Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból

50 bejegyzés megtekintése - 1,651-1,700 / 2,582
  • Szerző
    Bejegyzés
    Bison
    Felhasználó

Giant Foot Print
    -link-

Fatima
    Felhasználó

PakalZ-t?l
    “Mondtam már nektek, hogy a magyar nyelv…ebb?l adódóan a gondolkodásmód nem NWO kompatibilis semmilyen formában. Komoly veszélyt jelent a struktúrára.

Ezért vagyunk kiválasztva, majd meglátod, hamarosan, hogy mire.

119-0-119 km”

Ez durva !

Linkelek egy Hobo-t a “Csintalan lányok , rossz fiúk”-ról . Az idézett részt olvasva egyb?l ez ugrott be .

02.20-tól -link-

Fatima
    Felhasználó

-link-

Mennyi kalóriát tartalmaz ? Hmm!?

Fatima
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Számoljunk
    -link-

02.32-nél Jézus mögött . Rosszul látok ?

amazon
    Felhasználó

Óriások a titok és a mítosz:
    -link-

innen:

-link-

Titokzatos lények:

-link-

Fatima
    Felhasználó
    Elenoura wrote

Mindenki már csak egy gömbre vár
    -link-

VIVA COMET 2012 június 14

Ezek után nem kérdés miért építenek ilyen k.rva nagy, ma már szinte üresen álló épületeket .

-link-

baloghrp
    Felhasználó

“Cáfolja a világvégét a leg?sibb maja naptár”
    -link-

Bison
    Felhasználó

Giant Head – “ez nem indián”
    -link-

amazon
    Felhasználó
    Zsolt wrote

“Cáfolja a világvégét a leg?sibb maja naptár”
    -link-

Zsolt, menj vissza erre az id?pontra !! :
    PakalZ
    p máj 11 2012, 11:23

Bison
    Felhasználó

@ AND
    VVVV…
    petroglyphs.com

levelet kaptunk hej!
    -link-

Bison
    Felhasználó

Er?sítesz naponta?

-link-

mert kemény lesz.
    Ez bizonyíték, nem igéret.

Láttad a repül?teret? fent…
    0:36-37 nál?

tudod, mint itt:
    -link-

Bison
    Felhasználó

a jobb oldali “ábrándos szerelem” miatt kéne edzeni, készülni:

-link-

látod a köntöst?
    benne a szemeket?
    és a
    kockát?
    mit csinál a nyakánál?

jönnek vértfrissíteni, DNA oltás…

láttad a Cowboyok és Alieneket (barátn? jelenet?)

kell a fennmaradásukhoz…
    ez mindig is így ismétl?dött…

és az emberiség “lélek retinájába” és köveibe alaposan beleégett…

levelet kaptatok majmóczák HEJ!

Nemsokára megmutatom ?ket a budapesti körúton.

Bison
    Felhasználó

ma találati d? átlag: 5-8 sec:

Különben ellopom a Napot:

-link-

“…Mind a kett?nknek el kell pusztulni…”

Bison
    Felhasználó

7/7 országon is túl

+18
    -link-

Bison
    Felhasználó

Youtube: Tré Angel

?UFO Triangle El Paso, Texas Oct 15,? 2010?
    ?UFO Triangle Arizona Nov 20, 2010?
    ?UFOs in San? Diego Jan 1, 2008?
    ?UFO Triangle New Jersey Jan 5, 2009?
    ?UFO Triangle in Minnesota August 10, 2010?
    ?Real UFO in Utah Feb 14, 2011?
    ?UFO Triangle Riverside, CA Feb? 14, 2011?
    ?UFO Triangle Colorado March 20, 2011?
    “UFO Triangle in Missouri Oct 3, 2011”
    ?Multiple UFO Sightings in Chile 2011?
    “UFO Triangle? in Norway Nov 14, 2011”
    ?UFO Orb Triangle in? Ireland?
    ?UFO in Jerusalem Jan 28, 2011?
    ?UFO Orb Triangle Russia Jan 16, 2010?
    ?Massive UFO Formation Filmed by Police, Slovakia April 28, 2009?
    ?UFOs Over Rome, Itlay June 6 2010?
    ?UFOs in Peru? 2009?
    ?UFOs Filmed by Mexican Air Force?

etc..
    etc..

-link-

szusz
    Felhasználó
    PakalZ wrote

A kezdet…Csillaga

0:42
    -link-

0:11 és a fiú pólója
    -link-

-link-

Az Istenek a fejünkre esnek…
    Denveri kereszt…kb. 17:00
    Mount Lindo Cross
    (US GMT)
    -link-

egyébként meg What is This?
    -link-

Köszönöm Pakal! Most “esett le” az a temet?i kereszt, meg ez az egész denveri hajcih?.

Egyébként ez -link- ugrott be most…
    Valójában nekem már semmit nem kell eldöntenem…

Bison
    Felhasználó

Illuminati Budapest

A lélek útja…

korábban igértem, hogy a Keleti-pu…és az Erzsébet híd közötti szakasz jelképeit sorba megmutatom…
    ma készültek, még friss.

felirítozni még nem volt id?m, valamikor megteszem.

Addig is akit érdekel hasznos tanulmányozni:

Gigászok a homlokzaton:
    -link-
    -link-

szerintem nézd meg jól a kezét és a kis zsárnyakat:

-link-

ez egy Vas Horusz (kb. 3/4 úton):
    -link-

Pszichopombok serege: (Felszab – Ferenciek tere a Kígyófészek udvar felett)
    ?k vezetnek át – a lelkedet-, már ha felismered ?ket, mert ha majom maradsz akkor maradsz
    -link-

(amikor a képeken ablakokból, ajtókból jön be valaki illetve ábrázolják -Leonardonál a széls? ajtók sötétek, a Jézus mögöttiek világosak- az másik dimenziót jelent…
    …a metafizikai világ olyan amit?l földbe gyökerezik majd a nemlétez? lábad…már-ha lesz szárnyad…)…?k vezetik at a lelkeket: Az életfája c. filmben (Brad Pitt)

-link-

…ha még nem láttad akkor tedd meg miel?bb.

Minden ezóvirágboldogságcukormázgyönyör honlapnál meg könyvtáros szófosásnál többet ér…

Két oszlop – a Két fa a 2 dátum:
    11.2-11.9
    a többi formát felismered:
    -link-

a lélek képekben lát, és kommunikál:
    -link-

az, hogy nem olvasol filozófusokat és nem érted amit ?k mondanak a “metafizikai világról” ami irányítja a sodródó lelkedet..

hát arról Platon nem tehet, meg senki sem

-link-

akkor ezt sem értheted:
    -link-

zplus
    Felhasználó

erre a képre -nem tudom honnan jött- a középen egy angyal, két szélén két l*sz*r cim? népi gyermekmondóka töredék ugrott be.
    -link-

(agyamnak ugyanabban a részében van, mint az : egy-megérett a meggy)-ezt hozta ki bel?lem a magyar népmesék.
    De az a nekem t?z, Neked viz,mindkett?nknek vége, meg a háromlábú ló nagyon ott van a szeren.. plusz a satöbbi

Bison
    Felhasználó

Mint A Mókusmajom Fenn A Fán…

experiment…

Show must go on!

-link-
    -link-

-link-

Et Voila!
    -link-
    -link-

nem arról van szó, hogy most nem volt rendes Zsuzsa néni az orosztanár vagy ne lett volna jó a tábort?z mellett szemezni a lányokkal…
    és semmi baj azokkal akik hittek ebben az egészben ahol mégis csak 20 Ft volt egy komoly regény vagy 50Ft egy Jókai sorozat és a kocsmákban volt kis olvasó sarok is, meg m?köd? m?vel?dési házak érdekl?d? emberekkel…nem otthoni sorozat zombikkal.

csak jó tudni, hogy kísérletsorozat volt, az izmusok kora és mivel ez egy utazás az Utaztatóink egy része vigyázott ránk, próbált óvni, meg átvezetni a szaron néha súgni, hogy gáz van, míg egy másik részünk a vérünket és a pénzünket szívta ki a b?rünk alól…
    pl. a nyugdíjunkat amit kurvára nem fogsz megkapni ezen az egész bolygón.

Tudták mikor hagyják abba, hiszen készülni kell egy új fázisra egy marsi labor NWO-ra limited subhuman majomlétszámmal.

-link-

Ezért nem kell az önsajnálat meg a hisztéria,
    (a cinizmusodat meg úgyis megszívod – mint a cionizmust)
    ez nem a mi világunk…ez a Duracell Nyuszik világa.

mert nem figyeltél a moziban:
    mert az egoddal azt hiszed, hogy téged szórakoztatni kell, meg válaszokat adni 1 sec alatt.
    -link-

Bison
    Felhasználó

Miel?tt elkezdenéd:

1976 4.500/20 = 225 db könyv
    2012 150.000/300= 50 db könyv

csak ezért mondom, mert én mindig könyvet vettem a zzebpénzemb?l ajándékba.
    Abból mindig kijöttem. Mindig maradt utána még meztelen n?s tollra vagy egészséges ehet? radírra pénzem.

Bison
    Felhasználó

Tizenhat évesen…

Ha meg már itt tartok, 16 éves koromban láttam el?ször “kalapost”…

másnap jelent meg az után, hogy el?z? nap szüleimet elvitték az UFO-k…vagymik.

meg engem is, csak én akkor semmire nem emlékeztem mi történt velem csak egy kurva nagy fényre amire kinyitom a szememet az éjszaka az ágyban aztán snit, anyám meg apám emlékeztek az egészre, csak apámnak másnap egy “kalapos” (tényleg kalapban volt meg fekete kabátban) törölte a memóriáját amit láttam…ez az egyedüli élményem ami, nagyon kemény volt.

utána hiába jöttek ki a KFKI-tól apám mindent gépiesen tagadott, pedig korábban még rend?rségi jegyz?könyvbe is mondták. Amire azért volt szükség mert a kurva nagy fehér gömb ami benyelte a családi házat ami akkora volt mint egy csatahajó – teljesen szarrá olvasztotta – egy tömör fémhasábbá a sarki transzformátorállomást meg vagy 20 lakáshoz vezet? vezetéket.. a károk meg a környékbeli rémület robbanáshangok meg gömbök éjszaka .,..miatt jöttek ki több hatóságtól.

Anyám azonban mindenre emlékezett meg most is.

szusz
    Felhasználó

Azért ez nagyon durva!
    Sejtésem sincs arról, hogy mi alapján választanak ki lelkeket erre az “élményre”.

amazon
    Felhasználó

La final / At the end:

-link-

Bison
    Felhasználó

Mint említttem én nem emlékszem semmire, csak anyám elmondására tudok hagyatkozni velem kapcsolatban de most nem is arról írnék amit ? élt át apámmal együtt.

velem kapcsolatban csak annyira emlékszik, hogy amikor megkérdezte a hangot..ugyanúgy álltak a tejfehér semmiben mint a Mátrix c. filmben, hogy hol vannak a fia meg a lánya, akkor engem mutattak, hogy fekszem egy ágyon ami nem az az ágy volt amiben aludtam és nyugtatták anyámat.

Az is biztos, hogy id?kiesésük volt. Jó pár óra.

Azok a valamik nem mutatkoztak csak anyám és apám fejében beszéltek…szóval a többit majd kés?bb.

Ami a következ? alkalommal történt..
    korán reggel, indultam apámmal az els? buszt el kellett érnem egy távolabbi repül?téren tartották éppen az egyik szakmai napot az iskolában ami miatt messze kellett utaznom. Ezt gy?löltem.
    Apám mindig korán kelt, ekkor is. Szótlanul, álmosan bandukolva elhagytuk az utcánkat és a szomszédos utcában mely mellett egy nagy mez? volt annak közepén a buszmegálló felé haladtunk egy ideig a legszéls? utcában.

Hideg volt és még éjszakai sötétség a távolban, közvetlenül felettünk az utcai lámpák sárga fénye alatt mentünk szótlanul.

Egyszer csak felnézek menet közben és látom, hogy egy ember megy el?ttünk kb. 3 kertes háznyi távolságra úgy 2 lámpa oszlop távolságra, ami fura volt mert egyáltalán nem láttam hogyan került oda amikor korábban el?re néztem, mert korábban nem ment elöttünk senki és senkit nem láttam kijönni a házakból. Ami meg a legfurább volt, hogy teljesen hangtalanul ment az aszfalton az autóut szélén elöttünk haladt.

A külseje is fura volt, fekete hagyományos férfikalap, fekete hosszú kabát, nadrág és cip? volt rajta, hajra nem emlékszem, de az egész ruházata teljesen szokatlan volt, mintha a 60-as évekb?l lépett volna elénk egy amerikai filmb?l, soha nem láttam ilyet a környéken meg abban az id?szakban él?ben, akkoriban meg azóta sem.

Ami ezután jött az volt a nagy meglepetés. Egyszer csak azok a villanyoszlopok ahol a kalapos elhaladt kialudtak majd felkapcsolódtak. Ez pár oszlop után ismétl?dött, majd apám hirtelen felkiáltott, hogy Jaj a fejem…megfogta a fejét és elkezdte gy?rni a fájdalomtól és közben eleredt az orravére de durván, pataokban és közben még néha felkiáltott és ütötte ököllel a fejét. Miután apámhoz fordultam hirtelen odanéztem az idegenre éreztem, hogy annak a valakinek köze van ehez amin átmegyünk de az csak ment tovább teljesen hangtalanul, ez azért volt fura mert erre normális helyzetben egy ember visszafordult volna, hiszen ha nem süket hallja apámat kiabálni.

A következ? pillanatban megint odanéztem és az illet? eltünt…teljesen ami lehetetlen mert látótávolságban a lámpák fényében látnom kellett volna és 2 másodperc alatt nem tünhetett el.

Apám kabátja és pulóvere, az inge mer? vér volt, hazafordultunk, útközben meg alattunk ment el és jött vissza az utcai világítás.

Biztos, hogy ennek az egésznek köze volt az UFO eseményhez, az óriási fénygömbhöz. Fent talán rosszul írtam mert nem másnap hanem pár napra rá történt ez velünk.

Ez után azonban kellemetlen volt, hogy apám teljesen tagadott minden emléket a korábbi UFO fénygömb esetr?l amikor kijöttek szakért?k a KFKI-t?l meg egy másik szervt?l amire nem emlékszem kik voltak.
    Ekkor meg is romlott a viszonyuk anyámmal, mert úgy érezte anyám, hogy apám elárulja, cserbenhagyja ?t.

Azt is tudtam, hogy ennek a memóriavesztésnek köze volt az utcán megjelent “kalapos” idegennek.

A fénygöm esemény el?tt pár nappal egyébként egy titokzatos, különböz? színben játszó fénygömb jelent meg az egyik házban és ház körül…bejárta a nagy családi házat a kertet…sokáig lebegett a családtagok mellett akik persze majd beszartak a félelemt?l.

Egyben azonban egyetértettek az a valami inteligensen viselkedett, vizsgálódott, volt amikor “térben” ugrott a helyiségben és a szobák között, de néha meg távolról kinyitotta a kulcsra zárt ajtót és úgy ment át a helyiségek között.
    Még a pincébe is lement.
    A kutyára is emlékszem azt is alapos gonddal körbejárta az meg bedugta a fejét a földbe félelmében és nyuszített.

Még valami a kuyta egy jó fél órával korábban már érzékelte az IZÉT miel?tt látható lett volna, erre emlékszem jól, hogy a gazdája említette ezt is.

Ott is jócskán elid?ztek a KFKI-sok amikor kikérdezték ?ket is.

Nekünk gömbillámról beszéltek el?ször de aztán alaposan folyt rólluk a víz amikor lejegyezték a részleteket. Egy egész napot töltöttek a területen.

Bison
    Felhasználó

Ezekenkívül volt még pár “emlékem” de ebb?l nem csinálok rendszert mert nem ez a fontos most.

Bison
    Felhasználó

Strange sounds update

-link-
    -link-

Bison
    Felhasználó

Eastern Europe 2012
    -link-

A Tollaskígyó elhozta neked a tudást…meg a piramisokat…

Ja, da…

hát azt elhozta…

még mindig nem esett le a tantusz.

Bison
    Felhasználó

Kehely – ChAlice = DNA labor “csata”

mert ugye van a vértisztítás…nem csak a szemünk színét örököltük az 5. dimenziótól
    (Plus Ultra)
    -link-

és ügíe volt/van a “vér rontás” – lesz a visszarontás, talán jobb így a kiefejzés:
    -link-

akkor talán érted miért mondom, hogy edzél, készülj.

Segíts magadon….

Vigeland Park – Oslo
    -link-
    -link-
    -link-
    -link-

-link-

Lesz segítséged, csak nem úgy ahogy olvasod a bíborózsaszín honlapokon…

Bison
    Felhasználó

csak, hogy tudd ki viszi a puskát…ebben a dimenzióban.

A formákat bizonyára megnézted.
    -link-

Innen csak kilépni-átlépni lehet…ne legyél naív, így megy ez 350.000 éve, again and again..

Igen majd a Tollaskígyó felvisz a hajójára és megment…

én azt nem próbálnám ki…

-link-

akiket meg a Föld2-re visznek azokat meg már egyenként felkeresték vagy most fogják felkeresni.

Ahol tömeges lapátolás meg fénybegyaloglás lesz azt részemr?l kihagyom.

Bison
    Felhasználó

Monstrous Tartar

Engraving of a monstrous Tartar captured by Count Nicholas von Serin in Presburg (Pozsony) in 1664, sent to Kircher.

-link-

“Tartar Giants
    In 1575, when the Tartars invaded Poland, Jacobus Niezabilo-vius slew a warrior of enormous size who fought in their ranks. After the battle, Polish soldiers marveled that as he lay dead on the ground “his body was of so prodigious a bulk that… his carcass reached to the navel of any ordinary person standing by the side of it.”6 (See Graveyards of the Giants)

And James Paris du Plessis, in his Short History of Human Prodigies, Dwarfs, etc., reports that a Hungarian, known as the “Monstrous Tartar,” was exhibited at “Ye Globe in the ould Baily in February 1664. He was taken prisoner by Count Serini and was a creature of extraordinary strength and valour, who, having spent all his arrows in fight against the Christians, was taken alive and so continues being carefully kept in those parts.”7

Giants
    by Glenn Kimball
    -link-

baloghrp
    Felhasználó

Az alábbi videót lehet már láttátok,de talán nem.
    Ezek a leletek akkor valódiak?Mert ebben az esetben egyértelm? bizonyítékok.
    -link-

Bison
    Felhasználó

Gabona és Kukoricakörök

ebb?l majd jobban megérted:

-link-

és ezt is:

gabona és kukoricakörök

-link-

Bison
    Felhasználó

06:11-t?l
    -link-

Bison
    Felhasználó

Madrid 05.13.
    -link-

Bison
    Felhasználó

Kieg:

az orrvérzéses történetb?l és a bazinagy fénygömben repülésb?l összeségében pozitív dolog maradt meg anyám almondása alapján…anyám is jól élte meg a dolgokat

apámon inkább segített, hogy törölték az agyából az egészet, mert ?t nagyon megviselte a féyngömb jelenés és amit mutattak nekik…mármint a Földet nagyon magasról amikor kinyitották nekik a “fényfalat” egy id?re mint egy ablakot…?k meg álltak a semmiben és nézték bazimagasról a Földet és közben egymás kezét fogták apámmal…meg azt mutatták nekik ahogy másik kurva nagy fény?rhajóval…anyám így mondta hogyan hagyják el a Földet…ezt mutatták meg és magyarázták a szüleimnek.

Szerintem ha nem törlik ezt az id?szakot a fater emlékeib?l akkor megzavarodott volna.

A testvérem is látta a bazinagy fényt, ? becsukta a szemét, úgy is látta, de hangosan és folyamatosan imádkozott és remegett a félelemt?l…másra nem emlékezett.

Én meg semmire nem emlékszem csak a fényre utána meg anyámra ahogy felkelt izgatottan a szobámban nekem meg úgy fájt a fejem, azt hittem szétesik.

apám akkor még beszélt utána közvetlenül az egészr?l anyámmal együtt, nagyon izgalmas volt az éjszaka, meg kimentünk az utcára pizsamában…akkor már sokan kint álltak az utcán mert hallották a robbanásokat és látták azt az ablakokból, hogy a házunk egy kurva nagy fénygömbben van benne.

Bison
    Felhasználó

ez önálló verzió:
    -link-

az egész ASCII code rendszert egyébként ?k találták ki, az anunnaki emberek.

baloghrp
    Felhasználó

?Enki tanácsára az istenek hozzáfogtak az ember teremtéséhez, aki majd a munkákat elvégzi helyettük. Mami, az anyaistenn? agyagfigurákat!készített, amelyekbe a megölt Gestu isten vérét és húsát keverték?

Enki in space:
    -link-

Vatican says aliens could exist:
    -link-

Bison
    Felhasználó

@

“A kampós fejrész maga a becsavarodó TACHION (!!!) pályagörbéje, illetve árulkodik a hullámtér szerkezetér?l is. A csigavonal végén (a jelenpontnál) látható különféle alakok mind meghatározott jelentéssel bírnak. A kígyófej az id?kígyóra utal
    🙂

(9. ábra), “

-link-

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

A kampós fejrész maga a becsavarodó tachion pályagörbéje, illetve árulkodik a hullámtér szerkezetér?l is. A csigavonal végén (a jelenpontnál) látható különféle alakok mind meghatározott jelentéssel bírnak. A kígyófej az id?kígyóra utal (9. ábra), a koronás király az Istenre (esetleg a földi helytartójára), a mandorla alakú díszítmény pedig a teremtési tartományra (10. ábra), amiben az id?hurok fizikailag tartózkodik. A kampó oldalán látható díszítések közül a gömbök, gyöngyök, fénymagok vagy kidudorodások az id?hurokban egymást követ? tachionokat jelképezik. Ha elágazó indák is találhatók a boton, azok a leszármazott teremtmények felé vezet? id?szálakra utalnak (11. ábra).

-link-
    9_10_11. ábra

Ugorgyunk:
    -link-

A jöv?b?l jöv? löv?…
    -link-

nem mentek Ti sejová…majmóczák…monggya a Kelgyó!

Bison
    Felhasználó

Gotye – Somebody That I Used To Know

Power of lyrics…and pictures

-link-

Elenoura
    Felhasználó
    Bison
    Felhasználó

Gotye – Eyes Wide Open

A lélek (nem mindegyik) átlátja az id?sávokat…a múltat (múltakat) és a jöv?t (jöv?ket).
    innen vannak az anunnaki légibázisok…pl.

Dali ezért folyatta szét az órákat…

-link-

Bison
    Felhasználó

Mit látol? Nem látol? Na látol?

9/11 óránál:
    nesze neked
    Gotye – Coming Back

-link-

Bison
    Felhasználó

The Strokes – Reptilia
    kezek, újjak…a formák újjak?
    -link-

Room On Fire (2003)
    Lyrics:

He seemed impressed by the way you came in.
    “Tell us a story
    I know you’re not boring”

I was afraid that you would not insist.
    “You sound so sleepy
    just take this, now leave me”

I said please don’t slow me down
    If I’m going too fast
    You’re in a strange part of our town…

Yeah, the night’s not over
    You’re not trying hard enough,
    Our lives are changing lanes
    You ran me off the road,
    The wait is over
    I’m now taking over,
    You’re no longer laughing
    I’m not drowning fast enough.

Now every time that I look at myself
    “I thought I told you
    this world is not for you”

The room is on fire as she’s fixing her hair
    “you sound so angry
    just calm down, you found me”

I said please don’t slow me down
    If I’m going too fast
    You’re in a strange part of our town…

Yeah, the night’s not over
    You’re not trying hard enough,
    Our lives are changing lanes
    You ran me off the road,
    The wait is over
    I’m now taking over,
    You’re no longer laughing
    I’m not drowning fast enough.

Bison
    Felhasználó

Coldplay – Strawberry Swing
    -link-

Bison
    Felhasználó

Coldplay – Talk HD

ezt a helyedben próbálnám értelmezni…
    -link-

Bison
    Felhasználó
    Bison
    Felhasználó

Betelg?z
    -link-

Bison
    Felhasználó

Budapest
    -link-

Bison
    Felhasználó

Beetlejuice – Jump in the Line (!!!)
    4th
    -link-

50 bejegyzés megtekintése - 1,651-1,700 / 2,582

‘Krónikák egy másik világból’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.