Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból

50 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,500 / 2,582
  • Szerző
    Bejegyzés
    Szpacsek
    Felhasználó
    Elenoura wrote

bizonyára van aki nálam jobban ismeri ezt a karaktert.

-link-
    nekem nyúzott gyíknak t?nik.

Jah … Ez Fantomas … volt régen a TV-ben is. Filmben. “Fan Tamás” — mindig így csúfolták / csúfoltuk… 😀 😀

Bison
    Felhasználó

“Életvíz” DNA Kehely – ChAlice

ki mondta, hogy csak az aranyért jönnek?

-link-

-link-

-link-

-link-

Transformers 3
    “rovarközlegényes rész”

már írtam repül?terekr?l, megkeresheted, tudod a gépeik alapját..

milyen részlet kéne meg:

ha kell

Negyedik típusú találkozások…

“ez nem bagoly”

-link-

ez nem bagoly:

-link-

amazon
    Felhasználó
    koborangyal wrote

amazon wrote

TAIKI…..Játék….?!

-link-

Skyta Pap Miklós- A Taiki harcm?vészet mágiája

-link-

-link-

Bocs , de Rodolfo csak egy volt .

Koborangyal, lehet, hogy gyorsan ítélkezel?
    “Ha tudod, hogy egyszer?, akkor könnyen megvalósítható, de ha azt hiszed, hogy bonyolult, akkor sosem lesz elérhet?”
    Sennin mondás

Részlet Scyta Pap Miklós: TAIKI A BEAVATÁS TITKA c. könyvb?l

HUN ÖRÖKSÉG

Párbeszéd Yko-val (Ismétlés, de ezt ill? tudni)

? Milyen mágiát alkalmazott a beavatásnál a f?pap?

? Koncentrált tudati energia, amit a Hunok hagytak ránk.

? A Hunok sosem voltak japánban.

? Az els? népet nevezik hunnak, akik MU szigetér?l árasztották szét a TAN-t. A mai japánok genetikailag ?rzik ezt, bár testileg már keveredtek a Kínaiakkal. A MAG népe azonban a magyarnép,

Hunországban.

? Magyarország?

? Ezt csak ti mondjátok így, mindenki Hungariának ismeri.

? Tényleg

? Az ?si legendák is Huni-nak nevezik az els? népet, aki megkapta az égiek tudását.

? Tudom, a Hun ?störténet a kulcs az ?studáshoz.

? HUN módszer a hung, a három sárkány törvénye.

A kett? egymásra hatása egy harmadikat eredményez

Er?, agyag, teremtés.

? Ezt alkalmazzuk a harcm?vészetben, és a gyógyításban is.

? Két pont energia zárlata blokkolja a közte lév? energia áramlást, vagy er?síti, a tudat irányítása szerint??

? Hogyan?

? Két ellentétes er? hat mindenre, így hat emberi szervezetre is.

Ez egy állandó körforgást eredményez. El?l lefelé áramlik, míg hátul felfelé.

? Állj fel. Szólt rám Yko, és kezével gyors mozdulatot tett lefelé.

Megszédültem.

? Látod meg gyorsítottam az energia áramlást, és lement a vérnyomásod. Ezzel lehet lenyugtatni a szervezetet gyógyítás el?tt, vagy akár a támadót megállíthatod egy pillanatra. Hátul viszont felfelé kell energia húzást csinálni.

? Ha fordítva csinálom, az baj?

? Nem baj, csak er?síted az energiát, idegesíted a támadót, felnyomod a vérnyomást.

? Ennyi múlik az irányon?

? Igen, így tudod irányítani, hogy mit akarsz elérni. De ez számit jobb vagy bal oldal esetén, vagy akár vagy karod küls? és bels? részén is.

? Ennyire bonyolult?

? Egyáltalán nem, ha megérted a logikáját.

? Mutasd a karodat.

? Tessék nyújtottam elé, és megérintett két pontot.

? Juj, ez elzsibbadt!

? Igen így meg elmúlik a fájdalom.”

-link-

-link-

Ezt meg DzsemPeti hozta a cseten:

-link-

Fatima
    Felhasználó

Amazon , kérlek !
    A legtisztább szándékkal kezdtem nézni a linket , borzasztóan érdekel . Azonban 2.12-t?l vagy a kamera és a kép van fordítva , vagy a gravitációval van valami probléma .

-link-

Már nem ítélkezem egy ideje . Látható tényt említek .

Bison
    Felhasználó

Ká dala

-link-

1:39
    -link-

Bison
    Felhasználó

119 – 191

119 miles (mérföld) = 191.5 km

-link-

Enter in Google: “191 freemason lodge”

115 miles = 185 km

“185 freemason lodge”

-link-

-link-

-link-

“Moonday”

amazon
    Felhasználó

Koborangyal, akkor a versenyz?k például,akik szintén alkalmazzák a keleti harcm?vészetb?l ezt a tudást. akkor ?k is Rodolfók?…OKÉ!

Fatima
    Felhasználó

Sajnálom ,ha ez jött le abból amit írtam . Nem az említett tudással van gondom , hanem az el?adással . Te minek neveznéd a látottakat ?

Bison
    Felhasználó

Pakalert News

-link-

Damaszkusz a Bibliában

-link-

Kapuk…

Szeptember 11.
    -link-

Szeptember 11-e
    Chile. Salvador Aliende

A nemrégiben derült ki Nixon és az akkori Brasil elnök (Medicii) Santiagói tartózkodása..

Bison
    Felhasználó
    Fatima
    Felhasználó

Más téma . Beszédes animáció.

-link-

0.30-tól 1.11-ig (sec.)

Negatív kockából nyíló nyúlüreg,atombomba felh? , felh? meg a gomba , és megérkeztünk Csodaországba.

Bison
    Felhasználó

Egy elég átfogó és jó összeállítás a Saurian csapatról:

-link-

azonban nélkülözhetetlen kellékek, NAGYON FONTOS hozzá:

Rózsafüzér…(gondolj bele az iszlám vallásban is van).. egyébként Szívet lehet bel?le formázni meg egy letér?t… a körbe körbe útról…

Rengeteg Miatyánkot…az Igazit…az Igazihoz ( és nem a Gazhoz)

meg hitet a megtisztulásban mert az Igazság En3rgy Plus Ultra Kardja mindekit elér!!!

Emlékszel Dali áthúzta a Non szót az elején…

vannak Saurian lelkek akik szintén elhagyták a karantént és elmondták, hogy mi készül….
    pl.

Leo Zagami

Azt is tudni kell, hogy a Saurian Management is érdekelt a hirtelen nagy sokkoló nyitásban (Zi Hely! filmek) mert a hit nélküli emberek szemének felnyitása végzetes lehet a “tudatlan lélek számára” szembesülni a YUGoSlave statussal.

Egyébként meg a sorozat végtelen hosszú így nem javaslom az egészet de szemezgetni érdekes mert nagyon össze van szedve.

Mivel nem ad alternatívát..Jézus…Allah..Mária..Budha, így kilóg a LÓLÁB (Marduk wiki kép…a magyar nyelv gyönyöre). Azonban történelmileg elég jó összeállítás az a filmsorozat.

Még valamit:
    ez az életünk egy röpke villanás a teljes úthoz képest amit eddig megtettünk.

Nam baj ha olyan szegények vagytok, hogy kilóg a seggetek a gatyából, sítlusosan kell emelt f?vel viselni mindent, meg távozni, nuygtassátok meg majd a többieket, akkor is, ha hülyének néznek majd. illetve lesz amikor már nem fognak.

(Hírek: Görög T?Z mitológia….szavazás)

van egy film amikor jönnek a Nincsenek és széttépik a F?h?st…mosolyogva várja, megkönnyebülve. Nem kereste a bajt, kil?tte az összes tárat aztán letette a puskát. “…Gyertek…”

Apropó itt van a Nincsen illetve van csak Mini szárnyas disc:
    -link-

itt meg az Eseményhorizont:
    -link-

na ezért nem mehetek veletek…nincs annyi Miatyánk aki megbocsájt nekem.

Bison
    Felhasználó
    Bison
    Felhasználó

a lélek kiharcolja szabadságát:

-link-

ebben volt 1848 és 1956 titka…

“…visszasírod e percet…”

Bison
    Felhasználó

Szia Szpacsek!
    Bocsánatot kérek T?led,a korábbi “sorok közötti” megjegyzésemért.
    Megbántam, csak eddig nem írtam meg.

Bison
    Felhasználó

Annak ellenére , hogy érezzük a zsigereinkben, hogy hamarosan összeomlik a mátrix, fontosak az alábbi tanácsok.

Nem csak a “harc” meg a futás miatt kell tornázni.
    Ahogy a film is mutatja, ha jobban ápolod és gondoskodsz magadról, az egészségedr?l növelheted azt a képességedet amivel befogadhatod a

Plus Ultra energiát.

Jó az az izomláz érezni, hogy vagyunk, létezünk.

A nukik meg majd néznek ezek milyen kurva
    f-ürgék ezek.

-link-

Id?sebbek is elkezdhetik:
    -link-

Nem az asszonyverésre gondoltam.

baloghrp
    Felhasználó
    PakalZ wrote

-link-

Rózsafüzér…(gondolj bele az iszlám vallásban is van).. egyébként Szívet lehet bel?le formázni meg egy letér?t… a körbe körbe útról…

meg hitet a megtisztulásban mert az Igazság En3rgy Plus Ultra Kardja mindekit elér!!!

vannak Saurian lelkek akik szintén elhagyták a karantént és elmondták, hogy mi készül….
    pl.

Leo Zagami

Azt is tudni kell, hogy a Saurian Management is érdekelt a hirtelen nagy sokkoló nyitásban (Zi Hely! filmek) mert a hit nélküli emberek szemének felnyitása végzetes lehet a “tudatlan lélek számára” szembesülni a YUGoSlave statussal.

Egyébként meg a sorozat végtelen hosszú így nem javaslom az egészet de szemezgetni érdekes mert nagyon össze van szedve.

Mivel nem ad alternatívát..Jézus…Allah..Mária..Budha, így kilóg a LÓLÁB (Marduk wiki kép…a magyar nyelv gyönyöre). Azonban történelmileg elég jó összeállítás az a filmsorozat.

Még valamit:

Nam baj ha olyan szegények vagytok, hogy kilóg a seggetek a gatyából, sítlusosan kell emelt f?vel viselni mindent, meg távozni, nuygtassátok meg majd a többieket, akkor is, ha hülyének néznek majd. illetve lesz amikor már nem fognak.

van egy film amikor jönnek a Nincsenek és széttépik a F?h?st…mosolyogva várja, megkönnyebülve. Nem kereste a bajt, kil?tte az összes tárat aztán letette a puskát. “…Gyertek…”

-link-

-link-

Csupán pár kérdésem lenne tisztelt PakalZ.
    Az említett entitások(Anunnakik)óriások ahogy sok ?si írásban szerepelnek avagy reptilian fajták(Nagas)ez egy”faj”vagy két különböz??!
    A másik,az általad is említett”nagy-bumm”az természetes univerzumbeli vagy mesterségesen alkotott esemény lesz?!Err?l is lehetne többet tudni?!Sajnálom,ez szimpla emberi kíváncsiság……
    El?re is köszönöm válaszod 🙂

Bison
    Felhasználó

SAURON – SAURIAN
    -link-

-link-

alapvet? f? DNS vonaluk “hüll?” azonban itt is igaz, mint a földön…

Mint lent úgy fent…nagy Prometheus állatkertje.

Hibridek vagyunk mind csak kérdés milyen “tisztasági fázisban” és ébredési fázisban vagy miylen elkötelezettségekkel vagy milyen lelki emlékekkel vagyunk itt.

nincsenek éles határok. Változunk mind.

Prometheus alkotott már mindent, emberfejü oroszlánt meg emberfülü egeret… de ezt mi is már megcsináltuk laborokban. Dulce bázison is alkotnak még most is a Borzalmak Völgyében…

A régi óriások egy része anunnaki volt a másik része meg a kísérlet egy prototípusa az embernek amit rászabadítottak zabálni a hangyákra G I Ants…

szóval elég gáz ez a labor…bár kív?lr?l a többség ebb?l semmit nem lát.

A kígyófészket fogja keresztbe – derékba trafálni ez a “tisztító nagy vihar” …számomra egy Isteni beavatkozás ez. Egy részünk meg lesz szabadítva a többit?l…mert valljuk be hüll?k ide vagy oda egymást gyötörjük halomra meg az állatokat és nekik csak kezd?lökést kell adni a hülyeségekhez meg a népírtásokhoz a gy?lölethez, ez “egyik felünk” hamar reagál. “Y”

Nem szeretek így leírni semmit, mert ez még csak 5% és mennyi az amit még nem tudok.

Bison
    Felhasználó

el?tte azonban mindenki vizsgázni fog…
    lesz ment?kérdés..csak állni kell a sarat

loliko22
    Felhasználó

-link-
    A keze.
    Drew Barrymore, Igen!Kislány az E.T.-ben,igazi N? a Charlie angyalaként. Valami jó is történik néha.
    De pánikra semmi ok.

Bison
    Felhasználó

a háborús kérdésedhez meg nézd meg a következ?ket…

Forráskód c. film
    Rettegés arénája c. film
    Terminátor
    UEFA 2012 wiki
    06.11.
    -link-

azt, hogy sikerül-e új id?vonalat létrehozni az életfán?

Nem tudom. Sokan dolgoznak rajta.
    Tarkovszkij is megcsálta a Zónát mégis jött a Fekete Üröm…Csern Obil.
    Azonban nem dobták le az utolsó 3. atomot Japánra 45-ben azt mondta a személyzet…Na nem, ezt nem.

A terven lehet változtatni… kérdés kinek sikerül?

ezt a választ ki fogom majd töröllni.
    Te meg ne írjál rá vissza semmit sztem.
    Így is Messire mentem.

Bison
    Felhasználó
    Kigabe wrote

-link-
    A keze.
    Drew Barrymore, Igen!Kislány az E.T.-ben,igazi N? a Charlie angyalaként. Valami jó is történik néha.
    De pánikra semmi ok.

Nekem a Sakk Toronybástya maszk tetszik a legjobban.

Hiányolom bel?le a HUMM hangokat. a Deltákat, meg a cégemnél csomagoló hüll?ket.

zplus
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Kigabe wrote

-link-
    A keze.
    De pánikra semmi ok.

Nekem a Sakk Toronybástya maszk tetszik a legjobban.

Hiányolom bel?le a HUMM hangokat. a Deltákat, meg a cégemnél csomagoló hüll?ket.

5perce a maszkos képen röhögök,most meg még jobban..

Bison
    Felhasználó

A Farkaskiáltás technológia pont ezt szolgálja már Róma óta valóban.

I999-is meg az I666 is

de érdekes módon az égi hangokról szóló híreket nem mutatják, a gazdasági helyzetre és a jöv?re vonatkozó hírek gyakorlatilag egy Hofim?sort kitöltenének… Görögök naponta nem mennek cs?dbe vagy mégsem, Berlusconi köszöni jól van Putyin nagymesterrel aki még nemrég dusított urániummal itatott embereket egy londoni teaázóban (mai napig kiváncsi lennék hogy adták át az ügynöknek Moszkvában…15 méteres fogóval ólomruhában? Nem a Semerreretyó röptéren a meg?rz?ben), Sárközy meg megúszta az UEFA kupa látogatást.

Azt meg, hogy mi a fszért nem megyünk az ?rbe meg a Holdra nem nagyon tudjuk, csak ez a nyomi sípoló csirke ment fel, Anunnaki játéknak?

-link-

Jön a napkitörés, lejön mint rántotta.

Szóval én már kiröhögtem és kisírtam magamat ezen az egészen amit emberiségnek nevezünk.
    Új színpadot kérek.

Ma tudtam meg az Indexr?l, hogy a dínók halálba fingták magukat…keresd meg tudományos cikk.

Bison
    Felhasználó

ez a brit tudósos kifejezés már els?re “gáz”:

-link-

Azonban van megoldás:

Így lehet menekülni a Reptilienek elöl…

-link-

baloghrp
    Felhasználó

Köszönöm a választ PakalZ.

Nem tudom volt-e már?!
    Egy kis hazai:
    -link-
    EU:
    -link-

Bison
    Felhasználó

Másnapos Stadion Peking:
    -link-

i.am.that.i.am
    Felhasználó

Nyugi PakalZ !
    Ez is csak egy belénk programozott átverés:

PakalZ wrote

-link-
    … … …

Egy nagyon valóságos illúzió…

Gondolod? hogy a NAGY Prometheus nem tudna nyakon önteni ebb?l a fajtából egy galaxisnyi tömeggel?

És akkor mi van?

Ez is csak egy belénk programozott átverés! Azért, hogy a végén magad ellen fordulj:

PakalZ wrote

… … …
    na ezért nem mehetek veletek…nincs annyi Miatyánk, aki megbocsájt nekem.

De van PakalZ ! Csakis neked kell megbocsájtanod.

Nahh…, ez van csak igazán elrejtve bennünk!

🙂

Bison
    Felhasználó

Tojás és nyálcsere

-link-

1998 óta egyeztetik a forgatókönyvet, hogy hogyan atomozzák le majd egymás lakosságát.

Ezt a nagy ellentétet ne vedd be…a kínaiak már minden amerikai és orosz technológiához hozzáférnek.

A nagyobb gondjuk a Plus Ultra meg a lemaradás.

A koppintott SzU-22 és a Raptor között nagy az ugrás és ez gondokkal jár.

amazon
    Felhasználó

Zenével közelebb kerülni a teremt?höz:

-link-

felicia72
    Felhasználó
    PakalZ wrote

-link-

pl.

Leo Zagami

Még valamit:

-link-

-link-

ezt a 7 évet nem tudom hova tenni
    Leo bá nem beszél Bada Bummról
    -link-
    megvolt ez magyar felirattal is csak nem lelem

amazon
    Felhasználó

Az Ítélet Napjának egyik nagy jele a nagy hazug megjelenése:

-link-

Bison
    Felhasználó

D

reglny
    Felhasználó

Miért?

zplus
    Felhasználó
    PakalZ wrote

D

megyek dolgozni.. ( én is mindig felhúzom magam.. edzés )

amazon
    Felhasználó

Top Secret:

-link-

felicia72
    Felhasználó

jelentkezzen aki szerint isten ver
    -link-

Bison
    Felhasználó

Predators – Átlép?k

06.11.
    Events
    -link-
    különösen érdekes a 2001-évet

ez is

-link-(BB-63)

majd kés?bb írok arról, hogy a másik dimenzióból belép? “predátorok” emberalakban milyen eseményeket befolyásoltak illetve szedtek “emberáldozatot” döntöttekl el történelmi eseményeket…

A PI c. filmben ezeket a predaorokat a metro jelenetben ábrázolja a rendez?…

én nem t?le tudom ezt, egyet én is láttam a saját szememmel.

El?tte nézzétek meg a
    Th Objective c. filmet

Pokoli hajsza c. filmet – a filmben szsrepl? események megtörténtek a 44-es gyalogregimenttel…
    nem az afgánok végeztek velük, hanem az ? ruhájukba bújt, belépett predátorok.

Messada er?dnél is beavatkoztak korábban.

Ugyanezek az átlép?k a Földi társaikkal “kiszolgálóikkal” csinálták közösen a 9/11-et, a londoni és a madridi robbantásokat
    Prometheus naptárterve és Mátrixa alapján.

Koábban írtam nektek a Flight 173_174_175 etc. piramis repül?gép katasztrófa gematriáról…de

megnézhetitek az 1666-os nagy londoni t?zvészt és pl. ezt:

-link-

a fenti linken az els? sor
    – January 17 ? Chair of St. Peter (Cathedra Petri) set above the Altar in St. Peter’s Basilica in the Vatican.[1]
    (117)

és ami már leégett:

117_118 látod? lent
    -link-

-link-

alkotnak és rombolnak…

Bison
    Felhasználó

a Mátrix c. filmben a két raszta haju “albino” ikerpárt figyeld meg…

Bison
    Felhasználó

nézted oldalt a hajó adatokat
    -link-(BB-63)

Laid down: 6 January 1941
    Launched: 29 January 1944
    Commissioned: 11 June 1944

a nagy MO

Csatahajó c. film err?l a hajóról szólt…
    (analog irányításu)
    mindben benne van a 911_119

Bison
    Felhasználó

Trollmankó:

1666
    – January 17 ? Chair of St. Peter (Cathedra Petri) set above the Altar in St. Peter’s Basilica in the Vatican.[1]

ekkor állították fel az áldozati Altar-t….

20/12 = 1.666….

Bison
    Felhasználó
    Bison
    Felhasználó
    amazon
    Felhasználó

I. Magyar Marihuána információs portál:

-link-

Bison
    Felhasználó

Vortex Amon Ra

Az egyik legjobb anunnaki ?rhajó felvétel:
    -link-

van egy másik is, amin látható, hogy egy adott pozícióba megy és ott “kilép” Páirizsban készült a film.

Egyébként itt vannak a napok és a portal jel:

-link-

olvasd el a képaláírást: Ámen “Amon Ra”
    formula…

-link-

-link-

“”2 widgets ? ?5.50 = ?11.00”, “

a magyar wiki oldal baromság.

jönnek az aranyér ebb?l lesz az aranyér…

Bison
    Felhasználó

KeAnu – Key Anu – Key Board

miért Key?
    és
    miért Board?

-link-

angol Qwerty billenty?zet:
    -link-

segítség:
    2:42-t?l
    -link-

apropo:

kereszt szimbólumok..az UFO repül? alakzati fények …tu. már mindent láttátok.
    0:34-t?l

11.9- e után a maradéknak lesz bolyongás a sivatagban 40 (42 nap)

**

Galaxis utikalauz stopposoknak
    -link-

tudod, akik mindent el?re megterveznek, leadministrálnak és kurva szar hallgatni a költészetüket.

persze ez csak vicc…

-link-

-link-

-link-

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

Kis Alfa jel…
    -link-

mert ? a kezdet és ? a vég…

Bison
    Felhasználó

Troll News:

Tigrea után szabadon:
    -link-

van egy olyan felvétel is Németországból amikor leírja, “hogy ez nem kondenzcsík”

lent meg katonai helikopter köröz a házak felett… keresd meg. Dógozzá te is.

Meg van egy összeállítás azoknak a katonafeleségeknek a panaszaival akiknek a férjei titkos katonai börtönökben vannak tárgyalás nélkül…és pilóták voltak tankereken.

Keresd meg.
    Ez nem gyorsbüfé, ahol készétel vár meg otthaggyuk a szarunkat, hogy más pakolja el.

Majmócák.
    No gond. No para.

Bison
    Felhasználó

egyébként ki-be kapcsolja a hajtóm?vet meg vizesvödröket hajigál a szárnyakra zuhanórepülésben…

én tudom repül?mérnök vagyok els?sorban…

meg Á…Ó…szektavezér, pénzes.

Bison
    Felhasználó
50 bejegyzés megtekintése - 1,451-1,500 / 2,582

‘Krónikák egy másik világból’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.