LHC – Large Hadron Collider

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek LHC – Large Hadron Collider

20 bejegyzés megtekintése - 1-20 / 20
  • Szerző
    Bejegyzés
    gabee
    Adminisztrátor

Err?l hallott már valaki?Eloi Cole 2010 márciusában akadt fent a föld alá rejtett komplexum védelmi hálózatán. A fiatal férfire azután csapott le a helyi rend?rség, miután a CERN biztonsági ?rei felfedezték, hogy a szemetes konténerek körül ólálkodik. Letartóztatását követ?en arra hivatkozott, hogy üzemanyagot keresett id?utazó gépének ?motorjához?, mely azonban gyanús hasonlóságokat mutatott egy átlagos konyhai turmixgéppel. A csokornyakkend?t (is) visel? férfi nem árulta el, melyik országból származik. ?Ahonnan én jövök, ott nem léteznek országok. A Higgs bozon felfedezése határtalan energiaforrást szabadított el, [..] és én azért vagyok itt, hogy megakadályozzam ennek bekövetkeztét.? – nyilatkozott a valószín?leg zavart elméj? Cole. A CERN-nél dolgozó Brian Cox fizikus szerint nem szabad komolyan venni a férfit, de bántani sem: ?Ártatlannak hangzik, amit mond, és végülis, legalább nem említette azokat az átkozott feketelyukakat.? És a történet csattanója? Cole-t a rend?rség végül egy genfi elmeszanatóriumba szállította, kivizsgálásra. A férfi azonban nem sokkal ezután elt?nt cellájából. A rend?rség értetlenül áll az eset el?tt.

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Kicsit furcsa nekem ez a dolog márpedig azért mert nyilván ahonnan jött kicsit fejlettebb civilizáció és azok biztos,hogy nem használnak fosszilis anyagot!

Névtelen
    Inaktív

A kacsamesék egy újabb példánya

Névtelen
    Vendég

a csokornyakkend? men?! 😀
    talán a Doktor járt ott
    -link-

Edward0316
    Adminisztrátor

nem szeretem els?re kizárni az ilyen sztorikat. attól hogy ilyen hihetetlenül hangzik, még sosem biztos hogy kamu. a repül? papok 😀 is hihetetlenek, mégis van rájuk írásos bizonyíték. 800 éve azt hitték az emberek h a föld lapos, aki mást állított az hülye volt. szerintem érdekes sztori, és érdemes lenne jobban kivizsgálni

Névtelen
    Vendég

ez nagy mit találtam: XDD
    -link-

Tamas
    Felhasználó
    gabee wrote

Err?l hallott már valaki?<br /><em><br />Eloi Cole 2010 márciusában akadt fent a föld alá rejtett komplexum védelmi hálózatán. A fiatal férfire azután csapott le a helyi rend?rség, miután a CERN biztonsági ?rei felfedezték, hogy a szemetes konténerek körül ólálkodik. Letartóztatását követ?en arra hivatkozott, hogy üzemanyagot keresett id?utazó gépének ?motorjához?, mely azonban gyanús hasonlóságokat mutatott egy átlagos konyhai turmixgéppel. </em><em>A csokornyakkend?t (is) visel? férfi nem árulta el, melyik országból származik. <br /><br />?Ahonnan én jövök, ott nem léteznek országok. A Higgs bozon felfedezése határtalan energiaforrást szabadított el, [..] és én azért vagyok itt, hogy megakadályozzam ennek bekövetkeztét.? – nyilatkozott a valószín?leg zavart elméj? Cole. A CERN-nél dolgozó Brian Cox fizikus szerint nem szabad komolyan venni a férfit, de bántani sem: ?Ártatlannak hangzik, amit mond, és végülis, legalább nem említette azokat az átkozott feketelyukakat.?</em><em> </em><em>És a történet csattanója? Cole-t a rend?rség végül egy genfi elmeszanatóriumba szállította, kivizsgálásra. A férfi azonban nem sokkal ezután elt?nt cellájából. A rend?rség értetlenül áll az eset el?tt.</em><br />

Csak most olvastam el a sztorit.

A sztori igaz! Egy földönkívüli volt.

Névtelen
    Inaktív

B?vebben? Ez így nagyon száraz…több hír err?l nem volt …

Logan
    Felhasználó

Miért pont földönkívüli?

timea
    Felhasználó

Ez jó kérdés lehet hogy egy elmeháborodott :!!

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Kedves Tímea!
    A hírháttér szerkeszt?ir?l is azt gondolják sokan,hogy elmeháborodottak meg Pszichopaták,de nagyon is van valóság alapja amit mondanak.

Névtelen
    Inaktív

Ezt honnan tudjátok? Már mint a valóság alapot. Ha lenne több info akkor már régen írtak volna róla. ez az egy cikk jelent meg égen földön. 🙂
    Nem vagyok szkeptikus de ez túlon túl…..

Névtelen
    Inaktív

Akkor mint tudjuk kategorikusan kijelentve hol” a hazug média? Mert gondolom, a “HÍr háttér” is bele tartozok abba vagy csak a bulvár? Ha az írta volna már nem lenne igaz??

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Onnan kedves ha józan ésszel belegondolsz minden ember korlátok közé van szorítva be van skatulyázva a kis életünk! Ez az agymanipuláció azért valós mert ha körbenézel a környezetedben láthatod,hogy az emberek nem segítik 1mást s?t……
    Nem is 1 példát láttam már,hogy az utcán kéregetett 1 kislány jött a gazdag csávó és kirúgta a kezéb?l azt a tálat és ment tovább mint ha misem történt volna.
    Szóval biztosítalak fel?le kedves lutyo,hogy minden napi életed során manipulációnak vagy kitéve!

Névtelen
    Inaktív

Ezek a végletek kedves. Végletekben soha nem szabad gondolkodni.
    Ha én valamit igaznak vélek akkor felállítok egy teóriát. Nem szoktam a “tetszés alapján2 meghatározni egy feltevést kedves M3H41C

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Kicsit most eltértünk az eredeti témától! Kedves lutyo nem tetszés alapján határoztam meg a dolgot hanem fogalmazzunk úgy,hogy kicsit átlátok a dolgok felett. Nyilván kell 1 kis segítség,hogy elindulj biztos,hogy magadtól nem jönnél rá annyi dologra az kétségtelen!

Névtelen
    Inaktív

Átlátni a dolgokon az relatív. Ki min lát át. A mókamesterek is átlátnak bizonyos dolgokat ha már itt tartunk. Valóban csak az lát át akinek lehet?sége van rá. Viszont nem mindegy hogy mit lát. Maradjunk a témánál–ebben az esetben. erre lennék én kíváncsi bár tudom hogy hiába.

Névtelen
    Inaktív

Nyilván kell 1 kis segítség,hogy elindulj biztos,hogy magadtól nem jönnél rá annyi dologra az kétségtelen!

Úgy gondolod?? Tudsz e valakit vagy valamit ami vagy aki ebben a témában ( a csokornyakkend?s úriember) csak hogy ne térjünk el megint a témától
    hogy elinduljak? Nagyon érdekesnek találom ezt . Talán csak nem a felemelkedésre gondolsz? Azon kív?l “mennyi az az annyi” amire magamtól nem tudnék rájönni?? Tényleg nem kötekedni akarok, csak kíváncsivá tettél.

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Kedves Lutyo!
    Én leírtam mindent amit szerettem volna!
    Térjünk vissza az eredeti témához vagy pedig lezárom ezt a topikot!

admin
    Adminisztrátor

A topik kitisztítva, újra megnyitva.

20 bejegyzés megtekintése - 1-20 / 20

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.