Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III.

50 bejegyzés megtekintése - 4,451-4,500 / 5,138
  • Szerző
    Bejegyzés
    istvanka85
    Felhasználó

“Legsötétebb óra”

-link-

felicia72
    Felhasználó

D

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Nem sok angollal is érthet? ez a 3. felismerés:

felicia72
    Felhasználó

D

zplus
    Felhasználó
    knochlaci wrote
    még 3 év? ezért le leszek ba..szva

csak ha le.. vannak sokkal rosszabb dolgok is.. :P(pl. meg.. 😛 )

istvanka85
    Felhasználó

Nyitottam egy kis noteszt tökvéletlenül csak ez volt és az utolsó darab a boltban, maja naptárköves és ebbe írogatok bele szavakat az estére, néha a piros lámpánál, vagy értekezlet vagy evés közben.

Tüzérségi zárót?z következik.

Talán így “M” végre békén hagy (legalább csak egy kis id?re) és aludni végre.

istvanka85
    Felhasználó

A biztonsági öveket kérem bekapcsolni. Az alábbi információk a nyugalom megzavarására alkamasak. Karel ?apek: Harc a szalamandrákkal http://hu.wikipedia.org/wiki/Karel_%C4%8Capek Eredeti cím: Válka s Mloky Eredeti megjelenés éve: 1936 Fülszöveg: Ez a látszatra tudományos-utópisztikus regény csupán a háború el?tti utolsó három esztend?ben nyolc kiadást ért meg ? és nem véletlenül! Fantasztikumba ível?, váratlan, sziporkázóan ötletes és szellemes fordulatainak alapja az a fikció, hogy a csendes-óceáni szigetvilágban felfedeznek, majd üzleti érdekb?l hihetetlenül elszaporítanak egy különös, ismeretlen állatfajt, egy tengeri óriásgyíkot, a szalamandrát, amely bizonyos mértékig emberi tevékenységre képes: kezét és szerszámokat használni, beszélni, m?szaki ismereteket elsajátítani. De a figyelmes olvasó el?tt nem kétséges, hogy a regény valójában politikai-társadalmi szatíra, méghozzá a legkülönbek egyike: a mindenkori zsarnokság ellen akarja mozgósítani a fenyegetett emberiséget. Capek mintegy felkiáltójelet tesz az emberiséghez intézett figyelmeztetése végére: ?ez történik veletek, ha idejében nem tértek észhez!? A szerz? olyan m?vet alkotott, amely minden fordulata, izgalmas és mulatságos megoldása ellenére- vérbeli szépirodalom. MEK:http://mek.oszk.hu/01900/01975/01975.pdf Klikk bele:http://www.youtube.com/watch?v=5xFaFlwfXTQ http://moly.hu/konyvek/karel-capek-harc-a-szalamandrakkal -link- http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/original/Jan2013/1436193.jpg?d41d -link-

istvanka85
    Felhasználó

Ez az utolsó link jóid?re.

-link-

Lehet velem van a gond alapvet?en – igen, de ezt a szerencsétlenkedést ahogy ide próbálok bármit is beírni meg linkelni, meguntam.

i.am.that.i.am
    Felhasználó
    Robo-S-T-Us wrote
    A biztonsági öveket kérem bekapcsolni. Az alábbi információk a nyugalom megzavarására alkamasak.

Karel ?apek: Harc a szalamandrákkal

-link-

Eredeti cím: Válka s Mloky

Eredeti megjelenés éve: 1936

Fülszöveg:

Ez a látszatra tudományos-utópisztikus regény csupán a háború el?tti utolsó három esztend?ben nyolc kiadást ért meg ? és nem véletlenül!

Fantasztikumba ível?, váratlan, sziporkázóan ötletes és szellemes fordulatainak alapja az a fikció, hogy a csendes-óceáni szigetvilágban felfedeznek, majd üzleti érdekb?l hihetetlenül elszaporítanak egy különös, ismeretlen állatfajt, egy tengeri óriásgyíkot, a szalamandrát, amely bizonyos mértékig emberi tevékenységre képes: kezét és szerszámokat használni, beszélni, m?szaki ismereteket elsajátítani.

De a figyelmes olvasó el?tt nem kétséges, hogy a regény valójában politikai-társadalmi szatíra, méghozzá a legkülönbek egyike: a mindenkori zsarnokság ellen akarja mozgósítani a fenyegetett emberiséget.

Capek mintegy felkiáltójelet tesz az emberiséghez intézett figyelmeztetése végére: ?ez történik veletek, ha idejében nem tértek észhez!? A szerz? olyan m?vet alkotott, amely minden fordulata, izgalmas és mulatságos megoldása ellenére- vérbeli szépirodalom.

MEK:
    -link-

Klikk bele:

-link-

-link-

-link-

-link-

-link-

Én ide a “Gyors válasz”-ba másoltam most, amit írtál, és ilyen lett.

maniac
    Felhasználó

Robo-S-T-Us.

A helyzet az hogy szerintem, kevesen értik, értjük, aszt a hihetetlen lényeglátást amit itt produkálsz, már régen..!
    Az emberiség dönt? töbsége meg szinte semmit.

Ez boszzant s dühít, engem kiváltkép. A fest?k, írók, m?vészek belelátnak a szini – el?adés háttér munkálataiba, el? is adják. Lefestik, kidomborítják. A zenészek megéneklik. Az emberiség 90 % – a, meg bambán figyel, és ez így van ezer évek óta. Te’ itt, kitartó, és figyelmes munkáddal felnyitottad a’ képek mögötti.., látás és értés “kódját”, hálás köszönet érte, a sok éjszakázással együtt!

A munkád elvetett csíra, mely ha’ nem is azonnal, de kés?bb szárba szökken, magot teremve.

Sok esetben azért nem volt válasz a lejegyzeteléseidre, mert id?be telt ennek lekövetése, s végig olvasáasa, nézése.

Hisz, hihetetlen sok anyag, s információt kellett befogadni, ami kemény dió, és “hosszas rágást” igényel ( t..)).
    Nem beszélve a “titokról” amit elmondtál, nekünk.
    Köszönet neked még egyszer, mindenért.

Remélem ( jük..), viszatérsz, ha új nick néven is, de megvárunk..!. Persze ha lesz…, még id?.., rá!!!!

Egy h?séges olvasód.

istvanka85
    Felhasználó

Imádják a médiát és a cinizmust, fürd?znek benne…

UFO-t látott a majom “leleplez?” Ha Ha Ha m?sor…

és ha mégis ?

bemondó szeme…a studióban

az egész téma…

majd

0:24-t?l a bemondó szeme:

-link-

ugyanez volt az Obama homályfejes gyíkember kampány.

Van egy kereskedelmi rádió ahol reggel büfögtatik a hallgatókat, meg “szopatják”, az a négy mind résztvesz a játékban vastagon. Jól beleszövik a szövegükbe.

istvanka85
    Felhasználó

Aranykor?Kezek

-link-

-link-

-link-

-link-

-link-

-link-

Charles Francis

-link-

-link-

King Charles I.

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Az új el?nézeti funkció szerkeszt?ben nekem kipurcannak a linkek így nem lesz több kép, gondoltam korábbi méretezési hibák – szétcsúszás- miatt lett új szerkeszt?. Ez van.

Majd kísérletezek, ha lesz id?m.

istvanka85
    Felhasználó

Bevettétek tudjátok mit talált ki ez az “ember”? Egyszer talán beírom. Addig is Fehér öltönyben menjünk? Indulhatunk? amíg Bécsben van a férjeura?Fonográf – Viktória http://www.youtube.com/watch?v=QJa70Lk8pn8 9 3/4 http://www.youtube.com/watch?v=JWXA9TMyyuA a film el?tt már megvolt… tudod 8_9_10 2012.11.09. Péntek Nem tévedtünk, hidd el. A kérdés a mikor mikor?

i.am.that.i.am
    Felhasználó
    Robo-S-T-Us wrote
     Aranykor?Kezek http://pastalamode.webs.com/tudor.htm Charles Francis King Charles I. 

Amíg ilyen lábbal-hajtós a hozzászólás, addig megoldás lehet a következ?: (persze, remélem, hamarosan ismét feljön a Nap)Amióta szétcseszi a hsz-t, azóta el?bb jegyzettömbben írom meg.Képfájl linksora elé kerüljön a következ?:  [/ i m g] (perjel és bet?közök nélkül!)A képfájl linksora végére pedig ez:  [/ i m g]  (perjel marad, bet?közök nélkül!)Azért kellet ilyen módon: bet?közzel beírnom, mert különben nem jeleníti meg a jelet.Hogy a program ne tüntesse el a jeleket, leírhattam volna így is, de ez kissé rejtvényes:
     szögleteszárójeliemgészögleteszárójellinksorszögleteszárójelperj
    eliemgészögleteszárójelA színeket nem tudom, azok nekem sose m?ködtek.Nem képek linksora pedig akkor vált rejtett linkké, ha a “Gyors válasz”-ba kópiztam az egészet.Az utólagos szerkesztéskor azonban ismét elt?nt a rejtettség, mint fentebb láthatod is.

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Ezt végképp nem engedte beírni:

i.am.that.i.am
    Felhasználó

AhogY többször is ráVilágítottál:
    a “díszEs társaságnál” otthon, elképzelhetetlenül
    nagyobb a szigor, az “ember”telenség, a szürkEség.

Gyermeki-tiszta lelkünk jobb, ha nem is tud róla…

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Igazad van. Naponta 1000x gondolom, hogy ne írjak ide, de valami, valaki jön és úgy néz ki fel akarja rá készíteni az embereket és ezért jön az ébreszt? hívás. Mindig 3:33-kor.

Dali-Mátrix telephone.

“M” egyáltalán nem olyan kis “szende kismama” ahogy ábrázolják…az a kép a babáknak, a gyerekeknek meg a nénikéknek készült. Most kardot kötött és nekünk is.

Úgy zsizseg a fülem most, hogy belecsavarodik a fejem.

Köszönöm a technikai javaslatot és segítséget este kipróbálom, mert még valami most még nem megy.

istvanka85
    Felhasználó

EleganT-E ArroganT-E
    Tuxedo

Az UFO-k nem csak a Focit – soccer succert szeretik, hanem a Diva-T-ot is.

Euler Nava gallér (Dr. Genya Apollion-Abbadon F?hajója)

Nyakkend?:

Nílus-Tejút, Hurok: Aldebaran ? Reinkarnáció, Horus szem, Nyakkend? Háromszög, és lent a lefele mutató vége a reinkarnáció??vissza húsba??a tököm felé mutat, magyarul.

A nyakkend? két egymással szembeni háromszöge a Giza Piramis és az Orion constelláció.

3 gomb az elején és 3 gomb a hajtókán az alkaron (a populusnak azt mondták, azért, hogy a taknyát ne kenje a kabát újjába ? egyébként meg azért is) az Orion?a mandzsetta gomb pedig a Sírius – megy utánuk a Sánta kata -?itt poénból egy Atlantis-ost találtam de ez éppen itt m?szaki zavar?mert ellenfelek. Éppen ?ket próbálták kiírtani és próbálják most is (Hades vs Posseidon).

-link-

A Giza Orion Piramid zsebkend?t már mondtam.

-link-

-link-

Diva-T:
    Elizabeth (Eli Sabbath)

No Comment

-link-

-link-

-link-

Pharao

-link-

-link-

-link-

Orion:

-link-

Kész átverés show
    a két legnagyobb energiacsapoló húzásuk volt eddig a szoci-kommunizmus és a fasizmus+kapitalizmus, lesz még egy?

S-Cream Zrt.

Egyébként fontos részlet:

A Teremt? Jóisten átnyúl a félistenek háborúzó karjai (kupolája felett) és közvetlenül szól hozzátok, mindenkihez egyenként. Így ?ket is kijátsza ez nekik is megmérettetés.

S?t ezt nekik is elmondja:

Korán: 55 Sura
    Madách: 15. szín vége fele

A félistenek seregei (kalaposok, angyalok és démonok) csoportokat alkotva küzdenek itt mert a Föld egy fontos átjáró…Deák tér. A Szférák átjárója.
    Középfölde.

istvanka85
    Felhasználó

Nézd meg a korokat

Mindig 12

mindig

felicia72
    Felhasználó

D

reglny
    Felhasználó

Hogy kerülnek az indiánok a Vatikánba?

-link-

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Kicsi angollal is a tiéd lehet ez a 4. megértés:

i.am.that.i.am
    Felhasználó

A titkok légi járata I-VI.

-link-
    -link-
    … … …

i.am.that.i.am
    Felhasználó
    Robo-S-T-Us wrote

… … …
    A félistenek seregei (kalaposok, angyalok és démonok) csoportokat alkotva küzdenek itt, mert a Föld egy fontos átjáró…Deák tér. A Szférák átjárója. Középfölde.

“Ré: Ré vagyok. Sok évszázadotokig, mind a Konföderáció, mind az orioni Konföderáció egymással voltak elfoglalva a sajátotok feletti létsíkokon, mondjuk azt, az id?/tér síkjain, ahol machinációkat agyalnak ki, és ahol a fény páncélját tartják ki. Csatákat vívtak és vívnak a mai napig ezeken a szinteken…”

i.am.that.i.am
    Felhasználó
    i.am.that.i.am
    Felhasználó

1971. szeptember 16-án a Malév MA-110 járata, a HA-LBD lajstromjel? Tu-134-es lezuhant. Hogyan tálalta ezt az akkori sajtó és a pártvezetés?

-link-

A Malév HA-LCR lajstromú Tu-154-esér?l készült videó feketedoboz felvétellel és eredeti képekkel Szalonikib?l!

-link-

Távirányítással létrehozott légikatasztrófa egyenes adásban – (részlet)

-link-

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Return jegy a félmúltba (A bejrúti Malév-járat tragédiája)

-link-

i.am.that.i.am
    Felhasználó

-link-

József Attila: Reménytelenül / Nagyon fáj (Latinovits / Max Richter)
    Terrence Malick: Az élet fája (The Tree of Life) 2011

-link-

“A titkos elragadtatás – Amikor a világon több millió ember elt?nik…”

-link-

-link-

istvanka85
    Felhasználó

1975. szeptember 30 = 93 = szeptember 3 wiki = 119

a 0 az semmi

A sakk

“instructions come from above”

Nagyon angyon alapm?:

Nicomachean Ethics

Aristotle (384?322 B.C.)

-link-

-link-

Figyeld a magyar “forrásgazdagságát”…gyak ZERO.

Nem véletlenül.

Ismétlem kb. 100 szorra, minden ami után ittérdekl?dtök, az élet a világ és a láthatatlan világokkal kapcsolatos összes kérdésre választ találnátok a filozófiában.

Nyugodt lehetsz az összes nemesi család könyvespolcán ott vannak, vérmin?ségt?l függetlenül s szinte szóról szóra tudják kívülr?l.

Közben nézd meg mit és mikor tanítanak filozófia címen és az emberek mit gondolnak a filozófiával foglalkozó emberekr?l.

Pedig a legtöbbet az UFO-k ról a dimenziókról és más “izgalmas dolgokról” az irodalomból és a filozófiából tudnátok meg…R. Descartes pl. alap.

istvanka85
    Felhasználó

“instructions come from above”

kérdés minek engeded át magad és mi válik cselekvéssé bel?le…

“Nme tudják mit cselekszenek”
    Nem ismer?s?

istvanka85
    Felhasználó

Fonográf 1911

olvasd ki, van benne sokminden:

-link-
    v=iSfvKSowLQ0&NR=1&feature=endscreen

1977 mert a 7 = 1

most akkor végre lehet érteni a kék vért vagy nem?

-link-

“Come, my brethren! Take courage and stand beneath our banner! The darkness closes in, and we are the only true defenders of the Light! March to victory and arise triumphant!”

ér – “T” – El”M”

ér – “Z” – El”M”

Mit ért az ér ha valamit ér?

Mit ér az ér, ha valamit ért?

istvanka85
    Felhasználó

3.14 Hard Core

St Paul’s Cathedral

-link-

“Pre-Norman [edit]There was a late-Roman episcopal see in London, and Bishop Restitutus of London attended the Council of Arles in AD 314.”

Méretek : 365 (111)

122 (Stargate dátum)
    112 (Stargate dátum)

1088 to 1314;
    1677

“Old St Paul’s” was gutted in the Great Fire of London of 1666

A hozzá kapcsolodó híres tervez?:

olvasd végig az életrajzát a végéig:

-link-

+ Kép

Mind ?rhajósok vagyunk, vagytok, kivétel nelkül b?r?rruhában csak valaki emlékszik és van aki nem.

Van aki tudja honnan jött és hová tart és van aki nem.

Van aki tudja hova lehet innen menni és van akinek g?ze nincs hol van, milyen helyzetben van, vannak jó páran.

A “sólymok” még az id?vonalat és a vérvonalat is meg tudják választani…és még valamit…tudják honnan kell kiásni a családi ezüstöt és az aranyat…nem kell neki bankba menni f?leg amikor még nem is volt.

Obama, az iráni és az orosz, izraeli és még sokanis “sólymokat” vár, addig is pedig feladatuk van.

Láttad az iráni elnök születési anyakönyvi kivonatát.

Teljesen át vagytok verve.

A Sikoly Zrt. munkatársainak az a szerencséje, hogy nem használjátok a logika eszközét sem.

Bocs ez tudom sért? impulzus és rosszul esik.

istvanka85
    Felhasználó

“S” Modell és a Blues

Sírius, Orion, 5th dimenzió

-link-

-link-

-link-

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Ugyanott tervezték ahol a FIFA el?djét megalakították Londonban.

istvanka85
    Felhasználó

Suttogó

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Ó Lady “M” Operaház: Carmen jaj! az Inkvizitor majd megint máglyáért kiált.

istvanka85
    Felhasználó

A Link:

-link-

tirolilosi
    Felhasználó

Sziasztok ! Lehet volt már,de én azt vettem észre,hogy a Fringe amerikai sorozatban elképeszt? mennyiség? infot tolnak az arcunkba. Mellesleg John Noble az egyik f?szerepl? tuti,hogy hybrid és ezt nem is titkolják.Rengeteg részben nagyon s?r?n pislog a másik szemhéjával méghozzá vertikálisan miközben változik a szem írisze hüll? szemmé.Ahogy megfigyeltem mindig er?s érzelmi színjátéknál történik lehetséges,hogy az érzelmek váltják ki vagy öreg már.A sorozatban a Fejlett Emberek akik az id?ben el?re látnak meg teleportálnak és nagyon okosak+a párhuzamos világban kifejlesztett szintetikus robotemberek szintén a MIB emberek reális bemutatása a közvéleménynek.Továbbá rengeteg infot kapunk a sorozatból szinte mindenr?l ebben a témában.Érdemes végignézni jó min?ség? DVD vagy DVDripben !

i.am.that.i.am
    Felhasználó

-link-

“- Akkor most én kérnék segítséget.
    Már mindent megpróbáltam.

Mindent megpróbáltam,
    hogy sikerüljön hazajutnom,
    de semmi sem vált be, és
    senki sem tud segíteni rajtam.

De te tudnál. Tudom, hogy tudnál.

Kérlek!

Segíts hazajutni!

– Mindvégig itthon voltál.

– Ezt nem értem.

– Hisz kitörl?dtem.
    … … …

– Úgy gondolom, téged
    nem lehet teljesen kitörölni,
    mert az emberek, akiknek
    fontos vagy, nem engednek el.

És te sem engeded el ?ket.

Azt hiszem, ezt hívják szeretetnek.”

istvanka85
    Felhasználó

UFO Exo-Vaticana…Godot ra várva

Kezd?dik az üres fejekbe a szoftver feltöltése.
    Ezek szerint közeledünk, illetve közeledik.

IstenaU…a Hamis próféta…meg van írva.

-link-

-link-

-link-

szép társaság, el?ször Giordano Brunot megkínozták, kivágták a nyelvét, majd meggrillezték amiért az UFO-k ról beszélt, meg az UFO-k nak is, ki is mondta akik a bizottságban ültek. Az összes peranyagot átírták…egy kerek mondatát meghagyták amiben minden benne van.

Colossians 1:17 “He is before all things, and in him all things hold together.” There is no Savior of souls other than Christ Jesus!

Egyébként megvan az a technológiája Godot nak, hogy egy bazi nagy beszél? Jézust vetítsen a bolygó fölé.
    De ez csak addig tart majd, érdekes amíg be nem pakolták a szállítmányokat…lehet sétálni a fénybe. Meg ott a sok sok nyersanyag.

A lényeg az volt, hogy soha ne higgygetek az UFO-k ban, utána az, hogy azt gondoljátok, hogy minden átverés az emberek, gonosz gazdagok m?ve (ez részben igaz csak soha nem voltak emberek), pedig itt éltek közöttünk a kezdetekt?l fogva. ja és a poén, hogy mi sem vagyunk teljesen emberek, de ezt már a

T-enyészetben

végképp nem tudhatta meg birkabanda…azért birka, mert lefele néz és újra lehet nyírni..again and again.

Ha nem kapnátok az Igaz Istent?l segítséget meg Virgin Mary támogatását akkor még mindig a sárbányákba turkálnátok a fémek után örz?nyakorvvel a nyakatokon,a n?ink meg olyan csúnyák lennének mint a bányarém. Nézzetek már körül a n?k illatában szépségében ott van minden bizonyság.

“GREY Eminence”

No comment

-link-

-link-

“Zion” felett egy kis Triangle látogatás

-link-

jön az ingyen energia, meg a békeharc…szép lesz.

istvanka85
    Felhasználó

“Strange Noise in the Sky” Strange Nózi in the Sky Godot az orrát fújja…Taknyát üríté…ránk

istvanka85
    Felhasználó

Ernestonak i Rozsaszál….tüskés – nem könny?, reinkarnáció során lépsz, ha lépsz felfele..és ne feledjük Zöld a rósza szára…Más:H= létra avagy #Benne van a régi billenty?zetben aminek 101 gombja van ott van a @ az at Sign (wiki) Amun sign is amin bejönnek… Norvegian spiralmajd beírom megint, régen volt.

istvanka85
    Felhasználó

D

i.am.that.i.am
    Felhasználó

(Nem a zene miatt…)

Dark Time Sunshine – ANX (2012)

-link-

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Az amerikai pénzügyminiszter beszédes hurokjai

-link-

Csillagporos
    Felhasználó

Robo-S-T-Us
    sze máj 08 2013, 09:32

Nagyon sajnálom,hogy messze vagyok…

istvanka85
    Felhasználó

93 (?) éve született a m?vész

-link-

szeptember 3. (wiki)

istvanka85
    Felhasználó

“P”

Re

Date

Hors”E”

S

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Uruguay

-link-

50 bejegyzés megtekintése - 4,451-4,500 / 5,138

‘Krónikák egy másik világból III.’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.