Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból

50 bejegyzés megtekintése - 1,401-1,450 / 2,582
  • Szerző
    Bejegyzés
    baloghrp
    Felhasználó
    PakalZ wrote

harcolni most is lehet, nem kell hozzá nuki…

remélem csak poénból egyszer?síted amit írok…nincs id?m minden ismét bemásolni

az oroszlán felismeri, hogy már nem birkabárány…rabul lehet ejteni, de tudja, hogy rabságban van, küzd ellene, keresi útját…

ha meg majd eljön az ideje nem fél a haláltól mert biztos belül abban, hogy van folytatás…így meg emlékezni fog el?z? életeire…

meg nem kell mindenkinek oroszlánnak lennie…ha nem piszkos a bundája akkor a fehér bárányok is átléphetnek majd ha nem fosnak be félelmükben és lesz hitük akár az utolsó pillanatban…

a fekete bárányoknak meg rikoltozó majmoknak game over again and again…

Sajnos én úgy gondolom,hogy rengeteg”fekete bárány és rikoltozó majom”lesz…..lehet jómagam is ebbe a körbe tartozom majd….ezek szerint a nagy háború amit elterveztek elmarad?!Mert az id? fogy.

Elenoura
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Zöld fogak
    -link-

nézd meg a Csatahajót…elég jól ábrázolja ?ket…vannak benne tanácsok is b?ven.

A hagyományos amerikai részeket, ha lehámozod mégis van még abban is jótanács…

így mondják el az elmondhatatlant.

Bizonyára kapcsolni fogsz miért nincs gyilkolásra parancsuk ha él? szervezetet azonosítanak.

Láttad már a Felejtés (2004) c. filmet.

Aki meg keresi a Nibirut nézze meg a Transformers 3-at…

Kulcslyukak – így is hívják a NASA-nál is…keresd meg.

Japán kulcslyuk forma temetkezési helyek…
    A felkel? Nap országa 30dik paralel.. Szfinx 30dik paralel…Tibet Lhasa 30 dik paralel..

Vatikán forma…az Er?d a zárnyelv…

18 majdnem 19 évente egyébként a kapu kinyílik rendszeresen…

Láttam a Csatahajót!
    Habár nincsen rombolóm,de azt láttam hogy egy kalapáccsal is meglehet feszíteni a páncélt.
    Tanácsok szempontjából a Buttle Los Angeles is hasznos.

Bison
    Felhasználó

Nekem ilyen van a hátizsákomban:

-link-

falat is lehet vele, nyitni, meg ajtót, ablakot.

Elenoura
    Felhasználó
    PakalZ wrote

-link-

Köszi az ötletet.
    Váltóruhás hátizsákom már van,mert ha kereket kell cserélnem, ha nukit kell kergetnem, miniszoknyában nem fog menni,de akartam már valami eszközt is.

baloghrp
    Felhasználó

Elmarad?!

-link-

felicia72
    Felhasználó

mi is most néztük meg a csatahajót..
    két dologra jöttem rá
    az egyik a chemtrail permetezést azért csinálják mert zavarja ?ket a nap
    a másik:
    mikor ott fekszik a földön a nuki és leveszik a sisakját,aztán elkapja Hopper fejét-akkor Hopper belelát a fejébe és lefut egy kis film amikor fekete fehérbe mutatják a föld pusztulását ahogyan bombázzák
    hello evribádi 😀

baloghrp
    Felhasználó

Abban is valamiért biztos vagyok,hogy a hamarosan bemutatásra kerül? Prometheus is”róluk”szól összességében.
    Az óriások akik génmanipulátorok….
    Legújabb el?zetes aki esetleg még nem látta:

-link-

Elenoura
    Felhasználó

Marslakó a mostohám
    1:17:28
    -link-
    a lényeg elhangzik 117-119

amazon
    Felhasználó

Csatahajó c. film:

-link-

Chupacabrák – földönkívüli kapcsolat

-link-

amazon
    Felhasználó

Dan Aykroyd: Unplugged on Ufos

-link-

amazon
    Felhasználó

Tegnapi 2012.05.05.-ki árvíz-r?l…
    -link-

-link-

felicia72
    Felhasználó

a BRICS országok felett miért nem permeteznek?

jag
    Felhasználó
    amazon wrote

Csatahajó c. film:

-link-

Chupacabrák – földönkívüli kapcsolat

-link-

Nagyon szépen köszönjük 🙂

amazon
    Felhasználó

Szolgálatodra !… 😛

zplus
    Felhasználó

tudom, ez nem a ki mit hallgat rovat,de egy kis hangolás..

-link-
    -link-
    -link-
    Fák is üzennek,jönnének, csak ?ket fogja a Föld.. megyek futni.. szörny? a kondicióm..

-link-

mennénk már?
    -link-

TigRea
    Felhasználó

Egy nem túl hosszú mindössze 35 perces film, ami behelyettesítve az önmagunk bens? “kupaktanácsával”, elgondolkodtathat és sokat segíthet ráébredni a felismerésekre.

A KUPAKTANÁCS
    -link-

Bison
    Felhasználó
    Bison
    Felhasználó

-link-

-link-

a telefonvezetékek “id?vonalak” mint az életfán az ágak…

Elenoura
    Felhasználó

Most játszottam végig az Assassin Creed 2 c. játékot.
    Lényege,hogy az elméd segítségével visszavisznek az id?ben(XIV-XV század,Olaszország),tehát olyan mintha álmodnál és meg kell fejtened a templomosok titkát,Leonardo Da Vinci is a segítségedre van.
    Ez a story vége:
    -link-
    kapcsold be a feliratot akkor látod magyarul.
    ez a helyszín teljesen véletlenül a Vatikánban van.

Bison
    Felhasználó

Aki nem hinné el, hogy ezek a játékok is (meg a templom faragások) egy másik metafizikai világban készülnek (mint a reklámok), és a programozók agya egy antenna ( a sakk mint szimbólum) az nézze meg ezt a részt szintén:

ASSASSINS CREED
    -link-

miért használja, Dante, Dali, Lovasi, Boticelli és még sok ezer író, költ?, zenész , grafikus ugyanazokat “evilági” szimbólumokat? amikor egy oercet sem töltöttek együtt egy söröz?ben.

Egyeztették, hogy akkor mostantól a középen vágott alma az valami “lélekemel? esemény”…a magpentagram meg valami 5-ös?

-link-

és ha eld?l majd az oszlop?
    -link-

Újjképletek:
    -link-

Bison
    Felhasználó

meg elolvashatjátok az összes agybefolyásoló 800 km hosszú írást is abból nem érteszsz meg semmit

A metafizikai világ így kommunikál velünk…kezdetek óta…a jó és gonosz is.

“A lélek képekben lát.”
    Arisztotelész

Amíg ezt a mondatot nem érted meg, feleslegesen hisztériázol. Inkább azt figyeld mit közölnek.

Az MK Ultra meg Phoneix program nem ugyanaz amit itt olvasol.

zplus
    Felhasználó
    TigRea wrote

Egy nem túl hosszú mindössze 35 perces film, ami behelyettesítve az önmagunk bens? “kupaktanácsával”, elgondolkodtathat és sokat segíthet ráébredni a felismerésekre.

A KUPAKTANÁCS
    -link-

bethesda.. softworks.. nem tudom,van-e köze hozzá, a neve u.a.-Elder scrolls,Skyrim,Prey,Fallout..

zplus
    Felhasználó
    PakalZ wrote

meg elolvashatjátok az összes agybefolyásoló 800 km hosszú írást is abból nem érteszsz meg semmit

“A lélek képekben lát.”
    Arisztotelész

Amíg ezt a mondatot nem érted meg, feleslegesen hisztériázol. Inkább azt figyeld mit közölnek.

nagyon sok oldal (honlap,szerz?,etc.) félremagyarázza a szimbólumokat, és mindenhol a Gonoszt (meg zsidókat) látnak.. legtöbbször nem is próbálom már megfejteni a szimbólumokat, egyszer?en csak átengedem most már magamon-mint egy sz?r?n-és ami lecsapódik az.. jó.. 😀

legnagyobb melléfogásaim-ne itélkezz..- Lady Gaga és az az ufóképeket röptet? DJ.. azt hiszem Tiesto..
    (szerintem irj róluk, mire figyeljünk.. tudom,mindenre-mert a részletekben lakozik..)

TigRea
    Felhasználó

PakalZ írta…
    bethesda.. softworks.. nem tudom,van-e köze hozzá, a neve u.a.-Elder scrolls,Skyrim,Prey,Fallout..

Nem tudom és nem hinném, közben ezt találtam infóként:
    -link-
    De a felekezeti, vagy egyéb más hovatartozása sem fontos számomra, kizárólag csak a mondanivalója, s a benne felvázolt útirány.

Bison
    Felhasználó

a hisztéria szót nem sértésnek szánom.

Egy érzelmi állapot mely ugyan ösztönös, hiszen érezzük, hogy az az 1 szem gáz ott a dolláron…de ha hirtelen killuminati meg rohadékok c. tombolás kíséri meg gonoszosdi eltaposom érzés akkor belevakul az ember és nem gondolkodik…

azt gondolom sokan sok festményt néztetek már és más szemmel figyelitek a köztéri szobrokat is…

szerintem ma elmenni egy m?vészeti kiállításra ennyi érdekl?désel mint ami most bennetek van…fényéveket utazhattok el?re…hátra az id?folyamon…

láttátok a Csatahajóban a Delta háromszögeket a radaron?

Az emberi lélek képességei határtalanok…szó szerint…emlékezik…több helyen tud lenni egyszerre, akár felismeri a volt szerelmét

ALMA spanyol szó…

a lélek képekben lát…mostmár tiétek is…
    ez a vizsgálódás el?hozza a memóriaképeket filmekb?l mesékb?l, versszövegeket, dalszöveteket a múltból…

ez már NZT hatás…Limitless állapot pirula nélkül…

egy id? után azt veszitek majd észre, hogy átfogóan értitek értitek a mexikói UFO m?sor vezet?jét, pedig nem is tudtok spanyolul….

így tanulnak nyelveket az emlékez? lelkek, nem rágörcsölnek a szavakra, hanem könnyedén utaznak a hangok és képek folyamán…

meg nem kishitüek magukban…

az ego szó is nagyon félre van értve.

Az kékdelfin és a piros-reptilian-saurian csapat nagy titka a kimért nyugalom és elemz? képesség nehéz, széls?séges helyzetekben.

Így távoznak akkor is amikor menni kell. Persze ez sem igaz minde-gyikra…némelyik elveszíti a “farkát” amit ügye újra növeszt:)

Bison
    Felhasználó

Egy jótanács…FONTOS
    -link-

Juliet
    Felhasználó
    zplus wrote

PakalZ wrote

“A lélek képekben lát.”
    Arisztotelész

nagyon sok oldal (honlap,szerz?,etc.) félremagyarázza a szimbólumokat, és mindenhol a Gonoszt (meg zsidókat) látnak.. legtöbbször nem is próbálom már megfejteni a szimbólumokat, egyszer?en csak átengedem most már magamon-mint egy sz?r?n-és ami lecsapódik az.. jó.. 😀

legnagyobb melléfogásaim-ne itélkezz..- Lady Gaga és az az ufóképeket röptet? DJ.. azt hiszem Tiesto..
    (szerintem irj róluk, mire figyeljünk.. tudom,mindenre-mert a részletekben lakozik..)

zplus: ugyanígy érzek én is. A zenelejátszóm tele van azokkal a számokkal, amiket itt berakosgattok. Én is el szoktam bizonytalanodni, amikor egyik másik kedvenc el?adómról olvasom, hogy alkoholisták, szétdrogozzák az agyukat, sátánisták stb. De már engem sem érdekel, ahogy írtad, átengedem magam a zenének.
    A versekkel, regényekkel is hasonló a helyzet. Gimiben azért nem szerettem az irodalmat, mert megmondták, hogy egy-egy verssel mit is akart kifejezni a költ?. Sokszor teljesen másként értelmeztem az egészet, mint ahogy az elemzés szólt.

Bison
    Felhasználó

Johnnie Walker

-link-

Hirtelen mint mindig, jött egy villanás egy filmb?l
    1:12:10-t?l a hidegvérhez és a stílushoz…
    -link-
    az is fontos, hogy legyen stílusotok…mert van.

mások életére esküszöm, hogy els?re ide kattentottam:
    1:44:22-t?l…nézd a törtet? tank számát..ez is jelkép…

nincsenek véletlenek…

ez a három szám jön nekem hosszú évek óta azonnal: 117_811_911 (117_118_119)
    ma már tudom miért.

A Csatahajóban direkt rámennek a 911 es felfordult rend?rautóra a II6 os számra…hogy tudd…

Novemberig még sok csomagot kell leadnod.

-link-

Bison
    Felhasználó

láttad a hurkokban men? autókat (Erszébet híd hurok-ne hidd el)…reinkarnáció again and again.. és a hurkot a víz felett?

-link-

amazon
    Felhasználó

TAIKI…..Játék….?!

-link-

Skyta Pap Miklós- A Taiki harcm?vészet mágiája

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

az Oroszlán, a Leporad és a Tigris saját utat jár, a nehezebbet, (felfedez?t és nem a mások seggében a körforgalomban…Lánchíd után az alagút el?tt)

-link-
    -link-

és ha most azt hiszed én diktálni akarok…tévedsz.

-link-

azt csinálsz amit akarsz
    vagy azt csinálnak veled amit akarnak

Elenoura
    Felhasználó
    PakalZ wrote

az Oroszlán, a Leporad és a Tigris saját utat jár, a nehezebbet, (felfedez?t és nem a mások seggében a körforgalomban…Lánchíd után az alagút el?tt)

-link-
    -link-

és ha most azt hiszed én diktálni akarok…tévedsz.

-link-

azt csinálsz amit akarsz
    vagy azt csinálnak veled amit akarnak

Jól látom, hogy a cyborg egyik szeme barna a másik zöld?

Elenoura
    Felhasználó

bizonyára van aki nálam jobban ismeri ezt a karaktert.

-link-
    nekem nyúzott gyíknak t?nik.

Bison
    Felhasználó

EVO LUC IO
    -link-

Bison
    Felhasználó
    Elenoura wrote

bizonyára van aki nálam jobban ismeri ezt a karaktert.

-link-
    nekem nyúzott gyíknak t?nik.

“Fantômas was created in 1911 and appeared in a total of 32 volumes written by the two collaborators, then a subsequent 11 volumes written by Allain alone after Souvestre’s death.”

mint a foci 32 panel:
    20+12 megyünk a Csendes óceánhoz?
    …ott hamar túllesznek rajta…

Jáva egy nagyon jó hely!

Bison
    Felhasználó

azt ki mondta , hogy a te lelked is képes rá?
    Két helyen való létezésre és az átlépésre.

Majom. Nem MÉZ te sehova…

-link-

itt fogsz szart enni (Apocalypto) meg lapátolni Bombay utcáin…

Kígyós utca…

faszfejeknek.

Bison
    Felhasználó

“Flying triangle formations”

nektek már ismer?s.

Novák László:
    Ezt az embert egyszer elvitték a feleségével együtt…
    most az Ausztrál UFO Szövetség elnöke…magyar egyébként.

A felesége egyik újjába egy ismeretlen írást helyeztek el…

Meglehet?sen nagy trauma érte ?ket és akkor finoman fejeztem ki magamat.

Azóta azért tud lefilmezni ?ket mert el?tte jelet kap – “megérzést” , hogy kimenjen és utána mindig megjelennek.

-link-

Amíg Budapesten voltak pár hetet 3 alkalommal tudta ?ket lefilmezni.
    Azt mondjuk nem tudja, hogy ezek nukik.

Lundun
    -link-

Elenoura
    Felhasználó

Madonna a pápának ajánlotta Like a Virgin cím? számát

-link-
    -link-

i.am.that.i.am
    Felhasználó
    PakalZ wrote

-link-

Szerencsére, más is kilóg ám a hátizsákodból PakalZ !!!
    Valami, ami nem els?sorban a testet képes oltalmazni.
    Külön érdemed, hogy erre (is) felhívod a figyelmet…

-link-

🙂

Fatima
    Felhasználó
    amazon wrote

TAIKI…..Játék….?!

-link-

Skyta Pap Miklós- A Taiki harcm?vészet mágiája

-link-

-link-

Bocs , de Rodolfo csak egy volt .

Bison
    Felhasználó

Az a helyzet, hogy a Nyúl Gödre még ennél is mélyebb.

Bármelyik status-ban egyébként elegend? lenne
    i.am.that.i.am fenti képe.

Az lesz a legnehezebb amikor végre valahára mi er?sek leszünk és majd látjuk magunk körül a “gyengéket”.

Sokan papok lesztek majd, illetve bárkib?l lehet pap és lesz is. Majd meglátjátok.

Készüljetek fel a legrosszabbra és reméljétek a legjobbat, a Hazatérést.

beteszek két linket.

Ezekhez a helyekhez emberáldozati gyilkosságok kapcsolódnak nagy id?eltéréssel.

A dolog azért nehéz, mert a kicsit is vizsgálódó ember fiygelme és indulata azonnal egy felekezet, nép és egy vallás ellen irányúl.

De már mondtam ez a legnagyobb, legravaszabb csapda. Nem emberi faj a fajon belül, ennyi és ?k is szánalmasak. Minden népben ott vannak.

nagyítóval kell:

-link-

Már említettem, hogy a semmib?l hirtelen jött latin és angol nyelv nem emberi alkotás eredménye…szilárd gematria rendszert alkot más titkos kódnyelvekkel amit nem csak itt a Földön használnak.

Az a helyzet, hogy az országunk angol nyelven mást is jelent.

A betük jelentésének nagy részét korábban már elmondtam.

H-U-N-G-R-Y

ezek a legfontosabb jelek, ráadásul egyetlen országnév, ami “H”-létra betüvel kezd?dik és az összes kulcsjel benne van.

nem véletlenül kaptuk az “átkot” meg a folyamatos ütleget…

a nyelvünk egy kulcsrendszer.

Kössétek fel a gatyát és er?södjetek lélekben.

A hazai lelépett meg nem lelépett elitre nem számíthattok…a legsúlyosabb b?nt követik el embertársaik ellen.

De ne gondoljatok rájuk gy?lölettel.

Buták, ostobák és szarrágó hétszilvafás majomseggek.

Nagyon rá fognak fizetni, inkább sajnálni lehet ?ket.

“H”

-link-

van más jel is a térképünkön ehez kapcsolódva…de azt majd talán máskor…

felicia72
    Felhasználó

-link-
    vettem egyet a fürd?szobába,hogy szokassam magam a látványhoz,nem vicc tényleg 😀

Bison
    Felhasználó

119-119 mérföld a Budapest 0 km k?t?l:

-link-

a körmendi kislánynak egy csepp vére sem maradt a helyszínen, egyszer?en nem volt nyoma sehol.

Sakhtar – Sakhter – Sakk tér

Fatima
    Felhasználó

Gy?lölet nélkül .

-link-

Bison
    Felhasználó

Igen, nagyon fontos tudni, hogy ezt más népek b?rköntösében is elkövetik Indiában, Amerikában, Dél-Amerikában…cserébe valóban jön a nyeremény a t?zsdén és a kiemelt boldogulás…hiszen látjátok mire képes a Mátrix irányítója.

Ezért fontos, hogy nem szabad népeket emlegetni mert az irántuk táplált el?ítélet gy?lölet oylan csapdába ejt amib?l kés?bb a halálod után sem tudsz kimászni.

Bison
    Felhasználó

nézd meg a PI c. filmet..hiába van benne a nép meg a felekezet érteni fogod, hogy nem róluk van szó.

Az iráni vérszök?kutakat se feledd amikr?l már írtam.

Bison
    Felhasználó

…t?zsde…ha már láttad a jöv? id?vonalát akkor…

Bison
    Felhasználó

így lehet elvenni a majmok pénzét, néha meg szórni nekik internetes kártyán, had zabálják a banánt így a végén…

ma már többen keresnek internetes pókeren mint munkával…szerencsétlenek nem is gondolkodnak bele mi az az elektronikus számlapénz…

storm
    Felhasználó

Sziasztok!

PakalZ említed hogy röviddel a “nagy bada bum” el?tt érkeznek az aranyért stb. Ha már róluk nem írsz részletesbben, legalább a “bada bum” -ról lehet tudni hogy miben nyilvánul meg? Pólusváltás esetleg? Valamiféle ütközés? köszi a választ el?re is..

Szpacsek
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Az a helyzet, hogy a Nyúl Gödre még ennél is mélyebb.

Bármelyik status-ban egyébként elegend? lenne
    i.am.that.i.am fenti képe.

Az lesz a legnehezebb amikor végre valahára mi er?sek leszünk és majd látjuk magunk körül a “gyengéket”.

Sokan papok lesztek majd, illetve bárkib?l lehet pap és lesz is. Majd meglátjátok.

Készüljetek fel a legrosszabbra és reméljétek a legjobbat, a Hazatérést.

beteszek két linket.

Ezekhez a helyekhez emberáldozati gyilkosságok kapcsolódnak nagy id?eltéréssel.

A dolog azért nehéz, mert a kicsit is vizsgálódó ember fiygelme és indulata azonnal egy felekezet, nép és egy vallás ellen irányúl.

De már mondtam ez a legnagyobb, legravaszabb csapda. Nem emberi faj a fajon belül, ennyi és ?k is szánalmasak. Minden népben ott vannak.

nagyítóval kell:

-link-

Már említettem, hogy a semmib?l hirtelen jött latin és angol nyelv nem emberi alkotás eredménye…szilárd gematria rendszert alkot más titkos kódnyelvekkel amit nem csak itt a Földön használnak.

Az a helyzet, hogy az országunk angol nyelven mást is jelent.

A betük jelentésének nagy részét korábban már elmondtam.

H-U-N-G-R-Y

ezek a legfontosabb jelek, ráadásul egyetlen országnév, ami “H”-létra betüvel kezd?dik és az összes kulcsjel benne van.

nem véletlenül kaptuk az “átkot” meg a folyamatos ütleget…

a nyelvünk egy kulcsrendszer.

Kössétek fel a gatyát és er?södjetek lélekben.

A hazai lelépett meg nem lelépett elitre nem számíthattok…a legsúlyosabb b?nt követik el embertársaik ellen.

De ne gondoljatok rájuk gy?lölettel.

Buták, ostobák és szarrágó hétszilvafás majomseggek.

Nagyon rá fognak fizetni, inkább sajnálni lehet ?ket.

“H”

-link-

van más jel is a térképünkön ehez kapcsolódva…de azt majd talán máskor…

Igaz! Igaz, hogy “sokan papok lesztek majd”, szóval amit írsz PakalZ!
    Én már régóta érzem úgy néha magamat, mint hogyha pap volnék … Pedig, csak egy átlagos ember vagyok… Szóval, mindenkib?l lehet itt pap, ahogy mondod! Igaz!

(Pedig, azt mondanom se kell, ugye?, hogy én hivatalosan nem vagyok pap! Bár egyszer, még vagy 8 éve, bementem a Központi Antikváriumba, és az eladón? mikor meglátott azt mondta “Dicsértessék a Jézus Krisztus”…) 🙂 😀 🙂

Én ráéreztem csak egyszer?en arra — de már régen! — hogy ezzel az “U.F.O.-s témával”, ezzel érdemes lesz foglalkozni a közeljöv?ben … Tehát most …..

Gondolok itt most a Természetfölötti jelenségekre, és, “Amire nincs magyarázat”… (egy jó könyvnek a címe is ez volt 1990-ben.)
    Mindenkinek ajánlom ezt: Természetfölötti Jelenségek Atlasza. (Egy színes, nagy könyv 1991-b?l.)

50 bejegyzés megtekintése - 1,401-1,450 / 2,582

‘Krónikák egy másik világból’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.