Megérzések

News Fórumok Parajelenségek Pszi-képességek Megérzések

• This topic has 11 válasz, 6 hozzászóló, and was last updated 9 years, 1 month by Névtelen.
12 bejegyzés megtekintése - 1-12 / 12
  • Szerző
    Bejegyzés
    gabee
    Adminisztrátor
    Névtelen
    Inaktív

Igen. Sokszor megérzem ha alattomos emberek vesznek kürül és meg tudom mondani hogy hány óra van úgy hogy nem nézek rá az órára és még sorolhatnám 🙂
    Csak azt nem tudom miért ráz meg még mindíg minden!!!!! (elektromosan gondoltam 😀 )

Edward0316
    Adminisztrátor

néha(mostanában egyre s?r?bben) el?fordulnak déjavu élményeim, akkor pár percre, néha egy fél órára el?re meg tudom mondani mi fog történni. van hogy megálmodok dolgokat el?re, szal nem s?r?n ér meglepetés, (pedig annyira szeretem a meglepetéseket Y_Y )

Logan
    Felhasználó

Én is sokszor szoktam megálmodni dolgokat, és amikor úgy történnek ahogyan az álmomban az elég ijeszt? tud lenni 😀

Névtelen
    Vendég

19 éve ez megy nálam, nem tud meglepni.
    csak az a fura, hogy ezel?tt 2-3 hetente vagy havonta volt 1, mostanában átlagban hetente 2 ilyen élményem van. mi változott az elmúlt fél évben ami miatt feler?södött?

Logan
    Felhasználó

elkezdtél felemelkedni? 😀

Névtelen
    Inaktív

😀

Névtelen
    Inaktív

Annak van az ideje:D

Logan
    Felhasználó

Ott a pont 😀

SennaHikari
    Felhasználó

A képességeink a tudtunkon kívül is fejl?dhetnek. Nem beszélve arról, hogy amikor akaratlanul is használjuk ?ket, az már gyakorlás. És minél többet használod, annál jobban mennek ezek 🙂

Edward0316
    Adminisztrátor

zsír. f?leg h indigó vagyok, nem csoda. -id?közben rájöttem xD

Névtelen
    Vendég

minden jellemz? illett rám, minden oldalon amit találtam. bármi egoizmus nélkül mondhatom, h elég bölcs vagyok, és sokat tudok. van egyfajta alaptudásom, nemtom honnan. + megérzések meg az a kis telekinézisem,

12 bejegyzés megtekintése - 1-12 / 12

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.