Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III.

50 bejegyzés megtekintése - 3,701-3,750 / 5,138
  • Szerző
    Bejegyzés
    istvanka85
    Felhasználó

UFO Congress Március 2. Újpest – petting II.

-link-

“A Hyadok f?bb csillagaival V-bet?t formáz, ami a bika fejét adja ki, az Aldebaran a bika szemét jelképezi.”

-link-

A filmekben a “trubadúrok” úgy jelzik “azt” a legtöbbsz?r egyértelm?en, hogy a kamerába forgattatják az információt, vagy pl. a színész feléd fordul és a kamerába hozzád beszél.

Hansonló közlést láthatsz ebben a részletben

0:02-nél:

-link-

ezt láttad a képen

Sacsayhuamán

-link-

-link-

-link-

szóval, sztem átment az info.

istvanka85
    Felhasználó

UFO Congress Március 2. Újpest – petting III.

OVNI az OVI-ban

-link-

-link-

Time Limited Edition (TLE)

-link-

tudom ez már nagyon unalmas, de ez sajnos ilyen, ilyen az emberi agy…gyerekkorunk óta ilyen csak elfelejtettük – mert mi már okosak vagyunk – kifejlettek HA Ha Ha, pedig a gyerek nem hiába nézi meg 5000 x a kedvenc rajzfilmjét vagy mesefilmet…de utána pontosan megmondja hány mézes bödön volt hátul a Micimackó a polcán. Akinek gyereke van, tudja mir?l beszélek.

istvanka85
    Felhasználó

Hát, meg.

-link-

Ne gondold azt hogy a marketingesek mind illuminátusok, ez baromság.

“Az utasítás mindig fent?l érkezik…és mindig két irányból”

“DuraCell Nyuszi”

Az E-GO leköti a tudatodat (empátia ZERO üzemmód) és kizárja lelkedet figyel?-követ? és elemz? képességét (Donnie Darko)”Eat me” non-plus ultra süti Astória-Felszab tér cukizó a Parisi udvar (1911) és a Kigyó utca el?tt.

Amit imádnak a háború, a genocídium , a tömegrendezvények er?szak megmozdulásai (Foci etc) ..ilyenkor a 4D b?l falják bel?letek az energiát.

” bel?led meg a nagy Szellem táplálkozik” Madách I.

“Beautiful Chess”

Ne csezd el!

Hallgass a szívedre.

A szív-szeretet rezonanciája megvéd a Mátrix-ot fenntartó fogalmam nincs róla “technológiától”m csak tudom , hogy van ilyen technológiai ami a rezgésszintet korlátozza..ami egyébként szart sem ér a kezükben “SOS szerelem” esetén.

Ez véd?burkot képez körülötted és csatornákat másokhoz…így a DeafPOTE-C már nem tartható tovább a karanténban és nem manipulálható az emóciós “7”-es Gene csapda.

Ezt nem tudom jobban leírni és nem is akartam tu. elmagyarázni, csak így sikerült hirtelen valamit összehoznom.

HUGO szívkulcs port

istvanka85
    Felhasználó

77 min – 77 HO(U)R

Rapture is Cuming

-link-

-link-

-link-

-link-

-link-

-link-

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Szívkulcs (9II)

Aldebaran “Hurokkal”

-link-

“Nem mentek ti sejova”

Re-in-Carne szopáskerék again and again…
    DuraCell Rabbit üzemmód…

Ha nem tanultok meg szeretni és nem mondtok le az áskálódásról a pletykálásról meg a rikoltozásról háztartási üzemmódban els?sorban.

Ami jön az meg elkerülhetetlen AEIOU, a Mátrixot nem fogja megvédeni a szeretet, sem a Jó Isten, ellenkez?leg, bár egyszer majd az élet a Földön újraindul, mint eddig is, mert ez a legfontosabb átjáró…”Deák tér”

ez kérem

Középfölde

Sphere Celestis

szabaduló zárka…

Aldebaran = Szigorított

Mindenki megy a helyére…

her01
    Felhasználó

Teiresziasz látomása:

-link-

Biztos csak álmodtam mert itt most máshogy van.

istvanka85
    Felhasználó

“Talajgyakorlatok”

“Lambs’Lamps”

Lélekcsapda…technológia

(Minden: rezgés)

-link-

-link-

-link-

“Krokodílszív”

-link-

-link-

-link-

1:17
    -link-

“eredend? b?neink”

HAR1 Gene and

“7”

Gene Card “POTE anakym family member C”

-link-

Templar SDali…

Saurian Legends

Nove Ember születik

-link-

istvanka85
    Felhasználó

UFO Hovers Over Bucharest Parliament

-link-

-link-

az ott fent az nem UFO, az UFO lent van…

A monumentális építészeti helyszínek és épületek fontos navigációs – “szakrális” -jelölési pontok.

A T(ime)-E(gurat)-R(a Szem)-“V” szerint.

-link-

-link-

Egurat = Zigurat = Ziqurat

ZiggY

her01
    Felhasználó
    Robo-S-T-Us wrote

Zalophus wrote

213 music box…

A követez? bejegyzés véletlen,a valósággal való bármilyen egyezés a képzelet m?ve.

2012 04 20 (szök?évben 111. nap)
    Bhoja Air Flight 213 crashed
    33°35?15?N 73°08?55?E
    -link-
    említést tesznek a leírásban egy elöz? balesetr?l
    It was the second-deadliest aviation accident in Pakistan,[9] the first being the 2010 crash of Airblue Flight 202 that killed all 152 on board, and is the fourth deadliest accident involving the Boeing 737-200 series.

Nézd csak meg mi volt Airblue Flight 202 repül? típusa,
    segítek Airbus A321-231
    -link-

ha ez véletlen ezt is kimagyarázod
    1958 Bristol Britannia 312 crash -link-
    1985 Japan Airlines Flight 123 crash
    -link-

volt 132-es is
    February 3, 1988: American Airlines Flight 132, a MD-83(9,11×9,11,tudod), experienced a cargo hold fire because of a chemical reaction resulting from undeclared and improperly packaged hazardous materials. There were no fatalities
    -link-

és kész is a hatszög ügylet,vagy inkább 2x1x3.

az els? két linknek érdekes a koordinátája:
    33 és 73 (Július 3)…Tudod a Timbaland tornyos videók a garázsos…

és ez is érdekes:
    light 123
    The aircraft involved, registration JA8119

meg más is.

Én 3 tucat baleset vizsgálata után régen megálltam amikor ezt tanultam, mármint a beleseti vizsgálónak tanultam az els? szakmám után és akkor gát volt.

2001. szeptember 11 után vettem el? ismét a régi jegyzeteimet, hogy mi a WTF van itt?

Flight 1611 etc…

Szösszenet:

Az a lényeg, hogy a térrácsból kilógó “fejünk+ szívünk érzékeli a karantént, de ett?l nem kell megijedni…a karantén létezik és ennek szövedékét megpillantja azaz a 15. sziklát aki ébred. Ez természetes hiszen a cellaajtón át kell lépni mindenkinek amit?l el?ször mindenki összefossa magát. Azt pedig hogy, “valaki” megmutatja a cellaajtót az kijáratot mutat és nem bejáratot, mert alapvet?en a cella bels? ?rz?inek érdeke, hogy ne pillantsd meg a barlangból a kijáratot (Platon barlangja…THX1138). Persze van aki szeret hörögni, hisztériázni meg skarlátbetüzni, arra meg legyinteni kell ha nem lehet megnyugtatni, majd ? is tesz pár kört még amíg le nem szokik róla aztán majd szökik ? is.

213-321-231
    els? két repül? link

-link-

321-231 Airblue -321

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Ez nagyon komoly, legalább olyan mint a Lockerbie (Locker By) autó motorszám és a felrobbantott Boeing esete, vagy amit találtál a washingtoni hármas magasvasút, repül?gép, komp katasztrófa a 77-es sorozattal meg a nevekkel.

Apropo: Úgy néz ki a kalaposok kinyírták ezt a filmet.

Pedig már régen nem mutatták be ilyen jól a karantént.

Apropó, ha valaki megnézi, csak egy mankó: az ?rhajós itteni léptékben már halott. A film rólatok szól. Tehát ne hagyd ki ha elcsíped majd valahol.

-link-

istvanka85
    Felhasználó

A legnagyobb gáz akkor van amikor (esetleg képzeljük el, hogy) Knowing a következ?t, és nem mondhatod el el?re mert ha megtörténik azt hiszik, hogy terrorista vagy…és akkor annyi.

-link-

igen talán említettem, hogy mindenhol a koordináták a szövedék és így az esemény részei.

és akkor még nem beszéltünk az Y,X,Z koordinátákról…ezért lehet koncentrálni bármely pontra, akár egy 15.000 km re lév? nyakcsigojára a 9. emeleten a 213-as lakás szobájában, vagy egy agyra…

Egyébként meg vannak lelkek akik látják az id?vonalakat és néha a beszálló reptéri kapuknál visszafordulnak, visszafordultak.

istvanka85
    Felhasználó

11,93 miles(z) ?

Triangle Lodge

szeptember 3. (wiki)

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Michael Parkes – Magic Spring

her01
    Felhasználó

bikmek-talált tárgyak
    nem nyugis klip!
    m.youtube.com/#/watch?v=GgQo0OJZlpU&desktop_uri=%2Fwatch%
    3Fv%3DGgQo0OJZlpU&gl=HU

her01
    Felhasználó
    Robo-S-T-Us wrote

A legnagyobb gáz akkor van amikor (esetleg képzeljük el, hogy) Knowing a következ?t, és nem mondhatod el el?re mert ha megtörténik azt hiszik, hogy terrorista vagy…és akkor annyi.

-link-

-link-

-link-

igen talán említettem, hogy mindenhol a koordináták a szövedék és így az esemény részei.

és akkor még nem beszéltünk az Y,X,Z koordinátákról…ezért lehet koncentrálni bármely pontra, akár egy 15.000 km re lév? nyakcsigojára a 9. emeleten a 213-as lakás szobájában, vagy egy agyra…

Egyébként meg vannak lelkek akik látják az id?vonalakat és néha a beszálló reptéri kapuknál visszafordulnak, visszafordultak.

végs? ?llom?s c. horror filmet erre a megérzésre ép?tették.
    hu.wikipedia.org/wiki/Végs?_állomás

persze a vége mindenképpen trag?dia,s a film azt h?vatott bemutatni,nincs menekvés,de akkor honnan/minek a l?tomás?
    nem kell tartani a hal?lt?l,de val?sz?n?leg m?g dolgunk van ha itt vagyunk,botorsâg lenne

istvanka85
    Felhasználó

Giant triangle formed on the Sun
    February 26 – February 28, 2013 .

-link-

2012.11.7.

-link-

Initial investigations into the air crash that killed 127 people in Islamabad on Friday have found that the fuel tanks of the ageing Boeing 737 exploded in mid-air. But according to unverified reports, the pilot of the doomed air-liner informed air traffic controllers at Islamabad’s Benazir Bhutto international airport, that they were being buzzed by a triangular shaped UFO, just minutes before the crash. Did a UFO collide with the Boeing 737? This is an unverified account guys, trying to find further information on it, so treat with caution until more info transpires. Will post here, when and if i get it.

-link-

her01
    Felhasználó
    Robo-S-T-Us wrote

Giant triangle formed on the Sun
    February 26 – February 28, 2013 .

-link-

2012.11.7.

-link-

Initial investigations into the air crash that killed 127 people in Islamabad on Friday have found that the fuel tanks of the ageing Boeing 737 exploded in mid-air. But according to unverified reports, the pilot of the doomed air-liner informed air traffic controllers at Islamabad’s Benazir Bhutto international airport, that they were being buzzed by a triangular shaped UFO, just minutes before the crash. Did a UFO collide with the Boeing 737? This is an unverified account guys, trying to find further information on it, so treat with caution until more info transpires. Will post here, when and if i get it.

-link-

-link-

-link-

i.am.that.i.am
    Felhasználó

AZ EGYSÉG TÖRVÉNYE

Els? könyv

(Részlet a tizenkettedik ülés anyagából ? 1981. január 28.)

… … …

Kérdez?: Lehetséges-e az, hogy egy entitás itt a Földön olyan összezavart, hogy mind a Konföderációt, mind pedig az Orion csoportot hívja, felváltva hol ezt, hol azt, el?ször az egyiket, azután a másikat, majd pedig megint az els?t?

Ré: Ré vagyok. Abszolút lehetséges az elhangolódott csatorna számára ? ahogy nevezitek ezt a szolgálatot ?, hogy mind pozitív, mind negatív kommunikációkat egyaránt fogjon. Ha az entitás a zavartsága alapjaiban mások szolgálata felé irányult, akkor világvége jóslatokat kezd kapni. Ha az entitás lénye komplexumának alapjaiban önmaga szolgálata felé irányult, akkor a keresztesek, akik ebben az esetben nem látják szükségét, hogy hazudjanak, egyszer?en megkezdik átadni azt a filozófiát, aminek átadásáért itt vannak. A népetek közti úgynevezett kapcsolattartóitok közül sok zavarodott és önpusztító, mert a médiumok mások szolgálatára voltak irányulva, de a bizonyítékra való vágyuk során kinyíltak a keresztesek hazug információira, akik ezzel megtehették, hogy semlegesítsék a médiumok hatékonyságát.

Kérdez?: A keresztesek legtöbbje negyedik denzitású-e?

Ré: Ré vagyok. A többségük negyedik denzitású. Igen.

Kérdez?: Egy negyedik denzitású egyén normál viszonyok közt láthatatlan-e a számunkra?

Ré: Ré vagyok. A ?normál? szó használata az, ami a kérdés jelentését megkavarja. Hadd fogalmazzuk újra, hogy tisztázzuk. A negyedik denzitás ? nem véletlenül ? nem látható a harmadik denzitás számára. A negyedik denzitás számára lehetséges, hogy láthatóvá váljon. Azonban a negyedik denzitású entitás döntése nem az, hogy láthatóvá váljon, egy roppant nehéz vibrációs komplexumba való tömörülés szükséglete révén, ami az általatok tapasztalt harmadik denzitás.

Kérdez?: Él-e jelenleg Konföderációs vagy Orion entitás a Földön, számunkra láthatóan, a társadalmunkban?

Ré: Ré vagyok. Jelenleg egyik csoportból sem jár-kel köztetek entitás. Ám az orioni keresztesek kétféle entitást is felhasználnak a tétjeik megtételére, hogy úgy mondjuk. Az els? típus egy gondolatforma, a második egyfajta robot.

Kérdez?: Le tudnád-e írni a robotot?

Ré: Ré vagyok. A robot bármilyen más lényként kinézhet. Ez egy kitalált felépítmény.

Kérdez?: Az a robot-e ez, amit (az ufó-irodalomban) általában Men in Black-nek (emberek feketében) neveznek?

Ré: Ré vagyok. Ez nem igaz.

Kérdez?: Kik a fekete emberek?

Ré: Ré vagyok. A Men in Black egy gondolatforma típusú entitás, melynek felépítésében van némi él?lényszer?. Rendelkeznek bizonyos fizikai jellemz?kkel. Igazi vibrációs természetük azonban nélkülözi a harmadik denzitású vibrációs jellemz?ket, és ennélfogva szükség szerint képesek materializálódni és dematerializálódni.

Kérdez?: Az összes ilyen Men in Black tehát az orioni keresztesek m?ve?

Ré: Ré vagyok. Így van.

Kérdez?: Ha egy MiB meglátogatna engem, én pedig bezárnám a vécébe, akkor megtarthatnám-e vagy elt?nne?

Ré: Ré vagyok. Az attól függ, melyik fajta entitást csípted nyakon. Talán képes lehetsz érzékelni egy kitalációt. A felépítmény esetleg meg is tartható egy rövid id?re, habár ezek a kitalált felépítmények képesek hipp-hopp elt?nni is. A felépítmények programozása azonban távolról elég nehézkessé teszi az irányításukat. Az általatok Men in Black-nek nevezett típusú gondolatforma entitás változatával nem lennél képes dulakodni.

… … …

-link-

istvanka85
    Felhasználó
    Zalophus wrote

bikmek-talált tárgyak
    nem nyugis klip!
    m.youtube.com/#/watch?v=GgQo0OJZlpU&desktop_uri=%2Fwatch%
    3Fv%3DGgQo0OJZlpU&gl=HU

Ide fogsz menni Májusban,

-link-

kisvasúttal menjél, a város kapujában a folyó másik oldalán ha kiszálsz egy id?kapuba fogsz kerülni a folyónál… a híd feletti folyó kapu, bels? fal..L alakú beugró és egy állófülke, a másik kapu a Katedrálisban, Holtakért gyújtott gyertyák mögötti kis folyosó kapujától három lépcs?fok, majd balra kell fordulni ott lesz egy állófülke.

Persze id?pontot csak akkor kapsz ha egyedül mész.
    Ez zarándoklat.

istvanka85
    Felhasználó

Ovni UFO filmé au dessus de l’empire state
    building ? Midtown Manhattan

-link-

istvanka85
    Felhasználó

UFO Observes Russian Meteor Disaster 2013

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Milla Jovovich – The Divine Comedy

The Divine Comedy Track List:
    The Alien Song (for Those Who Listen) 00:00
    Gentleman Who Fell 04:48
    It’s Your Life 09:30
    Reaching From Nowhere 13:17
    Charlie 17:29
    Ruby Lane 21:15
    Bang Your Head 25:50
    Clock 29:13
    Don’t Fade Away 33:31
    You Did It All Before 39:16
    In a Glade 43:16

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Tetsszeni fog

Grizzly Bear – gun-shy

New Blood

Total és 1:43 és 4:03

-link-

elég sós?

istvanka85
    Felhasználó

“Y” Gyurma Bá

Are You Read”Y”? Able to do…sg…

“7”th Number “Verd-“E” Gate

-link-

“hogyan mondjam el neked, amit nem lehet?”

istvanka85
    Felhasználó

Nem értesz Ink-Vizitor semmit,
    zugolvasol,
    mocskodat köpködöd,
    meg a formákat sem ismered fel,

-link-

miért nem nyugszol, meg, végre.

istvanka85
    Felhasználó

Holnap UFO Congress lesz

Újpest

V-Égre

i.am.that.i.am
    Felhasználó

R’ha

Kaleb Lechowski 22 éves német tanuló írta, tervezte és szerkesztette ezt a 6 perces sci-fi rövidfilmet. 7 hónapig dolgozott rajta, amir?l a blogján folyamatosan tájékoztatta az érdekl?d?ket. Majd legvégül posztolta a Vimeon.

A filmben egy mátrixszer? robot hallgatja ki a bebörtönzött idegen létformát.

A kihipózott avatarszer? lények voltak a naprendszerük védelmez?i, és minden küls? támadástól sikeresen megvédték a bolygóikat. A robotok elleni harcban elbuktak, 52 polgári hajó sikeresen elmenekült. A védelmez?k közül egyet elfogtak, akit most éppen az elmenekült hajókról faggatnak, de nem túl együttm?köd?.

“Motivációs protokoll indítása”

-link-

-link-

Magyar felirattal, egyben innen tölthet? le az egyik sárga “gomb” alatt megjelen? hosszú kék linksorra és tovább kattntva. Még mind a 4 link “él”, de csak egyet kell letöltened.

-link-

A WinRar a kicsomagoláskor jelszót kér. Ezt add neki: divideetimpera
    (Kérlek, küldj köszönetet a fordítónak, és az eredeti feltölt?nek)

istvanka85
    Felhasználó

Angus and Julia Stone – Babylon

-link-

her01
    Felhasználó

Idén május idusán a zarándok útnak indul.
    Az út Toledóba vezet a három kultúra városába,Spanyol királyok volt székhelyére.
    Barátaimat akartam követni a szent városba,de kiderült személyes meghívást kaptam.

Hogy az én szememen keresztül láthassátok a utat,
    létrehoztam egy facebook oldalt,
    -link-
    itt lehet követni a felkészülést majd az utazást végig.
    (ha nyomtok egy tetszik-et megköszönöm)
    A nevem Murus Mavia felvehettek ismer?snek is ha szeretnétek.

istvanka85
    Felhasználó

a Magyar Királyi Házakkal való kék-vérvonal kapcsolatot ne feledd majd megemlíteni ahol aktuális lesz…

Jó utat!

Sevilla…X. Alfonz szobor…Donana Nemzeti P-Ark (msnbc)…Atlantis…emlékezz!

istvanka85
    Felhasználó

Phatmatix

-link-

-link-

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Time Code

-link-

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Iulius Enigma – UFo Congress március 2. – petting V.

-link-

-link-

istvanka85
    Felhasználó

“Tágra zárt szemek”

istvanka85
    Felhasználó

9_11 Calendar Enigma Code

in Latin…(nyelv eredete?)

Számnevek

septem = hét
    octo = nyolc
    novem = kilenc
    decem = tíz

majd + Iulius
    + Augustus

september = 9
    october = 10
    november = 11 (9)
    december = 12

istvanka85
    Felhasználó

Descartes and Triangle

-link-

istvanka85
    Felhasználó

A Lélek-Szabadság-Híd útja

9.II Kapu

“Experienced Knowledge”

-link-

-link-

A napjainkban játszódó “extra különleges Tick-Tock Dragon” helyzetre tekintettel a “kor” napjainakban nem korlát…

Lásd fent a 22-éves programozót vagy a Cycle magyar készít?jét illetve az itt olvasó 18 és 25 éveseket.

Tehát az id?sek nem kell, hogy nagyon elájuljanak a koruktól. Inkább legyenek megért?bbek.

istvanka85
    Felhasználó

20 éves a szervezett magyar UFO kutatás – Kozmikus Világ UFO- és Energetikai Kongresszus 2013
    2013. január 02. szerda, 11:38
    Az Ufómagazin, az Ufószövetség és a Jöv? Háza Alapítvány közös rendezvénye:

Id?pont: 2013. március 2., szombat
    Helyszín: Újpesti Ifjúsági-, Sport- és Szabadid?központ – 1042 Budapest, István út 17-19.

Színházterem:

09:20-09:30 Pusztay Sándor f?szerkeszt?: Megnyitó
    09:30-10:10 dr. Tarcali Gábor egyetemi oktató: Ufóvilág Brazíliában
    10:20-11:00 Viszkok András kutató: Földönkívüliek nyomában
    11:10-11:50 Nemere István író: “Ha én ufó lennék…” Gondolkozzunk az idegenek fejével!
    12:00-12:40 Knoll Gyula repül?ezredes: Repül?k, ?rhajók, ufók
    12:50-13:20 Pataky Attila el?adóm?vész: Inog a világ
    13:20-14:00 Szünet
    14:00-14:40 Csefkó Pál energetikus: Tértechnológia a hétköznapokban
    14:50-15:30 Kisfaludy György id?fizikus: Civilizációk a térben és a két hipertérben
    15:40-16:20 Aranyi László kutató: A marsi élet
    16:30-17:10 Kalmár János kutató: Az emberi faj zsákutcája
    17:20-18:00 dr. Egely György mérnök: Fúzió a mellényzsebben
    18:10-18:50 Az ufókutatás múltja és jöv?je – Fórum (vezeti: Pusztay Sándor)

Emeleti el?adóterem:

10:30-11:10 Tóth László kutató (Budapest): A szivarufók anatómiája
    11:20-12:00 Tóth László kutató (Nagykanizsa): 20 év ? 20.000 év ? 200.000 év memorandum
    12:10-12:50 Novák Péter kutató: Felkészülés a negyedik ipari forradalomra
    12:50-14:00 Szünet
    14:00-14:50 Éles István: Földön kívüli emberek harca a földi emberekért
    15:00-15:40 Máté Imre kutató: Folyamatos élet
    15:50-16:30 Oláh András kutató, Fekete Gábor fizikus: A modern álfizika
    16:40-17:20 Indi Attila kutató: A mai id?k változásai

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Akkor a mai magyar ufós naphoz álljon itt kedvcsinálónak egy-két kiragadott válasz

AZ EGYSÉG TÖRVÉNYE

Els? könyv

(Részlet a nyolcadik ülés anyagából ? 1981. január 26.)

… … …

Kérdez?: Ezek a járm?vek, amelyek a saját népünkt?l valók, olyan ? mi úgy mondjuk ? létsíkokból jönnek-e, amelyek jelenleg nem inkarnáltak? Hol van az ? bázisuk?

Ré: Ré vagyok. Amikr?l mi beszéltünk, azok a harmadik denzitásból valók, és népetek különféle társadalmi részlegei vagy szervezetei úgynevezett katonai komplexumának részei.

A bázisok különböz?ek. Vannak bázisok ? ahogy neveznétek ? a víz alatt a ti déli tengereitekben a Bahama-szigetek közelében csakúgy, mint a Csendes-óceánotok különböz? helyein a chilei határotok közelében a tengeren. Vannak bázisok a Holdon ? ahogy hívjátok e mellékbolygót ?, ahol jelenleg az újra megnyitáson dolgoznak. Vannak bázisok hol itt-hol ott a szárazföldjeiteken. És vannak bázisok, amennyiben így mondanátok, az egeteken. Ezek a ti népetek bázisai, igen sok, és ahogy mondtuk, a pusztítás potenciáljával rendelkeznek.

Kérdez?: Honnan származnak az ezeket a járm?veket irányító emberek? Kapcsolatba hozhatók a Föld valamelyik nemzetével? Mi az ? eredetük?

Ré: Ezek az emberek ugyanonnan származnak, ahonnan te vagy én. A Teremt?t?l.

Ahogyan a kérdést célzod, annak sekélyebb aspektusában, ezek azok az emberek a ti és mások kormányzatában, akik az általatok úgynevezett National Security * felel?sei.

Kérdez?: Úgy értsem tehát, hogy e víz alatti bázisok az Egyesült Államok kezében vannak?

Ré: Ré vagyok. Így van.

… … …

Ré: Ré vagyok. Talán az elnevezése rossz e járm?veknek némely esetben. Helyénvalóbb lenne haditechnikaként tekinteni rájuk. A felhasznált energia a Föld égkörét polarizáló elektromágneses energia mezejéb?l való. A fegyverzetnek két alapfajtája van: az egyik, amit az embertársaitok pszichotronikusnak mondanak, a másik, amit részecskesugárnak. Az e technológiában rejl? pusztító er? jelent?s, de a fegyvereket sok esetben felhasználták az id?járás megváltoztatására és a vibrációs változás fokozására is, mely bolygótokat ezid?tájt körülöleli.

Kérdez?: Hogyan tudták ezt titokban tartani? Miért nem használják fel közlekedési eszközként a járm?veket?

Ré: Társadalmi felosztás-illúzióitok mindegyikének kormánya tartózkodik a hírverést?l, hogy a meglepetést fenntarthassa azok háborús akciója esetére, akiket társaitok az ellenségnek neveznek.

Kérdez?: Hány ilyen járm? van az Egyesült Államok birtokában?

Ré: Ré vagyok. Az Egyesült Államoknak 573 ilyen van jelenleg. Ezt a számot folyamatosan b?vítik.

Kérdez?: Mi a csúcssebessége ezeknek a járm?veknek?

Ré: Ré vagyok. A járm?vek sebessége egyenl? a Föld energiájának négyzetével. Ez a mez? változó. A határ körülbelül fele a fénysebességnek, ahogy nevezitek. Ez a tervezés tökéletlenségeib?l adódik.

… … …

Kérdez?: Hol készülnek ezek a járm?vek?

Ré: Ezeket a járm?veket egyesével készítik két helyen: az úgynevezett Új-Mexikótok sivatagos vagy kiszáradt régióiban és az úgynevezett Mexikótok sivatagos vagy kiszáradt régióiban, mindkét telep a föld alatt van.

… … …

Kérdez?: Miért Mexikóban van a gyárunk?

Ré: Ré vagyok. A szükségesség a föld szárazságában és a környez? lakosság majdhogy teljes hiányában keresend?. Ezért az úgynevezett kormányotok és a szomszédos földrajzi fekvés úgynevezett kormánya megállapodtak egy földalatti telep létrehozásában. A megállapodó kormányhivatalnokok nem tudtak róla, milyen használatra lesz a földjük, hanem olyan kormányzati kutatóállomásnak gondolták azt, amit te bakteriológiai fegyverkezésnek mondanál.

-link-

istvanka85
    Felhasználó

“Rá interjú” AHA

OMG

-link-

CIAO

AEIOU

-link-

-link-

-link-

-link-

Comig Soon

her01
    Felhasználó

Bázis labda

Bázis labda
    -link-
    Emellett az elkapók felelnek a hazai bázis melletti terület védelméért.
    A 21-es melletti játékos.

istvanka85
    Felhasználó

Silent “-e” – mail

-link-

05:47-
    -link-

-link-

-link-

Eggurat

istvanka85
    Felhasználó

Delta RS

-link-

-link-

-link-

-link-

“Rá-Rá OH Lala interjú…” Hahaha

istvanka85
    Felhasználó

Do You need an E-Y-E?

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Power of Lyrics

Amun Rá inte”R”You

Go back…

-link-

Ámen

Ámun Sign

-link-

-link-

Hihetetlen, hogy még mindig szinte faljátok a 80 km es hasbaakasztós New Age dumákat…

Amun Sign

Airizonában gyártják…a Föld alatt…persze

-link-

Nem emlékszik senki az Aldebaranra?

Pedig már mind jártatok ott, kivétel nélkül…nem figyeltél a Mátrix c. film közben a színészek szövegét.

Pedig az elején azzal kezdtem, hogy az alapszabály, hogy a másik világok kizárólag allegóriákat használnak…minden más…

istvanka85
    Felhasználó

Go-od morning Working ClaSS Hero!

-link-

Ha Jó…HAJÓ!

MA-H(E)ART-H MeneTrend

2:10-

-link-

Mindenki megy oda, ahová való…

Ez lesz a legszebb rész ebben az egészben.

“Ybl Miklós tér 9-11.”

her01
    Felhasználó

The Black Keys – Little black submarine
    -link-
    El camino c albumról.

her01
    Felhasználó

“That a broken heart is blind”

her01
    Felhasználó

Hímes tojás
    -link-

istvanka85
    Felhasználó

“E”-Motion Slave Gene Control

és az Ismeretlen tisztító 3n3rgy

POTE ankyrin domain family, member C rántotta

-link-

Vaticana Pineal Sarcofagus

S Dali for PlaYboY

Fabergé

-link-

-link-

Constellation (Fabergé egg)

-link-(Faberg%C3%A9_egg)

Ecce Homo

Nanu nanu

Egy ember az ?rb?l

Tisztító 3n3rgy – Szent Ostya “átváltozás”

Pál szerint [szerkesztés]? Mert én az Úrtól vettem, amit át is adtam néktek, hogy az Úr Jézus azon az éjszakán, amelyen elárultatott, vette a kenyeret, és hálát adva megtörte, és ezt mondotta: ?Vegyétek, egyétek, ez az én testem, amely tiérettetek megtöretik, ezt cselekedjétek az én emlékezetemre.? Hasonlóképpen vette a poharat is, miután vacsoráltak, és ezt mondta: ?E pohár amaz új szövetség az én vérem által, ezt cselekedjétek, valamennyiszer isszátok az én emlékezetemre.? (1Kor 11,23?25) ?

Lukács szerint [szerkesztés]? És vette a kenyeret, hálát adott, megtörte és e szavakkal adta nekik: ?Ez az én testem, amely tiérettetek adatik: ezt cselekedjétek az én emlékezetemre.? Hasonlóképpen vette a poharat is, miután megvacsoráztak, és ezt mondta: ?E pohár az új szövetség az én vérem által, amely tiérettetek ontatik ki.? (Lk 22,19?20) ?

Az evangéliumát Pálnál több évvel kés?bb összeállító, péteri hagyományokat követ? Márk, valamint az ? evangéliumát alapul vev? Máté leírása olyan gyakorlatot feltételez, amely szerint a szeretetlakomát követ?en került sor az eucharisztia ünneplésére.

Márk szerint [szerkesztés]? És amikor ettek, vette a kenyeret, ádást mondott, és megtörte, odaadta nekik, és ezt mondta: ?Vegyétek, ez az én testem.? Azután vette a poharat, hálát adott, odaadta nekik, ittak bel?le mindnyájan, és ezt mondta nekik: Ez az én vérem, a ?szövetség vére, amely sokakért kiontatik.? (Mk 14,22?24) ?

Máté szerint [szerkesztés]? Miközben ettek, vette Jézus a kenyeret, áldást mondott, és megtörte, a tanítványoknak adta, és ezt mondta: ?Vegyétek, egyétek, ez az én testem!? Azután vette a poharat és hálát adott, nekik adta, és ezt mondta: ?Igyatok ebb?l mindnyájan, mert ez az én vérem, a szövetség vére, amely sokakért kiontatik a b?nök bocsánatára.? (Mt 26,26?28) ?

János szerint [szerkesztés]
    Krisztus az eucharisztiával (16. századi spanyol festmény, Budapest, Szépm?vészeti Múzeum)
    KenyértörésJános evangéliumának egész 6. fejezete az eucharisztiáról szóló tanítás. Ugyanakkor felt?n?, hogy a szinoptikusokkal szemben nem említi az eucharisztia alapítását. Az elbeszélés ugyanazon pontján a lábmosás története szerepel, amely viszont a szinoptikus anyagban ismeretlen. Számos szerz? ezt azzal magyarázza, hogy a szinoptikus evangéliumok elkészülte után b? 20?30 évvel író János már nem tartotta szükségesnek az alapítás elbeszélését, helyette egy szimbolikus cselekedet leírásával rá akart mutatni az eucharisztia egy lényeges aspektusára, nevezetesen Jézus szeretetb?l fakadó önmegalázására. [6]

Kizárólag a Szeretet energiája tudja blokkolni az “E”-Motion vezérlést.

Aki nem fogadja el az 5-dik dimenzióból érkez? mankót (Fönícia 5-ös szám (wiki) és cseszegeti a többieket, a rossz-indul-at ingereket nem tudja visszafogni magában, és nem figyel tudatosan arra hogy jót tegyen, kategorizál azonnal és rikoltozik az majd tovább járja a Jármot. Ez van.

Vannak akik meg jól tudják ezt és “újrakezdenek régi szép sikerükkel” szívatva a többit orratlanul 1 millió éven át again and again – közben néha bemutatnak egy kis “kis” majomáldozatot.
    Madách Imre: Fáraó szín

Toblerone 1997

“Küldjetek vissza a Mátrixba, sikeres akarok lenni…de ne emlékezzek semmire”

filmidézet.

Aldebaran-i
    Orsini
    Medici
    EsterhazY…

50 bejegyzés megtekintése - 3,701-3,750 / 5,138

‘Krónikák egy másik világból III.’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.