Magasabb szintek elérése

News Fórumok Parajelenségek Pszi-képességek Magasabb szintek elérése

35 bejegyzés megtekintése - 1-35 / 35
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Olyan szintek elérése, melyeket ember még nem ért el. Nem igazán részletezem, úgy szólok, fels?bb tudati szintek, melyek földi ismereteinket túlhaladják!
    Több alkalom volt már, hogy olyan “képességek” érzését éreztem, melyek csak egy másodpercre-percre haladtak át testemen, de segítségükkel földöntúli képességekkel bírtam, melyeket sem fizika, sem kvantummechanika nem tud megmagyarázni. Nem sorolnám paraképességek közé, mert nem természetes képesség, úgy is szólhatnák, akár idegen lényi képesség, vagy úgy is, fels?bb szint? Isteni képesség.
    Pl. Auralátás, emberi közeledés megérzése, Föld bolygó kívülr?l látása, csatlakozás a mátrixra akár telepatikával, stb…

Szpacsek
    Felhasználó

Agarthába és Shambhalába is úgy lehet eljutni, ha valaki “áthangolódik”, “fölhangolódik” valamely magasabb szintekre. Egyébként, helyileg, (állítólagosan) Közép –Ázsiában van ez a kett?, Agartha és Sambhala( Shangri–La).

Névtelen
    Vendég

Ezek már bennem is felmerültek korábban, hogy világok egymás felett, alatt szintnek megfelel?en el vannak helyezve. A kérdés ilyenkor az, hogy ha a fels?bb világokba (szintekbe) “áttérhetünk” pillanatnyi id?re, vagy hosszabbra, akkor lefelé ezt miért ne tehetnénk meg?
    A spiritualizmus és a paranormális téma nem régóta foglalkoztat, november óta foglalkozok komolyan a témával, miután elolvastam a tanításokat az Inua bolygóról. Akkor “felébredtem”, s rájöttem, a világ nem úgy épül fel, mint gondoltam, hanem más úton. Bevallom ?szintén, 2010 novemberéig teljes mértékben (100%-ig) megvetettem, lenéztem a témával foglalkozókat úgy szólva, “még csak ezen a szinten tartanak” kijelentéssel. Mindent fizikával, kvantumelmélettel, reálisan, és elfogadhatóan próbáltam megmagyarázni. Még Istent is elég sokszor megtagadtam. És a tanítást is nagyon er?s szkeptikus nézetekkel kezdtem el olvasni. Az els? második fejezetet végignevettem, Dávidot, és az írót fantasztikus képzeleter?i alkotásnak véltem, de mire a történet végére értem, egy homály felvillant. M.M.: “Nem lehet hülye”, aki érti az univerzumot! 🙂
    Azóta komolyan kezdtem el foglalkozni a témával, s napról napra, hónapról hónapra gyarapodik a tudásom, ám a képességem még áll. Bizonyára még nem értem el azt a szintet, hogy használhassam entitási képességeimet.
    Például szombat reggel háromnegyed egykor, kereken 6 órával a földrengés el?tt furcsa érzésem támadt. Úgy éreztem, valami fels?bb dologhoz csatlakozott az agyam egy pillanatra, s egyetlen másodperc alatt több ezer kép került az agyamba. Annyira megnövekedett a nyomás a fejemben, hogy egy pillanatra elvesztettem a fonalat, s kikapcsoltam a gondolkodásomat. Mire visszatértem, csak egy két képre emlékeztem, de köztük szerepelt oroszlány is a rengés utáni állapotában, valamint valamilyen furcsa kör.
    Mellesleg most sem vetem meg a racionalizmust, csak “elfogadom” mellette a spiritualizmust.

horatzio
    Felhasználó

Amikor a tékozló fiú, már sok “fels?” világot felfedezett, gondolataival, érzéseivel megtapasztalta ?ket, rájön, hogy még mindig hiányzik Valami. Ekkor, vagy még mindig kívül keresi az Igazságot, vagy elindul Hazafelé.
    Így kezd?dik az utazás az “alsó” világokba, befelé, hogy megtaláljuk Önvalónkat, ami éppannyira van fent és lent, kint és bent, mint amennyire nincs Sehol se.

Para
    Adminisztrátor

Nem igazán értettem, mir?l akartál írni. Valami bonyolult ego leírás? Mellesleg nem hinném, hogy az alsó világ bennünk van, inkább úgy szólok, körülöttünk, de alacsonyabb szinten.

Névtelen
    Vendég

Valami frissel b?vült ma is az elmém!
    Van egy olyan elméletem, hogy a világok egy helyen, egy térben léteznek, csak a dimenziók száma határolja be ?ket. Magasabb dimenzióból könny? visszatérni, alacsonyabb dimenzióból nehéz felhangolódni, s egy bizonyos szint felé nem is lehetséges.
    Tehát lehetséges, hogy ebben a térben, ebben az univerzumban van fejlettebb civilizáció is, csak magasabb dimenziószámon, s mivel az ember négydimenziós térben létezik, így nem látja a magasabb szinteket.

Névtelen
    Inaktív
    horatzio wrote

Amikor a tékozló fiú, már sok “fels?” világot felfedezett, gondolataival, érzéseivel megtapasztalta ?ket, rájön, hogy még mindig hiányzik Valami. Ekkor, vagy még mindig kívül keresi az Igazságot, vagy elindul Hazafelé.
    Így kezd?dik az utazás az “alsó” világokba, befelé, hogy megtaláljuk Önvalónkat, ami éppannyira van fent és lent, kint és bent, mint amennyire nincs Sehol se.

Ez az okfejtés úgy értelmetlen ahogy van sajnos..

Névtelen
    Inaktív
    Para wrote

Olyan szintek elérése, melyeket ember még nem ért el. Nem igazán részletezem, úgy szólok, fels?bb tudati szintek, melyek földi ismereteinket túlhaladják!
    Több alkalom volt már, hogy olyan “képességek” érzését éreztem, melyek csak egy másodpercre-percre haladtak át testemen, de segítségükkel földöntúli képességekkel bírtam, melyeket sem fizika, sem kvantummechanika nem tud megmagyarázni. Nem sorolnám paraképességek közé, mert nem természetes képesség, úgy is szólhatnák, akár idegen lényi képesség, vagy úgy is, fels?bb szint? Isteni képesség.
    Pl. Auralátás, emberi közeledés megérzése, Föld bolygó kívülr?l látása, csatlakozás a mátrixra akár telepatikával, stb…

A “para képesség” a mai tudományok állása szerint NEM természetes képesség …. “egy másodpercre áthaladó érzés még nem ruház fel senkit földöntúli képességek birtoklásával.

Névtelen
    Vendég

Igazad van, rosszul vágtam a témába. Elfogadom, hogy paranormális képességek. Mellesleg nem egy érzésre értettem, hanem ideiglenesen birtokolt képesség.
    Volt már alkalom, hogy egyik alkalommal egy ember körül valami hullámzást észleltem. Zöldes szürke szín? volt, s csak percekig láttam. Sem el?tte, sem azóta. Mellesleg az, hogy szombaton több ezer kép került hirtelen a tudatomba, hova sorolandó?

Névtelen
    Inaktív

A fantáziád termékei.
    Velem rendszeresen megtörténik 😀

Névtelen
    Vendég

szia Lutyo,
    látom jártasabb vagy az ezóban mint én, ezért kérem a véleményed a következökröl mert nagyon belezavarodtam kedvenc szórakoztató portálom látogatásákor ahol már ilyeneket találok:

…..”Bogdan

Elküldve: 2011 Feb. 05, Szomb. 11:25 Hozzászólás témája:

—————————————————————
    —————–

Már rég nem irtam a fórumba mert nem tudom érdemes-e folytatni ezeknek a kapcsolatoknak a leirását, és eredményeit mert ugy látom nem nagyon érdekel benneteket, ami nem is lenne baj. Sokáig gondolkodtam azon, hogy egyaltalan megirjam ezeket a dolgokat.
    A problémak ott kezdödnek, hogy január végén, volt egy sikeres behivásom, amelyre napokig keszültem a kérdések megfogalmazásával, mert minden válasz eredményessége a kérdés helyes megfogalmazásából indul ki (ezt itt mindenki tudja). tehát a valaszra váro kérdések a vallas (az eddig érkezett válaszok elég sokkolóak voltak számomra) és a földönkivüli lények. Sajnos a frissen kapott válaszok a vallásról ha lehet ilyet mondani még sokkolóbbak voltak az ordodoxiában kifejlödött tudatom számára…
    A vallásokról:
    A földi vallások a keleti vallásoktól a kereszténységig mind anakronisztikusak, félelemre és büntudatra épültek és nincs magyarázat arra, hogy az emberi fejlödés jelenlegi szintjén még léteznek (erröl még mindig más véleményem van)
    Isten mint minden vallás közös alapja (teremtö erö, aki majd itél és jutalmaz, életünkben és halálunkban, közben irányitja sorsunkat, nem létezik. Nincs elöre meghatározott sors, nincs karma nincs túlvilag… az emberi élet egyedi, megismételhetetlen nem determinált és véletlenszerü.
    Viszont van egy teremtö erö, (vagy energia) amely univerzális és generálja a fejlödést nem csak a földön hanem az egész világmindenségben, de ez is mint minden, véletlenszérü és semmilyen hatással nincs a lények evoluciós fejlödésének minöségére vagy gyorsaságára. A lények a különbözö sikokban (dimenziókban) léteznek, és fizikailag nem determináltak más sikokban. Vagyis egy másik sikban(dimezióban ?) lévö lény nem tud fizikai kontaktust teremteni egy másik lévö lénnyel.(tehát azok a földönkivüliek (pl. a szürkék) akiknek a jármüveiket látjuk, jelenlétüket érzékeljük háromdimenziós lények, de erröl késöbb) …………….”

Most mi lesz? Felemelkedés, vagy visszajönnek a kommunisták??

Névtelen
    Inaktív

Mint köztudott a kommunizmus mindíg gátat szabott a minden irányú felemelkedésnek. 🙂 Értelmetlen h sz re ez a válaszom.

Névtelen
    Inaktív

Viszont nem kell túl lihegni a dolgokat mert ránk újból az ?skor vár mikor is a barlang rajzok tömkelege ábrázolt repül? objektumoknak t?n? ufó ábrákat…..valamikor ?k is itt tartottak. A körforgást nem lehet megállítani e téren sem……….

Névtelen
    Vendég

Az oroszlányi földrengés 6-órával ezel?tti látása is fantázia?
    nordi, jelen pillanatban az emberiség négydimenziós világban él, a negyedik az id?. Én legalábbis így tudom, egy 1970-es években írt egyetemes-tudományos szakkönyvben is így említik, meg az ezo oldalakon is.
    Mellesleg ami az utolsó két bejegyzés témája, a társadalomrendszerr?l csak annyi, az el?z? sem volt jó, de a mostani sem, mert az egyedet (egot) a közösség (energia) felé helyezi, így az Istenítéssel zárttá teszi a személyt minden irányba, mert elhiteti magával, hogy ? többet ér másoknál. Pedig minden ember egyforma, csak más (energia)szinteken állnak. De attól nem értékesebbek, és nem is Istenek.

Névtelen
    Inaktív

Én viszont egy héttel el?tte meg álmodtam.
    De nem csak ezt. ….

horatzio
    Felhasználó
    horatzio wrote

Mi olyat tud adni egy más világ, amit itt ne találnál meg?
    Most is megszámlálhatatlan Világ vesz körül.
    Emelj ki egyet és vizsgáld meg. Ott van mondjuk a hangyák Világa. Vizsgálj meg egy hangya életet. Innen nézve olyan szerencsétlennek t?nik, olyan parányi és törékeny, nap-nap után robotol, teljesen jelentéktelennek t?nik, akár a teljes bolyt nézzük, akár a Föld él?Világát.
    De mégis, hangya marad és hangyaként is fog létezni amíg Világ a világ. Erre a tudomány azt mondja, hogy az állatok tudatlanok. Igen tudatlanok, a Világra, de Tudatosak az Életre. Nem próbálja magát megvédeni a világ ártalmaival szemben, de minden nap begy?jt? útra kél, mert ez az Élet.

Hová helyeznéd el ezt a Világot? Vagy mondjuk a halak Világát? Az ? világuk magasabban van, vagy alacsonyabban? Ezt ki határozza meg és mi alapján?

szarkofag
    Felhasználó

hali
    ez a világ szerintem a legalja…vagy nagyon közel van az aljához.
    kérdésedre a hangyák halak stb.. majdnem minden ami körülvesz szintén a legalja, kivéve a fényt. mert azt nem ez a bolygó “csinálja”.
    Persze ezt csak a fizikai megjelenésükre értem, nem a lelkükre ill. személyiségükre.
    Ami vagy aki fölöttünk van arra nem vonatkoznak a “földi” törvények,pl :gravitáció, betegségek,halál, halmazállapotok stb.. mert egy magasabb törvény szerint élnek.PL: Jézus.az összes földi törvényt felülirta valahogy…..gondolkozzatok…

szarkofag
    Felhasználó

még valami
    a reinkarnáció egy választási lehet?ség, ha nem lennél megelégedve azzal aki vagy.De mielött a földig aláznád magad hogy micsoda egy szemét vagy, vedd sorba a lehet?ségeidet amib?l választhattál hogy ilyen szemét lettél, és ha úgy látod hogy a lehet?ségeidhez képest jól választottál akkor mégse lehetsz olyan szemét…egyszer?en szarok a választható lehet?ségek,és ez nem hiszem hogy a te hibád.
    mielött megint a reinkarnáciot választanád talán gondolkozz el azon hogy ilyen körülmények között nem nagyon lehet jobbnak lenni a jelenleginél/LEGALÁBBIS A LEGTÖBB ESETBEN/,ugyhogy inkább egy másik bolygót válasz ne másik személyiséget.

Szpacsek
    Felhasználó
    lutyo wrote

Viszont nem kell túl lihegni a dolgokat mert ránk újból az ?skor vár mikor is a barlang rajzok tömkelege ábrázolt repül? objektumoknak t?n? ufó ábrákat…..valamikor ?k is itt tartottak. A körforgást nem lehet megállítani e téren sem……….

Igen, az ?skorban a földönkívüli lények is idelátogattak, meg a Földön is az egyszer? barlaglakó ?semberekkel együtt az atlantisziak is itt éltek és az ? mágusaik, meg beavatottaik képesek voltak ilyen szerkezeteket használni, és a Mu-beliek is. De persze csak a “tudósok”, nem az egyszer? köznapi ember, aki “barlang lakó ?sember” volt !!

Szpacsek
    Felhasználó

Hát ha nem jönnek vissza a kommunisták, már pedig úgy t?nik, nemigen, akkor felemelkedés nem lesz !
    Inkább az amit Lüty? mondott, hogy az ?skorba süllyednek vissza a “keresztények”, ez lesz a jellemz? történés, tömegesen… Én most így látom, el?re… amennyire meg tudom ítélni, meg el?re tudom látni a dolgokat, mert már vagy 20 éve azért, figyelem !!
    Szóval ez már vagy 20 éve, tart is ! És nemigen fog megállni, ez a dolog, ez a folyamat, — és másfelé fordulni– a következ? években, évtizedekben sem,– szerintem.
    Bár ez nem jó de hát ez lesz. Már most is ez van, ez megy, világ szerte, már évek óta. Szóval ilyen ” leépülés”, “hanyatlás”, stb. …..

Névtelen
    Vendég

Én úgy értelmezem a magasabb szint? világot, mint például az Inua. Aki egyszer is eltudja képzelni az Inua bolygón él? Inuakiket, az tudja, érti, mi a magasabb világ. Az ebbe a világba született földhöz ragadt emberek nehezen tudnak magasabb világot elképzelni. Olyat, ahol nincs szabály, érdek, én, tervezés, csak semleges élet, az élettel való azonosulás, a tanítás, tudás mézédes élvezése, ennek nem visszaéléssel történ? felhasznosítása. Az univerzum nem azért nyújt tudást, hogy er?szakosan a gyengébbeket igába hajtsuk, vagy hogy az univerzum ellen forduljunk.
    A probléma, hogy az ember túlzottan er?szakos, de nehezen tud elrugaszkodni a földt?l. Úgy személyesíteném meg, mint egy ugráló kavicsot, ami mindenkinek nekipattan, ami nem olyan, mint ?, de nem tudja elhagyni él?helyét, s elképzelni sem, milyen madárként szabadon repülni az égben.
    Röviden a nomád életmódú indiánok voltak magasabb szint?ek a Földön, akik azonosultak a természettel, s nem formálták át, nem csonkították meg, tudásukkal nem bírálták felül, hanem elfogadták olyannak, amilyen. Egykor a magyarok is hasonlóan magas szint? spiritualista képesség?ek voltak Ázsiában, csak mikor a nyugati tömör tudatlanságba érkeztünk, elvesztettük magasabb identitásunkat. Nem csoda, ha mára nem értjük meg egykori ?seinket, sem az indiánokat. Egy szál ruha? No pénz, no város? Pontosan, nem helyhez kötöttség, szabad, s alázatos magas szint?ség a lényeg.

Szpacsek
    Felhasználó

Carrion el tudja képzelni az inuakikat !! Vett is egy könyvet róluk ! ? a legfontosabb munkatársam és barátn?m !!

Nagyjából azért én is el tudom képzelni ?ket, így, a könyv nélkül is, mert itt a Paranormal.hu.–n is volt egy cikk róluk, egy hosszabb írás.

Hát az biztos hogy ?k pl. nem isznak, ( alkoholt), nem dohányoznak, és nem is kábítószereznek, s?t ?k még húst sem esznek, hanem csak növényi eredet? ennivalókat fogyasztanak. Szóval akkor tejtermékeket sem. Szerintem húst meg tejtermékeket azt lehet enni nyugodtan, de a többit ( a felsorolt egészségromboló káros dolgokat ) azt nem szabadna csinálni. ( Én sem csinálom, soha nem is csináltam.) (Már úgy 1 -2 éve Carrion sem! ? is átment ilyen kis ” ifjú egészség?r”–be, és helyesen táplálkozik, én meg mindig is igyekeztem káros szenvedélyek nélkül élni– de mondjuk nekem könny? is, mert én nem is kívánom azokat. Meg hát tudom, hogy ártanak az egészségnek, és ezért is nem használom ?ket. ).

szarkofag
    Felhasználó

ja ez tök szép meg jó.
    DE sajnos van még itt egy két dolog ami árt .PL:influenza ,pestis,ebola,himl?, ezeket nem az ember találta föl…túl hideg túl meleg. nagyon sok viz….oroszlán,vaddisznó,medve stb…ezeket se…ha nincs kajád ,ha nincs vized…ha nincs ruhád és túl hideg van és fád sincs meg öngyujtód se….
    de még tudok olyat ami árt és rohadtul nem rajtam múlik:vesek?,epilepszia,down kór,ha a fejemre esik egy tégla.
    a húsevésr?l csak annyit hogy szerintem ha az embereknek saját kez?leg kéne elvágniuk az állat nyakát ahhoz hogy utána megehessék jóval kevesebben ennének húst.De valószínüleg sokaknak az is pont elég lenne ha meglátogatnának egy vágóhidat.

Névtelen
    Vendég

A SEMMI!
    Mert nincs se fels? tudat, se én, se ego, se világ, csak a semmi!
    Most újra hozzászólok a témához, egyúttal az összes “létez?” emberhez!
    Hosszú napokon át olvastam még egyszer Dávid történetét, és Alaje YouTubes csatornáján a szeretetteljes magyar feliratos videóit, majd hosszú, naphosszig tartó elemzés után átláttam az átláthatatlant. Egy szó, mint száz, megvilágosodási fényt véltem felfedezni!
    Az egész vasárnapot meditálással, és elemzéssel töltöttem, életem els? napját a semmire fordítottam. A szó szoros értelemben, még az étkezésr?l is megfeledkeztem. Felkeltem, megreggeliztem, elintéztem a hétf?i el?készületi munkákat, majd délt?l mást sem tettem, mint elemeztem, boncolgattam a témát, és meditáltam. Este 21:30-kor pedig sikerült 7 percre csatlakoznom az asztrálhoz, (véleményem szerint), mert megizzadt a jobb kezem, pedig nyitva tartottam.
    Ma egész nap munka mellett forgott az agyam, és bevallom ?szintén, elviselhetetlen fejfájás gyötört. Kavarogtak a gondolatok a fejemben, a semmi, a teremtéselméletek, a tudomány, a tanítások, az idegenek, a szeretetteljes alázat, az er?szakos ego, a materialista felfogás, a spirituális energiák, egy szó, mint száz, kavarogtak rendesen a gondolatok, és az elképzelések. Annyira, hogy kétszer is megszédültem.
    Ma este újra megnéztem Alaje üzeneteit, és számba vettem a semmi elméletét. Már azon voltam, hogy bánom is én, hogy belekezdtem ebbe az egész z?rzavaros témába, mikor a tévé el?tt egy mesére kapcsoltam, és elkezdtem kritizálni. Aztán hirtelen eszembe ötlött, az élet is egy mese. Vagy legalábbis ahhoz hasonló. A pohár kiesett a kezemb?l, tartalma összetört. Nem lettem dühös, mint máskor, ahelyett gyermekies kíváncsisággal figyeltem, ahogy a pohár ezer szilánkra törik, és tartalma szétfolyik a padlón.
    Íme a tegnap esti felfogásom a gondolkodásról, és az egoról:
    A gondolat gondolkodás nélkül:
    -link-
    Az ego m?ködésér?l:
    -link-
    Múlthét szerdán szokatlan dolog történt velem, valamir?l tudomást szereztem, de nem jutott az eszembe, mert nem is gondoltam rá. De tudtam, hogy van, tudtam, mi, de nem tudtam elképzelni, mert nem gondoltam rá. Aztán már tudatosan is törekedtem, hogy a csak énáltalam birtokolt információra ne gondoljak, ezáltal senki se tudjon rágondolni. Ekkor úgy véltem, hogy a gondolat gondolkodás nélkül is létezhet!
    A pohár eltörése után azonban rájöttem, a pohár azért tört el, mert én elképzeltem, hogy eltörik. Miel?tt leejtettem, arra gondoltam, hogy ha nem fogom meg szorosabban a poharat, perceken belül eltörik. És meg is történt. Tehát igaz, amit Alaje mondott, hogy a gondolat frekvenciát vált ki, ezáltal a helyzetet magára irányítja. A gondolat éteri er?vel bír.
    Rájöttem, hogy a világ azért létezik, mert elképzeljük olyannak, amilyennek. Mert nincs világ. Az egész csak tanulás, a tanulás lényege, hogy felfogjuk a semmi elméletét.
    Ha egy házat egy ember elképzel, majd felépít, az el?ször azért történik, mert rágondol, a gondolat segítségével térbeli kiterjedést lehet?vé teszi az épületnek, és így fizikai állapotát elnyerheti. Ezután ahány ember meglátja az épületet, és rágondol, a gondolatok segítségével marad létez? az épület.
    Ez emberre is érthet?, azért nézünk ki úgy, ahogy, mert miel?tt megszülettünk, ilyennek képzeltek el minket. Miután megszülettünk, mások számára láthatóak lettünk, ezáltal fizikai kiterjedést nyertünk a térben.
    Minél több emberrel találkozunk, annál több embernek van gondolata rólad, így anyagi kiterjedésed annál er?sebb.
    Például, áll egy ház a sivatagban. Meghal az épít?je, aztán, akik valaha látták, azok is, így az épületnek már nincs gondolati kiterjedése, ezáltal az anyagát is elvesztheti, és megsz?nhet létezni a térben.
    A térben való létezés a gondolat segítségével lehetséges. Magyarul, ha én el akarok t?nni a térb?l, els?nek is azoknak az embereknek a gondolatából kell elt?nnöm, akik ismerik a térbeli kiterjedésemet, ezáltal a gondolatukkal az anyagi kiterjedésemet er?sítik. Másodsorban el kell telnie hosszú id?nek, hogy megfeledkezzenek rólam, végül magamról is megfeledkezek, és így anyagi létezésemt?l megválhatok. Véleményem szerint Jézus, és Buddha a megvilágosodás pillanatában elvesztették anyagi kiterjedésüket, és energiává alakultak. Tehát nem az ufók vitték el ?ket, nem elhunytak, hanem felemelkedek egy magasabb szintre.
    Így érthet? az idegen lények közlekedése a kozmoszban, mivel azáltal, hogy eltüntetik a kiterjedésüket a térb?l, és egy másik univerzumban meger?sítik, azzal tulajdonképpen az energiává alakított kiterjedésüket egy másik térbe (vagy dimenzióba) koncentrálják át.
    Tehát a gondolat miatt lett a valami, és kezdetben volt a semmi. Az els? gondolat a “valami” létezése volt. A Föld jelenleg most el van képzelve, saját képzeletünkkel tartjuk a létezésben, mind embert, mind anyagot. Tehát semmi sincsen, azaz minden egy gondolattal létrehozott energia.
    Ezáltal ráláthatunk a biológia, az asztrológia, a fizika, a spiritualizmus, és a kémia univerzálisságára, és teremt?vé válhatunk.
    A napkitörés is azért fog bekövetkezni, mert egyre több ember erre gondol, a gondolat segítségével pedig az anyagvilágban változás következik be. Tulajdonképpen a jóslás sem más, mint a jöv? tudatos megváltoztatása, így minél jobban gondolunk valamire, az annál nagyobb valószín?séggel bekövetkezik.
    Tehát ha nincs gondolat, nincs térbeli kiterjedés, ha nincs térbeli kiterjedés, nincs anyagi kiterjedés, ezáltal a képzelet segítségével a létezésedet megváltoztathatod.
    Röviden az igazi cél, a megvilágosodás: a semmi felfogása.
    Lehet, hogy ez csak az én gondolathalmazom, lehet, hogy nevetségesnek t?nik, de én úgy vélem, közel járok az igazsághoz.
    A probléma a következ?: Jelen pillanatban a m?holdak miatt minden anyag, és személy látható, ezáltal ember számára lehetetlen az anyagi világtól eltávolodni. A másik gond, hogy az ufók fenntarthatják gondolatukkal az anyagi létezésed, és így nem nyerheted el az univerzális létezést. Míg ?ket te nem tarthatod számon. Lehet, hogy az idegen tanítók csak a gondolat, és az energia fontosságára hívták fel a figyelmünket, azonban elképzelhet?, hogy én túlhaladtam az elvárt értelemnél, ezáltal akár hátráltathatják is a fejl?désem. Talán túl gyorsan rátapintottam a lényegre emberi mivoltom ellenére, és ez az idegeneknek kellemetlen lehet, mert míg ?k 1 millió év alatt értették ezt meg, addig a frissen adagolt tudások segítségével én hetek alatt. 🙂
    Para

szarkofag
    Felhasználó

sziasztok
    Érdekes dolgokat irtál ,már szerintem sokan gondolkoztunk ezeken.
    De ezek a dolgok valamiért nem ugy müködnek itt a földön ahogy kellene.Példának okáért nem nagyon tudom elképzelni hogy valaki direkt nyomorék gyereket akar szülni,és ezt a gondolatai által teremti meg.Nem hiszem hogy messze járnál a valoságtol akkor mikor azt irod hogy valami nem enged az anyagi világtol eltávolodni,de nem biztos hogy az ufok azok.
    Valahogy ugy érzem hogy ezen a bolygon sokkal jobban támogatva van a negativ gondolkozás, és negativ események mint a pozitiv,különben nem tudná pár “ember” a kezében tartani az egész világot.
    Jézus és Buddha nem tünt el az emberek gondolataibol, söt igen régota folyamatosan ott van.Valamit tudtak amit mi nem ,vagy lehet hogy tudjuk, de mégse tudunk innen elmenni.vagy fölékerülni ezeknek a dolgoknak.
    Akit érdekel van egy könyv Baird T. Spalding Távol- Keleti Mesterek tanitása 1-2, a Scribd -en el lehet olvasni,nekem sok uj informáciot mondott amit más helyeken nem is emlitettek.

horatzio
    Felhasználó
    Para wrote

A SEMMI!

A Semmit nem érdemes behatárolni, hogy ezt tartalmazza, de azt nem.
    De nagyon jól érzed, hogyha a fent említett dolgokon túljutunk, közelebb kerülhetünk a Semmi természetéhez. Ehhez els?sorban az kell, hogy többé ne azonosítsuk magunkat, úgy mint fels? tudatosságú én, ego, világ, személy.

Múlthét szerdán szokatlan dolog történt velem, valamir?l tudomást szereztem, de nem jutott az eszembe, mert nem is gondoltam rá. De tudtam, hogy van, tudtam, mi, de nem tudtam elképzelni, mert nem gondoltam rá. Aztán már tudatosan is törekedtem, hogy a csak énáltalam birtokolt információra ne gondoljak, ezáltal senki se tudjon rágondolni. Ekkor úgy véltem, hogy a gondolat gondolkodás nélkül is létezhet!
    A pohár eltörése után azonban rájöttem, a pohár azért tört el, mert én elképzeltem, hogy eltörik.

Miel?tt leejtettem, arra gondoltam, hogy ha nem fogom meg szorosabban a poharat, perceken belül eltörik. És meg is történt. Tehát igaz, amit Alaje mondott, hogy a gondolat frekvenciát vált ki, ezáltal a helyzetet magára irányítja. A gondolat éteri er?vel bír.
    Rájöttem, hogy a világ azért létezik, mert elképzeljük olyannak, amilyennek. Mert nincs világ. Az egész csak tanulás, a tanulás lényege, hogy felfogjuk a semmi elméletét.
    Ha egy házat egy ember elképzel, majd felépít, az el?ször azért történik, mert rágondol, a gondolat segítségével térbeli kiterjedést lehet?vé teszi az épületnek, és így fizikai állapotát elnyerheti. Ezután ahány ember meglátja az épületet, és rágondol, a gondolatok segítségével marad létez? az épület.
    Ez emberre is érthet?, azért nézünk ki úgy, ahogy, mert miel?tt megszülettünk, ilyennek képzeltek el minket. Miután megszülettünk, mások számára láthatóak lettünk, ezáltal fizikai kiterjedést nyertünk a térben.
    Minél több emberrel találkozunk, annál több embernek van gondolata rólad, így anyagi kiterjedésed annál er?sebb.
    Például, áll egy ház a sivatagban. Meghal az épít?je, aztán, akik valaha látták, azok is, így az épületnek már nincs gondolati kiterjedése, ezáltal az anyagát is elvesztheti, és megsz?nhet létezni a térben.
    A térben való létezés a gondolat segítségével lehetséges. Magyarul, ha én el akarok t?nni a térb?l, els?nek is azoknak az embereknek a gondolatából kell elt?nnöm, akik ismerik a térbeli kiterjedésemet, ezáltal a gondolatukkal az anyagi kiterjedésemet er?sítik. Másodsorban el kell telnie hosszú id?nek, hogy megfeledkezzenek rólam, végül magamról is megfeledkezek, és így anyagi létezésemt?l megválhatok. Véleményem szerint Jézus, és Buddha a megvilágosodás pillanatában elvesztették anyagi kiterjedésüket, és energiává alakultak. Tehát nem az ufók vitték el ?ket, nem elhunytak, hanem felemelkedek egy magasabb szintre.
    Így érthet? az idegen lények közlekedése a kozmoszban, mivel azáltal, hogy eltüntetik a kiterjedésüket a térb?l, és egy másik univerzumban meger?sítik, azzal tulajdonképpen az energiává alakított kiterjedésüket egy másik térbe (vagy dimenzióba) koncentrálják át.
    Tehát a gondolat miatt lett a valami, és kezdetben volt a semmi. Az els? gondolat a “valami” létezése volt. A Föld jelenleg most el van képzelve, saját képzeletünkkel tartjuk a létezésben, mind embert, mind anyagot. Tehát semmi sincsen, azaz minden egy gondolattal létrehozott energia.
    Ezáltal ráláthatunk a biológia, az asztrológia, a fizika, a spiritualizmus, és a kémia univerzálisságára, és teremt?vé válhatunk.
    A napkitörés is azért fog bekövetkezni, mert egyre több ember erre gondol, a gondolat segítségével pedig az anyagvilágban változás következik be. Tulajdonképpen a jóslás sem más, mint a jöv? tudatos megváltoztatása, így minél jobban gondolunk valamire, az annál nagyobb valószín?séggel bekövetkezik.
    Tehát ha nincs gondolat, nincs térbeli kiterjedés, ha nincs térbeli kiterjedés, nincs anyagi kiterjedés, ezáltal a képzelet segítségével a létezésedet megváltoztathatod.
    Lehet, hogy ez csak az én gondolathalmazom, lehet, hogy nevetségesnek t?nik, de én úgy vélem, közel járok az igazsághoz.
    A probléma a következ?: Jelen pillanatban a m?holdak miatt minden anyag, és személy látható, ezáltal ember számára lehetetlen az anyagi világtól eltávolodni. A másik gond, hogy az ufók fenntarthatják gondolatukkal az anyagi létezésed, és így nem nyerheted el az univerzális létezést. Míg ?ket te nem tarthatod számon. Lehet, hogy az idegen tanítók csak a gondolat, és az energia fontosságára hívták fel a figyelmünket, azonban elképzelhet?, hogy én túlhaladtam az elvárt értelemnél, ezáltal akár hátráltathatják is a fejl?désem. Talán túl gyorsan rátapintottam a lényegre emberi mivoltom ellenére, és

ez az idegeneknek kellemetlen lehet, mert míg ?k 1 millió év alatt értették ezt meg, addig a frissen adagolt tudások segítségével én hetek alatt. 🙂
    Para

Azért vannak a földönkívüliek, hogy túljuthassunk rajtuk, akár csak az egón. Megadatott a kegyelem, amiben Isten részesít.
    Nagyon fontos dolgokat fogalmaztál meg.
    A lényeg szerintem az “alázatban” rejtezik. Teljesen át kell adnunk magunkat az Életnek, Istennek,- erre vonatkoznak a tanítások, hogy az egónak, személynek meg kell halnia- nincs gondolat, nincs elvárás, nincs küzdés, megfeszülés, haladás,fejl?dés…., csak az Élet Van. Hogy Az milyen? Nem kell elképzelni, csak látni, mint ahogy gondolat, érzés nélkül nézted, ahogy a pohár szilánkokra törik és a víz elfolyik.

horatzio
    Felhasználó
    szarkofag wrote

sziasztok
    Érdekes dolgokat irtál ,már szerintem sokan gondolkoztunk ezeken.
    De ezek a dolgok valamiért nem ugy müködnek itt a földön ahogy kellene.Példának okáért nem nagyon tudom elképzelni hogy valaki direkt nyomorék gyereket akar szülni,és ezt a gondolatai által teremti meg.Nem hiszem hogy messze járnál a valoságtol akkor mikor azt irod hogy valami nem enged az anyagi világtol eltávolodni,de nem biztos hogy az ufok azok.
    Valahogy ugy érzem hogy ezen a bolygon sokkal jobban támogatva van a negativ gondolkozás, és negativ események mint a pozitiv,különben nem tudná pár “ember” a kezében tartani az egész világot.
    Jézus és Buddha nem tünt el az emberek gondolataibol, söt igen régota folyamatosan ott van.Valamit tudtak amit mi nem ,vagy lehet hogy tudjuk, de mégse tudunk innen elmenni.vagy fölékerülni ezeknek a dolgoknak.
    Akit érdekel van egy könyv Baird T. Spalding Távol- Keleti Mesterek tanitása 1-2, a Scribd -en el lehet olvasni,nekem sok uj informáciot mondott amit más helyeken nem is emlitettek.

A gondolatok nem úgy m?ködnek, hogy vagyok én, és van a gondolatom. Ott van még egy igen fontos tényez?: az Élet.
    Ha te egy borsószem vagy egy zöldséglevesbe, nem sózhatod meg csak önmagad. Vagyis az ember megteheti, mert ? egyben leves is, de mivel minden borsószem úgy véli, hogy neki joga van izésíteni, ezért a leves hol sós, hol édes. Ha a borsószemek többé nem akarnának szakácsok lenni, akkor láthatóvá válna az Igazi F?szakács, aki a háttérben mindig igyekszik, hogy a levest ehet?vé változtassa a körülményekhez képest.
    Minden ember alapjában véve jót akar a világnak, de fogalma sem lehet róla, hogy mi a jó.

Névtelen
    Vendég

Még számomra is elég zavaros a kép, ráadásul a fejfájás továbbra is gyötör. Soha életemben nem volt még 3 napnál továbbtartó fejfájásom, kezd elviselhetetlenné válni.
    Válaszolok egy-két felmerül? kétségre.
    Ami a betegséget illeti, az ember azért lesz beteg, mert erre gondol, ezáltal az ilyen típusú negatívhullámokat vonzza magához. Ha tartasz egy betegségt?l, elképzelhet?, hogy meg is kapod. Én például pénteken a megfázás lappangását éreztem magamban, és egyszer?en minden ilyen irányú negatív gondolatot, és érzést eltüntettem magamból, egyszer?en nem vettem róla tudomást. És “meggyógyultam”!
    Ami a nyomorék szülést illeti, a szül?t ér? negatív hullámok, valamint a szül? közérzete, és gondolkodása által keltett frekvencia a magzatra is hatással van. Ezért van az, hogy aki dohányzik, alkoholozik, az koraszülött gyermeket szül. A magzat rendkívül kifinomult átalakulási biológia folyamaton megy keresztül, ezt a leggyengébb negatív is átkonzerválhatja.
    Ami a kellemetlen helyzeteket illeti, politika, gazdaság, tél, hideg, meleg, éhség, magány, fájdalom, ezeken minden embernek át kell esnie. A világ egy iskola, a lecke pedig az élet megtanulása, megértése, és érzése. Aki ezen túljut, az már a világ szerkezetét is tanulmányozhatja, míg nem rá nem ébred, hogy a semmi a lényeg. El?bb utóbb minden embernek rá kell erre ébrednie, aki még messze áll, annak az élet iskolája további leckéket ad, míg a megfelel? kellemetlen, és kellemes tapasztalatok rá nem világítják a világról történ? megértésre a figyelmét.
    Most kezdtem igazán felfogni, milyen monumentális negatív világban él az emberiség. Ugyanakkor rájöttem, hogy a pohár leejtéses hasonlat egy nagyon jó példa, annyira, hogy továbbfejlesztésre érdemes.
    Most képzeljük el, hogy a pohár a világ, a víz pedig az emberi szellem. Azt vesszük észre, hogy a szellem bezárva van egy teremtett világba. Ahhoz, hogy ebb?l a világból kiszabadulhasson, a világnak össze kell törnie. Tehát a napkitörés következtében lebénuló világnak rá kell ébrednie, hogy a világ egy börtön, ami folyamatos fogolyként tartja az embert, és ebb?l nem lehet kiszabadulni.
    Most már itt is leírom, egyszer eltávoztam már a világból, évekkel ezel?tt nagy fizikai betegségen mentem keresztül, akkor még semmit nem tudtam, és teljesen negatív énnel éltem. Mikor visszahoztak, éreztem, hogy más lettem. Máig is második születésnapként tekintek a visszajövetelemre. Ekkor még nem tudtam, hogy pár éven belül óriási szerepe lesz a logikámnak, hogy átlássak azon a falon, melyen embernek még nem sikerült átlátnia. Tehát kijelenthet?, hogy az eltervezett Földi életemnek már vége kellett hogy legyen, tehát ez már feladat, hogy itt vagyok, csak erre most kezdek ráébredni.
    Most értem meg igazán, amit az Inua tanításokban olvastam. Mikor Agthon átvette Dávid elméje felett a rendeltetést, hogy elmondja, az ember fénylény, csak még alvó állapotban. Még nem tudatosult az emberiségben Isteni kiválasztottsága, és a sötét er? minden erejét felhasználja, hogy az ilyen irányzatú tanításokat a hülyeséggel tegye egyenl?vé.
    Újabban már az idegenek szövetségét?l sem riadnak vissza. Tehát nagyon fontos, hogy tudjuk, amikor idegeneket látunk, hallunk, meglássuk, tulajdonképpen hova is tartoznak.
    Most az emberiség egy hatalmas kozmológiai eseményen fog átmenni, és a szeretet, valamint a semmivel való azonosulás közben nagyon könnyen eltéríthet minket a sötétség. Ne fogadjuk el az olyan idegen megjegyzéseket, hogy mi csak primitívek vagyunk. Nem, az ember Isteni eredet? lény, a legmagasabb lélekenergiával képes azonosulni, és feladata, hogy egy Egységes szeretetteljes létet felállítson a mindenségben, valamint a hamis politikát, és lényeket elpusztíthassa. Sok civilizáció vegetál, én például nem hinném, hogy az Inua szabad volna, mindössze nem avatkozik be az univerzum politikájába. Azonban ha az összes ember ráébredne Isteni eredet?ségére, – és nem az Egojára, mert nagyon könnyen összekeverhet? -, akkor a fény segítségével véglegesen eltüntethet? a negatív uralom, és tökéletes harmónia állítható fel. Ezért van ilyen negatív társadalomnak kitéve, valamint politikai, és gazdasági hátráltatásban az emberiség.
    Mindenkinek ajánlom, nézze meg Alaje videóit, és olvassa el a tanításokat az Inua bolygótól.
    Ami pedig a gondolkodást illeti, ma is felfedeztem érdekességeket:
    -link-
    Van egy kollektív ?studat, vagy Mátrix, míg az emelt gondolkodású lényeknek a szerepe, hogy az ültetett gondolkodású lények egoját legy?zzék, szeretetét megemeljék, ezáltal a gondolkodás korlátai alól felszabadítsák. Ezek továbbra is az én gondolathalmazaim.
    Para

Merkurius
    Felhasználó

Sziasztok ,szia Para .

Jó meglátásaid vannak az életr?l,dolgokról .
    Amikr?l írsz abból sok minden egész jól összszedetten le van írva Balogh Béla A végs? valóság cimü könyvében.Ha tudod olvasd el.Ajánlom a netes oldalát is,érdemes megnézni a videóit is .
    -link-
    Persze “minden”ezekben sincs bent,de azért sokat segíthet az elindulásban .

Amit te semminek nevezel az nem semmi ,hanem minden energia mégpedig egy tudatosan ilyenre alakitott,formált és bizonyos törvények szerint müköd? energia .
    Amely energiának az alakulását,irányát,irányitását itt a fizikai világban az emberek akarata,tudati energiája tudja a legnagyobb mértékben befolyásolni,irányitani .
    Ezt van aki nagyon jól tudja.és ezt a tudását kihasználva a fizikai világunkat az emberek tudatán akaratán keresztül irányitja is.Van akivel ezt anélkül éri el,hogy az illet? tudatában lenne ezzel ,gondolatokat juttatva az emberek tudatába .ezek valójában nem is igazi gondolatok csak olyan küls? adáshoz (mint pl rádióadás)hasonló jelek amik azáltal válnak gondolattá,hogy az ember elfogadja majd esetleg sajátjának tekinti ?ket.Napjainkban persze erre használják a médiát is .
    Viszont sajnos vannak olyan “emberek”is akik tudatosan ,szándékosan sugároznak ki olyan akarat formákat amit szeretnének megvalósítani ,ez irányulhat akár egy bizonyos ember befolyásolására is akit éppen kiszemelnek (általában azokat akikt?l tartanak).Viszont ebben nagyon fontos az,hogy legnagyobb befolyással mindenkire a saját akarata lehet ,senki küls? akarata egy emberre nem bir olyan befolyással mint az ? saját tíszta akarata a baj esetleg akkor lehet ha az ember ezt a küls? akaratot elfogadja a saját akaratának.

Amit sokan ego-nak neveznek az nem más mint a jelenlegi tudatunk.Ez a jelenlegi tudatunk az ami szabad akaratot kapott a fizikai világban,ez az amin keresztül befolyásolni,irányitani,alakitani tudjuk az akaratunk,tudati energiánk kisugárzását.
    Nem megtagadni ,nem lemondani kell róla,és f?leg nem átengedni az irányitását másnak ,hanem ügyesen használni az Igazság és szeretet érvényesítésére.

Jelenlegi tudatunkat nagy mértékben tudja formálni teljes tudatunk,lelkünk amely bennünk van .Ez nem szavakkal történik hanem érzésekkel,bels? érzésekkel ami ha a lélek elég er?s irányitási hatással lehet jelenlegi tudatunkra.De ezt próbálja befolyásolni már születésünkt?l kezdve (s?t már találkoztam olyan lehet?séggel is,hogy már el?tte is)a jelenlegi hatalom is a saját céljaira.A mindenkori társadalmi berendezkedésne ez a f? célja.Már a szül?k olyan szinten vannak “nevelve”,hogy a gyerekeiket a társadalom érekei szerint neveljék.Ezekben a társadalmakban sajnos szinte minden hazugságon alapul,hazugság az oktatás,orvostudomány,egyébb tudományok nagyrésze,történelem,a pénzrendszer ,politika stb .Amiért ezt mégis fenn tudják tartani az csak azért van mert ezt az emberek elfogadják.Vagyis tulajdonkéépe az emberek saját magukat tartják ebben a fogságban néhány olyan lény irányitása hatására akiknek ehhez valósjában semmi ereje nem lenne.Valamint éppen ?k ,saját maguk azok akik “verik fejbe”azt aki segíteni akar nekik ebb?l kiszabadulni,mert az Igazság megértése helyett inkább ?t látják számukra veszélyesnek,mégpedi ahogy látom leginkább azért mert gyávák szembe nézni az Igazsággal.

Az hogy valaki miért úgy néz ki ahogy,vagy miért születik nyomorékként nem mástól hanem saját lelkét?l függ.A lélek ereje,el?z?ekben leélt életei azok amik meghatározzák,hogy milyen teste képes létrehozni ,ezt ? valószínü el?re tudja és akár nyomorék testben is vállalja az életet.

A fejfájásod valószinü egy rád nehezed? nem fizikai nyomás által van ami korlátozni akarja f?leg a homlokcsakrád müködését.Mozgasd meg a homloklebenyed,ennek mozgását szerintem mindenki érzi csak nem tudja hovatenni.pl.nézz föl magasra anélkül,hogy a fejed mozditanád a szemedet emelve ez is mozdul ,akkor próbáld a szemed leengedve azt a bels? mozgást ott tartani ha ezt érzed utána már tudod mi ez ,tudod irányitani a mozgását.Ennek a mozgásával ha homlokod közepére összpontositod lehet energiát cserélni,be szívni illetve kisugározni.El?ször legjobb ha mély leveg? vételekkel kötöd egybe és eközben a homlokod is érzed az energia áramlást.Az energia az emberek kezén is áramlik,így ha homlokod elé teszed a kezed majd azt az ujjaidat összecsukva lassan távolitod onnan is lehet érezni ezt az áramlást és gyengíteni,feltörni azt ami ezt elzárja.
    Az a jó amikor a homlokodon egy kellemes hüvös érzést érzel,mikor érzed ezt a szabad áramlást .

Az emberek akaratának,tudati energiájának kisugárzása a harmadikszemen,homlok csakrán keresztül történik ezért aki éppen nem az irányitó hatalom akaratát akarja megvalósitani annál ezt ígyekeznek ha tudják lezárni,müködését megakadályozni .

Vannak
    Felhasználó
    Para wrote

A SEMMI!
    Most újra hozzászólok a témához, egyúttal az összes “létez?” emberhez!
    Hosszú napokon át olvastam még egyszer Dávid történetét, és Alaje YouTubes csatornáján a szeretetteljes magyar feliratos videóit, majd hosszú, naphosszig tartó elemzés után átláttam az átláthatatlant. Egy szó, mint száz, megvilágosodási fényt véltem felfedezni!
    Az egész vasárnapot meditálással, és elemzéssel töltöttem, életem els? napját a semmire fordítottam. A szó szoros értelemben, még az étkezésr?l is megfeledkeztem. Felkeltem, megreggeliztem, elintéztem a hétf?i el?készületi munkákat, majd délt?l mást sem tettem, mint elemeztem, boncolgattam a témát, és meditáltam. Este 21:30-kor pedig sikerült 7 percre csatlakoznom az asztrálhoz, (véleményem szerint), mert megizzadt a jobb kezem, pedig nyitva tartottam.
    Ma egész nap munka mellett forgott az agyam, és bevallom ?szintén, elviselhetetlen fejfájás gyötört. Kavarogtak a gondolatok a fejemben, a semmi, a teremtéselméletek, a tudomány, a tanítások, az idegenek, a szeretetteljes alázat, az er?szakos ego, a materialista felfogás, a spirituális energiák, egy szó, mint száz, kavarogtak rendesen a gondolatok, és az elképzelések. Annyira, hogy kétszer is megszédültem.
    Ma este újra megnéztem Alaje üzeneteit, és számba vettem a semmi elméletét. Már azon voltam, hogy bánom is én, hogy belekezdtem ebbe az egész z?rzavaros témába, mikor a tévé el?tt egy mesére kapcsoltam, és elkezdtem kritizálni. Aztán hirtelen eszembe ötlött, az élet is egy mese. Vagy legalábbis ahhoz hasonló. A pohár kiesett a kezemb?l, tartalma összetört. Nem lettem dühös, mint máskor, ahelyett gyermekies kíváncsisággal figyeltem, ahogy a pohár ezer szilánkra törik, és tartalma szétfolyik a padlón.
    Íme a tegnap esti felfogásom a gondolkodásról, és az egoról:
    A gondolat gondolkodás nélkül:
    -link-
    Az ego m?ködésér?l:
    -link-
    A pohár eltörése után azonban rájöttem, a pohár azért tört el, mert én elképzeltem, hogy eltörik. Miel?tt leejtettem, arra gondoltam, hogy ha nem fogom meg szorosabban a poharat, perceken belül eltörik. És meg is történt. Tehát igaz, amit Alaje mondott, hogy a gondolat frekvenciát vált ki, ezáltal a helyzetet magára irányítja. A gondolat éteri er?vel bír.
    A probléma a következ?: Jelen pillanatban a m?holdak miatt minden anyag, és személy látható, ezáltal ember számára lehetetlen az anyagi világtól eltávolodni. A másik gond, hogy az ufók fenntarthatják gondolatukkal az anyagi létezésed, és így nem nyerheted el az univerzális létezést. Míg ?ket te nem tarthatod számon. Lehet, hogy az idegen tanítók csak a gondolat, és az energia fontosságára hívták fel a figyelmünket, azonban elképzelhet?, hogy én túlhaladtam az elvárt értelemnél, ezáltal akár hátráltathatják is a fejl?désem. Talán túl gyorsan rátapintottam a lényegre emberi mivoltom ellenére, és ez az idegeneknek kellemetlen lehet, mert míg ?k 1 millió év alatt értették ezt meg, addig a frissen adagolt tudások segítségével én hetek alatt. 🙂
    Para

Ilyen A fiammal is történt.. persze nem poharas dolog…Történelemb?l felelés elött amikor a tanár a naplót nézte azt mondta magában: CSAK NE ÉN LEGYEK AZ!!!!

Tanár:Asztalos Tibor (Így hivják a fiamat)

Sajnos nem Tanult és Elégtelent kapott…. :(.

Merkurius
    Felhasználó

MORFOGENETIKUS MEZ? ÉS SZABAD ENERGIA [WWW.VALOSAG.NET]

-link-

Névtelen
    Vendég
    Álom

Volt egy álmom, azaz valamim, mely még jobban tudomásomra adta a világ m?ködését. Ami érdekes: Álmomban megtudtam fogni a tárgyakat, hangokat hallottam, tárgyakat láttam, ezen felül éreztem a létezésemet, hogy érzek, voltak félelmeim, bátorságom, gondolataim, és történtek olyan dolgok, melyek nem voltak az ínyemre. Az álmom érdekes volt, mert én döntöttem el, mit akarok tenni, de aztán mégsem az történt meg, amit szerettem volna. Tehát tudatosan tevékenykedtem egy folyamat megtörténéséért, amit nem is én terveztem el. Az álomból gyorsan ébredtem fel, pár perc alatt. Így volt id?m ráébredni, hogy egy létez? aurát hoztam létre, ahol saját létezésemet kibonthattam. Itt lehet?ségeim 90%-ával rendelkezek, a valóságban ennek tizedével. A teremt? az álmot is tervezi, tehát amit megálmodok, már a teremt? megálmodta.
    Sokat olvastam, néztem videókat, amikben hallottam, hogy a világ egy folyamat, és mi ennek a folyamatnak a részei vagyunk. Hogy valaminek valahová el kell jutnia, és mi ennek segítve, vagy hátráltatva tevékenykedünk, ugyanakkor minden a folyamatért történik, tehát mi azt gondoljuk, teljesen tudatunkban vagyunk, ennek megfelel?en cselekszünk, holott a folyamat részei vagyunk, s csak az történik meg, ami a folyamat kiteljesedését segíti el?. Tehát nincs öntudat. Azaz van, mert használjuk, egy kollektív tudatnak a részét, ami tulajdonképpen nem is mi vagyunk. Tehát nem csak a testünk van elképzelve, de a lelkünk is. Egyáltalán nem vagyunk tudatosak, és az idegenek sem. Minden, ami történik az univerzumban, a folyamat kiteljesedését segíti el?, tehát nyugodtan mondható, mi kártyalapok vagyunk egy pakliban, és az idegenek is. Az egész mindenség egy elme szüleménye, egy gondolat. Egy évmilliárdokra nyúló gondolat, mely trillió szálon fut a vég felé, ahol minden újra eggyé válik, Isten gondolatává. Tehát azért volt teremtés, hogy teremtés lehessen.
    A Mátrix nagyon rendes volt, mert az értelmes lényeket megáldatta minden olyan képességgel, mely az ? része, ezáltal azt hitetve el a lélekkel, hogy az tudatos, és a világban mindenre van lehet?ség, hogy még gondolatban se merüljön fel, hogy tulajdonképpen azért az, aki, mert így kell lennie. Van szabad akaratunk, gondolatunk, érzéseink, szeretetünk, egonk, mellyel kételkedhetünk, vagy elfogadhatunk bármit. Van testünk, melyr?l úgy véljük, mi irányítjuk, holott nem arra megy, amerre szeretne, és azt teszi, amit tennie kell, hogy a folyamat kiteljesedését el?segítse. Közlekedhetünk a Mátrixban, végtelen lehet?ségünk van, teremt?k lehetünk, de nem hagyhatjuk el a kollektív tudatot, azaz a létet, és amíg abban benne vagyunk, nem létezünk. Mivel gondolkodunk, a Mátrix lehet?séget adott, hogy bármire rájöjjünk, és kételkedjünk benne, de ha tudatunkban is vagyunk tudattalanságunkban, sem tudunk mást tenni, csak azt, ami már el? van tervezve.
    Albert Einsteinnek volt egy ilyen elmélete:
    ?A valóság egy illúzió,
    ámbár egy nagyon állandó fajta
    .?
    És ez a filozófia rávilágított minden sötét foltra. Nem vagyunk tudatosak, csak azt gondoljuk, mint ahogy a gondolat sem a miénk, hanem egy Morfogenetikus mez? részei. A Mátrix egy illúzió, ennek az illúziónak az illúziója a létezés, aminek az illúziója az anyagi világ, és az anyagi világban további világok hozhatók létre, ezek újabb illúziók: Álom, alkotás, események. Ahol teremt?er?inkkel “játszhatunk”, de csak játékszabályoknak megfelel?en: Tapasztalat, Tudás, Képzelet, Gondolkodás, Érzelem, és Lehet?ség, tehát semmi olyasmit nem tehetek, amivel ne rendelkezhetnék. Repülhetek, vízen járhatok, áttetsz?vé válhatok, másik dimenzióba lehetek, sokszorosíthatom magamat, de mindvégig csak egy kártyalap vagyok, mely rájön végtelen lehet?ségeire, de sosem lehet tudatos. Minél több Isten tudatrész gondol valamire, annak a létezése annál er?sebb. A Morfogenetikus mez? nem más, mint a lehet?ségek lehet?ségei.
    A gondolat sem más, mint a Teremt? gondolatának egy gondolata, s mikor erre gondolunk, tulajdonképpen hármas gondolkodásban tervezünk. Az univerzum végtelen, és mindenhol ott van, tehát bennem is végtelen univerzum van, de az egész tér csak így létezhetne. Egy sejtem takar annyi energiát, hogy univerzumot hozhasson létre, hol teremthet, és tudatos lehet, de sosem válhat el a kollektív ?studattól. Tehát én végtelen számú tudatosság vagyok a végtelen számú tudatosságban.
    Most alszunk, egy illúzióban, melyet világnak képzelünk, és éppen annyira valós, mint az álmunk, mely teremtett világunk. A születés trauma, egy magasabb létillúzióból történ? elalvás egy alacsonyabb létillúzióba, ahol megvan a lehet?ség, hogy újabb illúziókat alkossunk, és teremt?k lehetünk. Az egész lényege a megfoghatatlan tudás, és tapasztalat szerzése, és a karmánk teljesítése. A halál megváltás, felszabadulás az anyagi testünkb?l. Az eseménynek is van energiája, tehát a folyamatok újabb folyamatokat segítenek el? megtörténésükkel.
    Ilyen szinten én a létezés köbén, az illúzió ötödén, és a gondolat köbén létezek, tehát a legalsóbb szinten, de bennem további végtelen világ létezik, ezért kell léteznem.
    Két évvel ezel?tt álmomban álmodtam: Ez az illúzió ötöde, tehát létrehoztam egy én általam létrehozott világban egy újabb világot. Ekkor még nem voltam tudatomban, hogy milyen kiváltságos eset történt velem. Aztán az álmom álmából felébredtem, majd az álomból is a “valóság” illúziójába, de ha el is hunynák, akkor is a második illúzióba kerülök, a lehet?ségek világába, ahol már nincs testem, csak energiám, és az els? illúzió a Mátrix, ahol megsz?nök létezni. Ha a Mátrix végtelen szálának eléri az egyik szála a tudatosságból való felemelkedést, akkor megsz?nik létezni.
    Tehát a Teremt?ben senki sem tudatos, mi mindannyian egy tudat tudatai vagyunk, a Teremt? végtelen számú Reprodukciója.
    Azonban a legnagyobb kérés. Ha Isten Tudatos, akkor valahonnan tapasztalatot, és tudást kellett szereznie, tehát Isten, azaz az Univerzumok összessége, egyetlen ?s tudat része, mely valamilyen monumentális fels?bb létezés egyetlen személye, így mi a végtelen létezésben egy végtelen létezések vagyunk, azaz semmi nincsen, csak a valami, ami lehet akár a létezés.
    Minden lehetséges az egységben, amit a Természet megenged, és minél gyakrabban történik meg, annál nagyobb a lehet?ségi rátája.
    Következtetés: Én is Isten vagyok a bennem él? végtelen létezésnek, és amit magammal teszek, azt a létezéssel teszem. Ha én tisztává válok, a bennem létez? végtelen létezés is tisztává válik, így er?södik a végtelenben a tisztulás, mely az egyetlen út, hogy kikerüljünk a végtelen végtelenségb?l a tudattalanságba, azaz a semmibe.
    Ez persze els?nek nehéz elfogadni, és érteni. Olvasod, és gondolod, tudatosan olvasod, de honnan tudod, hogy nem azért jöttél fel erre az oldalra, hogy ne olvasd? És ahhoz, hogy a gép elé üljél, történnie kell egy két dolognak, amit te tudatosnak vélsz, holott te nem létezel. És éppen így az anyag, de az energia sem létezik, minden, ami körülöttem van, a végtelen egy megnyilvánulási formája a végtelenben. Mi van, ha Gaia, azaz a Föld is egy sejtje az Univerzumnak? És mint tudjuk, a sejtek között üresség van, azaz a tudatosság.
    Para 🙂
    Várom a kritikákat, véleményeket: 😐

Névtelen
    Vendég

Nem érkezett válasz? Ez csak egy feltételezés volt, nem egyetemi levezetés. Nem tudom, mi a baj ezzel. Naivan hangzik? Nem érthet?? Tudományos? Ha valakinek más a véleménye, írja meg, ez csak EGY álláspont volt. Feltételeztem! Közel sem biztos, hogy így van, de nem kizárandó. Az elmélet azért létezik, hogy feltegyük. 🙂
    Úgy gondolom, attól, mert egy paranormál oldalon vagyok, még gondolkozhatok többoldalúan. Olvastam, hogy nem csak a spiritualizmusból áll a teljes megvilágosodás, az energiakezelés csak része a lehet?ségeknek. A tudomány ugyanolyan része, mint ahogy a személyiség. Azonban pontosan az a baj az emberiséggel, hogy nagyon megosztott. Mindenben van igazság, és ha ezeket sikerül egymásba helyeznünk, akkor kapjuk meg a teljes igazságot.
    Nem emelhetek ki valamit az életb?l, és mondhatom rá: Ez a megvilágosodás, ez a világ értelme. A világ értelme maga az, hogy létezik a világ, és a folyamat.
    Ezt 1980-ban így fogalmazták meg: “A fejl?dés a legszebb dolog a világon.”

Tachyon
    Felhasználó

AGY ENERGETIZÁLÁSA A TUDAT HATÁRAINAK KITOLÁSÁRA

Mi érhet? el vele? A jelenlegi zárt humán civilizációnknak biológiai fejl?dést nézve mérvadó kiugrását nem a fizikai szervek átfejl?dése adja a 21. sz.-tól, hanem a jelenlegi egysíkú életterünkb?l való kitörési lehet?ség kifejlesztésének az elérése. Erre egy mód áll rendelkezésre, ami az agy plaszticitását figyelembe véve egy irányított és célzott átfejlesztést jelent az idegrendszer m?ködésében. Ezt az átfejlesztést küls? energetikai integrálások felhasználásával lehet véghezvinni egyénileg, figyelve a komplex pszichikai változások kiegyensúlyozottságát a lehet?ségekhez mérten. Mivel a jelenlegi egysíkú világnézetünkb?l történ? kilépés történik meg, ezért felkészülten kell a fejlesztési folyamatokat elkezdeni.

Nehéz az optimális frekvenciák er?sségének a meghatározása a fejlesztések során ( kutatóintézetet igényelne és kontrol méréseket az élettani funkciókban) ezért nem ellen?rzött körülmények az idegrendszer zavarát idézhetik el?.

A Hz gyakorlatok amiket csak felsorolásban említettem:

?TUDATI HZ-RA FEJLESZTÉSI LISTA
    ezeket a küls? agy általi energetikai Hz növeléseket is tartalmazzák.

A Hz gyakorlati alkalmazásainak a kicsiszolása és er?sségének a fokozása adja az emberiség új agyi átalakulásának az alapját, mind biológiai idegsejt szinten, mind agyi energetikai szinten véleményem szerint.

Az emberiség kozmosz általi er?teljes kíváncsisága és közvetlen közvetett konkrét érdekl?dése a megtapasztaláshoz annak a tudati csírának a meglétét bizonyítja, ami az ebben az irányba történ? humán célzott fejl?désünket is jelenti egyben. Tudom, hogy nehéz megérteni amit próbálok szemléltetni, de összegezve adaptálódhatunk a kozmoszhoz közvetlenül, ha a saját agyi fejl?désünket kontroláltan ebbe az irányba kitoljuk. Véleményem szerint más irány nincs is csak a stagnálás ideig-óráig aztán pedig fejl?dés híján az emberi civilizáció kihalása.

Úgy gondolom a jelenlegi társadalmi környezeti problémák is -e fejl?désünk megállását bizonyítják, mert a problémák megoldásához(környezeti) maradandóan ezeknek a tágabb tudati alkalmazásoknak a felhasználása vezethetne azaz:

?I. Adatátviteli technológiai információlehívás fejlettebb entitástól
    ?II. Adatátviteli technológiai információlehívás F-Rendszerb?l a honlapon szerepl? vázlat új felvetései innen származnak
    Ezekhez a tudat kiterjedtebb m?ködése szükséges, amit érdemben is kutatni kellene!

Tachyon
    Felhasználó

ADATÁTVITELI KONVERTÁLÁSOK AZAZ AZ AGYUNK IS TUD ÚGY M?KÖDNI MINT EGY LOKÁTOR

Talán avval kezdeném, hogy nem a fény-frekvencia tudati Hz leképezéseket szeretném röviden szemléltetni ebben a részben és nem a HAARP rendszer által a világhálón cikkekben elterjett agyi hang esetleg képi manipuláció technikai és folyamatbeli lehet?ségét.

Egy olyan kommunikációs adatátviteli jelképzés és továbbítás lehet?ségét szeretném illusztrálni, amire az emberi agy képes, de a hétköznapokban, mivel nem ismeretes ez a terület, nem is jut eszünkbe használni.

1. Normál általános m?ködés: Az emberi agy tudatos adatfeldolgozásánál és akaratlagos kommunikációnál is a képi és szóbeli kommunikációra támaszkodik.

II. Tudatos Fény-frekvencia Hz leképezésekkel történ? kommunikáció és adatátvitel (err?l már írtam az el?z?ekben link: IDEGEN ENTITÁS INFOKOMMUNIKÁCIÓJA

III. Tudatos kép és szöveg megjelenésének átkonvertálása nevezzük F-JEL formába.

Egyértelm? szerintem mindenkinek, hogy az agyi kép információ és a szövegben megjelen? gondolatok nem tudnak kijutni a küls? környezetbe, akár az univerzumba, vagy egy másik ember tudatába, ahogy néha szeretnénk. Ez egy korlát jelenleg az emberiségnek. Ahhoz, hogy ezt a korlátot megszüntessük, egy más típusú adatátviteli formára kell ráállni. Ezt úgy is lehet szemléltetni, hogy a képi és a szóbeli gondolati információk túl durva és nagy JEL-nek számítanak, amit a meglév? térid? közegünk nem tud megfelel?en közvetíteni.

Tehát, ha átkonvertálást szeretnénk véghezvinni, mind a képi-gondolati mind a szöveges-gondolati információkat át kell helyeznünk szintén Hz formátumba F-JEL-nek. Ezt a folyamatot rávezetéssel lehet megmutatni leírni nem igazán lehet.

Valószín?, hogy maga a telepátia is könnyebben végbemenne, ha két hasonló adatfeldolgozási szinten lév? ember cserélne így információt. Úgy gondolom, kell egy megfelel? adó és egy megfelel? vev? is aki tud ezen a jelrendszeren belül kommunikálni.

Az F-Rendszer információlehívása azonos jelformában történik. Megint megemlíteném a JELÁTVITELI ELOSZLÁSI ER?KÉNT bevezetett új fogalmamat, az F-RENDSZERT, és most már az F-JEL-et is, ami a Jelátviteli Eloszlási Er?n keresztül áramlik az EPR-rendszerben pl. az F-Rendszerb?l ami küls? adattároló rendszer.

(Ezt a pár sort az fogja érteni, aki keresztülrágta magát az el?z? írásaimon, ahol már körvonalaztam ezeket.) -link-

35 bejegyzés megtekintése - 1-35 / 35

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.