Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III.

50 bejegyzés megtekintése - 701-750 / 5,138
  • Szerző
    Bejegyzés
    Elenoura
    Felhasználó

Felkészültél a csatára?
    Néha elfelejtjük lehet nem a csatamez?n kell helyt állni.

emlékez? lelkek: (küldöm minden volt és leend? indián ismer?sömnek,nem csak egy id?ben lehet így létezni)
    Skrillex & Damian “Jr. Gong” Marley – Make It Bun Dem
    -link-

Elenoura
    Felhasználó

Isznak hitelbe’, de fizetnek egyszer.

HoneyBeast – Isten álma
    -link-
    Ez egy n?
    -link-

“Honnantól ember és meddig állat
    A lelkek a kocsmákban ordibálnak
    Mi ez a vegyszer, még egy kör rendel
    Isznak hitelbe’, de fizetnek egyszer.

Inkognitóba’ lennék,
    Ha a porhüvelyt felismernék
    Az ünneplést én szerényen kihagyom.

A teremtés mehet a levesbe
    Nem pályázom a helyemre
    Hogy hol rontottam el, már én se tudom.

REFRÉN

Hajajajaj, a szívem
    Meg ne tudja senki sem
    Hogy titokban én a Földet szeretem.”

Elenoura
    Felhasználó

2:17t?l
    -link-
    Minden egy helyen egy tudatmódosult illúzióban.

Bison
    Felhasználó

Who Go?

gabee
    Adminisztrátor

Miskolc új logója:

Bison
    Felhasználó

Középfölde News I.

Mivel hamarosan kicsengetnek:
    -link-

Bison
    Felhasználó

Középfölde News II.

-link-

Bison
    Felhasználó

Középfölde News III.

“When the dance begin…”

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

Középfölde News IV.

-link-

-link-

pontosan ilyen volt az M7-es mellett amit láttam lebegni, csak annak piros volt a középen a fény.

Bison
    Felhasználó

Középfölde News V.

Toy Story – Green Delta

-link-

ez nem játék!

Bison
    Felhasználó

China News
    -link-

ezzel elkéstek.
    -link-

Qw3rtz
    Felhasználó

1:19

-link-

Bison
    Felhasználó

Ja. Da.

Bison
    Felhasználó

“Sumér” summarum – NO UFO’s NWO!

-link-

The Power Of Good-Bye
    -link-

Ezzel búcsúzok t?letek.

Illetve csak itt és most, mert máshol és akkor
    találkozunk.

Ezt majd hiszed ha nem látod, azt meg majd meglátod,
    ha hiszed.

Johanna
    Felhasználó

-link-
    A visszontlátásig:)

Csillagporos
    Felhasználó

Hiányozni fogsz…

“Nincs már mit megpróbálni
    Nincs már hova elrejt?zni
    Nincs nagyobb hatalom mint a “viszlát” hatalma
    Nincs már semmi elveszíteni
    Nincs már szív megsebezni
    Nincs nagyobb hatalom mint a “viszlát” hatalma “

Madonna – The Power Of Good-Bye

loliko22
    Felhasználó

Szia PakalZ!Remélem visszajössz,hiszen most lesz a legnagyobb szükségünk a finisben az instrukcióidra.

valtozunk
    Felhasználó

Szia PakalZ, bár gyanítom találkozunk még!

zplus
    Felhasználó

-link-

remélem találkozunk még-majd..

ufocompany
    Felhasználó

Lesz októberben háború vagy pénzügyi összeomlás?

Butyok
    Felhasználó

-Link-
    -Link-
    Viszlát PakalZ

felicia72
    Felhasználó

nyugi nem lép le
    ez a második otthona a csávónak 😀

ufocompany
    Felhasználó

És mi lesz ha nem lesz háború? Vagy pénzügyi összeomlás? Hanem tart a recesszió még vagy 5 évig és a 29 válsághoz hasonlóan tömeges éhhalál lesz (pl USA). És a nemzetek t?rik és birka módjára éhenhal Magyarországon 1 millió ember? Akkor mi lesz a kapukkal és az újjászületéssel?

ufocompany
    Felhasználó

A konstellációkat lecsekkoltam. Helyes. Kipipálva.
    A titkos társaságok agymenésit lecsekkoltam. Helyes. Kipipálva.
    A filmeket megnéztem. Helyes. Kipipáltam.
    A térképek lecsekkoltam. Helyes. Kipipáltam.
    A szimbólumokat, klippeket lecsekkoltam. Helyes. Kipipálva.

De ott vannak azok az emberi tényez?k amikkel nem számoltál. Kubai rakétaválság. 2008 háború. Vagy a mostani iszlám feltüzelése.

Nem hiszem el, hogy jó er?k vannak e mögött a háttérben.

Bármennyire is akarja a Világ ezt a háborút, nem lesz

loliko22
    Felhasználó

“”Természetesen Sátán a maga rendszerén belül kell?en ellátja az ? szolgáit a szükséges információkkal és ismeretekkel, s?t utasításokkal.Ily módon ezek a titkos ismeretek mutatják meg, vagy jelenítik meg Sátánnak az utolsó id?kre szabott programját.
    És talán ez ad választ arra a kérdésre, hogy miért van oly sok kultuszban jelent?sége pl. ugyanazon dátumoknak és szimbólumoknak, stb. tudniillik az univerzum szerkezetének (a nagy órának) a m?ködése Isten által lett létrehozva, és az id?k megszabása ezek által történik (1Móz. 1:14).
    Ahogyan a Korszakok Ura által kidolgozott nagy tervnek a mozzanatai is dátum szerint mennek végbe, úgy Sátán, a nagy hamisító tervei is dátumokhoz köt?dnek. Az okkultizmusban ezért van oly nagy jelent?sége az asztronómiának.””

1 galaktikus év(precesszió)= 25920 földi év.
    1 nagy ciklus =1.5 milliárd földi év.

Ezért nem a földi dátumok,hanem a csillag állások a lényegesek.

ufocompany
    Felhasználó

Igen, de azok fixek, tehát ezredmásodpercekre kimutathatóak. Akkor azokhoz viszonyítva miért ne lehetne meghatározni a katarzist ezredmásodperce pontossággal (pl. az egyiptomiak az öntözési ciklust vagy a maják a teljes napfogyatkozások id?pontját)?

Butyok
    Felhasználó

És ha azok a “csillag állások” csak egy vetít?vásznon léteznek? Akkor mi van? Látható és láthatatlan frekvenciák. Mert az eszközöket is ?k adták amivel “messzire” ellátunk. És ha azok is hamis illúziót keltenek?

reglny
    Felhasználó

Mi lesz a függ?kkel? Nekem 24 óra elteltével nagyon komoly elvonási tüneteim vannak!

gabee
    Adminisztrátor

Milyen függ?kkel?

reglny
    Felhasználó

Pakalz írta:
    Ezzel búcsúzok t?letek.

Na.

gabee
    Adminisztrátor

Igaz. Aki hinni akar, azt nem kell meggy?zni. Az hisz magától.

reglny
    Felhasználó

Gabee! Itt írta valaki, hogy most olvassa a Vörös ororszlánt . Nekem ezzel a könyvvel kezd?tött 5 éve, hogy hoppppppá! Hiszek a reinkarnációban, hiszek Jézusban, hiszek az ?ranagyalomban, és hiszek Pakalzban. Ennyi.

reglny
    Felhasználó

És Elenoura pedig legyen szives tartani a frontot.

reglny
    Felhasználó

Kérem!

reglny
    Felhasználó

Na meg a többiek!

Csillagporos
    Felhasználó

Reglny,én húsz éve olvastam Szepes Máriától -Raguel 7 tanítványa-mind a hét regényt…azóta érlel?dik bennem ez az egész.
    PakalZ kellett hozzá,tavaly ?sszel,hogy lassan értelmet nyerjen az, ami azóta lelkem egy fiókjában várta a világosságot.
    Még jó lett volna az útmutatás amit kaptam T?le.
    Azonban megértem ?t is…
    De…nekem is lesznek elvonási tüneteim.
    Nagyon fog hiányozni.

amazon
    Felhasználó

Butyok-hsz-hoz -> A Valóság

” A valóság ugyanis olyan amilyen, és nem olyan, amilyennek mi hisszük, vagy szeretnénk hinni, különböz? megfontolásainkból indíttatván. A valóságban egészen másként jelentkezik él? és élettelen viszonya, ha egyáltalán tényleg létezik ?élettelen?, s nem csupán arról van szó, hogy amit élettelennek hiszünk, az csupán más sebességgel, más min?ségben él, mint amiként mi az ?élet? fogalmát meghatároztuk. Ebben az esetben viszont újra kell gondolnunk azt is, mi számít egyáltalán életnek. Alapvet? biológiai kategóriáink és ?szabályrendszereink sem állták ki az id? próbáját….” Aranyi Laci: Holografikus Világegyetem?
    -link-

——————————————

Csocsesz, csetre felrakott linkjén, a hsz-k közt talátam:
    ” a nácik a Hold sötét oldalára mentek, nem az Antarktiszra!” film róla:

-link-

——————————————-

Finta Sándor: “..csillagászati mérésekkel egyértelm?en bizonyítható hogy a Földünk üreges,és a tömegvonzás elmélete hamis.”

-link-

valtozunk
    Felhasználó

” ? Isten veled ? mondta a róka.
    ? Tessék, itt a titkom. Nagyon egyszer?: jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.” (Antoine de Saint-Exupéry)
    Ezt mondta tulajdonképpen végig PakalZ is! Amit átengedsz magadon és a szíveddel igaznak érzel az az igazság, a többi csak illúziókeltés.

Butyok
    Felhasználó

Amazon hsz-hez

Igazad van, ezt én is tudom már rég. Ezért volt hiteles mindég PakalZ. Ahogy kezdtem olvasni a krónikákat, rájöttem nem vagyok egyedül. Csak én másként kapom az információkat. Ahogy PakalZ is irta, nekünk embereknek van egy nagy titkunk, és ezt mi léleknek nevezzük, mindent elvehetnek t?lünk a materialista világban és azon is túl, csak ezt az egyet nem, ha tisztalelküek maradunk. “V” Visitors sorozat 2. évad 4. rész érdemes megnézni. Aranyi oldalát én is nagy érdekl?déssel olvasom már rég.

amazon
    Felhasználó

😛 Visitors online film lejátszása:
    V-2. évad online
    FELIRATOS

-link-

Fatima
    Felhasználó

A JÓ Isten áldjon meg mindnyájunkat !

amazon
    Felhasználó

Míg a lélegzetelállítóan szép felvételekben gyönyörködünk, sokat tanulunk Sorsról s Emberségr?l.

-link-

Zene: -link-

SecretWorld
    Felhasználó

Rászabadító

-link-

ezt nem engedné át a Szív.

SecretWorld
    Felhasználó

1-29

A Megszabadító

-link-
    Márk

9. fejezet Jézus Transfiguration
    (Jézus a Tábor hegyen)
    14-29
    -link-

1 Azután így szólt hozzájuk: “Bizony, mondom néktek, hogy vannak az itt állók között némelyek, akik nem ízlelik meg a halált addig, amíg meg nem látják, hogy az Isten országa eljött hatalommal.” 2Hat nap múlva Jézus maga mellé vette Pétert, Jakabot és Jánost, felvitte csak ?ket külön egy magas hegyre, és szemük láttára elváltozott. 3Ruhája olyan tündökl? fehérré lett, amilyenre nem tud ruhafest? fehéríteni a földön. 4És megjelent nekik Illés Mózessel együtt, és beszélgettek Jézussal. 5Péter megszólalt, és ezt mondta Jézusnak: “Mester, jó nekünk itt lennünk, készítsünk ezért három sátrat: egyet neked, egyet Mózesnek és egyet Illésnek.” 6Mert nem tudta, mit mondjon, ugyanis annyira megrettentek. 7De felh? támadt, amely beárnyékolta ?ket, és hang hallatszott a felh?b?l: “Ez az én szeretett Fiam, reá hallgassatok!” 8És hirtelen, amint körülnéztek, már senki mást nem láttak maguk mellett, csak Jézust egyedül. 9Amikor jöttek lefelé a hegyr?l, meghagyta nekik, hogy senkinek el ne mondják, amit láttak, hanem csak akkor, amikor az Emberfia már feltámadt a halottak közül. 10Meg is jegyezték jól ezt az igét, de tanakodtak maguk között: mit jelent feltámadni a halottak közül. 11Ezért megkérdezték t?le: “Miért mondják az írástudók, hogy el?bb Illésnek kell eljönnie?” 12? pedig így válaszolt: “Illés valóban el?bb jön el és helyreállít mindent. Akkor viszont miért van megírva az Emberfiáról, hogy sok szenvedésben és megvetésben lesz része? 13De mondom nektek, hogy Illés már el is jött, és azt tették vele, amit csak akartak, ahogyan meg van írva róla.”

14Amikor a tanítványok közelébe értek, nagy sokaságot láttak körülöttük, írástudókat is, akik vitatkoztak velük. 15Amint meglátták Jézust, az egész sokaság nyomban megdöbbent, és eléje futva köszöntötte ?t. 16? pedig megkérdezte t?lük: “Mir?l vitatkoztok velük?” 17A sokaságból így felelt neki valaki: “Mester, elhoztam hozzád a fiamat, akiben néma lélek van; 18és amikor ez megragadja, úgy leteperi ?t, hogy tajtékzik, fogát csikorgatja, és megmerevedik. Szóltam tanítványaidnak, hogy ?zzék ki, de nem tudták.” 19Jézus így válaszolt nekik: “Ó, hitetlen nemzedék, meddig leszek még veletek? Meddig szenvedlek még titeket? Hozzátok ?t elém!” 20Odavitték hozzá, és amikor meglátta ?t a lélek, azonnal megrázta a fiút, úgyhogy az a földre esve fetrengett és tajtékzott. 21Jézus megkérdezte a fiú apjától: “Mennyi ideje, hogy ? így van?” Mire ? ezt válaszolta: “Gyermekkora óta. 22Sokszor vetette t?zbe is, meg vízbe is, hogy elpusztítsa, de ha valamit lehet tenned, szánj meg minket, és segíts rajtunk!” 23Jézus ezt mondta neki: “Ha lehet valamit tennem? – Minden lehetséges annak, aki hisz.” 24Erre azonnal felkiáltott a gyermek apja, és így szólt: “Hiszek, segíts a hitetlenségemen!” 25Amikor meglátta Jézus, hogy összefut a sokaság, ráparancsolt a tisztátalan lélekre ezt mondva neki: “Te néma és süket lélek, megparancsolom neked: menj ki bel?le, és ne menj bele többé!” 26Erre az felkiáltott, er?sen megrázta ?t, és kiment bel?le. A gyermek olyan lett, mint a halott, úgyhogy sokan azt mondták: vége van. 27Jézus azonban kezét megragadva magához térítette, és az felkelt. 28Amikor azután Jézus bement egy házba, tanítványai megkérdezték t?le maguk között: “Mi miért nem tudtuk ki?zni?”

29 ? pedig ezt mondta nekik:
    “Ez a fajta semmivel sem ?zhet? ki, csak imádsággal.”

SecretWorld
    Felhasználó

Sonnet 129: Th? Expense Of Spirit In A Waste Of Shame…

-link-

The expense of spirit in a waste of shame
    Is lust in action: and till action, lust
    Is perjured, murderous, bloody, full of blame,
    Savage, extreme, rude, cruel, not to trust;
    Enjoyed no sooner but despised straight;
    Past reason hunted; and no sooner had,
    Past reason hated, as a swallowed bait,
    On purpose laid to make the taker mad.
    Mad in pursuit and in possession so;
    Had, having, and in quest to have extreme;
    A bliss in proof, and proved, a very woe;
    Before, a joy proposed; behind a dream.
    All this the world well knows; yet none knows well
    To shun the heaven that leads men to this hell.

Sonnet 129: Translation to “modern” 🙂 English

Squandering vital energy in a wasteland of moral decay is what satisfying one?s lust amounts to. And in the anticipation of it lust makes one dishonest, murderous, violent, blameworthy, savage, extreme, rude and not to be trusted. As soon as its goal has been achieved one despises it. It?s hunted beyond reason and as soon as it?s had it?s hated beyond reason, like an irresistible bait put in front of one on purpose to make the taker mad. One is crazy in the pursuit of sex, and during sex too: having had it, having it and hunting for it one goes to extremes. It?s blissful while it?s happening and a true sorrow afterwards ? before an anticipated joy, afterwards nothing but a dream. Everyone knows this very well, yet no-one knows it well enough to avoid the heaven that leads men to this hell…

-link-

SecretWorld
    Felhasználó

Szíver?sít?

-link-

-link-

-link-

SecretWorld
    Felhasználó

Tankcsapda – A Legjobb méreg

1:26-
    -link-

“Mint a prédikátor a tévében,
    Fasizmus van a vérében.
    Üvölt, a szemén látszik:
    ? is úgy hisz, ahogy a nácik.”

SecretWorld
    Felhasználó

Ahogy a pók szövi a hálóját…

-link-

-link-

felicia72
    Felhasználó

inkognitó mester visszatért 🙂

Csillagporos
    Felhasználó
50 bejegyzés megtekintése - 701-750 / 5,138

‘Krónikák egy másik világból III.’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.