Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III.

50 bejegyzés megtekintése - 4,551-4,600 / 5,138
  • Szerző
    Bejegyzés
    maniac
    Felhasználó

-link-

Talán még enyi. (t..))

maniac
    Felhasználó

-link-
    Még egy picike.

maniac
    Felhasználó

-link-

Befejez.

ria62
    Felhasználó

[quote] Robo-S-T-Us [quote]

zplus wrote
    valaki, valamit a kávézóból? ne feledkezzetek el azokról, akik egy másik ketrecben laknak..

17:45-re érkeztem. Az emeletre vezet? mindkét képcs? le volt zárva, “Zártkör? rendezvény” táblával ellátva. Egy alkalmazott azt válaszolta, amit láttam is, hogy azért van lezárva, mert az emeleti kávézóban zártkör? rendezvényt szerveztek. ***Írtam neked levelet. Te érkeztél egyedül.A rendezvényhez semmi közöm, a többit leírtam. [/quote1368386734]***Soha nincs senki egyedül! 18óra után értem oda. Benéztem az indiai kávézóba is, de nem láttam ismer?st.Gondoltam, hogy nem Te szervezted a katolikus fiatalok “zártkör? rendezvényét”!Igaz mostanság ritkán írok, de olvasok!

istvanka85
    Felhasználó

Végül is, hogy érthet? legyen mi történik…NOW-NWO

2 nap alatt 18 word file-t mentettem le…gyak egy könyvet írok, ami soha nem fog megjelenni.

A barátomnak igaza van, a lényeget és a jöv?t az embereknek nem szabad elmondani..nincsenek rá felkészülve, és mivel még nem tartok ott, most le kell meg-állni….

ßLack of Love

(B)lack of Love

a f? probléma

B und ß (13) SS…MeSSi”R”

Egyébként meg valóban a tudat állapota nem határozza meg a lélek útját..?rült ember lelke is nyerhet szabadságot ha a lelke nem gonosz avagy nem-túl zöld, okozza azt a félelem vagy akármi.

Goya kísértetei záró jelenetek…

meg,

-link-

Rubens’ Triangle

SAT-U(R)-N-US (Goya is)

-link-

G(ene)RÁL

ene (wiki)

-link-

-link-

3:33-

-link-

“Come away with me…”

-link-

felicia72
    Felhasználó

333
    -link-

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Pár eddig nem látott felvétel

pl. 1:46-tól

-link-

persze, a webcam-om elmondottak is érdekelhetnek,
    (a Chrome nekem automatikusan magyar feliratozta,)
    de csak a képekért nézd meg legalább egyszer.

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Kis angoltudás mozgósításával a magzati kor nagy felismeréséhez jutunk.

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Ha Robo valóban befejezte a Krónikákat, akkor lehetséges, hogy bezárja majd, ne halódjon-devalválódjon itt ez a kivételes érték (és ha úgy gondolja, az alábbiakat nyugodtan törölheti is).

A következ? anyag részben egyezik, részben pedig mellé- vagy szembemegy a Krónikák szellemével:
    – A lélek képekben lát…
    – Az azonnali bekövetkezések, és a kés?bb bekövetkez? / be nem következ? manifesztációk okai
    – …

Hogy is állnak ezek a dolgok? A következ? anyagot tehát szét kell válogatni fontos info, és mellébeszélés tekintetében.
    Kedvcsinálónak beidézek itt pár gondolatot a lenti link kínálta meglátásokból:

“Szeretnénk titeket emlékeztetni, hogy a jöv? csak a MOST egyik megnyilvánulása, amit a gondolataitokkal és érzelmeitekkel hoztok létre.
    … … …
    A földi testetek harmadik dimenziós elemei minden gondolatra és érzelemre rezegnek, még a tudatalattiakra is, és ezeket a rezgéseket a negyedik dimenziós Elementáljaitoknak továbbítják. Aztán a negyedik dimenziós Elementálok ki-be utaznak a testetekbe, az aurátokba, és még azon is túl. Ezért az Elementáljaitok minden gondolatotok és érzelmetek rezgését a negyedik dimenziós aurátokba viszik.
    Ahogy látszólag a tudatos gondolataitok és érzelmeitek uralják a 3D-s világot, ugyanúgy uralják a tudatalatti gondolataitok a 4D-s világotokat. Aztán ezeket a tudatos vagy tudatalatti gondolatokat és érzelmeket formába öntik az Elementálok, akik a forma épít?i.
    … … …
    Az Elementálokra különösen nagy hatással vannak az er?s érzelmet hordozó gondolatok.
    … … …
    A több érzelmet hordozó gondolatformák sokkal gyorsabban öltenek formát. Ennél fogva a melléknevek fontossá válnak, mert általában egy gondolat vagy kijelentés érzelmét hordozzák. Például ha arra gondoltok, hogy ?rossz? napotok van, akkor bánatról, dühr?l, vagy félelemr?l hoztok létre egy érzelmi képet.
    Az emberek nincsenek tudatában ezeknek az érzelmi képeknek, de az Elementálok nyelvként használják ?ket. Az Elementáloknak nincs beszélt nyelve, de az emberiség gondolatait egy képszer? nyelvként tapasztalják meg. Ezért az Elementálok minden gondolatot úgy látnak, mint egy megvalósult kívánságot.
    … … …
    Minden 3D-s manifesztáció látszólag kés?bb fog bekövetkezni, mert a földi formátoknak NINCS fogalma az azonnali manifesztációról.
    … … …
    Talán még arra is emlékeztek, hogy az ÉNETEK fels?bb megnyilvánulásai képesek azonnal manifesztálni minden gondolatot és érzelmet.
    … … …
    Ahogy láthatjátok, a félelmet kelt? és negatív érzelmeitek fölötti uralom a vágyaitok manifesztációjának el?követelménye. Ha a tudatalattitok bármilyen félelmet tartalmaz, amiért nem vagytok képesek egy bizonyos vágyat manifesztálni, akkor ez a félelem továbbítódik a negyedik dimenziós Elementálokhoz. Ekkor az Elementálok a vágyatoknak csak egy csökkentett változatát tudják manifesztálni, mert a tudatalattitok csak egy korlátozott végeredményr?l tud érzelmi képet küldeni az Elementáloknak.”

Ha ez a pár meglátás felkeltette valaki érdekl?dését, és szívesen lehántja a lényegr?l a mellébeszélést, akkor alább “vetheti rá magát” a teljes anyagra, (esetleg a környez?kre is).

-link-

Fatima
    Felhasználó

Robo-S-T-Us    :  ?-etai.am.that.i.am  :  ?-ezoEz meg itten amikor 3,14 L-I-F-E-ra kel .  Szerintem Bagaméri a fagylaltját tovább méri , különben megyek fodrászhoz 2?r-oznimost , hogy körbe értél .

istvanka85
    Felhasználó

51-es körzet és Dwight D. Eisenhower

“Szép álmokat!”

-link-

-link-

-link-

A lélek kizárólag képekben képes látni és láttatni.
    (Ezért lesztek fáradtak a múzeumokban, képtárakban nagyon hamar. A metafizikai világgal történ? kommunikációd nagyon fárasztó, fizikailag megterhel?.)

Minden más, szemfényvesztés, sok duma.

Ezt figyeld, még most is írtják:

-link-

Figyeljétek a felsorolások megfogalmazásást és stílusát…egyáltalán nem lóg ki a lóláb.

Úgy látom sikerült alaposan átszerkeszteni az oldalt és pl. kivenni bel?le G. Bruno beszédét a bíráihoz.

-link-

Látom Ink-Visitorok ti is dolgoztok ezerrel.
    Julian Assange-ot is “eleven”-en égetnétek igaz?

istvanka85
    Felhasználó

333 EEE E-L-E-V-E-N Ellenség a Kapuknál (ExET9), csak az a bibi, hogy ezen az oldalon.Negyedik típusú találkozások The fourth kind (imdb)3:33Attól fosnak, hogy elszökik a “vacsi”, kiesik az elem a nyuszikból.

istvanka85
    Felhasználó

és ehez minden eszköz be van vetve, cukrosmázas, kínzó, hízelg?, dicsér? és fenyeget?… Varázs Ló AMAR RAMA ki tudsz lépni a kereteib?l?

her01
    Felhasználó
    istvanka85
    Felhasználó

S-Cream Zrt.

“Szita Bence úgy sírt, mint egy ?zike”

Emberek?
    Igen?
    Akkor én nem vagyok az.

A hajléktalanság nem jelz?. Megvan az öltönyös verziójuk is.

-link-

Lehet itt okoskodni meg idézgetni, nekem is, bárkinek, semmit nem számít.

A képek és a zenék egy dologról szólnak, kivétel nélkül.
    Naponta kb. töb ezer jelet, meghívást kaptok.

A karanténról és a vészkijáratról.

-link-

tökmindegy, hogy szarral vagy vérrel vagy arannyal kenik be magukat.

-link-

A lényeg, hogy orratlanok.
    Soha nem érhetik el az 5dik dimenziót.

A kínjainkból gy?jtenek energiát.

Ennyit “Mani”-fesztációkról, meg a kivetülésekr?l…

istvanka85
    Felhasználó

“Tanulj és okosodj kisember!”
    Jöttünk láttunk visszamennénk

A sisakos katonáknak nem kell a segítség köszönik szépen…

Figyelj új UFO vallás formálódik.

“Csillagtestvéreink jönnek…hiszek benne”

Egy baj van ezzel ezt nekem ne a Rockefeller Foundation magyarázza el, könyörgök szépen…

Egyénenként kaptok telefonhívást.

Amikor egyszerre markolnak és besétálsz majd a fénybe néhány buszmegállónyi pederasztával…

na az nem a HA JÓ, HAJÓ lesz….

loliko22
    Felhasználó

..milyen mázli,hogy az ember nem bújhat ki a b?réb?l.. -link-

Siregus
    Felhasználó

Félmunkát nem szeretek végezni. Ezért nem is osztom meg, amit. Ám most kénytelen leszek valamicskét. Elfér az idézetek mellett.http://www.youtube.com/watch?v=Cn1Glwo5N5M Lesz benne ismer?s.

istvanka85
    Felhasználó

L-ight N-ight M-ARE

-link-

her01
    Felhasználó

ez már az 5ik ilyen film…miért nem nyúlak vagy lovak a rejtett lények?http://www.port.hu/rejtozkodok_anonymous_rex/pls/w/films.film_page?i_film_id=102599Akkor sorolomhttp://ia.media-

istvanka85
    Felhasználó

Super Rusthon KIT-E Brothers ’93

-link-

-link-

-link-

-link-

The Tick 1993
    -link-

-link-

Szeptember 3. (wiki)
    Flight ’93

-link-

Get Read-Y?

-link-

a történet régebi mint gondolnád.

Minden fajban benne vennak, kivétel nélkül.

Nemzetek, vallások, zászlók, háborúk.

Races & Races

istvanka85
    Felhasználó

A sakkban a játékosok megállítják az id?t…

“Az utasítás mindig fentr?l érkezik.”
    Aristotle

-link-

-link-

Nézz utána, hogy a Vaticana meddig tiltotta a játékot a köznépnek.

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Szomszédunk, a Szlovén Köztársaság f?városa címere:

-link-(Slov%C3%A9nie).svg

A város ékessége a Sárkány-híd

-link-

-link-

-link-

-link-(5).JPG

… … …

-link-(2005)

-link-

istvanka85
    Felhasználó

UFOs like the soccer

MLSZ
    01.19.1904.
    1904.01.19.

9 m
    11 m

Foci 20/12 panel = 1.666

007
    -link-
    és
    7*17
    29
    1863

….

Kígyótojás (port)

11
    nov 6.
    nov 7.
    etc.
    etc.
    Faj a fajon belül.
    a f?szerepl?t ezért a filmért ölték meg kés?bb Ázsiában emlékét megalázva.

A kísérlete folyamatosan futnak, párhuzamosan és különböz?ek, népcsoportokra is mások-mások, azóta is.

A rendez? ezzel a filmmel alaposan bef?tött nekik, az más kérdés, hogy ki figyel oda a részletekre…

“Hans és az ? macskája”

és az is más kérdés, akarjuk-e tudni, hogy valójában mir?l szól ez a film és mir?l szól a Krónikák?

istvanka85
    Felhasználó

51°30?56?N 0°07?16?W?

istvanka85
    Felhasználó

Joan MIRO’s ’93

-link-

Miro’s El Condor Pasa

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Societas Draconistrarum

Tü(kör)kapu

1977 1911

“Mi és a kísérleteink”

1923 Berlin

“10 év múlva”

-link-

ebben a filmben, ebben a monológban benne van minden.

Igazából nem biztos, hogy meg kéne értened…nehéz ez mert meg kéne változni…amíg nem kés? úgy , hogy közben er?s maradj iletve er?södjél,

nem miattam, én nem kérem, nem kérek semmit, csak elmondom. Egyáltalán nem érdekel végül is , mit gondolsz arról ami itt van el?tted (mindig is ott volt) mit teszel.

Ja, és az “önfeláldozó lelkek”, talán így a sajtó is érti mir?l szól ez a történet.

-link-

érdekes ez az oldal is kezd ritkulni, mostmár kb. a harmadára…kicsit sok a visszavonás..lehet itt olvasgatnak?…szerinted?

emlékeztek itt volt az a szimpatikus félszem? bácsi.

-link-

laptörténet:
    -link-

A teljes film nélkül nem érthet? mi is folyik itt…

régóta, nagyon régóta.

Egyedül nem megy, egyedül nem megy…Ha Ha Ha ha

her01
    Felhasználó

451 Fahrenheit

?Fahrenheit 451 fok az a h?mérséklet, amelynél a könyvnyomó papír tüzet fog és elég??

könyv:Ray Bradbury 1953

film:1966
    -link-

A film disztópia. Egy elképzelt jöv?ben játszódik, ahol az emberek már nem tudnak sem írni, sem olvasni. A Rendszer úgy véli, a könyvek csak összezavarják a gondolatokat, ezért károsak és veszélyesek. A könyveket, s?t az önálló gondolkodást is betiltották, a könyvek birtoklása és olvasása b?ncselekmény. A könyvrejteget?ket üldözik, a megtalált könyveket a t?zoltók elégetik (t?zoltó: angolul fireman, lefordítva ?t?zember?, a szó az angol nyelvben nem utal a t?zoltásra). Az emberek széls?ségesen manipulált tévém?sorok és írott szöveg nélküli képújságok alapján tájékozódhatnak a világ eseményeir?l. Az otthon unatkozó feleségek vásárlással és egy napi dolgokkal foglalkozó, vásárlásra buzdító, valamint nézeteket fejbe sulykoló interaktív családsorozat nézésével töltik idejüket.
    Ugyanaz rendezte mint a marsbéli krónikákat.

Elárulom ez más a Csillagkapu story eleje.

ennél van egy modernebb film is,csak nem jut eszembe

istvanka85
    Felhasználó

CBS UFO sightings soar across Canada

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Tetragrammaton Paris

-link-

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Reset

-link-

istvanka85
    Felhasználó

SevenUP Jump & BOA-Z

JOB (Nagy meló) 38:11

THX1138

-link-

Fürggyé le…ASAP

egyébként meg nekik ember van elég (Kígyótojás rézslet)

Segítség

San Jacinto for Lions

-link-

Help

-link-

More help

-link-

Zöld autó..lásd még Operaház Carmen plakát

-link-

istvanka85
    Felhasználó

“One”

nagyothallóknak:

-link-

istvanka85
    Felhasználó

Flight 666

-link-

még le is van neked fordíva…

-link-

Re-T-UR-N ticket or one way ticket?
    Lehet választani.

zplus
    Felhasználó

Több álláspont is létezik nevének eredetér?l. Egyesek szerint neve a magyar szent melléknévb?l, vagy a régi Scente n?i személynévb?l eredeztethet?.ez csak azért érdekes, mert ez a sor eszembejuttatta, hogy ma a biogázfelh?ben virágillatot éreztem és megálltam egy pillanatra..(nem én irtam kékkel a magyart, igy irta a szövegben)*****ez meg jött..http://youtu.be/n-D1EB74Ckg

felicia72
    Felhasználó

D

istvanka85
    Felhasználó

?k és Mi

Theorem Proof “Y” Triangle

-link-

istvanka85
    Felhasználó

“A kísérleteinket magánszemélyek finanszírozzák”
    Kígyótojás (port) idézet

istvanka85
    Felhasználó

Anunnaki emberek Valószínüleg OMG lesz azoknak ez az információ akik emlékeznek rá mit csináltak azokkal az emberekkel az NDK ben és itt is akiknek nyugati rokonuk vagy kapcsolataik voltak. Szóval, ha eddig ezt nem hitted: Race within the Races http://index.hu/tudomany/egeszseg/2013/05/13/az_ndk-ban_kiserleteztek_a_nagy_gyogyszergyarak/ ennek az információnak a súlya max kb 35 felett lesz üt?s, hát ez van ez a fizettségünk, melankólia, rövidital, gonderheltség, keser? mosolyok, a nem mondhatod el senkinek. Kíváncsi vagyok lesz-e újságíró aki ráeszmél-e ennek a hírnek és az akkori rendszernek az ellentmondására és arra, hogy ez hogyan volt lehetséges egy nyugat ellenes Stasi ellen?rizte rendszerben.Az experimentek folyamatosak. Egyébként most a német nép a fedezet nélküli euro kibocsájtással teljes mélYaltatásban van sörvirsli feelingben nyomják élére vasalt f?szegéjjel és fényes seggü kertitörpével..miközben észre sem veszik, hogy az új szüre irodaházak bekebelezik a városaikat és a rendmánia lassal behatol a hálószobákba is.1989.11.09. Berlin

istvanka85
    Felhasználó

A Bajezid Krónikákban már írtam, hogy a Stasi fiatal ügynökökb?l álló megfigyel? és emberrabló akciócsoportokat állomásoztatott a Balaton északi és déli partján. Két kastélynyaralót használtak fed?épületnek, bázisnak. A szállodákban és a campingekben hallgatták le azokat akik a nyugatiakkal vagy nyugati rokonaikkal találkoztak. Akit úgy ítéltek meg, elraboltak rendszerint este a zuhanyozókban vagy amikor leitták magukat, volt amikor magyarul beszél? lányokkal csalták el ?ket…ez jellemz?bb megoldás volt. Ilyenkor a kastély pincéjébe zárták majd a Gyorskocsi utcába vitték ?ket ahol a Stasi nak volt külön szintje. Voltak közöttük családapák és voltak egyetemisták meg n?k is minden korosztályból. A Gyorskocsi utcában sokukat megkínoztak és megvertek. Ezeket a saját fülemmel hallottam, volt amikor a szomszéd zárkába voltak a föld felszín alatti szinten mellettem. Gyakran volt, hogy hozzám is németül szoltak az ?r?k oylan sok volt az NDK-s. A priccs alatt találtam egy körömmel bevésett írást, német nevet várost és azt a szót, hogy megkínoztak, dátummal. A Spigelben olvastam kés?bb , hogy voltak akik soha nem értek haza, mert a Gyorskocsi utcából elvileg hetente egy Interflug gépnek alcázott Stasi utasszállítóval vitték haza ezeket az embereket. Annyit tudok még, hogy akit elfogtak és megkínoztak oylan leveleket írattak mintha Nuygatra disszidáltak volna…, hogy ne keressék ?ket az otthoniak, ezeket a levelekt azután feladták külföldr?l egy X dik távoli rokonnak aki értesítette a hozzátartozókat akiket eztán szintén meg lehetett hurcolni. Annyit tudok még, hogy uyganazok koordináltál a magyar állambiztosnággal azegyüttm?ködést akik aztán megnyitatták a vasfüggönyt. Szóval annyit szeretnék még mondani, hogy szörnyetegek irányítják a világot, az életünket. Nem kell félni t?lük, de tudomásul kell venni, hogy vannak és csak akkor lehet ebb?l a S-Cream ZRts vircsaftból kiszállni ha megszabadulunk a zsigeri és ostoba gy?lölett?l ami csak s?r?ségében különböztet meg a kísérlet irányítóitól. A börtönban 2 évig voltam együtt egy zárkában egy másik kémmel (magyar volt) aki a Stasi teljes titkát kiadta az amerikaiknak, persze fogalma sem volt, hogy kiknek dolgozik, végül nem tudta meg mert a börtön után közvetlenül megölték ?t. Ez volt a szívroham egszerre egy másikkal, már írtam a kockacukrot a kereskedelmi TV-ben.

istvanka85
    Felhasználó

gyakrak nem látok, most sem ezért hibás az írásom de végül is biztos érted, tehát mindegy

Siregus
    Felhasználó

Senki nincs egyedül. nem is kell, azthiszemhttp://www.unilever.hu/Images/hiresSignalAntiAgeletolthetotcm98257269.jpgKortól, nemt?l független?l. Felkérnek, megszólítanak.

felicia72
    Felhasználó

d

zplus
    Felhasználó
    istvanka85
    Felhasználó

Még egy eszembe jutott, Erich Honecker és a Chilei junta árnyékának barátsága, ennyit az internaconalista hányingerr?l és eszel?s szivatásról…a H-idegháborús színjátékról a majomparádénak. Ez után persze a szabadság mámomrában sétálhattunk bele a másik kelepcébe…Hova is? nemsokára megtudod.

Naívan azt hiszed Észak-Korea, Irán nem az ? NWO experimentjük, mikor kerül le a tojáshéj végre a szemedr?l?

Nézd már meg amikor az iráni elnök az Új Világrend szükségességér?l beszél a konferenciákon.

Láttad már a születési anyakönyvi kivonatát?

Úgy át vagytok verve, hogy az abból való ébredés minimum egy epés hányás utáni létállapot és akkor az azt követ? eseményekr?l ne is beszéljek.

Farkasok órája (Ingmar Bergman)

Fabian Society (régi logo)

istvanka85
    Felhasználó

Ézsak-Korea és Svájc…

Gogito, Ergo Sum

istvanka85
    Felhasználó

Delta Finger

annak akinek szól…

-link-

most kaptam fénypostán azután, hogy mutattad a másik képet.

her01
    Felhasználó
    Robo-S-T-Us wrote
    Delta Finger annak akinek szól… -link- most kaptam fénypostán azután, hogy mutattad a másik képet.

Mertem mondani hogy ilyet aztán nem találsz:https://picasaweb.google.com/101829106929576035769/2013Majus16#5878632243829919650

istvanka85
    Felhasználó

Ézsak-Korea

“1000 vágás hat évesen”

Irán

“Mullahok és a 6 évesek.”

“Az alapvet? tulajdonságokat vizsgáljuk.”
    Kígyótojás

Ha jobban figyelsz rájössz, hogy nem a nácizmus és nem a zsid? kérdés a téma a filmben…ez “csak” egy vetülete az eseményeknek a mondanivalónak…láthtod az írattár méretét (1923). ezzel nem becsülöm le ami történt (ellenlez?leg, sírnom, zokognom kell állandóan) csak jelzem…

“Show must go on…”
    Queen

átnézted már a Queen dalainak magyar f-ordítását?

istvanka85
    Felhasználó

Poem poén itt találtam, menj az aljára… http://en.wikipedia.org/wiki/Leocadia_(Goya) Szent Loecadiát (Toledo) tedd fel lszíves majd a picassra Danke

50 bejegyzés megtekintése - 4,551-4,600 / 5,138

‘Krónikák egy másik világból III.’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.