Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból

50 bejegyzés megtekintése - 1,801-1,850 / 2,582
  • Szerző
    Bejegyzés
    Zoli
    Felhasználó

Helló!

Itt van a reklámkampánnyal kapcsolatos kép, a facebookjukon mégtaláltam:

-link-

amazon
    Felhasználó

BKV busz lottó reklám -link- nem tudom erre gondoltál-é?

Ez valós vajon?

-link-

Szpacsek
    Felhasználó

Az szerintem valós, amazon!
    3 lábujja van csak a lénynek 1 lábfejen. Érdekes lények.
    A fekete szem?, szürke földönkívüliek fajához tartoznak ezek a lények. Szerintem ?k Zeták.

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Ezt nézzétek meg!
    Egy film az 51-es körzetb?l… épp egy földönkívülit próbálnak “faggatni”… Hát, jól “megszívatják” szegényt. 😐

Szpacsek
    Felhasználó

-link-

? pedig a roswelli grey alien, a szürke idegen földönkívüli (ufonauta) ismer?sünk, Airl …. (E.B.E.)
    1947-b?l.
    Itt a Földön csak pár évig volt életben ….
    De amúgy, elmondása szerint, többezer éve kapcsolatban állt a Földdel már.

Szóval ?k ezek szerint nem csak 100 évig élnek, mint, mi, emberek.

Szpacsek
    Felhasználó

Mennyi minden derült ki azért az UFO-król, földönkívüli lényekr?l az utóbbi néhány évben! Ezt én nem is hittem volna a ’90-es években, amikor már szintén foglalkoztam ufókutatással….

Zoli
    Felhasználó

Pakalz szerintem erre a reklám plakátra gondolt, ott van fent a szerencsejáték zrt. facebook-ján a fels? részén a kép a hét maskarás reklám emberrel:

-link-

Bison
    Felhasználó

Készülnek a hibridek…le van ez itt kérem administrálva.

-link-

-link-

…egy nagy terrortámadás lesz az indok.

Europát bele akarják rángatni.

Az eurpai eltunyult békés fehérember nem fog “meggy?z?désb?l” hadrendbe állni.

Ezt a meggy?z?dést fogják benne elindítani, az emóciós kulccsal, ez pedig úgy lehetséges, ha felhergelik.

Az iráni hibridek is hergelik ott a majmokat, nem kell bemutatni. Nézzétek meg az iráni hader? himnuszát, nem arról énekelnek , hogy gy?zzenek, hanem arról milyen jó feláldoznia magát és a paradicsomba kerülni.

Bison
    Felhasználó
    Zoli wrote

Pakalz szerintem erre a reklám plakátra gondolt, ott van fent a szerencsejáték zrt. facebook-ján a fels? részén a kép a hét maskarás reklám emberrel:

-link-

Köszi a forrást.
    nincs facebook om, ha látod benne Isist a torkára mutató fénnyel és az ujjakkal meg a 4 újjképlet tartást – akkor az.
    Haveromat megkérem, hogy vegye le majd és felteszem a Picassra.

Bison
    Felhasználó

Írtam nektek, meggy?z?désem, hogy a teremt? Isten n?nemü.

Ebben biztos vagyok.

Az is biztos, hogy nem Sz?z Mária képében jelent meg el?ször az embereknek meg más lényeknek.

Abban is biztos vagyok, hogy ezért érte a csapás a n?ket olyan sokszor a történelem folyamán. Ez Dr. Genya reakciója…

Most nem kell a n?knek hanyatt esni maguktól, mert a lelkek gyakran nemet is váltanak…
    Orlandó c. film err?l szól…

Mondtam már azért sok a m?vészek között a homoszexuális-leszbikus mert a tudatos és nem tudatos emlékez? lelkek gyakran áthozzák korábbi identitásuk elemeit is.

Aki most értelmesen megnyilvánul majd az üzen?falon szokása szerint, üzenem neki, hogy majd megtudja milyen az aranyér amikor jönnek az aranyért. Ez nem vicc.

Zoli
    Felhasználó

Igen arról a képr?l van szó, ott van rajta isis, egyiptomi ruhában, és a kék fényre mutat a négy újjával a torkához.

Zoli
    Felhasználó

Igen Sz?cs Károly (ezvan karcsi videói) Is mindig egy bizonyos TEREMTN?-r?l beszélt hogy az IstenN?-N?.

Zoli
    Felhasználó

Amikor szám. gép el?tt ülök és ránézek a szám. gép órájára mindig vagy reggel 9:11-kor és este 19:47-kor nézek rá, mikor id?t akarok megnézni, hát nem fúrcsa, lehet hogy a metafizikai világ így próbál jeleket küldeni, kommunikálni?
    Ugye 09:11–9.11- két torony
    19:47–1947 Rossvell incidens!
    Mindig úgy adódik hogy ekkor nézek a digitális órára rá!

Zoli
    Felhasználó

1947=1+9+4+7=21
    2012.12.21.

Zoli
    Felhasználó

Piros b?rruhás sz?ke n?, maszkban és sárga keszty?ben jobb kezével egy hatost mutat!

-link-

Zoli
    Felhasználó

Pakalz!

Itt a kép amir?l beszéltem, nem kell hozzá facebook sem anélkül is megnyílik:

-link-

zplus
    Felhasználó

a gömbbe irt tetraédernek ( -link- ) is 19°47′ nél van a csúcsa.
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

Hát, ezt én nem tudom biztosra elhinni — hogy a teremt? Isten n?nem? lenne …. /de a te hitedet tiszteletben tartom, PakalZ.! /
    Mert szerintem annak inkább kétnem?nek kell lenni, mint az angyaloknak… vagy “nem nélkülinek”….
    Vagy egy párosnak, mint pl. Istár és Enlil….
    Az biztos, hogy az ember (Ádám) teremtésekor Mámi formázta meg a történet szerint az ember testét agyagból. (“Az ember földb?l vétetett”–földb?l lett.) Utána egy megölt isten húsa és vére lett az ember további alkotója — a monda szerint. (Gestu istené.) ( Másik változat szerint a “2 Lagma-istené”, vagy kicsodáké ….) És Ninhurszag, aki n? volt (és orvos, genetikus) alkotta, teremtette az embert, Ádámot. De Enki is benne volt. ? mondta, tanácsolta, vagy utasította, hogy milyenre teremtse az embert, Ádámot Ninhursag!

A MÁSIK:
    Dr. Genya reakciója?

Hát; nekem mindenesetre mondtak olyat, mikor egyszer egy normális és kedves levelet írtam itt az egyik n?i tagnak — de nem írom már le, hogy ki volt az — mikor válaszolt rá, azt mondja: “Ne REAGÁLJ erre, Szpacsek, mert ezentúl akármit ami t?led jön, elolvasás nélkül törlök.” Mondjuk én nem is akartam reagálni vagy írni rá semmit, mert arra nem is lehetett! Arra a levélre!
    De engem néztek ekkor Dr. Genyának :// :O az meg nem esett valami jól…. Bár ha Anu király a Dr. Genya akkor vállalom… 😀 :?? — de ha a Sátán, maga… akkor nem annyira lenne jó …. 😀 ? ennek az egész rossz, romlandó világnak sokak szerint a “teremt?je”… “Ezt a világot tulajdonképpen az Ördög teremtette, egy olyan pillanatban, amikor az Isten éppen nem figyelt oda” — szól egy idézet… 😐 (nem én mondom ezt)

Meg azt is írta az emített n?i tag: privátban: én “ne zaklassam itt a JÓNÉPET”! 😐 Na… hát ez meg micsoda .. ?? Szóval akkor én vagyok a rossz, meg az ellenség, meg a mittudomén micsoda ? Maga az Ördög? :O Vagy legalábbis lepaktáltam vele? Ilyen hülyeségeket azért nem kéne állítani még privátban se ! Még er?s érzelmi fölindulástól hajtva sem.
    Már én sem tör?döm és foglalkozok vele, egy jó ideje. Hagyom az egészet. De tényleg nem kell a n?knek “elszállni maguktól”, mert ilyen volna a teremt? n?nem? Isten?? Remélem, nem! 🙂

És én nem provokáltam meg nem is szívattam senkit. Én nem kezdtem ezt az egészet. (Már elnézést.) 🙂
    Szóval szerintem lehet hogy az igazi teremt? isten az 2nem?, mint az angyalok: teljes mértékben megvan benne a férfi és a n?i nem is, egyaránt.
    Mint az “ISTEN” szó eredete is: ISTár és ENlil nevéb?l ered ! ! (Vagy ISTár és ENki nevéb?l!)

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
    De ez csak az én találgatásom — lehet hogy neked van igazad PakalZ!
    Leírtam azért ezt is mert ebben is van sok igazság! Én csak egy jámbor jóhiszem? kutató vagyok. De azért nem hiszékeny. N?kkel dolgom még úgy igazából soha sem volt, meg nem is szeretnék gyereket! Ezért nem is kacsintgatok a n?k felé! Most sem! De az mindenképp túlzás hogy — eszerint a tag szerint — itt nem is lehet ismerkedni a Paranormálon egyáltalán, + én különben is dilinyós vagyok…. Nem, csak nem érdekelnek a N?K, mert sok rossz tapasztalatom volt már velük, és jó meg kevés! És nem is akarok, mondom, családot, meg gyermeket. Biztosan ezért van így, hogy én se kellek a n?knek, rendszerint! Már megszoktam. 🙁

Ennyi.! :-))

Szpacsek
    Felhasználó

Akinek ez nem tetszik — azt megértem! — azok ne foglalkozzanak anunnakikkal sokat szerintem meg hasonló parás dolgokkal, hanem csak Jézus Krisztusban higgyenek a jól bevált módszer szerint, keresztény hit?ek legyetek. és EXOTÉRIKUS tanításokkal foglalkozzatok.

Csak azért balgák és naívak — lehet?leg — ne legyetek! És ne legyetek könnyen megtéveszthet?ek, átverhet?ek, becsaphatóak.
    Nem árt némi tájékozottság ezen a téren sem ! ! Ez még mindig jobb, mint a félretájékoztatás, és a téveszmék vagy valótlanságok, hazugságok “bevétele”.

Zoli
    Felhasználó

1956. 10. 06.

2012-1956=56 év

2012—-20/12=1.666

Zoli
    Felhasználó

A világot lázadó angyalok irányítják!!

Itt van Villás Béla bá videója elmondja a részleteket:
    -link-

Ez az egész társadalom a tervezett elavulásra ép?l, itt minden az anunnaki m?ve, mindent ?k irányítanak, itt ne mlehet stabil semmi!
    2000 éve élt egy derék ember és Dr. Genya meg is kísértette, azt mondta itt minden az enyém még az emberek is, és ezt mind neked adom, csak imádj!
    A választ már tudjátok ti is ne kelljen már leírni!

TigRea
    Felhasználó

Szpacsek!
    Nincs gond semmi a N?kkel, ugyanúgy m?ködnek mint mi férfiak, csak voltak dolgok, s mi megpróbáltuk ?ket “karámba tartani”, de mára kinyílt már az ajtó.
    Id?nként szükséges adatokat áttöltenünk a megfelel? “csatlakozó felületen” keresztül a számukra “Jack dugó”, s ha sikeres a kontakt, akkor minden rendben megy.
    :))))))))))))

felicia72
    Felhasználó

azt nem értem,hogy olyan ember,mint pl ? is
    -link-
    aki ugye nyílvánvaló,hogy járt odaát
    csak beszél és beszél,mondja és mondja
    hogy mi történt vele – élmény hallgatni,
    de egyszer nem ejti ki a száján az isten szót
    mi meg itt dobálózunk a nagy szavakkal
    így isten meg úgy teremt? meg így sátán meg úgy faszom tudja mi..
    miért van ez?
    amíkor majd tényleg jársz odaát,és esetleg visszatérsz ide,akkor elmondhatod,hogy született benned egy megértés
    de addig itt csak dobálózunk a szavakkal nem? ezt nem Gáborra értettem.

Szpacsek
    Felhasználó
    TigRea wrote

Szpacsek!
    Nincs gond semmi a N?kkel, ugyanúgy m?ködnek mint mi férfiak, csak voltak dolgok, s mi megpróbáltuk ?ket “karámba tartani”, de mára kinyílt már az ajtó.
    Id?nként szükséges adatokat áttöltenünk a megfelel? “csatlakozó felületen” keresztül a számukra “Jack dugó”, s ha sikeres a kontakt, akkor minden rendben megy.
    :))))))))))))

Nahát ezzel egyetértek .. és, örülök neki ..
    Ha kinyílt már az ajtó …. 🙂
    Mert hát én, pl. személy szerint soha senkit se akartam én nem is akarok semmilyen karámban tartani. N?t se.
    Csak eddig még, ha bajom volt valakivel, akkor ez általában mindig vagy n?vel volt vagy n? miatt. 😀
    De ez csak régen volt így amíg fiatalabb voltam, az állandó ismerkedési meg barátn?-keresési “mániám” miatt…
    Mára már alább hagyott ez a “szeretet-hullámom”….
    Pedig én sosem akartam bántani senkit, csak nem szerettem egyedül lenni. Ezért kerestem társat. De néha elég csúnyán kihasználtak és “fölhergeltek”! 😐 😀

(bezzeg, ha meg ÉN CSINÁLTAM ezt … szóval ha én kezdeményeztem….: akkor meg az volt a válasz, hogy: Te! Én úgy látom, hogy te csak kihasználod a n?ket, hogy ne unatkozzál!” Hmmm… na.. szóval én meg ne csináljam.):D
    Szerintem ne csinálja senki sem.
    Legalábbis én nem —> meg velem sem a n?k.

Az igaz hogy régen mindig én kezdtem..; de hát én akartam társat vagy barátot, b.n?t, és ráadásul azt hallottam mindig mindenkit?l mindenhonnan, hogy: A férfinak kell kezdeményezni. Ma már a n?k gyakrabban kezdeményeznek, de hát egyszer? ez és érthet?: ha ?k vannak egyedül, akkor ?k akarnak ismerkedni, és ?k kezdik.

Nem gondolok én már N?kr?l semmi rosszat sem! 🙂
    Nincs olyan igazán nagy konkrét személyes rossz-tapasztalatom se velük amúgy.

De, hát nekem ez – a “n?zés” – egyszer?en nem való, és már ki is öregedtem vagy ‘kin?ttem’ ebb?l. De annak örülök, hogyha másoknak sikere van és én nem fogok ebben zavarni vagy visszatartani senkit! Eddig is ezt az elvet követtem.

Csak azért ezt nem hittem volna mondjuk 16 éves koromban….. azt hogy 35 éves koromig 1 barátn?m sem lesz …. akkorsem, hogyha SZERETNÉK!! :((((

Így most olyan fiatalnak érzem magamat, mint egy 18 éves – mert még senkim se volt – és többen úgy látják, le vagyok maradva a korosztályomból. Persze, mert 35 vagyok, de 18-nak nézek ki és annyinak is érzem magam.. !! 🙂 😀 :-DD????

Még bármi lehet, hisz nem vagyok még olyan “öreg” ……. 🙂
    Nah jól van, befejeztem. 😀

Szpacsek
    Felhasználó
    Zoli wrote

A világot lázadó angyalok irányítják!!

Itt van Villás Béla bá videója elmondja a részleteket:
    -link-

Ez az egész társadalom a tervezett elavulásra ép?l, itt minden az anunnaki m?ve, mindent ?k irányítanak, itt ne mlehet stabil semmi!
    2000 éve élt egy derék ember és Dr. Genya meg is kísértette, azt mondta itt minden az enyém még az emberek is, és ezt mind neked adom, csak imádj!
    A választ már tudjátok ti is ne kelljen már leírni!

Ez az ! Na ez a jó !

Nem az anyagi világ megszerzésére és birtokolására és uralására kell törekedni, törekednünk, hanem a “végs? megvilágosodás bels? ösvényeit kell járnunk”!!

Én ezt tudom is, nagyon jól. 🙂 :-)))))

Jézus nem akarta az embereket “tulajdonául mint a rabszolgákat”, mert hisz ? csak példát mutatott, utat mutatott, hogy “ti is így csináljátok, magatokkal, a ti saját életetekben” és “engem kövessetek – t?lem tanuljatok.”

amazon
    Felhasználó

Hmmm……kb 3 hónapja félfüllel hallgattam a Mária rádiót és betelefonálós m?sor volt, ahol a m?sorvezet?k azzal magyarázták a mai n?i “emancipációt”,…”hogy meg van írva a Bibliába is, hogy eljön az az id? amikor a n?k mennek a ffiak házához, akkor mir?l beszélunk?”
    Vagyis ?k is egy el?re megírt, jelen helyzetre adtak választ!

Szpacsek
    Felhasználó
    knochlaci wrote

azt nem értem,hogy olyan ember,mint pl ? is
    -link-
    aki ugye nyílvánvaló,hogy járt odaát
    csak beszél és beszél,mondja és mondja
    hogy mi történt vele – élmény hallgatni,
    de egyszer nem ejti ki a száján az isten szót
    mi meg itt dobálózunk a nagy szavakkal
    így isten meg úgy teremt? meg így sátán meg úgy faszom tudja mi..
    miért van ez?
    amíkor majd tényleg jársz odaát,és esetleg visszatérsz ide,akkor elmondhatod,hogy született benned egy megértés
    de addig itt csak dobálózunk a szavakkal nem? ezt nem Gáborra értettem.

Igazad van.
    Nekem pl. még nincs személyes tapasztalatom err?l semmi!
    Még nem jártam “odaát” !

Azért dobálózunk az isten, sátán meg ilyen szavakkal, mert pl. az “isten” szó is, többjelentés?…..
    Pl. jelenti Jahvét, a zsidó-keresztény Istent.
    vannak istenek, istenségek is. mint pl. Thoth vagy Ozírisz … vagy mittudomén, Enki …..
    Aztán ott vannak a görög és a római mitológia és vallás “pogány” istenei – a keresztény hit szerint pogányok – egy egész Pantheonra való…Pl. Zeusz, Héra, Jupiter, Junó, Pallasz Athéné, Hádész, Hermész (mármint a görög Hermész), Prométheusz, Neptunusz(Poszeidón), Szaturnusz (Kronosz) …. stb …..

A sátán is — jelenti Satanas-t, aztán az Ördögöt, meg lehet még Belzebúb (a démonok fejedelme), Beliál (az Antikrisztus), aztán, Azázel… Lucifer.. stb.

Szpacsek
    Felhasználó

Ezek a régi istenek, istenségek, mint pl. az Atlantiszi és az egyiptomi istenek, mind nagy atlantiszi h?sök, héroszok voltak. A Sumérok, óbabiloniak és babiloniak istenei pedig földönkívüliek (anunnakik) meg óriások (nefilimek) — az emberek és az anunnakik keresztezésével létrejött faj.

Ez a mitológiában minimum így van mindenképpen, és szerintem valóság alapja van… amint már ezt évek óta ‘össze-kutattam’, és -olvastam róluk!! 🙂

De ezeknek a zömét már le is írtam itt a topikokban az elmúlt másfél év alatt – úgyhogy igyekszek nem titkolni semmit. Közzétettem az eredményeimet. 🙂
    Úgy vagyok vele, hogy akit nem érdekel, az úgysem olvassa el; aki nem érti, vagy nem hiszi el — az pedig megteheti ezt is ! Tehát nem lehet baj bel?le!
    Viszont sokakat ösztönözhet ez a saját kutatásra, és az utánajárásra, utánaolvasásra. Az pedig, jó, szerintem. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

És akkor még a Titánokról, meg a “kígyólábú” Gigászokról nem is beszéltem ..! 😀
    (görög mítoszokból ismertek.)

Szpacsek
    Felhasználó
    amazon wrote

Hmmm……kb 3 hónapja félfüllel hallgattam a Mária rádiót és betelefonálós m?sor volt, ahol a m?sorvezet?k azzal magyarázták a mai n?i “emancipációt”,…”hogy meg van írva a Bibliába is, hogy eljön az az id? amikor a n?k mennek a ffiak házához, akkor mir?l beszélunk?”
    Vagyis ?k is egy el?re megírt, jelen helyzetre adtak választ!

Igazad van amazon! De tényleg. Úgy érzem! 🙂
    Nah, hát akkor meg rendben is van ez így, ahogyan most van ! 🙂
    Nincs benne semmi különös.

baloghrp
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Jó az a nagy szék Genfben, Pakal!
    Mintha csak Anut várnák, vagy Enkit….. hogy üljön bele ….. 🙂 😀 😐

Én tudom, hogy Anu régesrég többször járt itt a Földön, mert néha ide látogatott a Nibiruról, ahol egyébként máskor tartózkodott…. ahol az ideje nagy részét töltötte. És ilyenkor a mezopotámiai városokban igen nagy pompával fogadták ?t, gazdagon, arannyal kidíszítették a város f?útját, stb. ….
    Anu megmondta egyszer: Végleg el fogják hagyni a Földet, ha az arany kitermelése, bányászata nem jár elég eredménnyel. És el is hagyták, i. e. 600 körül … ha jól emlékszek a dátumra.
    Még i. e. 3500 körül nem volt nagy gond, hisz akkor találtak aranyat Dél-Amerikában is. És ott is nyitottak bányákat. A régi afrikai bányáikon kívül.

Elképzelhet? miszerint tévedek,de az általad említett id?pont i. e. 600 ebb?l a szempontból téves lehet.Ugyanis akkoriban virágzó görög birodalom volt.?k pedig nem tesznek említést róluk,pedig nagy történelem írók voltak a hellének.

Szpacsek
    Felhasználó

Pedig valamikor akörül kellett, hogy legyen!
    kb. 1 hónapja olvastam itt azt hogy i. e. 600 táján a Földön él? anunnakik nagy többsége eltávozott innét a Nibirura!
    De ez szerintem sem biztos valahogy….. ez a dátum …. mert ha most jön a Nibiru, (2012), akkor 3600 évvel ezel?tt, i. e. 1600.-ban kellett Földközelben járnia legutóbb.
    Bár az Újbabiloni Birodalom és Babilon városa is i. e. 600. körül néptelenedett el Mezopotámiában. Ninive is.. szintén Mezopotámiában. A nagy Nabu-Kudurri-Uszur király (Nabukodonozor) birodalma. (És Bel-Sar-Uszuré…) Asszíria. Ezt én tudom történelemb?l.
    Úgyhogy lehet, mégis ez a helyes dátum.

Mert utána már csak a perzsák jöttek ezen a területen! Dareiosz, Xerxész … és velük álltak nagy harcban a görögök, míg végül Nagy Sándor (Alexandrosz) a makedón király legy?zte ?ket is.

baloghrp
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Pedig valamikor akörül kellett, hogy legyen!
    kb. 1 hónapja olvastam itt azt hogy i. e. 600 táján a Földön él? anunnakik nagy többsége eltávozott innét a Nibirura!
    De ez szerintem sem biztos valahogy….. ez a dátum …. mert ha most jön a Nibiru, (2012), akkor 3600 évvel ezel?tt, i. e. 1600.-ban kellett Földközelben járnia legutóbb.
    Bár az Újbabiloni Birodalom és Babilon városa is i. e. 600. körül néptelenedett el Mezopotámiában. Ninive is.. szintén Mezopotámiában. A nagy Nabu-Kudurri-Uszur király (Nabukodonozor) birodalma. (És Bel-Sar-Uszuré…) Asszíria. Ezt én tudom történelemb?l.
    Úgyhogy lehet, mégis ez a helyes dátum.

Mert utána már csak a perzsák jöttek ezen a területen! Dareiosz, Xerxész … és velük álltak nagy harcban a görögök, míg végül Nagy Sándor (Alexandrosz) a makedón király legy?zte ?ket is.

A görögök biztosan említést tettek volna róluk ebben én valamiért biztos vagyok.
    Szerintem régebben”távozott”az anunnaki elit.
    Alexandrosz az anyja által pedig inkább görög volt(Olympias)mint makedón 🙂
    Hiszen az anyai ág a meghatározó a származást illet?en.

Bison
    Felhasználó

az anunnaki elit tu. soha nem hagyta el a Földet…

Ezt már többször próbáltam bizonyítani.

Létrehozott több vérvonalat, emberi küls?vel, sajátos irányítási képeségekkel és magasabb agykapacitás kihasználtság képességével irányítási feladatokkal, stratégiai okból, amit hamarosan majd tapasztalni fogsz.

Sokan közülük a fáraókig vissza tudják vezetni a családfájukat.

Ett?l az egészt?l nem kell hanyatt esni illetve csodálattal lenni irántuk, mert alapvet?en érzéketlenek az emberiség és a Föld sorsa iránt, ennek megvan a komoly oka.

Illetve módosítom többségük subhuman típust lát bennünk, játékszert, feláldoz,ható kísérleti férget amivel bármit megtehetnek.

Tudom kikr?l beszélek , naponta találkozok velük.

Ezzel nem gy?löletet akarok kelteni irántuk, csak ez kell a megértéshez, hogy kik irányították az inkvizíciót, a nagy politikai változásokat, a világháborúkat…az indiánok szervezett tömeges kiírtását és a magyarok tudatos “ütlegét” évszázadokon át.

Ezzel ne akarom felmenteni azokat akik a létezés eme embertelen fokán állva asszisztáltak vagy éppen végrehajtók voltak ebben a rendszerben, mert bizony a végrehajtók emberek voltak, sajnos.

Bison
    Felhasználó

az a gyanum forró sumér summer-nyarunk lesz…

Bison
    Felhasználó

Hibrid kommunikáció

korábban sokat írtam nektek a hibridek, izraeli, görög és török ellentétek illetve szövetség el?készítésér?l…

itt olvashattok egy provokációt izraeli-török viszonylatban…

-link-

figyeld ezt a mondatot:

“But a senior Israeli military officer told Reuters there had been no discernible increase in Turkish naval operations in Israel’s economic waters, which extend 187 km (117 miles) from its coast.”

ilyen hír olvasásakor tudják a “fajtársak”, hogy ez az esemény mihez kapcsolódik,illetve minek az el?késztése.

Anno a török hajó palesztinai látogatása illetve az incidens is el?re egyeztetve volt.

Van egy török film A farkasokvölgye vagy mi a szar…(egy nagyon bárgyú faszság amin lelkendeztek itthon is a nemzettudatos barátaim) na annak a végén akinek nem esik le, hogy mi a célja a filmnek..na ezt az embert nagyon tudom sajnálni.

Csupán elmondanám, hogy a török fegyverek összes elektronikáját anno izreali hadiipari cégek adták a törököknek nem is oylan régen.

ennyit a nagy muzulmán testvér Törökországról akinek hirtelen 40 év után megesik a szíve a szegény palesztínokon..akiket mindenki csalánnak használt…tudod…amikor beleverik….

Bison
    Felhasználó

Kemal Attatürk…a damaszkuszi nagypáholy…
    a régió irányító anunaki központja volt anno…
    Nagymestere volt huszon (!!!!) valahány évesen…

Mikor született a szír elnök, megnézted a wikiben?

Emberek irányítják a világot?

baloghrp
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Létrehozott több vérvonalat, emberi küls?vel, sajátos irányítási képeségekkel és magasabb agykapacitás kihasználtság képességével irányítási feladatokkal, stratégiai okból, amit hamarosan majd tapasztalni fogsz.

Ett?l az egészt?l nem kell hanyatt esni illetve csodálattal lenni irántuk, mert alapvet?en érzéketlenek az emberiség és a Föld sorsa iránt, ennek megvan a komoly oka.

Illetve módosítom többségük subhuman típust lát bennünk, játékszert, feláldoz,ható kísérleti férget amivel bármit megtehetnek.

Ezzel nem gy?löletet akarok kelteni irántuk, csak ez kell a megértéshez, hogy kik irányították az inkvizíciót, a nagy politikai változásokat, a világháborúkat…az indiánok szervezett tömeges kiírtását és a magyarok tudatos “ütlegét” évszázadokon át.

Ezzel ne akarom felmenteni azokat akik a létezés eme embertelen fokán állva asszisztáltak vagy éppen végrehajtók voltak ebben a rendszerben, mert bizony a végrehajtók emberek voltak, sajnos.

PakalZ ez teljesen érthet? és el is fogadom.Akkor ez tulajdonképpen ez azt jelenti,hogy Anu,Enki,Enlil,Inanna stb akik az”elitet”képviselik amennyiben nem tévedek itt lennének a Földön?Ezért is kérdeztem már párszor,hogy akkor kik tartózkodnak a Nibirun,hanem az elit?Ami pedig az általad is említett embereket illeti,egyértelm?en kollaboránsok.Kicsit visszatérve a Nibiru bolygóra/csillagra,valóban az otthonuk ahogy a sumérok beszámoltak err?l?Létezik még?Mert én már arra is gondoltam miszerint egy mesterségesen létrehozott hatalmas objektumról van szó amelyet a sumérok bolygónak tekintettek érthet? okokból…,de tévesen.

felicia72
    Felhasználó
    PakalZ wrote

ilyen nyarunk lesz
    -link-
    hohohó
    1 19-nél elengedi a kezet 😀

Bison
    Felhasználó
    knochlaci wrote

PakalZ wrote

ilyen nyarunk lesz
    -link-
    hohohó
    1 19-nél elengedi a kezet 😀

a fiú tetoválásához…
    -link-

eseményhorizont és kapunyitás…valakit (lelket) átemel majd és lesz akit visszavág a Karma karmai közé az NWO keltet?kbe…vagy vissza mondjuk az azték piramisok alá fejeket szedni kosárba.

Ez a metafizikai világ és az emberi lélek kapcsolata…

a lélek képekben lát….sokszor ismételem, ha ráérzel a végén nem is kell már sokat írni, ahogy látom az oldal önjáró lett és ennek örülök.

Ez a latásmód azért fontos és érdekes, mert ebb?l a kommunikációból minden megmarad a következ? állomáshelyen ahobva kerülünk.

és egy id? után tudod tanulás nélkül, hogy ha pl. krokodil akkor az reinkarnácioó a forgatás miatt, mert ez az állat tulajdonsága…pl. csak egy példa.

A fiú szerintem azért jelezte ezt 11:9-nél, persze ? nem tudta de a film neked err?l szól, hogy majd találkoznak 11:9-én a nevet meg a Lány már tudja… van ott négyzet gy?r? is ami a 4D vetülete…

látszik is, hogy a fiú tudatosan keresi a Lányt…? a lélek…

a She-t (Omega : Gyöngyhajú lány hallgasd meg) már sokszor megírtam.

Bison
    Felhasználó
    Zsolt wrote

PakalZ wrote

PakalZ ez teljesen érthet? és el is fogadom.Akkor ez tulajdonképpen ez azt jelenti,hogy Anu,Enki,Enlil,Inanna stb akik az”elitet”képviselik amennyiben nem tévedek itt lennének a Földön?Ezért is kérdeztem már párszor,hogy akkor kik tartózkodnak a Nibirun,hanem az elit?Ami pedig az általad is említett embereket illeti,egyértelm?en kollaboránsok.Kicsit visszatérve a Nibiru bolygóra/csillagra,valóban az otthonuk ahogy a sumérok beszámoltak err?l?Létezik még?Mert én már arra is gondoltam miszerint egy mesterségesen létrehozott hatalmas objektumról van szó amelyet a sumérok bolygónak tekintettek érthet? okokból…,de tévesen.

hosszú címszavakban:

– javítom mert fáradt vagyok és elírtam, bocs…: az anunnaki ember hibrid elit vérvonalon (az anunnaki eredeti elit management 18, tized majdnem 19 évente szeméylesen is mindig eljött egyszer a Földre…ekkor találkoztak – találkoznak – a vérvonalcsaládok vezet?ivel)
    -rejtett irányítás
    – az emberek egyszer komoylan fellázadtak és megöltek egy csomó nukit amikor azok a kataklizma el?tt elkezdték elhagyni a Földet, ennek a lázadásnak az emlékét az indiánok meg?rizték és a nukik létezését is (ezért írtották ki ?ket amikor elkezd?dött az els? indián-fehér érintkezés)
    – ha lett volna látható ellenség mert küls?re meg tudod különböztetni akkor nem sikerült volna, a b?rszín, eltér? nyelvek, modern zászlók és sohanemvolt nemzetállamok szerinti megosztás, hiszen láttad volna, hogy ki az ellenség.

Oszd meg és uralkodj.

Olvasd el alaposan az Angolszász misszió c. interjú (Project Avalaon honlap) magyar szöveg átírat változatát, pontosan leírja a meghívott az anunnaki hibrid meeting részleteit.

Sajnos az is igaz, hogy telepatikus úton képesek rákényszeríteni akaratukat másokra akik nincsenek eléggé levédve. Ezzel naponta szembesülök, hogy hoygan m?ködtetik.

Ha meg akarod érteni a Nibirut javaslom a Transformers 3-at megnézni…én nem írogatok err?l, abból megérted. Az els? részben láttad a 9-11-et a használtautó keresked?s jelenetben.

Itt van az közel, csak nem látod. Majd “átugrik” mint a hajóik.

“Mesterséges” az, persze, mint a Hold és a Föld is…mert mit nevezünk mesterségesnek? ez csak filozófiai kérdés.

A nukiknak támaszpontjaik is vannak a Földön, ez hogy azon kik fordultak meg, arról g?zöm nincs, ezek teljesen lakatlan területeken vannak a Föld alatt…

Bison
    Felhasználó

a 19 évenkénti meeting az USA területén volt az utolsó 200 éves id?szakban…korábban Londonban azel?tt meg Párizsban….

ezek már nagyon meredek dolgok,

lehet, hogy a meggondolatlanságomat meggondolom és ki fogom törölni ezeket a részleteket

köszi, hogy megfogadjátok a kérésemet és nem másoltok át innen semmit sehova…

a névválasztásom meg úgy néz ki jó lett mert a keres? motor a Z miatt átvált Pakal ra amib?l van jó párszázezer link

baloghrp
    Felhasználó

Köszönöm PakalZ.
    Teljesen érthet?,ha jól tudom a sumérok is lázadtak ellenük anno…..

Bison
    Felhasználó
    Zsolt wrote

Köszönöm PakalZ.
    Teljesen érthet?,ha jól tudom a sumérok is lázadtak ellenük anno…..

az Istenek városaiban ha jól emlékszem szépen le van írva, hogy mennyi bajuk volt velünk kísérleti teremtményekkel, túlszaporodtunk korábban is, kezelhetetlenek voltunk, akkor hiába éheztettek abból nagyobb káosz lett…

kitalálták nekünk a gabonaféléket néhány háziállatot is csináltak mert nem gy?ztek minket élelmezni – mármint a bányászrabszolgáikat- …Madách is ír err?l (Al borak a ló ha jól emlékszem) a kutya sem a farkasból lett háziasítva, az baromság.

Aztán ebben az egészben megjelent a földi élet valódi teremt?je az 5dik orgonos dimenziós csapat és elkezdett minket finomítani…kimenteni egyenként…ezért különböz? a szemszínünk…

tehát ez egy színes történet de nem írhatok le mindent inkább teszem linkekbe a Hupikék törpikéket talán leesik valakinek, hogy atlantiszi csapatról szól…

Tehát ismétlem az 5dik diemnzió mindenkit megszólít de a vizsga kemény.

A hit ne az engem mentsen meg cím? siránkozásról szóljon hanem arról, hogy segítsetek majd másokon is.

Van egy Világvége rész a Simson család sorozatban, a HomEr (Homo Erectus – homérosz) AMIKOR KIDERÜL, HOGY JÖN A VÉGJÁTÉK HIRTELEN A TEMPLOMBÓL A TÖMEG ÁTMEGY A KOCSMÁKBA, A KOCSMÁKBAN LÉV? T?MEG MEG ONNAN ÁTMEGY A TEMPLOMBA.

EZ A KEDVENC RÉSZEM.

Bison
    Felhasználó

az anunakik is irányítás alatt állnak k?kemény irányítás alatt az uralkodóik is…..ezt ábrázolja viccesen a Dr. Genya filmben a
    Kicsi én…
    (azok az anunaki óriások “kiviccelve”)
    ? kurja le az arany MIDAS bolygót a 4dik szintr?l..
    tudod a demonstrációs jelenetben..amikor a hüylének a fejére esik a gömb és mondja – krampusz a dobozban.

Meg ? a hedonista kohász – Tubal Cain wiki- is aki szedi a levedlett “hüll?b?rt” és a faszát aranyba mártja..a film ér annyit mint a Sitchin könyv vicces kivitelben.

Dr Genya a nevetlen (Enuma Elis) …
    a megnevezhetetlen…
    a szénalapú teremt?…
    a Galaxis utikalauzban
    ? a Xszartibalfasz…de a neve nem fontos.
    Norvégiáért különdíjat kapott 🙂

Bison
    Felhasználó

aki egyébként majd tenni akar másokért, készüljön fel arra, hogy rengeteg árvagyerek fog koborolni…

a végs? id?kben, ha ezel elkezdik az Ordo Ab Chao projectet.

Ha valakinek segíteni akar majd bárki ott lesz a lehet?ség.

erre én már készültem a feleségemmel. 2 tonna gyerekruhánk van meg játékok meg gyerekkaja.

Tankönyveket kéne még beszereznem meg írószarszerszámot mert az enyéim predátorok és mindent tönkrevágnak.

Bison
    Felhasználó

Jeleket küldök nektek:
    0:28-nál
    -link-

Capis?

Emlékszel a Napra a Piramis háromszögekre a sz?r?s képen?

Bison
    Felhasználó

TOM116

mondjuk a ruhája alatt egyértelm?en látszik, de nem ezért tettem bele…

-link-

ez egy KLM reklámfilm…

Bison
    Felhasználó

Jeleket küldök nektek II.

Oszt vagy leesik, vagy nem.
    -link-

Bison
    Felhasználó
50 bejegyzés megtekintése - 1,801-1,850 / 2,582

‘Krónikák egy másik világból’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.