Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból

50 bejegyzés megtekintése - 1,351-1,400 / 2,582
  • Szerző
    Bejegyzés
    Bison
    Felhasználó

Tri Angle légibázisok…

Foton vagy mifasz (a szerk.) hajtóm?vekkel a közmikus elemi atomi részecskékb?l csinálnak non-limit energiát…ezek olvasztották meg a sivatag homokját…jut eszembe…ezért látod 25-13 ezer éves légitámaszpontok nyomait…

vannak “hagyományos” teherszállító rakétáik is ezekkel viszik majd el az aranyat és a nehézföldfémeket…amiket ügyes plasztikai sebészekb?l 🙂 tudja kinek szól… avanzsált nemesfém keresked?k, meg levitézlett bevatatott seggfej t?zsdeguruk hoztak össze nekik…ez lesz a beszállókártyájuk…a saját pokoli zs?llyéjükbe…köszönöm Uraim.. pezsg? jelenet…WATCHMEN
    seggfejek, azt hiszik kellenek tovább amikor már használhatatlanok, akik tudták a titkot…

ha valaki ismeri Csányi(y)t magyarázza már el neki, hogy Game over…

a lakossági számlákat:
    117-
    meg megeheti… hamarosan.

Egyébként nem dicsérem, dehogy, Dr. Genya tiszteli a gerinces lelkeket…aki felett nincs hatalma, elismeri.

Az okosan bólogatok…rejtélyesen mosolygok üres agya mögött semmi halvány rémkép sem dereng mi a fasz vár rájuk…

Take That: Kidz….

bonami
    Felhasználó

Május 35 pdf-ben:

-link-

sok szeretettel

Bison
    Felhasználó

Köszönöm…Danke…Szpasziba…Obrigado…

Figyeld majd:

“…tudok számolni, így Csendes óceánt kaptam házi feladatnak…”

Az Isteneknek van humoruk…”A dfoboz c. film”

a Csendes óceán sosenem volt csendes
    Greenland – Gr??nland – Grönland valamikor zöld volt aztán nem, aztán meg megint az lett most…kumpli is terem már ott az eszkimókáknak

Iceland – Izland jégföld volt most nem az de az lesz megint…

Bison
    Felhasználó

Senki nem Isten itt a Földön. de azért hallgasd meg:

-link-

1:28-t?l és 3:48-nál?

Az utasítás mindig fentr?l jön….Sakkmatyik

Bison
    Felhasználó

Éjféli világító bogaragnak ajánlom a google keres? honlapot most…
    -link-

Bison
    Felhasználó

Tubal Cain avagy Prometheus vegykonyhája és az áthallások az 5dikb?l

reggeli szénalapú (?) menü:

idézet egy levélb?l, ne csináld utána….

“A Lion – Leon az a lélek amelyik a 6 és a 9th kapuig eljutott és annak küszöbén áll. A 6-s szintr?l is el lehet jutni a 7-8 as nem szükséges már írtam.

Egy-két gondolat ezügyben:

A hétvégén a kezembe került egy LÖWENbrau sör, s meglepve láttam hogy megfordítva ott van a német LÖWEN=Oroszlán a londoni WEN-LO-CK nev? kabalafigura nevében is sok más mellett (WEN=666, LOCK=12.11.9…). -link-
    Az “L” és a “Z” egy t?r?l fakad (“tangens nyelv” -> Marsi vulkánok, korai ábécék; L=90 fok, Z=2×45 fok; elforgatva 1 és két 7-es; a Tg szögfüggvény képe): LION – ZION (Olimpiai logó -> London 2012). -link-

Z-ION, (TELE-VI)S-ION, L-ION, OR-ION (Or=fr. arany – Ion=latin Isis, Rá, Osiris-Isis; arany-Au periódusos rendszer: 11/6, 24 karát -> …”X”) -> Egyiptom, Szfinkx – oroszlán -> Oroszlán Világhónap 12960 éve (Oroszlán-Vízönt? tengely; “Vízönt?-paradoxon” -> magyar népmesék; gizai piramisok -> Orion övcsillagok – Marsi üzenet; WTC épületek helyzete)

Az Oroszlán csillagjegy szimbóluma (féme az arany) a kör benne egy ponttal, ugyanez Rá-Ré (úR) hieroglifája is Egyiptomban (R=18=6+6+6=9 -> I-> “Eye”; Rabbit; orosz “já” – “R” – én (áj-I) 33. utolsó bet?) és pont ez a jele a rovásírásban a LY-UKnak is (HOL-E=40 -> XXXX -> 6666 -> 12960 éves ciklus; Golf játék; Washingtonban a Fehér ház el?tt…) , mint az egyetlen magyar szónak ami ezzel kezd?dik. (Pedig azért elég b? a nyelvünk szókincse és mégsem alkottak ezzel csak 1 szót.) Miért van 2 J-LY bet? a magyar nyelvben? Kizárható hogy csak úgy “véletlenül”, mert mindkét J-LY, a bet?k szintjén meglév? precíz REND-SZER részei ahol minden bet?nek szerepe van (12+12 mássalhangzó és 7+7 magánhangzó; 5+1 elem rendszer (=6-Hat-elem, Hat-alom -> 9. I-Eye…) rendszer; szakrális geometria: Plátoni testek (5) és a gömb (+1) -> Metatron kocka -> Tér-id?… -> id?-TIME -> római számok: IM -> 999 -> 666 -> “Élet virága” 6-os szerkezet…; J/LY-L-R “JeLíRó” -> 5. alom/elem, Éter -> Dodekaéder -> aranymetszés!)

(…ha már belejöttem írok még, hátha hasznát veszed…)

A rovásírásban a “J” jele egy sima “arab” “1”-es. ONE, Van. Err?l mindig angol-latin ábécé cseng a fülembe: …”H-age”, “I-eye”, “J”, “K-key”…(8-9-10-11) meg az egyiptomi fáraók uralkodói attribútumai, mert sokszor ott ez a kezükben (“ostor”) X-et formázva, az angol Font fizet?eszközt már nem is említve ami meg elforgatva egy “J” bet? (J=10.=TEN=X… -> IO -> zIOn -> a bináris “10” pedig decimálisan =2 -> 10+2=12… ?! …viszont “Ten”=12)

…Egy gondosan pozicionált “J” bet?ben lényegében ott van összezsúfolva rétegesen több elágazással: a 2001, 2012, András-kereszt / Krisztus monogram: római X=24 -> 6666, 6/9 (20=XX -> 66, 69) -> I=1=Eye, 169 -> 13×13 ->13.0.0.0.0. -> 12.12.21; aranymetszés: 1.618-169; X -> IX, XI, 9, 11=”Eleven”-él? (=9), Nov-ember; 1/7=”Seven” (=11); 7 -> ARCHER-Nyilas, SgrA (ZioN, Z, N)… 9=”Nine” (=6, G, g -> Mason, Monas);

X=10 és 24=6 -> 10/6 = 1.666 -> 20/12 -> 2012; X=24 óra -> TIME -> 666; óra: 11.9 -> 60 fokban a mutatók -> 60 fok – szabadk?m?ves körz? és alatta a 90 fokot bezáró vonalzó -> 12, 90/60 -> 9*6=54=9=I, közepén a “G”, God/doG, Geomety, Grand Master, eGo, G/g, 6/9… 6+9=15 -> “O”; Háromszög és benne a “mindent látó” SZEM=I=én=9 -> 6 -> 6 és 60-60-60 fok (=18=9), 6*6*6*6 -> 1296 -> 12960 Y-Ear és 666 -> 2160 év; X=4*90 fok; X=24 karát -> arany-Au (11/6, olvadáspont: 1948 °F, 196,966569(4) g/mol) -> 0.169 uncia = 4.8 gramm -> (19)48 Izrael, XVI./16. Londoni olimpia; 1984: Orwell; 169 méter = 555 láb Washingtoni obeliszk; Szent Pál katedrális, City of LONDON -> 555 láb=6660 hüvelyk széles; 6*6*6 = 216 -> 21600 tengeri mérföld a FÖLD kerülete, a HOLD átmér?je 2160 mérföld;

1 hosszúsági fok a FÖLD egyenlít?jénél 111.1 kilométer; a Szabadság szobor (Isis) NEW YORKBAN 111 láb és 1 hüvelyk magas (-> 2012.12.21. 11:11 GMT) és egy 11 ágú csillagon áll, a koronáján pedig 7 sugár; az egydolláros bankjegy 4 sarka: 1-1-1-1; gizai nagy piramis csúcsk?: 11 láb magas (11:11; 11-eleven-két torony, Jákin és Boáz oszlopai) = 0.1666 lánc (ch, Ramsden) -> 2012; 11 éves ciklus a Napnál; Templomosok alakulása: 1111; 121 (11×11) bronz medál a párizsi meridiánon elhelyezve -> AR-AGO-, Rózsa-vonal, melyek 12 (!) centi átmér?j?ek; mágikus kocka – számok: 1-36-ig (rulett!) minden irányban 111 és az összeg 666; X-ray (Röntgen) -> 111. elem, RAdiation; 111. pápa, 111 nap WTC -> 9/11; 111 emelet a WTC épületekben; 12 -> 21 = 1776 illuminati; 1776 láb ONE WTC… … )

…ja az most jutott eszembe ránézve a New Yorkban vett szuvenír szabadság szobromra, hogy mi van a könyvére írva amit tart? July 4 (1776) -> Julius=7+4=11 (47 – Ar-ezüst, Isis, Hold), 1776=21…
    Ha jól emlékszem a fáklyája és feje pedig párizsi k?m?vesek adománya, s talán ott is volt el?tte kiállítva úgy rémlik.
    V

…”

Bison
    Felhasználó

nos, ha ezek után nem veszel el? egy rózsafüzért, akkor mikor?

igen mert eztet a bolygót a tömegvonzás izé mozgatja, meg az élet úgy lett…vél-etlen-ül.

Bison
    Felhasználó

Iron Sky

-link-

majd ekkor…ha még lesz raktáron…

-link-

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

Al Arm…
    -link-

alkar…már ismer?s…ki forgatja kurva kereket…
    Hidden Arm..

felicia72
    Felhasználó

az aranyat vihetik de a véremet nem adom 😀

szusz
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Éjféli világító bogaragnak ajánlom a google keres? honlapot most…
    -link-

Ma reggel, amikor megláttam, egyb?l ezsembe jutott a Krónika.:)
    Azért jól lehet látni, hogy a kicsi szív az E bet?nél van. 🙂

Bison
    Felhasználó

Russia
    -link-

Bison
    Felhasználó

Anunnaki Flotta Kazakhstan 2011
    -link-

Bison
    Felhasználó

Anunnaki Flotta Phoneix 2012 március
    -link-

Bison
    Felhasználó

SSN-711
    találkozása egy “láthatatlan heggyel” 🙂
    (a világ legmodernebb sonarrendszerével felszerelve)

-link-(SSN-711)

…360 miles…115…113
    19…18

18 , majdnem 19 évenként látjuk Anu Házát

ez kínai izé egy hülyeség, mármint ebben a vonatkozásban, a többi részlet érdekes.
    -link-

Bison
    Felhasználó

Feltöltve: 07.11-én

-link-

említetem már?, hogy az “utasítások kívülr?l érkeznek”.

A vogonok és a sorsügynökség.

Értsétek meg ez egy “színpad”….egy

Isteni színjáték.

és a színpadot nemsokára bontják…mindenki megy átöltözni…

Bison
    Felhasználó

A vallásháborúkhoz…egy kis tanulandó

-link-

tudtad, hogy a a mai “szívforma” az a nílusi krokodil szíve után kapta a formáját…azt a tavat anno egyiptomi (UFO) papok ásatták ki rabszolgákkal…

tudod a krokodil megpörgeti áldozatát a víz alatt.

Piramid Áldozati Énekkar
    (Irán…ott egy szép példány a tribünön…már várja nagyon a Nava-t meg a F?nököt mint a többiek a másik oldalon):

-link-

Bison
    Felhasználó

Fake of Fake UFo Invasion Theory

A világ összes G20 kormánya tudja, hogy Anunnaki invázió lesz, pakolás és rombolás a többit elvégzi a “természet”.
    Hogyne tudná amikor a háttéret mozgatók rájuk várnak, a fajtársakra még a Bada Bumm el?tt.

Nem vesztiek komolyan az ilyen könyveket, pedig ez a 2 tüzöltó tiszt pontosan tudta mit csinál.

-link-

A fake Inváziós elméletet, mely önmagában egy óriási baromság még elméletben is meg a TRB tervrajzos maszlagot azért találták ki, hogy azt hidd ez csak kormányzati dolog és terv (ami részben igaz is) csak éppen egy kurva nagy árulás…egy emberáldozati felajánlással.

Mint a WTC-nél, mindenki a saját cégeib?l odadobb egy adagot.

Mit gondoltál, a nagy ébred?s meg összeesküv? csapatban nincsenek saurianek mag anunnaki emberek? akik teszik a dolgukat de hiszen ezt csinálják 350e éve… uyganazt a játékot.

Bison
    Felhasználó

Hétköznap, munkanapon lesz az invázió…

Itt mutatták be az emberáldozatot Enki részére a mai Irak területén:

-link-

Most is itt vannak a Földön…az óceánok alatt is és sivatagos területen id?nként.

SSN-711 találkozása egy USO-val

ugyanígy Columbus keze és aláírása…
    ? is találkozott velük.
    a Vatikán ill. az inkvizició figyelmeztette id?ben, hogy kuss a neved.

Bison
    Felhasználó

“from age to age…”

“destined to be masters of time…”

figyelted anno ezt a beszédet?

-link-

-link-

-link-

-link-

zöld lepel
    -link-

kéz kéz kéz
    -link-

TigRea
    Felhasználó

Egy nem túlságosan ismert prófécia:
    -link-

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Egyptian GODS or Extraterrestrials?

-link-

amazon
    Felhasználó

UFO
    -link-

-link-

Aliens:

-link-

Péntek, május 4, 2012 A NASA tudósok meger?sítették, hogy a Nibiru bolygó ütköznek a Föld júliusban 2012. :Z

-link-

Garbage – -link-

jag
    Felhasználó

-link-

2:41 LP=Leap=ugorj?

Bison
    Felhasználó
    jag wrote

-link-

2:41 LP=Leap=ugorj?

sztem igen…

Leap into Love & Peace

és persze nekifutásból…zöld póló.

“A lélek képekben lát”
    Arisztotelész

Bison
    Felhasználó

9. Kapu

Elején és 3:07-nél

-link-

Ott vár a lány…

bár ezt a számot nem szeretem, de mivel már nincs ilyen, hogy nem szeretem a zenét ezért mégis szeretem.

jag
    Felhasználó

Id?

Be kell látni, hogy minden ember az örömöt keresi mindig.
    A pillanatnyi örömöt, amit az id? vasfoga szinte azonnal szét is rág. Neméri meg ezért a 3D-s világhoz kötni magad. Itt minden jó elszáll pillanatok alatt, s?t még a boldogságot sem képes az ember sokáig érezni.

Mikor visszagondolok azokra az id?kre, mikor jól éreztem magam, akkor ugye elfog az érzés, hogy milyen jó lenne visszamenni az id?ben.

Erre még 1 éve azt mondtam volna, hogy persze vissza mennék bármikor.
    De ezek után már úgy vagyok vele, hogy menne a fene vissza.

jag
    Felhasználó
    PakalZ wrote

9. Kapu

Elején és 3:07-nél

-link-

Ott vár a lány…

bár ezt a számot nem szeretem, de mivel már nincs ilyen, hogy nem szeretem a zenét ezért mégis szeretem.

Mikor ezt olvastam, pont ez a szám ment nálam….
    Meg is lep?dtem mikor linkre kattoltam.
    Nincsenek véletlenek.

Bison
    Felhasználó

Táplálkozási Lánc

(javallat ebédid? és lefekvés között félúton)

Az a helyzet, hogy a táplálkozási láncban még nem is a Négyújjas Óriás Nuki Mukik a legfalánkabbak
    ,?k csak szakmunkás olvasztár programoott fémmunkás hiénák (Hayna-angolul)

“Ne menj oda c. hegy” és a Kilencek
    Dyatlov Pass incident
    -link-
    -link-
    -link-
    -link-

Afghan Vortex Incident

Afganisztan…az orosz és ami anunnaki hibrid vezet?ket is agasztja pár hely a földön, nem véletlenül.

Már a szovet afgán háborúban észlelték veszteségek árán, hogy Afganisztánban van egy hely ami tabu a helyieknek.

2 éve egy amerikai Delta Force alakulat eltünt az afgán hegyekben. A jelentés szerint egy vortex nyílt a hegyekben amin bejöttek “valamik”. Ez után történt, hogy több orosz és kínai nagyváros körül riadóztatták a légvédelmet.

A helyet pontosan tudom hol van.

Dokumentáció is volt a neten, de sajnos mára minden ULR ismeretlent mutat és a francba nem mentettem le.

Az alábbi filmnek vannak komoly alapjai, ha a rendez? egyéb filmjeinek is utána néztek akkor rájöttök mir?l is szól a Blair Watch Project.

Pokoli hajsza – The Objective
    -link-

Amikor a fát ellepik a férgek, ki kell vágni és t?zre kell dobni…majd új ágat hajt.

néha kell a tisztítót?z, ezt mindannyian tudjuk.

Bison
    Felhasználó

Tisztító nagy hivar

2 éve f?helyen volt ez a kép a Nemzeti Galériában.
    magyar fest?…keress utána.

Lesznek benne ismer?s elemek…Dali mankó (Föniciai 5-ös)…vulkánok…tengervíz..fogak…etc.

-link-

amazon
    Felhasználó

Kecseke meg a kápuszta:

-link-

Bison
    Felhasználó

Polaris Cupola

-link-

A Polaris Kapu
    -link-

Ahol mindenki, ha lerakta terhét kijuthat:
    persze Dali…
    -link-

baloghrp
    Felhasználó
    amazon wrote

UFO
    -link-

-link-

Aliens:

-link-

Péntek, május 4, 2012 A NASA tudósok meger?sítették, hogy a Nibiru bolygó ütköznek a Föld júliusban 2012. :Z

-link-

Garbage – -link-

Sziasztok!

Nos,eddig számomra nagyjából világos a”dolog”.
    Kb.450 ezer évvel ezel?tt érkeztek az anunnakik a Földre aranybányászat céljából.A kés?bbiekben létrehoztak minket”munkásokat”Homo erectus-Homo sapiens-

Azóta tulajdonképpen egyfajta karanténban élünk
    amennyiben jól értem?!Most pedig ismét közeledik az id? a ciklus vége,a kataklizma,mint anno az özönvíz Utnapistim története alapján.Csupán el?tte viszik az aranyat az”Istenek”ebben a játékban a kollaboráns emberek/vezet?k is szerepet játszanak.

Viszont általad is szóban forgó Nibiru-A bíró-A találkozások bolygója-Az”Istenek lakhelye”mikor érkezik?Mikor lesz látható,ha egyáltalán látható lesz?!Ezt a részét sajnálatos módon részemr?l nem értem,ugyanis az anunnakik eljövetelét mindig ehhez az égitesthez kötötték a sumérok és az ?si írások.(12.bolygó Zecharia Sitchin)könyve is ezt igazolja.Félreértés ne legyen,nem kérd?jelezem meg az itt leírtakat hiszen én is olvasom a krónikákat!Csupán ez a része az eseményeknek számomra nem tiszta mondhatni.Amennyiben valaki segítene ezt tisztázni az roppant jó lenne!Annak a személynek el?re is köszönöm 🙂

Tehát az elkövetkezend? események el?tt érkezik a Ni-bíró-Nibiru-A szárnyas korong?!Netán teljesen más történet eme égitest ebben az eljövend?”ítéletben”?!

Röviden:Lesz két napunk ahogy az ?si iratok/k?táblák említik avagy sem?!
    🙂

Bison
    Felhasználó
    amazon wrote

Kecseke meg a kápuszta:

-link-

“…Gömb zöldséget…”

a zöldmellényes szarvasos kecskére

jól rábíztuk…

i.am.that.i.am
    Felhasználó
    amazon wrote

-link-

Miért is kellet Magyarországot frankban eladósítani (megvenni)?

…Nibiru és egyebek a svájci frankon

-link-

🙁

Juliet
    Felhasználó
    Zsolt wrote

amazon wrote

UFO
    -link-

-link-

Aliens:

-link-

-link-

Garbage – -link-

Sziasztok!

Nos,eddig számomra nagyjából világos a”dolog”.
    Kb.450 ezer évvel ezel?tt érkeztek az anunnakik a Földre aranybányászat céljából.A kés?bbiekben létrehoztak minket”munkásokat”Homo erectus-Homo sapiens-

Azóta tulajdonképpen egyfajta karanténban élünk
    amennyiben jól értem?!Most pedig ismét közeledik az id? a ciklus vége,a kataklizma,mint anno az özönvíz Utnapistim története alapján.Csupán el?tte viszik az aranyat az”Istenek”ebben a játékban a kollaboráns emberek/vezet?k is szerepet játszanak.

Viszont általad is szóban forgó Nibiru-A bíró-A találkozások bolygója-Az”Istenek lakhelye”mikor érkezik?Mikor lesz látható,ha egyáltalán látható lesz?!Ezt a részét sajnálatos módon részemr?l nem értem,ugyanis az anunnakik eljövetelét mindig ehhez az égitesthez kötötték a sumérok és az ?si írások.(12.bolygó Zecharia Sitchin)könyve is ezt igazolja.Félreértés ne legyen,nem kérd?jelezem meg az itt leírtakat hiszen én is olvasom a krónikákat!Csupán ez a része az eseményeknek számomra nem tiszta mondhatni.Amennyiben valaki segítene ezt tisztázni az roppant jó lenne!Annak a személynek el?re is köszönöm 🙂

Tehát az elkövetkezend? események el?tt érkezik a Ni-bíró-Nibiru-A szárnyas korong?!Netán teljesen más történet eme égitest ebben az eljövend?”ítéletben”?!

Röviden:Lesz két napunk ahogy az ?si iratok/k?táblák említik avagy sem?!
    🙂

Szia Zsolt, nem olyan rég tettem be a chatboxba ezt a videót: -link-, szerintem érdemes megnézned. A negyvenvalahányadik perct?l beszél arról, hogy a Nibiru az a “nincs, ami van”.

Bison
    Felhasználó

Egy különös tea party

Csészealjtalan kávécsésze.. Cup on “C”-off(E)-Káva
    -link-

Cupola – Kupola

Cup of Coffe – Cup of “Káva” – Cup of Cave

Cave – Kút kávája

Plato’s Cave azaz nyitva van a Kupola csak ki kell tekinteni rajta…Rajta!

Egy oylan kiemelten okos anunnaki hibrid mint Lewis Carol szerintetek hány nyelven beszélt?
    A mesét az Isis folyón írta Oxfordban.

Kupola nyitva : Cup-on
    Kupola zára: Cup-off

Nemzeti Galéria:
    -link-

Heti 7 hetes a Fekete leves…minden ami érdekes.

Zöngétlen zeng?k…Z-Ing (Ing – “A mérnök”)

Tudom zavaros…de csak els? “hallásra”.

Ez a kulcs, ha minél többen kijutok úgy ömlik majd össze SIS-Thema.

No more Tears! Remélem

de ott a cinizmus is, hiszen m?vész lélek ? is.

Rope-Hope
    Amuse- Abuse (imádom a sajtót – “S”ajtó)

Laugh – nevetés
    Lauf – el?ny

Bison
    Felhasználó

Laugh – Lauf

-link-

Escape – Espace

a Felejt?k (Hyperkarma együttes) Nulláról kezdik majd és nem ?k foglyák megválasztani hova születnek, melyik id?vonalra vagy családba…

a tudatos osroszlánok. leo-pardok már tudnak választani. az id?vonalak és a DNS között (POTE C scenner).a sólymok is (oda szállnak majd ahova akarnak – címerek), csak a sólymok maradnak nyulakra vadászni.

Miért szeretik a királyok a sólymászatot?
    “El Condor pasa”

Életfa…G.Klimt…Horus sólyom…id?vonalak…

baloghrp
    Felhasználó

Kedves Juliet.

Köszönöm.Tavaly már láttam ezt a videót,Rostás Úr nem éppen abból a szempontból közelíti meg a Nibirut ahogy azt Sitchin tette.Részemr?l én hiszek a sumérok írásoknak,?k bolygóról beszélnek a találkozások bolygójáról tehát egy égitestet említenek.Er?sen kétlem,hogy félrebeszélés lenne.A probléma az miszerint itthon már annyi variációt említenek,hogy az ember nem tudja mi az igazság.Én ezért is tartom az ?si sumér írásokat autentikusnak,ehhez az égitesthez pedig szorosan kapcsolódnak az anunnakik hiszen állítólag ott élnek/onnan jöttek az alkotók/teremt?k.
    Ezért sem látok teljesen tisztán ebben a témában,hiszen ez a 12.bolygó fontos tényez? a témát illet?en legalábbis szerintem.?szintén szólva én hiszek a”mesterséges”teremtésben és a jelenlegi mátrixban is.Viszont ezt az említett tényez?t nem tudom figyelmen kívül hagyni(Nibiru)ugyanis az ?si sumér írások(is)igencsak fontos részként kezelték.Rostás Úr videója érdekes,de ellentmondásos a sumér feljegyzésekkel.Akkor mégis mi lehet az igazság a Nibirut illet?en?A sumérok és Sitchin és tévedett?Nincs ilyen bolygó?Nem is bolygó?Nos,én erre(is)keresem a választ,de mint már említettem én hitelesnek tartom az ?si írásokat.Említhetném az Enuma Elist is…..csupán azért tettem fel a kérdést mert itt ezen az oldalon láthatólag ez a téma is adott,és talán több információt kaphatok a találkozások bolygójáról 🙂

Lehet csak engem érdekel ennyire ez a része a történetnek,remélem ebben az esetben ez nem gond?! 🙂

Bison
    Felhasználó

Gustav Klimt: Az élet fája…

-link-

lesz itt minden…végre találtam egy jól vizsgálható verziót…fogtok ott látni szemeket a ruhán piramisokat…

vérátömlesztést nyakba…

Id?vonal ágcsigákat…tekered? farku majommal is ábrázolják a Felejt?ket….

miel?tt elkezdenéd, nem kell “gonoszokat” kiáltani, a metafizikai lélek képeket mutatom.

Zöld háromszögek-fogak az ágakon, úgy néz ki 4 darab ez a szám már ismer?s..

Ott van anyánk…Born this way…furcsa fejformával piramisos tünikában.

egyébként a sólyomtermészet? lelkek a sakkban a Futók-Püspök angolul…

a sólyom keresztezve a ragcsáló (majd lent már tisztuló hüll? – korábban mi is anunnaki DNS-bó?l kaptunk mondatam sakk 8*8 =64 fekete fehér) útját csap le fent?l…ami a sakktáblán keresztbe megy az azt jelenti tud id?vonalak között mozogni…

van aki ehez meg se kell, hogy haljon…a lélek természete, hogy több id?síkban is tud létezni egyszerre…ez a majdnem Ikrek jelkép jelentése…
    Tutyika meg Mutyika, meg WTC torony ami nem volt teljesen egyforma…

Szóval az a helyzet, hogy “sajnos” ki van ez fejtve…itt is valahány percnél:

-link-

meg minden…

amikor a gyalog beér, ami kurva nehéz a tábla másik oldalára akkor magasabb tudati síkra lép…
    a solymok azonban most is ott repkednek a felejt?k felett meg majd a haláluk után is fognak velük találkozni…figyeld a farkát…

ez egy kurva jó oktató mese:

-link-

Bison
    Felhasználó

Ha jól megnézed Klim képen a Zöld Piramis újjakat amit rászorítanak a “faágra” van otrt kis piramis háromszögek…a piramisban – a zöldek között.

Tudod a sivatagi képek Irakból…a repül?terek…
    Z.S. könyve 2.rész.

vagy Judith övképen

Juliet
    Felhasználó

Zsoltnak:
    Nincs mit.
    Azért raktam be a videót, mert elhangzik benne, hogy a Nibiru itt van, csak nem látjuk. Emiatt írtam, hogy a negyvenakárhányadik perct?l lehet érdekes. Mi, 3D-s lények, a 3D-s agyunkkal sok mindent nem fogunk fel. Aki veszi az “adást”, az mást (is) lát és mást (is) hall. Én így érzem.
    Az információrobbanás korában lehet mib?l szemezgetni, aztán összerakjuk magunknak a saját igazságunkat. Így megy ez…:).

Bison
    Felhasználó

Zöld fogak
    -link-

nézd meg a Csatahajót…elég jól ábrázolja ?ket…vannak benne tanácsok is b?ven.

A hagyományos amerikai részeket, ha lehámozod mégis van még abban is jótanács…

így mondják el az elmondhatatlant.

Bizonyára kapcsolni fogsz miért nincs gyilkolásra parancsuk ha él? szervezetet azonosítanak.

Láttad már a Felejtés (2004) c. filmet.

Aki meg keresi a Nibirut nézze meg a Transformers 3-at…

Kulcslyukak – így is hívják a NASA-nál is…keresd meg.

Japán kulcslyuk forma temetkezési helyek…
    A felkel? Nap országa 30dik paralel.. Szfinx 30dik paralel…Tibet Lhasa 30 dik paralel..

Vatikán forma…az Er?d a zárnyelv…

18 majdnem 19 évente egyébként a kapu kinyílik rendszeresen…

Bison
    Felhasználó

Nibiru dimenzió kereséshez

-link-

azonban

itt az ?rhajó 5-ös sorszámú

“el?bb utóbb repülhetünk mind…”

a

3D-ik modell sem vált be.

baloghrp
    Felhasználó
    Juliet wrote

Zsoltnak:
    Nincs mit.
    Azért raktam be a videót, mert elhangzik benne, hogy a Nibiru itt van, csak nem látjuk. Emiatt írtam, hogy a negyvenakárhányadik perct?l lehet érdekes. Mi, 3D-s lények, a 3D-s agyunkkal sok mindent nem fogunk fel. Aki veszi az “adást”, az mást (is) lát és mást (is) hall. Én így érzem.
    Az információrobbanás korában lehet mib?l szemezgetni, aztán összerakjuk magunknak a saját igazságunkat. Így megy ez…:).

Igen ez logikus.
    Valahogy én is így képzelem el,úgymond még nem látható bizonyos okok miatt sem(3D).
    Én is próbálom elmagyarázni az embereknek ezt a dolgot,de többnyire kinevetnek és összeesküvés-elmélettel vádolnak,viszont a családom érti 🙂
    Mondjuk azért kicsit elgondolkodok néha,hogy milyen felfoghatatlan tulajdonképpen miért is lettünk”teremtve”végeredményben.Egy egyszer? munkás kellett és csak játszanak velünk…….ennek a játéknak lesz hamarosan vége,aztán újra indítják ?k az egészet.Uroborosz…….mennyi embernek nincs err?l tudomása……mi lesz itt…….mikor kiderül az igazság…..,pedig a Bibliai is említi ?ket nefilimek….

Bison
    Felhasználó

Nibiru 4D

-link-

-link-

-link-

felicia72
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Gustav Klimt: Az élet fája…

-link-

lesz itt minden…végre találtam egy jól vizsgálható verziót…fogtok ott látni szemeket a ruhán piramisokat…

vérátömlesztést nyakba…

Id?vonal ágcsigákat…tekered? farku majommal is ábrázolják a Felejt?ket….

miel?tt elkezdenéd, nem kell “gonoszokat” kiáltani, a metafizikai lélek képeket mutatom.

Zöld háromszögek-fogak az ágakon, úgy néz ki 4 darab ez a szám már ismer?s..

Ott van anyánk…Born this way…furcsa fejformával piramisos tünikában.

egyébként a sólyomtermészet? lelkek a sakkban a Futók-Püspök angolul…

a sólyom keresztezve a ragcsáló (majd lent már tisztuló hüll? – korábban mi is anunnaki DNS-bó?l kaptunk mondatam sakk 8*8 =64 fekete fehér) útját csap le fent?l…ami a sakktáblán keresztbe megy az azt jelenti tud id?vonalak között mozogni…

van aki ehez meg se kell, hogy haljon…a lélek természete, hogy több id?síkban is tud létezni egyszerre…ez a majdnem Ikrek jelkép jelentése…
    Tutyika meg Mutyika, meg WTC torony ami nem volt teljesen egyforma…

Szóval az a helyzet, hogy “sajnos” ki van ez fejtve…itt is valahány percnél:

-link-

meg minden…

amikor a gyalog beér, ami kurva nehéz a tábla másik oldalára akkor magasabb tudati síkra lép…
    a solymok azonban most is ott repkednek a felejt?k felett meg majd a haláluk után is fognak velük találkozni…figyeld a farkát…

ez egy kurva jó oktató mese:

-link-

gondolom aki felejt? szerepet játszani jött ide-mint a nagy többség,abból a büdös életbe nem lesz oroszlán nem?meg mit?l leszek oroszlán?hogy a hosszu kést az anunnakiba vágom mikor idejön?a sógorom azt mondta,hogyha bejön a házba egy anunnaki,akkor ? kinyírja,utána meg kitömi és pénzért mutogatja 😀

Bison
    Felhasználó

harcolni most is lehet, nem kell hozzá nuki…

remélem csak poénból egyszer?síted amit írok…nincs id?m minden ismét bemásolni

az oroszlán felismeri, hogy már nem birkabárány…rabul lehet ejteni, de tudja, hogy rabságban van, küzd ellene, keresi útját…

ha meg majd eljön az ideje nem fél a haláltól mert biztos belül abban, hogy van folytatás…így meg emlékezni fog el?z? életeire…

meg nem kell mindenkinek oroszlánnak lennie…ha nem piszkos a bundája akkor a fehér bárányok is átléphetnek majd ha nem fosnak be félelmükben és lesz hitük akár az utolsó pillanatban…

a fekete bárányoknak meg rikoltozó majmoknak game over again and again…

Bison
    Felhasználó

ezért nincs értelme szavakban írnom ezt az egészet…

linkekb?l és képekb?l neked kell
    rájönnöd…meggy?z?dnöd

a saját utadról – útjaidra…

lehettek gyerekkori emlékek korábbi (vagy párhuzamos lelki) életeidr?l…vagy akár most is

fekete báránysors
    5:52
    -link-

Godot ra várva
    kéz-Euler (Nava)
    -link-

A Nincs Godot ra várva II.

-link-

Anunnaki people…eltér? DNS
    ennyi…

Bison
    Felhasználó

egyik munkatársam múltkor említette akinek lövése nincs err?l az egészr?l, hogy ? szerinte japán volt el?z? életében, imádja azt a kulturát, tele van a lakása japán tárgyakkal.

Nem akartam neki mondani, hogy úgy is néz ki – ez mondjuk esetenként számíthat de nem mindig és nem léyneges – és olyan egyébként is a viselkedése mint egy samuraii annyi különbséggel, hogy most magas…kemény az embereivel de nagyon jó vezet?, szeretik is ezért.

ezzel csak azt akartam mondani, hogy sok-sok oroszlán van aki nem tudja, hogy ? az…

én csak annyit akartam elmondani, hogy ott vannak a jelek a címerekben, hintókon..

Metro GoldwYn MaYer – Arts Gratia Artist
    -link-

-link-

50 bejegyzés megtekintése - 1,351-1,400 / 2,582

‘Krónikák egy másik világból’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.