Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból

50 bejegyzés megtekintése - 2,401-2,450 / 2,582
  • Szerző
    Bejegyzés
    Bison
    Felhasználó

UsHer – American Express

-link-

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

Apple Valley, California in USA 4 June 2012
    -link-

-link-

UFO(s) Near NORAD in SW Colorado Springs_ CO.
    -link-

Bison
    Felhasználó

1997
    -link-

2012
    -link-

Bison
    Felhasználó

Republic – Télapó, Te nem is vagy télapó
    -link-

Bison
    Felhasználó

Tony and the Tick Tock Dragon
    -link-

Bison
    Felhasználó

William Pitt, 1st Earl of Chatham
    (15 November 1708 ? 11 May 1778)

-link-

“A long train of these practices has a length unwillingly convinced me that there is something behind the throne greater than the King himself.”

Bison
    Felhasználó

Aldebaran Code
    -link-

-link-

-link-

-link-

-link-

2012
    -link-

El Condor Pasa
    -link-

No more tears!!!!!
    -link-

Nazis und Aliens (Allianz)

Euler’s Eyes – Delta:
    -link-

A három oszlop:
    -link-

Aldebaran Nazis
    -link-

zplus
    Felhasználó
    Elenoura
    Felhasználó

Nem vagyok történész,de húh.

“A magyarok 895?900 között foglalták el mai hazájukat.”

Ez így igen kínos,de legalább válogathatunk.

2012 -895 = 1117
    2012 -896 = 1116
    2012 –
    897 = 1115
    2012 -898 = 1114
    2012 -899 = 1113
    2012 -900 = 1112

Elenoura
    Felhasználó
    Elenoura wrote

Nem vagyok történész,de húh.

“A magyarok 895?900 között foglalták el mai hazájukat.”

Ez így igen kínos,de legalább válogathatunk.

2012 -895 = 1117
    2012 -896 = 1116
    2012 –
    897 = 1115
    2012 -898 = 1114
    2012 -899 = 1113
    2012 -900 = 1112

-link-

ÖBB 1116 Taurus
    -link-
    -link-

-link-
    Pályaszám Név
    1116 210 Spirit of Budapest

21 baseball játékos
    -link-

Fatima
    Felhasználó

“A” “Nulladik típusú találkozások”-on csúsztam el .
    Ezért KÁ=11, de láttam ilyet is .

-link-

Azóta folyamatosan kapom a 12-?t.Tolják az arcomba . A filmben amit ma néztem a rabruhán, majd a rab gyermekének mezén , azt hiszem az els? szökés után 8-ról 20 évre emelték a büntetést .
    A bérletet , amit ma megkaptam elszámolásra 12-én váltották ki . Willis arca lebeg a szemem el?tt a “12 majom”-ból. Egy kollága EÜ könyve 12.12.12-ig él, így kiszúrva az oszlopból.
    Mi lesz vagy volt 12-én? Esetleg 2012.12.12-én?
    -1703 ? Zászlót bont a kuruc felkelés. II. Rákóczi Ferenc és Bercsényi Miklós május 12-iki keltezéssel kiadja Breznai kiáltványát és elkezd?dik a Rákóczi-szabadságharc.
    -1944 ? Adolf Hitler az ausztriai Klessheimben Jozef Tisoval és Vojtech Tukával tárgyal. A Führer Szlovákiától katonai er?feszítéseinek fokozását, üt?képes véder? bevetését követeli.
    Halálozások :912 ? VI. (Bölcs) Leó bizánci császár

-Az ápolón?k nemzetközi napja. 1820-ban e napon született Florence Nightingale brit ápolón?, aki az 1853?1856-os krími háborúban végzett munkájával szerzett hírnevet.

Fatima
    Felhasználó

21 baseball játékos

-link-

Az ott ? a szívkulccsal ? Küzdelem harag és zsigeri gy?lölet nélkül ?

Fatima
    Felhasználó
    koborangyal wrote

21 baseball játékos

-link-

Az ott ? a szívkulccsal ? Küzdelem , harag és zsigeri gy?lölet nélkül !?

Fatima
    Felhasználó
    koborangyal wrote

koborangyal wrote

21 baseball játékos

-link-

Az ott ? a szívkulccsal ? Küzdelem , harag és zsigeri gy?lölet nélkül !?

Kóborangyal idézte volna.

Fatima
    Felhasználó

Az orr egy reinkarnációs hurok ? Majd “visszasírja ” a távozó lelket .

Bison
    Felhasználó

21-es ha baseball játékos az a kezd?dobás jele:

2001 ketté bontva:

21
    (2011.09.11-ez volt a WTC a kezd? jelzés a hüll?knek, hogy iygekezzenek mostantól + 11 (II) év)

00: ez ismert jel, a titok jel…az ahol “diszkrét dolgok zajlanak” és egyben a központi fekete lyuk jele…a Várlabirintus (azt amit a politikus gengszeretek meg akartak szerezni búvóhelynek) kiállításon is ez volt kiállítva egy WC..ott voltak kiállítva a “jégkockába fagyott” használati tárgyak…

(Önmagában csak a 21 a léleknek a száma-jele).

Az orr már összetettebb jelkép a hurokkal…

Aki az 5dik dimenzió felé “elkezdte” a kutatást (az oroszlán felfedez? útja – majd le-pard) a fejl?désének egyes fázisaiban amikor megszólítást kap…az 5dik dimenzió érzékelésekor egy nagyon érdekes “virág” illatot érez a kommunikáció alatt.
    -link-

Ezt az illatot, rózsával (Gül baba, Dante és még sokan) de van aki jázminhoz hasonlítja tu nehezen meghatározható illat de rendkívül kellemes.
    Ezért tesznek a templomokban Sz?sz Mária lábához id?nként különleges virágokat.

A személyes paranormal levelezésemb?l tudom, hogy ezen oldal olvasói közütt is vannak aki már eljutottak az érzékelésük ezen fokára.

A reinkarnációs hurokba tekert – zárt orr ebb?l jobban érthet? szerintem…

Voldemort persona non grata..és még sok gonosz lélek ezen a Földön…Rejtett kéz is az…nem maradt más választása…vérünket és húsunkat eszik…Sikoly Zrt. örökös tagsággal. Ett?l még elmondják nekünk majmoknak a fejl?dés útját, mondom nincs eltitkolva semi csak szívvel és logikával ki kell hámozni…

Az egyenes kinyilatkoztatásokat a “majomlélek” eldobja azonnal.

Egy nagyon kemény
    (de egyébként egy nagyon színvonalas) illuminátus film:
    0:02:48-nál
    -link-

0:01:22-nél
    az aranygy?r? Prometheus
    reinkarnációs aranygy?r?je:
    -link-

csak a nagyon kemény idegzet?ek nézzék meg azért mert van valós háttere.

Bison
    Felhasználó

Egy asszony illata

ez az egész film arról szól amit fent írtam, a tudatos lélek útjáról.
    -link-
    -link-

Bison
    Felhasználó

Mosoly – Smile
    Szagolni – Smell

nagyon sok “híres” ember szobrának az orra van szándékosan letörve…
    ezt gyakran maga a készít? tette…
    nem mondom, hogy mindegyiknek, de ezt is elmondom.

H???, mag Haaa…HP

Bison
    Felhasználó

Én még nem láttam, de ezt a filmet nézzétek meg majd mindenképpen a moziban…

szerintem ez az amit nem torrentezéssel kéne kivárni:

Tegnap volt a VIP bemutatója:
    -link-

nézzétek meg lent a kommenteket…
    egy rakás majomtalicska.

Bison
    Felhasználó
    koborangyal wrote

“A” “Nulladik típusú találkozások”-on csúsztam el .
    Ezért KÁ=11, de láttam ilyet is .

-link-

Azóta folyamatosan kapom a 12-?t.Tolják az arcomba . A filmben amit ma néztem a rabruhán, majd a rab gyermekének mezén , azt hiszem az els? szökés után 8-ról 20 évre emelték a büntetést .
    A bérletet , amit ma megkaptam elszámolásra 12-én váltották ki . Willis arca lebeg a szemem el?tt a “12 majom”-ból. Egy kollága EÜ könyve 12.12.12-ig él, így kiszúrva az oszlopból.
    Mi lesz vagy volt 12-én? Esetleg 2012.12.12-én?
    -1703 ? Zászlót bont a kuruc felkelés. II. Rákóczi Ferenc és Bercsényi Miklós május 12-iki keltezéssel kiadja Breznai kiáltványát és elkezd?dik a Rákóczi-szabadságharc.
    -1944 ? Adolf Hitler az ausztriai Klessheimben Jozef Tisoval és Vojtech Tukával tárgyal. A Führer Szlovákiától katonai er?feszítéseinek fokozását, üt?képes véder? bevetését követeli.
    Halálozások :912 ? VI. (Bölcs) Leó bizánci császár

-Az ápolón?k nemzetközi napja. 1820-ban e napon született Florence Nightingale brit ápolón?, aki az 1853?1856-os krími háborúban végzett munkájával szerzett hírnevet.

Kinek mi a valóság? nekem nem ez amiben élek, de addig is itt helyt kell állni, mert itt vizsgázunk (tömegesen nemsokára).

…a saját és más hasonló dolgokat átél? emberek tapasztalataiból tudom mondani, hogy a nyugalmadat ?rizd meg..fura ezt mondani, de vedd természetesnek ami történik, mert nem az a természetes amiben az emberek naponta élnek.

Mert az is…hiszen megláttad a mátrixot.

Szándékosan ne keresd a számokat, abba szoktak belezavarodni az érzékel?k.

A számokon túl más is elsz, meg volt eddig is.

Egyszer?en fokozatosan meglátod a 15-dik et.
    Japán sziklakert (wiki)

mellette meg megjelenik majd Vénusz is…illetve ? fog beküldeni neked a válaszokat a Mátrixba, mert az id? ott kint nem létezik csak itt nálunk.

Én kérdezek és a rendszámokkal, számokkal, szavakkal embereken keresztül kapom a választ.

Megkérdezek magamban valamit T?le…5 perc múlva jön egy link a kollégámtól vayg egy oylan mondat amit ? sem ért miért mondott nekem akkor abban a pillanatban… akivel még nem beszéltem iylen dolgokról vagy csak érint?legesen és ritkán,…vagy pont ott nyitok ki egy könyvet amit 10 éve meg sem néztem…vagy pont oda klikkelek agy videóba pont ahoz a másodperchez etc…etc..

Ezért nem lehet nekirontani a másiknak, hogy nézd meg a Mátrixot…ebbe tu. mindenki összeomlana…ha nem lenne az észlelésben fokozatosság.

Most pedig amikor összeomlik majd tervezetten a Mátrix – eleven szülés lesz – akkor majd kiderül kik éltek eddig igaz kapcsolatban, igaz barátságban és valóban van-e bennük emberi szeretet, amikor majd eltünik a pénz a számlákról 1 sec alatt és senkinek nincs hol laknia.

Nagyon érzékeny emberek különösen figyeljenek a szívükre…
    a lényeg, hogy nem kell hisztériázni, mindenben rosszat látni ami nyugtalanító érzést kelt bennünk.

Szemlél?dve viszgáljátok a tapasztalást és akkor megtudjátok mi a feladatotok, mert mindenki egyedi feladatot kap…de nem úgy, hogy Asthar parancsnok 5000 email küld meg nyit 50 db blogot.

A meghívás egyedi lesz…ez nem politikai naggy?lés…

Bison
    Felhasználó
    koborangyal wrote

21 baseball játékos

-link-

Az ott ? a szívkulccsal ? Küzdelem harag és zsigeri gy?lölet nélkül ?

a spirálba gy?rt orrban benne van ez is: @ azaz 11.2

a flotta el??rse itt van már csak nem mindig látjátok ?ket:
    -link-
    Hong Kong-ban tartottak bemutatót meg az US-ban is.

Olyan bevonata van a hajóknak, hogy el tudják megukat tüntetni mik?zben lebegnek vagy mozognak.
    Ezért lovak a sakkban. Lásd Marduk képet (wiki)

i.am.that.i.am
    Felhasználó
    PakalZ wrote

-link-

egy rakás majomtalicska.

A kommentez?k nagy része Alien-popkorn-horror-sci-fit várt.
    “Mást” kaptak – csak nehogy túl “kés?n” értsék meg, hogy mit!
    🙁

Bison
    Felhasználó
    i.am.that.i.am wrote

PakalZ wrote

-link-

egy rakás majomtalicska.

A kommentez?k nagy része Alien-popkorn-horror-sci-fit várt.
    “Mást” kaptak – csak nehogy túl “kés?n” értsék meg, hogy mit!
    🙁

Már elkéstek.
    -link-
    Mivel nem ismernek sem Istent, sem Jézust , sem embert és az id? a feldolgozásra már kevés.
    megtudnák, azonnal nekiesnének a kocsmapultnak, meg egymásnak olvasás helyett.

Egyébként szerintem, ha most senki nem tud ezekr?l a dolgokról, de mindig becsületesen élt és szépen éldegélt ugyanoylan esélye lesz , ha végül Jézushoz fordul, mint mi akik most kutakodunk a sivatag homokjában, nekünk is a végén csak JézusMária marad…csak nagyobb kerül?vel.

Az énközpontú…szórakozni akarok és kurva sok vért látni a popikornomom majmóczák sajnos nagyon nagy árat fognak fizetni.

Nekem ezt lesz nehéz elviselni, végignézni ami velük történik, mint már annyiszor.
    Meg gyerekekkel, bár ?k mind átlépnek csak ezen a téren gyengék az idegeim.

Bison
    Felhasználó

Arccal a Delta felé…

Liz…ars

-link-

-link-

-link-

most nem kell azt gondolni, hogy a kiadó gonosz meg iyleneket…ha hirtelen yilen reakciót detektálsz magadban akkor ezt próbáld meg kontrolálni és szemlél?djél inkább.

Ezek fiygelmeztetések…az ébred?-emlékez? lelkednek…mert a lélek képekben lát.

Bison
    Felhasználó

RÉS – Rövid és érdekes

Azért ennek a Földnek van még egy nagy titka…

A szárazföld világa semmi ahoz képest ami az óceánok alatt van…

Kevesen tudják, hogy a világon a legkomolyabb titkosszolgálat nem a CIA vagy a MOSAD, henem a

US Navy titkosszolgálata
    -link-

Úgy gondoltuk itt az ideje, hogy ezen is elgondolkodjatok:

-link-

a barátom ezt a filmet készítette még nektek:
    -link-

a címb?l megérted a templomosok legnagyobb titkát és azt, hogy miért volt sell? a hajók elején:
    -link-

Posseidónról hallottál már?

A Google Earth mélytengeri – domborzati térképeinek jelent?s része az US Navy-t?l jön.

gyakorlatilag semmit nem tudunk az óceánok mélyér?l, bármit is mondanak tudósok.

KÉK és Zöld

Most figyuzzál Zöld T-ESO-ka!
    Te igé-nyeltél Delfin szexet ügye?
    -link-

Azt ugyan nem kapsz de lesz másfajta szívás.

Bison
    Felhasználó

Bubis Tea

Ismered a számokat?
    -link-

Bison
    Felhasználó

Delta Heavy
    -link-

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

Gus Gus – Arabian Horse
    -link-

Fatima
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Gus Gus – Arabian Horse
    -link-

Err?l az alábbi link jutott eszembe . Gyermekkoromban hosszú , két élén 5-10 fokban letört vonalzót kötöttünk
    spárgára , és pörgettük .
    -link-

Bison
    Felhasználó

Chagall’s “Eulers”

Marc Chagall: Hódolat Apollinaire-nek
    …911
    -link-

Marc Chagall: Temet?kapuk
    -link-

Marc Chagall: Zöld heged?s

-link-

Marc Chagall:

A Ház Zöld szemmel -link-

Játékosok
    -link-

Orpheusz mítosza
    -link-

Fatima
    Felhasználó

Majd igaz , hogy más tájegységr?l , de ez jött .
    -link-

meg ez

-link-

meg ez

-link-

Innen egyébként volt szerencsém látni els? fotózásokat , meg az Almási féle úszó embereket ugyanett?l a barátomtól .

Fatima
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Chagall

Marc Chagall: Hódolat Apollinaire-nek
    …911
    -link-

Marc Chagall: Temet?kapuk
    -link-

Marc Chagall: Zöld heged?s

-link-

Marc Chagall:

A Ház Zöld szemmel -link-

Játékosok
    -link-

Cirkusz
    -link-

Úgy t?nik a “Zöld heged?s ” els? körben elhúzza a nótánkat . A VÉG(E)(is)JÁTÉK “mulatságosnak” ígérkezik .

amazon
    Felhasználó

St. Petersburg:

-link-

Bison
    Felhasználó

The Reptilian Agenda (with Shaman Credo Mutwa)

az ?si zulu tudás a Földet irányító hüll? hybrid fajró:
    -link-

Ez az interjú legalább annyira érdemelne
    fordítást mint a Rejtettkezes szeretett hüll? barátunk kinyilatkoztatásai.

Sajnos az interjúhoz nem találtam…”transcript” leírt szöveges angol változatot.

Akit érdekel a Föld titkos árnyékirányítása az nézzen utána.

Fatima
    Felhasználó

-link-

? egy “Heged?s a háztet?n” , hamisítatlanul . :)))

Sajna nem abból a fajtából . A darabot még Tör?csik Marival és Gregor Józseffel láttam

-link-

Szpacsek
    Felhasználó

Hát igen, ez fordítást érdemelne.
    6 óra 35 percen át tart … jó sok érdekes dolog lehet benne … pl. a Szürkékr?l ….

Poszeidónról én már hallottam!
    ? Neptunusz isten – másnéven, de a lényeg, hogy ? az atlantiszi híres civilizáció, Poszeídia megalapítója, amit Platón leírt! (Amit Szolón tudott meg az egyiptomi papoktól!! )
    A f?városát, Poszeidóniszt (Atlantisz-várost) idén találta meg egy nemzetközi kutató–búvár–régész csoport!
    Hát szóval ez a Poszeídia (Poseydia) szigete, ez Atlantisz kontinensének az utolsó fennmaradt darabaja volt.. Mert el?ször volt a “régi”, nagy Atlantisz – úgy kb. 1 200 000 éve – aztán kés?bb ez kettészakadt Ruta és Daítia (Daitya) szigetekre… 800 000 évvel ezel?tt. Ruta volt az északi, nagyobb sziget, Daítia meg a déli, kisebb! Ekkor már nem éltek a régi, fekete fej? rmoahálok…. viszont Daítián, a szubtrópusi éghajlatú szigeten újra a tolték fekete mágusok kerültek hatalomra — a toltékok korábban birodalmat tartottak fenn a “nagy” Atlantiszon. Rután a szemiták éltek nagy hatalmú pap-királyaik uralma alatt, és az Arany Kapuk Városa volt a f?városuk.

Szóval; kés?bb már csak Ruta és Daítia jelentette Atlantiszt, mégés?bb pedig Rutából alakult ki Poszeídia! (Daítia pedig elsüllyedt!)
    És Poszeídiát, POSZEIDÓN isten birodalmát (aki a sziget els? királya volt) írta le Platón, a f?városával együtt, a Timaiosz és a Kritiász cím? m?veiben. Innen tudunk róla. (Atlantiszról.)
    (Az információit Szolón görög államférfi tudta meg, akit “a bölcsek legbölcsebbje” névvel illettek — Egyiptomban, Szaisz városában, a helyi papoktól, akik ?si tudást ?riztek, és sok titkos információ birtokában voltak — i. e. 571.-ben, kb. 100 évvel Platón el?tt.)

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
    ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
    Nah, ezeket úgy érzem fontos volt elmondanom Poszeidónnal kapcsolatban, mert nem mindenki tudja! (bár én már sokat írtam err?l itt a paranormálon) 🙂
    Poszeidón egyébként tengeristen is volt.

Ja, és még annyit hadd említsek meg:
    Kés?bb Kronosz (Szaturnusz) király volt Poszeídia királya. Az ? lánya volt az a királylány, aki miatt Kronosz összeveszett Thot-tal, a f?pap (Thotmesz) fiával, és szám?zte Thot-ot Egyiptomba!
    (ezt is írtam már többször itt a parán!) (Szerintem fontos!)

Thot: A bölcsesség és tudás íbiszfejjel ábrázolt óegyiptomi védistene. 🙂 (F? m?ve a “Thot Smaragdtáblái”, i. e. 36 000-b?l.)

Szpacsek
    Felhasználó

RMOAHALOK
    TLAVATLIK
    TOLTÉKOK
    TURÁNIAK
    SZEMITÁK
    AKKÁDOK
    — így követték egymást az Atlantiszt, Rutát, Daítiát és Poszeídiát benépesít? népek, fajok….!

Szpacsek
    Felhasználó

Nem csak Platóntól ismerjük Atlantiszt egyébként!
    De t?le a legpontosabban, és legrészletesebben.
    ÉS:
    Idén egy olyan várost találtak a kutatók a Karib-tenger mélyén, melynek fejlett infrastruktúrája van, és, a város körgy?r?s szerkezet?, s?t, a méretei megegyeznek a Platón által megadott számadatokkal — amikor Platón Atlantisz f?városát írja le.
    Tehát, szerintem nem kétséges, hogy Atlantiszvárost, másnéven Poszeidóisz városát — Poszeídia f?városát, a birodalom központját) találták meg a régészek a Karib(Antilla)-tenger fenekén !!! És ha ez beigazolódik, akkor ez hatalmas fölfedezés!!

(A város pontos helyét még nem adták meg a búvárok. Hogy nehogy m?kincsvadászok kirabolják, vagy kárt tehessenek benne! Egyel?re pénzt gy?jtenek a város további feltárásához.) 🙂

Fatima
    Felhasználó

-link-

Az íriszben kirajzolódik egy arc.

🙂 A Milka meg plagizál. 🙂

Fatima
    Felhasználó

Véletlen pont akkor találták meg , amikor kijött a film .
    -link-

Bison
    Felhasználó

Warraqi Miasszonyunk – Our Lady of Warraq

-link-

-link-

-link-

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

a Sign @

Hazudnak reggel,
    hazudnak délben,
    hazudnak este…

-link-

-link-

csak, hogy értsd, nem ugyanazt a spirált látták:
    -link-

Bison
    Felhasználó

Go to Hill!

-link-

-link-

42 number
    -link-

-link-

42

-link-

42

2012.11.09
    2012.12.20

-link-

TigRea
    Felhasználó

Hmm…
    -link-

Bison
    Felhasználó

Tudom a lenti verset már 13x-ra teszem, direkt mert a legfontosabb, a költ? egyéb munkái is olvashatóak legalul a linken,
    és persze a linkek direkt ehez a vershez tartoznak az üzenetben.
    Gondoltam ezt már vettétek korábbról miért állítom össze így a linekekt, jobb mint 8 km hosszú hibás pofázás.

Áldozatra szentelve Lélekláng…

az “alma” (spanyol) a legfontosabb minden más sakk-játék

átjutni a tábla másik oldalára…az a legnehezebb
    próbáljátok meg.

Palóczi Horváth Ádám
    -link-
    :
    Féniksi készül?

Jere velem pajtás! temet?-sírt ássunk,
    Elébb mint több szégyent s bosszút nyeljünk s lássunk,
    Rejtsük el a föld gyomrába,
    Nagyapáink sírhalmába,
    Nemes nemzetünket, szép eredetünket.

Ember a nevünk, de meg vagyunk nyergelve,
    Egy csúf áldozatra el?re szentelve,
    És örökös szégyenünkre
    Korcsosúlt nemességünkre
    Jármat taszigálnak, békót vet az álnok.

Úgy járjuk a táncot, mint a sípok szólnak,
    Vesztünkre megtesszük, amit parancsólnak;
    Borotvát tettek nyakunkba,
    S bízták tulajdon magunkra,
    Hogy azt elnyiszáljuk, vérünket rongáljuk.

Némúlni s nem látni nagyon megtanúltunk,
    Múljunk el egy úttal, ha már megvakúltunk;
    Felejtsük el lételünket,
    S minden emlékezetünket
    Egymás után sorba temessük a porba.

Hogy vagy ne maradjon semmi maradékunk,
    Vagy ha még feléled dibdáb fogyatékunk:
    Egy új nemzetséggé váljon,
    Mely vagy örömest szolgáljon,
    Vagy ugyan nemesen szabadnak szülessen.

1666. január 17.
    -link-

-link-

1961. Január 17.
    -link-

-link-

1966. Január 17.
    -link-

-link-

Palóczi Horváth Ádám
    -link-

majd Hamvazószerda…1 nappal 11.6-a után…a maradéknak

9 3/4-ed Kings’ Cross

Bison
    Felhasználó

Ajánlom figyelmedbe:

Lesznek közötte ismer?sök:
    -link-
    érdemes nézni a dátumokat is.

a felkiáltójelek (!):

-link-

Nézd meg a Prometheus c. filmet.

Megérted miért szarakodok itt 2011 közepe óta.

TigRea
    Felhasználó

Egy kis hír az üreges föld “elméletéhez”:
    -link-

Bison
    Felhasználó

Prometheus International Trailer 3
    pl.
    0:28
    0:36
    -link-

Hor on Hor-iz-on

TigRea
    Felhasználó

07/06/2012 UFO felvétel más nézetb?l:
    -link-

Magyarázatként feltett videó:
    -link-

Bison
    Felhasználó
    TigRea wrote

07/06/2012 UFO felvétel más nézetb?l:
    -link-

Magyarázatként feltett videó:
    -link-

-link-

50 bejegyzés megtekintése - 2,401-2,450 / 2,582

‘Krónikák egy másik világból’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.