Krónikák egy másik világból

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból

50 bejegyzés megtekintése - 401-450 / 2,582
  • Szerző
    Bejegyzés
    szusz
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Izrael – Irán

Meglehet?sen részletes információ arról, hogy a MOSAD különleges egységei hogyan próbálnak
    iráni területen iráni katonai egységeknek álcázva adatokat gy?jteni az iráni nukleáris fegyver létezésének bizonyítására.

“A Moszad csak az izraeli miniszterelnöknek van alárendelve, csak t?le kell engedélyt kérnie m?veleteihez, és a kormányf? még csak tájékoztatni sem köteles kormánya tagjait. Ez a CIA és az MI6 politikai-jogi státuszára hasonlít.” !!!

-link-

Bison
    Felhasználó

Horusz kapu…WTC…Léghajók…Lila elefánt
    -link-
    Nagy Sándor…

Bison
    Felhasználó
    szusz wrote

PakalZ wrote

Izrael – Irán

Meglehet?sen részletes információ arról, hogy a MOSAD különleges egységei hogyan próbálnak
    iráni területen iráni katonai egységeknek álcázva adatokat gy?jteni az iráni nukleáris fegyver létezésének bizonyítására.

“A Moszad csak az izraeli miniszterelnöknek van alárendelve, csak t?le kell engedélyt kérnie m?veleteihez, és a kormányf? még csak tájékoztatni sem köteles kormánya tagjait. Ez a CIA és az MI6 politikai-jogi státuszára hasonlít.” !!!

-link-

“a kormány tagokat egyik országban sem kötelesek tájékoztatni csak Elnököt vagy Miniszterelnököt…”

A nemzetbiztonsági bizottságok meg mindenütt bóhocbrigád, azzal együtt, hogy teljes titoktartás kötelezi ?ket…

Bison
    Felhasználó

Matt Damon
    (saját forgatókönyv)
    -link-

Bison
    Felhasználó

Blood Sacrifice 173-174-175

-link-

-link-
    -link-
    -link-

Bison
    Felhasználó

mondtam már korábban, hogy kezd?dött…5 éves logikával 10 évesen (mindig is infantilis voltam, most is az vagyok)

Repül?gép baleset viszgáló akartam lenni.
    A közös egyez?ségeket kerestem.

Továbbá kb. 5 ezer kérdés:

Miért nem csináltak rabszolgákat az indiánokból?
    Miért áldozza fel saját fiát a b?neikért ha közben tiltja az emberáldozatot?
    Miért tünt el 55 turista Barbadoson?
    Miért van ázsiai szemük kivétel nélkül a Bodies kiállítás “halottainak” (miért nem esik szét a szövetük?)
    Kik voltak képesek kivenni 400 ukrán élve született újszülött koponyáját?

Tudod Ink-Visitor ezért fogom átszerkeszteni az arcodat, mert amíg én megjártam a poklot az emberek szenvedését végigjártam, te az anyagiakkal mocskolsz, a gyér fantáziaddal.

Többieknek!

Nincs más út, mint Jézus.

Nekem nem lesz belép?m, de ti próbáljátok meg.
    Klikkel? bajnokok.

Bison
    Felhasználó

k márc 27 2012, 11:12
    cs márc 08 2012, 08:21
    Blood Sacrifice 173-174-175

de hol marad a 176 177 178?

871
    -link-

771
    -link-

671
    -link-

A dátumokat fogadjuk, nem nézted.

Az F771 volt Kaddhafi “áldozati ajándéka” az 1999 6.9-én nevü általa alapított légitársaság gépe (3 géppel a Szentháromság).

Els? hírben a tájékoztatási miniszter “robbantást mondott vesztére”. Kés?bb balesetre módosult.

Említ-tetem már Jézust?

Változatlanul utazok repül?vel.
    Nem ez a lényeg.

i.am.that.i.am
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Matt Damon
    (saját forgatókönyv)
    -link-

Kerek válasz egy kiváló filmb?l
    -link-

Ez is olyan filmje, ami b?ven idézhet?
    -link-

_____

-link-

🙂

Bison
    Felhasználó

Arctic snowy owls soar south in rare mass move

-link-

-link-

Bison
    Felhasználó

Wal Mart
    -link-
    -link-

Bison
    Felhasználó

Hangok

-link-
    -link-
    -link-

Clintonville Wisconsin ismétl?dik
    -link-

Elenoura
    Felhasználó

A város kihal,mindenki a Wall-Martban,
    elpusztítani nem lehet,egyre csak terjeszkedik.
    South Park 8 évad 9 rész.

Bison
    Felhasználó

Ez a válogatás sem lesz sokáig fent:

Operation Dormouse
    -link-

Project ARTICHOKE
    -link-

MKDELTA
    -link-

MKULTRA
    -link-

MKNAOMI
    -link-

Frank Olson
    -link-

“The 2004 book, The Men Who Stare at Goats, spends several chapters highlighting the events surrounding Olson’s death, especially his son Eric’s investigation into the case. A scene from the movie of the same name is a possible reference to the MKULTRA experiment.”

Illuminate Formula
    -link-

Viharsziget részlet
    -link-

Ilyen labor-börtön szigetek vannak a Csendes óceánon és Oroszországban és egy Braziliában.

A személyzet teljes kizárólag Anunnaki emberekb?l áll, még a szigetet lezáró hadihajók személyzete is.

A soha fel nem robbant 77-es és 93-as járat utasait is ide vitték. Sorsukat inkább nem írom le.

A “Lost” eltüntek sorozat egyes részeiben konkrét utalás van ezekre a helyekre több évadban is.
    Továbbá van egy akciófilm is, de most nem jut eszembe a címe.

A homloklebeny kísérleteiket Magyarországon is végezték a rendszerváltozás el?tt, a mostani helyzetr?l nem tudok.

Ezek a kísérletek nem ismertek határokat. Az eredményeket megosztották a két tábor között, a szovjetek még angol narrátor szöveget is tettek a kísérleteket tartalmazó filmek alá.

Tehát róluk beszélek:
    -link-

?k azok akik rakétakonténerekben csempásznek kábítószert az USA-ba. Állam az államon belül, titkosszolgálat a szolgálaton belül, faj a fajon belül.

Bár kiemelked? agyi kapacitással és képeségekkel rendelkeznek, nem kell t?lük félni, csek meg kell érteni, hogy manipulációval az egymás ellen hangolással érik el céljaikat.

Részemr?l még elmondanám, hogy a GRU vendégség után én találkoztam olyan emberrel a börtönben,akin homloklebeny beavatkozást hajtottak végre azonban nem teljes sikerrel, illetve nem értek el teljes eredményt. Részemr?l ami er?mb?l telt azt megtettem érte az elitélt adminisztráció befolyásos vezet?jeként.

Tehát összefoglalóként nagyobb empátiát és együttérzést kérnék az emberek sorsa iránt, még akkor is, ha a saját rezgésünket már lazán beállítottuk.

A negatív er?k tagadása pedig nem más, mint embertársaink cserbenhagyása, kedves Ink-Vizitor.

Szpacsek
    Felhasználó
    PakalZ wrote

Áldozatra szentelve – SISI – ISIS

München, 1837. december 24. ?
    Genf, 1898. szeptember 10.

A kirándulás el?tti napon a Rotchild család vendége volt.

Idézet:
    “Eszembe jutott a Királyné e mondása, melynek szavaiban a költ?i lélek sóhajt föl, költ?i végzet, könny? szárnyalását esengvén; de azokban, melyeket halála el?tt egy nappal Rothschild bárónénak mondott, csodás megérzés, majdnem prófécia nyilatkozott meg:
    ?Azt kívánnám, hogy lelkem, szívem egy kis nyílásán röppenne ég felé.?

Költ?i nem igaz?

Az anarchista meg másnap találomra éppen arra járt a kiköt?ben…

-link-

-link-

“Valami misteriósus dicsfény födi az ? alakját, mintha régen, nagyon régen élt volna egy királyné, aki minket nagyon szeretett, aki értünk sokat tett. Hogy mit tett, nem bírjuk elemezni, történetkönyvek, okmányok, krónikák nem hirdetik világosan, de az érzésekben ott él és mint bizonyosság él az a tudat, hogy ez a szent asszony örködött a nehéz órákban Magyarország fölött, hogy az ? szivéb?l, melyet most átvert a gyilkos t?re, fakadtak ki els?bben azok a sugarak, melyek most elöntenek fényükkel, melegükkel. A másik sz?ke asszony az isten anyja, akinek az alakja a pénzeinkre van verve, csak édestestvére ennek a mi érzéseinkben. Egyforma rangban él a kett? a hármas halom és kett?s kereszt országában. ?
    ? Mikszáth Kálmán: A királyné meghalt, Országos Hirlap 1898. szeptember 11.

“A makói Erzsébet árvaházat a királyné után nevezték el; alaprajza ?E? bet? formájú, így ?rzi névadójának emlékét.

Darányi Ignác földm?velésügyi miniszter felhívásban kérte a nagyközönséget, hogy Erzsébet ligeteket, parkokat létesítsenek. Selmecbányán emlékére a Kálvária és a Leányvár közötti hegyoldalban az erd? fáit hatalmas ?E? alakban kivágták és (eltér? lombszín?) vörösfeny?vel ültették be az Akadémia hallgatói. Hossza 115 méter, alsó szára 55 méter, középs? szára 25 méter, bordaszélessége mindenütt 15 méter volt. A híres ?E? bet? látható…”

Sisi gyilkosa halálbüntetést kért magára, mivel az adott tartpmányban tiltva volt a halálbüntetés át kérte magát másik helyre.

Ha már emberáldozat akkor legyen kett?s, nem igaz?

Áldozatra szentelve:
    -link-

Sokaknak g?ze nincs róla, hogy Báthory Erzsébet emberáldozat volt, az a falazásos típusu amire azért tudtok más példát. Rituális koncepciós per el?zte meg az egész tortúrát.

Van rá egy más típusu emlékezés:

Figyeld a szöveget figyelmesen:
    “mi Rockefellák”
    -link-

Befalazva egy tökéletes kockába…

Még mindig felesleges zsidózni…Indiában, Kínában és Japánban, Braziliában is megvannak a megfelel? változataik…Medicii stb…

Sissy halála….
    Err?l én is olvastam ….
    Luccheni okozta, az anarchista.

Aznap reggel rossz, baljós el?érzetei voltak a királynénak. De mégis elindult sétálni Genfben a n?i kísér?jével.

Azt mondta Luccheninek, amikor megszúrta ?t, halálra sebezte:
    “–Ó, Luccheni…. ha tudná, hogy én mennyire szerettem volna meghalni, mennyire áhítottam már régóta a halált …..”

Tehát, hogy tkp. jót tett vele ezzel, hogy megölte, “megmerényelte” …. — ezt akarta a tudtára adni Sisi.

Bison
    Felhasználó

.

Bison
    Felhasználó

Ezt kifelejtettem:

“Project Artichoke and Operation Dormouse

Recently released documents show that although the horrors and atrocities of MKULTRA received most of the attention and public outrage over CIA mind control programs, the tortures earliest, deepest and most influential roots in fact found in the CIA’s Project Artichoke.
    This was the outcome planned by the CIA when it created Operation Dormouse. It operated out of the CIA’s Security Research branch, and was launched as the 1975 Rockefeller Commission report and the subsequent Congressional hearings into CIA illegal activities chaired by Senators Frank Church and Teddy Kennedy started.”

és ezt is:
    -link-

a “kolléga” cigije nagyon fontos…már a kompon elkezd?dött.

Így megy ez…az más kérdés, hogy én valahogyan erre még id?ben rájöttem.

Bison
    Felhasználó

Kontakt

csak neked:
    -link-

csak neked:
    -link-

láttad a lány arcán a 3-as karmolást…
    ua.
    mint Alice karján:

11.10. = 111 = III

remélem addigra: Szabadok lesztek.

Szpacsek
    Felhasználó

Én olvasok a sorok között, Pakal, meg gondolkodok is !
    :Z

Nem mondtam én, hogy a merényl? spontán került oda! Meg, hogy csak véletlenül épp arra járt …
    Hanem direkt meg akarta ölni a császárnét! És direkt egy “nagy embert” akart megölni! Nem egy sima járókel?t, vagy akárkit!

Mivelhogy tudok ezekr?l!
    ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
    ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
    És:
    Én nem vagyok se túl jólelk?, sem jóhiszem?, meg ilyenek!!!
    JÓ LELK? persze vagyok, de az nem ugyanaz, mint a ‘jólelk?’…..
    Minek kéne jóindulatúnak, elnéz?nek, stb. stb. lennem ??????

Sisir?l: (a meggyilkolásáról):
    Olvastam én arról is abban a könyvben… ahonnét ezeket tudom…: hogy Luccheni egy komoly olasz anarchistának tartotta magát, és direkt egy jelent?s személyiséget — mint pl. egy király vagy egy királyné — akart megölni!

Ezt meg hogy én “lelki szegény” meg ilyesmi vagyok, ezt meg a Nono88 írta (és terjeszti talán) rólam …. de nem igaz ez !
    ? írta hogy én csak fárasztom, zaklatom, stb. itt ?t, meg a többieket. Azt írta, ne is reagáljak, válaszoljak a levelére, mert azt úgyis ELOVASÁS NÉLKÜL KITÖRLI…..
    Hát akkor itt most én vagyok a rossz … ??? Illetve a jólelk?, lelkiszegény … Bár az lennék! Akkor boldogabb is lehetnék! De nem vagyok az! Már réges–rég nem !!!!! :Z
    Csak aki nem ismer engem, vagy felszínesen ismer csak — az EZT HISZI RÓLAM !

Azért mert én itt jónak mutatom magam, meg próbálok jókat írni — az nem jelenti azt, hogy én egy “hú de jó” lelk? ember volnék …. Jó a lelkületem. Jó az akaratom is. Így pontosabb. 🙂

Csak annyi szenny meg mocsok van a világban, na és az Interneten, hogy minek írjak még én is azt — ezért próbálok jókat, szépeket írni !!! Érted, értitek?
    Meg vannak itt még naív, jóhiszem? tagok is tényleg… pl 14 évesek is … és ?ket se akarom “elrontani”…..

Inkább, mint egy jó tanár, úgy írok !
    (Szüleim is tanárok).

Áhh, kaptam én már annyi rosszat, mondtak már rólam olyasmiket — itt is a Paranormálon, f?leg Nono, de más is! — hogy az hihetetlen… még olyat is, hogy pedofil meg minden szar vagyok… meg skizofrén, mer’ itt magamban beszélek… állítólag..
    /Mivel néha egymás után több hsz.-t is írok…. 🙂 /
    Hát ilyeneket természetszer?leg, nem is hiszek el, Pakal! (Már csak azért se mert én tudom mi az a skizofrén! Az egy súlyos és komoly betegség!! Nem kívánom sekinek.)
    Búskomor sem vagyok. Régen enyhe depressziós voltam (hú, de rossz volt…emlékszek) — és gyógyszereket is szedek rá, 2 félét. Az igaz.

Az a helyzet, hogy tudom én mi van, csak nem ezzel akarok foglalkozni, és ezért nem akarom leírni, Talán, megsért?dött a Noémi rám valami miatt, biztos, és különben is neki az a “mániája”, hogy nem akar “megtérni”… stb…. Utálja a keresztényeket, sztem… meg a vallásos embereket, hív?ket… ez derült ki abból, amiket írt; a kommentjeib?l, meg a hsz.aiból…. de nem akarom én ?t ZAKLATNI tényleg!! :Z
    ….. nem ezzel akarok tör?dni, mert mit bánom én!
    Ez annyira nem érdekel engem.. .. hogy nevezhetnek emiatt akár “nemtör?döm”-nek is!

— hanem az itteni topik témákkal!!! Azokkal akarok foglalkozni!! (Csak mostanában leállt az összes topik.) 🙁 A hírekhez meg nem lehet kommentelni, mert Access Denied van. (Hozzáférés megtagadva.)

De hülye az nem vagyok.
    Egy magányos Ember… az vagyok… meggyötr?dve… De ezt se akarom nagyon hangoztatni, mert annak nem lenne értelme, + van olyan ember aki még énnálam is sokkal, de sokkal többet szenvedett!! 🙁 🙁 🙁 🙁

SOHA NEM KÉS? !!
    MINDIG ÚJRA LEHET KEZDENI ! (Ill. folytatni). 🙂

Szóval, szoktam olvasni a sorok között, ill. mögött is … bár mások nem, ezt tudom! De én szoktam; és gondolkodni is! Igazad van abban amit írtál, hogy Jézus és Sz?z Mária kell a világnak, az embereknek .. persze a tudás is, de nem az a legfontosabb, hanem a szeretet ! Én is azért vagyok a neten meg itt a parán is, hogy ha valami jó barátot vagy havert találnék… — vagy ne adj’ isten, még 1 n?t, lányt is… — akkor az dejó lesz. 🙂 😀
    Addig meg terjesztem az ismerteket, és várakozom.
    Jézusról én sokat tudok, egyébként. Most is épp olvasok róla egy könyvet. (Információhiányos nem lehetek ebben a dologban se mert akkor olyan szinten lennék, mint egy 5 éves gyerek.) De az jó, hogyha a te logikád Pakal egy 10 éves gyerekéhez hasonló… hogy úgy m?ködik …. az jó.

Szóval olvassatok ti is, hogy ne legyetek információhiányosak … csakis ezt tudom, jó szívvel tanácsolni, mindenkinek! A Paranormál Fórum olvasóinak is. 🙂 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Nem vagyok én se jobb se rosszabb más emberekt?l. Átlagos vagyok.
    Tehetségem, fantáziám, nyomozói képességeim is, ezek … nem kicsi, meg nem is nagy…. átlagos. 🙂
    (Mert írtad, hogy próbáljak meg egy nyomozó fejével gondolkozni, PakalZ … vagy egy nyomozóhoz hasonlóan, vagy mii? De én vagyok rend?r ! Se detektív!) (Nem tudom, hogy kéne gondolkoznom – “mint egy nyomozó” ….) 🙁

Becsületesen, tisztességesen tanultam amíg csak bírtam … kb úgy 20 éves koromig …
    Inkább a TAPASZTALATOM az ami kegyetlenül sok, De az nem baj. Végül is. 🙂
    Ja, ja hogy a kíváncsiságom….!! A tudniakarási, megismerési vágyam?
    Az, talán az átlag feletti!

De, szerintem ez így helyes.

Higgyétek el — ez a jó. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Isten a Lélek. a Szeretet.
    Ehhez több ember kell, nem 1 ! Ezért jó!
    (Egyedül nemigen lehet..)
    Ezért nem kell utálni Jézust se, és a kereszténységet.

Úgy van ahogy írtad PakalZ, hogy az nem helyes gondolkodás — ahogy azt írtad is –hogy “én majd megoldom egyedül”, és Jézust meg kirekesztem a tanaival együtt, mindenestül … meg Sz?z Máriát …. mert úgy nem lehet. Én ezt nagyon jól tudom!! 100 %-ban!
    Még az “ellenségeinkre” sem kell haragudni …. hanem megért?nek kell lenni, ha pedig nem értjük, hát nem kell vele foglalkozni.
    Nem muszáj! 🙂
    De olyan nincs is, hogy nem értjük, mindent meg lehet beszélni, ha akarjuk. Csak nem muszáj! Ha nem akarjuk — arra mondom azt hogy nem kell akkor vele tör?dni.
    Csak az “intelligenciára”, tudásra, okosságra — okoskodásra — való hivatkozás, fölényesen, fennhéjázva — na az a nem jó. 🙁

Tudja ezt sokmindenki! És meg is valósítja az életében!
    A jobb emberek ! A melegszív?ek! Tudom én is! 🙂

Szóval nem kell utálni vagy gy?lölni a hív?ket, vallásosokat …. 🙂 Akkor már inkább legyek ÉN IS AZ !! (Keresztény, katolikus…)
    Meg kell térni, magamhoz térni, hogy én önmagam legyek.

De ezt én már meg is csináltam ám!

S?t, én mindig is így voltam, ilyen voltam ! 🙂 Mármint mindig önmagam. 🙂

Rám lehet számítani.

Szpacsek
    Felhasználó

Sisir?l is, sokat tudok. Anyukám is Erzsébet, ezért rajong Sisiért.
    Ezt a makói árvaházat ezt nem tudtam .. szóval hogy azt Erzsébetr?l nevezték el, és ‘E’ alakú az alaprajza. Úgyhogy van itt nekem újdonság.
    De a Gödöll?i Királyi Kastélyt azt tudom.. vagy Grassalkovich-kastély, más néven. Na, azt Sissi és Ferenc József vették meg az 1800-as évek második felében valamikor. Úgy 1865 körül. Királyi kastélynak.
    Építtettek mellé gyönyör? Erzsébet-kertet is, abban egyszer én jártam is apukámmal, 1988-ban.

Az igaz, hogy a kíváncsiságom er?s, de az miért is volna baj?
    Mert akkor hamar megöregszek?
    😀 😀
    És magányos leszek?

Na, látod, PakalZ…. pontosan ez történt velem … tulajdonképp. Én már csak az okosabb, m?veltebb emberekkel tudok igazán jól beszélni, és a nagyobb tájékozottságúakkal.. de nem bántam meg ám! Nem vágyom már az “életre” — hogy azokkal az emberekkel tudjak beszélgetni és érezzem jól magamat, akikre azt mondják: “Háát… az olyan is” … 😀

Jobb egészségesen élni, nem piálni, nem drogozni … stb. – na err?l jut eszembe, rám még azt is mondta valaki, hogy kábítószeres vagyok. “Az igazság fáj, mi??” — kérdezte…
    Fáj a francot. Az a csaj volt idióta, “paraszt”, bunkó, aki ezt mondta. Bár inkább csak ezt hihette mert sok drogos van….
    Ha drogos volnék, az fájna, persze. 😀 :O Meg akkor rosszabb bajom is volna. 🙁
    Csakhogy, én még soha életemben nem drogoztam … nem is fogok. + nem is alkoholizáltam, se nem cigarettáztam.
    A kíváncsiságom az veszettül er?s… ez igaz! 😀

Azért lettem ilyen m?velt, bár költ?i–irodalmi dolgokban talán nem annyira, de azokat is szeretem és értem. A szépirodalmi m?veket. Ha olvasom, értem is — és gyönyörködtetnek is. 🙂

Mint látható: volt már tapasztalatom – rosszak – a párkeresés-társtalálás terén! De tök jó nekem így is, magányosan! Az elmúlt években is kibírtam. Akkor már akár bármeddig is kibírhatom, nemigaz?
    Persze, nem ez a célom… de mindent ki kell bírni!
    Föl kell készülni, a legnehezebbekre, s a legrosszabbra is!
    Nemesnek, nemes lelk?nek kell lenni és er?snek.

Legalábbis én az szeretnék lenni.
    Muszáj.
    De nem reklámozom senkinek se hogy engem kövessen.
    Hiszen:
    Nincs feleségem, munkám, gyerekem … 1 se …
    A n?k a legválogatottabb káromkodások közepette zavarnak el, ha kezdeményezek… vagy ordítva. 😀 Ez a 2 lehet?ség szokott történni. Dehát, nem tudok dolgozni, leszázalékolt vagyok, nincsen saját lakásom, nincs autóm.. és nem akarok gyermeket. Akkor meg (talán) érthet? is.

Vagy inkább mondjuk — mert úgy szebben hangzik mégis — hogy “még nem találtam meg az Igazit”.
    Költ?ibben is hangzik így..! 😀
    És, ráadásul igaz is.

Aki pedig hozzám hasonló helyzetben van: (35 évesen) azoknak pedig: Fel a fejjel. 🙂 Nem föladni. Élni kell, végig szépen az egész életünket — akár egyedüllétben is. (Akár pedig rengeteg baráttal.)

Bison
    Felhasználó

Inkább kitöröltem a megszólításodat.
    Én a megfejtésre voltam kíváncsi, de azt is jobb magadnak megkeresni és magadban tartani ha érdekel.
    Csupán jeleztem, hogy nincs meg, de rosszul fogalmaztam. A helyszínnel meg támpontot adtam.

20/12 = 10/6 =
    Alice Mad Hatter Card number 10/6=
    13 aradi vértanú
    Október 6. wiki (magyar-angol)
    A.E.I.O.U Ausztria és Hernyó

egyébként meg OMG.

Bison
    Felhasználó

Chaco Meridian and Nabu

-link-
    -link-

Cseh Tamás: Suhannak, visszaszállnak…

-link-

-link-

-link-

Féniksi készül?
    -link-
    El?adó: Bognár Szilvia
    Palóczi Horváth Ádám

Jere velem pajtás! temet?-sírt ássunk,
    Elébb mint több szégyent s bosszút nyeljünk s lássunk,
    Rejtsük el a föld gyomrába,
    Nagyapáink sírhalmába,
    Nemes nemzetünket, szép eredetünket.

Ember a nevünk, de meg vagyunk nyergelve,
    Egy csúf áldozatra el?re szentelve,
    És örökös szégyenünkre
    Korcsosúlt nemességünkre
    Jármat taszigálnak, békót vet az álnok.

Úgy járjuk a táncot, mint a sípok szólnak,
    Vesztünkre megtesszük, amit parancsólnak;
    Borotvát tettek nyakunkba,
    S bízták tulajdon magunkra,
    Hogy azt elnyiszáljuk, vérünket rongáljuk.

Némúlni s nem látni nagyon megtanúltunk,
    Múljunk el egy úttal, ha már megvakúltunk;
    Felejtsük el lételünket,
    S minden emlékezetünket
    Egymás után sorba temessük a porba.

Hogy vagy ne maradjon semmi maradékunk,
    Vagy ha még feléled dibdáb fogyatékunk:
    Egy új nemzetséggé váljon,
    Mely vagy örömest szolgáljon,
    Vagy ugyan nemesen szabadnak szülessen.

“Egy új nemzetséggé váljon,
    Mely vagy örömest szolgáljon,
    Vagy ugyan nemesen szabadnak szülessen.”

“Vagy ugyan nemesen szabadnak szülessen.”

Bison
    Felhasználó

Idézet:

-link-

“Passzivitásod miatt b?nrészes vagy minden alkalommal, amikor igazságtalanságnak vagy szemtanúja, és szemet hunysz felette. Gondolatod a Teremt? szempontjából a teremtés tudatalatti szintjén van, és az teszi lehet?vé ezeknek a dolgoknak a megtörténtét, mintegy el?idézve azokat.

Ezáltal közrem?ködtök a célunk elérésében. Nagyon fontos számunkra, hogy a bolygó Negatív polaritásban legyen a Nagy Szüret idején, tehát az Önérdek Szolgálata állapotában, nem pedig a Mások Szolgálatán alapuló Pozitív állapotban. Negatív Szüretre van szükségünk, és remekül segítetek bennünket célunk elérésében. Hálásak vagyunk nektek.”

“Egyel?re ennyit mondhatok. Most egy Áldozati szertartásra kell mennem.
    Nem, ezt nem mondtam komolyan.”

-link-
    -link-
    -link-

-link-
    -link-

Bison
    Felhasználó

Pozitv üzenet

TOS-HIBA
    -link-

28 nap…

Tudják, hogy mi lesz a vége…addig meg oylan helyzetben tartanak, terelnek, hogy megváltozzál amikor eljön az id?.

Az alkohol hatásához lesz hasonló, lesz aki er?szakos lesz t?le, lesz aki apátiába esik, lesz aki meg 1/10-vel is beéri majd.

Bison
    Felhasználó

Ritual Sacrifice
    11:11 II

“…
    11th of November 1918 (11.11.1918)
    World War I: Germany signs an armistice agreement with the Allies in a railroad car in the forest of Compi?gne, France. The fighting officially ends at 11:00 a.m., (the eleventh hour in the eleventh month on the eleventh day) and this is annually honoured with a two-minute silence. The war officially ends on the signing of the Treaty of Versailles on 28th June, 1919.

“Békekötések
    Az antant ígéretei és az antant szövetségeseinek területi követelései
    1918. március 3-án az orosz hatalom különbékét kötött a központi hatalmakkal, ami a Breszt-litovszki béke néven vált ismertté. Ezen béke tette azt lehet?vé, hogy bár Oroszország az Antant oldalán harcolt, mégis az I. világháború legnagyobb veszteseként fejezte azt be.
    1918 ?szén a központi hatalmak sorra fegyverszünetet kértek: szeptember 29-én Bulgária, október 30-án Törökország, november 3-án a Monarchia, november 11-én Németország. 1918. november 11-én Németországgal DE. 11:00 ÓRAKOR a compiégne-i erd?ben egy vasúti kocsiban írták alá a fegyverletételt. Ez a vasúti kocsi ad helyet kés?bb a II. világháború idején a francia kapituláció aláírásának is!
    1919. január 18-án sor került a versailles-i békekonferencia megnyitására.

A háború áldozatai:
    -link-

Sacrifice angol szó németül : Opfer
    Offer angol : ajánlani, felkínálni

2012. december 21. London 11:11 perc…

“Egyel?re ennyit mondhatok. Most egy Áldozati szertartásra kell mennem.

Szpacsek
    Felhasználó

Hát, te mondtad, Pakal, hogy itt nem fogsz vitatkozni, senkivel… 😐
    Mert nem áll módodban..egyszer?en. — emlékszek, valami ilyesmit írtál!

Kevesen értenek itt meg — néha én se — mert te még jobbára a régi rendszerben élsz … az 1989 el?ttiben…
    Ami persze jobb volt a mostanitól, bizonyos szempontokból … több volt a m?veltség is pl.

Fogalmam sincs, mit kellett volna megfejteni.. úgyhogy elhiszem, hogy rossz volt a megfejtés… mondhatnám úgy is, hogy azt se tudom, mir?l van szó … 😀 😀

Én csak hozzászóltam a dologhoz mert err?l én is tudok (Sissi halála), és hozzátettem amit tudtam róla…. 🙂
    Azt hogy TE mir?l beszélsz, azt biz’a nem értettem….. vagy túl fáradt vagyok ehhez. 🙂
    Arról volt szó, hogy nem akarsz beszélgetni, és én ehhez tartom magamat.

Nem bántani akarlak. Csak mostanában itt a Paranormálon szinte minden topik leállt. Csak ez az 1 megy. (Kár.!)

Én nem vagyok sem jó rejtvényfejt?, amúgy….. se mesterdetektív, nyomozó ……

Más kérdések foglalkoztatnak inkább.

Veled semmi bajom. 🙂
    Csak itt most nem értettem, el?bb, h. mi van..????? 😀 😀
    De egyébként jókat írsz nagyon, és színvonalasakat … igényesen ….
    Remélem egyre többen értik is majd!

Én még 35 éves vagyok csak. Szerintem itt sokan azért nem értenek téged mert ?k meg még fiatalabbak !
    Régebben, 25 éve, 30 éve még másmilyen volt a m?veltség, a tudás, egy kissé… és több is talán!! Így emlékszem! Bár, nem volt Internet! :
    (

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
    °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
    ??????????????????????????????
    ??????????????????????????????????????????????????

Volt egy nagyon jó szám, az “Elizabeth”! 😀

Na, annak a dalszövegében jól leírják, miért nem sikerült pl. nekem “csajt” (n?t) találnom… 😐 :Z 🙁
    ¸¸¸ legalábbis egyel?re ¸¸¸

Így hangzik:

” Buta lány vagy, Elizabeth…. óó ….
    De, szép a hajaad !
    A nyakamról majd ledörzsölöm óóóhh
    A rúzsodat !
    A beszéd nem a te asztalod,
    de a csíp?d bombajóóó….
    Nem is tudom, most mit tegyek
    — ilyenkor mi a jó …. 😀 🙂

Ha velem alszol, Elizabeth, oóóóh ….
    Az mámorítóó!
    Reggel viszont egy ostoba n?, oóóóh..
    Elszomorítóó!
    Az egyik felem feléd húz, de a másik, hazafelé….
    Elizabeth, te kacér n?,
    ez a helyzet nagyon … izé …. 😀 😀

Az a baj — hogy a n?k vagy csúnyák
    Vagy szépek és buták …
    Vagy, ha szépek és okosak is egyben;
    Nem állnak szóba velem …
    Ki érti ezt …
    Ki érti ezt ?
    Én nem …. “

Bison
    Felhasználó

“Saurian Hybrid Alarm” System

Fura Óra Figyel? Ura – Uhr Watch Óra
    -link-

Alarm system1
    -link-
    -link-

Alarm system2
    Egyszer lent – Egyszer fent
    -link-

Alarm System3
    -link-

Alarm System4
    Csinos szürke Egér lány búcsúja a Terrárium urától
    -link-
    No More I Love You’s – Power of Lyrics

Az a helyzet, hogy nézegettek itt filmeket meg videokat róluk, de amikor veled szemben ül és látod “szemét rebbenni” a tiéd meg meg se rebbenhet (ha jót akarsz magadnak) akkor azért az kemény.

-link-
    -link-
    -link-
    -link-
    -link-
    -link-
    -link-

Fogak változása:
    -link-

-link-

Bison
    Felhasználó

Az ET-k zöldek, mint a Sárkány

-link-
    -link-

Én nem szeretem az UFO-kat. Mondtam már?

“Verde que te quiero verde”

Verd-E

Federico García Lorca:
    Alvajáró románc

Zöld, szeretlek, zöld, imádlak.
    Zöld szél. Zöldbe borult ágak.
    Bárka ring a tenger fodrán,
    ló és lovas hegyre hágnak.
    Lány álmodoz könyökl?ben,
    árnyék borul derekára,
    zöld a haja, zöld a húsa,
    hült ezüst a szeme-párja.
    Cigányhold süt cigánylányra.
    Már minden a leányt nézi,
    ? nem érzi, nem is látja.

*

Dércsillagok vonulása,
    uszonya a homály-halnak
    virradatot hoz világra.
    Ím, a szelet, mint a smirgli,
    érdes füge-lomb sikálja,
    a hegy agavé-bozontja
    nagy vadmacska borzas háta.
    Ó, ki jönne? Honnan jönne?
    Könyökl?ben a lány árva.
    Zöld a haja, zöld a húsa,
    ecet-özön lett az álma.
    Cimbora, én elcserélném
    hátasomat a házával,
    tükrével a kantárt, nyerget,
    késemet a pokrócával,
    mert én vérben lovagoltam
    a cabrai hegyen által.
    Kis cimbora, ha tehetném,
    egyezséget kötnék bátran,
    de én nem én vagyok immár,
    és a házam se a házam.
    Cimbora, a magam ágyán
    ill?n várnék a halálra,
    vaságyra, ha led?lhetnék,
    jó hollandi gyolcs havába!
    Mellem torkig fölhasítva,
    ekkora a sebem, látja.
    Lát a szemem barna rózsát
    fehér ingen háromszázat.
    Övkend?d is vért?l büdös,
    dagadozik vérben ázva.
    De én nem én vagyok immár
    és a házam se a házam.
    Akkor menjünk föl a hegyre,
    hegy-párkányok határába.
    Hadd menjek föl a magasba,
    föl a magas k?-hazába,
    hold-párkányok alá menjünk,
    vízömlésbe, zuhogásba!

*

Két cimbora megy a hegyre,
    föl a magas k?-hazába,
    elcsöppent könnyük, vérük
    azt az utat kicifrázza.
    Imbolyognak bádog-lámpák,
    borítják a tet?t lázba.
    Fölsebzi a hajnal b?rét
    üvegdobok roppanása.

*

Két cimbora megy a hegyre,
    hosszú ott a szél fuvása –
    epe, ménta, bazsalikom
    ízét szárítja a szájba.
    Cimbora! A lányod hol van?
    Hol a keserg?, az árva?
    Várt az téged számtalanszor,
    sz?ntelenül jöttöd várta.
    Zöld könyökl?n arca harmat,
    fekete volt haja sátra!

*

Ciszternában a cigánylány.
    Síma vízen ring az árva.
    Zöld a haja, zöld a húsa,
    h?lt ezüst a szeme-párja.
    Fönn lebeg, mert a hold vette
    fényes-jeges agyarára.
    Édes lett az éj is végül,
    mint egy kedves tér magánya.
    Künn a kapun részeg zsaruk
    zörömböltek, de hiába.

(és erre azt mondják, hogy szerelmes vers….)

-link-

-link-
    -link-

“DISCLOSURE”

DISC-CLOSE-SURE

Azt hiszed, hogy a régiek nem tudták?
    Elhitted, hogy csak az 50-es évek óta vannak itt?

Mert nem figyelsz mit olvasol:
    Dante: Kígyóemberek (26.ének)

A sokat csodált “Rejtett kéz” pedig elmagyarázta nektek most így a3D történet vége fele.

Egyébként meg 43 éves vagyok…úgy az emberélet útjának felén…egy sötétl? erd?be jutottam.

-link-

A Traumaházból éppen, hogy kijutottam.

-link-

Vannak akik a “tagadás szobájában vannak”…ezt ?k így mondják.

Bison
    Felhasználó

Itt az id? most vagy soha…

-link-

Pet?fi is tudta, Voltaire is tudta…

Bison
    Felhasználó

“Verde que te quiero verde”

-link-

Elenoura
    Felhasználó

z-öld f-öld
    francia: vert
    spanyol: verde
    angol: green (r nélkül hollandul “nincs”)

Kit ütnek ezek?

Bison
    Felhasználó
    Elenoura wrote

z-öld f-öld
    francia: vert
    spanyol: verde
    angol: green (r nélkül hollandul “nincs”)

Kit ütnek ezek?

Babylonian Matrix karantén…

Bison
    Felhasználó

és akkor még egy szót sem szóltunk a
    “Reverse speach”-r?l…

Kár, hogy kevesen tudnak több nyelven beszélni, pedig akkor több dolog érthet? lene.

Pedig sok nyelven elemezhet? és jól érthet? a visszafele lejátszott módosított sebeségü szövegük van, hogy egy másik nyleven érthet?.

Erre ma már programok is vannak.

Kb.80- 100 nyelven tud egy-egy fejlett példány.

amazon
    Felhasználó

Ha “kár”, hogy kevesen tudunk több nyelven beszélni, érteni, ezért kérünk, hogy magyarul írjatok ! …az angol feliratozású videókkal is gond van ez miatt! :P) …segítsetek !

-link-

Fatima
    Felhasználó

Ez is valami , egy újabb kibontakozó nagyhatalmi ellentét . Az oroszok kitessékelnek egy amerikai ikont, a Mc Donald’s-ot . “Alakul a molekula”

miczo
    Felhasználó

és akkor még egy szót sem szóltunk a
    “Reverse speach”-r?l…

A legismertebb talán ebböl a szempontból a Led Zeppelin: Starway to heaven c. dala. Visszafelé nem épp erröl szól.

Elenoura
    Felhasználó

A Pest megyei akcióh?sök figyelmébe(akik még nem érték el a nyugdíj korhatárt) ajánlom a következ? kiképzésnek is tekinthet? er?nléti próbát
    Duna-átúszás lesz nyáron Budapesten
    -link-
    Nem vagyok egy úszó etalon,de ott leszek,hogy az armageddon után ide-oda mehessek a lábammal,mint a kacsaember,mert az nincsen is Margit,ezért mehet ide oda,mert ami nincs az nem az ami érdekel valakit,de ha van akkor sem mindegy mi nem a kacsaember.

-link-

Fatima
    Felhasználó

Kedves Mindenki!
    Most néztem az m1-en a L’atr Pour l’art -tól egy m?sort.(Banán,pumpa,kurbli)
    Elemzésre szorul. Dolák Sali megjelenik mint Dali , játékos matematikát oktatva . Van itt kecske dögivel. Meg fecske kecskével . Áthallásaim voltak Pakal-ra.
    Aztán eszembe jutott , hogy 20 éve gyermekem édesanyjának ajándékoztam egy Salvador Dali könyvet , majd ebb?l a kiadásból kedves barátném 5 mp-en belül a kezembe nyomott egy másikat , miután elkezdtem beszélni kicsit a Paranormalról.

Fatima
    Felhasználó

“kecske a bíró”

Bison
    Felhasználó

Tick-Tok Dragon és Mermaid Maria

Tikk-Takk Sárkány avagy az Id? Urai
    (The Masters of the Universe)

-link-
    -link-

Picasso:
    1:49-t?l jobb oldalon a tarajos:
    -link-

a “Negatív Kocka Szemü Tarajos” a jobb oldalon:
    -link-

Gustav Klimt:
    Ruhák…(fej) és formák…szemek…nyaki üt?ér
    ez nem szerelem…
    -link-

No more I love You
    (Egy egér dala kígy?b?rkabátban)
    -link-

Federico García Lorca:
    Alvajáró románc
    Zöld, szeretlek, zöld, imádlak….

…tudod Kispál és a Jöv?b?l jöv? löv?…

Ez a rendszer nem fog fennmaradni.
    Hamarosan tervszer?en összeomlik.

Próbáljatok meg kitartani, megnyugtatni, er?t adni a többieknek.

Egy msáik világba fogtok kerülni, ki-ki a maga viselkedése alapján. Az utolsó id?kben is lehet sokat rontani de akár javítani is.

Legyetek lélekben, tudatban szabadok és bátrak.

Harcosok…ezt a szót vannak akik most nem értik…lefesteni nem tudom sajnálom.

A bölcselked?kkel nem vitatkozok ?k tudják a dolgokat, ezzel nincs semmi teend?m, engem sem kell követni.

Én pusztán logikával két dolgot mondanék.
    Az utolsó tánc id?szakára azt tervezte-tervezték, hogy egymásnak essünk éhesen és er?szakosan.

TESCO, gázf?tés, éram nélkül etc.

és a bölcselkedknek mégegyszer, akinek normális dolog az, hogy képtelen magát 5 napnál tovább ellátni és ez normális dolog azzal sem vitatkozok.

és miért ne férne meg 5 tálca konzerc és 15 csomag ásványvíz mellett a Biblia és a Korán 1-1 példánya…

állandóan elágazásokban gondolkodtok…

“nem vagy spirituális, mert konzervekr?l pofázól”

bölcselked?k, inkvizítorok és cinikus játékosok ,inkább jobb ha meg se szólaltok annyira nem értitek mir?l beszélek itt már 13+13+11+9 oldalon.

azoknak is akik csendben maradnak a padkán:

Az ?rz?k, a kísér?k eljöttek értetek, itt várnak vártak rátok, mindig is.
    Mindenkienk van “Jegyz? angyala” – “Korán, Biblia”.
    Ne szomorítsátok el.

Át fognak benneteket kísérni a “halálfolyamon”.

Tudod:
    -link-

Ne add fel, a feladással nem menekülsz a kezeik közül.

T?led is függ:
    -link-

Félúton találkoztok:
    “Ezek nem viccek, ezek dalok”
    Kispál – Lovasi idézet: Marosvásárhelyi koncert

Közel van, készüljetek.

A gyerekek mind átjutnak…

Bison
    Felhasználó

Idézet fentr?l:

“Akkor menjünk föl a hegyre,
    hegy-párkányok határába.
    Hadd menjek föl a magasba,
    föl a magas k?-hazába,
    hold-párkányok alá menjünk,
    vízömlésbe, zuhogásba!

“Zöld szél. Zöldbe borult ágak.

Ne feledd:

A tengerészgyalogos hátizsákomban ott van a Biblia mellett Madách és Dante is.

15. szín ismét

AZ ÚR
    Karod er?s – szived emelkedett:
    Végetlen a tér, mely munkára hív,
    S ha jól ügyelsz, egy szózat zeng feléd
    Szünetlenül, mely visszaint s emel,
    Csak azt kövesd. S ha tettdús életed
    Zajában elnémúl ez égi szó,
    E gyönge n? tisztább lelk?lete,
    Az érdekek mocskától távolabb,
    Meghallja azt, és szíverén kereszt?l
    Költészetté fog és dallá szür?dni.
    E két eszközzel álland oldalodnál,
    Balsors s szerencse közt mind-egyaránt,
    Vigasztaló, mosolygó géniusz.

Te, Lucifer meg, egy gyür? te is
    Mindenségemben – m?ködjél tovább:
    Hideg tudásod, d?re tagadásod
    Lesz az éleszt?, mely forrásba hoz,
    S eltántorítja bár – az mit se tesz –
    Egy percre az embert, majd visszatér.
    De b?nhödésed végtelen leend
    Szünetlen látva, hogy mit rontni vágyol,
    Szép és nemesnek új csirája lesz. –

ANGYALOK KARA
    Szabadon b?n és erény közt
    Választhatni, mily nagy eszme,
    S tudni mégis, hogy felettünk
    Pajzsul áll Isten kegyelme.
    Tégy bátran hát, és ne bánd, ha
    A tömeg hálátlan is lesz,
    Mert ne azt tekintse célul,
    Önbecsét csak, ki nagyot tesz,
    Szégyenelve tenni másképp;
    És e szégyen öntudatja
    A hitványat földre szegzi,
    A dics?et felragadja, –
    Ámde útad felségében
    Ne vakítson el a képzet,
    Hogy, amit téssz, azt az Isten
    Dics?ségére te végzed,
    És ? éppen rád szorulna,
    Mint végzése eszközére:
    S?t te nyertél t?le díszt, ha
    Engedi, hogy tégy helyette. –

ÉVA
    Ah, értem a dalt, hála Istenemnek!

ÁDÁM
    Gyanítom én is, és fogom követni.
    Csak az a vég! – csak azt tudnám feledni! –

AZ ÚR
    Mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál!

Fatima
    Felhasználó

Nos van szerencsém 3 és 12 év közötti gyerekek között élni ,no meg 17-20 éves gyerekeket nevelni , oktatni . A gyerk?cökkel kapcsolatban megnyugtat amit írtál .
    Bibliám van , hálózsákom -35-ös van . bakancsaim vannak, van amelyik hágóvassal használható . Már tudom miért nem adtam el a 65+-os Mamut zsákomat .

Fatima
    Felhasználó

Ja , és ma vagyok 43.

Bison
    Felhasználó

Sorok között

Bíborban (született)… bársonyban…
    -link-
    -link-

az a helyzet, hogy az eredeti arámi nyelvr?l fordítva “nem lehet tudni”, hogy lila vagy bíbor “hurkok” voltak-e a szent sátron…így lett bíborlila.

-link-

Tick-Tock Dragon
    (Tikk-Takk – fordítom, rendes vagyok?)
    -link-
    -link-
    -link-

védelem nélkül elmondanám, hogy a pramisban vannak olyanok akik csak annyit tudnak…neutrino…fekete lyuk…212Fahreinheit…DUMBS…5%…The Road…
    ?k egy küldetést tesznek most, hogy az emberiségb?l maradjon valami használható darab… Carry for Life…ez a jelszavuk, nekik. Ezen szintnek nem sok ismerete van vagy zero, hogy mi a KOcka vagy a 5th Gömb…

ezért nem érdemes fárasztani azzal a lelketeket, hogy most ki a gonosz vagy ki nem az… azért senkinek nem könny?:

-link-
    -link-

vannak akik közülük, úgymond a sötöt oldalról átjöttek “hozzánk” mert már nem bírják elviselni az elnyomást.

De ez nem ment fel attól téged, hogy te is tegyél valamit magadban, hogy megváltozzál.

Itt nem lehet hátrad?lni, “hogy végeztem, én már mehetek.”

Tudod, ha már beleharaptál az “ALMA-ba” akkor rágd át magad rajta mint egy HERNYÓ, hogy PILLANGÓ lehessél, mert különben megforgat a “b ?rtáskás” Krokodil…

-link-

meg, hát folyamatosan változunk, nézd vissza magadat…csak 1/2-1 évet, azért ez jó, nem igaz?miért kell mástól a meger?sítés amikor Te vagy magad az igazolás, hogy a változás folyamatos?
    -link-

Ki vagy te rejtélyes utazó?

Csöppet sincs: JÉZUS – IESUS

a legjobb bejegyzés a Krónikákban “a Legyetk jók ha tudtok” film-dal idézet volt…

én ehez csak annyit tennék hozzá…ne ostobán mint eddig (Up to you – t?led függ!)

Valamit tettem, amit tudtam…ez neked lesz fontos.
    Engem speciel nem érdekel, hogy mit gondolsz err?l az egészr?l.

Én csak idehányom a linkeket – “logikátlan” sor-rendbe…

Jézus…elolvastad figyelmesen az ÚJSzövetséget egyszer is?

és a Koránt?

55. szúra ( Erszébet liget “E” betü fent)

“cselt sz?nek, én is cselt szövök” 86. szura

nem vagy egyedül, de ez nem TV szoba az Aranyág pihen?ben…

Fatima
    Felhasználó

?szintén akarok élni
    minden utam végig járni
    hinni abban amire vágyom
    s ha hiszek benne
    küzdeni érte bármilyen áron

?szintén akarok élni
    és csak annyit elérni
    hogy a jó kedvem senkit ne bántson
    s ha fáj a szívem valamiért
    ne nagyon fájjon

t?led csak annyit akarok kérni
    hogy engedj ?szintén élni
    ?szintén szabadon szépen
    ?szintébben mint ahogy tegnap éltem

ne kelljen hazudnom senkinek
    és hogyha valamit kérdezek
    a válasz igaz legyen
    szeretnék bízni mindenkiben
    hinni hogy nem fordul ellenem
    s nem árul el sosem
    -link-

Fatima
    Felhasználó

Nem olvastam végig sem az új , sem az ó-szövetséget .Ma már tudom , az ó-szövetséget nem véletlen . Az egy útlezárás , egy sraffozott vonal, forgalom el?l elzárt terület . A vonal folytonos , a daganat jóindulatú , de eltávolítandó , mert panaszt okoz .

Bison
    Felhasználó

Tudom? vagy nem? Mittudomén,,,

“Doktor Úr!
    Mostanában, Olyan bizonytalan vagyok….
    Vagy mégsem?”

Április 1…Bolondok napja…Fools Day (wiki)
    csak excel maathek:

-link-

Körmend 119 mérföld a Bp-Zero Km k?t?l:
    “A gyermekgyilkosság kronológiája
    1998. április 1. Körmenden valaki brutális módon megölte a 11 éves Zsófikát.”

Tiszaeszlár 119 mérföld a BP ZERO km k?t?l
    “A vád eredete
    1882. április 1-jén délben Solymosi Eszter, egy fiatal keresztény szolgálólány, akit gazdasszonya, Huri Andrásné festékért küldött a falusi boltba, hazafelé menet elt?nt”

Aki olvas tudja, hogy van egy id? utazó barátom, akivel közösen készítettünk filmeket nektek. 12e km innen él…

Ki is ??

Tudni szeretnéd?
    Santo Nino de la Guardia (wiki)

mindenek ellenére…kéri és kérem én is

gondolkodjál és hallgass a szívedre általánosító fröcsögés helyett…

és ne zsídjál semmiylen vallást , csoportot, népet, zászlót, b?r vagy hajszínt, diákokat, szingliket vagy taxisokat…

ez mind-mind csapda..a te csapdád amit kihasználnak, akik ezt tudatosan teszik…tökmindegy, hogy “zöld-e a húsuk” vagy rózsaszín.

Küzdve, küzdj és bízva bízzál!!!

A YouGoSlave polgárháborús egyik jelenetet egyszer majd megírom, ha még addig lesz egyáltalán net. De csak az utolsó percben…

Bison
    Felhasználó

maathek:

04.01+7 hónap = 10/6
    Október 6. wiki..1666 London, Október 13 aradi, 2008. Parlament (Clinton és Gyurcsány – ekkor mondták meg a Hyperaktívnak)

és Mad Hatter Card number
    d?lt 10-es a 10/6-ból a kártyám 1 és vagy 7-es?

Vasárnap lesz egy szeánszuk, tudom, és érzem már a fájdalmat ezért nehezen tudok aludni.
    Idézet:
    “Egyel?re ennyit mondhatok.
    Most egy Áldozati szertartásra kell mennem.

-link-

ma láttam amit láttam…
    emeleti katonai izé terem a központi oszlopnál…

aki gondolja, nézze meg és írja ide mit látott a földszinten és az emeleten…

Készüljetek.

Legyetek er?sek, hiszen

“Halhatatlan a lélek”

Fatima
    Felhasználó

Távol áll t?lem , hogy szidjak bárkit . Sok barátom van köztük . Sokan nem is tudják , hogy oda tartoznak .
    Boros Lajos fogalmazta meg egyszer számomra tetsz?en , ráadásul él? adásban . Sajnos most nem lelem .
    Kondor Kata mondott mementót volt “mentoráért” mikor meghalt . A mentor lánya családtag lett. Laktam a Király utcában , éltem köztük . Nincs bajom velük .

50 bejegyzés megtekintése - 401-450 / 2,582

‘Krónikák egy másik világból’ is témakör lezárásra került az új válaszok elől.