Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból

50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 2,582
  • Szerző
    Bejegyzés
    Hegel
    Felhasználó

PakalZ !
    Irod valahol csak feljegyz? angyalok vannak, nincsenek örangyalok!

Nos tapasztalatról irok DE IGENIS VANNAK ÖRANGYALOK! éreztem ahogy eltolt a hátamon volt a tenyere és irányitott el a helyr?l ahová egy postásautó fordult fel..pedig nekem pont ott kellett volna a villamosra f?lszállni az 5 éves gyerekkel…aztán szintén 2006 tüzijátékra készültem kirittyentve menni csinosan és a félutón a megálló felé szintén éreztem ahogy valaki megfordit mint egy mozdonyt a forgótányéron és haza..otthon jöttem rá mikor a tv-ben láttam a vihart aminek 5 halálos áldozata is volt….nos mindkett? eseménynél senki nem volt a közelemben egy lélek sem azaz csak lélek és éreztem a irányitást ahogy teljesen ésszerütlen helyzettel ha átgondoljuk fizikailag eltanácsoltak a ttól az uttól ahova terveztem menni!
    Egésznap vartam hogy csini legyek és hazajövök még a buszhoz vezet? utón….

Én megszoktam köszönni nekik a velem való törödésüket nehéz lehet vigyázni rám mert….szoval ?????

Én tudom hogy vannak örz?véd? angyalaink is.

Igaz én viszont a munkámból kifolyólag vigyázok mások vagyonára és testi épségére….hááát?

miczo
    Felhasználó
    Hegel wrote

Amazon!

A dali kép:”Dali képén az abroszon a 2 aranycsík, az arany középút, kettét?rt kenyér-> az anyagi világ kettéválik, lesz aki visszamegy egy másik térdimenzióba “

Nekem inkább azt mondja a szív a dimenziókapu, ugyanis a Jézust megjelenit? fitalember szivéhez vezet a csónak amivel átlehet kelni!

A SZÍV!

Nekem is ez jött át arról a Dali képröl:
    A jobbkéz három ujja egymásra merölegesen, mint a 3D-s tér irányai, merölegesen. A bal kézzel a szívre mutat, de értsd meg hogy miért a középsö és gyürüs ujjal! Hüvelykujj = egó, mutatóujj = akarat, …. ezekkel nem jutsz át. A kapu a szív jobb felsö pitvarában van és akkora mint egy atom. (A szoros kapu.)

Fatima
    Felhasználó

Csatlakozom Hegelhez !
    2011. nyara , Szentkút . Zarándokhely , esetenként több tízezer ember gy?lik itt össze . A mise a szabadtéren volt , ekkor csak néhány ezren gy?ltek össze . Nem szeretem ezeket a szertartásokat , ebb?l kifolyólag néhány 10 m-rel arrébb magamban imádkoztam . Az ima azonban , amit ez a néhány ezer ember imádkozott oly er?vel bírt , hogy egyszer?en képtelen voltam a magam imádságára figyelni , magával ragadott . Ekkor egy szárnyas, kopasz test? lény kinyitotta hátam mint egy szekrényt(határozottan angyal) , és elkezdett kirámolni bel?lem . Az volt számomra a meglep? , hogy mindezt nyitott szemmel láttam . Bármerre néztem láttam ?t és azt , hogy pakol csak pakol . Azóta velem van , határozottan érzem a jelenlétét , békével és jóérzéssel tölt el . Ki ? , ha nem az ?rangyalom ?

Hegel
    Felhasználó

Miczó nem tudtam miért csak éreztem ez a helyes.
    A talin is volt a kép emlitve és az is hogy a ladiknak nincs kikötési helye a másik parton..hát nem is odakell hanem a sziv jobbpitvarába.

Sokat agyaltam ezen a képen, néztem a ujjakat nemtudtam a hüvelyk ujj és a mutató ujj szimbólikáját igy….akkor ezért volt nekem fura akárhogy igazgattam a magam kezét igy….

Köszi!

Hegel
    Felhasználó

Kobórangyal mit pakolászott ott bel?led? Csak nem egy boltocska van bennedd? 🙂

Idén húsvétvasárnap pPilisszántóra megyünk Mária misére.
    Igaz szombaton kezd?dik de Hegelt nem hagyhatom 24h magára .(valakinek kikell vinni és én vagyok a Walaki. 😀

mckenzies
    Felhasználó

Csak erdekesseg keppen, a heten vesszuk at egy ceg informatikai reszleget, es ma kaptuk meg az eddigi admin jelszot, ami a kovetkezo: Zion1911. Nem mondom, hogy nem lepodtem meg.

amazon
    Felhasználó

jujjjj!…. :P)

Fatima
    Felhasználó

Hegel !
    Fogalmam sincs mit pakolászott . Talán a gondokból néhányat . Az utóbbi 1,5 évben annyi megoldásra váró feladatom volt , hogy már észre sem veszem , ha egyet-egyet leakasztanak a vállamról . Azt hiszem azoktól szabadított meg , melyek egyértelm?en a nem rám vártak .

Bison
    Felhasználó
    Hegel wrote

PakalZ !
    Irod valahol csak feljegyz? angyalok vannak, nincsenek örangyalok!

Nos tapasztalatról irok DE IGENIS VANNAK ÖRANGYALOK! éreztem ahogy eltolt a hátamon volt a tenyere és irányitott el a helyr?l ahová egy postásautó fordult fel..pedig nekem pont ott kellett volna a villamosra f?lszállni az 5 éves gyerekkel…aztán szintén 2006 tüzijátékra készültem kirittyentve menni csinosan és a félutón a megálló felé szintén éreztem ahogy valaki megfordit mint egy mozdonyt a forgótányéron és haza..otthon jöttem rá mikor a tv-ben láttam a vihart aminek 5 halálos áldozata is volt….nos mindkett? eseménynél senki nem volt a közelemben egy lélek sem azaz csak lélek és éreztem a irányitást ahogy teljesen ésszerütlen helyzettel ha átgondoljuk fizikailag eltanácsoltak a ttól az uttól ahova terveztem menni!
    Egésznap vartam hogy csini legyek és hazajövök még a buszhoz vezet? utón….

Én megszoktam köszönni nekik a velem való törödésüket nehéz lehet vigyázni rám mert….szoval ?????

Én tudom hogy vannak örz?véd? angyalaink is.

Igaz én viszont a munkámból kifolyólag vigyázok mások vagyonára és testi épségére….hááát?

egy szóval sem írtam azt, hogy “csak”

pontosan ezért nem fogok saját gondolatok írni, illetve nem szabad, mert nem vagyok hajlandó kilométeres levelezgetésekbe fogni , mert vagy rosszul fogalmazok, vagy nem figyelsz a mondatomra…

a mérlegelésnél Jegyz? angyal lesz és nem véd?…ezt a Koránból idéztem, mert máshol a Koránban félre van fordítva…Dante Isteni sz. festményen ott ül a Kapuban…mész, maradsz… One time person.

Mindenkinek javaslom a szimbólum rendszer használatát és a felfedezések ilyenfajta közlését, mert tisztább egy festmény vagy egy vers szöveg, mint kinemfejtett gondolatok félreértése vagy a felel?tlenség amit én tettem pl. amikor beazonosítható személyekr?l és helyekr?l írtam, amiért megkaptam a magamét nemrég, jogosan.

egy szóval sem írtam, hogy nincsenek véd? angyalok és akkor mostantól ZERO saját vélemény a részemr?l.

De érted, nem miattad, csak a példa kedvéért.

4D és 5D világot nem lehet 2D és 3D-s gondolatokkal megfogalmazni, ez teljes képtelenség, akkor mindig marad a ..de az ellenben, a továbbá, mivan akkor ha, azonban, mellesleg, talán …szerintem stb…

helyette ott van az összes dal, vers és koncert, festmény ami mind egyr?l beszél, szól hozzunk…mutassuk meg egymásnak ezeket meg azoknak akiket érdekel.

Egyébként meg ezen weboldakon már 12 helyen olvastam a következ? mondatot:

“beleolvastam 1x és az a véleményem, hogy”
    ez a kedvencem…
    tehát mostantól linkek , számok, versek és filmek…only.
    oszt mindenki emésztheti ahogy akarja.
    Ha akarja, kiokádja.

Elenoura
    Felhasználó

felhasználó által törölve

Bison
    Felhasználó

MMXII

PostFach…Levelet kaptam HEJ!
    -link-

MMXII Schwarz In Schwarz
    Novemberi és Decemberi számok…
    -link-

Bison
    Felhasználó

Enterprise – Vállalkozás
    “Big E”

IránY – Irán
    az utoló Vállalkozása (nem én mondom):
    -link-

NYSE a US Navy becsengette
    -link-

CV-65
    “USS Enterprise wiki”
    enter gugli
    magyarul..adatok és kép

a “BigE” szép vagy csúnya n?t jelent?

Bison
    Felhasználó

MMXII Muzik

-link-
    -link-
    -link-

Bison
    Felhasználó

Hokusa(i) Samura(i):
    “The Great Wave Off Kanagawa”
    -link-

-link-

2001.09.11
    2011.03.10.
    ————-
    (2)012.12.21.

miel?tt belekötnél a 03.11-10…forog a Föld…

Elenoura
    Felhasználó

Bison
    Felhasználó

1119_2119_3119

2119: Arany középút
    2-es (középs?) ajtó:
    Nagy utazás (Koltai) video youtube
    The Box – A doboz
    Faun labirintusa – a Szitaköt? mutatja a középs? ajtót (hiába) utána édes a sz?l?
    Dali: Utolsó vacsora (JézusMária keze)

3119:
    3. Kapu
    WTC 93 as dátum + 3119 nap = WTC 2001 dátum

WTC 2001 détum + 3119 nap = Moszkvai metro robbantás dátuma

Moszkvai metro robbantás + 999 nap = 2012.12.21

“A titkos játékos” c. festmény…

tudom, tudom a szabad akarat.

1119 és ezt már nem is írom le…

Elenoura
    Felhasználó

Elenoura
    Felhasználó

Bison
    Felhasználó

Illés – Élünk és Meghalunk

-link-

Valahol egy nagy folyó soha nem hajózható.
    A vizébe mártott test súlyából nem veszt
    és lesüllyed minden hajó.

Valahol egy kis virág mosolyog, ha újra lát.
    Leszakít, ha megtalál és díszcserépbe
    tesz, hogy díszítse otthonát.

Valahol egy iskola nem is olyan nagy csoda,
    Belejár a kisgyerekbe, nem a gyerek
    jár bele az iskolába.

Élünk és meghalunk, hát kívánj szép álmokat,
    Élünk és meghalunk, hát kívánj szép álmokat.

Valahol egy karosszék kicsit öreg, de még szép.
    Alig-alig várja már, hogy átölelje
    régen látott kedvesét.

Valahol egy sírhalom leszegényedett nagyon.
    Szomorúan arra gondol, hány embernek
    adott otthont fiatalon.

Élünk és meghalunk, hát kívánj szép álmokat,
    Élünk és meghalunk, hát kívánj szép álmokat.

Bison
    Felhasználó

Illés – Ne gondold

-link-

1. Ne gondold, ó ne, hogy tied a világ,
    Nem fog mindig a szerencse könyörögni hozzád
    És ha még most tied a szó,
    Ne hidd, hogy így marad örökre,
    Ajánlom, t?njél el a színr?l sietve.

2. Ne hidd azt, ó, ne, hogy letagadhatod,
    Mások dolgoznak helyetted, míg szerepedet játszod.
    Egész más most ez a világ,
    Jobb lesz, ha végre már megérted,
    Az id? lassan, lassan eljár feletted.

Bison
    Felhasználó

BBC Dr. Who (2005) Rose

ebben a részben terroristák felrobbantanak egy buszt Londonban…
    -link-

és mi történik 7/7-én és 1977-ben?:
    -link-.

Dr Who örület:
    -link-
    logo:
    -link-

szarkofag
    Felhasználó

Nincs idö mogyorozni
    -link-

Bison
    Felhasználó

Filmajánló (ASAP):

A leleményes HUGO
    -link-
    -link-

Borító:

9dik II és 5dik “D”:
    -link-

Bison
    Felhasználó
    szarkofag wrote

Nincs idö mogyorozni
    -link-

jók az évszámok:
    1999
    és
    1776
    május 1 és julius 4:
    -link-
    junius 11. Függetlenésgi Nyilatkozat….

Cenzur-A

Bison
    Felhasználó

Cenzur-A

szarkofag
    Felhasználó

ez is komoly.. 🙂
    -link-

szarkofag
    Felhasználó

és ha már itt tartunk legalább tudjuk kinek köszönhetjük..
    -link-

Bison
    Felhasználó

Vénusz tranzit:
    -link-
    -link-
    11-3=8
    -link-
    -link-

Jelbeszéd az életünk:
    -link-

Route 66 wiki
    -link-

miczo
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Illés – Ne gondold
    -link-

Igen ezt szép summásan megmondták, és reméljük így is lesz!
    Kíváncsi vagyok a zéró day elötti felfordulásban hová alakulnak a dolgok.
    PakalZ, erröl mi a véleményed? -link-
    dr.Genyát saját terepen fektetik most kétvállra?

Fatima
    Felhasználó

Miczo !
    Azt hiszem ez egyértelm?en a kommunista nomenklaturának szólt . Kérdés , hogy Cenzné férje hogy nem értette meg a szöveget ? Persze az is lehet , hogy csak egy fricska valakinek , mint a “Négyszöglet? kerek erd?”-ben a Pomogácsok . Lázár Ervint?l Pomogáts Bélának . Mindenesetre örök érvény? mint a Fal .

Hegel
    Felhasználó

Elenoura 🙂

Ezen a képen én nem lá?tok Órát…..

Nekem ez a kép megint valam mást mond azzal a Arisztotelészt szimbolizáló ff alakkal…könyv a kezében és a jobbkezével utat mutat jobbfelé azaz ha ugy állunk ahogy ? akkor a jöv?r?l lehet szó ha szemben marad akkor viszont a multról ami feljegyezve “A” könyvben (akasha)

Sokkal inkább az élet és a halál bordalma tünik f?l…..háttérben azaz tudom körben a nagyképen a dimenziókat elválasztó körök.

Az az igazság én nem foglalkozom a sötét fájdalmas dolgokkal ugyanis ez a leckém nekem 45-53 éves korom között már megvolt más a feladatom ma.

Ha az ember tragédiákon átbillegve mégis biztos talajra lép onnan más feladatokat kap a sors nevü diszpécsert?l.

A Klotild paloták utcafel?li tornyai ugy állanak ahogy tán a ikertornyok…csak ezek a hidra vezetnek fel a viz fölött….. Az épitész akár a képr?l is vehette vagy valamilyen jelzést takar tán a dimenziókapu jelzését…

De szerintem ugy érzem a dimenziókapu a fejünk tetetén lév? kutacs közötti rés ahol a lélek kipréseli magát ez a legjobb távozás ezt követ?en a 3 szem vagy torok.
    Ezek a csakrák fontosak a halál pillanatában.:P)

Hegel
    Felhasználó

Miczo az az igazság itt az ideje a fordulatnak hiszen falig ért a inga…mehet visszairányba.
    Egy darabig majd középen lesz de majd a másik oldalra billenve lesz ujra 26600 év mulva.
    Nem tudom a 666 nem e ez az univerzumi forgásid? alapjában véve mint szimbólikus rossz használata mert a vaskorszak valóban az ember elhülyülésének id?szaka…..

szusz
    Felhasználó
    miczo wrote

PakalZ wrote

Illés – Ne gondold
    -link-

Igen ezt szép summásan megmondták, és reméljük így is lesz!
    Kíváncsi vagyok a zéró day elötti felfordulásban hová alakulnak a dolgok.
    PakalZ, erröl mi a véleményed? -link-
    dr.Genyát saját terepen fektetik most kétvállra?

A magam részér?l nem veszem be ezt a színjátékot. Egyszer?en csak el akarnak t?nni a közfigyelem el?l. Hogy miért? Valójában ezt csak ?k tudják, nekünk csak sejtéseink lehetnek.
    dr. Genyát a saját terepén NEM lehet legy?zni! A saját genyaságunkat viszont igen, s úgy gondolom, hogy ez is a célunk, s ezért vagyunk most itt.

amazon
    Felhasználó

Dali képre visszatérve:
    -link-

Nekem egyértelm?, hogy mutató ujjával/ miczo után->egó / a nyakgödörben a torokcsakrára mutat, melyen szerintem mindannyiunknak a legtöbbet kell dolgoznia!

Torokcsakrának (Visuddha-csakra) is hívjuk, a kommunikáció, az önkifejezés, a kreativitás, az inspiráció központja, és ahogy a neve mutatja a gégef? alatt, a pajzsmirigy vonalában helyezkedik el. Minden megnyilvánulásunk ett?l függ, az érzelmeink, gondolataink kifejezése is!
    A torokcsakra az önkifejezés, saját igazunk kinyilvánításának helye. Az ítéletalkotás, illetve a bírálat középpontja. Er?nk nagyságát nemcsak tetteink, de gondolataink, szavaink min?sége is meghatározza.

Más,

Mondóka, hoztam egy lehetséges magyarázatot:

‘Cifra palota
    zöld az ablaka
    gyere ki te tubarózsa!
    Vár a viola.’

A cifra nyilván nem a latin zérus/nulla eredetileg – mert azt is jelenti. Inkább egy szó-összetétel. Cif=felbontás,
    Ra=Nap.
    Vagyis a Nap “felbontása” – azaz eredetileg a NapSuga
    rakat jelenthette.
    Ez stimmel is ebbe a szövegkörnyezetbe beletéve – Cifra palota=Napsugaras palota.
    Tehát a mondóka jelentése a mostanság már számtalanszor megjelenített történés lehet. Nevezetesen a Napsugaras palotában, vagyis a Napban kinyílik a zöld/szabad ablak vagyis a CsillagKapu melyen át jön a tubarózsa vagyis a TündérKirály/n?/ – akit idelent a Földön a viola – aki egyébként békából/békéb?l lett – vagyis a TündérKirály/n?/ vár. TEhát a Napból/Égb?l jön az a MÁSIK FELÜNK ami által felemelkedünk újra és EGGYEK leszünk. Nagyon is “feln?ttes” mondanivaló, mint általában minden régi mese-mondóka – és roppantul aktuális.

bennünk zajlanak a dolgok – küls? tényez?k hatására. Ha nem lennének meg a Teremtés küls? Égi dolgai, “késztetései” – akkor maradtunk volna az eddigi állapotunkban. És persze nem tudnánk alkalmazkodni a korszak-váltáshoz. /Kerion

TigRea
    Felhasználó

Már a “Magyar Messiás blogon is jót nevettem ezen a cifra palotás elemzésen.
    Persze szép elgondolás, csak hát a CIF… igen felbontást jelöl, de mint rövidítés (angol) és a videó technikában használatos.
    -link-

Hegel
    Felhasználó

Ha nagyitóval megnézed de elég rákattintani felnagyobbodik, miczonak van igaza e téren az ujj mégha a nyak el?tt de egyenesen a másik kézre mutat a mutató ujj a hüvejk hátrafelé és a középs? a gyürüs ujjal a szívre…mig a csónak is a szivnél köt ki.
    Felnagyitva nézd meg amazon csak azért hogy lásd én mit látok.
    Nyilván mindenkinek aki mást lát joga van hozzá…hiszen minden ut rómávba vezethet vagy nem.

amazon
    Felhasználó

TigRea, talán ha jobban körül néztél volna, nem nevettél volna
    …. -link-

:O

Hegel
    Felhasználó

Szusz én is gyanakszom…olyan nincs hogy ilyen helyzetben lév? entitások csak ugy hagyják magukat letartóztatni “lefejezni” olyan ccccc vakulj mókus.

-link-

Na ide tüntek! csak ezt nem mondhatják még meg…Hmmm

szusz
    Felhasználó
    Hegel wrote

Ha nagyitóval megnézed de elég rákattintani felnagyobbodik, miczonak van igaza e téren az ujj mégha a nyak el?tt de egyenesen a másik kézre mutat a mutató ujj a hüvejk hátrafelé és a középs? a gyürüs ujjal a szívre…mig a csónak is a szivnél köt ki.
    Felnagyitva nézd meg amazon csak azért hogy lásd én mit látok.
    Nyilván mindenkinek aki mást lát joga van hozzá…hiszen minden ut rómávba vezethet vagy nem.

Számomra ez a mondat :”Én vagyok az út, az igazság és az élet; senki sem mehet az Atyához, hanemha én általam.” képi megjelenítése a festmény.
    A Jézus oldalán fejet hajtó ?sök és utódai még mindig nem ismerték fel Krisztust. Leginkább magukban nem, hisz, ha felismerték volna, akkor képesek lettek volna szembenézni vele ( önmagukkal ). A vallás és vallásosság egy ideig segít, segíthet, de végül mindenkinek túl kell lépni ezen, aki a földi világ illúziójától el akar végre szakadni. Jézus egy magasabb perspektívát mutatott be az embereknek, ami megvalósítható, ha a tanításai szerint gondolkodunk, élünk, cselekszünk. Ehhez semmiféle vallásra nincs és nem is volt szükség.

Hegel
    Felhasználó

szusz igen azt hiszem igy teljesebb a mondanivaló…a jobb kéz ujja f?lfelé itt ezen a képen nem látszik de az egészen igen fent egy embertest fekszik széttárt karokkal…..felfelé mutat..mint fens?bb spiritualitás.

amazon
    Felhasználó

Jesus Painting : -link-

Bison
    Felhasználó

Agytorna Óra

-link-
    jobbfels? nagyító…utána jobbalsó + – nagyítósín…
    Mert ?k ügyelnek a részletekre.
    és te érted?
    Lehet írni a megfejtéseket….várok.

Bison
    Felhasználó

Dominical letter (egy kis segítség)

Hallottál már err?l?
    -link-

a hét nevei kódolva:

The dominical letter of a year determines the days of week in its calendar:

A common year starting on Sunday
    B common year starting on Saturday
    C common year starting on Friday
    -link-
    D common year starting on Thursday
    E common year starting on Wednesday
    F common year starting on Tuesday
    G common year starting on Monday

A C az ezek szerint Péntek és Vénusz?
    és a
    C88 pl az el?z? áramkör képen…pl. és körülötte?

R betüt régebben írtam.
    -link-
    -link-

Felfordítva Playboy nyúlfej…
    kérdezd meg a Rabbit…Rabit…

Láttátok már a CBA-s Mindentlátó Szemes elefántot a kamionon ami kosarat visz az ormányában?

CBA…

nemsokára sajnos megint törölnöm kell majd a Krónikát…ezt már most látom.

egyébként amikor szemüveget ábrázolnak az azt jelenti, hogy nagyon közelr?l és részletesen kell nézni a képeket…

és az irányt?? a piros vonallal…és a pakolás? …persze nem tudjátok, hogy ennek a rendezvénynek semmi köze a logisztikához közvetlenül…lehetne rajta k?m?ves vagy virágboltos is…

Bison
    Felhasználó

Ti hol keresitek az UFO-kat?

avagy miért nem kéne nekem ide írogatnom nektek…
    …meg nem értem ezért ellenséges vagyok
    inkább az könnyebb út c. egyszemélyes melodráma keretében

Filmszínházunk bemutatja:

A még mindig nem esett le a tantusz, jobb is az nekünk c. sorozatot:

-link-

-link-

-link-

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

miczo, Szusz és amazon mellett…

-link-
    -link-

03:53 2007 Toledo…
    -link-

aki korábban jobban figyelt az olvashatta mi történt E.T-vel…

Mondom ismét, jobb lenne, ha szimbólumokkal kommunikálnátok mert ebb?l megint krumplif?zelék lesz.

JézusMária a gégef?re is mutat…Dali pontosan tudta ez mit jelent…

probáljatok meg elszakadni a vagy-vagy gondolkodástól és próbáljátok ki az “és”-t is.

Bison
    Felhasználó

Esetleg?
    -link-

Hegel
    Felhasználó

:Z

Hegel
    Felhasználó

PacalZ …”Agytorna Óra

-link-
    jobbfels? nagyító…utána jobbalsó + – nagyítósín…
    Mert ?k ügyelnek a részletekre.
    és te érted?
    Lehet írni a megfejtéseket….várok.”

Valójában a fels? sarokban valami rakéta a jobb alsó egy tájoló jelzése is az iránytú a ikertornyokat szimbolizálja egymás mellett….12h

Nekem.

[/quote1331680505]

Hegel
    Felhasználó

Ezé még ezt a ikonrendszert tanulnom kéne…..valami nagyon gyatrán megy még….

ria62
    Felhasználó

Esetleg?
    -link-

lezajlik a pénz, mint buborék összeomlása

50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 2,582

‘Krónikák egy másik világból’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.