Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III.

50 bejegyzés megtekintése - 3,451-3,500 / 5,138
  • Szerző
    Bejegyzés
    istvanka85
    Felhasználó

2013-01-21

-link-

2012-03-11

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Repül? Tehén

Aldebaran nosztalgia – várd meg a kezeket

figyeld ahogy a f? UFO mutatja a 0:27-nél, hogy “na mi lesz már”.

-link-

“Lady Bird Johnson” 1st lady to the man that got to be President (Linden B Johnson) after JFK was killed by the Illuminati.”

majd az Aldebarant valahogyan megpróbálom elmutogatni …hát nem így, valahogyan úgy, hogy mégse értsétek meg els?re, hanem magatoktól oldjátok meg a “hurkot” a küls? szemfészekben, feltéve persze, hogy megértettétek, hogy itt olvasgatni meggondolatlanságra vall.

megint ostobaság lenne, ha azt gondolnád, hogy minden pap meg egyházi személy és minden politikus hozzájuk tartozik.

istvanka85
    Felhasználó

nem ? az akit említettem, de “technikalig” néha ilyen problémáik vannak, hiába, ?k is csak “selejtek”, “rovar közlegények”.

-link-

ha ez gyorsan történik, egy pillanatra ezt úgy érzékeled, hogy veled van baj. Pedig nem.

felicia72
    Felhasználó

hahaha
    -link-
    19 30-tól 😀

istvanka85
    Felhasználó

Strange sounds of Trompetas

-link-

-link-

-link-

-link-

0:55-
    -link-

-link-

loliko22
    Felhasználó

?Egy érdekes álom leírása.:

….felnéztem a csillagokra….ekkor ,hirtelen megéreztem a testembe csapódó lövedéket,ami a földhöz vágott.
    Megl?ttek.
    Fekszem a földön,és,,, ez nagyon fáj!!
    Felnézek és látom ,hogy egy hatalmas ember közeleg,kezében lóbálja a pisztolyt. Tudom,érzem, a kegyelem lövésért jön. Elfog a rettegés,és szorosan behunyom a szemeim,mintha ezzel megállíthatnám,de nem! Hallom a lépteit.
    Ekkor végigfut egy gondolat. A sokat olvasott, hallott. Csak a test halhat meg,én nem!
    Akkor mit?l is félek én? El nem pusztíthat!
    Kinyitom a szemem és lassan feltápászkodom. Érzem a fokozódó fájdalmat a mozgás miatt, de megy. Már állok. Kínkeservesen szembefordulok vele,de a földr?l nézett alak mintha összébb ment volna,már nem olyan ijeszt?.
    Belenézek az arcába,de…nincs arca,csak egy szempár nézett velem farkasszemet. Vártam a lövést,már szinte akartam is,de nem l?tt. Lassan elt?nt,már csak a szempár maradt,és az is mintha lecsukná a szemét, elt?nt.
    Felébredtem.
    Szinte még érzem az iszonyú fájdalmat,a seb helyén! Nincs seb! Hál Istennek.
    Ránéztem a világító órára pont hajnali fél-3-at mutatott….már megint fél-3.
    Kimentem ittam pár korty vizet,visszafeküdtem és vártam az álom folytatását.
    Nem, nem jött vissza…
    —-

loliko22
    Felhasználó

-link-

Caravaggio

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Four Fingered Lights of Feeling of Guernica

Debby Harry – Best Of Blondie Full Album ‘1984

-link-

az Aldebaran vérhuroknyakkend?s a karját azért fogja le, hogy megjelölje…a Mano Occultót
    a 4 újjával.

-link-

1. heart of glass
    2. dreaming
    3. the tide is high
    4. in the flesh
    5. sunday girl
    6. hanging on the telephone
    7. rapture
    8. one way or another
    9. i’m always touched by your presence dear
    10. call me
    11. atomic
    12. rip her to shreds

-link-

-link-

mert van a csalóka fény és van a gyertyafény,

érzed melyik az igazi.

A bal oldalon a másik dimenzióból az Aldebaran “SSkín” a másik oldalon az embert zabáló DobÓz szem? sárkány… ez a kép fenomenális…

meg ott a beletört kard…

egy, két, hérom…sok kísérletet megér….

T&L Time és Location…

tudom, hogy itt olvasol.

T&L: Ha Jó Hajó menetrend…

Tudom mikor, amikor sikerül letenni a YEAH stílust.

Felbátorodtam.
    Halottat már nem lehet megölni.

istvanka85
    Felhasználó

Overlords of the UFO–Full Length documentary from 1976

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Techne – ez is csak technikai tudás ami most jön –
    ett?l se kelljen gy?lölet szívedben

(majd csinálok egy gyülölet tiltó karikát a jobb alsó sarokba)

Olló Kezü Eduárd avagy

Bilderbergs’ Fodrász Club

“mert megérdemled”

és ez igaz, addig nyírnak amg csak lehet…again and again.

Jelmondatuk:

“Pretium laborum non vile = a munka becse nem csekély?

Hát nem is az…nagy is a kísértés, szolgálni az Egurat.

Aranygyapjas rend – Masters of Universe

(és ti az égen keresitek az UFO-kat….kés?, itt vannak kb. 400e éve…)

-link-

-link-

Egyszer nem tünt fel?, hogy vagyonok megmaradtak érintetlenül, melyek országok éves GDP- vel vetekszenek, 1500-2000 év alatt 100 Europát éget? háború, csata és viszály mellett, amikor nem voltak bankszámlák, föld alatti páncéltermek…

vagy lehet, hogy mégis voltak, és féreglyukak?

Monaco
    San Marino
    Andorra La Vella
    Luxemburg
    Svájc
    etc.

“konferencia a közelebbr?l meg nem nevezett Alpesi országban”

Kispál és a B. – Lovasi A.

Megnézted az angol linkek ki ma a “Lovagrend tagjai”

Idézet ismét:

“A lovagrend tagjai Maximilian császár óta nagy kincseket halmoztak fel Belgiumban, melyek ma is a rend vagyonát képezik. A francia forradalom idején a felbecsülhetetlen érték? dísztárgyakat a megsemmisülés veszélye fenyegette – de sikerült Bécsbe menekíteni azokat. A kincset az I. világháború után Belgium visszakövetelte, majd Hitler elkobozta, a II. világháború után azonban Ferenc Ferdinánd fia, Max Hohenberg herceg a rendet újra helyreállította, Habsburg Ottó pedig Kreisky kancellárnak köszönhet?en 1964-ben átvehette vezetését.

Az Aranygyapjú lovagrend ma hagyomány?rz? szervezet, több mint 570 éves múlttal, ?si hagyományokkal, mely a lovagi kincs kiállításairól gondoskodik, és ?rzi a dokumentumarchívumot, illetve néhanapján zártkör? találkozókat szervez, ahol a belga király, a luxemburgi nagyherceg, Liechtenstein uralkodója, a máltai lovagrend nagymestere és mások találkoznak nagy titokban – ahogy Jó Fülöp egykor megfogalmazta –
    “Isten, haza és az egyház támogatásának céljával”.

bohemy
    Felhasználó

A Föld után:

-link-

istvanka85
    Felhasználó

UFO SIGHTINGS: Weird UFOs Over Blake and Unser, Albuquerque,
    január 28
    -link-

January 29, 2013 – UNITED STATES – Many people were taking pictures of the sky Saturday night because of the recent storm. But one viewer caught something different while trying to shoot the gloomy clouds. Check out this video we got from viewer Cesar Garcia. He was recording the clouds near Blake and Unser when he saw an object fly by. You can faintly see another one trailing it. This all happened around 6 p.m. Saturday. Garcia said he didn’t even notice it until after he played back the video.

Fatima
    Felhasználó
    Robo-S-T-Us wrote

UFO SIGHTINGS: Weird UFOs Over Blake and Unser, Albuquerque,
    január 28
    -link-

January 29, 2013 – UNITED STATES – Many people were taking pictures of the sky Saturday night because of the recent storm. But one viewer caught something different while trying to shoot the gloomy clouds. Check out this video we got from viewer Cesar Garcia. He was recording the clouds near Blake and Unser when he saw an object fly by. You can faintly see another one trailing it. This all happened around 6 p.m. Saturday. Garcia said he didn’t even notice it until after he played back the video.

Nos az is felettébb érdekes , amikor összefügg? , viszonylag alacsony felh?zetben mint vízen csepp által gerjesztett hullámok gy?r?dések keletkeznek , majd 50 – 100 m-es sávban megjelenik egy rózsaszín?nek mondható nyaláb , jónéhányszor megtéve impulzusszer?en az utat a felh?zet és a talaj között . (Vasárnap)

istvanka85
    Felhasználó
    bohemy wrote

A Föld után:

-link-

Föld2
    még teacserje is van telepítve, méhek, halak, minden…
    indulás a startmez?r?l, egy részünknek.

istvanka85
    Felhasználó

A “telepít?k – egy külön faj” ebben a filmben is benne vannak.

Key Anu Reeves

-link-

lásd még

Képlet etc…

és

“Tree of Life”

nem hagyják soha a teljes kipusztulást, áttelepítéssel dolgoznak.

Europa vizeib?l-él?helyeir?l, ezen eszközökkel végeztek áttelepítést.

-link-

-link-

a Key Anu filmben hazudnak annyiban, ha mi nem vagyunk akkor megmenekül a Föld…a Föld majd úgyis újraindul (újraindítják), de ha nem lennénk rajta a kozmikus esemény akkor is bekövetkezik, meg annyiban folytatnám, ha nem lenne kozmikus esemény és maradnánk akkor mi pusztítanánk ki, dehát arra már nem lesz id?nk.

her01
    Felhasználó

Hamburg 1697

Basel, Switzerland in 1566.

-link-

ufók Nürnberg felett, 1561. április 14-én. Hans Glaser fametszete.

istvanka85
    Felhasználó

Izotópiai módszertan

?Végképp eltörölni!?

Dr. Karla Turner

-link-

-link-

-link-

-link-

-link-

-link-

Eraser – Final-E:
    2011-ig itt egy 18 nyelven kidolgozott hosszú oldal volt.
    -link-

Aki eljut a lényegig és a nagyobb nyilvánosságig azzal végeznek.
    G. Bruno
    John Todd
    Bill Cooper
    Rick Clay
    JFK
    P. Schneider
    etc.etc.

more or LessY

-link-

istvanka85
    Felhasználó

a Phil-ippe Glass of Wine(R)

Leon a Profi

Shell Tarisznya és Sakktábla
    Boticelli Vénus – Da Vinci Code Ending Scene

Bárányként jöttem, oroszlánként…

-link-

istvanka85
    Felhasználó

párhuzamos világok…léteznek a karanténon belül is…saját pénzrendszer…szociális…banki…biztosítási…saját kommunikációval…egészségügyi ellátással (arcfeltöltéssel)

emlékeztek rá…”Rejtettkéz a hüll?k szerepe jelentéktelen, jaj de hálásak vagyunk Neked 60%-osNuki bácsi” elmondta különböz? s?r?ségek vannak…vannak…és csúcshatások.

Én még megadnék egy következ? kódelemet a mágneskártyához.

A napom nagy részét úgy töltöm, hogy nem tudom tartani az open-office elvet és be kell csuknom manager szobám ajtaját, mert 2-3 órán keresztül hallom a közösségi helyszínen a konyhában folyó beszélgetéseket.

Az a kifejezés, hogy hányinger és a gyomrom forog kb. egy 1x1x es szorzótábla nehézsége amin én ilyenkor átmegyek amikor hallgatom a popullus beszélgetéseit.

Ha a majmóczák ezt a színvonalat nyomják ami itt megy Planetárisan és egyéni-leg, és egy sz?rt, válogatott csapatról van szó OMG nálunk pl. …akkor ne csodálkozzanak, ha hirtelen fejeket szednek vagy …na nem mondanám tovább, szóval amíg a majmóczák nem törekednek valami intellektuálisabb mértékadó tartó színvonalra azaz szelemi és valamilyen jellemformáló tartás elsajátítására önképzés keretében,

hát addig és akkor sajnálni tudom a “fools” sereget,
    a S-Cream Zrt ismét S-iker-S negyedéves ezredévet fog zárni és akkor szépen fogalmaztam.

Ismétlem, nekem tök-mind-egy.
    Ezt a könyvtáros melót úgyis hamar elveszítem, megyek TESCO pénztárba pittyegni utána meg a darálóba én is.

Szóval az a szellemi és intellektuális színvonal ami alapjáraton itt megy, a többség számára belép? az Aldebaran szigorítottba…

Mondom UP TO “U”

istvanka85
    Felhasználó

Vérfarkas Piroskáknak (miért? van akinek ez jó) ’84

-link-

“The Fabian Society originated in England in 1884,”

Itt az egyik példány, tudjátok ez Zombizott 12.21. el?tti napon az ausztrál PM…

ez a Fabian uj logoja:

-link-

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Némi nehézség

-link-

Spontán kapcsolat – Üzenet a Fáraónak “Jövünk”

mivel rossz helyre reinkarnálódott meg kellett hamisítani a születési anyakönyvi kivonatát.

-link-

felicia72
    Felhasználó

d

istvanka85
    Felhasználó

RabSoulGáknak

A kérdések kérdése, a LÁZ adók kérdése:

A burok (2008)

-link-

-link-

-link-

Toblerone medve
    Sirius B
    Aldebaran
    …etc.

Kapuk…39:36 Tomar…

CAPIS?

“A nagy utazás” ‘911
    -link-

“Háttere [szerkesztés]A könyv ötlete egy hosszú autóúton fogant meg Stephenie Meyer fejében. Miközben az arizonai Phoenixb?l Salt Lake Citybe ment, Meyer történeteket talált ki, hogy szórakoztassa magát.

Ian eredetileg csak mellékszerepl? volt, és Meyer nem tervezett románcot közte és Vándor között.[3]

Melanie, akinek a testébe f?szerepl? Vándor beleköltözött, ?örökre megváltoztatta azt, ahogy Vándor a világot látta.? A könyv címe is erre utal. [3] A regény elején szerepl? vers May Swenson amerikai költ? Kérdés cím? verse, ami arról szól, az elme mennyire áll kapcsolatban a test létezésével. A Vogue-nak adott interjújában Meyer kijelentette, hogy a testr?l alkotott kép a regény egyik f? témája. Arra akarta felhívni a figyelmet, hogy bár sokszor kritizáljuk a testünket, értékelnünk kellene, hogy egyáltalán van.[4]

A magyar cím úgy született, hogy az Agave kiadó pályázatot írt ki a regény címére.[5]”

2013…Szappangyári Újratöltés?

“A lélek képekben lát”

eYE vagy EyE vagy akár Eye

Ultimate Note

VÁLTOZZÁL MEG!

campaings_1109.jpg…els?re

-link-

“a Földre LÁZadók érkeztek”

-link-

lásd a fényt a mellkason és lásd a Donie Darko c. filmet.

her01
    Felhasználó

ANNA-NAKI

2009. november 3-án indult
    A második évad els? részét 2011.január 4-én adta le
    -link-(telev%C3%ADzi%C3%B3s_sorozat,_2009)

Hol voltál mikor megölték Kennedy-t?
    Hol voltál szeptember 11-én?
    -link-

-link-

As you seen on TV (148)

Reptilian Brain
    -link-

istvanka85
    Felhasználó
    istvanka85
    Felhasználó

Azért nem érdemes gy?löletbe fordulni, mert minden
    fajban odaát is vannak ellenállók…mondtam már lelkekr?l beszélünk…

a

Ressistance szövetségeseket jelent…közöttük is

vANNAKAKIK LÁZadók

-link-

A Csúcsfejek kegyetlen “correct” rendszerben élnek.

NANU NANU

A CIA mikor is költözött Denverbe? 2 éve?

CIA
    -link-

istvanka85
    Felhasználó

First(?) Contact

Nem.

istvanka85
    Felhasználó

Klein
    -link-

istvanka85
    Felhasználó

The Box – DobÓz

Örkény István: Tóték

a regény el?szava:

“Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi ?r? És olyan er?hatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés”

-link-

-link-

?A történelem sokféleképpen ismétli önmagát — írta Örkény István Tóték cím? drámájának bemutatása alkalmából. — Ha egy népet beletör?dni tanít meg a sors, persze nehéz b?nösnek bélyegezni azt, aki a végkimerülésig folytatja a beletör?dést. Még nehezebb elítélni éppen ezt a t?zoltót, hiszen eljön a perc, amikor azt mondja: nincs tovább — és maga zúdítja le a sziklát a völgybe. Igaz, a percet nem jól választotta meg: lázadása már hiábavaló, elkésett, esztelen. De ebben is miért ? a hibás? Vannak boldog népek: ?k a jókor lázadók. Mi a nem jókor lázadók fajtája vagyunk…”

-link-

-link-

istvanka85
    Felhasználó

“Világok harca” itt a Földön…

kb. 1000x beírtam már.

“csapataink harcban állnak”

Terminator ’84

istvanka85
    Felhasználó

Ejaculacion – Mehico

-link-

-link-

istvanka85
    Felhasználó

“There are more things in heaven and earth, Horatio, than are dreamt of in your philosophy.”

–WILLIAM SHAKESPEARE / Hamlet Act 1. Scene V abt. 1601

istvanka85
    Felhasználó

Anunnaki Cartel

-link-
    -link-
    -link-
    -link-

istvanka85
    Felhasználó

Jézus és a Re – in -KarNe

János Evangéliuma

Jn 8.44
    A sátán az atyátok, és atyátok kedvére igyekeztek tenni, aki kezdett?l fogva gyilkos, nem tartott ki az igazságban, mert nincs benne igazság. Amikor hazudik, magából meríti, mert hazug, és a hazugság atyja.
    Jn 8.45
    Mégis, bár az igazságot hirdetem, nekem nem hisztek.
    Jn 8.46
    Ki vádolhat b?nnel közületek? Ha meg az igazságot hirdetem, miért nem hisztek nekem?
    Jn 8.47
    Aki az Istent?l való, meghallja az Isten szavát. Ti azért nem halljátok meg, mert nem vagytok az Istent?l valók.”
    Jn 8.48
    A zsidók erre rátámadtak: “Hát nincs igazunk, amikor szamariainak és ördögt?l megszállottnak mondunk?”
    Jn 8.49
    “Nem vagyok ördögt?l megszállott – felelte Jézus -, hanem tisztelem Atyámat, ti ellenben gyalázattal illettek,
    Jn 8.50
    noha nem keresem a magam dics?ségét, hisz van, aki keresse és ítéletet mondjon.
    Jn 8.51
    Bizony, bizony, mondom nektek: aki megtartja tanításomat, az nem ízleli meg a halált örökre.”
    Jn 8.52
    A zsidók közbevágtak: “Most aztán igazán meggy?z?dtünk róla, hogy ördögt?l megszállott vagy! Ábrahám is, a próféták is meghaltak, s te azt állítod: Aki megtartja tanításomat, nem ízleli meg a halált örökre.
    Jn 8.53
    Csak nem vagy nagyobb Ábrahám atyánknál? Mert hisz ? meghalt. S a próféták is meghaltak. Mivé teszed magad?”
    Jn 8.54
    Jézus így válaszolt: “Ha én dics?íteném meg magam, mit sem érne a dics?ségem. Atyám dics?ít meg, akir?l azt mondjátok ugyan, hogy Istenetek,
    Jn 8.55
    de nem ismeritek. Én azonban ismerem, s ha azt mondanám, hogy nem ismerem, hozzátok hasonlóan hazug volnék. De ismerem, és megtartom tanítását.
    Jn 8.56
    Ábrahám, a ti atyátok örült, hogy megláthatja napomat. Meg is látta, és örült neki.”
    Jn 8.57
    A zsidók felháborodtak: “Ötvenesztend?s sem vagy, s láttad Ábrahámot?”
    Jn 8.58
    Jézus így válaszolt: “Bizony, bizony, mondom nektek: Miel?tt Ábrahám lett, én vagyok.”

istvanka85
    Felhasználó

Re in “Kar NE!”

Zsák Fos “újratöltve”

Apropo:

Szerintem keresztény szívvel vagy anélkül, nem morbid dolog egy király levágott és mumifikált alkarjával vonulgatni a Körúton ide-oda nagy füstöl?vel megtámogatva? Aki szerint erre büszkék lehetünk az az ? gyomra.
    Egyáltalán az a pillanat amikor ezt anno kitalálták, hogy levágják.
    Na szóval a gyomrom forog az ilyen ötletekt?l.

Akárcsak a +1+1 újjaktól tövig kitépve:

GaGalilei’s Fingers

-link-

Kiállítva a Vatikánban.
    Lehet, hogy végül azért nem égették el anno élve, mert kellettek az újjai? ez csak “vicc” volt.

istvanka85
    Felhasználó

7-es számnál Gene Card POTE-C

“eredend? b?n”

még sok csomagot kell leadni “nove-emberig”

Szó nincs róla, hogy az összes pap vagy püspök , vezet? egyházf? gonosz lenne…ellenkez?leg, a legnagyobb csaták ott zajlanak.

meg a munkahelyeden, meg mindenhol.

felicia72
    Felhasználó

D

istvanka85
    Felhasználó

Angelo Bronzino

-link-

Ezt a festményt a helyedben részletesen megnézném…

El?l és a hátteret is…aprólékosan.

Súgás:

Újjak a fejet fogó figuránál, a maszk, az emberb?r bal oldalon, a tengeri szivacsmosóval az angyal, oroszlán lábakkal és kígyó farokkal, kezében a skorpió farokkal-mérgével
    (anunnaki DNA adalék a teremtéskor).

Újjak a keblen.

és a KÉK vastag “vonal”

és jobb oldalon fent a homokóra.

A sárkány farkú oroszlántest,
    a sárkány farkú Unikornis (budapesti házak homlokzatán)
    az oroszlán fej?, sárkány farkú féllények

az átalakulóban lév? illetve Hybrid keverékünk allegóriája.

Az ebb?l való kikecmergés a “megtisztulás” folyamata.

istvanka85
    Felhasználó

A Maszkhoz

Örkény István: Tóték

a regény el?szava:

“Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi ?r? És olyan er?hatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés”

“Furcsa természetünk”

istvanka85
    Felhasználó

Angelo Bronzino a medici család fest?je

és más nemesi családok fest?je:

és mások:

-link-

Pontormo
    -link-

Portrait of Maria Salviati, the wife of famous military leader Giovanni delle Bande Nere de’ Medici, and Giulia, a Medici relative who was left in Maria’s care after the murder of the child’s father

istvanka85
    Felhasználó

Ez oroszlán is meg nem is

Oroszlán is meg nem is

istvanka85
    Felhasználó

Az “irányító” anunnaki ember hYbrid kézjeleknél (nagys?r?ség)

a jellegzetes újjtartás a zárt 2 újj illetve a
    látványosan eltartott egyik új mely így V azaz
    “Y” alakot jelöl.

Hasomló jelek még mely az emberiség “kett?s sajnálotos “természetére, tragédiájára utal” a “kétfej?ség” illetve kígyómarás motívum:

Cleopatra

-link-

1000 oldallal korábban említettem a kézfogások mellett is így kommunikálnak egymással…ezek nem azok a szabadk?m?ves jelek amiket a könyvekben kiadtak.

istvanka85
    Felhasználó

nem értem azt a gondolkodás illetve nemgondolkodás módot amivel emberek els?re elhisznek mindent amit egy csoport állít magáról.

Pl. azt, hogy a Medici-ek Jézus vérvonalától származtatják magukat.

Ez nagyon jó technika és véresen vicces, csak az a baj, hogy a majmócza mindent elhisz amit a TV-ben a gazdag meg a politikus emberek mondanak magukról, régen is elhitték.

Akkor iasmét egy Medici:

Emílio Garrastazu Médici

-link-

Médici was a close ally of Marshal Artur da Costa e Silva, who became president of Brazil in 1967. Also in this year Médici was appointed chief of the National Information Service (SNI).

“Nixon, Allende, and Castro
    President Médici meeting with Richard Nixon in the White House.In 1971, President Richard Nixon and Médici discussed coordinating their efforts to overthrow Cuba’s Fidel Castro and Chile’s Salvador Allende.[4] National security advisor Henry Kissinger’s account of the December 9, 1971, White House visit by Médici was written “for the president’s file” and classified Top Secret. It was declassified on September 4, 2008, and made public in July as part of a State Department publication on U.S. foreign policy.[4]

Kissinger’s memo shows that it was Nixon who raised the subject of Allende during the meeting, asking for Médici’s views on Chile: “Médici said Allende would be overthrown”. [Nixon] then asked whether Médici thought that the Chilean armed forces were capable of overthrowing Allende. Médici replied that he felt that they were, and [he] made clear that Brazil was “working towards this end.”[4] The memo notes that Nixon and Médici also discussed whether Cuba should have readmission to the Organization of American States. For his part, Médici noted that Peru was trying to persuade the OAS to consider readmitting Cuba and asked Nixon how they should cooperate to oppose the move. Nixon said he would study the issue and reply to Médici “privately.” The OAS voted to lift sanctions on Cuba in 1974.[4]”

…hát, persze csak éppen egy másik vérvonaltól.

istvanka85
    Felhasználó

Gazdasági üt?ér

Asbóth u. 9-11.

istvanka85
    Felhasználó

Ugyan ez egy csehnemoroszlánteljesen DNA kett?s farokkal, 5 helyett 4 m?körömmel

de talán ebb?l lejön, hogy miért nincs nyelve a Lánchíd oroszlánjainak.

“Ó rose line”

istvanka85
    Felhasználó

ROMANCE SONAMBULO

Verde que te quiero verde, del Romancero gitano…

Power of Lyrics

-link-

magyarul is megvan a vers a neten.

Szóval, ott tartottunk, hogy meghámoztáktuk a hagymát – kicsit sírosak lettünk ugyan, de túlvagyunk rajta -, apró kockákra vágtuk, a tojás fel van törve,

na miel?tt a zsírunkban megfuttatják a hagymát lehet, hogy iparkodnunk kéne…

Fokozatosan észlelni azt amikor bekapcsolt az a bizonyos kapcsoló és belekezdünk azokba a furcsa zsigeri reakciókba, amiben ugyan szarul érezzük magunkat, de még sem tudunk leállni, vagy csak nagyon nehezen, empátia meg aztán utoljára a lépcs?házban elveszett.

El kéne kezdeni gyógyítani magunkat, mert érkezik a “hívójel” és teljesen egyszer? a képlet.

R – EVOL-ÚT-ION

LOVE-ÚT-ION

Helló, Halló!

a Hívójel ábrázolásnak megvan a muzulmán és más vallási szímbóluma is.

Dekator
    Felhasználó

Semmiségek
    Hógömb és Szfinx: -link-

De el?bb egy kis… -link-

i.am.that.i.am
    Felhasználó
    Robo-S-T-Us wrote

Angelo Bronzino

-link-

Ezt a festményt a helyedben részletesen megnézném…

El?l és a hátteret is…aprólékosan.

Súgás:

Újjak a fejet fogó figuránál, a maszk, az emberb?r bal oldalon, a tengeri szivacsmosóval az angyal, oroszlán lábakkal és kígyó farokkal, kezében a skorpió farokkal-mérgével
    (anunnaki DNA adalék a teremtéskor).

Újjak a keblen.

és a KÉK vastag “vonal”

és jobb oldalon fent a homokóra.

… … …

Még egy kis súgás:

Venus jobb kezében (férfi, racionális oldal) tartja Ámor nyilát,
    bal kezében (n?i, intuitív oldal) arany Alma (Nap)

Háttal közeledik a bájos(nak látszó), lányarcú lény, a skorpió-halállal…

Az oroszlántestet nagyrészt háló tartja fogva…

A szirmokat hozó puttó rózsatövisbe lép, amely átszúrja a lábát.

A tövisek a sárkányfarkú lény alatti elhalt rózsa tövisei…

istvanka85
    Felhasználó

Zöld L(e)ó üti…AF447-est

Sakkjátszma…

-link-

“Father Prince Antônio of Orléans-Braganza”

-link-

-link-

ezen a gépen utazott a Kispál és a Borz managere..két oroszlánt egy csapásra.

Persze itt szó nincs “gyilkosságról”, csupán id?utazásról.

mert mi kell az id?utazáshoz? Donie Darkó fizikaóra után.

Egyébként bevett módszer a kékek eltávolítására:

-link-

persze a járatszám és a dátum csupán véletlen egybeesés.

Emlékeztek a Felh?atlaszban az induló gépb?l láthatatlanul kiszálló Mátrix napszemüveges ügynökre?

Emlékeztek a “Sorsügynökségre”?

Mondtam már korábban, hogy két dologtól semmisültem meg az elején:

a repül?gép katasztrófák elemzését?l (Képlet cím? film) a munkám folytán

és

a csecsem?agy témától…

csupán az történt, hogy túlléptem a komforérzetem megnyugtató franciakrémesén és most az egyszer nem ettem meg a non-plus ultra sütimet, mert nem tudtam aludni ezekt?l a kérdésekt?l, hogy WTF folyik itten kérem?.
    A fenébe.

Elcsesztem.

Még valami:

A Capitalizmus egy igen rövid lejáratú határid?s ügylet…

te-hát aki azzal altatja magát, hogy soja nem volt semmi és nem is lesz az maradjon meg hitében, jobb úgy neki.

Aki meg nem így gondolja, annak jelzem, hogy itt a szelvényvagdosás ideje és mindenki zabálhatja a papírcetlijeit amíg el nem indul a The Mankind -nak nevezett kísérlet következ? szakasza.

Ugyanis az a helyzet, hogy túl sokan és túl sokszor megnyomtuk a gombot.

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Flight 007

-link-

a dátum számokban és a gépen utazó szenátor.

Ez a legszaftosabb kooperációjuk a “vasfüggönöyn keresztül”.

Amíg bekajáltuk a nemzetközi osztályharcot a “kommcsi és a konzervatív kapitalista hYbridek a fejetek felett ?zték elegáns játékaikat” melyeket egy csendes óceáni szigeten egyeztettek formálisan inkább csak a hagYományok kedvéért emberáldozattal, mert egyébként a kommunikációjukra telefon sem kell nekik.

Putyin sem használ telefont a mai napig.
    De ezek csak technikai részletek.

Across The Universe – Strawberry Fields Forever

-link-

-link-

azzal kezdtem réges régen, hogy “vértanúk” lesztek, már akik ellent úsznak az árral és a majomházzal, még úgy is, hogy a társai fogják széttépni nem is a rács ?rz?i.

Beszélhetsz nekik , hogy a barlangon kívül is van élet és nem csak a barlangfalon meg a 2D-s sajátképes mozifilm amit bámulnak.

A hülyézés csak az els? szintje a rekaciójuknak.

50 bejegyzés megtekintése - 3,451-3,500 / 5,138

‘Krónikák egy másik világból III.’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.