Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III.

50 bejegyzés megtekintése - 4,151-4,200 / 5,138
  • Szerző
    Bejegyzés
    istvanka85
    Felhasználó

Escape Espace – Egy rés a tervben

S nélkül Peace

-link-

Nelly Furtado

Say it right (Mondd jól)

Éjjel

Nappal

Mondj el mindent

Mondd jól

Akár megvan

Akár nincs

Akár állsz, akár elbuksz

Ha az akaratod megtört

Amikor kicsúszik a kezedb?l

Amikor nincs id? tréfálni

Egy rés van a tervben

(refrén!!!)

Ó, egyáltalán nem jelentesz

Nekem semmit

Nem, egyáltalán nem jelentesz

Nekem semmit

Megvan-e, mibe kerül,

Hogy szabaddá tegyél

Ó, mindent jelenthetnél

Nekem

Nem mondhatom, hogy nem

Vesztem el és nem vagyok hibás

Nem mondhatom, hogy nem

Szeretem a fényt és a sötétséget

Nem mondhatom, hogy

Nem tudom, hogy élek

És mindent, amit érzek,

Kimutathatnék neked ma éjjel,

Neked ma éjjel

(refrén!!)

A kezeimb?l adhatnék neked

Valamit, amit én csináltam

A számmal énekelhetnék neked

Még egy téglát, amit beraktam

A testemb?l mutathatnék neked

Egy helyet, amit Isten ismer

Tudnod kell, hogy az ?r szent

Tényleg menni akarsz?

loliko22
    Felhasználó

..ez is csak,…még egy tégla a falba…

-link-

We don’t need no education.
    We don’t need no thought control.
    No dark sarcasm in the classroom.
    Teacher, leave those kids alone.
    Hey, Teacher, leave those kids alone!
    All in all it’s just another brick in the wall.
    All in all you’re just another brick in the wall.
    We don’t need no education.
    We don’t need no thought control.
    No dark sarcasm in the classroom.
    Teachers, leave those kids alone.
    Hey, Teacher, leave those kids alone!
    All in all you’re just another brick in the wall.
    All in all you’re just another brick in the wall…..

istvanka85
    Felhasználó

No NWO and No NOW

Eng-ed-El-mes

Enged-EL

El-Eng-ed

Eng (angol) …

Ing (német)

A mérnök

Doctor Doctor

-link-

a zászló mellett van a feje, csak a fél szemét látod…

-link-

loliko22
    Felhasználó

Comfortably Numb (kényelmesen elernyedtem)

-link-

..azért én hiszem,hogy egyszer minden rossznak vége szakad..
    -link-

-link-

..és a gonosz..
    -link-

istvanka85
    Felhasználó

Kigabe,

köszi a linket, még nem láttam, de megyik is éjszaka és megnézem.

“I66 újra online”

-link-

loliko22
    Felhasználó

Sajnos a mi városunkban már mozi sem lesz lassan.
    Ma a Felh?atlasz van f? m?soron.

Így,moziban nem tudom megnézni,tehát meg kell elégednem azzal amim van.

istvanka85
    Felhasználó

baleset miatt ez most kimaradt…talán legközelebb.

Igen, Dr. Genya szorosabbra húzza a nadrág-nyakszírt-szíjat, napról napra.

Az a szándék, ezt talán már írtam, hogy fizikailag és lelkileg leépült állapotban álljatok a mérlegeléshez “sok-sok csomaggal amit Nove-emberig le kéne adni”

….11 Hahó Öcsi! DVD változat borító…a kisfiú egy hatalmas hajókofferen (1912 Titanic) üldögél…

Remélem, sokan könny?nek találtattok.

Miért ez a sok “JER JEL”?… talán valamit?l megkímélnének? valami el?l kimentenének?
    Ki tudja?
    Sok a talán, taláNY.

istvanka85
    Felhasználó

S. Angelo…

az Angyalvárat kihagyták a térképr?l… pedig a Vatican része volt ss nehéz megtalálni azt a térképet…tudod, a tör?lt videókból a középkori Vaticana térképet…

S. Angelo Aldebarani……”Pentagon”

a Jelvény…

-link-

“Designed by American architect George Bergstrom (1876?1955), and built by general contractor John McShain of Philadelphia, the building was dedicated on January 15, 1943, after ground was broken for construction on September 11, 1941. General Brehon Somervell provided the major motive power behind the project…”

-link-

istvanka85
    Felhasználó

V-életlenek…

“On September 11, 2001, exactly sixty years after the building’s groundbreaking, a Boeing 757-223, American Airlines Flight 77, was hijacked by terrorists …..

-link-

Coordinates 38°52?16?N 77°03?21?W?
    Construction started September 11, 1941
    Completed January 15, 1943
    Cost $83 million
    Height
    Height 77 feet 3.5 inches

“V” mint veszélyes

istvanka85
    Felhasználó

Most akkor?

ki MASS ÓL az ÓL-ból vagy nem MASS ÓL?

istvanka85
    Felhasználó

Dimenzió UgRáLó… Amen

HOR-S-E

nem tudod (elvileg) az irányt, merr?l bukkan fel…a feketér?l léphet a fehérre…bármikor.

a legveszélyesebb.

-link-

Mani…

-link-

-link-

Dragon of Marduk

-link-

Tudod, hogy a Vaticana sokáig tiltotta a sakkjátékot?

istvanka85
    Felhasználó

Masters of the Universe

Septem of Novem

Pyramid of Cestius

-link-

“The pyramid was built about 18 BC?12 BC as a tomb for Gaius Cestius, a magistrate and member of one of the four great religious corporations in Rome, the Septemviri Epulonum…”

-link-

-link-

-link-

Septemviri epulones
    önálló papi collegium, melyet a II-ik pún háború után nemsokára, Kr. e. 196-ban szerveztek, kezdetben három kés?bb hét taggal, hogy a pontifexek teend?it (propter sacrificiorum multitudinem) enyhítsék. E collegium ügyelt föl az epulum Jovis elkészítésére, mely nyilvános étkezést, évenként nov. 13-án, a ludi plebeji napján rendeztek a három capitoliumi istenség, Juppiter, Juno és Minerva tiszteletére. Caesar korában a collegium tagjainak számát tízre emelték, s ép oly tiszteletben állottak, mint a pontifexek, ruházatuk ezért a toga praetexta volt. Liv. 33, 42. Cic. de or. 3, 19, 73. V. ö. Epulae és Papok.

Epulae

epulum, nyilvános lakoma ünnepek, templom-fölszentelések, papok hivatalba lépése, temetés, kés?bb császári születésnap alkalmából is (epulae sacrificales, funebres, coenae pontificales stb.), melyeken a gazdag rómaiak rendkívüli fény?zést fejtettek ki s ezért a coenae pontificales, különösen pedig az epulae Saliares gazdagsága közmondásossá vált. Hor. od. 1, 37, 2. 2, 14, 25. Cic. Att. 5, 9. Legnevezetesebb az epulum Iovis, melyet minden év nov. 13-án a pontifexek rendeztek Juppiter, Juno és Minerva tiszteletére; míg a senatorok a Capitoliumon lakomáztak, addig az aedilis a circusban a népet játékokkal mulattatta. Kr. el?tt 196-tól kezdve a pontifexek tisztét három epulo (tresviri epulones; Cic. de or. 3, 19, 73. Cic. har. resp. 10) vette át; számuk kés?bb hétre (septemviri), Caesar idejében tízre emelkedett. A collegium epulonum intézménye a Kr. u. 4. század végéig fönnállott.

-link-

-link-

Feledés port…

Roma és Horatius idézet

Jim Morrison…The End

“Roma és a fájdalom….”

istvanka85
    Felhasználó

Ludi PlebeII “1”

1-112_113_…_117

t?zzel, vassal, kínnal, fagyival…

a lényeg, hogy ne menjetek sejova…

“S-Cream Zrt.”

0:21-

-link-

“…évenként nov. 13-án, a ludi plebeji…”

The Plebeian Games (Latin Ludi Plebeii) were an ancient Roman religious festival held November 4?17…

-link-

During the festival, a feast of Jupiter (Epulum Iovis) was held November 13, a cavalry parade November 14, and circus games (ludi circenses, mainly chariot races) November 15?17

Ludi Plebeii

Zoom in
    -link-

A Kígyó u. el?tt

istvanka85
    Felhasználó

1666. január 17.

istvanka85
    Felhasználó

No Comment

-link-

-link-

-link-

“Descartes’ Triangle”

…lehet, hogy a filozófusokkal kellett volna kezdeni az olvasmányokat.”

her01
    Felhasználó

Tit-ian Tiziano B?nbánó Magdolna (El Greco mestere)
    “Az emberek szeretnék tudni az igazságot,de akarják-e.”

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Google_2013.04.15.

i.am.that.i.am
    Felhasználó

3. A geraszai hitszónoklat

(1828.5) 166:3.1 Amikor Jézus és a tizenkettek felkeresték az ország hírnökeit Geraszában, az egyik farizeus, aki hitt Jézusban, megkérdezte t?le: ?Uram, sokan lesznek vagy kevesen, akik igazán üdvözülnek?? És Jézus válaszul azt mondta:

(1828.6) 166:3.2 ?Azt tanították nektek, hogy csak Ábrahám gyermekei menekülnek meg; hogy csakis a befogadott nem-zsidók reménykedhetnek az üdvözülésben. Némelyiketek úgy érvelt, hogy mivel az Írásokban az áll, hogy az Egyiptomból kiment összes sereg közül csak Káleb és Jósua élte meg, hogy eljusson az ígéret földjére, ezért viszonylag kevés azoknak a száma, akik a mennyországot keresvén bebocsátást is nyernek.

(1828.7) 166:3.3 Van nálatok egy másik mondás is, egy olyan, mely sok igazságot tartalmaz: Az, hogy az örökkévaló élethez vezet? út egyenes és keskeny, hogy az oda vezet? kapu szintén sz?k, s így azok közül, akik az üdvözülést keresik, csak kevesen juthatnak át e kapun. Van egy olyan tanításotok is, miszerint a romlásba viv? út széles, hogy annak bejárata tágas, és hogy sokan vannak, akik ezt az utat választják. És e közmondásnak megvan a maga értelme. De én kijelentem, hogy az üdvözülés els?sorban a személyes döntéseteken múlik. Még ha az élet útjához vezet? kapu sz?k is, azért elég tágas ahhoz, hogy átengedjen mindenkit, aki ?szintén be akar jutni, mert én vagyok az a kapu. És a Fiú sohasem fogja megtagadni a bejutást a világegyetem bármely olyan gyermekét?l, aki hit révén törekszik a Fiún keresztül megtalálni az Atyát.

(1829.1) 166:3.4 De ebben áll a veszély mindazok el?tt, akik késlekednének az országba való belépéssel, miközben folyamatosan az éretlenség gyönyöreit hajszolják és szabad folyást engednek az önz?ségük kielégítésének: Miután nem voltak hajlandók szellemi tapasztalásban belépni az országba, kés?bb esetleg be akarnak jutni oda, amikor a jobb út dics?sége az eljövend? korszakban megnyilatkozik. És ezért akkor majd azok, akik gorombán elutasították az országot, amikor emberi hasonlatosságban eljöttem, és be akarnak jutni, amikor az az isteniség hasonlatosságában nyilatkozik meg, akkor minden ilyen önz?nek azt fogom mondani: Nem tudom honnan valók vagytok. Meg volt az esélyetek, hogy e mennyei létpolgárságra felkészüljetek, de ti elutasítottatok minden ilyen irgalmas ajánlatot; visszautasítottatok minden meghívást, hogy jöjjetek, amikor nyitva a kapu. Most, el?ttetek, akik elutasítottátok az üdvözülést, a kapu zárva van. A kapu nincs nyitva azok el?tt, akik önös dics?ségb?l akarnak bejutni az országba. Az üdvözülés nem azoké, akik nem hajlandók megfizetni annak árát, hogy magukat ?szintén az Atyám akarata megcselekedésének szenteljék. Amikor szellemben és lélekben hátat fordítottatok az Atya országának, akkor nincs értelme elmében és testben a kapu elé állni és zörgetni, mondván, ?Uram, nyiss kaput nekünk; mi is nagyok akarunk lenni az országban.? Ekkor azt mondom majd, hogy ti nem az én nyájamba tartoztok. Nem eresztelek azok közé, akik megvívták a hit jó harcát és elnyerték az országban való önzetlen szolgálat jutalmát a földön. És amikor azt mondjátok, ?Hát nem ettünk és ittunk veled, és nem tanítottál az utcáinkon?? Erre megint csak azt mondom majd, hogy ti szellemi idegenek vagytok; hogy nem voltunk társak az Atya irgalmas segédkezésében a földön; hogy nem ismerlek titeket; és akkor az egész föld Bírája azt mondja nektek: ?Távozzatok t?lünk ti mind, akik örömöt leltetek a gonosz tetteitekben.?

(1829.2) 166:3.5 De ne féljetek; mindenki, aki ?szintén vágyik az örökkévaló élet megtalálására az Isten országába való belépés révén, az bizonyosan megleli ezt az örök üdvösséget. Ám ti, akik elutasítjátok ezt az üdvözülést, egy napon meglátjátok majd Ábrahám ivadékának látnokait, akik ott ülnek a nem-zsidó nemzetek híveivel e megdics?ült országban, hogy részesüljenek az élet kenyeréb?l és felüdítsék magukat annak vizével. És akik így szellemi er?vel és az él? hit kitartó rohamai által beveszik az országot, jönnek azok északról és délr?l és keletr?l és nyugatról. És nézzétek, sokan az els?k közül utolsók lesznek, és sokszor lesznek utolsókból els?k.?

(1829.3) 166:3.6 Ez valóban új és különös változata volt az egyenes és keskeny útról szóló régi és ismert közmondásnak.

(1829.4) 166:3.7 Az apostolok és sok tanítvány ekkor kezdte megérteni Jézus korai kijelentésének értelmét: ?Hacsak nem születtek újjá, hacsak nem születtek a szellemt?l, nem léphettek be az Isten országába.? Azonban mindazok számára, akiknek szíve nyílt és hite ?szinte, mindörökre igaz marad: ?Nézd, az emberek szívének ajtajában állok és kopogok, és aki ajtót nyit nekem, bemegyek ?hozzá és vele eszem és jóllakatom az élet kenyerével; egy leszünk szellemben és célban, és így mindörökre testvérek leszünk a paradicsomi Atya keresésének hosszú és gyümölcsöz? szolgálatában.? És így az, hogy kevés vagy sok lesz a megmentett, az teljesen attól függ, hogy kevés vagy sok méltányolja-e a meghívást: ?Én vagyok a kapu, én vagyok az új és él? út, és aki akar, belevághat az örökkévaló élettel járó végtelen igazságkeresésbe.?

(1829.5) 166:3.8 Még az apostolok sem voltak képesek teljesen felfogni azon tanítását, hogy az embereknek szellemi er?re van szükségük ahhoz, hogy minden anyagi ellenálláson áttörjenek és minden olyan földi akadályt legy?zzenek, mely az Isten felszabadított fiaiként az útjukban áll a szellemben élend? új élet végtelenül fontos szellemi értékei elérése során.

AZ URANTIA KÖNYV
    2010 Hungarian Translation

-link-

Az Urantia könyv szövegének letöltése:
    (Minden link az egész anyagot tartalmazza, csak más-más megjelenít? programok számára.
    Javasolhatom a doc.zip vagy a pdf.zip változatot)

-link-

Rövid, a fentiekre vonatkozó utalás a RÉ… AZ EGYSÉG TÖRVÉNYE cím? könyv els? kötetéb?l:

“Kérdez?: Ki közvetítette az Urantia könyvet?

Ré: Ré vagyok. Ezt egy sor test nélküli entitás adta át saját Földi síkjaitokról, az úgynevezett bels? létsíkokról…”

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Zárószavak

AZ URANTIA KÖNYV

“(2096.8) 196:3.32 Egyes emberek élete túl nagyszer? és túl nemes a tisztán sikerkeres? m?ködés szintjére való alászálláshoz. Az állatnak alkalmazkodnia kell a környezethez, de a vallásos ember meghaladja a környezetét, mert az isteni szeretetre való rálátás által megkerüli a jelenlegi anyagi világ korlátait. E szeretetfogalom az ember lelkében el?idézi az igazság, a szépség és a jóság meglelésére irányuló állatfeletti törekvést; és megtalálásukkor a befogadásukban dics?ül meg; eleped a vágytól, hogy megélje azokat, hogy igazat cselekedjen.”

istvanka85
    Felhasználó

Hearts in Venice

-link-

-link-

Crocodilopolis

” in lat. 29° N. Its native Ancient Egyptian name was Shedyet.”

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Rione di Borgo

-link-(rione_of_Rome)

XIV Rione of Rome

“Another profession peculiar to the men of the Borgo was that of headsman (“boia”). In fact, the executioner was forbidden to live on the left bank, and even to go there (Boia non passa Ponte, in English: “the headsman cannot cross the bridge”, was a Roman proverb), but had to stay in the Leonine City.”

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Holy see

From 1870 to 1984, the United States did not have diplomatic relations with the Holy See. Several U.S. presidents, however, designated personal envoys to visit the Holy See periodically for discussions of international humanitarian and political issues. In 1984, a revised Concordat was signed defining the relations between the government and the church within Italy. The United States and the Holy See announced the establishment of diplomatic relations in 1984.

-link-

-link-

International legal personality

– End of the Western Roman Empire 476
    – Lateran Treaty 1929

-link-

-link-

-link-

Francesco Pacelli

His father Filippo Pacelli, was a solicitor (lawyer) in the Congregation of the Sacred Rota

-link-

loliko22
    Felhasználó

Diodórosz Els? könyve 51.fejezet.

” Tíz emberölt?vel a megnevezett király után Möris vette át az uralmat Egyiptomban,és megépíttette Memphisben az északi el?csarnokot…Ugyan? ásatott tíz szoinéval egy tavat,különlegeset és nagy méret?t.
    Ki az,aki ennek a m?nek a nagyszer?ségét átgondolva ne kérdezné meg,vajon hány ezer ember és hány éven keresztül végezte ezt a munkát…”

Sztrabón… -link-

“…a mi házigazdánk,egy nagy tiszteletben álló férfi velünk jött a tóhoz,…ahol egy pap etetett egy lusta szent krokodilust,amely a tóparton szundikált,és ahhoz is rest volt,hogy az odavetett kenyeret megegye…”

Lehet,err?l a szív alakú tóról írtak?

Qw3rtz
    Felhasználó

0:25-1:50
    -link-

istvanka85
    Felhasználó
    Havas wrote

0:25-1:50
    -link-

3:53

istvanka85
    Felhasználó

“Challenger” S-Pi-RitUAL-Z

STS-51L TV Camera LAN N.2.

3:57-t?l
    (angol szövegértés ajánlott)
    -link-

-link-

As’ H-U-mOUR

-link-

The Space Shuttle Challenger disaster occurred on January 28, 1986, when Space Shuttle Challenger (mission STS-51-L) broke apart 73 seconds into its flight, leading to the deaths of its seven crew members. The spacecraft disintegrated over the Atlantic Ocean, off the coast of central Florida at 11:38 EST…

Július 30. wiki

THX 1138 vagy Jób könyve 38:11 (Da Vinci Code)

“…a megbízóim bizaRR humorérzéke”

RaRa OH La La

The Box port

istvanka85
    Felhasználó

Ultimate ’33

One Way Ticket…One Way Ticket…

Power of Lyrics..

-link-

No more “R”-ING! No More T-EARs! No more S-Cream!

(Németül: ING)

303 room

Mátrix “port” (Újranézve? No?)

Dante A.:

Harmincharmadik ének

….
    S ama körforgás, amely így megértve
    olyannak látszott, mint a visszavert fény,
    amint sokáig néztem bele kérdve,
    magában, s színét színeibe rejtvén
    a mi képünkben fest?dött keretté,
    hogy csak azt néztem; minden mást felejtvén.
    Miként a mérnök, ki a kört szeretné
    megmérni, töpreng, hogy titkába lásson,
    de mér? elvét hasztalan keresné:
    ollyá tett engem ez uj látomásom
    töprengve tudni, hogyan egyes?le
    kör a képpel, s hogy árad át egymáson,
    de szárnyam ahhoz hasztalan fesz?le –
    mig villám fénye tárta szememet fel
    és ég? vágy ekként teljes?le.
    Csüggedtem volna, lankadt képzelettel,
    de folyton-gyors kerékként forgatott
    vágyat és célt bennem a Szeretet, mely
    mozgat napot és minden csillagot.

-link-

{175148}{175223}T?zlépcs? a sikátor végén.|303-as szoba!
    {176002}{176034}HAJÓTEST SÉRÜLT
    {176070}{176091}Bent vannak!
    {176152}{176172}Siess!
    {177523}{177547}Ez nem lehet…!
    {177734}{177767}Nézd meg!
    {177863}{177900}Vége.
    {178061}{178119}Ég önneI, Mr Anderson!
    {178361}{178408}Többé már nem féIek.
    {178447}{178477}Az OrákuIum eImondta. . .
    {178529}{178613}. . .hogy szerelmes leszek,a kiválasztottba
    {178688}{178735}Ezért hát. . .
    {178752}{178800}. . .nem haIhatsz meg.
    {178838}{178882}Nem Iehet. . .
    {178919}{178971}. . .mert szeretIek.
    {179015}{179056}HaIIod?
    {179083}{179123}
    SzeretIek.
    {179697}{179723}ÁIIj feI!

istvanka85
    Felhasználó

Wake up!

-link-

{184135}{184176}Tudom, hogy ott vagytok.
    {184182}{184226}Most már érzem.
    {184236}{184279}Tudom, hogy féltek.
    {184285}{184323}Féltek t?lünk.
    {184331}{184375}A változástól.
    {184381}{184440}- MEGHIBÁSODÁS|- Nem ismerem a jöv?t.
    {184446}{184508}Nem azért vagyok itt,hogy elmondjam,|mi lesz a vége.
    {184514}{184585}Hanem azért,hogy elmondjam,|hogyan fog elkezd?dni.
    {184608}{184646}Leteszem a telefont.
    {184652}{184726}És megmutatom az embereknek,|amit ti nem akartok,hogy lássanak.
    {184732}{184777}Megmutatom nekik|a világot…
    {184783}{184825}…nélkületek.
    {184832}{184919}Egy világot, szabályok, ellen?rzés,|határok és korlátok nélkül.
    {184925}{185014}Egy világot, amelyben|bármi lehetséges.
    {185077}{185109}Hogy merre megyünk ezután…
    {185115}{185162}…csak rajtatok áll.

No more tears, no NWO!

{931}{970}MÁTRIX
    {1164}{1191}TRANSZFER: AKTíV

istvanka85
    Felhasználó

No More Szívkarantén!

Anomaly ’33 of U-nseen Matrix

-link-

-link-

-link-

1:07

UFOs, as seen on TV

-link-

istvanka85
    Felhasználó

ha esetleg újranézed a Mátrix c. filmet akkor olvasd el a falon a felíratokat + szótár, ha kell.

istvanka85
    Felhasználó

Sacred Heart

át..menet

Trans-fig-U-R-át-ION

-link-

istvanka85
    Felhasználó

19:11

Krisztus megjelenése

És láttam a megnyílt eget: íme, egy fehér ló,
    és aki rajta ül, annak neve H? és Igaz,
    mert igazságosan ítél és harcol,

…”

-link-

{1164}{1191}TRANSZFER: AKTíV

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Mit lehet erre mondani?
    Óránként közel százezerrel emelkedik a nézettségük

-link-

Jelenleg a videómegosztó legnagyobb sztárjai,
    …itthon meg a selejtez?n kidobták ?ket az egyik “felfedez?” showban.
    Mit lehet erre mondani?

-link-

istvanka85
    Felhasználó

SARAH MC-LEO-D-WHITE HORSE

-link-

0:55

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Next Plateau Entertainment

Founded 1984

Broadway New York, NY 10007, Egyesült Államok
    +1 212-243-6103

sztem ez a legötletesebb 9_II kapu

ábrázolás

istvanka85
    Felhasználó

Nava Nave Eulerium

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Vicces titkok – Fájdalmas titkok – Dics?séges titkok

Nyolcadik utas – Gene Card POTE C

Seven Up! 🙂

átváltozás…transfiguration…allegóriák…

Elég zöld?

csalóka napfény… és a Chi Rio (fenti képen lent a bal a sarokban és lenti képen, középen)

istvanka85
    Felhasználó

és az élet fája…

loliko22
    Felhasználó

“””… Attila Varga 4 nappal ezel?tt

Aki még mindig csak ujjal mutogat másra, miután megnézte ezt a videót, az nem érti az üzenetet 🙂 Nekik még? emészteni kell és kinyitni jobban a szemüket, persze csak ha nem kedvelték meg túlságosan az áldozat szerepet, és nem lustultak bele az önsajnálatba 🙂 A többiek viszont ne kedvtelenedjenek el emiatt, a világunk tele van tör?d? és pozitív emberekkel, akik jó példát mutatnak… Erre érdemes koncentrálni. Peace :)…”””

-link-

Volt már,de nem elégszer.
    Ez a beszéd, 73 évvel a hátunk mögött,és a történésekkel az orrunk el?tt talán még id? szer?bb!

istvanka85
    Felhasználó

BankSkY “UFO Invasion”

istvanka85
    Felhasználó

BankSkY

istvanka85
    Felhasználó

Boston UFO

Erre varrjatok gombot:
    -link-

Fake ez?knek:
    -link-
    7:06-tól

Are you readY?

Üdvözöllek a Mátrixban.

Krokodil szív = 4 újj = Zöld alma

Smith ügynök elmondja nektek, ? is utál itt lenni,
    csak be kell fejezni itt a melót csak akkor engedik ki a karanténból. Egyébként meg nem bírják a szagunkat.

(Dr. Genya 6 újjas, gyors programozó)

istvanka85
    Felhasználó

A megbízók humorérzéke

az abc-nél is megtaláljátok még…

és akkor a Family Guy-t még meg sem néztétek
    -link-

11_15

…én nem felderít?nek hívnám, inkább “vezérl?nek”.

“Akik nem értek célba…azok nem lehetnek gy?ztesek”

“Per-Form-Anc(H)-E”

ufocompany
    Felhasználó
    Robo-S-T-Us wrote

Fake ez?knek:
    -link-
    7:06-tól

-link-

04:41-t?l

i.am.that.i.am
    Felhasználó

MAX

Színes, magyarul beszél?, kanadai-német-magyar-angol filmdráma, 2002

-link-

Trailer:
    -link-

München, 1918 vége. Európa kezd magához térni az els? világháború okozta sokkból, az emberek a jöv?re függesztik tekintetüket. A korszak a késhegyre men? viták és a gyökeres változásokról szóló álmok ideje. A számonkérések és útkeresések hátterében a politika és a személyes lét határai összemosódnak. A világ új kort szül; egyetlen kérdés marad: eljött-e már az ideje annak, hogy megszabaduljon régen hordott terheit?l? Hogyan és merre tovább?

Max Rothman (John Cusack) nemrég tért haza a háborúból. Az élet, amely otthon várja, egészen más, mint amit korábban elképzelt. A hajdan ígéretes fest?tehetség a háborúban elveszítette jobb karját és ezzel m?vészi karrierjének lehet?ségét is. A festészet azonban nem engedi öleléséb?l, és Max elkötelezi magát a modernizmusnak. Fess és jómódú polgári családjától, szépséges feleségét?l (Molly Parker) a m?vészethez és haladó szellem? szeret?jéhez (Leelee Sobieski) menekül. Egy régi vasm? épületében galériát nyit, mely hamarosan népszer?vé válik müncheni avantgárd körökben. Legújabb kiállításán Max megismerkedik egy férfival, aki hozzá hasonlóan a jöv?r?l álmodik, aki hozzá hasonlóan megjárta a háborút, aki maga is fest?, akinek azonban vele ellentétben se családja, se otthona, se barátja. A férfi neve Adolf Hitler (Noah Taylor). Max új ismer?se nagyralátó terveket szövöget: kreativitását a politikai propagandában szeretné gyümölcsöztetni. Ekkor még senki sem sejti, hogy különös, futurista tervei az emberiség történelmének egyik legkatasztrofálisabb korszakát el?legezik.

Nos, ezt elég nagy figyelmeztetés-e?

istvanka85
    Felhasználó

Guten Morgen!

Tet-Ra Pack

-link-

“Hatékony csapat vagyunk?”

Hát már, hogy a f…ba ne….!

-link-

Freeman
    s.k.

Az az ? világuk lesz, ahol majd “tengeri fésüs kagylóval” lehet törölni a seggeket.

“Nesze neked Vénusz”

Lehet, hogy az fájni fog?

Minden allegória… Tudod:

“Art Gratia Artist”

her01
    Felhasználó

-link-
    platóni test
    -link-

istvanka85
    Felhasználó

Demiurge vs. Leontocephaline

“nem röpülsz sejova?”

-link-

Gene POTE-C “toboz”, szénalapon, kétkulcs etc…etc…
    DNA “kelgyó belgyó” etc…

Buda-Pest:
    Várkioszk bazár, Ybl Miklós tér 9-11.
    Kígyós oroszlánok

istvanka85
    Felhasználó

Tehénpásztoroknak

Oblivion Lion 1994

-link-

minden szinten, szinte minden.

“S-Modell”

istvanka85
    Felhasználó

“1/2” DemiÜrge

-link-

a szem-telen-ség büntetése: kínhalál

a képek egy része gáz, egy része nagyon komoly…
    így van ez, próbálkozunk.

50 bejegyzés megtekintése - 4,151-4,200 / 5,138

‘Krónikák egy másik világból III.’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.