Meditáció

News Fórumok Parajelenségek Pszi-képességek Meditáció

39 bejegyzés megtekintése - 1-39 / 39
  • Szerző
    Bejegyzés
    Merchard
    Felhasználó

.

wanderer
    Felhasználó

módosult tudatállapot, sok fajtája van… 😀

senkise
    Felhasználó

Meditálás közben mértek már agyhullámokat és ha igen hány hertz körül mozog?

Más…egyszer régen olvastam egy történetet, melyhez volt egy videó is mellékelve. Shaolin szerzetesek állították, hogy a vizes ruhát képesek megszárítani a testükön, hihetetlen rövid id? alatt. Felkészültek a szokásos meditáláshoz és elkezdtek “g?zölögni”, érdekes látvány volt…

pleh
    Felhasználó

Agyhullámok olyankor alfa hullámúak szoktak lenne. Hogy ez milyen frekvencia annak utána tudsz nézni.
    De az agyhullám az csak egy fizikai jelenség, amit bizonyítottak, hogy csak egy kis része a dolognak.
    Olyan kísérletekben, amikor több ezer km távolságból, megfigyelt körülmények között, tudtak emberek egymásnak egy gondolat sebességégével üzeneteket, (képek formájában) küldeni. Mindezt úgy, hogy az aki “fogadta az adást”, ólom szobába volt zárva.
    Az agyhullám közel sem annyira er?s, hogy azzal ilyen hatást lehessen elérni. Lényegében a tudósok sem értették (mai napig nem értik sokan), hogy ez miképpen lehetséges.
    Mi viszont azért sejtjük, hogy azért mert a gondolat nem az agy származéka. (tudományosan sem bizonyított, hogy a gondolat az agy terméke!)

Nono88
    Felhasználó

Én szoktam meditálni,és tanulom/tanítom is.Szerintem szükség van rá az életben!

wolf
    Felhasználó
    Nono88 wrote

Én szoktam meditálni,és tanulom/tanítom is.Szerintem szükség van rá az életben!

Te mit értesz a meditáció fogalma alatt?

Nono88
    Felhasználó

A meditáció olyan lelkiállapotra utal,mikor a testet tudatosan ellazítjuk és szellemünket átengedjük a nyugalomnak és a bels?nkre való koncentrálásnak.A cél a lelki béke és megnyugvás keresése.Ez a meditáció.Természetgyógyászként,gyakran alkalmazom!

Vannak
    Felhasználó
    Nono88 wrote

A meditáció olyan lelkiállapotra utal,mikor a testet tudatosan ellazítjuk és szellemünket átengedjük a nyugalomnak és a bels?nkre való koncentrálásnak.A cél a lelki béke és megnyugvás keresése.Ez a meditáció.Természetgyógyászként,gyakran alkalmazom!

Szerintem is ilyesmi.Igaz én nem szoktam mert nem tudom hogy kell….

Nono88
    Felhasználó

Ha nagyon akarod,meg tudod csinálni.Így szoktam én: gyertyák,füstöl?k,halk meditációs zene,vagy olyan,amin mondják hogy lazulj el,mit csinálj.Lehet feküdni,ülni,teljesen mindegy.A lényeg,hogy ne törökülésbe és ne legyen semmid keresztbe rakva,mert akkor megszakítod a bels? energiád áramlását!Ha ezzel kapcsolatban még érdekelne valami,kérdezz csak.Tudok olyan gyakorlatokat,amivel oldható a stressz,a gyomorbántalmak,fejfájás…Tudok akupresszúrás pontokat!Segítek bárkinek aki kéri!

Vannak
    Felhasználó

Na a “gyomorbántalomban” kéne segítség.2hete hányok hasmenésem van elegem van már bel?le.Itt ülni a gép elött is nehezemre esik igaz kezdek jobban lenni.Persze egy halom gyógyszer kellett hozzá.. szóval tudná segíteni?:D

Nono88
    Felhasználó

ha csaj vagy,azt mondom: terhességiteszt!ha nem akkor doki,meg gyomortükrözés.De amúgy én gyomorbántalmak alatt arra gondoltam,hogy gyomorfájás,hányinger,mert akkor 4 újjal kell nyomni folyamatosan a térd alatti gödröt.amúgy meg vegyél Normaflort,mert az helyreállítja a károsodott bélflórádat.

Vannak
    Felhasználó

Férfi vagyok!Szedek mindent Normaflort is de egyszerüen nem javul Savleköt?t is.Pénteken voltam vérvételen holnap lessz meg az eredmény remélem az mindent tisztáz.

Nono88
    Felhasználó

Talán kalici vírus,vagy beettél valamit ami romlott volt.vagy csupán lelki eredet?,erre még nem gondoltál?

Vannak
    Felhasználó

Kajára gondoltam a lelki eredet?re nem…De arra okom se lenne se halál eset sem semmi rossz……:(

Nono88
    Felhasználó

Hát nem tudom.van hogy nem is tudod,hogy lelkileg rosszul vagy pedig mégis.én hasonlóan voltam,mint te pár évvel ezel?tt,mikor messzire költöztem el a családomtól a barátoktól…és ezt eredményezte hogy nem tudtam feldolgozni a hiányukat,pedig nem is sejtettem hogy ez lehet az ok.és mikor visszamentem,mintha elvágták volna,meggyógyultam.De persze,lehet szervi baj is,nagyon sokféle okozhat ilyen tüneteket.de én nem vagyok orvos,nem is riogatok,meg ilyenek!

Vannak
    Felhasználó

Ok…Hát én már régebben költöztem el..De akkor nem volt semmi bajom.Én csak a vérvétel eredményére várok.Remélem semi komoly…

Nono88
    Felhasználó

remélem nem lesz baj.de a vérképed mindent elárul.ha valami baj lenne,szólj hátha tudok segíteni…

Vannak
    Felhasználó

ok

Vannak
    Felhasználó

amikor tudok írok de nem leszek sokat online!!

Szpacsek
    Felhasználó

Terhességi teszt az nem kell akkor se ha csaj valaki ! Mert azt csak tudja hogy közösült -e ? És ha igen , akkor terhes. Ha nem szedett fogamzásgátlót. Ha meg nem szeretkezett akkor meg nem terhes. Kész. Ilyen egyszer?. Ez a dolog.

Névtelen
    Inaktív

😀 😀 🙂 Tiszta sor Szpacsi !! De az sem biztos szpacsi 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Igen ha szeretkezik agy n? akkor még az nem biztos hogy terhes lesz ! Szóval hogy teherbe is esik ! Tudom !

Szpacsek
    Felhasználó

De nem viszem el a meditáció topikot a szexualitás témájába .!
    Mivel hogy én nem is értek hozzá, mert nem élek nemiéletet ! Nem bírtam n?t szerezni !!! Pontosabban nem is akarok annyira !!!!

wolf
    Felhasználó

Jó csajozós duma!

james
    Felhasználó

szpacs ez komoly ?? 😀

james
    Felhasználó

incredible

timea
    Felhasználó

Igazad van Wolf szerintem is ez lehet a háttérben 🙂

Névtelen
    Inaktív

:D…

Névtelen
    Inaktív

Szpacsi inkább meditálj 🙂

Névtelen
    Inaktív
    senkise wrote

Meditálás közben mértek már agyhullámokat és ha igen hány hertz körül mozog?

Más…egyszer régen olvastam egy történetet, melyhez volt egy videó is mellékelve. Shaolin szerzetesek állították, hogy a vizes ruhát képesek megszárítani a testükön, hihetetlen rövid id? alatt. Felkészültek a szokásos meditáláshoz és elkezdtek “g?zölögni”, érdekes látvány volt…

Ez nekem is megy.. 😛

Nono88
    Felhasználó

Meditáljunk emberek!Mert bár sajnos vannak olyan egyedek,akiknek terhességi teszt kell ahhoz,hogy felfogják,hogy terhesek.amúgy meg akinél az elején semmi jele nem mutatkozik a terhességnek.úgy értem,hányinger,meg ilyenek.aztán egyszercsak hopp,kiderül,hogy terhes!

Szpacsek
    Felhasználó

Én szoktam meditálni ! Nem akarok “csajozni” Csak írtam azt amit írtam…! Más weboldalakon ott szoktam csajozni, de itt nem , meg nincs is már itt Carrion ! 😐 Külföldön van ! Na ? egy tehetséges ember a lelki párom. !

Szpacsek
    Felhasználó
    Nono88 wrote

Meditáljunk emberek!Mert bár sajnos vannak olyan egyedek,akiknek terhességi teszt kell ahhoz,hogy felfogják,hogy terhesek.amúgy meg akinél az elején semmi jele nem mutatkozik a terhességnek.úgy értem,hányinger,meg ilyenek.aztán egyszercsak hopp,kiderül,hogy terhes!

Hát ilyen biztos hogy van !

wolf
    Felhasználó

Eckhart Tolle – Mi a meditáció
    -link-

Névtelen
    Inaktív
    Szpacsek wrote

Nono88 wrote

Hát ilyen biztos hogy van !

Nem teljesen tiszta el?ttem hogy ezért miért kellene meditálni….

Vannak
    Felhasználó

Na a vérvétel nem mutatott semmit!Mostmár meg is gyógyultam!Röviden ennyi…:D

Nono88
    Felhasználó

LUTYO! nem is kell,hogy tiszta legyen! 🙂

Névtelen
    Inaktív

Ezt viszont nagyon elhiszem de CSAK NEKED 🙂

Nono88
    Felhasználó

Thx!

39 bejegyzés megtekintése - 1-39 / 39

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.