezt az ájtatosságot terjesztik, szívembe írom, és onnan soha ki nem törlöm.
    12. Végül Jézus Szíve legnagyobb ígérete az els?pénteki nagykilencedet elvégz?knek a következ?: Mindazok, akik kilenc egymásután következ? hónap els? péntekén a szentségekhez járulnak, vagyis meggyónnak és megáldoznak, nem halnak meg kegyelmem nélkül, sem a nekik szükséges szentségek vétele nélkül. Isteni Szívem biztos menedékük lesz az utolsó pillanatban.
    Ez az utolsó ígéret tehát azt jelenti, hogy nem kárhoznak el azok, akik életükben elvégezték a nagykilencedet. Nagyon fontos ígéret ez.
    Mit jelent a Jézus Szíve tisztelet?
    A Jézus Szíve tiszteletben magát az Istenembert, magát Jézust ünnepeljük, ebben az ünneplésben különösen nagy hangsúlyt kap Jézus szeretete, amelyet a szív jelképez. A szívben nemcsak Jézus emberi, hanem istenemberi szeretetének is jelképét látjuk, amely egyszerre tükrözi az Atya iránti és az emberek iránti szeretetét. A szív Jézus valóságos emberségének kifejezése is, melyet áldozatul adott értünk. A Jézus Szíve tisztelet megnyilvánulási formái lehetnek például az engesztelés, Krisztus követése, esetleg önmagunk felajánlása. Önmagunk fölajánlása azt jelenti, hogy minden fáradozásunkat, munkánkat, szenvedésünket Jézus Szíve iránti szeretetb?l tesszük, és ezért viseljük el türelemmel mindazokat a nehézségeket, amelyek életünkben adódnak. .
    Alacoque Szent Margit volt az els?, aki a Szent Szív különös oltalmába ajánlotta magát. E fölajánlást kés?bb sokan mások is megtették. XI. Pius pápa pedig az Egyházat is Jézus Szíve oltalmába ajánlotta.
    .
    Ma az Egyházban Jézus Szíve ünnepe f?ünnep. Ezen a napon kívül még a Jézus Szíve tisztelet ideje minden els?péntek, és az egész június hónap. Június hónapban szokás imádkozni minden nap a Jézus Szíve litániát.
    Az els?péntek és a Jézus Szíve tisztelet kapcsán gyakran említjük Alacoque Szent Margit személyét.
    ALACOQUE SZENT MARGIT
    Ünnepét minden évben október 16-án tartja az Egyház.
    Burgundiában született 1647. július 22-én és 1690. október16-án hunyt el.
    Margit apja királyi jegyz?ként m?ködött. Amikor Margit nyolc éves volt, meghalt az édesapja, és a család meglehet?sen rendezetlen anyagi körülmények között maradt. A kis Margit tíz éves korában súlyos beteg lett: gyermekbénulás támadta meg. Betegsége négy évig tartott, és gyógyulása olyan váratlan és hirtelen volt, hogy ? maga és környezete is csodának tartotta.
    Rendkívüli jelenségek is mutatkoztak az életében, például látomásai voltak. 1667-ben egy magánkinyilatkoztatás hatására elhatározta, hogy szerzetbe lép.
    A noviciátus ideje alatt kapta az els? magánkinyilatkoztatásokat Jézus Szent Szívér?l.
    Hogy a látomások valódiságáról bizonyosságot szerezzen, a zárda f?nökn?je különböz? szakért?kkel vizsgáltatta meg, akiknek véleménye nagyon kedvez?tlen volt. Emiatt sok meg nem értés és megaláztatás érte Margit n?vért.
    1675-ben pozitív változás történt a kolostorban, a vizitációs apácák elöljárónak kapták Claude La Colombiére jezsuita atyát, aki hamarosan Margit n?vér lelkiatyja lett, és megnyugtatta a kapott kegyelmek valódiságáról. Margit akkor feltárta el?tte a küldetését, mely szerint a Jézus Szíve-tiszteletet kell szélesebb körben terjesztenie. Elmondta nagy látomását, amelyben 1675. június 15-én volt része, amelyben az Úr Krisztus megbízta azzal, hogy gondoskodjék Jézus Szívének ünnepér?l. Err?l írást is készített, amelyet átadott La Colombiére atyának, aki azt kés?bb ?Lelki magábaszállás? cím? könyvében közzé is tette. A könyv megjelenését?l kezdve széles körben ismertté váltak Margit-Mária n?vér magánkinyilatkoztatásai.
    Az id? múlásával Margit n?vér egészsége meggyengült, és 1690. október 16-án meghalt.
    Nagyon értékes önéletrajzot hagyott hátra, amelyet 1685-ben írt. Margit n?vért 1864. április 24-én boldoggá, 1920. május 13-án szentté avatták.
    Legyen példa számunkra az ? személye a Jézus Szíve tiszteletben, és az els?pénteki nagykilenced kitartó végzésében.

Els?szombat ? Sz?z Mária Szívének tisztelete
    Az els?szombat a hónap els? szombatja, Sz?z Mária Szepl?telen Szíve-tiszteletének napja. – A Sz?zanya 1925. december 10-én Lúciának, a fatimai látnoknak megmutatta tövisekkel övezett szívét és így szólt: ?Hirdesd nevemben a világnak, hogy megígérem: ott leszek az üdvösséghez szükséges kegyelmekkel mindazok halálos ágyánál, akik 5 egymást követ? hónap els? szombatján meggyónnak, megáldoznak, elimádkozzák a rózsafüzért és egy negyed óráig társamul szeg?dnek az elmélkedésben.? – Az els?szombat gyakorlata világszerte elterjedt, Budapesten mindig más templomban nyilvánosan is megtartják. A Szepl?telen Szív els?szombati ájtatossága napjainkban is él? szokás.
    Az els?szombatok megtartásához Jézus összesen 33 ígéretet kapcsolt. Ezek közül most csak néhányat emelünk ki:
    1. Mindent, amit a lelkek Szívemt?l Anyám Szíve által kérnek, amennyiben megfelel az isteni rendnek, és ha bizalommal kérik t?lem, megadom nekik, már a kilenced ideje alatt is.
    2. A családjukban egyetértés fog uralkodni, és állhatatosak lesznek az igaz hitben.
    3. Az édesanyák Anyám különleges oltalmát élvezhetik, és mindent elnyernek, amit önmaguk vagy gyermekeik számára kérnek.
    4. A szegények otthont és élelmet kapnak.
    5. A b?nösök megtérnek, akkor is, ha a kilencedet egy másik személy végzi el értük.
    6. Aki ezt a kilencedet a kegyelem állapotában végzi el, nem sérti meg többé Szívemet semmilyen súlyos b?nnel egészen haláláig, ez különösen vonatkozik a gyermekekre.
    7. Az a lélek, aki ?szintén megtér, elkerüli nemcsak az örök kárhozatot, de a tisztítóhely szenvedéseit is.
    8. Ha a szülök, vagy bármely más családtag végzi el a nagykilencedet, egyetlen gyermekük és semmilyen más családtagjuk sem fog elkárhozni.
    9. Akik elveszítették a hitüket, ismét megtalálják, és az eltévelyedettek visszatalálnak az igaz Egyházba.
    10. Az egyházi rend tagjai és a szerzetesrendek tagjai h?ségesek maradnak hivatásukhoz. A h?tlenek elnyerik a b?nbánat kegyelmét, és visszatérnek hivatásukhoz.
    11. A szül?k és az elöljárók különleges segítséget kapnak nemcsak a lelki, de az anyagi feladataikhoz is.
    12. Az ítéletkor Édesanyám különleges oltalmában részesülnek.
    Ezekhez az ígéretekhez kapcsolódik még a Szent Sz?z ígérete is, amely így szól: “Minden hónap els? szombatján a pokol kapui zárva lesznek. Senki nem kárhozik el ezen a napon, a tisztítóhelyr?l pedig sok lélek felmegy a mennybe. Ez Fiam irgalmas Szeretetének m?ve, azon lelkek megjutalmazására, akik tisztelik Szepl?telen Szívemet.”

Mit értünk Mária Szepl?telen Szívének tiszteletén?
    Mária Szepl?telen Szíve: a teljes ártatlanság, valamint Jézus és az emberek iránti anyai szeretet jelképe. Tiszteletének alapja a szepl?telen fogantatás, ami azt jelenti, hogy Mária mentes volt az átered? b?nt?l, és az istenanyaság. Mária Szíve a Jézus iránti szeretet példaképe mindannyiunk számára. XII. Pius pápa 1942-ben fölajánlotta az emberiséget Mária Szepl?telen Szívének. A Szepl?telen Szív ünnepét Jézus Szíve ünnepét követ? szombaton ünnepli az Egyház. A fatimai jelenésekben a Sz?zanya kifejezetten kérte Szívének tiszteletét és a világ fölajánlását a Szepl?telen Szívnek, amit II. János Pál pápa megtett 1982. május 13-án Fatimában, majd 1984-ben Rómában, és 2000-ben a világegyház összes püspökeivel együtt szintén Rómában megismételt. A Szent Sz?z Szíve iránti tiszteletünket kifejezhetjük például az els?szombatok rendszeres megtartásával.

Érdemes tudnunk arról is, hogy az úgynevezett kett?s nagykilenced azt jelenti, hogy egymással párhuzamosan, egyszerre végezzük a kilenc els?péntek és az els?szombatok megtartását. Ilyenkor természetesen elég az egyik napon meggyónnunk, ha közben nem követünk el súlyos b?nt. A kett?s nagykilenced további b?séges kegyelmekkel jár.
    Végezzük minél többen rendszeresen az els?pénteki és els?szombati engesztelést, mert így sok kegyelmet kaphatunk önmagunk és mások számára.

-link-

Bison
    Felhasználó

7. Az a lélek, aki ?szintén megtér, elkerüli nemcsak az örök kárhozatot, de a tisztítóhely szenvedéseit is.

Bison
    Felhasználó

UFÓVADÁSZOK – ÚJ SOROZAT
    -link-

2012.10.10-t?l
    NatGeo

Bison
    Felhasználó

Melbourne TV – UFO fordítással

-link-

köszönet a fordítónak.

50 bejegyzés megtekintése - 601-650 / 5,138

‘Krónikák egy másik világból III.’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.