Különös információ megjelenések álomban és éberen

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Különös információ megjelenések álomban és éberen

19 bejegyzés megtekintése - 1-19 / 19
  • Szerző
    Bejegyzés
    Tachyon
    Felhasználó

?4/K0101 Tudatos Fény-frekvencia Hz leképezésekkel történ? kommunikáció és adatátvitel.
    ?4/K0102 Tudatos kép és szöveg megjelenésének átkonvertálása nevezzük F-JEL formába. Megjegyzés: Nyelvtechnológiát illet?en olyan eljárás, ami egységesíti a nemzetközi nyelveket adatátvitelnél (mint adó és mint vev? ) az értelmi szintek megörzése mellett az emocionális megnyilvánulást is megjelenítve.
    ?4/K0103 Ü0/K állapot képi információmegjelenítése normál képmegjelenítéssel.
    ?4/K0104 Ü0/S állapot képi információmegjelenítés jellegzetes fekete térként meglév? háttérben vízszintes szögben figyelve egyszín? neon narancssárgás áttetsz? formai megjelenések (a neon szin a világító áttetsz? színt jelenti).
    ?4/K0105 Ü0/M állapot m?szaki rajz képi megjelenítése szintén fekete térként meglév? háttérben, fentr?l lefelé (legalábbis a 2 db észlelés alatt ilyen helyzetben) megfigyelve megjelen? térbeli m?szaki rajz neon zöld, kék, piros, sárga színekkel megrajzolva ( a neon szín a világító áttetsz? színt jelenti). Csak a rajz (mint m?szaki specifikáció) körvonalai vannak meg, térben ábrázolva

Tachyon
    Felhasználó

Nektek volt olyan álmotok amiben fura szín? neonos rajzokat láttatok? Mivel így elszeparáltan analizálva nem szoktunk foglalkozni vele, lehet, hogy nem is gondolta különösnek az, aki már ilyet álmodott.

Névtelen
    Inaktív

Még nem volt Tachyton,bár lehet, csak nem emlékszem rá 🙂 Miért? Ennek jelent?sége van?

Tachyon
    Felhasználó
    lutyo wrote

Még nem volt Tachyton,bár lehet, csak nem emlékszem rá 🙂 Miért? Ennek jelent?sége van?

Szerintem igen. Álmodunk, de nem tudatosan és az ott lév? dolgokat sima lelki rehabilitációnak gondoljuk.

Névtelen
    Inaktív

Szerintem van benne igazság mert álomban “tisztul” az agyunk, gyógyul a betegség és a lélek is. de nem így van??

Tachyon
    Felhasználó

Persze ez mind normális lutyo. De szerintem más is történhet alvó állapotban az álmodáson kívül ezért is írtam róla.

Nézzünk egy teoretikus esettanulmányt fejlettebb földönkívüli kapcsolatfelvételére:
    1. Ha idejön és másképp néz ki mint mi már tuti hogy a hadsereggel fog szembekerülni.
    2. Ha idejön és úgy néz ki mint mi és próbál a mi nyelvünkön kommunikálni és fejlesztéseket indítani gondolatban szerintem hülyének nézik.
    3. Tisztes távolba marad és közvetít?n keresztül próbál kommunikálni a világhálón keresztül.. hülyének nézik azt aki beír a világhálóra.
    4. Éber állapotú egyénen keresztül próbál kommunikálni azaz infót átadni azt az embert több mint valószín? pszichiátriai betegnek nyilvánítják.
    5. Álomban lév? kommunikációt pedig nem vesszük komolyan.

Szegénynek nem sok esélye van nem?

Névtelen
    Inaktív

Nyilvánvalóan nem sok esélye van . De gondolom, nem így kommunikálnak és üzengetnek. Hacsak nincs valami más módszer,gondolom, ezt ?k is tudják hisz nem érdekük hogy az alany diliházba kerüljön 😀
    Vagy tán csak nincs valami megoldásod vagy ?????
    Akár a mi részünkre, akár az ? részükre??? 🙂

Névtelen
    Inaktív

Ahol most tartok a felvetéseidben az az hogy valami módon az emberke bizonyítsa be az üzenet valódiságát.
    De ezzel kapcsolatban egy kétségem támad, mégpedig az hogy a bizonyíték elakadna egy két helyen…. és miért? Mert nem érdekük még ott azon az egy két helyen hogy az üzenetek bizonyítást nyerjenek.

Tachyon
    Felhasználó
    lutyo wrote

Nyilvánvalóan nem sok esélye van . De gondolom, nem így kommunikálnak és üzengetnek. Hacsak nincs valami más módszer,gondolom, ezt ?k is tudják hisz nem érdekük hogy az alany diliházba kerüljön 😀
    Vagy tán csak nincs valami megoldásod vagy ?????
    Akár a mi részünkre, akár az ? részükre??? 🙂

Talán volt valami okom hogy felvetettem a témát nem? Folytatom….

“A földönkívüliekkel való kapcsolatfelvétel céljából el?ször 1960-ban fordítottak egy 25 méteres rádióantennát az égbolt felé. Azóta több próbálkozás is volt abból a célból, hogy jeleket adjanak le föld?nkívülieknek. Both is úgy tudja elképzelni a földönkívüliekkel való kapcsolatfelvételt, hogy valamilyen rádióüzeneten keresztül lépünk velük kapcsolatba. “Számos olyan, akár 60-90 méteres átmér?j? rádiótávcs? van, amelyeket kifejezetten arra a célra építettek, hogy más civilizációktól jöv? jeleket érzékeljenek” – mondta Both.”

Miért gondolja az emberiség, hogy ez hightech kapcsolatfelvétel és a földönkívüliek pont ezt a csatornát alkalmazzák?

Tachyon
    Felhasználó
    lutyo wrote

“Mert nem érdekük még ott azon az egy két helyen hogy az üzenetek bizonyítást nyerjenek.”

Ezen mit értesz pontosan?

Névtelen
    Inaktív

Két dolog lehetséges: vagy volt már értékelhet? kapcsolat felvétel vagy a földönkívüliek nagyban tesznek az antennákra . Véleményem ezzel kapcsolatban az hogy nem a földi ember veszi vagy fogja felvenni a kapcs velük csupán abból a meglátásból hogy nagyon kicsik vagyunk mi ehhez. Lehetnek itt jelek jobbra meg balra , semmit nem ér.

Névtelen
    Inaktív
    Tachyon wrote

lutyo wrote

“Mert nem érdekük még ott azon az egy két helyen hogy az üzenetek bizonyítást nyerjenek.”

Ezen mit értesz pontosan?

Ennek egy oka van de az nagyon nagy. a hatalom féltés minden vonalon!

Tachyon
    Felhasználó
    lutyo wrote

Két dolog lehetséges: vagy volt már értékelhet? kapcsolat felvétel vagy a földönkívüliek nagyban tesznek az antennákra . Véleményem ezzel kapcsolatban az hogy nem a földi ember veszi vagy fogja felvenni a kapcs velük csupán abból a meglátásból hogy nagyon kicsik vagyunk mi ehhez. Lehetnek itt jelek jobbra meg balra , semmit nem ér.

Miért választanák szerintem az embert?

1. Az emberi agy a tudatával jóval fejlettebb eszköz mint akár melyik m?szaki fejlesztésünk adatátvitelre.
    2. Sokkal közvetlenebb kömmunikációs csatorna.
    3.Hosszutávon nagyobb fejl?dést generál már csak a kapcsolat jelenlétének a megvalósulása is mintha rádiófrekis jelekkel üzengetnének.
    4.Ha er?teljes érzelmi intelligenciával bírnak megint a humán kommunikációs csatornát fogják választani.
    5.Ha a humán csatornán beérkez? információ súlya nem felfogható akkor egy elavult m?szaki ketyere végkép abnormális hozzáállási viszonyt idéz el? tudatilag az emberekben.

Névtelen
    Inaktív

Gondolom hogy a humán információs csatornán érkez? üzenetek beérkezése felfogható mert másképp meghiúsulna mert minek? Tehát “célzott” humán csatornát választanak.

Névtelen
    Inaktív

De feltenném a kérdést hogy a humán információs csatorna egymagában elég???

Tachyon
    Felhasználó
    lutyo wrote

Gondolom hogy a humán információs csatornán érkez? üzenetek beérkezése felfogható mert másképp meghiúsulna mert minek? Tehát “célzott” humán csatornát választanak.

Szerintem igen. Ezért is kezdtem írni a lehet?ségeket…. de még nagyon gyerekcip?ben járok én is a témában

Tachyon
    Felhasználó
    lutyo wrote

De feltenném a kérdést hogy a humán információs csatorna egymagában elég???

Ha belegondólsz, komplett infós anyagot számítógépre nehezebb küldeni pláne ha olyan elemei vannak amit PC fel se tud ismerni, ha eltekintünk a m?szaki kompatibilitástól, mert mondjuk az megoldott lenne.

Névtelen
    Inaktív

Ki vagy kik készítik el? azt a csatornát az információk befogadására? Mert gondolom, te nem egy két humán csatornára gondolsz hanem legalább globális méret?re mert akkor semmi célja és haszna nem lenne igen, a számtógép példád: itt is a kompatibilitás lenne lehetséges csak a hogyanja kérdéses.

Tachyon
    Felhasználó
    lutyo wrote

“Ki vagy kik készítik el? azt a csatornát az információk befogadására? “
    Mi magunk, ha érdekel bennünket és nyitottak vagyunk ebben az irányban szerintem.
    “Mert gondolom, te nem egy két humán csatornára gondolsz hanem legalább globális méret?re mert akkor semmi célja és haszna nem lenne igen, a számtógép példád: itt is a kompatibilitás lenne lehetséges csak a hogyanja kérdéses.”

Igen szerintem mindenkiben megvan a képesség az agy még fel nem tárt funkcionális részében. Az infók megjegyzése valamit szakmai értelmezése függ? dolog… mert számít az adott ember szakmai felkészültsége a minél átfogóbb megértésnél.

19 bejegyzés megtekintése - 1-19 / 19

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.