Mi történt Tunguskában?

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Mi történt Tunguskában?

17 bejegyzés megtekintése - 1-17 / 17
  • Szerző
    Bejegyzés
    Nono88
    Felhasználó

Sajnos err?l az esetr?l vajmi keveset lehet tudni,illetve én nem találtam sok leírást ezzel kapcsolatban.Meteor,Ufo-elméletek,de konkrétum semmi.Ha tudtok valamit,vagy titeket is érdekel a téma,utazzatok kicsit vissza 1908-ba és gyertek ide :)!

Szpacsek
    Felhasználó

Hát igen, az egy érdekes, talányos, rejtélyes eset ! Csak azt lehet tudni, hogy felrubbant ott valami. Vagy egy UFO, vagy egy meteor, vagy egy régi hidrogén –bomba, ami még abból a 3-db.- ból maradt meg, ami Mu szigetér?l származott. Ott ugyanis csináltak 3 hidrogénbombát. Az els? felrobbant Mu elsüllyedésekor. A másodiknak a sorsa ismeretlen. A 3. , az volt Tunguzkában. ( állítólag.).

bzsoleszku
    Felhasználó

a három a budai gellérthegy alatt van, és 2012 ben felrobban:D

Szpacsek
    Felhasználó

Hát, az nem akármi lesz !!!!

Névtelen
    Inaktív

Mi??? Ki mondta?? :O

Névtelen
    Inaktív

Beszélsz mellé Szpacsi ezen a fórumon 🙁

Szpacsek
    Felhasználó

Nem én mondtam , Bzsoleszku !!!!

Névtelen
    Inaktív

Jaaaaaaa tényleg..bocsi..már nem figyeltem… 😀

bzsoleszku
    Felhasználó

majd jön a jeti és beindítja. vagy a orbán…:D

Wessyl
    Felhasználó

Inkább

Nono88
    Felhasználó

Na,legyünk komolyabbak kicsit,ez komoly téma.

Szpacsek
    Felhasználó

Jó. ( Igen , ez komoly téma !! ) Na, akkor leírom, hogy mi történt Tunguzkában. !

A következ?k:

1908–ban egy nagy robbanás volt ott, Szibériában. A robbanást ezer kilométer távolságból is észlelték. Háromszáz km-es körzetben az ablaküvegek mind kitörtek. Emberéletben viszont nem esett kár, tehát nem halt meg senki.

” Olyan volt, mint egy vízszintesen lebeg? kémény “– mesélték a környék lakosai, a szemtanúk. A repül? alkalmatosság közelében egy sötét felh?cske látszott. A robbanás el?tt a felh?b?l kicsapott egy különleges formájú lángnyelv.
    1921- ben V.I. Lenin utasítására, Leonyid Alekszejevics Kulik orosz professzor ( fizikaprofesszor) érkezett a helyszínre az expedíciójával. Megtudták a szemtanúktól, hogy a robbanás nem a földfelszínen, hanem több kilométeres magasságban történt. A robbanás központjában, 20 km-es körzetben, minden fa kid?lt. Ugyanakkor egy 5 km-es körben, a “legközepén”, lombkorona és kéreg nélkül ugyan, de egyenesen álltak a fák!
    A közeli Kamenszka faluban, egy paraszt, Goloskin, a következ?ket tapasztalta:
    Korán kelt, hogy megetesse a jószágot, és ekkor az égen egy különös tárgyat látott. Hosszúkás alakja volt, az eleje valamivel szélesebb volt. Az orra világított, a farka pedig sötét volt, alig lehetett kivenni a körvonalait. Vízszintesen repült, majd lezuhant. Ekkor egymást követ? robbanások hallatszottak.
    S. I. Privalcsin a szomszédos faluból :
    “Szétnéztem, hogy mi lehet ez. Egy különleges, hosszúkás tárgyat láttam. Az elüls? része nagyon fénylett, vöröses fénnyel. A hátulja pedig sötét volt. Nagy volt, négyszer akkorának látszott az égen, mint a Nap.”
    Alekszandr Kazancev megvizsgálta és összegezte az elbeszéléseket, és a tudományos vizsgálatokat.
    Véleménye szerint 1908-ban Szibéria felett atommeghajtású világ?ri szonda robbant fel. Kazancev felhívta a figyelmet egy különös körülményre: a robbanás helyének közelében még a legpontosabb órák is késtek.Ezt azzal magyarázza, hogy az ?rhajó lehet hogy bioenergiát használt üzemanyagul.
    Mások mágnesességgel magyarázták az órák késését.

Szpacsek
    Felhasználó

A tunguzkai “meteorit” változtatta a repülési pályáját, miel?tt felrobbant. Ezért mondja Kazancev, hogy az egy UFO volt. !!
    Nem lehetett meteor.

Szpacsek
    Felhasználó

De 1909- ben Worcesterben is ( Egyesült Államok ) látható volt egy léghajó-szer? objektum, amely nagyon er?s fényszórójának a fényével végigpásztázta a várost, és a környez? mez?ket. Dec.24-én ugyanez történt Boston és Willimantic városokban. Emberek ezrei bámulták az utcáról a “léghajót” ( UFO-t ), amelynek a teljesítménye messze túlhaladott mindent, amit a kortársak m?szakilag megvalósíthattak.
    A Massachusets állambeli Marlborót 9-szer látogatta meg hasonló léghajó ( vagy ugyanez ) dec. 14. és 23.-a között.
    1910-ben az USA-ban a Tennessee állambeli Chattanoga ( vagy Chattanooga) felett is ?rhajó jelent meg, délel?tt. Ez egy szivar alakú nagy fehér tárgy volt.

De a többit már az UFO-észlelések topikba írom, mert most veszem észre, hogy eltértem a témától !

Blugh
    Felhasználó

Senki nem tudja pontosan mi történt ott.

Nono88
    Felhasználó

Sajnos nem tudják,és ez már ki sem fog derülni.Könnyebb meteornak állítani be nyilván…Ez van.

Szpacsek
    Felhasználó

😐 😐

17 bejegyzés megtekintése - 1-17 / 17

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.