Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III.

50 bejegyzés megtekintése - 651-700 / 5,138
  • Szerző
    Bejegyzés
    Bison
    Felhasználó

Semmisség
    on 21 sept 2012 around 11:30 Pm over Draa

-link-

A kódok és a jelképek “csak” a mátrix szövetei..
    a másik forrás az érzékeléseink és a változások.

Persze amikor a semmi történik azt megértem amikor meg a valami meg nem történik meg azt is megértem.
    Én mindent megértek.

Bison
    Felhasználó

D

szusz
    Felhasználó
    Bison
    Felhasználó

SkyFall 2012

-link-

-link-

1926. november 9. Belgrad

1309. október 23. London

-link-

-link-

az Id?rablók és az UhrWatchÓra…

Bison
    Felhasználó

Celtic Reconstructionist Paganism

-link-

‘Sabbats’

-link-

Medieval Irish and Welsh calendarsFurther information: Gaelic calendar
    Further information: Welsh holidays
    Among the Insular Celts, the year was divided into a light half and a dark half. As the day was seen as beginning after sunset, so the year was seen as beginning with the arrival of the darkness, at Samhain (in modern times the 1 November, or for modern Pagans in early November).

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

A jelenések könyve

1) A szerz? önmagát Jánosnak nevezi (1,1.9).

4) A szerz? szót ejt hét gyertyatartóról és hét csillagról ? ezek a hét gyülekezet angyalát, ill. magát a hét gyülekezetet jelentik.

5) A hét gyertyatartó között járó és a hét csillagot a jobb kezében tartó különös kinyilatkoztató mind a hét gyülekezet számára sajátos üzeneteket ad át a szerz?nek, amelyekben bizonyos tetteikért a gyülekezeteket megdicséri, más cselekedeteikért pedig büntetésekkel fenyegeti ?ket. Helyesli pl., hogy az efezusiak fellépnek a nikolaiták ellen. Támadja a szmirnai gyülekezet ama tagjait, akik “zsidóknak mondják magukat, pedig nem azok, hanem a sátán zsinagógája.” Helyteleníti, hogy a pergamoni gyülekezetben akadnak olyanok, akik Bálám és a nikolaiták tanításait követik. A thiatirai gyülekezetnek a következ? szemrehányásokat teszi: “?az a panaszom ellened, hogy elt?röd Jezábelt, azt az asszonyt, aki prófétának mondja magát és tanít, és eltántorítja szolgáimat, hogy paráználkodjanak és bálványáldozati húst egyenek?” (2. rész).

…”

“Sabbathu napon” Enuma Elis 5dik tábla…

Fogalmam nincs, hogy mi fog történni november 9-én vagy dec. 21-én.
    Ki vagyok én, Soros György?

Bison
    Felhasználó
    Bison
    Felhasználó

Szemhélykézjel

Korábban említettem a középs? újjal lehúzott szemhéjat beszéd közben.

Ennek az Égi Szemikánek az alsó három csillaga…az Orion öv:

3:33-nál
    -link-

B?vebben:
    -link-

SiriusliE

Tatjána
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Varuna a kérésemre másolta be amit korábban gy?jtött a könyvtárból.

És még szinte el sem kezdtem, mert nem tudom hol fogjam meg a fonalat annyira szerteágazó ez az egész a SZáMok és jelképek oldaláról közelítve.

Azt gondolom viszont hogy valami történni fog, mert OKKAL helyezték el ezeket a jelzéseket. Bár jelen pillanatban a CHEMTRAILES tevékenységen és feler?södött napsugárzáson kívül szinte semmit nem tapasztalunk abból hogy odakint mozgolódna valami. Ezek viszont tények, mérhet? hatásokkal. A Bárium vegyületnek amit a fels? légkörben terítenek szét sejthet?en a feler?södött radioaktív sugárzás elnyelésében van szerepe… Már ezekb?l a hiányos mozaikdarabokból is kikövetkeztethet? hogy valami készül.

Sajnálom ha ezek tárgyalása valakiben félelmet szül.

Szemléletes példa a Georgiai Határkövek esete (Georgia Guidestones – http://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones), melyet 1980-ban emeltek szó szerint rejtélyes körülmények között a Rózsakeresztesek, s ez egy geometriailag rendkívül percíz, pontosan betájolt alkotás. Már az “X” alakú elrendezés is beszédes. Gondolkodjunk a fejükkel: hogyha feltételezzük hogy olyan ismeretek birtokában vannak amelyet PakalZ ecsetelt már itt számtalanszor, hogy pontosan tudnak bizonyos KOZMIKUS CIKLUSOKRÓL, és ha ezt “meg szeretnék örökíteni”, akkor milyen FORMÁT választanánk ha a fél Világévre (12960 év) szeretnénk utalni…?

Valamiféle 4-es szimmetriát ahol megjelenik a 60 vagy 90 fok (négyzet, X) mivel annak szorzatával pontosan felírható ez. Négyzet: 4×90 fok, X=24. bet? = 6+6+6+6 -> 6*6*6*6 = 1296(0)év… 12-12… Ráadásul ez a 6-os és 9-es többszöröseire épül? rezonancia a Teremtéssel is szoros kapcsolatban van, nem véletlenül került a SZeM-SZáM-I-EYE a 9. helyre az angol/latin ábécének nevezett kódrendszerben. Schumann-rezonancia, 87×9 -> 7.83Hz, 1 maja korszak: 576×9=5184 év; 1 Világév: 25920 év; id?: 1 nap=1440 perc=86400mp; 12×9=108: Nap-Föld / Föld-Hold arányok, 72 fok Vénusz, Rózsa…

Ez így lehetne egy veretes belemagyarázás is, de ha megnézzük az építmény elé a földbe süllyesztett gránitlapba vésett értékeket (miért írták oda?) akkor megint ezt a bizonyos novemberi dátumot kapjuk mértékegységekbe “becsomagolva”.

“Összsúly: 237746 font” = 119 amerikai tonna

(11×9=99 és 11×6=66, a MaSoN szó pontosan ezt rejti: -link- A “69” a Rák és a TEJÚT képjele, angolul ez meglep? módon pont 119 = “MILKY WAY” ha a bet?ket összeadjuk. Gemátria.)

“MARCH 22. 1980” -> Miért pont március…? Ez is véleményem szerint az esemény jellegére utal, mert angolul a márciusnak furfangos a megnevezése: M-ARCH, M=13=elforgatva a Sigma-Szumma – mind-én – “a mindent látó szem” jele; tükrözve pedig a fentebb berakott képjelet kapjuk, amit a magyarban 6. elemként jelölnek, ami a SZUSZ/SZ?Z és a 2012-t adja római számokból; 13=HaLál, újjászületés (a HaLak és a Kos hónapja március), ARCH -> ARCHer -> a Nyilas csillagkép (Sgr Alfa csillag) aminek feltételezhet?en kulcsszerepe van ebben a kérdésben az ott található Fekete Lyukkal. Az ezt vizsgáló Nasa CH-AND-RA X-ray ?rtávcs? nevébe is belekerült melyet 1999.7.23-n l?ttek fel az STS-93-as küldetés során (1999 -> 1.666 -> 20/12…, 7.23=12; 93=12…)

Aztán ez még tovább is boncolható az 500 milliós kitételt a “határk?röl” már csak sz?r mentén említve, de a lényeg hogy ez a “119”-es jelzés (és kombinációi) még legalább 40-50 jelent?s helyen felbukkan amire felfigyeltem.

MIÉRT “rejtjeleznék” ezt ha nem lenne valami fontos szerepe? MIÉRT került bele a dollár jelébe vagy a fizet?eszközre vagy akár 2012-es olimpia kabalaállatainak nevébe?

Ennek NYOMÓS OKA kell legyen, ha csak a logika fel?l közelítünk.

PakalZ wrote

prosecutor wrote

Félek! Nem akarok meghalni! Családom van, a kisebbik gyermekem most múlt 4 hónapos.
    Félek! Mi lesz a gyermekekkel?

“Készülj a legrosszabbra és reméld a legjobbat!”

Nézd meg ezt a filmet, mindenkép(p)en.
    -link-

és ezt:
    -link-

Itt lehet letölteni:

Az élet fája (The Tree of Life) – színes, feliratos, amerikai filmdráma, 138 perc, 2011 (1.7GB, torrent)
    -link-

Csodabogár (Phenomenon) – Színes, magyarul beszél?, amerikai romantikus dráma, 123 perc, 1996 (1.1GB, torrent)
    -link-

(Torrent, ami azt jelenti hogy egy fájlmegosztó hálózaton keresztül érhet? el. Egyszer?en telepíteni kell pl. az ingyenes MikroTorrent szoftvert -link- és a fenti hivatkozásra kattintani, majd letöltve újra és ekkor indul a program ahol megadhatjuk hová mentse a gépünkön. Ez a rövid fájl tartalmazza a film helyét és a szerverre a belépési azonosítót, azért csak pár kBájt.)

Tatjána
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Ennek az Égi Szemikánek az alsó három csillaga…az Orion öv:

3:33-nál
    -link-

http://projectavalon.net/lang/en/klaus_dona_2_interview_transcript_en.html

S az ORION van annak 10.000+ ezer éves piramis leletnek is talpán amit egy Ecuadori bánya mélyén találtak. A szem világít a tetején, s nem emberi… 13 lépcs?s a piramis… A WTC ikertornyai is a jellegzetes Orion-övcsillag elrendezésben épültek 1966-tól, ahogy a Gizai piramisok…

http://www.youtube.com/watch?v=y47sh_iXpik

Bison
    Felhasználó

köszi Varuna, ez szép termés.

Nekem ez a kép tetszett, ahol ez a szöveg van.

“This is the reverse side of this stone. You can see a spiral and a triangle. The centre of the triangle is very magnetic, also shining under black light.”

UEFA Orion…
    -link-
    Mondtam már, hogy az UFO-k szeretik a Focit?

Bison
    Felhasználó

Ez is szép darab:

Rá Nuki on the Chair

-link-

(csak úgy ragyok a feje)

“On this stone you can see an encarving: sitting, a man on a stone holding the pyramid exactly as it was shown on the artifact before. From his eyes are going rays out and on the right side you see two bowed persons. On his head he has something like a small helmet and from this helmet goes up like an antenna to a strange object over him.”

ennyit egy rakáson még nem láttam csak néhány darabját.

Equador…barlangok…Wikileaks…UFO említés és Julian A.

lesz itt ébredés…

“…lesz ám nagy hascsikarás”

Bison
    Felhasználó

Jön! Jön! Jön!

-link-

Fagyi van b?ven meg gabonakör: Semmi pánik.

Azonban egyet el?re mondanék:
    Sajnos pisztácia nincs, kérheted 25x, akkor sem lenni vanni, csak eper.
    🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Bison
    Felhasználó

Alex Gross

-link-

-link-

No Comment:
    -link-

-link-

Egyebek:
    -link-

-link-

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

Hasznos fagyizás közben is meg fagyi nélkül is,
    csak úgy ASAP

Lions’ Kard(s)
    -link-

szótárral nem több mint 15 perc.

Sajnos kevés filozófiát oktatnak a sulikban.
    -link-

Bison
    Felhasználó

Pet?fi és a Great Szfinx…

de ha utálod a verseket, mit is mondhatnék?
    Semmit.

Bison
    Felhasználó

Inkább küldöm ez energiát.
    -link-

a hólyagot, most kihagynám.

loliko22
    Felhasználó

Hidden artefact collection about the Human race (Magyar felirat)

-link-

Bison
    Felhasználó

Most nagyon figgyejjé!
    -link-

Johanna
    Felhasználó
    Bison
    Felhasználó

Köszönöm.

Pontosan ugyanez a tájékoztatás volt nálunk
    ugyanekkor júliusban.
    Kb. október közepét említették a f?tiszteknek.

Persze a jöv? változhat. Kevés kivétellel.

“Forráskód”

Bison
    Felhasználó

Amikor érzed nem vagy egyedül !

-link-

-link-

amazon
    Felhasználó

Krisztus kilátó a Gordon tet?n, Székelyudvarhely és Parajd közt:

-link-

valtozunk
    Felhasználó

Kedves PakalZ! Elárulod miért kérted újra a rajzaimat? Elárulom, hogy tulajdonképpen az év nagy részében az ovis pálcika ember szinten rajzolok és csak ritkán jutok túl ezen! Olyanok mint az álmaim amiket nem kérek, de jönnek és üzennek, hol egész konkrétan, hol úgy mint ez a 2. szint 336.
    Szóval kíváncsi vagyok! Neked mondanak még valamit azokon kívül amiket én látok bennük?
    Apropó! Szepes Mária Vörös Oroszlánja mostani olvasmányom….

Bison
    Felhasználó

Még dolgozok rajtuk. Eszembe jutottak más képek miatt és filmrészletek miatt is. Mivel sejtem, hogy ezeket honnan kapod ezért gondolom segítenek a “tanulásban” vagy felfedezésben, mindegy minek hívom.

Ezt a rajzolós dolgot ismerem. Rajz, fest? (Csontváry K. Tivadar – tükör festmények), ének, dalszerz? képességet kaptak emberek egyik pillanatról a másikra.
    Vannak akik ezt be is vallják, van akik nem.
    Vannak képességek amik pedig id?legesek.
    Velem ritkán el?fortdult, hogy pl. spanyolul mindent értetem amit hallottam, aztán meg hirtelen nem.
    Amikor kint voltam Toledóban akkor is, meg nemrég megint.

Mivel én bármit dumálhatok itt vannak hiteles emberek ez ügyben:
    Tesla vallotta, hogy a tudását honnan kapta, Einstein nem mondta el, vagy a kéziratait nem mutatják meg, mind a mai napig. Elvettek t?le minden kéziratot a komcsiellenes hadjárat során (A színészn? és a relativitás c. film)

A parancs felülr?l érkezik és sok ötlet is…ez nem azt jelenti, hogy nincs önálló gondolatunk, de arányaiban azért szerényebb halmazról beszélünk.

A másik oldalnak is van “m?vészete” meg kifejezésmódja a zenében , m?vészetekben. Ez “marketing” és propaganda háború is.

amazon
    Felhasználó

Nem tudom volt-e már?… -link-

valtozunk
    Felhasználó

Köszi PakalZ! Sejtettem, hogy ilyesmit fogsz írni! 🙂

Bison
    Felhasználó

attól még, hogy valaki megmondóember vagy csak kimondóember az még nem jelenti azt, hogy ? maga úgy is gondolkodik vagy tartja magát azokhoz a kijelentésekhez… a szívkulcs nélkül még a nagyokos megmondó vagy “éjjellátó” vagy mittudomén ki, mint én is elvesztemtünk.
    Köszöni a szolgálatot szép munka volt, de a mór elmehet.

Kandallós Gábriel jelenet “A Constantin a démonvadászban.”

Engem ezért nem érdekel, hogy Cseh Tamás mennyit cigizett vagy ivott-e, vagy jég dupla whiskyvel mennyit búslakodott presszókban vagy az hogy a Hobo milyen beképzelt-e avagy sem. Engem az érdekel amit énekel meg a filmrendez? amit rendezget, a pirospirulás reklám marketingesekr?l nem is beszélve akik beledolgozzák a lovasokat az égre meg a fél szemet a gyerekkórusba.

Mindkét sakjátékos kiemelten mozgatja azokat akik sok embert elérnek vagy vezet? beosztásba, esetleg befolyással bír folyamatokra közösségekre.

Tu. ezértnem kell hörögni, hogy tudatmódosítás így meg úgy, mert ez az egész így m?kszik elég régóta.
    A másik dimenzióból (is).

Bison
    Felhasználó

Most nem arról beszélek amikor MK Ultra keretében gyerekeket er?szakoltatnak meg b?nöz? pedofilokkal és vizsgálják a tudatm?ködésük változását vagy esetleg a ragaszkodásukat és alakítank ki többréteg? személyiséget bennük. Remélem tudtok különbséget tenni arról amir?l fent beszélek.

A Project Monarch és az MK Ultra kísérleteket a hybridek 158 állami és magán intézmény bevonásával végezték, végrehajtó fajtársaikkal…és nem hagyták abba.

Ne feledjétek mindenki úton van a tisztulás felé…
    “DNA Tisztítót?z”

Bison
    Felhasználó

Dimenziók csatája…”Bethlen zászló…október 23.”

Ez itt kérem “Középfölde” én meg vagyok a
    Ré-misztget? Ré-musz megmondóbácsi aki küldi itten az energiát.

-link-

szusz
    Felhasználó

Ez azért már nekem is felt?nt, ami elég nagy csoda.:)
    Stop 0.36-nál.

-link-

Bison
    Felhasználó

A lényeg, hogy kapjuk a “levelet…Hej” foylamatosan osztán meg elvégezzük azt amire hallgatunk belül.

Most vagy nem nézek elég TV-t (ami egyenl? egyáltalán nem – ami azért nem teljesen jó)…de háború ellenes békés tüntetéseket nem látok.

Meg úgy egyáltalán nem látok tömeges értelmiségi felszólalást, kiáltványt a közelg? háború ellen.

Ez jobban zavar mint az iráni vagy izraeli elnök zodiákusgyilkos húsdarálós parádéja.

Itt is le akartak engem állítani, hogy ne beszéljek róla mert akkor az lesz.

Hát akkor ne beszéljünk róla.

Majd a pók szövi hálóját oszt majd jó lesz minden.

-link-

Ezt a sorozatot inkább ne nézzétek meg max az els? részt mert az nagyon érdekes. Nem kell hozzá angelikánus nyelven karattyolni.

Én tudom honnan származik, nem is alszok jól ha rá gondolok már jó pár éve.

Elenoura
    Felhasználó

Ez csak rádiójáték volt mégis tömeghisztériát váltott ki.
    HG Wells – Világok harca Orson Welles el?adásában
    1938 october 30
    -link-
    -link-

Ahhoz hogy életh?bb legyen az el?adás Welles a Hindenburg-i tragédia tudósítását is alapul vette.

Hinden~Hidden

Léghajó típusa LZ-129
    -link-
    -link-
    1937.05.06 (május 6.126 nap az évben)
    tartósan 125 km-rel tudott haladni.~77,7 méföld/óra 1.29 Mérföld/perc

Bison
    Felhasználó

Szép csapat

Uncanny X-Men #129
    -link-(comics)

British spy series The Avengers entitled “A Touch of Brimstone”.[1] In the episode, agents John Steed and Emma Peel attempt to infiltrate a secret society named after the Hellfire Club of the 18th century, whose members of the “Inner Circle” all wear period costumes.

-link-

-link-

-link-

Most annyiban lesz melegebb a helyzet, hogy ezek a világok közvetlenül surlódnak, egymásba nyílnak és összecsapnak.

-link-

Bison
    Felhasználó

“El kell menned Dubai-ba”

-link-

Bison
    Felhasználó
    szusz wrote

Stop 0.36-nál.

-link-

-link-

-link-

Elenoura
    Felhasználó
    PakalZ wrote

“El kell menned Dubai-ba”

-link-

nézettség 129

Bison
    Felhasználó

Onnan látja – ják az összes id?vonalat…mintha egy Diafilmet kitekernél és kifeszítenéd magad elé…valahogy így tudom ábrázolni.

Dali nevetett az id?n…ezért nyújtja tükörtojássá az óráit.

G. Klimt: Az élet fája

Én csináltam egy oylan videót el?re amit nem is tudtam, hogy benne elsz a megoldás amin kés?bb kezdtem mint problémán gondolkodni.

Olyan mint a képfestés…a fest? bácsi egyszer csak elfordítja a “maszatolását” 1 év után 35 fokkal és nicsak benne van pl. Sz?z Mária egy kisgyerek fejével együtt…

vagy pl. Csontváry: Öreg halász c. képe középen tükrözve. (trükközve)

Vágó Istvánnak nem kell aggódnia ilyen skizoid helyzet nem fog vele el?fordulni.

Ha tudnák az Id? Urai, hogy már nem félünk az id? múlásától akkor eléggé be lennének szarva.

Ezért ne vágjatok centit.

Lehet, hogy holnap elkap a keresztez?désben oldalról engem egy DAF.

64 elem DNA…6 a negyediken
    Kommondor 64

Bison
    Felhasználó

P-EST Replay

Most éppen nem “a gatyában táncol”. Ez most más, Pannika.

Pet?fi Sándor

A GYÁVA FAJ, A TÖRPE LELKEK…

A gyáva faj, a törpe lelkek,
    Kik nem szégyenlik magokat
    Sápadni, ha kezemben a lant
    Egy-egy merészebb hangot ad,
    Ha a közelget? viharnak
    Megérint hírmondó szele,
    S dalom, mint elkapott mdár, a
    Földr?l magasba száll vele.

A vész csak készül?ben van még,
    És nem szakít le egyebet,
    Mint ajkamról egy-egy hangos szót,
    A fákról egy-egy levelet;
    Hah, majd ha minden erejével
    Fog dúlni és üvölteni,
    S szivem mélyét forgatja föl s a
    Fát gyökerestül tépi ki!

Mit mondotok, mit tesztek akkor,
    Ha a világnak sarkai
    Földindulástul, mennydörgéstül
    T?b?l meg fognak ingani,
    Ha összevesz, mint négy vadállat,
    És pusztít mind a négy elem,
    S én vérbe mártott lantomat majd
    Véres kezekkel pengetem!

Pest, 1848. május

Bison
    Felhasználó

A RAB OROSZLÁN

A végtelen birodalom helyett
    Adának néki egy kis ketrecet!

Vasrostélyos kicsiny ketrecben áll
    Az oroszlán, a sivatag-király.

Hagyjátok ?t békében állani,
    Szentségtelenség háborítani.

Ha elrablák a szabadságot t?le,
    Hadd gondolkozzék legalább fel?le;

Ha el nem éri a fa sudarát,
    Hadd lépjen árnyékára legalább.

Ott áll mer?en, méltóságosan,
    Még mostan is mily méltósága van!

Elvették szabadságát, mindenét,
    De nem vehették h?s tekintetét.

Mer?en áll, miként a piramíd, amely
    Sokszor nézett reá komor köveivel.

Ott járnak kósza gondolatjai,
    Magát szül?földére képzeli,

Amelynek sivatagjait vele
    Együtt zúgá be a szamum szele.

Ez a szép föld, ez volt a szép id?!…
    De tömlöcének ?re j?,

S merengésének eltünik világa,
    Mert vesszejével ?t ez f?be vágta.

Vessz? s egy ily fickó parancsol néki,
    Oh minden égnek minden istenségi!

Ilyen mélyen hajolt magas feje,
    Ilyen gyalázatot kell t?rnie!

S a bámuló, otromba néptömeg
    Gyalázatán még egy nagyot röhög.

Hogy mersz pisszenni, léha söpredék?
    Ha szét találja törni tömlöcét,

Ugy összetéphet, ugy széjjeltagolhat,
    Hogy lelked sem marad meg a pokolnak!

Pest, 1848. január

-link-

Na ez itten a Könyvtár, Hölgyek, Urak…két ember 3 Földrész távolság és jó pár év különbség.

Bison
    Felhasználó

GYALÁZATOS VILÁG

Gyalázatos világ! mit nem gondolsz ki még?
    Hogy szívemet sebezd…
    De mért panaszlanék?
    Hisz ami megtörtént: mind, mind várhattam ezt.
    Az én pályám nem mindennapi pálya,
    S ki új utat tör: gaz és tüske várja.

Uj pályámon paréj, tövis közt gázolok;
    De megyek egyaránt,
    Bár fájdalmas dolog,
    Ha sziszeg? kigyók mérges fulánkja bánt.
    (Az én utamban sok a kígyófészek
    S hogy eltiporjam, én beléje lépek!)

Jó, hogy sebemre az ég orvosságot ad.
    Keblem varázsfüve
    A büszke öntudat,
    Mely t?lem már oly sok fájdalmat elveve.
    Ha ez nem volna, a kígyók marása
    Eddig szivemnek közepében ásna.

Mardossatok csak hát, ti kígyófajzatok!
    Eltiprom köztetek,
    Kit eltiporhatok,
    S akit nem: azt majd az id? gyilkolja meg;
    Mert az id? a jobb lelkek segéde,
    Kiáll ezeknek védelmezésére.

Id?, h? gyámolóm! benned megbízhatom,
    Ha úton-útfelen
    Sárral dobáltatom…
    Ha senki nem lesz is, leszesz te majd velem;
    Amelyet a szennyes világ dobott rám,
    Megtisztitod te majd a sártul orcám!

Pest, 1845. augusztus

Bison
    Felhasználó

“Ez a szép föld, ez volt a szép id?!…
    De tömlöcének ?re j?,”

Bison
    Felhasználó

és honnan tudod, hogy Pet?fi nem él itt közöttünk?
    vagy pl. Babits, vagy Dante? esetleg mindhárom.

Bison
    Felhasználó

Róka Rózsa
    -link-

szusz
    Felhasználó
    PakalZ wrote

szusz wrote

Stop 0.36-nál.

-link-

-link-

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

O Rose LánY

-link-

-link-

Merkurius
    Felhasználó

Na örülök , hogy ez sikerült 🙂

Merkurius
    Felhasználó

“” és honnan tudod , hogy Pet?fi nem él itt közöttünk?
    vasgy pl. Babits , vagy Dante ? esetleg mindhárom.

Bizony jelenleg mindenki itt van a valamikor a földön élt lelkek közül , legalábbis kisebb megszakításokkal , mert ha esetleg nem sikerült is teljesíteni kit?zött feladatát és távoznia kellett akkor igyekezett mihamarabb visszatérni . Viszont ezen emberek lelkei az évszázadok alatt megélt tapasztalataik során elég sokat fejl?dtek , és még jobban átlátják a hazugságokat mint régen . Míg ez a fejl?dés a ?hazugság atyjáról? nem mondható el , ? most sem tud mást csak hazudni mint akár ezer évekkel ezel?tt .

Merkurius
    Felhasználó

Na végre sikerült , csak ennyit akartam alapból írni , de hogy miért volt ilyen nehéz ????

Bison
    Felhasználó

A leleményes Hugo
    -link-

-link-

-link-

-link-

Power of Lyrics
    -link-

50 bejegyzés megtekintése - 651-700 / 5,138

‘Krónikák egy másik világból III.’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.